Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
JMD kezdete nem 6-0 volt?ThundersNFL
De 6-0. Utána rögtön egy 2-8-as befejezése annak a szezonnak rájátszás nélkül, majd idén ez a csodás 3-9. Így összesen 5-17-es sorozat. Nem tudom, mikor voltunk utoljára ilyen szarok, de az biztos, h '77 előtt. Sőt inkább '73 (első winning season) előtt.
Még jó, h nem értik miért vagyunk idegesek...

JMD takarodj!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
StormST Denver Broncos 12 979 — SB 50 Champion @ Grund
JMD kezdete nem 6-0 volt?ThundersNFL
Bezony, azóta meg 5 sikeredett... 😛

Ügyes a srác, na, nagyon ügyes... 😛

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 15 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 041 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
JMD kezdete nem 6-0 volt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 15 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Báázeg milyen statra leltem 😀

JMD a legutóbbi 22 meccsből 17 vereség... szép..JC6
Pedig nem így kezdődött Denveri "ámokfutása",emlékszik még itt valaki a Pats elleni sikerre?sztem nem.

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Báázeg milyen statra leltem 😀

JMD a legutóbbi 22 meccsből 17 vereség... szép..
több mint 15 éve
StormST Denver Broncos 12 979 — SB 50 Champion @ Grund
Mindegyik tetves köcsög zebra, aki ezen a meccsen bíráskodott elmehet a büdös k***a anyjába.

A Chiefs drukkerek meg, akik próbáltak undorító poénkodással kimosni a mocskokat nálam ugyanazon a szinten vannak, mint a csaló zebra banda...

Nem voltunk jók, Orton iszonyat fos volt, ahogy a playcalling is, de a védelem a TD után összekapta magát, igaz kellett sokszor a sok balfaszkodás a Chiefs-től is, de azért jók voltak, főleg Champ-et és Bannan-t illeti dicséret...

Moreno végre kezd úgy játszani, ahogy azt vártuk (vártam) tőle tavaly óta, végre lehetőséget is kapott eleget, erre kell építeni...

Kibaszott pipa lettem ettől a meccstől, mert ilyen alávaló csalást még nem nagyon láttam...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
A bírói bakik 2-1. Megint minket hátráltattak jobban, de nem ezen múlt a KC jobb volt. Orton dobott vagy 4 picket, amiből egyet se tudtak leszedni. 2× FG távolságban voltak, egyszer puntoltak, egyszer nem jött össze nekik a 4. Csoda, hogy ilyen szoros maradt a meccs, de a szoros meccseket elveszíteni szoktuk idén.
Én nem bántanám Ortont miatta, mert eddig ő tartotta bennem a lelket, de ez ma az övé volt...

JMD meg takaroggyon a büdös picsába. Ha jönne egy értelmes HC, nem lenne annyira szar ez a keret. Mindenképp több van benne, mint 3-9. /*Mondjuk a sorsolásunk meg soha többé nem lesz ilyen gagyi*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
takaroggyon mindenki
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Hááát....

...egyértelműen Moreno volt ma a mai nap legjobbja, a hátán vitte a csapatot egész meccsen. néha felcsillant a remény, de sajnos elcsesztük ilyen ostoba playcallingokkal... Ortonnak sem élete meccse volt. és akárhogy is állunk, egy rivális ellen elveszített meccs nagyon fáj...

Champ is levette a pályáról Bowe-t, nagyot alkotott. kár az impotens támadójátékért.... 😕

ja, és nem is beszélve a 2 hatalmas bírói bakiról, ami el is döntötte a meccset...
több mint 15 éve
tenorx 14 197 — fő libsi
Ajánlom mind a Denver-szurkolók, mind az egyéb major sportbarátok figyelmébe az év denveri sportolója választásunkat:

http://denversports.blog.hu/2010/12/05/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas_2010

Szavazzatok! 😊TheMileHighCity
Nincs rajta Tebow 😕
több mint 15 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ajánlom mind a Denver-szurkolók, mind az egyéb major sportbarátok figyelmébe az év denveri sportolója választásunkat:

http://denversports.blog.hu/2010/12/05/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas_2010

Szavazzatok! 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 15 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Majd meglátjuk 😀
Ha nyerünk fizetsz valamit TMHC barátom 😀JC6
Megfizetek mindenért? 😀

Tényleg inkább a Chiefs nyerje a divet, mint a SD, nekünk meg kellene a jó pick, hogy JMD-nek még legyen mit elbasznia búcsúzóul. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Ha nyertek, én fizetek vmit. 😊szaba
Akkor már inkább kapjunk ki 😛, valakinek meg kell nyerni a divíziót, és még talán még az a legkevésbé rossz, ha ők lesznek azok, ha már mi nem lehetünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 846
Ha nyertek, én fizetek vmit. 😊
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Majd meglátjuk 😀
Ha nyerünk fizetsz valamit TMHC barátom 😀
több mint 15 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Összefoglaló a Rams elleni meccsről by StormST:
http://denversports.blog.hu/2010/12/03/broncos_vs_rams_ujabb_melypont_talan_mar_tul_mely_is

Beharangozó a KC elleni meccshez by Black_Adder:
http://denversports.blog.hu/2010/12/04/broncos_chiefs_beharangozo

😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 15 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
utoljára írom le: nem kapunk ki 😀JC6
Ez olyan demagóg, mint a nem-lesz-gázáremelés. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
utoljára írom le: nem kapunk ki 😀
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Injury Report:
Broncos
OUT: Dawkins, Goodman, McBath, Bay-bay

Gyönyörű secondarynk lesz

KC:
OUT: Jackie Bates
Q: Brandon Flowers
P: Kendrick Lewis, Ryan Lilja, Jon McGraw

Ha Flowers se játszik, még akkor is jobban állnak, mint mi, de nem a sérülések miatt fogunk kikapni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
na ne. simán nyerünk, figyeljétek meg 😀 esélytelenül győzünk, meg is tettem 😀 😛

sok antibroncos fan 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
mindkét oldalon elképzelhető, hogy csodálatos secondaryk állnak fel
😊ehh
mindegy. úgyis verésért megyünk az arrowheadbe. még olyankor is amikor jók vagyunk. nem hogy ezzel a fos csapattal.haromt
azért én ebben nem lennék olyan biztos, ortonban és a wr sorotokban simán benne van, hogy szétdobálnak minket, utána már nehéz lenne nekünk futni, ráadásul cassel-nak már lassan jönnie kell valami nagyon szar meccsnek ennyi jó után
😊ehh
ugyan. ti is általában szopni jöttök a mile high-ra, mi is szopni megyünk hozzátok. Tavaly megfordult a helyzet, de idén visszaáll a rend vsz.
Annyi esélyünk van, hogy ha a Hunter-Haggan páros terrorizálni tudta Cassel-t akkor Ayers és Haggan méginkább fogja.
de szerintem sima zakó lesz. ha viszonylag normális méretű akkor annyira nem is bánom a jobb draft hely és JMD kirúgásának érdekében 😊
több mint 15 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 973 — Chiefs fan
McBath tegnap edzett, igaz csak limitáltan. Még nem tudni, hogy játszik-e a hétvégén...

Azért elég "érdekes" lenne az Champ - Hill - Jones - Cox secondary, pedig sajnos valszeg ez lesz... 😕StormST
mindkét oldalon elképzelhető, hogy csodálatos secondaryk állnak fel
😊ehh
mindegy. úgyis verésért megyünk az arrowheadbe. még olyankor is amikor jók vagyunk. nem hogy ezzel a fos csapattal.haromt
azért én ebben nem lennék olyan biztos, ortonban és a wr sorotokban simán benne van, hogy szétdobálnak minket, utána már nehéz lenne nekünk futni, ráadásul cassel-nak már lassan jönnie kell valami nagyon szar meccsnek ennyi jó után
😊
több mint 15 éve
xrace77 Denver Broncos 4 743
Ez kedves gesztus DLtől. 😊


Hétvégén jön a szokásos szívás az Arrowheadben.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
McBath tegnap edzett, igaz csak limitáltan. Még nem tudni, hogy játszik-e a hétvégén...

Azért elég "érdekes" lenne az Champ - Hill - Jones - Cox secondary, pedig sajnos valszeg ez lesz... 😕StormST
mindkét oldalon elképzelhető, hogy csodálatos secondaryk állnak fel
😊ehh
mindegy. úgyis verésért megyünk az arrowheadbe. még olyankor is amikor jók vagyunk. nem hogy ezzel a fos csapattal.
több mint 15 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 973 — Chiefs fan
McBath tegnap edzett, igaz csak limitáltan. Még nem tudni, hogy játszik-e a hétvégén...

Azért elég "érdekes" lenne az Champ - Hill - Jones - Cox secondary, pedig sajnos valszeg ez lesz... 😕StormST
mindkét oldalon elképzelhető, hogy csodálatos secondaryk állnak fel
😊