Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
Gase lett az OC...StormST
nekem nincs bajom vele, PM mellett van ideje rendesen megtanulni a dolgot, és lesz időnk szépen kinevelni az esetleges későbbi időkre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
Champ se lett egy tehetségtelen, lassú CB csak azért mert volt egy rossz meccse

Moore-t is hülyeség lenne ez alapján megítélni

én pl azt is utálom mikor van egy rugó alapszakaszban bevág mindent, POba 50+ról kihagyja a döntő rúgást és cutolják

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
PFF All sophomore team:
OT: Orlando Franklin
OLB: Von Miller
S: Rahim Moore

Azt hiszem idővel ezt a draftclassot is a legjobbak között fogjuk emlegetni...
Chris Harris szorult ki, ez mondjuk érthető Sherman és Peterson mellett.

btw: 10 emberünk jutott az All AFC West teambe.

Persze hozzá lehet úgy állni, h szart se értünk vele, vagy lehet ezek alapján (is) bizalommal várni a jövőt. Mindenki saját belátása szerint cselekedjen, újabb flame-et nem akarok...Black_Adder
Jó ez, bármelyik csapat örülhet, ha 3 játékosa kerül egy ilyen csapatba.

Lehet, hogy Moore mégse csak egy "buta geci", hanem valóban egy sokat fejlődött játékos? 😛 (aki egyet hibázott)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Gase lett az OC...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
PFF All sophomore team:
OT: Orlando Franklin
OLB: Von Miller
S: Rahim Moore

Azt hiszem idővel ezt a draftclassot is a legjobbak között fogjuk emlegetni...
Chris Harris szorult ki, ez mondjuk érthető Sherman és Peterson mellett.

btw: 10 emberünk jutott az All AFC West teambe.

Persze hozzá lehet úgy állni, h szart se értünk vele, vagy lehet ezek alapján (is) bizalommal várni a jövőt. Mindenki saját belátása szerint cselekedjen, újabb flame-et nem akarok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha jól emlékszem, Moore a végén már nagyon vissza akart vonulni és csak Manning hosszas kérlelése után maradt és vállalt még egy évet.
El tudom képzelni, PM kedvéért újból fejhallgatót ragad, de nem biztos, hogy 1-2 évnél többet vállalna.
De majd jön peterk, neki mindent kell tudnia a PM-Moore kapcsolatról.
Jó olvasni az elemzéseidet, véleményedet!tomi-tomi
Én nem vagyok Vipera, ennyi minőségi adatot, mint amit Vipera bármelyi kérdésben össze tud lapátolni, nekem se időm se engergiám feltúrni sajnos. 😕

Amit tudok, azt jórészt ti is tudjátok. Moore '98-tól egészen 2010-ig vitte a Colts OC posztot, lényegében ő építette fel Manning-et. Ember nincs aki jobban ismerné PM-et és fordítva. Tulajdonképpen az a nem scriptelt no huddle amit a Colts játszott először a ligában, a kettőjük nevéhez kötődik.

Ez az érem egyik oldala. A másik pedig az, hogy az öreg tényleg öreg már. Igaz, a visszavonulási szándékában jelentős szerepe volt az NFL nyugdíjrendszerbeli változásainak - feltételezem anyagilag erősen érintették a változások -, szóval nem biztos, hogy tényleg pecázni akart az öreg. Annál is inkább, mert miután visszavonult, pár hónapra rá már a Jets-nél tűnt fel, mint senior konzultáns. Aztán meg a Titans-nál is vállalt hasonló munkát. Közben a Colts-tól sem szakadt el teljesen, még mindig van valami senior szerepe, bár nem tudom, hogy ez miből áll.

Mindenesetre úgy néz ki, hogy vagy sok neki otthon a mamuci 24 órában 😊, vagy csak egyszerűen nem tud elszakadni a focitól. Ezzel együtt, szerintem egy 100%-os, napi 16 órás, fulltime coaching állás már nem biztos, hogy való neki a kora miatt. Ha már jön, akkor talán jobb lenne egy olyan forgatókönyvvel, hogy jön egy fiatal, ambíciózus OC, és Moore mellette, mint senior konzultáns adna tanácsokat, segítene a playbookban, esetleg alkalmanként a play hívásokban, stb. Vagy fordítva, ha Moore jönne OC-nak, akkor kéne melléje egy vízhordó - akár valamelyik csapatrész edző - aki képes tolni a szekeret napi 16 órában. Aki Moore után esetleg potenciális OC jelölt is lehetne aztán.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
update:
Moore újra edzősködne:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/16/moore-looking-for-oc-job-and-one-makes-too-much-sense/
Black_Adder
Ok. Más kultúra meg minden, de hogy én hol leszek majd 74 évesen?! 😊
Neki meg még hiányzik az izgalom.
Ez felhívás keringőre, nem? 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
update:
Moore újra edzősködne:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/16/moore-looking-for-oc-job-and-one-makes-too-much-sense/

//szerk.: @tomi-tomi, köszi, neked is és a többieknek is, jól esik a pozitív visszacsatolás...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/eqhxbjea1x9tyuiqul47
More overrated: Peyton Manning or 'Homeland'?
One should never speak ill of Peyton Manning or the Showtime hit series "Homeland." But Adam Rank does both in the latest Gridiron Breakdown.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha jól emlékszem, Moore a végén már nagyon vissza akart vonulni és csak Manning hosszas kérlelése után maradt és vállalt még egy évet.
El tudom képzelni, PM kedvéért újból fejhallgatót ragad, de nem biztos, hogy 1-2 évnél többet vállalna.

De majd jön peterk, neki mindent kell tudnia a PM-Moore kapcsolatról.

Jó olvasni az elemzéseidet, véleményedet!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Akkor szerencsésen sült el, mert a Phins meccset így is hoztuk, a Lionst szvsz Optoin-nel se vertük volna, és ha a Raiders tudja, h optiont játszunk, ellenük is sokkal nehezebb lett volna...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Csak egy szösszenet az elejéhez McCoy-al kapcsolatban:

"I was stubborn early on I must say...once we got beat by Detroit, I said hold on, what can we do best"

Szerk.: ezt a tegnapi sajtótájékoztatóján mondta Tebow-val kapcsolatban...

Nem vártunk mi szándékosan a Raiders meccsig, csak McCoy (ahogy mondta) csökönyös volt és csak a Lions meccs után gondolt bele, hogy mást kéne játszani... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
OC kereső
//szín is van, mintha csak Ulpi írta volna 😊
Először is McCoy távozásáról.
- McCoy szerintem nagyon jó munkát végzett az évek során. Először kidolgoztak egy rendszert orton skillsetje köré, egy olyan rendszert, ahol ő sikeres lehet. És maga a rendszer egyébként nem is volt rossz. Arról, h egy QB clutch szituációban teljesen impotensé válik, nem a coordinátor tehet. Nem volt kifejezetten jó az offense, de egy percig se éreztem, h a fenébe is, ebből sokkal többet ki lehetne hozni Ortonnal.
- Aztán jött a QB csere, és egy homlokegyenest más stílust kéviselő irányítóra kellett szabni az egész playbookot, gameplant. Utólag visszatekintve biztos vagyok benne, h szándékosan vártunk a Raiders meccsig az option bevetésével. Az sokkal fontosabb volt, mint a Miami és a Detroit meccs, a Lions egyébként is verhetetlen volt számunkra, a Miami meg olyan gyenge, h option nélkül is lehetett esélyünk. Azt hiszem nehéz lett volna, olyan a heléyt az NFL-ben is megálló package-et implementálni, amiben Tebow jobban megtalálta volna a helyét. Képes volt meccs közben is váltani, a végére nem egyszer visszatérve a spreadre, s megnyerve a meccset, mire az ellenfél észbekap. Sok kritika érte, h az option az csak olyan gimmick, hosszú távon nincs hely, úgy jár mint a wild cat. Nos elnézve idén a Redskinst vagy a Seahawks-t, azt hiszem kijelenthetjük az optionnek használható támadó felállás. Lehet h RG3 vagy Wilson alkalmasabb rá, de nekünk Tebownk volt, ezért maga az option se ugyanaz volt, mint a fenti két esetben. Erről már volt szó korábban. Se sok pontot, se sok yardot nem hozott, mégse mondanám sikertelennek.
- Aztán újabb gyökeres változás, elment Tebow és jött Manning. És ligaelső támadójáték. Nem próbálta Manninget se betörni valamilyen általa elképzelt renszerbe, hanem fogta a meglévő alapanyagokat és abból főzött valamit, valami nagyon jót. A kritika most is meg van felé, hogy Manninggel nem nehéz, de ismerek olyat aki igenis megnehezítette volna saját magának. Szóba jött pl a csapattopicba, mégha nem is komolyan, de Norv Turner neve. Na ezzel például komoly fenntartásaim lennének. Mert Norv Turner nagyon jó playcaller, ennél fogra remek OC is, azonban őt inkább tartom annak a fajta edzőnek, aki a saját sémájához ért és abban sikeres, alkalmazkodni viszont kevésbé tud. Ez is lehet sikeres, olyan embereket hoz, akik illenek abba, amit ő szeret játszani, fölépít egy csapatot ami sikeres. Egy meglévő alapanyagból viszont McCoy tud többet kihozni. Kérdés h McCoy el tud-e menni egy irányba annyira, h az a lehető legsikeresebb legyen. Kérdés tehát, h ha marad Tebow, és az optionhöz kellett volna még játékosokat hozni, mert OK, h akik most vannak, azokra ez a legjobb, de kéne még hozzá erősítés is, nos az új emberei vajon hogy vállnak be hozzá? Ez nem derült ki OC pályafutása alatt.

A Chargers Turnerrel /*ha jól tudom (a broncoson kívüli ismereteim kevésbé pontosak)*/ az air coryell alapjain álló támadó sémát játszott. Az emberek ehhez lettek gyűjtve. Kérdés, hogy meghagyja-e ezt, vagy úgy látja, h a hanyatlás többek között a támadósémmának "köszönhető", de az is lehet h majd az OC-re bízza. A képességei megvannak a sikerhez, kérdés, h a csapat megvan-e hozzá. Mert míg Dennis Allen iránt megvolt a türelem, hisz kimondták h rebuilding, addig San Diego-ban van egy jó védelem, van egy Rivers, egy Mathews, ott azonnali sikereket várnak, pedig Rivers két éve gyengélkedik, korábbi önmagához képest. Kérdés, h mi miatt van. Egy új edző sok hibát ki tud javítani, amit elődje követett el, de ha Rivers "elhasználódott", akkor nem tudja teljesíteni az elvárásokat. Nem haragszom rá, h a Chargerst választotta, de sok sikert se kívánok neki, mert az csak a mi kárunkra történhetne...

Minket viszont az a része érint jobban, ami Allen esetében is, hogy elvesztettünk egy nagyon jó coordinatort. Allent sikerült talán még jobbal pótolni. Fox legnagyobb előnye a Gonosszal szemben, h megfelelő assistantokkal veszi körül magát. Míg az Ellenség ugye gyakorlatilag önmaga volt, McCoyt nem nagyon hagyta érvényesülni, DC-nek meg talált egyet véletlenül (Nolan), azt utána gyorsan el is zavarta, mert hála neki, majdnem sikeres lett a csapat, csak komoly erőfeszítések árán tudta tönkre tenni. Elkalandoztam. Szóval Fox eleddig úgy tűnik megfelelő coordinatorokkal veszi magát körül, ami nagyon fontos egy edzőnél, s most újra szükség lesz a jó döntésre.

3 top candidate van:
- Adam Gase, a mi QB edzőnk. Korábban WR edző is volt nálunk.
- Ken Whisenhunt, ex Cardinals HC
- Tom Moore, ex Colts OC

Adam Gase, akkor volt nálunk WR coach, amikor kb a liga egyik legjobb WR alakulatát hoztuk fel, Lloyd, Gaffney, Stokley, a cserepadról pedig DT és Decker. QB coachként nehéz értékelni, mert Tebow nagyon speciális eset. Egyrészt nem is igazán QB, nem pont azt az edzés programot igényli, mint egy definícióban szereplő QB, másrészt a meglévő és benne rejlő képességek megítélése annyira megosztja a világot, hogy nehéz megítélni azt is, hogy mennyi szerepe volt a jóban és a rosszban, és azt is, hogy mennyivel lehetett volna több Tebowban 2011-ben, azt meg végképp nem tudjuk, hogy más QB coach milyen munkát végzett volna.
Idén pedig Peyton Manning volt az irányító, aki nem igazán igényli a QB coachot mint olyat. Könnyen lehet h ő többet tanult Manningtől, mint fordítva, viszont ha így van, az mindenképp előnyére van. Ha ő lenne a győztes valószínűleg (még)több OC feladatot venne a vállára PM, ilyen szempontból hasznos tanuló év lehetne számára. OC, de mégis kisebb felelősséggel, kisebb teherrel, kisebb feladattal...
#3 favoritom

Ken Whisenhunt: A Cardinals-szel SB-t játszott pár éve, kifejezetten impozáns támadójátékkal. Kurt Warner-Fitzgerald-Boldin-Breaston. Nem tudok nem észrevenni hasonlatosságot a Manning-DT-Decker-Stokley sorral. Warner nekem mindig is az egyik kedvenc játékosom volt, ezért nem tudom elfogulatlanság nélkül megítélni azt a csapatot, úgyhogy nem is teszem, és nem tudom mi mennyire volt Whisenhunt műve, és mennyi a beosztottjaié. A közelmúlt hányattatásai azért beszürkítik megítélését, de amíg Kolbász egészséges volt az OL teljes nemléte ellenére se volt reménytelen a helyzet. pedig Kolbászt se tenném a franchise QB definíciójába... Nem tudom, hogy maga az OL, hogyan maradhatott ennyire parlagon, ez GM/HC hibának, felelősségnek tűnik, és ez aligha vet jó fényt rá. A másik dolog ellene, hogy ha beválik, mint OC, könnyen lehet, hogy 1 év után elveszítjük. A Warner érára egészen biztosan más is emlékszik, és ha most itt OCként esetleg újra sikeres lenne, az egyik legvonzóbb célpontja lenne az edzőjét menesztő csapatoknak. Sőt igazából, most is népszerű név a HC interviewkon, egy sikeres szezon OCként szinte garantálná távozását.
Ha Gase-t előléptetés nélkül itt tudjuk tartani, akkor ő a #2 favoritom, mert ha most marad, akkor Gase-t jövőre is elő lehet léptetni OC-nak, még 1 évvel tapasztaltabban, Whisenhuntról pedig a siker emlékei erősebbek nálam, mint a kudarcoké...

Tom Moore már a TC alatt is kilátogatott hozzánk, és sok találgatás volt, h szorítunk neki valami helyet a staffban, de ez nem történt meg. A találgatás alapja, h 13 éven keresztül dolgozott együtt Peyton Manninggel, de Fox-szal is dolgozott már együtt, még a Steelersnél, ő akkor is OC volt, Fox meg DB coach. Azt már láttuk, hogy ő mire képes Peyton Manninggel együtt dolgozva, és teljesen lényegtelen, hogy mennyi volt az ő érdeme, és mennyi PM-é, mert itt most újra együtt lennének. És minden adott lenne, az elkapó gárda, létezik futójétékunk is, a védelmünk meg a Ravens elleni fiaskó ellenére is jobb, mint ami Peytonnak valaha megadatott...
Sok olyan szurkoló van, aki PM-et követve jött át hozzánk, ők biztosan többet tudnak mondani róla, a távozása körülményeiről, esetleg arról is, h azóta mi van vele. Sikereknek ő sincs híján. Amennyire én tudom, a TC alatt még nem akart semmilyen edzői feladatot ellátni, de nem zárkózott el, attól, h a jövőben, 2013-ban visszatérjen, OCként vagy más szerepkörben. Amennyiben Gase-t megtudjuk tartani QB coachnak, akkor ő a #1 favoritom
További előny nála, h nem hinném, h valaha is HC lenne valahol a jövőben. Hogy a visszavonulása mennyire van messze azt nem tudom, de ha ő lenne az OC, akkor addig biztos maradna amíg Manning, sőt azt hiszem pontosan addig.

A nagy kérdés, hogy mit csinálunk, ha McCoy OC posztot kínál Gase-nek? Azt hiszem, ha mi megadjuk neki ugyanazt a beosztást akkor nálunk marad, de akkor se Whisenhunt, se Moore nem jönne. Kérdés, hogy bízunk-e ennyire Gase-ben, és megér-e ennyit... Whisenhuntért nem kockáztatnám az elvesztését, mert vele úgy számolnék, h jövőre elvesztjük, Moore már érdekesebb, ha most Gase mellett döntünk, akkor ő később se lesz OC, esetleg valamilyen consultant szerepkörre jöhetne, de ha az érdekelné, szerintem már idén is jött volna. Ha meg marad még 2-3 évet, annyi idő alatt házon belül kinevelhetünk egy újabb ígéretes position coachot, garancia azonban nincs rá...

Vélemények?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Clady lemondta a Pro BowltBlack_Adder
Amin egyébként az AFC csapatát Fox stábja fogja vezetni...

Tényleg, McCoy ott lesz? 😀StormST
Hát elvileg a div roundban kieső legjobb mérlegű edzői stáb. Annak még McCoy is tagja volt, új OC meg amúgy sincs még...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Clady lemondta a Pro BowltBlack_Adder
Amin egyébként az AFC csapatát Fox stábja fogja vezetni...

Tényleg, McCoy ott lesz? 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Ron Milus DB coach szerződését nem újítottuk meg, de ez állítólag már hetek óta így volt tervben, nem volt jó a kommunikációja a DB-kel. Ki is neveztük egyből az utódját, Cory Undlin-t, aki Del Rio-val jött, defensive assistant volt eddig...

5 volt PS-es játékos kötött future contract-ot: Ben Garland, Duke Ihenacho, Paul Cornick, Quentin Saulsberry és Jeremiah Johnson.StormST
Éljen.

I wanna' that ring again!

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Clady lemondta a Pro Bowlt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Ron Milus DB coach szerződését nem újítottuk meg, de ez állítólag már hetek óta így volt tervben, nem volt jó a kommunikációja a DB-kel. Ki is neveztük egyből az utódját, Cory Undlin-t, aki Del Rio-val jött, defensive assistant volt eddig...

5 volt PS-es játékos kötött future contract-ot: Ben Garland, Duke Ihenacho, Paul Cornick, Quentin Saulsberry és Jeremiah Johnson.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
"Manning’s numbers are not positively gained through garbage time either, as his five playoff losses at home have been by a combined 14 points, which is the smallest margin ever (min. two losses)."
ez nem gyenge stat számomra

-
hozzátéve azt hogy az utolsó 40 másodpercben 4 vezetésből lett vereség, még fájóbb a dolog

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
...TheMileHighCity
egy PM fan havernak ezt elmondtam én, de bíztam benne hogy a város teszi és nálunk megváltozik, nem. Sebaj jövőre.Negritis
Olvassátok el, érdemes!
 www.coldhardfootballfacts.com/content/peyton-mannings-9-11-playoff-record-is-call-for-help/20868/
Számomra elgondolkodtató volt, pedig soha nem voltam szurkolója PM-nek, csak tisztelője.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Storm, tényleg nem piszkálásból, csak a topikot olvasgatva észrevettem az aláírásodban a Tebow-os részt.

Ugye az kijelenthjető, hogy Tim Tebow nem lett TOP10 QB a 2012-es szezon végére? 😊

(nem akarok flame-t indítani, csak észrevettem a sig-ben és nem bírtam szó nélkül hagyni, ah vkit bánt, elnézést)Soldados
Zárjuk rövidre:
Szerintem top10 QB.
Nálam (nem sorrendben) ez a top10 QB: Tebow, P.Manning, E.Manning, Brady, Rodgers, Brees, Big Ben, Newton, Matt Ryan, Wilson.
Persze nem kell elfogadni, de azt se lehet mondani, hogy nem lett az.
Én elfogadom, ha másnak más a véleménye, pláne egy Steelers drukkernek, kéretik akceptálni, hogy nekem meg ez.

Az eszesnek bölcsesége az ő útának megértése; a bolondoknak pedig bolondsága csalás.
Péld 14,8


több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
...TheMileHighCity
egy PM fan havernak ezt elmondtam én, de bíztam benne hogy a város teszi és nálunk megváltozik, nem. Sebaj jövőre.

Amúgy a vicc h a CB poszt megoldotta magát alapvetően.
Az MLB továbbra is lyuk, az OLnek pedig nincs Depth, de erre nem kell 18 milla!
viszont, ha mégjobban rámegyünk az optionre akkor DT/Decker közül bőven elég az egyik, aminek nem örülnék
főleg ha azt nézed h Tebow se acél (idén már sérülése (?) is volt) és ha komolyabban kiesik, akkor átállni egy hagyományos rendszerre 1 normális WRrel, option fallal nehéz
valamint kellett volna (sztem) egy all-down RB mert szép az McG-Moreno-Hillman, de inkább egy A.Morris/Beast/Peterson kell a rendszerhez hogy lehessen azt csinálni hogy TT megvárja míg van helyzete futni/passzolni
nah azt már kapásból 10milla

én így szezon után win-win nek látom a helyzetet.
PMmel lett egy csapat amivel bármikor lehet álmodozni az SBről
TTvel lett volna egy csapat amit lehet imádni
szurkolóként mindkettőért meg lehet bolondulni 😀


Amúgy, ha csodás fordítást akarsz nézd meg a Chargers elleni első mecccset 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Mr. Bowlen is lezárta a 2012-es szezont...

 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Mr-Bowlens-Letter-to-Broncos-Fans/a3b227d9-8f56-460e-bf0d-962ec5729a3b



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Ha meg Whisenhunt jön OC-nak, akkor ugyebár az a vicces helyzet állna elő, hogy 3 valamikori NFL HC is lenne a csapatnál, 4 ha Studesville-t is beleszámítjuk az interim HC időszaka miatt... 😊StormST
sőt, ha foxot is akkor 4 😛Black_Adder
Kit hagytam ki? Fox-JDR-Whisenhunt(-Studesville) 😛

StormST
Ez a Bearsnél is bejött Lovie-Martz-Marinelli-Tice 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ha meg Whisenhunt jön OC-nak, akkor ugyebár az a vicces helyzet állna elő, hogy 3 valamikori NFL HC is lenne a csapatnál, 4 ha Studesville-t is beleszámítjuk az interim HC időszaka miatt... 😊StormST
sőt, ha foxot is akkor 4 😛Black_Adder
Kit hagytam ki? Fox-JDR-Whisenhunt(-Studesville) 😛

StormST
facepalm, a 4es fölött átsiklottam, úgy olvastam, hogy 3 valamikor NFL HC is lenne a csapatnál, ha studesville-t is beleszámítjuk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear