Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
A legfontosabb a győzelemhez szerintem, hogy ne foglalkozzunk a korábbi győzelemmel vagy a playoff helyezéssel. (ezt Black_Adder is említette)

Tudom, ez az NFL-ben kevésbé jellemző, de sok a fiatal, náluk kell figyelni rá, hogy nem szabad lebecsülni az ellenfelet, az előjelek ellenére se...

Jó csapat ez a Ravens, pörögnek, Lewis visszavonulása is hajtóerő nekik és ahogy mi is tanulhattunk sokat az előző meccsből, ez rájuk is igaz ugyanúgy...

Holnapig nem kötelesek a csapatok injury report-ot adni (ez Fox-nak is csak tegnap esett le 😀), Clady nem edzett múlt héten, állítólag nem lesz vele gond és csak elővigyázatosak voltak vele, bízzunk benne, hogy bevetésre kész lesz szombaton...

Remélem a "rest or rust"-ból nálunk csak a "rest" lett az aktuális... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
McGahee ma visszatér edzésbe. Úgy tűnik, hogy ha szombaton legyőzzük a Ravenst, akkor a Pats ellen bevethető lesz.Black_Adder
Szólni kéne Gary-éknek, hogy ne utazzanak el Foxborough-ba.Bondi
Ne haragudj, Pats vagy Texans akart lenni. //később már így is írtam az esetleges konfdöntőről
Amúgy is nektek szurkolok, márcsak Kubi miatt is 😊Black_Adder
Na jól van 😊
Őszintén szólva én meg elsiklottam felette😊

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
igazából ha nem az atlantai balfékeskedést mutatjuk be TO-k terén, akkor nem hiszem h azon múlna h gyors TO miatt elveszítjük a hitünk, szerintem a kulcs szituk

-Rice&Pierce megfogása, azért ennek illyene menni az egyik legjobb alapszakasz rushD#-nek
-Pitta levédése, elvégre a garbage time miatt rá fogják sztem építeni a passzjátékot
-Boldin megfogása (mind1 h Bailey v Harris)

-Moreno tudjon legalább 4yardos átlaggal futni, akár középen is, és bírja végig
-Millerék siettessék Flaccot ha passzolnia kell
-ne legyen dropfest az elkapóktól

-Holiday ne ejtse el a labdát
-ha esetleg FG-t rúgunk Prater vágja be

ha ezek felét hozzuk sztem meglesz a meccs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
McGahee ma visszatér edzésbe. Úgy tűnik, hogy ha szombaton legyőzzük a Ravenst, akkor a Pats ellen bevethető lesz.Black_Adder
Szólni kéne Gary-éknek, hogy ne utazzanak el Foxborough-ba.Bondi
Ne haragudj, Pats vagy Texans akart lenni. //később már így is írtam az esetleges konfdöntőről
Amúgy is nektek szurkolok, márcsak Kubi miatt is 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
A legnagyobb kockázatot abban látom, hogy ha véletlen a meccs elején sikerülne a Ravens D#-nek egy TO-t csinálni, ami elbizonytalaníthatja a fiatalokat. De hát hazai pályán egyszerűen nem lehet hitetlenül játszani 😊
flzoli
Egy TO nem számít. Amíg Peyton ott áll, mindenki (fiatalok is) hisz benne, hogy minden rendben. Még ha ő maga dobja az említett turn overt is. Ez a Broncos sokszor állt már fel vert helyzetből.
A gond talán inkább akkor lenne, ha Manning borzalmasan játszik. Akkor el tudom képzelni, hogy elbizonytalanodnak egyesek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
....Black_Adder
Bocsi Black_Adder, nem akartam az egészet idézni, túl hosszú lenne. Egyébként egyetértek a mondandóddal. A Coltsnak nincsen elit védelme futás ellen, mégis az elején elég jól megfogták a Rice-Pierce duót. Szerintem ez nekünk sem okoz majd gondot.

A legnagyobb kockázatot abban látom, hogy ha véletlen a meccs elején sikerülne a Ravens D#-nek egy TO-t csinálni, ami elbizonytalaníthatja a fiatalokat. De hát hazai pályán egyszerűen nem lehet hitetlenül játszani 😊

több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
McGahee ma visszatér edzésbe. Úgy tűnik, hogy ha szombaton legyőzzük a Ravenst, akkor a Pats ellen bevethető lesz.Black_Adder
Szólni kéne Gary-éknek, hogy ne utazzanak el Foxborough-ba.

több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Remélem, hogy szombaton emlékezetes búcsút rendezünk a tiszteletére.


😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
McGahee ma visszatér edzésbe. Úgy tűnik, hogy ha szombaton legyőzzük a Ravenst, akkor a Pats ellen bevethető lesz.
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/broncos/2013/01/07/willis-mcgahee-practice/1816029/

Érdekes választás lesz az FO előtt az RB kérdés. Azt hiszem Moreno megmarad kezdő RB-nek, a konf dőntőre (ha eljutunk odáig) legalábbis mindenképp, de vajon beteszik-e McGahee-t, és ha igen, akkor kinek a kárára. Úgy tűnik Ballnak elég fontos szerepe van az ST-ben. Akkor is rendre aktív volt, amikor szóba se került, mint esetleges RB opció, Hester megbízható shortyardage futónak bizonyult, Hillman meg abból a szempontból a legveszélyesebb, hogy talán az ő játékában van meg leginkább a nagy play lehetősége. Ugyanakkor amíg egészséges volt, egyértelműen McGahee volt a legjobb futónk, és igazából egész éves teljesítményét Moreno se múlta felül. Bár Mcgahee pont hullámvölgyben volt sérülése előtt, és ahhoz képest előrelépés volt Moreno, de számít az is, h ki ellen kell futni. Ami még egy döntési szempont lehet, az McGahee szokatlanul sok fumble-je a szezon során. Úgy látom mostanában ezt nagyon szigorúan veszik, Hillmant azonnal az első fumble után a cserepadra száműzték, sőt Moreno-t is, mondjuk MCG-vel a szezon során pont elnézőek voltak, kérdés most, hogy látszik, nélküle se halott dolog a futás, most hogyan értékelik azt az 5 fumble-t.
Nem könnyű döntés, ha eljutunk odáig, hogy döntenünk kelljen róla, akkor vélhetően az edzésen látottak billentik majd valamerre a mérleg nyelvét. Remélem aktuálissá fog válni jövőhéten, és jól döntünk majd. Mindenképp olyan ellenféllel találkoznánk, akitől az alapszakaszban kikaptunk, azzal hogy hamar hátrányba kerültünk, a védelem nem játszhatta azt amiben a legjobb, McGahee meg vagy sokat hibázott, vagy nem ment neki. Talán a két leggyengébb meccse volt a két lehetséges konferencia döntős ellenfél ellen, ha eljutunk odáig.

Azért tekintek ennyire előre, mert maga a hír, hogy McGahee edzésbe állhatott, csak jövőhéten jelenthet majd bármit is, de érdekes és fontos kérdéseket pedzeget. És annál, hogy kit draftoljunk majd, annál azért talán aktuálisabbat.

De hogy a Ravens meccsről is essen néhány szó:
- Az alapszakaszban idegenben is finoman szólva magabiztos győzelmet arattunk
- Nekünk 2 hetünk volt pihenni, nekik rövid hetük van.
- Néhány sérült ugyan visszatért a játékba, de ez koránt sem jelenti azt, hogy egészségesek lennének sőt ahogy olvasom Suggs és Ellerbe kicsit rásérült vasárnap,
- És 2 időzónát kell átutazniuk, nem mellesleg vagy 5000 mérföldet.
- Teszik mindezt pénteken, úgy hogy szombaton már mérkőzés,
- A liga egyik legnagyobb home field advantage-dzsel bíró stadionjában.

Mi viszont nem tudom mikor játszottunk utoljára hátrányban, pontosabban, hogy mikor forgott utoljára veszélyben a győzelem, talán a Bengals ellen egy másodpercre. Ennek még lehet szerepe, ha úgy alakul, hogy az elején előnyre tennének szert, azonban, a sok sérült, a rövid hét, a számukra szokatlan ritkább levegő, ez mind-mind a második félidőre fog kijönni, hogy a segítségünkre siessen, akár szükségünk van rá, akár nincs.

Minthogy megint egy olyan csapattal találkozunk, ahol a futójáték a veszélyesebb, fontos lenne, hogy nálunk legyen az előny, és passzra kényszerítsük őket. A Colts ellen parádéző Boldint Harris az alapszakaszban lenullázta, és egyébként sem Flacco az, akiben Ravens fanként reménykednék.

Maga a sorsolás egyébként olyan szempontból kedvező nekünk, hogy most aktuális ellenfelünknek csak 6 napja van felkészülni ellenünk, és esetleges győzelmünk esetén eggyel több napunk lenne felkészülni/regenerálódni, mint az Patriots-Texans meccs győztesének. Ki kéne hasznláni.

Visszakanyarodva a Ravens elleni összecsapáshoz, néhány érdekesség.
- Mike Adams 9 éves pályafutásának első PlayOffs meccsét fogja játszani. Jobb később, mint soha
- Wesley Woodyard Ray Lewis tiszteletére viseli az 52-es mezszámot. Remélem felülmúlja példaképét, szombaton is, meg egész karrierjét tekintve is. Előbbire még akár esély is lehet, utóbbit majd meglátjuk 😉
- Manning bye után egyetlen egy meccset nyert meg a 4-ből a PO-ban. Mintha valaki azt mondta volna, h tévedés, h leolvadna rájátszásra, amikor még azt taglalgattuk, h jobb lenne e a bye vagy sem. Mindenesetre az az egy győzelem az pont a Ravens ellen jött, 3 éve.
- A győzelem abból a szempontból is fontos lenne, hogy amíg versenyben vagyunk, addig McCoyra se tudnak olyan agresszívan rácuppanni a HC-t kereső csapatok. Ha szombaton nyerünk, akkor valószínűleg 2 hét múlva jöhetnének vele interview-zni csapatok, hasonló feltétellel, mint múlthéten. Addigra sok megüresedett HC poszt már betöltődhetne, szóval mindenképp növelné az esélyét annak, hogy marad még egy évet. Peyton Manninggel a csapatban kevésbé tűnik kritikusnak az OC személye, mint Tebow-val volt, ellenben ha megtörténik Manning sokak által várt sérülése, akkor az új OC helyzete nehezebb lenne, mint valaha. Adam Gase lenne egyébként a favoritom a pozícióra.
- Vereség esetén a Broncos edzői gárda készítené fel Hawaii-on az AFC Pro Bowl keretét.
- Nem tudom, h annak idején beírtam-e ide, de Decker ugye GOD módban játszott a Ravens ellen. Amikor megkérdezték róla, azt mondta, h az adott neki extra motivációt, hogy a meccs elején Cary Williams megalázta őt, egy szerelés vagy sikertelen elkapás után. Decker válaszul 60 percen át bohócot csinált Cary Williamsből. Nos ehhez képest ő is elég magabiztosan nyilatkozik, és természetesen a történelem (ha ellenük szól), nem jelent semmit:
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/bs-sp-ravens-main-0108-20130107,0,5672759.story
- Míg mindenki áradozik Ray Lewis majdnem INTjén, néhol megjegyzik, h összességében azért nem játszott annyira jól, főleg nem coverage-ben:
 milehighsports.com/2013/01/07/fassel-father-time-has-caught-up-with-ray-lewis/
 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/07/refo-colts-ravens-afc-wild-card/

A '96-os égés, egyébként nem csak StormST-nek jutott eszébe:
 www.850koa.com/pages/krieger.html?article=10677631

És valóban, akármennyire is közhely, miután elkezdődik a meccs, nem számít, h mi vagyunk az esélyesebbek, a meccset végig kell játszani. Legutóbb egyébként a TE védekezés hiánya ellenük is nagyon előjött, mondjuk olyan garbagetime-ban, amilyet a garbagetimeok országában se találni, de Pitta játéka akkor is aggodalomra ad okot.

A terv természetesen az, h Rice-t az elején viszonylag jól megfogni, mint Richardson-t, Jamaal Charlest vagy Doug Martint, az elején, és az offense folyamatosan pontokkal fejezze be a támadást. Hátrányban kénytelenek lesznek passzolni, mi elővesszük a nickel package-t, megy a 6 men rush, és múltkor a sacket ugyan a legtöbb esetben el tudta kerülni Flacco, de rekord számú 3&outot kényszerítettünk ki.
Hogy az offense tudja-e folyamatosan szállítani a pontokat. Nos 16 meccses itt tartózkodása alapján Manninget leginkább egy ragadozóhoz tudnám hasonlítani. Kifigyeli, h a szákmány csorda mely példánya a legsebezhetőbb, és azt kapja el. Egy ilyen sérülésektől tizedelt csapatban, alighanem talál egy olyan cserejátékost, akit könnyű egy az egyben megverni, vagy valamelyik már eleve sebzett vadra fog rászállni, akár Ray Lewsira is, ha ő is úgy látja, hogy már eljárt felette az idő.

Tavaly nem voltam csalódott a div roundos vereség után. Magával a mutatott játékkal igen, de hogy kiestünk az különösebben nem zavart, mert abszolút esélytelenek voltunk, sőt már azzal túl teljesítettünk minden elvárást, hogy egyáltalán ott voltunk. Idén ilyen körülmények között ha nincs legalább konf döntő nagyon csalódott lennék.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Leigazoltuk Justin Borent (G) és Gerrell Robinsont (WR).
Mindketten a Super Bowl után csatlakoznak a csapathoz.Black_Adder
Másodlagos info, hogy Boren sokáig a mi PS-ünkben, edzéseken volt... infót gyűjtünk?! 😀 Collapo
😀

Egyébként szerintem még nem jöhet a csapathoz, de poénnak jó volt 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Leigazoltuk Justin Borent (G) és Gerrell Robinsont (WR).
Mindketten a Super Bowl után csatlakoznak a csapathoz.Black_Adder
Másodlagos info, hogy Boren sokáig a mi PS-ünkben, edzéseken volt... infót gyűjtünk?! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
igazából én egy Miller MVP címet szeretnék 😀
de SB-ben 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Miénk lehet a "Never say never moment of the Year"
Chargers elleni első meccsért 😀

 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/week-6-comeback-nominated-for-moment-of-the-year/Negritis
PM-re meg az Air Player of the Year-nél lehet szavazni, Brady és Rodgers az ellenfelei...

https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/ey2oio9sc37zd0cepxtz.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Miénk lehet a "Never say never moment of the Year"
Chargers elleni első meccsért 😀

 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/week-6-comeback-nominated-for-moment-of-the-year/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Leigazoltuk Justin Borent (G) és Gerrell Robinsont (WR).
Mindketten a Super Bowl után csatlakoznak a csapathoz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Miller meg törje ketté flaccot 😀Negritis
Minek? Ricenak bárki más is tud handoffot adni 😀pc_x
nyílván nem szó szerint, de egy 3-4 sack elférne 😀Negritis
Na az már jó móka 😊


több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Miller meg törje ketté flaccot 😀Negritis
Minek? Ricenak bárki más is tud handoffot adni 😀pc_x
nyílván nem szó szerint, de egy 3-4 sack elférne 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Miller meg törje ketté flaccot 😀Negritis
Minek? Ricenak bárki más is tud handoffot adni 😀


több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
érdekes meccs, remélem Moreno tud majd futni, és kevés Ballt látunk középső erőlködéssel

Miller meg törje ketté flaccot 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Szóval akkor Ravens... 😊StormST
Jah a csikót meglovagolták, jöhet a vadló.empty taxi
Egy csikót még megértem, hogy hagyja magára szállni a hollót, nah de egy vadló? 😀StormST
Nézd nevezhetjük akár pegazusnak is a Baltimore-t, elvégre szárnya van és holLÓ 😀empty taxi
búúúúúúúúúúúúúúúúúú 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Szóval akkor Ravens... 😊StormST
Jah a csikót meglovagolták, jöhet a vadló.empty taxi
Egy csikót még megértem, hogy hagyja magára szállni a hollót, nah de egy vadló? 😀StormST
Nézd nevezhetjük akár pegazusnak is a Baltimore-t, elvégre szárnya van és holLÓ 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Szóval akkor Ravens... 😊StormST
Jah a csikót meglovagolták, jöhet a vadló.empty taxi
Egy csikót még megértem, hogy hagyja magára szállni a hollót, nah de egy vadló? 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Szóval akkor Ravens... 😊StormST
Jah a csikót meglovagolták, jöhet a vadló.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Szóval akkor Ravens... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
RIP

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!