Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ez azért érdekes...

Ha csak az alapszakaszt nézzük, akkor Goody statjai annyira nem rosszak:

85/46 54,12% 6 TD, 2 INT, 6 PD

Igazából 3 rossz meccse volt, a Cincy elleni (ők azért beszívattak pár embert, ráadásul Green-t neki kellett volna megfognia, mivel Champ sérült volt), a Vikings elleni (ennek a végén javított az INT-el) és a Pats elleni...

A 6 TD:
- vs Bengals: CB1, jump ball Green ellen, Goodman ott volt szorosan, éppen, hogy le tudta tenni a lábát Green, benne van...
- @ Packers: CB1 volt itt is, garbage-time TD volt az egyetlen felé szálló passz, az 35-17-nél, csak kicsit maradt le...
- @ Dolphins: ez az övé, megbotlott Fasano testcsele után...
- vs. Lions: hát itt gondolom az elsőt írták be neki, de az legalább annyira Dawkins-é is volt, nem értették meg egymást a váltásnál...
- @ Raiders: Jacoby Ford jump ball, kb Palmer legjobb passza az évben, Goodman megpróbálta elütni, centikkel elvétette, be lehet írni hozzá, ha nagyon akarja az ember...
- vs. Pats: itt hibázott, #85 futott egy elég sima route-ot, ő meg talán bonyolultabbra számított...

Így utólag visszanézve, szerintem elég vállalható alapszakasza volt Champ mellett Goodman-nak, talán inkább ott volt a baj, hogy ha hibázott, az emlékezetesebb volt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
azért elég cink h lényegében ugyanolyan ratingel dobáltak feléjük 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tenorx
OFF: Van PFF premium accountod, vagy honnan szerezted ezt? 😊 szerk.: előbb még olyan kép volt bent ahol a PFF-es rating alakulása is látszott nem?Rataxes
Van, és igen, csak közben rájöttem, hogy Harrisről nem ezt linkeltem.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
tenorx
OFF: Van PFF premium accountod, vagy honnan szerezted ezt? 😊 szerk.: előbb még olyan kép volt bent ahol a PFF-es rating alakulása is látszott nem?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk megint visszakanyarodhatnánk akár oda is, h mi ér többet
Manning vs Tebow + Bunkley + Samuel....

Goodmanról az a stat érdekelne, amit TenorX linkelt be Chirs Harrisről. Azaz meccsenkénti bontásban a teljesítménye, bár igazából annyira nem fontos.Black_Adder
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk megint visszakanyarodhatnánk akár oda is, h mi ér többet
Manning vs Tebow + Bunkley + Samuel....

Goodmanról az a stat érdekelne, amit TenorX linkelt be Chirs Harrisről. Azaz meccsenkénti bontásban a teljesítménye, bár igazából annyira nem fontos.Black_Adder
Ez örök kérdés lesz, főleg ha Manning bebetlizik, bár a sportban sincs ugyebár "ha"... 😊

Mondanám, hogy beteszem a Goddman-es statokat, de nem vagyok befizetve a PFF-re... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Megvannak a rookie-k mezszámai:

Draft class:
95: DE Derek Wolfe
6: Brock Osweiler
34: RB Ronnie Hillman
47: CB Omar Bolden
64: OL Philip Blake
70: DL Malik Jackson
59: Danny Trevathan

UDFA-k:
8: WR Gerell Robinson
19: WR Eric Page
38: S Duke Ihenacho
45: CB Coryell Judie
46: LS Aaron Brewer
48: LB Elliot Coffey
49: LB Jerry Franklin
57: LB Steven Johnson
60: OL Mike Remmers
62: OL Austin Wuebbels
69: OL Wayne Tribue
77: DL Jamie Blatnick
86: TE Anthony Miller



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mondjuk megint visszakanyarodhatnánk akár oda is, h mi ér többet
Manning vs Tebow + Bunkley + Samuel....

Goodmanról az a stat érdekelne, amit TenorX linkelt be Chirs Harrisről. Azaz meccsenkénti bontásban a teljesítménye, bár igazából annyira nem fontos.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Azért Porter 200-al több snap és 11-el több beszedett elkapás alatt nyelt be kevesebb TD-t, ez se mindegy...

Goodman sok TD-t szívott, ez biztos. Mondjuk a kevesebb, mint 2x annyi elég érdekes megközelítés, bár tény, hogy igaz, csak ha meg azt mondom, hogy 300-al több snap-ből, vagy ha azt, hogy 29-el több felé dobott passzból, akkor kicsit árnyalódik a kép...
Ez még inkább nekem ad igazat. 9/99 és 3/70 között még nagyobb különbség van szvsz. Tehát százalékosan alig ment több labda Goodman felé, mégis 3× annyi TD-t szoptunk róla.

Harris jóval kevesebb alkalommal kapott deep threat WR-eket örzésre, ez is árnyalja a képet...
Viszont kapott akkora TD monstereket mint Gronko vagy Megatron, ez is árnyalja a képet. Ők nem csak Harris ellen csinálták meg, hanem mindenki ellen. Harris meg másról nem is nagyon kapott TD-t. Elkapást az igen. Kíváncsi vagyok egy szakértő véleményre h melyiket könnyebb levédekezni (nem TD-t elkapást) Deep ballnál több ideje van elszakadni az elkapónak, de nehezebb pontosan odadobni a labdát

Porter se biztos, hogy jó megoldás, legalább is nem tűnik életbiztosításnak a számomra, ahogy ezt már korábban kifejtettem, de én Goodman-t még mindig szívesebben láttam volna CB2-ben, mint Harris-t (vagy bármelyik mögötte lévő CB-t), ráadásul hiába spóroltuk meg a 10x-szer nagyobb fizuja nagy részét, mert nem kezdtünk vele egyelőre semmit...
De még kezdhetünk vele. Vagy ha idén nem, akkor átvihetjük jövőre. Manning 18 misije mellett ez nem is árt. Goodman nem tudom mennyit keresett, de biztos túlfizetett volt, Harris meg egészen biztos h alulfizetett, UDFA fizetésért ST-ben szoktak játszani, nem nickelben

Goodman felé akkor dobtak, amikor TD-t vagy hosszú elkapást akartak csinálni, Harris felé meg akkor, amikor könnyű play kellett. Előbbinél 57,6%-os volt a siker, utóbbinál 73%-os. Mindenki más következtetést von le ebből, én is levontam a sajátom, ennyi... 😊

A statisztika egy szép tudomány, bármit ki lehet hozni belőle, csak tudni kell csavarni... 😊StormST
Beleírtam félkövérrel.

Olyan jó, h végre nem Manning vagy Tebow a téma h folytatom. Ha már nagyon unjátok szóljatok ránk 😀

btw.: Goodmanról nem találom az a statisztikát amit Harris-ről linkeltek, pedig nagyon érdekelne az is.
Amúgy ha mást nem találunk akkor veterán minimumért visszajöhet, de én most egyáltalán nem lepődnék meg, ha egy trade keretében jönne egy veterán CB. Tavaly valamikor szóba került egy DJ trade, na azt viszont nem szeretném. Bár igazából nem tudom kit adhatnánk, akit szívesen elengednék, mert Morenoért vagy Maysért meg nem tudom ki adna kezdő CB-t...Black_Adder
Goodman nem nagyon szállt be a futásoknál soha, szerintem ezért nincs róla ilyen statisztika komolyabban...

Én a deep threat WR dolgot úgy értettem, hogy neki nem kellett igazán TD ellen védekeznie mezőnyben, ezért is kapott kevesebbet, bár ő a felé dobott labdák 4,3%-ban kapott be TD-t, Goodman meg 9,1%-ban, ami majdnem 2x annyi snap-nél pont, hogy nem rosszabb annyira szerintem, természetesen itt a nagyobb terhelésből eredő nagyobb hibázási szintre gondolok, tudom, hogy a % mit jelent... 😊 (tudom-tudom, ha elkapott passzoknál nézzük, akkor sokkal rosszabb Goodman, de itt megint az van, hogy sokmindent ki lehet olvasni a statisztikákból 😀)

Szerintem deep threat WR ellen nehezebb védekezni, pont a többi idő és a nagyobb bejátszott terület miatt, de erről majd tényleg a guruk mondanak okosat... 😊

Kétlem, hogy lesz még jó CB a piacon, Samuel-hez meg a Goodman kirakásával keletkezett space többlet is kevés volt, így én már komolya trade-re nem számítok... ((((kár, hogy nem az offseason elején volt szabad Samuel, akkor simámn elhoztuk volna szerintem))))



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azért Porter 200-al több snap és 11-el több beszedett elkapás alatt nyelt be kevesebb TD-t, ez se mindegy...

Goodman sok TD-t szívott, ez biztos. Mondjuk a kevesebb, mint 2x annyi elég érdekes megközelítés, bár tény, hogy igaz, csak ha meg azt mondom, hogy 300-al több snap-ből, vagy ha azt, hogy 29-el több felé dobott passzból, akkor kicsit árnyalódik a kép...
Ez még inkább nekem ad igazat. 9/99 és 3/70 között még nagyobb különbség van szvsz. Tehát százalékosan alig ment több labda Goodman felé, mégis 3× annyi TD-t szoptunk róla.

Harris jóval kevesebb alkalommal kapott deep threat WR-eket örzésre, ez is árnyalja a képet...
Viszont kapott akkora TD monstereket mint Gronko vagy Megatron, ez is árnyalja a képet. Ők nem csak Harris ellen csinálták meg, hanem mindenki ellen. Harris meg másról nem is nagyon kapott TD-t. Elkapást az igen. Kíváncsi vagyok egy szakértő véleményre h melyiket könnyebb levédekezni (nem TD-t elkapást) Deep ballnál több ideje van elszakadni az elkapónak, de nehezebb pontosan odadobni a labdát

Porter se biztos, hogy jó megoldás, legalább is nem tűnik életbiztosításnak a számomra, ahogy ezt már korábban kifejtettem, de én Goodman-t még mindig szívesebben láttam volna CB2-ben, mint Harris-t (vagy bármelyik mögötte lévő CB-t), ráadásul hiába spóroltuk meg a 10x-szer nagyobb fizuja nagy részét, mert nem kezdtünk vele egyelőre semmit...
De még kezdhetünk vele. Vagy ha idén nem, akkor átvihetjük jövőre. Manning 18 misije mellett ez nem is árt. Goodman nem tudom mennyit keresett, de biztos túlfizetett volt, Harris meg egészen biztos h alulfizetett, UDFA fizetésért ST-ben szoktak játszani, nem nickelben

Goodman felé akkor dobtak, amikor TD-t vagy hosszú elkapást akartak csinálni, Harris felé meg akkor, amikor könnyű play kellett. Előbbinél 57,6%-os volt a siker, utóbbinál 73%-os. Mindenki más következtetést von le ebből, én is levontam a sajátom, ennyi... 😊

A statisztika egy szép tudomány, bármit ki lehet hozni belőle, csak tudni kell csavarni... 😊StormST
Beleírtam félkövérrel.

Olyan jó, h végre nem Manning vagy Tebow a téma h folytatom. Ha már nagyon unjátok szóljatok ránk 😀

btw.: Goodmanról nem találom az a statisztikát amit Harris-ről linkeltek, pedig nagyon érdekelne az is.
Amúgy ha mást nem találunk akkor veterán minimumért visszajöhet, de én most egyáltalán nem lepődnék meg, ha egy trade keretében jönne egy veterán CB. Tavaly valamikor szóba került egy DJ trade, na azt viszont nem szeretném. Bár igazából nem tudom kit adhatnánk, akit szívesen elengednék, mert Morenoért vagy Maysért meg nem tudom ki adna kezdő CB-t...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor kiegészítem a táblázatot:
Player Snaps Tgts Rec Comp % PD INT TD
Goodman 656 99 57 57.6 6 2 9
Bailey 535 72 36 50.0 13 2 2
Porter 526 87 62 71.3 7 1 2
Harris 334 70 51 72.9 5 1 3
Vaughn 151 29 18 62.1 1 1 4

Ki játsszon Harris helyett?Black_Adder
A sokat fikázott Goodman... 😀

Jah, hogy ő már nincs? 😀

Akkor inkább Porter, mert ő nem nagyon nyel be TD-t...StormST
Mevan az a 9-es az utolsó oszlopban? Kevesebb mint 2× annyi snap és több mint 3× annyi TD, és kb 10× fizetés mindezért és 10 évvel idősebb. Ez számomra is egyértelmű döntés 😛

szerk.:
Porter meg előtte is lesz a TC első napján, ez szinte biztos. Harris továbbra is CB3. Viszont nem azért mert 1db TDvel kevesebbet nyelt. A 2(Porter) és 3(Harris) TD között azért kisebb különbség van szvsz mint 3(Harris) és 9(Goodman) között, nem?Black_Adder
Azért Porter 200-al több snap és 11-el több beszedett elkapás alatt nyelt be kevesebb TD-t, ez se mindegy...

Goodman sok TD-t szívott, ez biztos. Mondjuk a kevesebb, mint 2x annyi elég érdekes megközelítés, bár tény, hogy igaz, csak ha meg azt mondom, hogy 300-al több snap-ből, vagy ha azt, hogy 29-el több felé dobott passzból, akkor kicsit árnyalódik a kép...

Harris jóval kevesebb alkalommal kapott deep threat WR-eket örzésre, ez is árnyalja a képet...

Porter se biztos, hogy jó megoldás, legalább is nem tűnik életbiztosításnak a számomra, ahogy ezt már korábban kifejtettem, de én Goodman-t még mindig szívesebben láttam volna CB2-ben, mint Harris-t (vagy bármelyik mögötte lévő CB-t), ráadásul hiába spóroltuk meg a 10x-szer nagyobb fizuja nagy részét, mert nem kezdtünk vele egyelőre semmit...

Goodman felé akkor dobtak, amikor TD-t vagy hosszú elkapást akartak csinálni, Harris felé meg akkor, amikor könnyű play kellett. Előbbinél 57,6%-os volt a siker, utóbbinál 73%-os. Mindenki más következtetést von le ebből, én is levontam a sajátom, ennyi... 😊

A statisztika egy szép tudomány, bármit ki lehet hozni belőle, csak tudni kell csavarni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Akkor kiegészítem a táblázatot:
Player Snaps Tgts Rec Comp % PD INT TD
Goodman 656 99 57 57.6 6 2 9
Bailey 535 72 36 50.0 13 2 2
Porter 526 87 62 71.3 7 1 2
Harris 334 70 51 72.9 5 1 3
Vaughn 151 29 18 62.1 1 1 4

Ki játsszon Harris helyett?Black_Adder
A sokat fikázott Goodman... 😀

Jah, hogy ő már nincs? 😀

Akkor inkább Porter, mert ő nem nagyon nyel be TD-t...StormST
Mevan az a 9-es az utolsó oszlopban? Kevesebb mint 2× annyi snap és több mint 3× annyi TD, és kb 10× fizetés mindezért és 10 évvel idősebb. Ez számomra is egyértelmű döntés 😛

szerk.:
Porter meg előtte is lesz a TC első napján, ez szinte biztos. Harris továbbra is CB3. Viszont nem azért mert 1db TDvel kevesebbet nyelt. A 2(Porter) és 3(Harris) TD között azért kisebb különbség van szvsz mint 3(Harris) és 9(Goodman) között, nem?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Akkor inkább Porter, mert ő nem nagyon nyel be TD-t...StormST
Porter tavalyi éve nagyon rossz volt, ennél tud többet is.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Azért Harris a Raiders ellen is fos volt (7/6 84 yard), meg a Vikings ellen is (6/5 86 yard), de lényegében minden meccsen biztos célpont volt az embere...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor kiegészítem a táblázatot:
Player Snaps Tgts Rec Comp % PD INT TD
Goodman 656 99 57 57.6 6 2 9
Bailey 535 72 36 50.0 13 2 2
Porter 526 87 62 71.3 7 1 2
Harris 334 70 51 72.9 5 1 3
Vaughn 151 29 18 62.1 1 1 4

Ki játsszon Harris helyett?Black_Adder
A sokat fikázott Goodman... 😀

Jah, hogy ő már nincs? 😀

Akkor inkább Porter, mert ő nem nagyon nyel be TD-t...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Akkor kiegészítem a táblázatot:
Player Snaps Tgts Rec Comp % PD INT TD
Goodman 656 99 57 57.6 6 2 9
Bailey 535 72 36 50.0 13 2 2
Porter 526 87 62 71.3 7 1 2
Harris 334 70 51 72.9 5 1 3
Vaughn 151 29 18 62.1 1 1 4

Ki játsszon Harris helyett?

Ja és még csak annyit jegyeznék meg, h statisztikáit főleg 2 meccs rontja
- Amikor Megatront kellett fognia a Lions ellen. Ez szvsz egy edzői hiba volt, h nem mindig Bailey fogta
- a PO-ban amikor Gronko és/vagy Hernandez lett volna az embere.

Utóbbinál előjönnek a korlátjai, mert sosem fog tudni levédekezni egy ekkora és ilyen jól elkapó TE-et. De attól még lehet úgy használni, h ne őket kelljen fognia...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem abba kéne hagyni ezt a Harris témát...

Ha ugyanis CB1-ekhez hasonlítjuk, akkor pass protection-ben nagyon megég, futásnál meg kevés igazából a play megítélni, ha meg CB3-akhoz, akkor meg kiderül, hogy ott se áll jól passz ellen, de futás ellen viszont tényleg jó...

Az ő statjai, ahogy már többször is mondtam, S-nek elég jók lennének, csak nem azt játszik, CB-nek meg így kevés. Lehet, hogy fejlődik, kell is neki, mert így (NÁLAM), kevés...

Ha áttesszük S-be, akkor semmi bajom nem lesz vele, mert akkor kevesebb passz megy majd direktben felé, de most hiába csak nickel CB, ha 73%-al megcsinálják rajta a passzot, akkor bármilyen poszton is játszik, értelmetlen a pályára engedni, mert egy relatíve biztos célpontot ad a pályán az embere...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
LOL Több mitn egy hónapja beírtam már, csak úgy néz ki egyedül akkor nem szarják le a mondandómat, ha direktbe ki akarják fogatni 😛 :rolleyes:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=515785#p515785

Na Goodman -6,4-es összesített osztályzatot kapott a PFFtől. Az kifejezetten rossz, bár nem annyira, mint gondoltam. Ugyanakkor egy messze 30 fölött lévő, összességében káros játékot felmutató emberre semmi szükség.

Passz ellen
snap tgt rec% PD INT TD
Goodman 656 99 57,6 6 2 9
Bailey 535 72 50,0 13 2 2
Harris 334 70 72,9 5 1 3

Futás ellen
snap tckl MT stop stop%
Goodman 467 15 4 9 1,9
Bailey 438 15 3 7 1,6
Harris 184 19 1 9 4,9

Ami nekem ebből lejön. Goodmannál az az 57,6% igazából jó, de 9 TD szopni róla, ráadásul már öreg is. És mivel öreg, ugyanakkor passz ellen Bailey jobb nála, futás ellen Harrishez senkit se lehet hasonlítani, annyira kitűnik közülük (és csak 1 misstackle), és jött Porter, akkor Goodmanra semmi szükség. Inkább jöjjön vki fiatal.

+ Az összes tackle számát nem is irtam most ide be, pedig az is beszédes. Goodman mellett ha elkapják a labdát, akkor már csak a safetykben bízhatunk, míg mondjuk Harris vagy Bailey legalább a tackle-t meg tudja csinálni, akkor is, ha a psszt már nem sikerült megállítani...

Érdekes helyzet
Bailey: még mindig a ligaelithez tartozik, de 2013-ban már S lesz szvsz
Harris: nagyon jól öli a futásokat, és megcsinálja a tacklet, de elég nagy százalékban sikerülnek mellette a passzok. Fizikai hátránya miatt az elkapókkal szemben, ebben nem tud sokat fejlődni, 1 TC alatt biztos nem, emiatt jövőre is elsősorban csaj nickel backként számíthatunk rá
Porter: kb ugyanolyan százalékban sikerülnek mellette az elkapások, bár egy hozzáértő saints fan lehet h kijavít, és ugyanakkor futás ellen kb észrevehetetlen /*kivéve ha Lynch hülyét csinál belőle egy wild card meccsen 😛*/
Vaughn: Szinte semmit nem fejlődött tavalyhoz képest. Előbb Wilhite is elé került, aztán Harris egyértelműen háttérbe szorította. A sebessége jó, kérdés h ez elég lehet-e az 53 rosterhez
Syd'Quan: Egész évben IRen volt, nehéz összehasonlítani a többiekkel.

Szóval jelenleg Baileyn kívül senki sincs, akiből potenciális CB1 lehet, sőt CB2 ügyben se állunk annyira jól. Jövőre még talán, ha Porter beválik, de neki is csak 1 éves szerződése van. Ha jó lesz, ugyanúgy elveszthetjük, mint most Bunkleyt...

És akkor még DT, és akkor még MLB, 2 poszt ahova senki se jött eddig pedig kéne...Black_Adder
2 dologgal egészíteném még ki:
1.) Porter kb semmivel se volt jobb tavaly
2.) Chris Harris ROOKIE. Általában úgy szoktunk számolni, h az elején évről évre fejlődnek valamennyit.
3.) Ő nem CB1 hanem CB3. Ha azt hiszitek h egy CB3 majd olyan jó lesz mint Champ, akkor nincs értelme miről beszélni. A többi CB3hoz célszerű őt hasonlítani, illetve házon belül a többi opcióhoz...

Valószínűleg soha nem lesz belőle CB1, de mondjatok olyan csapatokat, ahol 3db CB1 küzd a helyekért...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
rosszul értelmeztem a ratinget :s
amúgy igazából NE ellen nehéz jobbat hozni egy ennyire kezdőtől, viszont a mini ellen már gázosabb
és a YAC a cinkes egy CBtőlNegritis
A NE meccsek cinkesek. Egyrészt TE-ket kellett legtöbbször fognia, ráadásul a liga jobb TE-jei közül valók jöttek szembe és egy ilyen helyzet szokatlan tud lenni egy CB-nek. Viszont azt is meg kell jegyezni, hogy amikor egy TE lefut egy CB-t, vagy egy egyszerű testcsellel elküldi "tejért", akkor azért van min elgondolkodni annak a CB-nek... 😛 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
rosszul értelmeztem a ratinget :s
amúgy igazából NE ellen nehéz jobbat hozni egy ennyire kezdőtől, viszont a mini ellen már gázosabb
és a YAC a cinkes egy CBtől

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Lehet, hogy csak szerintem, de ez elég siralmas... 😛StormST
UDFA szal annyira nem rossz
viszonyítás kérdéseNegritis
CB-től szar, lényegtelen, hogy 1. körös, 7. körös vagy UDFA...

10,6 yard-ot csinálnak rajta átlagban, méghozzá az esetek 72,9 %-ban, magyarul ha ő a pályán van, az szinte automatikus 3rd down conversion még 3&10-nél is...

UDFA, igen, de mindent egybevéve egy NFL játékos, egy NFL CB, márpedig ha az is akar maradni, akkor ez nagyon kevés lesz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lehet, hogy csak szerintem, de ez elég siralmas... 😛StormST
UDFA szal annyira nem rossz
viszonyítás kérdéseNegritis
Ha UDFA ha nem 100+ ratinggel dobálnak rá, az pedig gyengusz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Lehet, hogy csak szerintem, de ez elég siralmas... 😛StormST
UDFA szal annyira nem rossz
viszonyítás kérdése

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Run Stop Percentage: Cornerbacks
Rank Name Team Run Snaps Stops Stop %
1 Antoine Winfield MIN 105 7 6.7
2 Richard Marshall ARZ 270 17 6.3
3 William Middleton JAX 163 10 6.1
4 Will D. Allen MIA 153 9 5.9
5 Charles Woodson GB 336 18 5.4
6 Chris Harris Jr. DEN 149 8 5.4
7 Ashton Youboty JAX 111 6 5.4
8 Ronde Barber TB 415 19 4.6
9 Dante Hughes SD 109 5 4.6
10 Jason McCourty TEN 384 15 3.9Black_Adder
Sikeres passz/felé dobott kísérlet statot is tudsz feltenni róla? 😛StormST
tenorx
Lehet, hogy csak szerintem, de ez elég siralmas... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Run Stop Percentage: Cornerbacks
Rank Name Team Run Snaps Stops Stop %
1 Antoine Winfield MIN 105 7 6.7
2 Richard Marshall ARZ 270 17 6.3
3 William Middleton JAX 163 10 6.1
4 Will D. Allen MIA 153 9 5.9
5 Charles Woodson GB 336 18 5.4
6 Chris Harris Jr. DEN 149 8 5.4
7 Ashton Youboty JAX 111 6 5.4
8 Ronde Barber TB 415 19 4.6
9 Dante Hughes SD 109 5 4.6
10 Jason McCourty TEN 384 15 3.9Black_Adder
Sikeres passz/felé dobott kísérlet statot is tudsz feltenni róla? 😛StormST