NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Kb. 0:40 volt vissza, erre hívtunk egy olyan védekezést, aminél a CB (Carter) a rövid passzra figyelt csak, meg is állt, a hosszút meg ráhagytuk Moore-re. Nos, bár egy NFL S-nek az ilyen play-t meg kell oldani és amit Moore csinált, az valóban csúnya volt, de azért azt valaki megmagyarázhatná nekem, hogy mi a fenéért nem ment a CB az elkapóval? Mit vesztettünk volna, egy 25-30 yard-os elkapással ilyen kevés idővel az órán és 7 pontos előnnyel, hogy arra volt annyira fontos figyelni?

StormST
Mert 40 mp-ben még simán benne van a TD drive, ezért nem lehet csak preventet játszani, ez nem egy hail mary helyzet. Az más, hogy pont egy hosszút szoptunk be vele


több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként pedig én pontosan azt látom, hogy Champ-nek mindenki megbocsát, Moore-nak mondjuk kevésbé, de Peytonnak nagyon kevesen. Főleg Broncos fanok nem nagyon, a többség PM nyakába varrja az egészet, pont azért mert sokan abban a hitben vannak/voltak, hogy PM lehet hibátlan. Akár itt nézed meg, akár neten mindenfelé azt látod, hogy a fő hibás PM. Egyébként vicces, mert én sosem szerettem Manninget, de igazságtalannak tartom amit most kap. Ő is hibás, de nem jobban mint Champ, Moore, a playcalling, a sok penalty vagy úgy kompletten a védelem. Mind-mind olyan dolog volt, amin önmagában ugyanúgy el tudnak menni a meccsek, mert ha belegondoltok.fetomy
Nézd, én vagyok PM legnagyobb fanja, de én mondom, hogy ezen kár kiakadni. Ez az elit QB-k sorsa. Amikor megy a csapatnak, akkor is ő van a rivaldafényben, és ha veszít a csapat akkor is. Veszítettünk, teljesen természetes, hogy a média is PM-en csámcsog, és szurkolók is őt ekézik.

Tulajdonképpen csodálkozom, hogy nincs forradalomszerű felháborodás, és TT-zés. Bevallom, én ezt vártam. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Srácok, Vipera összefoglalója jó volt. Ezen a meccsen nem egy ember csődölt be sajnos, hanem néhány ember nagy játék mellett alapembereknek volt borzalmas napjuk.

Ezzel együtt is, egy megnyert meccset veszített el a csapat. Egy perc alatt, időkérés nélkül ez a Ravens nem csinálhatott volna TD-t, ha egyetlen egy dologra odafigyelünk: Nem szabad mély passzt bekapni. Döbbenet, hogy azok után, hogy a meccsen előtte kétszer is előfordult ugyanez, hogyan történhetett meg még egyszer... A két safety-nek semmi más dolga nem lett volna, mint akármilyen eszközökkel is, de a támadók mögött maradni. Nem baj, ha húsz yardosakat futnak, nem baj, ha ugyanakkorákat passzolnak, semmi sem baj, mert nem megállítani kell őket, csak elérni, hogy a nulla yardoson ne jussanak túl. Minden más belefért volna.

A playhívást viszont nem kárhoztatnám. A meccs közben változatos volt a playhívás, amíg működött valamennyire a futás, a play action, addig ment a passzjáték is. A negyedik negyedben megcsináltuk lényegében a nyertes TD-t is így. Tudom, hogy nem szeretitek Fox konzervatízmusát, de ettől még szerintem így kellett zömében hívni, ahogy hívtunk.

Az overtime pedig egy más tészta. Ott nincs helye kockázatnak, mert 1 hiba és nincs tovább, nem lehet kijavítani. Az nem indok, hogy Tebow-val tudtunk passzolni, akkor PM-el miért nem? Tebow esetén ez volt a váratlan, a Steelers teljesen felkészületlen volt rá, lényegében ugyanazt a hibát követte el, amit a mi secondary-nk háromszor is. Tegnap viszont szó nem lehetett erről, a Ravens nagyon vigyázott a passzjátékra.

Emiatt az nem úgy megy, hogy overtime-ban, ha van egy PM, akkor tessék passzolni. Ahhoz nem csak PM kell, hanem fal, az elkapók elszakadása is, stb. A 2&1, 3&1 szitukat egyszerűen futni kell. Így is kb. fele-fele arányban futottunk és passzoltunk, ami nem hátrányban, nem utolsó esélynél a helyes taktika. Az OT-ban is egyszerűen előjött az egész meccs lenyomata: Flacconak volt 5 passza, ebből 2 "sikerült": az egyiknél rádobtak Bailey-re egy olyan DPI-t, ami nem volt DPI, a másiknál meg a saját 2 yardosról 3&longnál bedobta 2 ember közé, és láss csodát, catch lett belőle. Az idényben az ilyen 30%-ban INT, 59%-ban incomplete. Ezen kívül volt 3 incomplete passza, amelyikből mindegyikből INT lehetett volna. Egyet az oldalvonal mentett meg, egyet Harris ejtett el, egy pedig felpattant, de épp nem volt arra Broncos védő. A tegnapi nap ilyen volt.

Offense oldalon első alkalommal nem tudtunk megcsinálni egy 3&1-et futással. Az egész idényben arról szólt a topicban a téma, hogy jó-jó PM, de a futójáték is fontos. Még arról is vitatkoztunk, hogy kell-e FB ennek támogatására, vagy nem. Nos, igen. Pont ezért fontos. Akkor most ne kezdjük el hirtelen, hogy miért nem PM passzol ilyenkor. Azért, mert TO-ban a 3&1-et futni kell. Pont. Sajnos nem jött be. A második drive-ban meg haladtunk 30 yardot, majd jött PM hibája. Olyat dobott, amit a főiskolán tanítanak, hogy nem szabad: mozgással ellenkező irányba dobni. És a tegnapi nap olyan volt, hogy azonnal jött a büntetés. Flacco megúszott 3 passzt, PM nem úszta meg a hibáját.

Ezzel nem akarom sem PM-et, se Bailey-t, se Fox-ot, se a passrusht, se Prater-t, se senkit mentegetni. A hibák azok hibák, lehet szidni értük az érintetteket. De 1-1 hiba minden meccsben van, ritka a tökéletes. Nekünk tegnap túl sok hiba jött össze egy meccsen. De alapvetően az döntött, hogy mind az első félidő végén, 7 pontos vezetésnél a kihagyott FG után 40mp alatt kaptunk egy TD-t egyetlen mély passzból, majd ugyanezt megtettük a meccs utolsó percében is, amikor a Ravensnek már időkérése se volt, így "csak" annyit kellett volna tennni, hogy hagyni Rice-ot futni, Flaccot-t meg dobálni. Időkérés nélkül, ha mély passzt nem engedünk, nem tudtak volna TD-t csinálni.

Szóval egy hatalmas meccsen egy szívszaggató vereség lett a vége. De ettől a csapat nem lett rosszabb, és jövőre sem lesz az. Kár az elszalasztott lehetőségért, de ilyen a sport. Van még 2-3 éve ennek a társaságnak így együtt, és mindegyik évben lesz esély javítani, mert ez egy jó csapat. Jövőre még jobb lehet.

Ja, és mielőtt elfelejtem: A postom lényegében arról szólt, hogy mennyi lehetőséget hagytunk ki, és hogy rajtunk múlt a dolog. Ezt tartom, de ezzel együtt is, nagy gratuláció a Ravens-nek. Mindent megtettek, remekül kihasználták a Broncos hibáit, felülemelkedtek a sajátjukon. Megérdemelték a főcsoportdöntőt. És nyertek arra a meccsre egy szurkolót maguknak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
"Ahányszor belegondolok, egyre inkább úgy érzem, hogy ezt Fox-ék baszták el, mind a gameplan-el, mind a meccs közbeni hívásokkal. Azt meg, hogy 0:31-nél két időkéréssel térdeltünk, soha nem fogom tudni megbocsátani. A fatökűnek gondolt Shanny ennek 100-ból 110-szer nekiment volna, Elway meg szerintem fel is mondott volna, ha nem engedik, hogy megpróbálja..."

na Storm ezt én sem értettem miért nem próbáltatok legalább - 2 időkéréssel a zsebben - FG távig menni...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Igen, én megbocsátok Champ-nek, mert 2005 óta soha nem kaptunk tőle mást, mint tökéletes játékot és ha rajta múlt volna, akkor a végén nyerhettünk volna, neki egyszer volt dolga clutch-ban, azt megoldotta, még ha a bírók el is baszták a call-t...

Nem varrom én PM nyakába, csak azt nem szeretném, ha Moore vagy Champ nyakába menne az egész és PM hibái elsikkadnának, mert úgy indult itt az egész, hogy ez tűnt a tendenciának...

Igenis, ebben vastagon benne volt PM, ahogy többen mások is, de pont azért, amiért ő PM, pont azért, ahogy jött és amilyen mantrát kapott, pont azért kell a megfelelő mennyiségű reflektorfénynek helyeződni az ő hibáira is, másokéi MELLETT...

Tavaly március óta mást se láttam itt a PM fanoktól, mint hogy a tökéletes QB-t kaptuk, akivel majd minden jobb lesz, de én azt láttam eddig, hogy 4 igazán magas léc közül csak 1-et (a Chargers elleni -24-et) tudott megugrani vele a CSAPAT. (gyk.: Pats, Texans és a tegnapi volt a levert léc) Nem minden az ő hibája, ezért írtam a CSAPAT-ot...

Igen, tavaly is kikaptunk a komoly csapatoktól, aláírom, akkor nagyobb veréseket kaptunk, de a lényeg, a lécek megint a földön vannak és legalább őszig ott is maradnak...

Egyébként amit láthatsz az az, hogy most csaphat át az egész PM mantra sok helyen a másik irányba, mert sokan tényleg elhitték, hogy vele egyből jön a Kánaán és most ezek az emberek nagyot csalódnak és páran biztos PM-en fogják levezetni, jórészt jogtalanul...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
ki varrta PM nyakába az egészet?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyilván nem ugyanaz playoffban kikapni, de attól még ugyanannyira nem helyénvaló miatta az egész jövőt eltemetni. Főleg egy no1 csapatnál. Nagyon szar dolog kiesni a playoffból, de attól még jövőre is top esélyes lesz valószínűleg a csapat, nem kell úgy kezelni, hogy most aztán ki tudja meddig semmi sikerben nem lesz része a csapatnak.

Storm: Az más kérdés, ha valaki hibátlannak tartja, de az valószínű nem látta még játszani. Szokott ő hibázni, csak max kevesebbet mint mások, illetve kompenzálja sok-sok olyan dologgal, amire egy ugyanennyit, vagy többet hibázó játékos nem lenne képes.

Egyébként pedig én pontosan azt látom, hogy Champ-nek mindenki megbocsát, Moore-nak mondjuk kevésbé, de Peytonnak nagyon kevesen. Főleg Broncos fanok nem nagyon, a többség PM nyakába varrja az egészet, pont azért mert sokan abban a hitben vannak/voltak, hogy PM lehet hibátlan. Akár itt nézed meg, akár neten mindenfelé azt látod, hogy a fő hibás PM. Egyébként vicces, mert én sosem szerettem Manninget, de igazságtalannak tartom amit most kap. Ő is hibás, de nem jobban mint Champ, Moore, a playcalling, a sok penalty vagy úgy kompletten a védelem. Mind-mind olyan dolog volt, amin önmagában ugyanúgy el tudnak menni a meccsek, mert ha belegondoltok, Ha PM nem adja el 3szor, akkor megvan a meccs. Ha bátrabb a gameplan akkor is meglehetett volna. Ha Champ nem kap 100 yardot és 2 TD-t akkor is megvan a meccs. Vagy nem persze, de a lényeg az, hogy nagy hiba most 1 ember nyakába varrni, csak mert sokat keres és úgy jött ide ahogy, mikor többen vétettek kapitális hibákat.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
A Moore play egyébként, így többször átgondolva, szerintem vastagon edzői hiba is volt. Kifejtem:

Kb. 0:40 volt vissza, erre hívtunk egy olyan védekezést, aminél a CB (Carter) a rövid passzra figyelt csak, meg is állt, a hosszút meg ráhagytuk Moore-re. Nos, bár egy NFL S-nek az ilyen play-t meg kell oldani és amit Moore csinált, az valóban csúnya volt, de azért azt valaki megmagyarázhatná nekem, hogy mi a fenéért nem ment a CB az elkapóval? Mit vesztettünk volna, egy 25-30 yard-os elkapással ilyen kevés idővel az órán és 7 pontos előnnyel, hogy arra volt annyira fontos figyelni?

Ahogy már korábban is írtam, nagyon szar volt a D gameplan, kb. annyira szar, amennyire a Ravens-é jó volt, ők pont tökéletesen csinálták, pedig nekik rövid hetük volt, mi meg két hétig dolgozhattunk rajta. Nem figyeltünk igazán a hosszú passzokra, pedig Flacco csak abban jó és nem is helyeztünk rá nyomást, hogy ne legyen ideje az elkapóknak elszakadni...

Ahányszor belegondolok, egyre inkább úgy érzem, hogy ezt Fox-ék baszták el, mind a gameplan-el, mind a meccs közbeni hívásokkal. Azt meg, hogy 0:31-nél két időkéréssel térdeltünk, soha nem fogom tudni megbocsátani. A fatökűnek gondolt Shanny ennek 100-ból 110-szer nekiment volna, Elway meg szerintem fel is mondott volna, ha nem engedik, hogy megpróbálja...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Azért az se felejtődjön el, hogy volt még egy csapat a pályán.
A Broncos-t ha egyben nézi az ember, és nem keres feltétlen személyes felelősöket a játékosok között, akkor mint csapat ugyan valóban nem muzsikált 100%-osan, míg a Ravens bizony 110%-osan tolta.
A Ray Lewis faktor, Flacco élete meccse, T.Smith emberfeletti elkapásai, Graham INT-jei, a momentumok megragadása stb. mind azt eredményezték, hogy a Ravensre lehet mondani, hogy ihletett formában játszott.
Tegnap este kevés csapat hagyta volna el ellenük győztesen a pályát.
Hozták amit tudnak, és mellette óriási szívvel játszottak.
Vagyis nem lehet azt mondani, hogy PM a hibás, Moore a hibás, Fox a hibás, mert akkor az a csalóka kép alakulhat ki, hogy egy megnyert meccset engedett ki a kezéből a Denver.
Holott visszagondolva, az volt az emberfeletti, hogy tegnap sikerült egyáltalán ezzel a Baltimore-al pariban lenni egészen a legvégéig.
Ez az egy meccs nem alkalmas annak megítélésére, hogy érdemes volt e idehozni PM-t, elküldeni Tebow-t, akár szakmailag, akár emócionálisan.
Erre majd a következő pár év együttesen ad választ, a tegnapi meccs a 110%-os Ravens miatt nem mérvadó.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Egyébként érdekes látni, hogy a Pats fanok minden évben ekézve vannak, hogy 1-1 vereség miatt is mennyire tudnak depizni, és akkor itt vagyunk, a no1 seedes csapat szurkolóinál akiknél ugyanez tapasztalható. ÉS nem arról beszélek, hogy szomorúság van a kiesés miatt, hanem arról, hogy sokan már temetik is az egész franchise-t és odáig fajulnak, hogy elcserélnék a no1 seedes csapatukat egy olyanért, aminek minden mérkőzésen pengeélen táncolt az eredménye. Értem, hogy Tebow iszonyat szimpatikus nagyon sokaknak, de az már nem "szép", hogy ő bármennyire rosszul játszott, egy Isten volt, PM-nek meg van 1 rossz meccse és kész, tönkretette az egész franchise jövőjét. Nem is beszélve arról,hogy az a rossz meccs tavaly még a jobbak közé tartozott volna. Csak akkor még nem kellett 40 pont a győzelemhez (amikor igen, nem is lett meg).

fetomy
Kicsit csúsztatsz abban a tekintetben h a Pats szurkerek hajlamosak 1-1 alapszakasz vereségért már-már Dunának menni, itt egy PO lossról van szó.
Tebow-s flamewar viszont tényleg ne legyen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Moore-tól benne van a pakliban, PM-től meg nem lenne szabad, hogy benne legyen, pont azért, mert ő PM...StormST
Bocs, hogy beleszólok, de ez így nagyon nem jó felfogás. Attól még, hogy PM sima hof QB, még nem jelenti azt, hogy a játékában nem lehet benne a hiba. Mindenki játékában benne van, akkor is ha 200 milliót keres és 15 allproja van, meg akkor is ha nem. PM-el meglett a no1 seed, és ezzel a legnagyobb esély is az SB-re, de azért csúnya lenne, ha akár egy Peyton Manning az garantált tökéletes játék és garantált SB-t jelentene. Az biztos, hogy PM-el minden csapat playoff és SB esélyes, de ő is csak ember, és lehet 20 meccsből 1-2 gyengébb neki, amikor a többieknek kell többet hozni.

Hozzátéve, hogy értem, hogy PM idejövetele sok vitát szült és sokan nem hittek benne, ezért most igyekeznek elsősorban rajta levezetni a feszültséget, de a tegnapi meccs sokkal előbb varrható pl. Champ Bailey nyakába, ha már mindenképpen 1 embert akarunk kiemelni, de igazából elég sok hiba volt a meccsen. Pl. ideálisabb esetben nem kell 40 pont egy győzelemhez...

Egyébként érdekes látni, hogy a Pats fanok minden évben ekézve vannak, hogy 1-1 vereség miatt is mennyire tudnak depizni, és akkor itt vagyunk, a no1 seedes csapat szurkolóinál akiknél ugyanez tapasztalható. ÉS nem arról beszélek, hogy szomorúság van a kiesés miatt, hanem arról, hogy sokan már temetik is az egész franchise-t és odáig fajulnak, hogy elcserélnék a no1 seedes csapatukat egy olyanért, aminek minden mérkőzésen pengeélen táncolt az eredménye. Értem, hogy Tebow iszonyat szimpatikus nagyon sokaknak, de az már nem "szép", hogy ő bármennyire rosszul játszott, egy Isten volt, PM-nek meg van 1 rossz meccse és kész, tönkretette az egész franchise jövőjét. Nem is beszélve arról,hogy az a rossz meccs tavaly még a jobbak közé tartozott volna. Csak akkor még nem kellett 40 pont a győzelemhez (amikor igen, nem is lett meg).

beresrobi: Azért azt ne vitassuk el,hogy PM nem kicsit ért az áthívásokhoz. Ha passz lett volna és ő futásra hívta, akkor azért sejthető, hogy látott valamit a védelemben és nem pusztán nem volt hajlandó passzolni.fetomy
Hát ennek is több oldala és vetülete van, mint minden másnak...

Szerintem pont az a hibás felfogás, hogy egy másodéves egy hibáért Antikrisztus lesz, egy-egy veterán meg csilliós fizetéssel esetleg többért se...

PM is hibázhat persze, csak egész évben az ment itt, hogy ő a tökéletesen játszó QB, most pedig Moore és Champ hibáit, amik természetesen azok voltak, többen veszik észre, mint PM-ét, pedig egy playoff meccsen 3 eladott labdával elég keményen kivette ő is a részét a vereségből, főleg az utolsó kettővel...

Champ hibázott az elején, többször is ez biztos, de azért ha figyelted, ő a második félidőben már nem vétett hibát, csak egyet a bírók szerint, ami nagyon nem volt az. Nem mondom, hogy Champ nem hibás, de én őt ezért a meccsért kevésbé látom hibásnak így utólag, mint akár Moore-t, akár PM-et, akár az edzői stábot...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Egyébként érdekes látni, hogy a Pats fanok minden évben ekézve vannak, hogy 1-1 vereség miatt is mennyire tudnak depizni, és akkor itt vagyunk, a no1 seedes csapat szurkolóinál akiknél ugyanez tapasztalható.fetomy
Azért érzed a különbséget egy alapszakasz vereség és egy PO verség között...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A legtöbb dologgal egyetértek, én is hasonlókat fogalmaztam meg, egy kiegészítést fűznék hozzá, Von Millerhez:

Kevesebb ember ment passrushra, az ellenfélből több ember jutott Von Millerre. Tény h egy All Pro pass rushernek meg kell tudnia ezzel is birkózni, de miután kiderült, h ma nem tud, váltani kellett volna.
Az volt talán a baj, h nem voltunk előnyben. Azért a szezon során is akkor jöttek a sackkek, amikor előnyben voltunk, és a futásra nem kellett figyelni

Illetve egyet Manninghez: most már 9-11 PO-ban, és 0-8 hidegben. A hideg PO meccsek sajnos úgy tűnik nem fekszenek neki... Mondjuk a PO mérlegre az szokott az érv lenni, h sosem volt még ilyen jó védelme, és hát igazából ma egyáltalán nem volt jó védelem.

Hogy egyszerre mondjon csődöt az offense is defense is, még mindig nem hevertem ki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Mondjuk a Broncos FG attemptjénél...vontod
Mérhetetlenül csalódott vagyok a CSAPAT miatt. Ezt most CSAPATként buktuk el. Csöppet sem szeretnék olyannak tűnni, mint aki "utólag előre megmondta" -isten nyugosztaljon Sipi- de hétközben volt egy stat, amit nem említettünk PM-mel kapcsolatban,ha a hőmérséklet 5fok F alatt van, akkor PM 0-7, mostmár windchillel együtt 0-8...
1. A bírókkal hivatalból nem foglalkozom, mert én is az vagyok, csak egy másik sportágban. Ahogy már Black is említette tévedtek ide is oda is. Kicsit védve a mundér becsületét, ha tévedünk is nem szándékosan. 😊

2. Már meccs közben is azon gondolkodtam, hogy az idei legnagyobb igazolásunk kétség kívül Holliday.Ha már a Broncos közeli(távoli)jövőjét említjük. A return TD-knek nagyon örültem, cserébe viszont egyből jöhetett a védelmünk fáradni. Bár a labda nálunk volt többet 40:06, míg a Hollóknál 36:36, nem ártott volna, ha cserébe legalább kétszer 3-4percig fárasztja az O-nk az ő D-jüket. Bár az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról a tegnap este után, hogy mindkétszer 7 ponttal hagytuk volna el a pályát...

3. Másik téma a szabálytalanságok... 10szabálytalanság 87yardért egy ilyen meccsen nagyon sok.

4. Nálam a főbűnös a momentumgyilkos Prater.Bár PM-et is ide vehetném. Talán év voltam az aki az eredménykövetőben a hibái után a legjobban féltem tőle, sajnos bejött. Ahelyett, hogy a szünet előtt +10-zel mentünk volna, elég jó pozícióból kezdve jött is az egyenlítés. Még ezen sem aggódtam mondván van még közel fél perc 2 időkérés, mondom sima. Nálam simán repül.

5. PM. PM fanként nem volt jó meccse, sőt... De azt azért ne várjuk már, hogy nem fog INT-et dobni ennyi próbálkozásból, mikor valljuk be őszintén a futás nem ment. Moreno 32yard/10 futás 3,2-es átlag, Hillman 83/22 3,7, Hester 11/8 1,3. Már az első O TDnél is annyit erőltettük a passzt, hogy úgy éreztem csak idő kérdése az INT.
NEM CÉLOM A VITAINDÍTÁS de ezért felesleges volt őt idehozni, ha nem azt játszatjuk vele amit nagyon tud. 30mp két időkérés a saját 20asról, 50 yard is elég a FG-hoz( illetve kísérlethez...) 😊 luxus, hogy ennyit bennt hagyunk. Megint Blackkel értek egyet, de a playcallingról majd később... Minek vagy egy PM-ünk két ilyen fiatal, gyors fizikális WR-rel, ha egy rakétát sem próbálunk meg feléjük dobni???Bár ezt évközben is sokszor tapasztaltam, hogy fél perceket simán hagyunk úszni.

6. És akkor az edzői stáb. Eddig is megfogalmazódott bennem, hogy ki mit szól ahhoz, hogy Reid lett a KC HC-ja, mint egyik legkonzervatívabb edző? Az este után inkább kussolok... A félidő végi egyenlítés előtt sem értettem, hogy mi a fenéért nem megyünk neki 4&1-re vagy 2re, ha van egy PM a csapatban??? Ha nem jön be elvesztjük az ellen 40esén, max egyenlítenek, ami meg is történt, de nem hiszem, hogy demoralizálóbb lett volna, mint így hogy Champet rommá verték... A végén is gusztustalanul öljük az órát... Aztán 2&1 és 3&1-et nem sikerül megoldani. Könyörgöm, ha csak egyet passzoltunk volna... Annyira lendületben volt a Baltimore, mi meg 1:15tel a vége előtt odaadjuk nekik a labdát. 😕
Másról sem szóltak egész héten a hírek, csak hogy a nagy játékokkal kaphatunk ki, erre tessék.

7. Passrush. Van olyanunk is? Nem nagyon értek hozzá, de sztem Von "Sackmachine" Miller picit sérült lehetett. Én ezzel magyarázom a gyengébb napját.

8. Champ most nem volt champ, de nem bántom. Sokat köszönhetünk neki. Egy rossz meccs belefér. Viszont én a sokak által emlegetett drafton első priorotásként a CB posztot jelölném meg. Most is a big playek öltek meg minket, a Texans ellen is, és az Atlanta ellen is(PM baromságai mellett). A Patriotsot nem sorolnám ide, ott Ridley 200 yardja volt inkább a kellemetlenebb.

Summa summárum:Ez volt az összeszokóév. Számomra bíztató a jövő, de a PO-ban nem lehet ilyen töketlen gameplan-t összeállítani. Hadd menjen csak a rakéta a két (nálam) elit WR felé. Elnézést ha hoszzú lett, meg lehet csak a keseűség beszél belőlem, de ezek bennem voltak. Jövőre újra ugyanitt remélem tovább jutunk!

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Moore-tól benne van a pakliban, PM-től meg nem lenne szabad, hogy benne legyen, pont azért, mert ő PM...StormST
Bocs, hogy beleszólok, de ez így nagyon nem jó felfogás. Attól még, hogy PM sima hof QB, még nem jelenti azt, hogy a játékában nem lehet benne a hiba. Mindenki játékában benne van, akkor is ha 200 milliót keres és 15 allproja van, meg akkor is ha nem. PM-el meglett a no1 seed, és ezzel a legnagyobb esély is az SB-re, de azért csúnya lenne, ha akár egy Peyton Manning az garantált tökéletes játék és garantált SB-t jelentene. Az biztos, hogy PM-el minden csapat playoff és SB esélyes, de ő is csak ember, és lehet 20 meccsből 1-2 gyengébb neki, amikor a többieknek kell többet hozni.

Hozzátéve, hogy értem, hogy PM idejövetele sok vitát szült és sokan nem hittek benne, ezért most igyekeznek elsősorban rajta levezetni a feszültséget, de a tegnapi meccs sokkal előbb varrható pl. Champ Bailey nyakába, ha már mindenképpen 1 embert akarunk kiemelni, de igazából elég sok hiba volt a meccsen. Pl. ideálisabb esetben nem kell 40 pont egy győzelemhez...

Egyébként érdekes látni, hogy a Pats fanok minden évben ekézve vannak, hogy 1-1 vereség miatt is mennyire tudnak depizni, és akkor itt vagyunk, a no1 seedes csapat szurkolóinál akiknél ugyanez tapasztalható. ÉS nem arról beszélek, hogy szomorúság van a kiesés miatt, hanem arról, hogy sokan már temetik is az egész franchise-t és odáig fajulnak, hogy elcserélnék a no1 seedes csapatukat egy olyanért, aminek minden mérkőzésen pengeélen táncolt az eredménye. Értem, hogy Tebow iszonyat szimpatikus nagyon sokaknak, de az már nem "szép", hogy ő bármennyire rosszul játszott, egy Isten volt, PM-nek meg van 1 rossz meccse és kész, tönkretette az egész franchise jövőjét. Nem is beszélve arról,hogy az a rossz meccs tavaly még a jobbak közé tartozott volna. Csak akkor még nem kellett 40 pont a győzelemhez (amikor igen, nem is lett meg).

beresrobi: Azért azt ne vitassuk el,hogy PM nem kicsit ért az áthívásokhoz. Ha passz lett volna és ő futásra hívta, akkor azért sejthető, hogy látott valamit a védelemben és nem pusztán nem volt hajlandó passzolni.
több mint 11 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Ennyi hibával csoda hogy eddig tartott kikapni.

FG, 2 INT, 2 Fumble(tom az egyiket visszavonták), részeg DB,0 pass rush.

Tény és való Holidayt sajnálom a legjobban. Élete meccse volt...

De PM és Champ katasztrófa. Nem biztos hogy az edzői stáb hibája ám a konzervatív hívás. Legalább 4-5 olyan harmadik kísérlet volt amit áthívott rosszul futásra. A legidegesítőbb 1,5 perccel a vége előtt 3&7. Dobja már meg egy ekkora sztár a fenébe is.

Nem akarok levinát indítani de tavaly nem egy HOF irányítónk volt csak 1 dobó RB-nk ugyebár és ugyanúgy a főcsoport elődöntőben haltunk el. Lehet hogy PM árából 4-5 minőségi fiatallal jobban jártunk volna. De minimum jobban szeretném a csapatot.

Na mindegy ez van azért BRONCOS FOREVER!!!!
több mint 11 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Hát még nekem, hiszen mindkét kedvenc csapatomat kiverte a ravens. És jövöhéten kénytelen a két nemszeretett csapat egyikének szurkolni. Meg hogy a hollòknak végre ne legyen ekkora szerencsjükDouble B
Csak kíváncsiságból: hol és mi volt az a hatalmas szerencsénk?

A Broncos szurkereknek meg fel a fejjel, jó csapatotok van jövőre is sima PO és ott kis dolgokon múlnak a dolgok. Most nem jött ki, jövőre kijöhet a lépés.
Blaise
Mondjuk a Broncos FG attemptjénél...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Én nem most találom ki ezeket, aki olvasta a hozzászólásaimat, az tudhatja, én egész évben féltettem ezt a csapatot és magát a franchise-t, főleg az elmúlt hetekben és sajnos igazam lett. Ez most nem Tebow-ról szól, hanem a Broncos HOSSZÚ távú jövőjéről, amit egyre kevésbé látok biztosítottnak sajnos...StormST
A Broncos hosszú távú jövője, DT, Decker, Von Miller, Wolfe, Chris Harris. Én megelőlegezem Unreinnak, és Trevathannak is. Attól h egy fiatal QB-t lecseréltünk egy öregre, még nem lett mindenki más is 36 éves. A csapat nagyon jó, annak ellenére, h ma kikapott. 2009ben nagyon szar volt annak ellenére, h nyert az elején, aztán nem is tartott sokáig. Most kikaptunk, pedig jó csapat vagyunk. De ha már te festetted itt '96-ot a falra, gondolom azt is tudod mi jött az utána jövő 2 évben...

Most én is kevésbé vagyok optimista. Kipróbáltam milyen annak lenni és nem jött be, de ahogy a tavalyi csapat érdemeit se ér elvenni, úgy az ideit se. Számtalan szép emlékkel ajándékoztak meg idén, talán inkább azokat kéne összegyűjteni, de ez most a gyász és a kesergés ideje. Unerdogként jobb kikapni, az biztos.

És a legfájóbb az, h nem egy csapatrészen ment el, a védelem és a támadó sor egyaránt becsődölt, de nagyon. Ahelyett h az egyik jó teljesítményéből profitált volna a másik, mint az alapszakaszban, pont fordítva történt, egyik húzta vissza a másikat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Szegény kis srác, 14 pontot tett a táblára, hős lehetett volna 😕 Én a helyében bogán rúgnám Paytont egy köszönöm kíséretében 😕
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én nem vagyok beszari, csak csalódott és pesszimista...

Csalódott, mert úgy érzem, hogy hiába jobb ez a csapat, mint a tavalyi, annyival nem jobb, mint amennyit anyagilag és érzelmileg áldoztak érte. (tudom, sokak szerint nincs igazam, én így érzem)

A pesszimizmus pedig tapasztalatokból és a természetemből jön, én nem tudok bízni abban, hogy PM sérülés nélkül még 39-40 évesen is ehhez hasonló szinten fog tudni játszani, Champ-ről ma tisztán kiderült, hogy gondjai lesznek és Stokley se lesz már fiatalabb, ráadásul nincs olyan futónk, aki ne lenne üvegből és meccsenként hosszabb távon megbízhatóan 20-25-30 carry-t rá lehetne bízni...

Amit pedig nagy gondnak érzek már, az Fox, aki arra jó volt, hogy hozzon egy kis stabilitást és nyugalmat, de sajnos nem a mai kor embere és mivel egy HC váltás néha nagy káoszt hozhat (lásd JMD), ezért úgy látom, hogy se vele, se nélküle, mert ha megtartjuk, akkor se jutunk előre, de ha kidobjuk, akkor lehet, hogy még nagyobb lesz a baj...

Én nem most találom ki ezeket, aki olvasta a hozzászólásaimat, az tudhatja, én egész évben féltettem ezt a csapatot és magát a franchise-t, főleg az elmúlt hetekben és sajnos igazam lett. Ez most nem Tebow-ról szól, hanem a Broncos HOSSZÚ távú jövőjéről, amit egyre kevésbé látok biztosítottnak sajnos...StormST
A beszarit nem rád értettem, hanem az egész játékhívásra/felfogásra az edzői stáb részéről a meccsen. Bocsi, hogyha félreérthető voltam. Igen, sajnos engem is elkapott a hév, és a győzelmi széria kicsit elvakított.

Azt hittem sima meccs lesz a Hollók ellen, és készülhetünk a Pats elleni ütközetre. Bár teszem hozzá, Storm figyelmeztett előre mindenkit, hogy alakulhat így is. Nem hiába, meglátszik a rutin és a tapasztalat.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Bűnbakok
- zebrák: Alapból nem írnám őket, mert valójában nem ratjuk múlott, de annyira nyomatták meccs közben a büdös csaló bronkózt, h muszáj kiemelnem, h az első pick6-nél szabálytalanság volt, a 4&1-ből semmi nem lett, pontosabban ők szereztek utána 7 pontot. Az illegal use of handsnél a kettőből az egyik az volt, ellenben a hosszabbításban Baldin elkapása nem volt meg, a flag Baielyre szánalom volt, és még számtalan hiba. Egyébként Carter DPI jogosságáról se vagyok 100%ig meggyőződve, meth a labdát nézte, de mindegy. Erre is arra is. még azt se mondom, h igazán rosszul jöttünk ki belőle, de a jedi trükkökből kicsit elegem volt már az eredménykövetőben, meg a mindenáron Brady-Manning kellből... Tudom, mi szabályosan nem nyerhetünk...

- Matt Prater. 4 millió fölött keres. A liga egyik ha nem a legpontatlanabb rúgója. Minthogy 35 yardról van a kickoff, és többnyire Mile Highon játszunk az erső lábának sincs akkora szerepe. Tavaly több meccset is megnyert nekünk, ezért támogattam marasztalását, de idén mondhatni semmi szükség nem volt rá. Amikor sérült volt, itt volt Hauschka, na ő pontosabb, ő is tud 50-ről rúgni. Vele lehet előrébb lennénk, pedig ő nem keres ilyen sokat...

- Peyton Manning 2 INT + 1 fumble. Legrosszabbkor mindkettő. Az elsőt mondjuk szabálytalanság előzte meg, DPI, vagy holding, a másik nagy baromság volt, de a hibáktól eltekintve se játszott jól. Egyáltalán nem. Mondhatni beszari volt. Az OT-ben valahogy nagyon nem éreztem h képesek lennénk pontot feltenni a táblára. Kínszenvedés volt a sok short gain. Oda Hillmannak 3 yardra, amikor vezetünk rendben vannak ezek, de egy ilyen kiélezett meccsen ennél többet kell mutatni. Nem baj, ha nem sikerül, de legalább próbálkozzunk.

- Champ Bailey élete legrosszabb meccsét játszotta. Ezen nincs mit szépíteni. Sebességben messze alulmaradt. A második félidőre többet zónáztak az LB-k is, h be tudjunk segíteni neki, ezért se lehetett olyan agresszív pass rush. Mondjuk én inkább azt a végét fogtam volna meg, h sokkal agresszív pass rush, h el kelljen dobni a labdát, mielőtt leszakadhatna Torey Smith. Az se biztos, h működött volna.

- Rahim Moore, hogy őszinte legyek azon az egy nagy hibán kívül sok rossz megmozdulás nem rémlik tőle, Bailey mindenképp rosszabb volt nála, de a meccset döntő hiba az övé sajnos. Ugyanakkor bazd meg, egyetlen dolgod, h mögötte legyél. Amúgy rossz ütemben ugrott fel és rossz szögben, el se hittem elsőre...

- Orlando Franklin átvette Ramirez szerepét. És Kuper se játszott valami jól. 3 sack, meg még egy amit visszafújtak, 2 illegal use of hands miatt. Amelyik tényleg az volt, az nem befolyásolta a sacket, szóval megúsztuk ugyan, de az OL attól még nem volt jó. Ott amúgy Cladyt verték meg szerintem.

- Rengeteg büntetés, meg se nézem mennyi, de úgy 100 köré saccolom. Sok momentum gyilkos szabálytalanság. Sack és 3&long helyett 1st down. odaszögezve a saját end zone-hoz és DPI. A sok holding az offenseben. Otthon játszottunk basszus... Érthetetlen, főleg h alapszakaszban nem volt ránk jellemző

- Gameplan, playcall, foxball, meg az ilyenek. Írtam már de még mindig nem békéltem meg fele. fél perc 2 időkérés, faszomnak térdeljük ki! És nagyon nem láttam amit alapszakaszban, h a védelem felállásához a lehető legjobb playt hívnánk. Moreno sérülése után rengeteg reménytelen futásunk volt. peyton Manninggel a center mögött miért nem lehet passzolni 3&1-re? Az egész úgy tűnt, mintha véletlenül a tavalyi playbookból készültünk volna.

- de itt a helye az egész csapatnak, kivéve néhány embert, Hollyday, Stokley, Woody, Adams.

Ja egyébként a hangulat nagyon ott volt. A közönség mindent megtett, meg volt a hangzavar, meg volt minden, csak kihasználni nem tudtuk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hát még nekem, hiszen mindkét kedvenc csapatomat kiverte a ravens. És jövöhéten kénytelen a két nemszeretett csapat egyikének szurkolni. Meg hogy a hollòknak végre ne legyen ekkora szerencsjükDouble B
Csak kíváncsiságból: hol és mi volt az a hatalmas szerencsénk?

A Broncos szurkereknek meg fel a fejjel, jó csapatotok van jövőre is sima PO és ott kis dolgokon múlnak a dolgok. Most nem jött ki, jövőre kijöhet a lépés.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem vagyok beszari, csak csalódott és pesszimista...

Csalódott, mert úgy érzem, hogy hiába jobb ez a csapat, mint a tavalyi, annyival nem jobb, mint amennyit anyagilag és érzelmileg áldoztak érte. (tudom, sokak szerint nincs igazam, én így érzem)

A pesszimizmus pedig tapasztalatokból és a természetemből jön, én nem tudok bízni abban, hogy PM sérülés nélkül még 39-40 évesen is ehhez hasonló szinten fog tudni játszani, Champ-ről ma tisztán kiderült, hogy gondjai lesznek és Stokley se lesz már fiatalabb, ráadásul nincs olyan futónk, aki ne lenne üvegből és meccsenként hosszabb távon megbízhatóan 20-25-30 carry-t rá lehetne bízni...

Amit pedig nagy gondnak érzek már, az Fox, aki arra jó volt, hogy hozzon egy kis stabilitást és nyugalmat, de sajnos nem a mai kor embere és mivel egy HC váltás néha nagy káoszt hozhat (lásd JMD), ezért úgy látom, hogy se vele, se nélküle, mert ha megtartjuk, akkor se jutunk előre, de ha kidobjuk, akkor lehet, hogy még nagyobb lesz a baj...

Én nem most találom ki ezeket, aki olvasta a hozzászólásaimat, az tudhatja, én egész évben féltettem ezt a csapatot és magát a franchise-t, főleg az elmúlt hetekben és sajnos igazam lett. Ez most nem Tebow-ról szól, hanem a Broncos HOSSZÚ távú jövőjéről, amit egyre kevésbé látok biztosítottnak sajnos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyelőre nem térek magamhoz ettől a meccstől. Csalódott is vagyok, meg élménnyel teli is, mert hogy emlékezetes meccset játszottunk, az biztos.

Elemezgetésbe így éjnek idején nem mennék bele, le kell ennek üllepednie, hogy értelmesen lehessen elemezni, hogy mi történt. Egy biztos, hogy az első reakciók némelyikével nem értek egyet. Többekkel ellentétben szerintem az offense playcalling alapjában rendben volt, a defense is a meccs jelentős részében. Hogy miért, arra lesz majd még idő elmondani.

Másrészt az egyéni hibák a meccs részei. Egyet-egyet egy jó védelem, vagy offense is bármikor elkövethet. A három beszopott hosszú TD volt a sok. Főleg a harmadik a meccs végén, amikor a secondary-nak más feladata sem lett volna, mint a big play elkerülése. Ennyi hibát nem bírt el a csapat, egy ihletett állapotban játszó Ravens ellen.

A többit majd később. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 089 — The Mathematician
sőőőt, Moorenak a meccsen volt kb 2 hibája
az egyik a végén egált ért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!