Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Atogwe-t tavaly is lett volna esélyünk, mégse kellett, ezek után nem meglepő... Pedig...Black_Adder
De tavaly még drága lett volna, most meg sokkal olcsóbban jönne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Atogwe-t tavaly is lett volna esélyünk, mégse kellett, ezek után nem meglepő... Pedig...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Érdekes, hogy elvileg a S poszt a gond mindenhol, Atogwe meg 3 hónapja nem talál munkát... 😛

Én jobban örültem volna, ha Florence helyett inkább Atogwe-ra mozdulunk rá, két hete a Chiefs-nél járt, de minket még hírbe se hoztak vele soha, pedig Dawkins visszavonulása után illett volna legalább megnézni, hogy milyen állapotban van...

OK, tudom, hogy OJ se épp fiatal és nem is volt jó szezonja tavaly (+sérülések), de a S posztra nagyon nem ártana egy veterán és ha jó formába tudjuk hozni, akkor nagyon sokat érhetne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Amíg nincs más, egy kis cikk Ben Garlandról:
http://www.denverpost.com/broncos/ci_20606793/air-force-officer-ben-garland-taking-aim-at
Kíváncsi vagyok mire lesz képes, szurkolok neki, h rosterre kerüljön, amilyen szűken vagyunk DT-kből, van esélye...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Attól h jobb a QB és rosszabb WR-ekből is sztárokat csinál, attól ha külön a WR posztot nézzük, az még lehet gyengébb a tavalyinál... ezzel a megállapítással lehet vitatkozni, de a QB-t nem kell idekeverni, azt a QB posztnál kitárgyaltuk. //btw.: én pont azt hangoztattam végig, h ne húzzunk az O-ba, hisz PM majd egyedül feljavítja a jelenlegi állományt, Biztos h az OL-nek és WR-nek is könnyebb dolga lesz, mi meg erősítsük a D-t... Sajnos szinte csak depth-t húztunk, de ez más téma...

Attól h a Coltsban sosem volt FB, nálunk ez a poszt még lehet gyengébb a tavalyinál. Larsen szimpatikus és jó játékos hírében állt, aki mindig a csapat hasznára volt.

Attól h Manning ide jött még nem leszünk Indianapolis Cotls. Mellesleg ha egy csapat egy ilyen korszakos irányítóval mindössze egyetlen egy SB-t tudott nyerni, akkor nem is kell mindenben lekoppintani, elég ha az az irányító itt van nálunk... //sőt, direkt sarkítok, ha azzal a feltételezéssel élünk, h a QB tökéletes volt, akkor pont h mindenhol máshol az ellenkezőjét kéne tenni, hisz csapatként mégse vitte sokra a Colts...


S: Most zsinórban 2 évben volt gyenge a class a drafton. Egyedül Barron volt 1. körös prospect. Úgyhogy nehéz így kipipálni ezt a posztot. Mi tavaly megpróbáltuk, de Mooreral egyelőre úgy tűnik befürödtünk, aztán ráadásul Dawk visszavonult, helyette meg csak középszerű FA-kat találtunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
WR < WR - Ezzel lehet vitatkozni, szerintem Royal jobb lett volna mint akik helyette jöttek...Black_Adder
Ezt nehéz előre eldönteni, akármilyen személyi változások vannak. PM a Coltsban negyedik meg hatodik körös noname elkapókból csinált ezer yardos sztárokat. Nem a talent szintjavulás vagy romlás fog dönteni, hanem az, hogy mennyire értik majd, amit PM hadonászik a LOS mögött amikor playeket hív, és PM mennyire érzi a mozgásukat. Ha jól, akkor nem lesz gond. Ha rosszul, akkor lesz. 😊

FB < FB - Van egyáltalán FB-nk?Black_Adder
Nem is emlékszem, mikor láttam a Colts O-t FB-el felállni. Valószínűleg soha... Ha nem mondta ki valaki a csapattól direktben eddig, hogy kell FB, akkor szerintem nem lesz.

S << S - Dawk nagyon fog hiányozni innen...Black_Adder
Hmm... Most jó lenni safety-nek. Alig tudok olyan csapatot mondani, ahol kipipáltnak lehet tekinteni a posztot...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
waive-eltük Jeremy Jarmont.
Nagyon megérte Gaffneyért....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
sztem jobb lett a WR sorunk, mer amit buktunk Royalon azt 'korosodta' Thomas és Decker, valamint nem akkora a visszalépés az újak és Royal között, de legalábbis nem lett rosszabb a sor, mer azért Royal már sajnos tavaly se volt az igazi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Van egy csoport topic. Elkezdtem egy pozíciós (QB-HB stb) ranglistát.
Írjuk meg, de csak értelmes módon. Nem kell 238x leírni ugyanazt. Valamint lehetőleg lássunk túl a saját kedvencünkön.
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=530965#p530965

Bármi másról is lehet beszélni természetesen. Főleg, ha senkit nem érdekel a lista. Sztem szórakoztató, amíg úgy állunk hozzá.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem a két új TE maradni fog, Dreesen egy bizonyítottan jó elkapó, Tamme szintén mutatott szép dolgokat, ráadásul ő PM embere. Inkább a másodéveseknek lesz félnivalójuk, bár ha valamelyik tud egy kicsit futni, akkor a FB poszt megcsíphető még bárkinek...

A DT nálam is kérdéses, bár Thomas még mindig FA, szóval még lehet, hogy marad---



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Eddig így látom
2012 2011
QB > QB - be kell látni 2012-ben Manning lesz jobb papírforma szerint. Hogy pár év múlva mi lesz azt most hagyjuk...
OL > OL - a fiatal OL még 1 évvel tapasztaltabb lett, és bővül a depth. (Harris + Blake)
RB > RB - Nem volt a legjobb pick Hillman, de Ballnál mindenképp jobb lesz
WR < WR - Ezzel lehet vitatkozni, szerintem Royal jobb lett volna mint akik helyette jöttek...
TE > TE - Nem tudom, h a 2 FA jobb lesz-e mint Fells és Rosario, de a tavalyi rookiek több szerephez juthatnak
FB < FB - Van egyáltalán FB-nk?

DT < DT - Elvesztettük mindkét tavalyi kezdő DT-nket
DE = DE - Nincs lényegi változás, de talán mélyebb lett a depth Malik Jacksonnal
LB = LB - kivéve ha DJ-t eltiltják... Viszont ha Irving tavalyról beválik, még erősebb is lehet ez a poszt...
CB <> CB - a depth nagyon jó, a kezdő továbbra is kérdéses, Bailey még 1 évvel idősebb lett...
S << S - Dawk nagyon fog hiányozni innen...

2012 > 2011 - Összességében talán egy kicsit erősebbek lettünk. Az O# erősödött a D# gyengült, de ha bízunk abban, hogy a fiatalok fejlődtek tavalyhoz képest akkor jobb csapat lehet ez a tavalyinál. Ha ezzel nem számolunk, akkor elsősorban más lesz, akkor inkább az O# nagyobb szerepet kapni, de ez se jelenti azt hogy gyengébbek lennénk.
Persze Manning szerződése nélkül is lehetett volna erősebbé tenni ezt a csapatot. Majd kiderül. Nekem azért nagyon hiányzik egy 2. körös pick a védelembe, mondjuk egy 2/57, naggyon...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Player Pos Age Terms
Hill, Jason WR 27 1 year, $700K
Adams, Mike S 31 2 years, $4M ($2M guaranteed)
Manning, Peyton QB 36 5 yrs, $96M ($18M guaranteed)
Caldwell, Andre WR 27 2 yrs, $1.8M ($200K guaranteed)
Porter, Tracy CB 26 1 year, $4M (fully guaranteed)
Dreessen, Joel TE 30 3 years, $8.5M ($2.5M guaranteed)
Tamme, Jacob TE 27 3 years, $9M ($3.5M guaranteed)
Hanie, Caleb QB 27 2 years, $2.25M (no guarantees)
Bannan, Justin DT 33 1 year, $1M (fully guaranteed)
Stokley, Brandon WR 36 1 year
Florence, Drayton CB 32 2 years, $4.5M ($1.5M guaranteed, plus $1M in incentives)

Lesznek majd harcok TC-n. Főleg a CB poszt lett érdekes. Bailey a biztos pont, de Porter, Florence, Harris, Syd'Quan, Vaughn és Bolden közül valaki kezdő lesz, valaki rosterre se kerül.
TE is van megint 4. Vagy a 2 másodéves egyike vagy valamelyik új szerzemény könnyen lehet távozni kényszerül
Idén is a DT posztot érzem továbbra is a legkérdőjelesebbnek. Bunkley helyett Bannan mindenképp visszalépés. Wolfe pedig újonc, kitudja mire lesz majd képes, nem biztos, h tudja majd azt amit Marcus Thomas. Ty Warrenbe pedig 2 év kihagyás után, hatalmas bizalmat nem fektetnék, pedig nagyon kéne hogy ő egészséges legyen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Kicsit sokallom, de belefér, biztonsági tartaléknak megfelel... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jön Drayton Florence visit-re, ha előbb a Titans le nem szerződteti...

Fene tudja, hogy kell-e nekünk, legalább nem sérülékeny, igaz nem is túl jó... 😛StormST
Megjött Florence, 2 évre 4,5 milliót kap (+1 millió összejöhet bónuszokkal) LaCanfora szerint. Jack Del Rioval majd sztorizgathatnak a "dicsőséges" 2008as Jags szezonról(ekkor már dolgoztak együtt, mondjuk nálunk -a Billsel ellentétben- nagyon nem vált be Drayton). 😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
McBeannek megfelezték a büntetését, úgyhogy DJ is reménykedhet

Florence meg azért kell, mert túl kevés 30 év fölötti DB volt hirtelen a rosteren...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Jön Drayton Florence visit-re, ha előbb a Titans le nem szerződteti...

Fene tudja, hogy kell-e nekünk, legalább nem sérülékeny, igaz nem is túl jó... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Pedig eddig annyi hszem volt amit senki se értett félre, most azért romlott a statisztika:
Megint sok múlik azon, hogy mit milyen szempontból nézünk és mit emelünk ki...

Goodman-t szerintem szintén egyik vereségünkért se lehet bűnbaknak kikiáltani, így ezen a fronton szerintem ő se áll rosszabbul... 😊 (de javíts ki, ha tévedek)
n nem kiáltottam ki bűnbaknak Goodmant (legalábbis nem akartam), csak Harrist mentesítettem a bűnbak vád alól, noha te se kiáltottad ki bűnbaknak. Én csupán így fogalmaztam meg, hogy ha te írtad Goodmanra, h nem rajta ment el a meccs, akkor Harrisen se. Szoros meccseket nem nagyon vesztettünk, tán csak Tennessee és KC. Előbbi Orton/McCoy hibája utóbbi az offensé. Tehát személy szerint se Goodman se Harris nem okolható egy emberként egy meccsért. Ez a felfogás egyébként is nagyon olcsó lenne, asszem nem is jellemző ránk itt a fórumon /*azt leszámítva h bárki hibázik egy kicsit, azonnal rázendítünk az XY takaroggy-ra 😀*/

Ha kiemeled Brady elleni eredményét Harris-nek, akkor szerintem meg lehet említeni Goodman 39,6-ját (9/2, 2 PD) Rivers ellen, vagy az 54,5-jét (12/8, 1 INT) az ellen a Ponder ellen, aki ellen Harris 158,3-at csinált (6/5, 1 TD)...
Harris Brady elleni teljesítményét azért emeltem ki, mert fent azt írtad, h Goodman mindkétszer szar volt a Pats ellen, de Harris is
...StormST
Szerintem jó hogy Goodmant kivágtuk, mert drága volt és öreg. 3 éve még jobb volt, de szép lassan eljárt felette az idő. Amióta pedig lehet görgetni a capspace-t nincs olyan, h dehát nem is használtuk ki.

Harris viszont egy csiszolatlan gyémánt. Futás ellen nagyon jó, a legjobbak között van, annak ellenére h csak UDFA. Passz ellen egyrészt fejlődhet még, másrészt még mindig jobb volt mint Wilhite vagy Vaughn. Goodmannal szerinted nem vette fel a versenyt, szerintem igen. Valójában lehetne olyan CB2-nk aki mindkettőjüknél jobb, ebben biztos egyetértünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Ha minden meccset nézünk, és miért ne néznénk minden meccset, akkor 0.2 a különbség az defensive passer rating között. Ebben a szituációban én egyértelműen azt választom aki sokkal fiatalabb és sokkal olcsóbb..
De a történet nem csak ennyi, hisz ezek csak a passing statok, és tudjuk hogy futás ellen szignifkáns különbség van a sokkal fiatalabb és sokkal olcsóbb játékos javára.Black_Adder
Azért egy CB2-nek jóval kevésbé feladata a futás elleni védekezés, mint egy nickel CB-nek, ezt fontos ám figyelembe venni...

Te Harris-t választanád, én meg nem, az biztos, hogy ebben nem fogunk tudni megegyezni... 😊

Tavaly field position játékot akartunk játszani, abba egy 73%-ban passzokat benyelő CB szerintem nem fér bele sehogy se, nem 1 és nem is 5 olyan alkalom volt, amikor 3rd down-nál miatta nem tudtunk lemenni a pályáról, ez számomra kevésbé megengedhető, mint Goodman játéka volt a meccsek 80%-ban...

Azt már csak félve hoznám ide, hogy Goodman összesen 5 szar meccséből (PO-al együtt, ha már minden meccset nézünk) csak 2-t, a 2 Pats ellenit veszítettük el, de azokon meg Harris is elég szar volt... 😛StormST
nem 1 és nem 5 olyan alkalom volt, amikor TD-t szoptunk Goodmanról. A lowscoringba inkább belefér, ha az ellenfél is hosszabban támad, de az h ennyi TD-t szopunk egy játékosról már kevésbé.

5 gyenge meccs? Ha nem nézzük amikor csak 1 labda ment felé, akkor is 8× volt 90 fölött a defensive QB rating. És szoptunk az Oakland ellen, az SD ellen, a Lions ellen és oda-vissza a Pats ellen. 5/8.

És vegyük akkor Harris 6 gyenge meccsét
DET - mindenki szar volt, védők + támadók. Nem csak ő. Még Bailey is.
SD - nyertünk.
MIN - nyertünk
BUF - OK szar volt. ő is, pedig egy rövid ideig úgy tűnt, akár nyerhetünk is
PIT - nyertünk
PAT - az egész csapat egy teljes tragédia volt.

Szóval 3-mat vesztettünk a 6-ból, de egyiken se őt mondanám bűnbaknak, mert az egész csapat Tebowtól kezdve nagyon szar volt ezeken a meccseken.

Az első Pats ellenin meg 71-es defensive passerratingje volt, az Brady ellen nagyon jó, ebben azért állapodjunk meg.


Goodmannak voltak nagyon jó meccsei, de úgy tűnik nagyobb a szórás, hisz összességében ugyanannyira jön ki a rating...Black_Adder
Megint sok múlik azon, hogy mit milyen szempontból nézünk és mit emelünk ki...

Goodman-t szerintem szintén egyik vereségünkért se lehet bűnbaknak kikiáltani, így ezen a fronton szerintem ő se áll rosszabbul... 😊 (de javíts ki, ha tévedek)

Ha kiemeled Brady elleni eredményét Harris-nek, akkor szerintem meg lehet említeni Goodman 39,6-ját (9/2, 2 PD) Rivers ellen, vagy az 54,5-jét (12/8, 1 INT) az ellen a Ponder ellen, aki ellen Harris 158,3-at csinált (6/5, 1 TD)...

A rating-es részt szerintem békén is hagyhatnánk nyugodtan, sokat nem mutat... 😛 (meg pl. Goodman-nél a Lions meccsen a félreértéses TD lerondítja 5/2 0 TD-ről 6/3 1TD-re és 103,5-re a rating-et)

Egyébként én nem lowscoring, hanem field position játékról beszéltem, nem teljesen ugyanaz szerintem. Nálunk az lett volna tavaly a lényeg, hogy minél hamarabb lejön a D pályáról, hogy a futójátékkal mi irányítsuk a játékot és tartsuk az órát, ebbe nem fér bele, hogy 3rd down-oknál fent maradunk a pályán, mert ez az órát és a field position-t is kiveszi a kezünkből újabb 4 play-re...

A Goodman által bekapott TD-k se segítettek, de azokból 5-öt az első 9 héten kaptunk, amikor elkezdtük igazán játszani a field postion játékot (a Raiders elleni meccsen még csak kezdtük, utána a KC meccstől lett hangsúlyosabb), onnantól már csak 1 TD-t kaptunk róla, a Pats ellen, majd a kieséskor 3-at, de ahogy te is írtad, ott mindenki szar volt. Viszont a 7. hét után Goodman-nek nem volt olyan meccse, ahol 80% fölött passzoltak volna ellene (70% fölött is csak 3-szor), pedig csak a Bills ellen kapott 5-nél kevesebb passzot, nah, ezzel ő elég sokat segített abban, hogy úgy menjen a field position D, ahogy ment...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kikérem magamnak!
Tebow nem volt szar, csak a csapat nem nőtt fel hozzá...

(viccelek 😛)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Így utólag visszanézve, szerintem elég vállalható alapszakasza volt Champ mellett Goodman-nak, talán inkább ott volt a baj, hogy ha hibázott, az emlékezetesebb volt... 😊StormST
Ha minden meccset nézünk, és miért ne néznénk minden meccset, akkor 0.2 a különbség az defensive passer rating között. Ebben a szituációban én egyértelműen azt választom aki sokkal fiatalabb és sokkal olcsóbb..
De a történet nem csak ennyi, hisz ezek csak a passing statok, és tudjuk hogy futás ellen szignifkáns különbség van a sokkal fiatalabb és sokkal olcsóbb játékos javára.Black_Adder
Azért egy CB2-nek jóval kevésbé feladata a futás elleni védekezés, mint egy nickel CB-nek, ezt fontos ám figyelembe venni...

Te Harris-t választanád, én meg nem, az biztos, hogy ebben nem fogunk tudni megegyezni... 😊

Tavaly field position játékot akartunk játszani, abba egy 73%-ban passzokat benyelő CB szerintem nem fér bele sehogy se, nem 1 és nem is 5 olyan alkalom volt, amikor 3rd down-nál miatta nem tudtunk lemenni a pályáról, ez számomra kevésbé megengedhető, mint Goodman játéka volt a meccsek 80%-ban...

Azt már csak félve hoznám ide, hogy Goodman összesen 5 szar meccséből (PO-al együtt, ha már minden meccset nézünk) csak 2-t, a 2 Pats ellenit veszítettük el, de azokon meg Harris is elég szar volt... 😛StormST
nem 1 és nem 5 olyan alkalom volt, amikor TD-t szoptunk Goodmanról. A lowscoringba inkább belefér, ha az ellenfél is hosszabban támad, de az h ennyi TD-t szopunk egy játékosról már kevésbé.

5 gyenge meccs? Ha nem nézzük amikor csak 1 labda ment felé, akkor is 8× volt 90 fölött a defensive QB rating. És szoptunk az Oakland ellen, az SD ellen, a Lions ellen és oda-vissza a Pats ellen. 5/8.

És vegyük akkor Harris 6 gyenge meccsét
DET - mindenki szar volt, védők + támadók. Nem csak ő. Még Bailey is.
SD - nyertünk.
MIN - nyertünk
BUF - OK szar volt. ő is, pedig egy rövid ideig úgy tűnt, akár nyerhetünk is
PIT - nyertünk
PAT - az egész csapat egy teljes tragédia volt.

Szóval 3-mat vesztettünk a 6-ból, de egyiken se őt mondanám bűnbaknak, mert az egész csapat Tebowtól kezdve nagyon szar volt ezeken a meccseken.

Az első Pats ellenin meg 71-es defensive passerratingje volt, az Brady ellen nagyon jó, ebben azért állapodjunk meg.


Goodmannak voltak nagyon jó meccsei, de úgy tűnik nagyobb a szórás, hisz összességében ugyanannyira jön ki a rating...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Így utólag visszanézve, szerintem elég vállalható alapszakasza volt Champ mellett Goodman-nak, talán inkább ott volt a baj, hogy ha hibázott, az emlékezetesebb volt... 😊StormST
Ha minden meccset nézünk, és miért ne néznénk minden meccset, akkor 0.2 a különbség az defensive passer rating között. Ebben a szituációban én egyértelműen azt választom aki sokkal fiatalabb és sokkal olcsóbb..
De a történet nem csak ennyi, hisz ezek csak a passing statok, és tudjuk hogy futás ellen szignifkáns különbség van a sokkal fiatalabb és sokkal olcsóbb játékos javára.Black_Adder
Azért egy CB2-nek jóval kevésbé feladata a futás elleni védekezés, mint egy nickel CB-nek, ezt fontos ám figyelembe venni...

Te Harris-t választanád, én meg nem, az biztos, hogy ebben nem fogunk tudni megegyezni... 😊

Tavaly field position játékot akartunk játszani, abba egy 73%-ban passzokat benyelő CB szerintem nem fér bele sehogy se, nem 1 és nem is 5 olyan alkalom volt, amikor 3rd down-nál miatta nem tudtunk lemenni a pályáról, ez számomra kevésbé megengedhető, mint Goodman játéka volt a meccsek 80%-ban...

Azt már csak félve hoznám ide, hogy Goodman összesen 5 szar meccséből (PO-al együtt, ha már minden meccset nézünk) csak 2-t, a 2 Pats ellenit veszítettük el, de azokon meg Harris is elég szar volt... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Kirúgtuk Xanders-t... 😛

Állítólag nem is sejtette, még egy évig volt szerződése. Egyelőre nincs szó a helyetteséről, Elway már így is kvázi-GM volt, lehet, hogy így is marad...

Mondjuk remélem nem lassulnak le ettől a rookie-tárgyalások, egyébként túlzottan nem sajnálom...StormST
Elway szép lassan átveszi a teljes hatalmat. Javára írom, hogy nem tette ezt rögtön, pedig egészen biztosan kezdettől fogva ezek voltak az ambíciói; de várt egy teljes évet, és idén is megvárta a draftot.

Az aggaszt egy kicsit, hogy a legrosszabb pick biztos Elway bűne volt, a többit meg nem tudjuk. Kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki ebből...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Így utólag visszanézve, szerintem elég vállalható alapszakasza volt Champ mellett Goodman-nak, talán inkább ott volt a baj, hogy ha hibázott, az emlékezetesebb volt... 😊StormST
Ha minden meccset nézünk, és miért ne néznénk minden meccset, akkor 0.2 a különbség az defensive passer rating között. Ebben a szituációban én egyértelműen azt választom aki sokkal fiatalabb és sokkal olcsóbb..
De a történet nem csak ennyi, hisz ezek csak a passing statok, és tudjuk hogy futás ellen szignifkáns különbség van a sokkal fiatalabb és sokkal olcsóbb játékos javára.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Kirúgtuk Xanders-t... 😛

Állítólag nem is sejtette, még egy évig volt szerződése. Egyelőre nincs szó a helyetteséről, Elway már így is kvázi-GM volt, lehet, hogy így is marad...

Mondjuk remélem nem lassulnak le ettől a rookie-tárgyalások, egyébként túlzottan nem sajnálom...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
azért elég cink h lényegében ugyanolyan ratingel dobáltak feléjük 😀Negritis
Goodman-nél azért a PO lett igazán szar, előtte azért jobbak voltak a rating-jei, de komoly meccseken végképp nem dobál senki Champ felé, pláne nem Brady... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!