Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
The most inexcusable reason the Broncos lost: Fox played not to lose. He played like his quarterback was Jake Delhomme or Tim Tebow. He coached to his defense, which was not having a good day.

None of this comes a surprise to folks that have watched Fox coach a long time. But it’s a shame to not even try to win with Manning on his side. The Broncos didn’t go out swinging. They went out hoping not to lose.


erről van szó...Black_Adder
2. A meccs meg volt nyerve, egy olyan egyéni hiba hozta vissza a Ravenst (Moore-é) amivel nem számolhat egy edző. Tehát a plan jó volt az végrehajtás volt botrányszar.
3. Amúgy igaz, de ez nem fog megváltozni, ne is reméljétek, Fox defensive minded HC, meg vagyok győződve, hogy most is ugyanúgy döntene minden kérdésben. Mellesleg minden turnover akkor jött amikor nem volt konzervatív, pedig talán lehetett volna.gabokocka
2. Ha nincs a hiba és megnyerjük, akkor is elővettem volna az értékelésben Foxot, mert attól még meg vannak a hibák a részéről
3. Ezt meg tudom nagyon is jól. Tudtam h ez lesz, mikor kinevezték. Tavaly is sokszor elmondtam, és a többség azt hiszem egyetértett velem, hogy JMD rémuralma után pont egy John Fox kellett a csapatnak, hogy helyre billentsen minket. Egy Super Bowl contender csapatnak viszont már nem ez kéne az a baj.
Egyébként voltak kifejezetten nem konzervatív húzásai, de a 4&1nek FG táv határán szerintem nem kockázat neki menni, de tőle már ez is nagy szó. Lényegtelen a kimenetel, az is, h sikerült-e és az is h valójában meg volt-e...
Azonban az egész gameplan, ahogy írja is arról szólt, h ne kapjunk ki. Néha-néha ha más nem csak ilyeszéts céljából jöhetett volna egy hosszabb passz. a 3&shortot egyszer-egyszer oda lehetett volna adni a legjobb játékosunknak az O-ban. A fél perc 2 időkérés pedig az alapszakaszban egyenlő volt egy támadással. Most miért nem lehetett kedves János???

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
obraz 170
"Leading by seven points, the Broncos had a third-and-7 with 2 minutes remaining. A first down there wins the game. They ran the ball to set up a punt. It's a defensible move, but you have the chance to put the game in Peyton Manning's hands.
One play and it's over.
If the play isn't there, trust Manning to take a sack or check it down to keep the clock moving.
That's a situation Manning lives for.
There's no one better."
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 790 — Keep pounding
The most inexcusable reason the Broncos lost: Fox played not to lose. He played like his quarterback was Jake Delhomme or Tim Tebow. He coached to his defense, which was not having a good day.

None of this comes a surprise to folks that have watched Fox coach a long time. But it’s a shame to not even try to win with Manning on his side. The Broncos didn’t go out swinging. They went out hoping not to lose.


erről van szó...Black_Adder
1. Jake ezt behúzta volna a végén a hosszabbításban 😛
2. A meccs meg volt nyerve, egy olyan egyéni hiba hozta vissza a Ravenst (Moore-é) amivel nem számolhat egy edző. Tehát a plan jó volt az végrehajtás volt botrányszar.
3. Amúgy igaz, de ez nem fog megváltozni, ne is reméljétek, Fox defensive minded HC, meg vagyok győződve, hogy most is ugyanúgy döntene minden kérdésben. Mellesleg minden turnover akkor jött amikor nem volt konzervatív, pedig talán lehetett volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
The most inexcusable reason the Broncos lost: Fox played not to lose. He played like his quarterback was Jake Delhomme or Tim Tebow. He coached to his defense, which was not having a good day.

None of this comes a surprise to folks that have watched Fox coach a long time. But it’s a shame to not even try to win with Manning on his side. The Broncos didn’t go out swinging. They went out hoping not to lose.


erről van szó...Black_Adder
100-asra adom. Végig azt éreztem, hogy nem is akarunk rámenni 2 vagy 3 possession előnyre, csak legyen meg a vezetés, aztán majd kivédekezzük. Nem jött össze. Pedig legjobb védekezés a támadás. 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
The most inexcusable reason the Broncos lost: Fox played not to lose. He played like his quarterback was Jake Delhomme or Tim Tebow. He coached to his defense, which was not having a good day.

None of this comes a surprise to folks that have watched Fox coach a long time. But it’s a shame to not even try to win with Manning on his side. The Broncos didn’t go out swinging. They went out hoping not to lose.


erről van szó...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Kb. 0:40 volt vissza, erre hívtunk egy olyan védekezést, aminél a CB (Carter) a rövid passzra figyelt csak, meg is állt, a hosszút meg ráhagytuk Moore-re. Nos, bár egy NFL S-nek az ilyen play-t meg kell oldani és amit Moore csinált, az valóban csúnya volt, de azért azt valaki megmagyarázhatná nekem, hogy mi a fenéért nem ment a CB az elkapóval? Mit vesztettünk volna, egy 25-30 yard-os elkapással ilyen kevés idővel az órán és 7 pontos előnnyel, hogy arra volt annyira fontos figyelni?

StormST
Mert 40 mp-ben még simán benne van a TD drive, ezért nem lehet csak preventet játszani, ez nem egy hail mary helyzet. Az más, hogy pont egy hosszút szoptunk be vele pc_x
70 yard-ot 40 mp alatt csak nagy play-el lehet időkérés nélkül hozni, ha azt elveszed a prevent-el, akkor nyertél. Rövid passzot hadd csináljanak, mire feláll mindenki, a fele idő elmegy. Ez pont Hail Mary szitu volt és mi pont nem készültünk rá, gondolom 2 play-el későbbre várták, de ez így nagy hiba...StormST
Azért 3 20 yardos play benne van, főleg, ha kettő kimegy oldalt, first down-nál automatikusan áll az óra, amíg játékra alkalmasnak nem ítélik a labdát, azzal is időt nyernek. Tapasztalatból mondom, hogy 1 percen belül is lehet drive-ot építeni. Ez nem edzői, hanem szimpla buta játékos hiba.

Ezzel amúgy nem azt vitatom, hogy szar volt a play call alapvetően a meccsen, csak szimplán ezt a playt...pc_x
3 20 yard-os play nincs benne 40 másodpercben és egyébként is 70 yard kellett nekik. Ha mindháromszor ki tudnak lépni, akkor talán, de ha azt beszopjuk, akkor meg is érdemlik...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én mint kívülálló azt láttam, hogy ha Champen múlik 77-0-ra kaptok ki, kb egyszer tudott értelmes védekezést bemutatni, különben méterekre volt az elkapótól, csak a hatalmas szerncsének köszönheti, hogy nem nyaltatok róla 4 hosszú TD-t. PM az elején dobott egy peches picket (tipped ball) majd egyedül vitte a hátán a támadókat, mert futás mint olyan nem volt, a sackfumblinál mindkét tacklet úgy megverték mint a szart. Az utolsó pick az övé volt, de ha meccs közben nem játszik úgy ahogy, kikaptok hússzal mert a védelem bűnrossz volt, 31 pontot kapott a Ravenstől. Moore hibája volt a leggázabb, mivel semmit nem kellett volna csinálnia csak az elkapás után megcsinálni a tackle-t, maradt volna vagy 10 mp az órán a spike után. Az edzői stáb legnagyobb hibája az volt, hogy nem váltottak Torrey Smithen, a többi a felfogásbeli kérdés, Fox konzervatív, de ezzel együtt meg volt nyerve a meccs, amikor 1:10 volt hátra, ilyen passzt nem lehet beszopni egy kontender csapatnak.gabokocka
Ez kicsit korai még. 😊 Én 2-3 hét múlva akartam ezt leírni, amikorra mindenki lehiggadt, és esetleg újranézte a meccset. Most maradjunk abban, hogy PM-en is ugyanúgy elment a meccs, mint Champen. 😊

Amúgy megértem, hogy Champet nem bántja senki. Ha a tegnapi meccs úgy alakul, hogy Lewis fog ki botrányos napot, akkor a Ravens szurkolók is elfogadták volna, és megköszönték volna az eddigieket. Mert ez így fair.

Megjegyzem, ugyanez lenne a helyzet Indy-ben PM esetén, ha rajta megy el egy meccs. De a sors (nem PM) máshogy akarta, és most ez a helyzet, nem lehet rajta változtatni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 790 — Keep pounding
Kb. 0:40 volt vissza, erre hívtunk egy olyan védekezést, aminél a CB (Carter) a rövid passzra figyelt csak, meg is állt, a hosszút meg ráhagytuk Moore-re. Nos, bár egy NFL S-nek az ilyen play-t meg kell oldani és amit Moore csinált, az valóban csúnya volt, de azért azt valaki megmagyarázhatná nekem, hogy mi a fenéért nem ment a CB az elkapóval? Mit vesztettünk volna, egy 25-30 yard-os elkapással ilyen kevés idővel az órán és 7 pontos előnnyel, hogy arra volt annyira fontos figyelni?

StormST
Mert 40 mp-ben még simán benne van a TD drive, ezért nem lehet csak preventet játszani, ez nem egy hail mary helyzet. Az más, hogy pont egy hosszút szoptunk be vele pc_x
70 yard-ot 40 mp alatt csak nagy play-el lehet időkérés nélkül hozni, ha azt elveszed a prevent-el, akkor nyertél. Rövid passzot hadd csináljanak, mire feláll mindenki, a fele idő elmegy. Ez pont Hail Mary szitu volt és mi pont nem készültünk rá, gondolom 2 play-el későbbre várták, de ez így nagy hiba...StormST
Azért 3 20 yardos play benne van, főleg, ha kettő kimegy oldalt, first down-nál automatikusan áll az óra, amíg játékra alkalmasnak nem ítélik a labdát, azzal is időt nyernek. Tapasztalatból mondom, hogy 1 percen belül is lehet drive-ot építeni. Ez nem edzői, hanem szimpla buta játékos hiba.

Ezzel amúgy nem azt vitatom, hogy szar volt a play call alapvetően a meccsen, csak szimplán ezt a playt...pc_x
NFL-ben nem áll, csak college-ban, itt pörgött volna tovább.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 790 — Keep pounding
Kb. 0:40 volt vissza, erre hívtunk egy olyan védekezést, aminél a CB (Carter) a rövid passzra figyelt csak, meg is állt, a hosszút meg ráhagytuk Moore-re. Nos, bár egy NFL S-nek az ilyen play-t meg kell oldani és amit Moore csinált, az valóban csúnya volt, de azért azt valaki megmagyarázhatná nekem, hogy mi a fenéért nem ment a CB az elkapóval? Mit vesztettünk volna, egy 25-30 yard-os elkapással ilyen kevés idővel az órán és 7 pontos előnnyel, hogy arra volt annyira fontos figyelni?

StormST
Mert 40 mp-ben még simán benne van a TD drive, ezért nem lehet csak preventet játszani, ez nem egy hail mary helyzet. Az más, hogy pont egy hosszút szoptunk be vele pc_x
70 yard-ot 40 mp alatt csak nagy play-el lehet időkérés nélkül hozni, ha azt elveszed a prevent-el, akkor nyertél. Rövid passzot hadd csináljanak, mire feláll mindenki, a fele idő elmegy. Ez pont Hail Mary szitu volt és mi pont nem készültünk rá, gondolom 2 play-el későbbre várták, de ez így nagy hiba...StormST
Azért 3 20 yardos play benne van, főleg, ha kettő kimegy oldalt, first down-nál automatikusan áll az óra, amíg játékra alkalmasnak nem ítélik a labdát, azzal és időt nyernek. Tapasztalatból mondom, hogy 1 percen belül is lehet drive-ot építeni. Ez nem edzői, hanem szimpla buta játékos hiba. pc_x
Így van, nem a CB, nem az edző, hanem a safety hibázott hatalmasat, legjobb elképzelhető szitu lett volna, ha simán megcsinálja a tacklet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kb. 0:40 volt vissza, erre hívtunk egy olyan védekezést, aminél a CB (Carter) a rövid passzra figyelt csak, meg is állt, a hosszút meg ráhagytuk Moore-re. Nos, bár egy NFL S-nek az ilyen play-t meg kell oldani és amit Moore csinált, az valóban csúnya volt, de azért azt valaki megmagyarázhatná nekem, hogy mi a fenéért nem ment a CB az elkapóval? Mit vesztettünk volna, egy 25-30 yard-os elkapással ilyen kevés idővel az órán és 7 pontos előnnyel, hogy arra volt annyira fontos figyelni?

StormST
Mert 40 mp-ben még simán benne van a TD drive, ezért nem lehet csak preventet játszani, ez nem egy hail mary helyzet. Az más, hogy pont egy hosszút szoptunk be vele pc_x
70 yard-ot 40 mp alatt csak nagy play-el lehet időkérés nélkül hozni, ha azt elveszed a prevent-el, akkor nyertél. Rövid passzot hadd csináljanak, mire feláll mindenki, a fele idő elmegy. Ez pont Hail Mary szitu volt és mi pont nem készültünk rá, gondolom 2 play-el későbbre várták, de ez így nagy hiba...StormST
Egészen addig cover 1-et védekezett a szokásos nagy Flacco passzoknál a Broncos, már az nagy váltás volt, hogy itt meg cover 2-t 😊 ha Moore nem számítja el a labdát, az sima INT és azt mondjuk jó def. playhívás, ez egy ilyen játék

Sok edző amúgy alapból rühelli a preventet, én sem alkalmaznám soha


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Kb. 0:40 volt vissza, erre hívtunk egy olyan védekezést, aminél a CB (Carter) a rövid passzra figyelt csak, meg is állt, a hosszút meg ráhagytuk Moore-re. Nos, bár egy NFL S-nek az ilyen play-t meg kell oldani és amit Moore csinált, az valóban csúnya volt, de azért azt valaki megmagyarázhatná nekem, hogy mi a fenéért nem ment a CB az elkapóval? Mit vesztettünk volna, egy 25-30 yard-os elkapással ilyen kevés idővel az órán és 7 pontos előnnyel, hogy arra volt annyira fontos figyelni?

StormST
Mert 40 mp-ben még simán benne van a TD drive, ezért nem lehet csak preventet játszani, ez nem egy hail mary helyzet. Az más, hogy pont egy hosszút szoptunk be vele pc_x
70 yard-ot 40 mp alatt csak nagy play-el lehet időkérés nélkül hozni, ha azt elveszed a prevent-el, akkor nyertél. Rövid passzot hadd csináljanak, mire feláll mindenki, a fele idő elmegy. Ez pont Hail Mary szitu volt és mi pont nem készültünk rá, gondolom 2 play-el későbbre várták, de ez így nagy hiba...StormST
Azért 3 20 yardos play benne van, főleg, ha kettő kimegy oldalt, first down-nál automatikusan áll az óra, amíg játékra alkalmasnak nem ítélik a labdát, azzal is időt nyernek. Tapasztalatból mondom, hogy 1 percen belül is lehet drive-ot építeni. Ez nem edzői, hanem szimpla buta játékos hiba.

Ezzel amúgy nem azt vitatom, hogy szar volt a play call alapvetően a meccsen, csak szimplán ezt a playt...


több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Lényeg a lényeg. Összességében véve nálam fejlődött a csapat, mind O mind D terén, a spec team fifty-fifty. Van sok szép visszahordott TD-nk, de rengeteg kihagyott FG kísérlet is. Nem olyan kilátástalanul estünk ki, mint tavaly, és a 13-3 is elképesztő teljesítmény sztem. Más kérdés, hogy a PO-ban ez mit sem ér.
Még, ha nem is ilyen formában szerettük volna mégegyszer láthatjuk néhány kedvencünket. 😊
Jövőre viszont én nem szeretnék sem 1st seedet, sem home field advantage-et! Játszunk csak végig egészen a SB-ig.Bárki bármit is mond, a pihenő sem kedvezett nekünk. A 17.héten ihletett formában játszott az O, törvényszerű volt, hogy kiesnek a ritmusból. Mindenkinek sikeres vizsgaidőszakot, és jó csemegézést a prospectek között, magunknak meg sikeres draftot kívánok! Innen már nyerjen a Ravens!
Jövőre is ugyanitt GO BRONCOS!!!

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Egyébként pedig én pontosan azt látom, hogy Champ-nek mindenki megbocsát, Moore-nak mondjuk kevésbé, de Peytonnak nagyon kevesen. Főleg Broncos fanok nem nagyon, a többség PM nyakába varrja az egészet, pont azért mert sokan abban a hitben vannak/voltak, hogy PM lehet hibátlan. Akár itt nézed meg, akár neten mindenfelé azt látod, hogy a fő hibás PM. Egyébként vicces, mert én sosem szerettem Manninget, de igazságtalannak tartom amit most kap. Ő is hibás, de nem jobban mint Champ, Moore, a playcalling, a sok penalty vagy úgy kompletten a védelem. Mind-mind olyan dolog volt, amin önmagában ugyanúgy el tudnak menni a meccsek, mert ha belegondoltok.fetomy
Nézd, én vagyok PM legnagyobb fanja, de én mondom, hogy ezen kár kiakadni. Ez az elit QB-k sorsa. Amikor megy a csapatnak, akkor is ő van a rivaldafényben, és ha veszít a csapat akkor is. Veszítettünk, teljesen természetes, hogy a média is PM-en csámcsog, és szurkolók is őt ekézik.

Tulajdonképpen csodálkozom, hogy nincs forradalomszerű felháborodás, és TT-zés. Bevallom, én ezt vártam. 😊peterk2005
A Pats topikban írtam, hogy a Ravens elleni legutóbbi két PO meccsen horror statisztikái vannak Bradynek is. Ez a Baltimore D sokkal kellemetlenebb ellenfél volt, mint amennyire a statisztikái és alapszakasz formája alapján számítani lehetett rá. Nagyon nem volt könnyű dolga PM-nek.

Do your job
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyébként pedig én pontosan azt látom, hogy Champ-nek mindenki megbocsát, Moore-nak mondjuk kevésbé, de Peytonnak nagyon kevesen. Főleg Broncos fanok nem nagyon, a többség PM nyakába varrja az egészet, pont azért mert sokan abban a hitben vannak/voltak, hogy PM lehet hibátlan. Akár itt nézed meg, akár neten mindenfelé azt látod, hogy a fő hibás PM. Egyébként vicces, mert én sosem szerettem Manninget, de igazságtalannak tartom amit most kap. Ő is hibás, de nem jobban mint Champ, Moore, a playcalling, a sok penalty vagy úgy kompletten a védelem. Mind-mind olyan dolog volt, amin önmagában ugyanúgy el tudnak menni a meccsek, mert ha belegondoltok.fetomy
Nézd, én vagyok PM legnagyobb fanja, de én mondom, hogy ezen kár kiakadni. Ez az elit QB-k sorsa. Amikor megy a csapatnak, akkor is ő van a rivaldafényben, és ha veszít a csapat akkor is. Veszítettünk, teljesen természetes, hogy a média is PM-en csámcsog, és szurkolók is őt ekézik.

Tulajdonképpen csodálkozom, hogy nincs forradalomszerű felháborodás, és TT-zés. Bevallom, én ezt vártam. 😊peterk2005
Ezzel nem lehet eléggé egyet érteni
Már a szezon előtt egyértelmű volt, hogy ha rájátszásba jut a Broncos (Manninggel, nem úgy, hogy ő sérült), akkor PM lesz a legjobb, hiába történik bármi (43 szavazat a QB-k között? Ennyivel jobb lett volna a többieknél? Aligha, és igencsak meglepődnék, ha az MVP-t nem kapná meg ezek után)
Ha nyer a csapat, akkor PM az isten, ha kikap, akkor meg egy béna 36 éves irányító a szurkolóknál. Valamennyire érthető is, így talán könnyebb feldolgozni a vereséget, vagy tudomisén (Most pl Brady nyert 3 SB-t, tolt egy kis híján hibátlan szezont – Asante, három sackből szabadulós Elisha, Tyree –, most tizedszerre nyeri meg a csoportját és még csak azt sem lehet mondani, hogy az előző SB rajta ment volna el. Mégis mi volt? Mém lett, ahogy ült a meccs végén, és boldog-boldogtalan fikázta. Ezzel sem ért egyet az ember, meg, hogy most PM emiatt a mérkőzés miatt kevesebb lenne, mint eddig)

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 790 — Keep pounding
Én mint kívülálló azt láttam, hogy ha Champen múlik 77-0-ra kaptok ki, kb egyszer tudott értelmes védekezést bemutatni, különben méterekre volt az elkapótól, csak a hatalmas szerncsének köszönheti, hogy nem nyaltatok róla 4 hosszú TD-t. PM az elején dobott egy peches picket (tipped ball) majd egyedül vitte a hátán a támadókat, mert futás mint olyan nem volt, a sackfumblinál mindkét tacklet úgy megverték mint a szart. Az utolsó pick az övé volt, de ha meccs közben nem játszik úgy ahogy, kikaptok hússzal mert a védelem bűnrossz volt, 31 pontot kapott a Ravenstől. Moore hibája volt a leggázabb, mivel semmit nem kellett volna csinálnia csak az elkapás után megcsinálni a tackle-t, maradt volna vagy 10 mp az órán a spike után. Az edzői stáb legnagyobb hibája az volt, hogy nem váltottak Torrey Smithen, a többi a felfogásbeli kérdés, Fox konzervatív, de ezzel együtt meg volt nyerve a meccs, amikor 1:10 volt hátra, ilyen passzt nem lehet beszopni egy kontender csapatnak.

De ettől még top5 csapatotok van és lesz is amíg PM vissza nem vonul, és nagy pénzbe le merném fogadni, hogy jövőre eljuttok legalább ugyaneddig. Ez kb még 2-3 csapatról mondható el a ligában.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Kb. 0:40 volt vissza, erre hívtunk egy olyan védekezést, aminél a CB (Carter) a rövid passzra figyelt csak, meg is állt, a hosszút meg ráhagytuk Moore-re. Nos, bár egy NFL S-nek az ilyen play-t meg kell oldani és amit Moore csinált, az valóban csúnya volt, de azért azt valaki megmagyarázhatná nekem, hogy mi a fenéért nem ment a CB az elkapóval? Mit vesztettünk volna, egy 25-30 yard-os elkapással ilyen kevés idővel az órán és 7 pontos előnnyel, hogy arra volt annyira fontos figyelni?

StormST
Mert 40 mp-ben még simán benne van a TD drive, ezért nem lehet csak preventet játszani, ez nem egy hail mary helyzet. Az más, hogy pont egy hosszút szoptunk be vele pc_x
70 yard-ot 40 mp alatt csak nagy play-el lehet időkérés nélkül hozni, ha azt elveszed a prevent-el, akkor nyertél. Rövid passzot hadd csináljanak, mire feláll mindenki, a fele idő elmegy. Ez pont Hail Mary szitu volt és mi pont nem készültünk rá, gondolom 2 play-el későbbre várták, de ez így nagy hiba...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tulajdonképpen csodálkozom, hogy nincs forradalomszerű felháborodás, és TT-zés. Bevallom, én ezt vártam. 😊peterk2005
Az adminok elejét vették 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mert 40 mp-ben még simán benne van a TD drive, ezért nem lehet csak preventet játszani, ez nem egy hail mary helyzet. Az más, hogy pont egy hosszút szoptunk be vele pc_x
Ezzel nem értek egyet. 40mp-ben, időkérés nélkül nincs benne a TD drive a meccsben. A saját 20-asról indulva egyszerűen nem lehet 3 sikeres playnél többet lejátszani, ha nem az oldalvonalra történik, mert minimum 15-20 mp kell az újra-felálláshoz. Vinni kell a chain-t, és mindenkinek előre kell mozognia, ez elviszi az időt.

Egyetértek Storm-al, ez a prevent védekezés klasszikus ideje. Ilyenkor nem számít a futás, ilyenkor három falember kell passrurshra, a két szélső elkapót duplázva, hogy oldalra ne lehessen complete passz. Vagy csak pár yardos. Középen pedig mélyen elhelyezkedve, hogy akár futás, akár passz jön, meg legyen a tackle, és fusson az óra. Így védekezve max. egy hail mary-ig tud eljutni egy csapat. Nézd meg a tavalyi SB-n a Giants védekezését. Pedig ott még volt is egy időkérése a Pats-nak ha jól emlékszem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Kb. 0:40 volt vissza, erre hívtunk egy olyan védekezést, aminél a CB (Carter) a rövid passzra figyelt csak, meg is állt, a hosszút meg ráhagytuk Moore-re. Nos, bár egy NFL S-nek az ilyen play-t meg kell oldani és amit Moore csinált, az valóban csúnya volt, de azért azt valaki megmagyarázhatná nekem, hogy mi a fenéért nem ment a CB az elkapóval? Mit vesztettünk volna, egy 25-30 yard-os elkapással ilyen kevés idővel az órán és 7 pontos előnnyel, hogy arra volt annyira fontos figyelni?

StormST
Mert 40 mp-ben még simán benne van a TD drive, ezért nem lehet csak preventet játszani, ez nem egy hail mary helyzet. Az más, hogy pont egy hosszút szoptunk be vele


több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként pedig én pontosan azt látom, hogy Champ-nek mindenki megbocsát, Moore-nak mondjuk kevésbé, de Peytonnak nagyon kevesen. Főleg Broncos fanok nem nagyon, a többség PM nyakába varrja az egészet, pont azért mert sokan abban a hitben vannak/voltak, hogy PM lehet hibátlan. Akár itt nézed meg, akár neten mindenfelé azt látod, hogy a fő hibás PM. Egyébként vicces, mert én sosem szerettem Manninget, de igazságtalannak tartom amit most kap. Ő is hibás, de nem jobban mint Champ, Moore, a playcalling, a sok penalty vagy úgy kompletten a védelem. Mind-mind olyan dolog volt, amin önmagában ugyanúgy el tudnak menni a meccsek, mert ha belegondoltok.fetomy
Nézd, én vagyok PM legnagyobb fanja, de én mondom, hogy ezen kár kiakadni. Ez az elit QB-k sorsa. Amikor megy a csapatnak, akkor is ő van a rivaldafényben, és ha veszít a csapat akkor is. Veszítettünk, teljesen természetes, hogy a média is PM-en csámcsog, és szurkolók is őt ekézik.

Tulajdonképpen csodálkozom, hogy nincs forradalomszerű felháborodás, és TT-zés. Bevallom, én ezt vártam. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Srácok, Vipera összefoglalója jó volt. Ezen a meccsen nem egy ember csődölt be sajnos, hanem néhány ember nagy játék mellett alapembereknek volt borzalmas napjuk.

Ezzel együtt is, egy megnyert meccset veszített el a csapat. Egy perc alatt, időkérés nélkül ez a Ravens nem csinálhatott volna TD-t, ha egyetlen egy dologra odafigyelünk: Nem szabad mély passzt bekapni. Döbbenet, hogy azok után, hogy a meccsen előtte kétszer is előfordult ugyanez, hogyan történhetett meg még egyszer... A két safety-nek semmi más dolga nem lett volna, mint akármilyen eszközökkel is, de a támadók mögött maradni. Nem baj, ha húsz yardosakat futnak, nem baj, ha ugyanakkorákat passzolnak, semmi sem baj, mert nem megállítani kell őket, csak elérni, hogy a nulla yardoson ne jussanak túl. Minden más belefért volna.

A playhívást viszont nem kárhoztatnám. A meccs közben változatos volt a playhívás, amíg működött valamennyire a futás, a play action, addig ment a passzjáték is. A negyedik negyedben megcsináltuk lényegében a nyertes TD-t is így. Tudom, hogy nem szeretitek Fox konzervatízmusát, de ettől még szerintem így kellett zömében hívni, ahogy hívtunk.

Az overtime pedig egy más tészta. Ott nincs helye kockázatnak, mert 1 hiba és nincs tovább, nem lehet kijavítani. Az nem indok, hogy Tebow-val tudtunk passzolni, akkor PM-el miért nem? Tebow esetén ez volt a váratlan, a Steelers teljesen felkészületlen volt rá, lényegében ugyanazt a hibát követte el, amit a mi secondary-nk háromszor is. Tegnap viszont szó nem lehetett erről, a Ravens nagyon vigyázott a passzjátékra.

Emiatt az nem úgy megy, hogy overtime-ban, ha van egy PM, akkor tessék passzolni. Ahhoz nem csak PM kell, hanem fal, az elkapók elszakadása is, stb. A 2&1, 3&1 szitukat egyszerűen futni kell. Így is kb. fele-fele arányban futottunk és passzoltunk, ami nem hátrányban, nem utolsó esélynél a helyes taktika. Az OT-ban is egyszerűen előjött az egész meccs lenyomata: Flacconak volt 5 passza, ebből 2 "sikerült": az egyiknél rádobtak Bailey-re egy olyan DPI-t, ami nem volt DPI, a másiknál meg a saját 2 yardosról 3&longnál bedobta 2 ember közé, és láss csodát, catch lett belőle. Az idényben az ilyen 30%-ban INT, 59%-ban incomplete. Ezen kívül volt 3 incomplete passza, amelyikből mindegyikből INT lehetett volna. Egyet az oldalvonal mentett meg, egyet Harris ejtett el, egy pedig felpattant, de épp nem volt arra Broncos védő. A tegnapi nap ilyen volt.

Offense oldalon első alkalommal nem tudtunk megcsinálni egy 3&1-et futással. Az egész idényben arról szólt a topicban a téma, hogy jó-jó PM, de a futójáték is fontos. Még arról is vitatkoztunk, hogy kell-e FB ennek támogatására, vagy nem. Nos, igen. Pont ezért fontos. Akkor most ne kezdjük el hirtelen, hogy miért nem PM passzol ilyenkor. Azért, mert TO-ban a 3&1-et futni kell. Pont. Sajnos nem jött be. A második drive-ban meg haladtunk 30 yardot, majd jött PM hibája. Olyat dobott, amit a főiskolán tanítanak, hogy nem szabad: mozgással ellenkező irányba dobni. És a tegnapi nap olyan volt, hogy azonnal jött a büntetés. Flacco megúszott 3 passzt, PM nem úszta meg a hibáját.

Ezzel nem akarom sem PM-et, se Bailey-t, se Fox-ot, se a passrusht, se Prater-t, se senkit mentegetni. A hibák azok hibák, lehet szidni értük az érintetteket. De 1-1 hiba minden meccsben van, ritka a tökéletes. Nekünk tegnap túl sok hiba jött össze egy meccsen. De alapvetően az döntött, hogy mind az első félidő végén, 7 pontos vezetésnél a kihagyott FG után 40mp alatt kaptunk egy TD-t egyetlen mély passzból, majd ugyanezt megtettük a meccs utolsó percében is, amikor a Ravensnek már időkérése se volt, így "csak" annyit kellett volna tennni, hogy hagyni Rice-ot futni, Flaccot-t meg dobálni. Időkérés nélkül, ha mély passzt nem engedünk, nem tudtak volna TD-t csinálni.

Szóval egy hatalmas meccsen egy szívszaggató vereség lett a vége. De ettől a csapat nem lett rosszabb, és jövőre sem lesz az. Kár az elszalasztott lehetőségért, de ilyen a sport. Van még 2-3 éve ennek a társaságnak így együtt, és mindegyik évben lesz esély javítani, mert ez egy jó csapat. Jövőre még jobb lehet.

Ja, és mielőtt elfelejtem: A postom lényegében arról szólt, hogy mennyi lehetőséget hagytunk ki, és hogy rajtunk múlt a dolog. Ezt tartom, de ezzel együtt is, nagy gratuláció a Ravens-nek. Mindent megtettek, remekül kihasználták a Broncos hibáit, felülemelkedtek a sajátjukon. Megérdemelték a főcsoportdöntőt. És nyertek arra a meccsre egy szurkolót maguknak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
"Ahányszor belegondolok, egyre inkább úgy érzem, hogy ezt Fox-ék baszták el, mind a gameplan-el, mind a meccs közbeni hívásokkal. Azt meg, hogy 0:31-nél két időkéréssel térdeltünk, soha nem fogom tudni megbocsátani. A fatökűnek gondolt Shanny ennek 100-ból 110-szer nekiment volna, Elway meg szerintem fel is mondott volna, ha nem engedik, hogy megpróbálja..."

na Storm ezt én sem értettem miért nem próbáltatok legalább - 2 időkéréssel a zsebben - FG távig menni...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Igen, én megbocsátok Champ-nek, mert 2005 óta soha nem kaptunk tőle mást, mint tökéletes játékot és ha rajta múlt volna, akkor a végén nyerhettünk volna, neki egyszer volt dolga clutch-ban, azt megoldotta, még ha a bírók el is baszták a call-t...

Nem varrom én PM nyakába, csak azt nem szeretném, ha Moore vagy Champ nyakába menne az egész és PM hibái elsikkadnának, mert úgy indult itt az egész, hogy ez tűnt a tendenciának...

Igenis, ebben vastagon benne volt PM, ahogy többen mások is, de pont azért, amiért ő PM, pont azért, ahogy jött és amilyen mantrát kapott, pont azért kell a megfelelő mennyiségű reflektorfénynek helyeződni az ő hibáira is, másokéi MELLETT...

Tavaly március óta mást se láttam itt a PM fanoktól, mint hogy a tökéletes QB-t kaptuk, akivel majd minden jobb lesz, de én azt láttam eddig, hogy 4 igazán magas léc közül csak 1-et (a Chargers elleni -24-et) tudott megugrani vele a CSAPAT. (gyk.: Pats, Texans és a tegnapi volt a levert léc) Nem minden az ő hibája, ezért írtam a CSAPAT-ot...

Igen, tavaly is kikaptunk a komoly csapatoktól, aláírom, akkor nagyobb veréseket kaptunk, de a lényeg, a lécek megint a földön vannak és legalább őszig ott is maradnak...

Egyébként amit láthatsz az az, hogy most csaphat át az egész PM mantra sok helyen a másik irányba, mert sokan tényleg elhitték, hogy vele egyből jön a Kánaán és most ezek az emberek nagyot csalódnak és páran biztos PM-en fogják levezetni, jórészt jogtalanul...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
ki varrta PM nyakába az egészet?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyilván nem ugyanaz playoffban kikapni, de attól még ugyanannyira nem helyénvaló miatta az egész jövőt eltemetni. Főleg egy no1 csapatnál. Nagyon szar dolog kiesni a playoffból, de attól még jövőre is top esélyes lesz valószínűleg a csapat, nem kell úgy kezelni, hogy most aztán ki tudja meddig semmi sikerben nem lesz része a csapatnak.

Storm: Az más kérdés, ha valaki hibátlannak tartja, de az valószínű nem látta még játszani. Szokott ő hibázni, csak max kevesebbet mint mások, illetve kompenzálja sok-sok olyan dologgal, amire egy ugyanennyit, vagy többet hibázó játékos nem lenne képes.

Egyébként pedig én pontosan azt látom, hogy Champ-nek mindenki megbocsát, Moore-nak mondjuk kevésbé, de Peytonnak nagyon kevesen. Főleg Broncos fanok nem nagyon, a többség PM nyakába varrja az egészet, pont azért mert sokan abban a hitben vannak/voltak, hogy PM lehet hibátlan. Akár itt nézed meg, akár neten mindenfelé azt látod, hogy a fő hibás PM. Egyébként vicces, mert én sosem szerettem Manninget, de igazságtalannak tartom amit most kap. Ő is hibás, de nem jobban mint Champ, Moore, a playcalling, a sok penalty vagy úgy kompletten a védelem. Mind-mind olyan dolog volt, amin önmagában ugyanúgy el tudnak menni a meccsek, mert ha belegondoltok, Ha PM nem adja el 3szor, akkor megvan a meccs. Ha bátrabb a gameplan akkor is meglehetett volna. Ha Champ nem kap 100 yardot és 2 TD-t akkor is megvan a meccs. Vagy nem persze, de a lényeg az, hogy nagy hiba most 1 ember nyakába varrni, csak mert sokat keres és úgy jött ide ahogy, mikor többen vétettek kapitális hibákat.