Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Megegyeztünk Wolfeval is.Black_Adder
😀 Kettővel feljebb írtam 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Megegyeztünk Wolfeval is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
DJ tárgyalása elmaradt (egyébként 2010 októberi eset), nem értek a joghoz, valami gond volt az esküdtekkel...

Augusztus 15-én lesz a következő időpont, csodás időzítés TC idejére... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Pontosítás Wolfe ügyében: egyrészt közben meglett a szerződése (4 év, 5,2 millió, 3,2 garantált), másrészt nem diplomaosztóra ment, hanem azért hiányzik, mert addig nem vehet részt OTA-n, amíg az egész évfolyama le nem diplomázik és ez nem fog megtörténni június 9-ig, így csak az utolsó, június 12-14 közt megrendezett OTA sorozaton vehet majd részt...

DJ-nek pedig épp a tavalyi DUI ügyében megy a tárgyalása, ha elítélik, akkor ez neki már a második lesz és ebben az esetben a ligától is számíthat szankcióra... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Fuck, pont a számcsere miatt -> a secondary: Champ - Adams - Carter - Porter



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Pár update:

- DJ is hiányzik, épp meghallgatása van a bíróságon...
- Prater is hiányzik
- Wolfe nem szerződéshiány miatt hiányzik, hanem most van diplomaosztás a Cincinnati Egyetemen...
- 1st team secondary: Champ - Adams - Carter - Syd'Quan
- Syd'Quan és Porter mezszámot cserélt, előbbi a 21-es, utóbbi a 22-es ezután...
- Rod a helyszínen tekinti meg az edzést... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Megkezdődött az OTA...

Pár kezdő gondolat:
- Se Warren, se Wolfe, utóbbi érthető, előbbi gondolom durcizik...
- Moreno lába úgy néz ki, hogy rendbe jött, gyorsnak tűnik...
- Hillman se lassú... 😊
- Manning egyből nyomatja az audible hívásokat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ha már Manning offense, itt van egy nagyon jó breakdown róla:
http://smartfootball.com/offense/peyton-manning-and-tom-moores-indianapolis-colts-offense
Nagyon részletes, csak ajánlani tudom.

Egyébként ma kezdődik az első OTA.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
http://www.youtube.com/watch?v=hVx4EjaqY78&feature=related
érdekes videó PM-ről és az Indy-nél megszokott játékhívásról.

Kíváncsi vagyok, hogy ebből mennyi jön át hozzátok... és miként alkalmazkodik hozzá az OL.
"Cseppnyi" változás lesz.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Elkezdtük a tárgyalás Cladyvel, pontosabban az ügynökével a hosszabbításról.

Clady kifejezetten gyenge szezonon van túl, de ettől még nem lett rossz LT. Ha most megállapodunk vele, akkor még viszonylag olcsón is tehetjük ezt. Csak a kosarazástól el kell tiltanunk... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Del Rio szerint top10 védelmünk lesz
Black_Adder
ÁMEN! Reméljük! Jó lenne újra egy OrangeCrush 😛




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Del Rio szerint top10 védelmünk lesz:
http://sportsradiointerviews.com/2012/05/18/jack-del-rio-denver-broncos-defense-peyton-manning/

Közben aláírt Malik Jackson is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Bolden aláírt, (asszem) elsőként a fontosabb pick-ek közül... 😊StormST
Elsőnek az összes közül. Mondjuk az új CBA-ban már kisebb a rookiek vágyakozástere, úgyhogy nincs akkora jelentősége...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Bolden aláírt, (asszem) elsőként a fontosabb pick-ek közül... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Pat Bowlen bejelentette, hogy Rod Smith lesz a Broncos Ring of Fame 23. tagja. A beiktatási ünnepséget szeptember 23-án, a Texans elleni meccs félidejében tartják majd...

Örülök, hogy bekerült az öreg, nagyon megérdemelte!!! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Itt szerepel Von Miller: http://www.nfl.com/top100/2012#video=09000d5d82923576

(Bocs. 😀)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Von Miller?Black_Adder
Egy SLB, aki egy szezont játszott (még akk is ha az tényleg meggyőző volt) nem hinném h beférne egy összposztos top100ba.empty taxi
Ez csak idei szezonra vonatkozik, nem? Black_Adder
Ha így van akk jah. Mondjuk sztem jelenlegi képességekre vonatkozik és az egy másodéves játékosnál szvsz kevésbé ítélhető meg pontosan mint egy olyan playánál aki már mondjuk 5 évet a ligában töltött.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Még egy Bronco az NFL.com top100-as listáján, Doom lett a #68... 😊

Champ még talán rajta lesz a listán, más nem hiszem... 😊StormST
Von Miller?Black_Adder
Egy SLB, aki egy szezont játszott (még akk is ha az tényleg meggyőző volt) nem hinném h beférne egy összposztos top100ba.empty taxi
Ez csak idei szezonra vonatkozik, nem? Miért számítana, h előtte mi volt, vagy mi nem volt?
És SLB miért ne kerülhetne be?

Én nem azt mondom, h biztosan ott lesz, de vannak nála rosszabb tavalyi szezont produkáló játékosok a listán...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Még egy Bronco az NFL.com top100-as listáján, Doom lett a #68... 😊

Champ még talán rajta lesz a listán, más nem hiszem... 😊StormST
Von Miller?Black_Adder
Egy SLB, aki egy szezont játszott (még akk is ha az tényleg meggyőző volt) nem hinném h beférne egy összposztos top100ba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ja Bailey 6-0, és a liga egyik legjobb CB-je. Mégis voltak már nehéz pillanatai Bowe mellett pl, pedig Bowe is csak 6-2...
Na most Chris Harrisk, aki csak 5-9, ami azért csak még alacsonyabb, mint a 6-0 vagy 5-11, még nagyobb hátrányban lenne, és hiába védtem és fényeztem a képességeit, azért attól a szinttől még messze van, hogy stabilan legyőzze a magasságból fakadó handicapjét...

Azon meg nem változtat, hogy ha magasabb lenne, az előző szezonból kiindulva, akkor is azt mondanám, h maradjon nickel CB.

Nyilván meg van annak az előnyei is, ha valaki kevesebb szerepet játszik, hogy azt jobban megtanulja, de a mellett is lehet érvelni, hogy fizikai adottságok alapján a legmegfelelőbb matchupot kialakítani. Mindkét rendszer lehet sikeres és sikertelen...

szerk.:
Mellesleg Chris Harris az nfl.com szerint 5-10. Ezek szerint még növésben van, úgyhogy nincs miért aggódni, az egész tárgytalan 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Erről jut eszembe amit Champ Bailey mondott tavaly.

A top CBk a legjobb elkapót fogják, aki többnyire magasabb, erősebb, gyorsabb. Ismeri a playt, tudja mi jön. És könnyebben kapsz DPI-t mint ő OPI-t.
Ha mégis elüti a CB, akkor ez a dolga. Ha nem, akkor képernyőre / cikkbe kerül a neve, mert ő a hibás. Nem fair.

Igaza van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Flowers is 5'9.ulpianus
De gondolom ti is úgy osztottátok el, h a 6-2 beasteket Carr fogta, nem? Ennyire nem vagyok képben a KC-vel... Vagy akkor Flowers egy Istenverte zseni 2-3 méteres súlypontemelkedéssel...Black_Adder
Nem. Flowers mindig ugyanazon az oldalon áll. Ahogy Carr is mindig weak side (Routt is ott fog). Mindegy ki jön szembe. Éppen ez Crennel védelmének egyik lényege. Kevés feladat, de orrvérzésig begyakorolva (mindig ugyanarra fordulsz hasonló esetekben, stb.)

De azt elismerem, hogy nem gyakori eset. Flowers valóban zseni, ha így fogalmazunk. Anno a VTben is az volt. Flowers azért csúszott kis az első körből a drafton (3 hellyel), mert alacsony. Egyéb hátránya nincs. Még futás ellen is király.
Egyébként Bailey is 6'0 magas. Vagy Johnathan Joseph 5'10, Revis 5'11, stb.

Bonyolultabb ez, mint pusztán magasság kérdése. Vegyük az elütés pillanatát. Fel kell ugrani mindig? Nem. Ha kell, akkor mi számít? Az, hogy melyik pillanatban (ütemérzék) hol (helyezkedés, célpontkövetés), milyen magasra (rugók), milyen technikával ugorva, mennyire tudjuk megzavarni az elkapót. A labda elütésével, a keze megütésével, a játékos meglökésével, a szeme előtt hadonászva másik kézzel (ez EZ közelében szokás). Amihez eleve jó helyen kell legyünk, stb. Vagyis a magasság előny, de ha valaki minden másban jó vagy ezen felül kiemelkedő, akkor ledolgozható a hátrány.
Azt is látni kell, hogy a WR ELKAPNI akarja a labdát, két kézzel. A CB belepiszkálni egy kézzel, vagyis elfordítja a vállát+csípőjét=meg is van a 3 centi hátrány. (Kivétel a gibbonkarúak)

De tény, azonos képességű CB esetén (elméletben) a magasabb mindig jobb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Flowers is 5'9.ulpianus
De gondolom ti is úgy osztottátok el, h a 6-2 beasteket Carr fogta, nem? Ennyire nem vagyok képben a KC-vel... Vagy akkor Flowers egy Istenverte zseni 2-3 méteres súlypontemelkedéssel...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Flowers is 5'9.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nos szvsz Chris Harris számára a legmegfelelőbb pozíció az a nickel back. Túl alacsony (5 láb 9) ahhoz, hogy CB1 vagy CB2ként olyan elkapókat fogjon, mint Megatron vagy Bowe, de amikor egy screen passzt meg kell állítani 1st down előtt, abban tökéletes. Ahogy tolódik el a liga egyre inkább a passz felé, úgy van egyre több nickel felállás. És egy nickelbacknél nagyon fontos, h meg tudja csinálni a tackle-t. Harrisnek mindössze 5 db misstackleje volt 573 snap alatt, Mays tanulhatna tőle valamit....

Múltkor belinkeltem, hogy milyen felállást milyen százalékban használunk:
PFF elemzés a védelmi felállásokról, azoknak akik szeretik a számokat:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/04/11/fantasy-defensive-personnel-packages-%E2%80%93-part-1/
Pkg 3-4-4 4-3-4 5-2-4 2-4-5 3-3-5 4-2-5 1-4-6 2-3-6 3-2-6 4-1-6 1-3-7 Other
DEN 0% 38% 0% 0% 44% 5% 0% 6% 3% 0% 0% 4%
Érdekes, h többet voltunk 3-3-5ben mint 4-3-4-ben. Bár miután felfedeztük Chris Harrist, utána tényleg elég gyakran használtuk, mert nélküle nem sokat ért a secondary.... Dimera meg azt mondtam volna, h kb csak az uccsó meccseken használtunk, ahhoz képest még sok is a 9%...
Egyébként ahogy nézem a passhappy offense ellen a védelmek egyre gyakrabban használnak nickel-t ligaszerte...
Black_Adder
Szóval gyakrabban álltunk fel 5DB-vel mint 4-gyel, és ez egyre gyakoribb jelenség az egész ligában. Ezek után egy jó nickel backet kár lenne elvesztegetni.

--

Egyébként a draft előtt többen FS-nek írták prognosztizálták, sőt amikor utána olvastam, mert h rostert csinált, valahol úgy is írták, h egyetemen FS-t játszott, pedig ez hatalmas hülyeség. Hol nickel hol RCB volt, semmi más. Sosem játszott egyetemen FS-t. Csak egyszerűen senki se tudott róla semmit, még a combine-ra se hívták meg, pedig már egyetemen is volt egy csomó tackle-je, sőt tackle for loss-ja.

--

Meg kell említeni azt is, h a sok tackle nem csak azt jelenti, h megcsinálják mellette az elkapást, hanem azt is, h jól olvassa a playeket, ami egy hasznos skill szerintem egy hátul zónázó FS-nek.

Összegezve:
Szerintem maradjon nickel, csak használjuk okosan. Ha Megatron bemegy slotba, akkor oda is Bailey kövesse és ne Chris Harris.
De a poszt mellett az is lényeges, h hogyan használjuk. Akár CB, akár FS, akár SS, olyan szerepkörben legyen, ami fekszik a képességihez, akkor is ha így másra hárul egy két adalékos feladat. Valahogy el lehet osztani ezt a védelemben. Allen néha melléfogott, pl Lions ellen, de úgy általánosságban azzal hozta a legnagyobb előrelépést a védelemnek, hogy mindenkit ott használt, ahol a legjobban kamatoztak képességei (az egy-két kivételes esettől eltekintve), ezt meg kéne tartani a jövőben is.


Btw:
Nem derítettük ki múltkor, hogy mit könnyebb védekezni deep ballt, ahol több ideje van az elkapónak lerázni a CB-t, ha a QB jól dobja a labdát, vagy közeli labdákat, ahol esetleg még bőven a LoS mögött megkapja az elkapó a labdát, s valójában az a siker ha minél hamarabb megoldja a védő a tackle-t
Pedig komolyan érdekelne egy szakértő vélemény.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear