Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nunnely papa visszavonult, 36 év elég volt neki az edzősködésből... 😕

A helyét Jay Rodgers veszi át DL edzőként, de félek ennek visszaesés lehet a vége, azért az öreg tudott egyet s mást...StormST
Nagy veszteség ez a védelemnek.
Jay Rodgers lesz az utódja, aki eddig defensive qualitiy coach volt.
http://blog.denverbroncos.com/denverbroncos/rodgers-takes-over-as-defensive-line-coach/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én (is) úgy gondolom, hogy csak azért, mert PM jött, nem kell feltétlenül feladni az egyébként mindig erős Broncos futójátékot. Elway is rohadt sok yard-ot passzolt fiatalon, aztán mégis csak akkor jöttek össze a gyűrűk, amikor jött TD és a ZB fal... ... ... ... Nincs tökéletes támadójáték, a Colts-é se volt az, talán éppen azért, mert túlzottan el lett nyomva a futójáték, lehet, hogy nem ezért, de szerintem semmiképpen se árthat egy jó futójáték, ahhoz pedig kéne egy jó FB mindenképpen...StormST
Én nem mondtam egy szóval sem, hogy fel kéne adni a futójátékot. Csak annyit mondtam, hogy ehhez PM (Brees, Rodgers, ...) vezette csapat esetén nem szükséges az FB. Elit QB esetén a védelem szinte soha nem készülhet/helyezkedhet úgy futásra, mint egy átlagos QB ellen. Még a rövidyardos szituációkban sem, mert a play action veszély mindig ott van, és ha túlságosan fellépnek, azt veszélyeztetik, hogy jön egy play-action és bedobnak mögéjük. PM ellen - aki imádja olvasni a védelmet és aszerint áthívni a playt - főképpen. Ezért taktikailag előnyösebb FB helyett egy plusz TE-t tartani a pályán, aki blokkolhat de el is kaphat adott esetben.

A Coltsnak nem az volt a gondja, hogy ligautolsók között voltunk futásban. Így is SB-be jutottunk, a Packers meg nyert is így SB-t. És nem is az FB hiánya volt a probléma, de még csak nem is a futók, hanem egyszerűen a fal volt futásblokkban gyenge. Emiatt gyakran a 3&1, 3&inches játékokat se tudtuk megfutni. Ennek az lett a következménye, hogy kevesebbet is próbálkoztunk, ami meg PM dolgát nehezítette, mert passzra készült ilyenkor is a védelem. A Brocosnak jó a fala, és kiváló futók vannak a csapatban, szerintem ez bőven elég lesz FB nélkül is. De majd meglátjuk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Nunnely papa visszavonult, 36 év elég volt neki az edzősködésből... 😕

A helyét Jay Rodgers veszi át DL edzőként, de félek ennek visszaesés lehet a vége, azért az öreg tudott egyet s mást...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
lehet az egy betegség is sajnos

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Doom állítólag 10 fontot fogyott, így most 250. Nem tudom h ez most jó-e vagy rossz.Black_Adder
Emlékeim szerint azért ritka h valaki önszántából ad le súlyt és nem edzői utasításra. Ha az utóbbira történt ez is akk szvsz pozitív.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
PM-mel együtt építjük az új offensive playbookot: //Figyelem! Ez azt is jelenti, h NEM PM rajzolja egyedül a playbookot!
http://www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Notebook-Building-with-Manning/da7ebfbf-cbe5-4c2d-a33f-75e02d64c049
http://www.maxdenver.com/news/2012/05/12/mccoy-offense-a-blend-of-mannings-past-and-denvers-recent-past/
Hatalmas meglepetés: Nem lesz zone-read, vagy egyéb option play 😀 Ellenben több szerephez juthatnak a TE-ek.

Valahol olvastam azt is, h JDR-nek szakmai értelemben tetszik Mays, de a linket már nem találom. Olyan szempontból nem lep meg, h kezdő fizetést adtunk neki és hosszabb szerződést. Érdekes, én ezt a bizalmat inkább Marcus Thomasnak szavaztam volna meg (Bunkley ehhez túl drága lett volna), na mindegy, ha JDRnek sikerül kinevelnie belőle a sok misstackle-t, akkor használható játékos. Reméljük a legjobbakat....

Egy kis adalék a Warren paycuthoz:
A fizetését 4-ről 1-1,5-re akarják csökkenteni, erre ő úgy tűnik megsértődött, vagy legalábbis degradál megjelenni a MileHighon:
http://www.maxdenver.com/news/2012/05/12/mccoy-offense-a-blend-of-mannings-past-and-denvers-recent-past/
Ezek után én azt mondanám, inkább menjen Warren és jöjjön Marcus Thomas.
Btw.: Mire számít Warren? Ki fezetne 4 misit egy 31 éves játékosért, aki zsinórban 2 évet hagyott ki?

Vickerson fizetését 2,25ről 1,2-re csökkentették, mert idén nem kezdőként, hanem rotációs játékosként számítanak rá. //Hé azért várjuk már meg a TC-t azzal h eldöntsük ki a kezdő! Szerencsére Vickerson belement.


Lezajlott az első rookie minicamp. Nyilatkozatok:
Malik Jackson: http://www.maxdenver.com/news/2012/05/12/mccoy-offense-a-blend-of-mannings-past-and-denvers-recent-past/
Bolden: http://www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Bolden-Embracing-His-Opportunity/8392d486-8d73-4b9b-8530-0775d1586281
Blake: http://blog.denverbroncos.com/denverbroncos/blakes-long-story-leads-to-broncos/
Trevathatn: http://blog.denverbroncos.com/denverbroncos/trevathan-plans-to-learn-from-woodyard/

Az NFL.com szerint nagyon jó UDFA-kat húztunk:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82906875/article/which-teams-corralled-the-best-undrafted-free-agents
Most lehet megint kirobbantom a Harris war-t, de már évek óta, elég hosszú sorozatunk van abból, h egy UDFA rostert csinál, és olykor még be is válik. Esetleg jobban mint egy FA ugyanazon a poszton.

Doom állítólag 10 fontot fogyott, így most 250. Nem tudom h ez most jó-e vagy rossz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kevin Vickerson belement egy fizetéscsökkentésbe. Ajánlottak ilyet Ty Warrennek is, ő ezt megtagadta. Így kifelé áll a rúdja a csapattól.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Persze, az alap, hogy most nem lesz annyi a yard futásból, mint előtte, ezzel tisztában vagyok...

Én nem akarnám a futásra építeni a stratégiát, de azt se szeretném, hogy csak azért, mert a Colts soha nem épített ki igazán jó futójátékot és ezért PM ahhoz szokott, hogy nem volt futójátéka, szóval csak ezért ne dobjuk el teljesen a mi már kiépített rendszerünket, főleg azért kéne ezzel vigyázni, mivel a falunk eddig inkább futásblokkolásban jeleskedett és kellemetlen meglepetések jöhetnek, ha túl sok passzal a nyakunkba húzzuk a pass rush-ot...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Oké a legtöbb yard, és szép eredmény. Csak a jó futójátékot nem legtöbb yardban mérik. Sokkal (sokkal!) fontosabb a futott yardátlag. Ebben is jó lett a Denver (4.8as átlaggal hatodik). Az option, a túltöltött fal, és Tebow miatt.
Option nyilván nem lesz. Tebow sem. És Túltöltött fal sem.

Vagyis lehet-e alapozni erre? Lehet, mert McGahee lesz, és nem Tebow futott egyedül, meg a lényeget nem ő futotta. De stratégiát erre építeni, egy teljes más rendszerben nem lehet. Szóval itt egyáltalán nem lehet a 2011es adatból kiindulni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
ulpianus: természetesen igazad van, csak számomra jelen pillanatban pont az is a gond, hogy a 2011-ben a ligában legtöbb yard-ot termelő futójátékunkat akarjuk "megjavítani"...

Ez is csak nézőpont kérdére, ráadásul oda jutunk vissza, hogy megint arra építenek az elméletek, hogy PM 100%-os lesz...

De egyébként nem kell, hogy FB legyen, jelenleg (akár passz, akár futás) blokkolásra alkalmas RB és TE se sok van a keretben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ha jól látom nem esett szó arról, hogy megkezdődött a rookie-k minicapmje. Oswi-t láttam dobálgatni, akiről Fox azt nyilatkozta, hogy kifizetődő volt a Mazzone-val végzett munkája. Majd meglátjuk 😊 Egyébként marhára szimpatikus volt Bolden modata, hogy neki mindegy, hogy milyen szerepkörbe is kerül (akár nickel corner, akár ST playa) igyekszik a maxot hozni magából. Szinte mindenki nyilatkozott valamit, csak a Wolfe nem pedig ő is ott van. (legalábbis a képek alapján)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én meg azt gondolom, ne javítsd meg, ami nem romlott el. Vagyis PM lehet nem véletlen sikeres a sok célpontos pass happyben. Hanem mert így egyel több "dobása van" szó szerint és képletesen is. Ezzel le kell mondania a futásról érdemben. Ellenben Manning TÉNYLEG megoldja háromból a 1st downt, ha hagyják dobni, és legalább egy célpontja nagyjából el képes szakadni a védőtől. Mert sokan ezt nem oldják meg üzembiztosan. Nem tudom érthető-e, de én nem ilyen idősen, nem ennyi szezonon át királyul működő stílust vernék szét, hogy hátha tud mást is.

Az más kérdés, hogy Addai helyett McGahee lehet jobban fog futni a passz árnyékban, és ez húzhatja előrébb a safetyt. Vagy a fal jobb futásblokkja (mint Indianapolisban).
De ez nem indokolja a FB játékot. A futásnak nem kell FB. Ezt már egyszer írtam, aki emlékszik.
Szóval ha van FB, akkor van ROLB is. Ha nincs FB (WR van), akkor CB van helyette, ami egyáltalán nem gyengíti a futó esélyét. Persze van csapat, ahol van 3 szuper run stopper cornerback, de kevés. Több a variációs lehetőség (blokkséma), de ahhoz sokat is kell futni, hogy kihasználd.

Nem véletlen találták ki a Full backet, de nem véletlen kezd kihalni sem. Ma már sokkal elterjedtebb a Tail Back (TE/FB), mert sok ilyen atletikus, jó kezű srác elérhető drafton.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 882 — megbékéltem tom bradyvel
köszönjük Ventura! Számunkra az egyetlen pozitívum az volt ebben a trade-ben h megszabadult a fórumunk a sok flamewartól, de neked újra ki kell szítani b'meg! Trollkodj máshol :mad:!!!Black_Adder
😀
100%-ig biztos lehetsz benne hogy nem agyaskodni "jöttem". valóban meg akartam kérdezni stormst-t (nyilván poén hozzászólás, mert mindenki tudja, hogy mi a helzet)
ha agyaskodnék, már sobri jóska hozzászólására reagáltam volna. nem tettem és nem is fogom.
ha válaszolsz erre a hozzászólásomra (vagy valaki más), nem fogok újból válaszolni. nem érdekel.

ezt is csak azért írom, mert nem akarom, hogy bemocskolják az állatnyomozó nevét 😀

egyébként sosem voltam tebow ellen, és szurkolnék is érte, de hogy most a csoportunkba került, nem akarom, hogy valami marvel képergényhős mintája legyen! elig brady! 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Én (is) úgy gondolom, hogy csak azért, mert PM jött, nem kell feltétlenül feladni az egyébként mindig erős Broncos futójátékot. Elway is rohadt sok yard-ot passzolt fiatalon, aztán mégis csak akkor jöttek össze a gyűrűk, amikor jött TD és a ZB fal...

((Tovább vezetve, az első gyűrű az után jött, hogy jött egy igazán jó FB Howard Griffith személyében... 😊 ))

Szerintem egy kiegyensúlyozottabb támadójáték sokkal hatékonyabb lehet és PM esetleges sérülése (vagy betlije) esetén (sokkal) kisebb lenne a nyomás a belépő backup-on is...

Nincs tökéletes támadójáték, a Colts-é se volt az, talán éppen azért, mert túlzottan el lett nyomva a futójáték, lehet, hogy nem ezért, de szerintem semmiképpen se árthat egy jó futójáték, ahhoz pedig kéne egy jó FB mindenképpen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Attól h Manning ide jött még nem leszünk Indianapolis Cotls. Mellesleg ha egy csapat egy ilyen korszakos irányítóval mindössze egyetlen egy SB-t tudott nyerni, akkor nem is kell mindenben lekoppintani, elég ha az az irányító itt van nálunk... //sőt, direkt sarkítok, ha azzal a feltételezéssel élünk, h a QB tökéletes volt, akkor pont h mindenhol máshol az ellenkezőjét kéne tenni, hisz csapatként mégse vitte sokra a Colts...Black_Adder
Ne is legyetek Colts. Legalábbis, ha a D olyan lesz, mint Indianapolisban, akkor ki kell rúgni Elway-t. 😀

Az O viszont ha nem a Colts koppintása lesz, akkor felesleges volt idehozni Manning-et. 😊 PM éppen attól egyedüli a QB-k között, hogy nem csak jól dob, de egy offensive coordinator veszett el benne. Ezt a képességét nem kihasználni bűn lenne.

A "csak egy SB-t tudott nyerni" ismerős. 😊 A Colts az utóbbi évtized legtöbb meccset nyert csapata. Hogy ez nem járt együtt 3-4 gyűrűvel, annak sok oka van. De ebben a topicban inkább nem mennék bele a boncolgatásba, mert kiutáltok. 😊 Ehelyett inkább azt kívánom, hogy a Broncos a következő években ne nyerjen annyi meccset, de nyerjen több SB-t. 😊peterk2005
Folytassuk az értelmes diskurzust is. Más játékosokból lehet h Manning is mást hozna ki. Pl.: Ha lenne mellette egy top FB, akkor lehet h használná, és lehet h úgy még sikeresebb lenne az O#.
Egy jó OC tud alkalmazkodni a játékosállományhoz. Tegyen így ő is, hozza ki az O-ból a maximumot. A támadó szisztéma legyen az övé, legyen hurry up, ha neki az fekszik, de a komplett Broncos O-t attól még nem kell kicserélni a komplett Colts O-ra. Szándékosan sarkítottam, és az se feltétlen gond, ha nincs FB-nk, csak ne az legyen a magyarázat mindenre, h a Cotlsban is így volt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
köszönjük Ventura! Számunkra az egyetlen pozitívum az volt ebben a trade-ben h megszabadult a fórumunk a sok flamewartól, de neked újra ki kell szítani b'meg! Trollkodj máshol :mad:!!!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sákcsez meg a top1, nem? 😀Negritis
Hát az túlzás, viszont egy top8 QB-t előz meg -még- a Depth Charton, szóval neki is valahol ott kell lennie, csak még nem jött ki belőle 😀 Vagyis mondjuk kijött, mert 1. és 2. évében top4 QB volt, csak 2011-ben ráment arra, hogy jobb statjai legyenek, ezért nem jött össze. Nem is értem miért szidják Sanchot annyian, 3 évéből 2szer konfdöntőig vitte a csapatot, ennél sokkal többet nehéz elvárni egy QB-tól.

Meg mondjuk honnan nézed, végülis a NY-ban játszó mexikói QB-k közül simán top1 😀

Amúgy hogy visszatérjek, nem is értem ez a kérdés hogy merülhetett fel, még el se kezdődött a 2012-es szezon 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
régóta meg akarom kérdezni:

stromst! hogy is lesz ez? 😀 😀
"2010.04.28: Tim Tebow nem lesz bust! (a 2012-es szezon végére az NFL legjobb 10 QB-je között lesz)"Ventura
1. már most ott van, elég ha megnézed melyik nyolc csapat, és QB jutott a legtovább a tavalyi szezonban, vagy a W-L mutatókat, stb.
2. vége van a 2012-es szezonnak?Sobri Jóska
Hiányoztál. 😊
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
régóta meg akarom kérdezni:

stromst! hogy is lesz ez? 😀 😀
"2010.04.28: Tim Tebow nem lesz bust! (a 2012-es szezon végére az NFL legjobb 10 QB-je között lesz)"Ventura
Van még rá esély? 😊

Szerintem egyébként az első fele már teljesült... 😊

Persze kisebb az esély, mint januárban volt, de amíg vége nem lesz a 2012-es szezonnak, addig nem változtatom meg az aláírásom, szerintem gerinctelenség lenne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Attól h Manning ide jött még nem leszünk Indianapolis Cotls. Mellesleg ha egy csapat egy ilyen korszakos irányítóval mindössze egyetlen egy SB-t tudott nyerni, akkor nem is kell mindenben lekoppintani, elég ha az az irányító itt van nálunk... //sőt, direkt sarkítok, ha azzal a feltételezéssel élünk, h a QB tökéletes volt, akkor pont h mindenhol máshol az ellenkezőjét kéne tenni, hisz csapatként mégse vitte sokra a Colts...Black_Adder
Ne is legyetek Colts. Legalábbis, ha a D olyan lesz, mint Indianapolisban, akkor ki kell rúgni Elway-t. 😀

Az O viszont ha nem a Colts koppintása lesz, akkor felesleges volt idehozni Manning-et. 😊 PM éppen attól egyedüli a QB-k között, hogy nem csak jól dob, de egy offensive coordinator veszett el benne. Ezt a képességét nem kihasználni bűn lenne.

A "csak egy SB-t tudott nyerni" ismerős. 😊 A Colts az utóbbi évtized legtöbb meccset nyert csapata. Hogy ez nem járt együtt 3-4 gyűrűvel, annak sok oka van. De ebben a topicban inkább nem mennék bele a boncolgatásba, mert kiutáltok. 😊 Ehelyett inkább azt kívánom, hogy a Broncos a következő években ne nyerjen annyi meccset, de nyerjen több SB-t. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 187 — The Mathematician
Én imádom Tebowt, védem is mindig, de azt azért láttuk hogy összesen két csapat jelentkezett érte és milyen ellenértékért cserélt gazdát. De szvsz a Jetssel jobban is járt.Delonso_
Igazából 31 csapat kereste meg a Broncost, minimum 3 első körös ajánlattal,csak Elway meggyőzte a Jetset hogy csinálják meg így, hogy tűnjön úgy, hogy senkinek nem kellett, így kevésbé lesznek közellenségek, hogy eladták 😉

Egyébként is csak az számít, hogy a Tebow Tebows playoffba jutott, illetve hogy Flacco és Alex Smith az NFL top4 QB-ja között van, bár ez itt off 😉fetomy
Sákcsez meg a top1, nem? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én imádom Tebowt, védem is mindig, de azt azért láttuk hogy összesen két csapat jelentkezett érte és milyen ellenértékért cserélt gazdát. De szvsz a Jetssel jobban is járt.Delonso_
Igazából 31 csapat kereste meg a Broncost, minimum 3 első körös ajánlattal,csak Elway meggyőzte a Jetset hogy csinálják meg így, hogy tűnjön úgy, hogy senkinek nem kellett, így kevésbé lesznek közellenségek, hogy eladták 😉

Egyébként is csak az számít, hogy a Tebow Tebows playoffba jutott, illetve hogy Flacco és Alex Smith az NFL top4 QB-ja között van, bár ez itt off 😉
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
régóta meg akarom kérdezni:

stromst! hogy is lesz ez? 😀 😀
"2010.04.28: Tim Tebow nem lesz bust! (a 2012-es szezon végére az NFL legjobb 10 QB-je között lesz)"Ventura
1. már most ott van, elég ha megnézed melyik nyolc csapat, és QB jutott a legtovább a tavalyi szezonban, vagy a W-L mutatókat, stb.
2. vége van a 2012-es szezonnak?Sobri Jóska
Flame on.

Én imádom Tebowt, védem is mindig, de azt azért láttuk hogy összesen két csapat jelentkezett érte és milyen ellenértékért cserélt gazdát. De szvsz a Jetssel jobban is járt.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 367 — #NoStress
régóta meg akarom kérdezni:

stromst! hogy is lesz ez? 😀 😀
"2010.04.28: Tim Tebow nem lesz bust! (a 2012-es szezon végére az NFL legjobb 10 QB-je között lesz)"Ventura
1. már most ott van, elég ha megnézed melyik nyolc csapat, és QB jutott a legtovább a tavalyi szezonban, vagy a W-L mutatókat, stb.
2. vége van a 2012-es szezonnak?

több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 882 — megbékéltem tom bradyvel
régóta meg akarom kérdezni:

stromst! hogy is lesz ez? 😀 😀
"2010.04.28: Tim Tebow nem lesz bust! (a 2012-es szezon végére az NFL legjobb 10 QB-je között lesz)"

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------