Denver Broncos
49 feliratkozó
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
2007 papa. várj, mindjárt előkeresem a 86-os eredményt...pillLions? Sima.http://scores.espn.go.com/nfl/recap?gameId=271104008Bazzani
JC6
😀 😀 😀
több mint 15 éve
Hejj, egy 4.körös Hernandez de jól jönne ide
A Jégember győz, nem beszél.
több mint 15 éve
"Ha jól számolom az AFC divíziók közül az East jön soron. Tehát játszunk a Patriots-cal, a Jets-cel, a Dolphins-szal és a Bills-szel, játszunk továbbá a North és a South 4. helyezettjével, valszeg Bengals és Texans lesz az, NFCből meg talán a North, tehát Bears, Packers, Vikings, Lions"11 és az 5 nekem is kijött csak fordítva 😀
A Pats-el ki - ki meccset játszunk. Ha hazai pálya, akkor behúzzuk, ha nem, akkor is. De most a bwin-en nekik áll a zászló 😕 😀
A Jets-et majdnem megvertük idén hurka csapattal, jövőre sima W. 😀
Dolphins. Sajnos gyenge évük lesz a következő - nyerünk 😀
Bills? Behúzzuk, gyenge védelmük lesz.
Bengals. Kétesélyes. Na, néha azért mi is kikaphatunk. 😀
Texans nagyon nagy W lesz, alázással 😀
Chicago? Adunk nekik 😀
Packers. Áron nagy meccse lesz, sajna L. 😕
Vikings? Igen. Megcsináljuk! 😀
Lions? Sima.
A csoportot 4-2-vel hozzuk, így összesen: 11W - 5L - > Irány a PO!! 😀
bocs, sok a szabadidőm 😀JC6
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
"Ha jól számolom az AFC divíziók közül az East jön soron. Tehát játszunk a Patriots-cal, a Jets-cel, a Dolphins-szal és a Bills-szel, játszunk továbbá a North és a South 4. helyezettjével, valszeg Bengals és Texans lesz az, NFCből meg talán a North, tehát Bears, Packers, Vikings, Lions"A Pats-el ki - ki meccset játszunk. Ha hazai pálya, akkor behúzzuk, ha nem, akkor is. De most a bwin-en nekik áll a zászló 😕 😀
A Jets-et majdnem megvertük idén hurka csapattal, jövőre sima W. 😀
Dolphins. Sajnos gyenge évük lesz a következő - nyerünk 😀
Bills? Behúzzuk, gyenge védelmük lesz.
Bengals. Kétesélyes. Na, néha azért mi is kikaphatunk. 😀
Texans nagyon nagy W lesz, alázással 😀
Chicago? Adunk nekik 😀
Packers. Áron nagy meccse lesz, sajna L. 😕
Vikings? Igen. Megcsináljuk! 😀
Lions? Sima.
A csoportot 4-2-vel hozzuk, így összesen: 11W - 5L - > Irány a PO!! 😀
bocs, sok a szabadidőm 😀
több mint 15 éve
Tebow lett a liga történetének mindössze harmadik olyan játékosa, aki ugyanazon a meccsen egy legalább 30 yardos passzolt és egy minimum 40 yardos futott TD-t is szerzett.szerk:
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
ez lesz a sorsolás. de megmondani most most hogy ez milyen az borzalmas felelőtlenség. addig még ezermillió dolog történhet.DJ Williams mármint a TE combine függő. Nem prototipus TE. Annak pici, de nagyon jó keze van. Kicsit H-back style. 3.körös lehet szerintem. Bár erőteljes mostanában a csapatoknál a TE fétis
a 3-13 még nem biztos. A Texanst esetleg verhetjük otthon.
több mint 15 éve
Hát ez elég durva sorsolás. Nagyon meg kell erősíteni a D-teket hogy reális esély legyen a playoffra , még a negatív szezon elkerülése is nehéz lesz.A cél a PO, nincs mese, nem bírom már 😀 Évről - évre 😀Ha jól számolom az AFC divíziók közül az East jön soron. Tehát játszunk a Patriots-cal, a Jets-cel, a Dolphins-szal és a Bills-szel, játszunk továbbá a North és a South 4. helyezettjével, valszeg Bengals és Texans lesz az, NFCből meg talán a North, tehát Bears, Packers, Vikings, LionsBlack_Adder
Egyébként megvan már, hogy kikkel játszunk jövő ilyenkor?
ThxJC6
több mint 15 éve
Huh, ha tényleg ez lesz a sorsolás, akkor elég durva.A cél a PO, nincs mese, nem bírom már 😀 Évről - évre 😀Ha jól számolom az AFC divíziók közül az East jön soron. Tehát játszunk a Patriots-cal, a Jets-cel, a Dolphins-szal és a Bills-szel, játszunk továbbá a North és a South 4. helyezettjével, valszeg Bengals és Texans lesz az, NFCből meg talán a North, tehát Bears, Packers, Vikings, LionsBlack_Adder
Egyébként megvan már, hogy kikkel játszunk jövő ilyenkor?
ThxJC6
több mint 15 éve
A cél a PO, nincs mese, nem bírom már 😀 Évről - évre 😀Ha jól számolom az AFC divíziók közül az East jön soron. Tehát játszunk a Patriots-cal, a Jets-cel, a Dolphins-szal és a Bills-szel, játszunk továbbá a North és a South 4. helyezettjével, valszeg Bengals és Texans lesz az, NFCből meg talán a North, tehát Bears, Packers, Vikings, Lions
Egyébként megvan már, hogy kikkel játszunk jövő ilyenkor?
ThxJC6
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
senki nem mondta hogy jövőre playoff legyen a cél.Arra gondoltam, h az új HC lehet, h nem hagyja elcserélni Ortont, ha úgy ítéli, h vele több esélye van a rájátszásba jutni, mint az érte kapott pickkel húzott játékossal és Tebow-val mint kezdő QB.
viszont nem mindent a drafttól kell várni. ott van az FA is.
az elkapó TE nem volt értelmes amikor itt volt a fasz, most már más a helyzet
én D.J. Williamst szeretném az Arkansas-ból 😊haromt
Valószínűleg Bowlen se várja majd el az új HC-től, h 3-13 után rögtön POba vigyen minket, ettől függetlenül, nem vagyok benne biztos, h neki mer majd vágni a szezonnak úgy h TT a kezdő QB. Pedig azt kéne.
Mondjuk most még hátra van 2 meccs, amin neki kéne kezdenie, és amiken eloszlathatná a kétségeket, és most azt mondom meg is tenné. A Houston ellen akár passzolhatna többször is, nem lenne rosszabb, mint Ball -1 yardos futásai.
DJ Williamsnek én is örülnék. hanyadik körre várható jelenleg 2., 3.?
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
A cél a PO, nincs mese, nem bírom már 😀 Évről - évre 😀Egyébként megvan már, hogy kikkel játszunk jövő ilyenkor?
Thx
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
senki nem mondta hogy jövőre playoff legyen a cél.viszont nem mindent a drafttól kell várni. ott van az FA is.
az elkapó TE nem volt értelmes amikor itt volt a fasz, most már más a helyzet
én D.J. Williamst szeretném az Arkansas-ból 😊
több mint 15 éve
Elmúlt a full D draft?Ha Tebow-val megyünk neki a kövi szezonnak akkor Ortont cserélnünk kell. Egy második kört kaphatunk érte. Illetve az egyik WR is mehet szerintem. Vsz Gaffney.Gaffney valszeg menni fog szerintem is, én valószínűnek látom a Bay-Bay, Lloyd, Decker, Royal WR sort, meg ezt a Britt Davis srácot megtartanám, csinált ST-ben 1-2 szép dolgot tegnap...
Ami kell az 2nd RB, elkapó TE(ez kurva fontos lenne Tebownak), ILB, DE, S
Quinnt aláíratni csere QB-nak
Champ-pel hosszabbítani (2-3 év. Esetleg a végén SSvé konvertálni)
Körülnézni az FA piacon. Én hoznék CB-t. Talán az egyik Bengals corner(Joseph?) FA leszharomt
Egy RB mindenképpen kell, mert most nagyon látszott, hogy Moreno-val véget ér a sor. Elkapó TE szerintem draft-on jön majd valahol a vége felé...
Quinn-nek szerintem 2011-re még van szerződése...
A Champ hosszabbítás alap, elsődleges proritás! Nincs mese...
Cox el lesz tiltva, Thompson-nak meg még fejlődni kell, szóval egy CB jól jönne, mert Goodman idén sokat volt sérült, amikor meg volt, akkor elég fos volt általában... 😛StormST
RB nem kell szvsz drafton, ha felépül LenDale jó lesz 2nd back-nek, és tuti FA-n el lehet majd csípni valakit aki jó lesz 3rdnek.
Elkapó TE-ről ti beszéltetek le, mondjuk JMD nem használt olyat, az új HC meg remélhetőleg fog. /*de jó volt elzavarni Schefflert*/ Van esély rá, h Branson visszajön?
ILB Depthnek, vagy kezdőnek?
Gaffney a legidősebb, és nem a legjobb WR, szerintem is megy. Csak azt nem tudom, h van-e szerződése, tehát h cserélhetjük, vagy FA lesz...
Dareust érthetően nagyon szívesen látnám a csapatban, rajta kívül kéne egy backup NT, egy Punter ez a legnagyobb need. Ennek a 3nak mindenképp össze kéne jönnie szvsz. Ezen kívül jól jönne még legalább 2-3 DB, meg akkor egy elkapó TE, egy ILB.
Ha Orton menne egy 2. körért, akkor 4 első 2 körössel a D-t nagyon be lehetne erősíteni, de Tebow-val azért nem biztos, h a rájátszás lenne a cél jövőre (ha lesz egyáltalán szezon)
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=insLuoYsDXw&feature=relatedNem ismerem én annyira ezeket. 😊Top pick-nek kit látnál szívesen? Vagy ez még lehet korai. 😊TheMileHighCitynézz rá az avataromra 😛
haromt
Mondjuk az látatlanba is nyilvánvaló, hogy mindenképp védő kéne ilyen magas helyről, hacsak nem Parker vagy a kis Hawkins kerül szóba. 😀TheMileHighCity
http://www.youtube.com/watch?v=IN7WbXunJcc&feature=related
több mint 15 éve
Nem ismerem én annyira ezeket. 😊Top pick-nek kit látnál szívesen? Vagy ez még lehet korai. 😊TheMileHighCitynézz rá az avataromra 😛
haromt
Mondjuk az látatlanba is nyilvánvaló, hogy mindenképp védő kéne ilyen magas helyről, hacsak nem Parker vagy a kis Hawkins kerül szóba. 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
nézz rá az avataromra 😛Ha Tebow-val megyünk neki a kövi szezonnak akkor Ortont cserélnünk kell. Egy második kört kaphatunk érte. Illetve az egyik WR is mehet szerintem. Vsz Gaffney.Top pick-nek kit látnál szívesen? Vagy ez még lehet korai. 😊TheMileHighCity
Ami kell az 2nd RB, elkapó TE(ez kurva fontos lenne Tebownak), ILB, DE, S
Quinnt aláíratni csere QB-nak
Champ-pel hosszabbítani (2-3 év. Esetleg a végén SSvé konvertálni)
Körülnézni az FA piacon. Én hoznék CB-t. Talán az egyik Bengals corner(Joseph?) FA leszharomt
Más. Woody Paige ekéz rendesen megint mindenkit, de maximálian rajta van a Tebow bandwagon-on.
http://www.denverpost.com/paige/ci_16900757
több mint 15 éve
húzzátok be PP-t, nem kell itt szarozni 😛Ha Tebow-val megyünk neki a kövi szezonnak akkor Ortont cserélnünk kell. Egy második kört kaphatunk érte. Illetve az egyik WR is mehet szerintem. Vsz Gaffney.Top pick-nek kit látnál szívesen? Vagy ez még lehet korai. 😊TheMileHighCity
Ami kell az 2nd RB, elkapó TE(ez kurva fontos lenne Tebownak), ILB, DE, S
Quinnt aláíratni csere QB-nak
Champ-pel hosszabbítani (2-3 év. Esetleg a végén SSvé konvertálni)
Körülnézni az FA piacon. Én hoznék CB-t. Talán az egyik Bengals corner(Joseph?) FA leszharomt
több mint 15 éve
Ha Tebow-val megyünk neki a kövi szezonnak akkor Ortont cserélnünk kell. Egy második kört kaphatunk érte. Illetve az egyik WR is mehet szerintem. Vsz Gaffney.Top pick-nek kit látnál szívesen? Vagy ez még lehet korai. 😊
Ami kell az 2nd RB, elkapó TE(ez kurva fontos lenne Tebownak), ILB, DE, S
Quinnt aláíratni csere QB-nak
Champ-pel hosszabbítani (2-3 év. Esetleg a végén SSvé konvertálni)
Körülnézni az FA piacon. Én hoznék CB-t. Talán az egyik Bengals corner(Joseph?) FA leszharomt
több mint 15 éve
Ha Tebow-val megyünk neki a kövi szezonnak akkor Ortont cserélnünk kell. Egy második kört kaphatunk érte. Illetve az egyik WR is mehet szerintem. Vsz Gaffney.Gaffney valszeg menni fog szerintem is, én valószínűnek látom a Bay-Bay, Lloyd, Decker, Royal WR sort, meg ezt a Britt Davis srácot megtartanám, csinált ST-ben 1-2 szép dolgot tegnap...
Ami kell az 2nd RB, elkapó TE(ez kurva fontos lenne Tebownak), ILB, DE, S
Quinnt aláíratni csere QB-nak
Champ-pel hosszabbítani (2-3 év. Esetleg a végén SSvé konvertálni)
Körülnézni az FA piacon. Én hoznék CB-t. Talán az egyik Bengals corner(Joseph?) FA leszharomt
Egy RB mindenképpen kell, mert most nagyon látszott, hogy Moreno-val véget ér a sor. Elkapó TE szerintem draft-on jön majd valahol a vége felé...
Quinn-nek szerintem 2011-re még van szerződése...
A Champ hosszabbítás alap, elsődleges proritás! Nincs mese...
Cox el lesz tiltva, Thompson-nak meg még fejlődni kell, szóval egy CB jól jönne, mert Goodman idén sokat volt sérült, amikor meg volt, akkor elég fos volt általában... 😛
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ha Tebow-val megyünk neki a kövi szezonnak akkor Ortont cserélnünk kell. Egy második kört kaphatunk érte. Illetve az egyik WR is mehet szerintem. Vsz Gaffney. Ami kell az 2nd RB, elkapó TE(ez kurva fontos lenne Tebownak), ILB, DE, S
Quinnt aláíratni csere QB-nak
Champ-pel hosszabbítani (2-3 év. Esetleg a végén SSvé konvertálni)
Körülnézni az FA piacon. Én hoznék CB-t. Talán az egyik Bengals corner(Joseph?) FA lesz
több mint 15 éve
Maroney azért inaktív, mert egy rakás fos 😛Hogy Buck hány%os azt igazából nem tudom, de kint arról volt szó, h nincs olyan állapotban, h második számú RB legyen, és ezért kellett Maroney. De ha tényleg valami sérüléssel bajlódik, akkor nyugodtan IRre rakhatnánk, a szezon úgy is kuka, és az a meccsenként 2 játék, amit fent van, az meg annyira nem számít. Logikát meg hiába keresel a csapat táján 😛
Az OL-t most én se akartam leszólni. Tegnap a raiders sok csapat OLjében ekkora pusztítást végezhetett volna. Volt mondjuk egy falsestart 3&1re Kupertől, de megesik az ilyen. Most már ez az OL marad, ha egyszer need nélkül megyünk a draftra, majd akkor lehet esetleg rajta erősíteni, vagy ha lesz egy nagy nevű FA, de jelenleg a DL, a secondary és az ST szorul erősítésre. 1/2es draftpick néz ki nekünk hozzá...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Ha Buckhalter nem 100%-os, akkor miért van ott és az (elvileg) egészséges Maroney miért inaktív? Csak én nem látom a logikát ebben? Bucks most akkor ezek szerint a 3. számú, de annak se használjuk? 😛StormSTMert Bucks járókerettel is használhatóbb, mint Maroney. Mondjuk az a gáz, hogy Ball-nál is.
több mint 15 éve
Fut Tebow helyettük 😀 de egy idő múlva összetörik őt is ilyen fal mögött.De Colquit bortány fosul puntol már mióta... Vagy geci rövidet rúg vagy nagyot geci rövid hang timemal.Todd Sauerbrun óta nincs értelmes punterünk.
Ball meg a Bruton tegnap botrány szar volt.Toca
Colquitt meg Ball egész évben szarok voltak. Ball igyekszik meg minden, TCben is oda tette magát, de egyszerűen ennyit tud. Buck elvileg nem 100%os valszeg ezért kap több snappet /*meg Maroney is ezért jött*/, a keretbe meg elvileg azért vettük vissza, mert a Colts elvitte volna a PSből. De szvsz nem olyan fontos így védeni őt, mert Moreno ha egészséges akkor alldown back lehet + nálunk van csak IR-en LenDale White. Buck viszont lehet h 'elhasználódott'...
OK Ball még fiatal, de én valahogy nem látom benne a tehetséget.
Most amúgy Morenoval se lettünk volna sokkal jobbak, a OL ugyan sokat fejlődött mióta rendszeresen ugyanabban a felállásban játszanak, de egy ilyen erősségű front7 ellen úgy tűnik nem tudnak mit tenni. Azt a passzt viszont én elkaptam volna, de nem is értem, h miért ő volt ott, van 4 nagyon jó WRünk, miért nem ők mennek az endzoneba?
Legutóbb amikor sérült volt Moreno és Larsen is, talán 10 yardot se futottak össze az RBink. Ajjaj...Black_Adder
A Jégember győz, nem beszél.
több mint 15 éve
Az nem volt rossz ötlet, hogy Ball volt ott, ez volt a meglepetés, a WR-ekre figyel úgyis mindenki. Be is jött, csak Ball volt bal(l)fasz... 😛De Colquit bortány fosul puntol már mióta... Vagy geci rövidet rúg vagy nagyot geci rövid hang timemal.Todd Sauerbrun óta nincs értelmes punterünk.
Ball meg a Bruton tegnap botrány szar volt.Toca
Colquitt meg Ball egész évben szarok voltak. Ball igyekszik meg minden, TCben is oda tette magát, de egyszerűen ennyit tud. Buck elvileg nem 100%os valszeg ezért kap több snappet /*meg Maroney is ezért jött*/, a keretbe meg elvileg azért vettük vissza, mert a Colts elvitte volna a PSből. De szvsz nem olyan fontos így védeni őt, mert Moreno ha egészséges akkor alldown back lehet + nálunk van csak IR-en LenDale White. Buck viszont lehet h 'elhasználódott'...
OK Ball még fiatal, de én valahogy nem látom benne a tehetséget.
Most amúgy Morenoval se lettünk volna sokkal jobbak, a OL ugyan sokat fejlődött mióta rendszeresen ugyanabban a felállásban játszanak, de egy ilyen erősségű front7 ellen úgy tűnik nem tudnak mit tenni. Azt a passzt viszont én elkaptam volna, de nem is értem, h miért ő volt ott, van 4 nagyon jó WRünk, miért nem ők mennek az endzoneba?
Legutóbb amikor sérült volt Moreno és Larsen is, talán 10 yardot se futottak össze az RBink. Ajjaj...Black_Adder
Ha Buckhalter nem 100%-os, akkor miért van ott és az (elvileg) egészséges Maroney miért inaktív? Csak én nem látom a logikát ebben? Bucks most akkor ezek szerint a 3. számú, de annak se használjuk? 😛
Az OL jó lesz, hagyni kell őket összeszokni, meg ilyen erejű blitz nem fog jönni sokszor, ha Tebow passzol is majd többet, meg mondjuk egy jól menekülő QB-val annyira nem is gáz. Miattuk annyira nem aggódom egyelőre... 😊
Jah, Tebow elmondta a sajtótájékoztatón, hogy a futott TD-je eredetileg Bucks-é lett volna, csak TT elnézte a play-t és improvizálnia kellett. Ebben az esetben azt kell, hogy mondjam, nem csinálta rosszul... 😀
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint

