Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-videozasert-bunhodott-a-denver-mestere-josh-mcdaniels-2054653

"NFL: videózásért bűnhődött a Denver mestere, Josh McDaniels

Tiltott videózásért 50 ezer dollárt kell fizetnie Josh McDanielsnek, a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) érdekelt Denver Broncos mesterének.

Az arizonaiak trénere október 30-án arra utasította egyik beosztottját, hogy készítsen felvételeket a rivális San Francisco 49ers edzéséről, mielőtt a két csapat összecsapott volna a londoni Wembley Stadionban. Az NFL szabályzata bünteti az ellenfelek „kémlelését".
Hirdetés

Az angliai alapszakaszmeccset 24–16-ra nyerte meg a San Franciscó-i alakulat, 84 ezer néző előtt."

Komolytalan, idióta fos szennylap Nemzeti Sport! (azért idéztem be, mert ha javítják, akkor értelmetlen lenne a hozzászólásom)
1. Nem is JMD adott utasítást
2. ARIZONA???? LOOOOOOOOOL

Végül is csak az NFL.com cikkét kellene elolvasni és megérteni, de szenny pletykát leírni sokkal könnyebb gondolom...StormST
Ahogy az Indexet olvasom a példa ragadós, egy az egyben lehozták ezt az mtis hírt, 😂
http://sportgeza.hu/sport/hirek/2010/11/29/kemkedesert_bunhodott_a_denver_edzoje/
MTI,NSO... remek színvonal. Matolcsynál is hülyébbek. 😛xrace77
LOL, még az MTI is? És ezek fogják az összes adónak gyártani a híreket hamarosan. Biztató... 😛

Azért azt nem hittem volna, hogy az MTI-nél is nulla átnézéssel nyomják ki a híreket. Mert az csak egy dolog, hogy első pletykát lenyomják, de 2 nappal később, amikor már kijött az ellenkező hivatalos verzió? A földrajz tudásuk meg egyenesen nevetséges. Még ha Denver nem állam-székhely lenne, de így -> SZÁNALOM!!!!!!!!!!!!!!!!StormST
Giga szánalom, amúgy a sokadik hülyeség amit az MTI lehoz, pár éve még érdekelt, azóta leszarom, elég ha én tudom az igazságot.
Szerencse h benne van az Arizona-s hiba, így akinek van 0tól különböző IQ-ja rögtön látja, h hülyeség az egész, a 0IQ-júakat, vagyis valóvilág törzsnézőit meg úgyse érdekli, de ha mégis majd jól összekeverik a Cardinalsszal 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
akike Denver Broncos North Carolina Tar Heels 811 — Move the Chains
Akkor a meccsről is pár szót:

Trágya az egész...

Futás ellen egész jók vagyunk, de a screen passzokkal, meg a TE elkapásokkal mocskosul nem tudunk mit kezdeni. Jah, meg ugye alapból nincs semmi pass rush, így azért nem is meglepő. Csak azt nem tudom, hogy ha ennyire nincs pass rush, akkor hogy a picsába maradnak mindig S segítség nélkül a CB-k, főleg szegény Cox?

Támadásban megint ugyanaz, mint a MNF meccsen. Megy a futás az elején, hátrányba kerülünk (pedig most még pontokat is szereztünk közben), erre nekiállunk passzolni, azt is idióta screen variációkkal legtöbbször. Persze, hogy ezerrel jött a pass rush, alap...

A végén nem voltunk rosszak, de ott pl. nem értettem, hogy miért Graham-el akarunk megoldani egy 3&16-ot? Ott van 4 kiváló formában lévő WR (mert most végre Decker is kapott esélyt és bizonyított is), erre egy blokkoló TE-re dobunk, majomság...

Sajnos a fal most passznál nem az igazi, igaz folyamatosan kapták a nyakukba a blitz-et, meg nem is volt sok sack, de ez inkább Orton-on múlott. A 2 fumble nagyon fájt, mindegyikből pontokat kaptunk, a Moreno-féle mondjuk baszott nagy mák volt a Rams-nek, hülye tojás pont jól pattant, nekünk így sose pattan... 😛

Szarok vagyunk, megyünk szopni a Chiefs-hez egy jót, meg is lesz a csoport 4. hely szégyenszemre...

JMD takarodhatna, Martindale meg főleg. Bár azt Lynch jól mondta, hogy a folyamatos DC váltogatás miatt nehéz jól összerakni a keretet, de ennyire fogalmatlan DC-vel akkor se lehet még egy szezonnak nekimenni....StormST
Hogy nekünk mennyire nem van mákunk?

1-2 példa:

Jets ellen - Hill uccsó play-es DPI-e (mivan HA nem adják meg a Jetsnek - jelzem nem mondom, hogy hibáztak a bírók) + 1W

Friszkó ellen - -2TD-ből, ha csak egyet nem vesznek el. +1W

Rams ellen - Moreno fumblija (ami egyszerüen giga mák volt a Ramsnek), Royal fumblija (szerintem Eddié nem volt az, de természetesen nem volt bizonyíték rá) +1W

Sorolhatnám még, de a lényeg, hogy 6-6 minnyá másabb lenne.

Igaz ez mind csak "HA" és mint tudjuk ezen egy jó csapatnak simán túl kell lépni. Mi nem tudunk - ergó: SZAROK VAGYUNK

DC - Martindale tényleg egy fasz ez nem vitás - Nolanért sem rajongtam, de legalább 6 meccsre össze tudta rakni a "D" (tavaly ugye az első pár hét után sokan elkezdték emlegetni: OrangeCrush 2.0). Szerintem a kisköcsög már év közben összeveszett Nolannel és azért is távozott/leszarta az év 2. felét.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 15 éve
StormST Denver Broncos 12 979 — SB 50 Champion @ Grund
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-videozasert-bunhodott-a-denver-mestere-josh-mcdaniels-2054653

"NFL: videózásért bűnhődött a Denver mestere, Josh McDaniels

Tiltott videózásért 50 ezer dollárt kell fizetnie Josh McDanielsnek, a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) érdekelt Denver Broncos mesterének.

Az arizonaiak trénere október 30-án arra utasította egyik beosztottját, hogy készítsen felvételeket a rivális San Francisco 49ers edzéséről, mielőtt a két csapat összecsapott volna a londoni Wembley Stadionban. Az NFL szabályzata bünteti az ellenfelek „kémlelését".
Hirdetés

Az angliai alapszakaszmeccset 24–16-ra nyerte meg a San Franciscó-i alakulat, 84 ezer néző előtt."

Komolytalan, idióta fos szennylap Nemzeti Sport! (azért idéztem be, mert ha javítják, akkor értelmetlen lenne a hozzászólásom)
1. Nem is JMD adott utasítást
2. ARIZONA???? LOOOOOOOOOL

Végül is csak az NFL.com cikkét kellene elolvasni és megérteni, de szenny pletykát leírni sokkal könnyebb gondolom...StormST
Ahogy az Indexet olvasom a példa ragadós, egy az egyben lehozták ezt az mtis hírt, 😂
http://sportgeza.hu/sport/hirek/2010/11/29/kemkedesert_bunhodott_a_denver_edzoje/
MTI,NSO... remek színvonal. Matolcsynál is hülyébbek. 😛xrace77
LOL, még az MTI is? És ezek fogják az összes adónak gyártani a híreket hamarosan. Biztató... 😛

Azért azt nem hittem volna, hogy az MTI-nél is nulla átnézéssel nyomják ki a híreket. Mert az csak egy dolog, hogy első pletykát lenyomják, de 2 nappal később, amikor már kijött az ellenkező hivatalos verzió? A földrajz tudásuk meg egyenesen nevetséges. Még ha Denver nem állam-székhely lenne, de így -> SZÁNALOM!!!!!!!!!!!!!!!!

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 15 éve
xrace77 Denver Broncos 4 743
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-videozasert-bunhodott-a-denver-mestere-josh-mcdaniels-2054653

"NFL: videózásért bűnhődött a Denver mestere, Josh McDaniels

Tiltott videózásért 50 ezer dollárt kell fizetnie Josh McDanielsnek, a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) érdekelt Denver Broncos mesterének.

Az arizonaiak trénere október 30-án arra utasította egyik beosztottját, hogy készítsen felvételeket a rivális San Francisco 49ers edzéséről, mielőtt a két csapat összecsapott volna a londoni Wembley Stadionban. Az NFL szabályzata bünteti az ellenfelek „kémlelését".
Hirdetés

Az angliai alapszakaszmeccset 24–16-ra nyerte meg a San Franciscó-i alakulat, 84 ezer néző előtt."

Komolytalan, idióta fos szennylap Nemzeti Sport! (azért idéztem be, mert ha javítják, akkor értelmetlen lenne a hozzászólásom)
1. Nem is JMD adott utasítást
2. ARIZONA???? LOOOOOOOOOL

Végül is csak az NFL.com cikkét kellene elolvasni és megérteni, de szenny pletykát leírni sokkal könnyebb gondolom...StormST
Ahogy az Indexet olvasom a példa ragadós, egy az egyben lehozták ezt az mtis hírt, 😂
http://sportgeza.hu/sport/hirek/2010/11/29/kemkedesert_bunhodott_a_denver_edzoje/
MTI,NSO... remek színvonal. Matolcsynál is hülyébbek. 😛
több mint 15 éve
StormST Denver Broncos 12 979 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor a meccsről is pár szót:

Trágya az egész...

Futás ellen egész jók vagyunk, de a screen passzokkal, meg a TE elkapásokkal mocskosul nem tudunk mit kezdeni. Jah, meg ugye alapból nincs semmi pass rush, így azért nem is meglepő. Csak azt nem tudom, hogy ha ennyire nincs pass rush, akkor hogy a picsába maradnak mindig S segítség nélkül a CB-k, főleg szegény Cox?

Támadásban megint ugyanaz, mint a MNF meccsen. Megy a futás az elején, hátrányba kerülünk (pedig most még pontokat is szereztünk közben), erre nekiállunk passzolni, azt is idióta screen variációkkal legtöbbször. Persze, hogy ezerrel jött a pass rush, alap...

A végén nem voltunk rosszak, de ott pl. nem értettem, hogy miért Graham-el akarunk megoldani egy 3&16-ot? Ott van 4 kiváló formában lévő WR (mert most végre Decker is kapott esélyt és bizonyított is), erre egy blokkoló TE-re dobunk, majomság...

Sajnos a fal most passznál nem az igazi, igaz folyamatosan kapták a nyakukba a blitz-et, meg nem is volt sok sack, de ez inkább Orton-on múlott. A 2 fumble nagyon fájt, mindegyikből pontokat kaptunk, a Moreno-féle mondjuk baszott nagy mák volt a Rams-nek, hülye tojás pont jól pattant, nekünk így sose pattan... 😛

Szarok vagyunk, megyünk szopni a Chiefs-hez egy jót, meg is lesz a csoport 4. hely szégyenszemre...

JMD takarodhatna, Martindale meg főleg. Bár azt Lynch jól mondta, hogy a folyamatos DC váltogatás miatt nehéz jól összerakni a keretet, de ennyire fogalmatlan DC-vel akkor se lehet még egy szezonnak nekimenni....

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 15 éve
StormST Denver Broncos 12 979 — SB 50 Champion @ Grund
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-videozasert-bunhodott-a-denver-mestere-josh-mcdaniels-2054653

"NFL: videózásért bűnhődött a Denver mestere, Josh McDaniels

Tiltott videózásért 50 ezer dollárt kell fizetnie Josh McDanielsnek, a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) érdekelt Denver Broncos mesterének.

Az arizonaiak trénere október 30-án arra utasította egyik beosztottját, hogy készítsen felvételeket a rivális San Francisco 49ers edzéséről, mielőtt a két csapat összecsapott volna a londoni Wembley Stadionban. Az NFL szabályzata bünteti az ellenfelek „kémlelését".
Hirdetés

Az angliai alapszakaszmeccset 24–16-ra nyerte meg a San Franciscó-i alakulat, 84 ezer néző előtt."

Komolytalan, idióta fos szennylap Nemzeti Sport! (azért idéztem be, mert ha javítják, akkor értelmetlen lenne a hozzászólásom)
1. Nem is JMD adott utasítást
2. ARIZONA???? LOOOOOOOOOL

Végül is csak az NFL.com cikkét kellene elolvasni és megérteni, de szenny pletykát leírni sokkal könnyebb gondolom...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Az jutott most még itt eszembe, h egyszer miközben azzal voltunk elfoglalva, h mekkora faszság volt 3× ugyanazt a screent hívni összesen -5 yardra, akkor lőhettünk volna a St. Louis 41-en voltunk. Onnan 59 yardos lett volna a FG, amilyen messziről már idegenben is lőtte be Prater, idén, a bemelegítésen pedig 62-ről is, és a végén 3 pont lett a különbség...
Tudom, hogy nincs HA, nem is mondom, h HA, csak úgy érdekesség kép.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
fos
több mint 15 éve
StormST Denver Broncos 12 979 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, kirúgás tuti nem lesz. A bünti annak szólt, hogy nem jelentette egyből, de az kiderülr (a liga vizsgálata szerint), hogy se JMD, se más a csapatnàl nem látta a videót, amire az azóta kirúgott alkalmazott soha senkitől nem kapott utasítást. Ennyi, ügy lezárva, lehet készülni a meccsre... 😊

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 15 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 784 — Sworn to the Black
Ha jó a szerződés egy ilyen botrányra hivatkozva felbonthatjuk és nem kéne a hátralévő időt kifizetni...
Black_Adder
Itt az idő! Most, vagy soha!!! 😀 😀 😀akike
Simán ki lehetne rúgni úgy hogy ne kelljen fizetni továbbra is neki. Lásd Lane Kiffin-Al Davis, ott sokkal kevesebb miatt rúgta ki Kiffint, és a bíróság is Davisnek ítélt. Ez a kamerázás több mint jogos indok a megszüntetésre. Bár állítólag Josh tudta nélkül ment, és amikor odaadta neki a csávó a felvételeket, nem volt hajlandó megnézni. Persze...
több mint 15 éve
akike Denver Broncos North Carolina Tar Heels 811 — Move the Chains
Ha jó a szerződés egy ilyen botrányra hivatkozva felbonthatjuk és nem kéne a hátralévő időt kifizetni...
Black_Adder
Itt az idő! Most, vagy soha!!! 😀 😀 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Hoppá:

The NFL fined the Broncos and coach Josh McDaniels $50,000 each after a team employee taped a 49ers practice.akike
nem lehetett volna hogy inkább a HC munkától tiltják el mondjuk 40-50 évre?haromt
Ha jó a szerződés egy ilyen botrányra hivatkozva felbonthatjuk és nem kéne a hátralévő időt kifizetni...

szerk:
Bowlen álláspontja:
http://www.milehighreport.com/2010/11/27/1838881/broncos-release-statement-from-pat-bowlen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Hoppá:

The NFL fined the Broncos and coach Josh McDaniels $50,000 each after a team employee taped a 49ers practice.akike
nem lehetett volna hogy inkább a HC munkától tiltják el mondjuk 40-50 évre?
több mint 15 éve
akike Denver Broncos North Carolina Tar Heels 811 — Move the Chains
Hoppá:

The NFL fined the Broncos and coach Josh McDaniels $50,000 each after a team employee taped a 49ers practice.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 15 éve
akike Denver Broncos North Carolina Tar Heels 811 — Move the Chains
elveszik az első körös pickünket oszt építkezhetünk.Black_Adder
Ami valószínűleg elég előkelő helyen lesz(lenne) jövőre. :/




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Kurva életbe már, most minden általam szeretett csapatnak le kell járatnia magát. Kurvára nem mindegy h 4-12 vagy 5-11, ugye faszkalap.

Majd védekezhetünk azzal, h úgyse néztük meg, mert kriketteztünk helyette, az ügyész, meg a bíró, meg az esküdtek, meg mindenki jól körberöhögnek minket, elveszik az első körös pickünket oszt építkezhetünk.

JMD takaroggyá'!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
remélem belebukik a botrányba...
több mint 15 éve
xrace77 Denver Broncos 4 743
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/11/27/broncos-under-investigation-for-taping-49ers-practice/ azért Kisköcsög eltanult ezt-azt az öregtől 😂 😂 😂Geronimo
Sok értelme nem volt. 😂
Önszopatás.
több mint 15 éve
tenorx 14 197 — fő libsi
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/11/27/broncos-under-investigation-for-taping-49ers-practice/ azért Kisköcsög eltanult ezt-azt az öregtől 😂 😂 😂Geronimo
Mester és tanítványa 😀
több mint 15 éve
Geronimo 151 — Kickoff
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/11/27/broncos-under-investigation-for-taping-49ers-practice/ azért Kisköcsög eltanult ezt-azt az öregtől 😂 😂 😂

több mint 15 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
StormST bővebb összefoglalója a Chargers elleni MNF-ról:

http://denversports.blog.hu/2010/11/26/broncos_chargers_korai_volt_remenykedni

😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
injury report:
DNP: Goodman, Bay-bay, McBath //ők ki is hagyják majd a meccset
Limited: DJ
Full: Ayers

update:
Csütörtökön ugyan ez. Ha minden igaz, még Jamal Williams se kapta meg a szokásos pihenőjét...

---
És:
OUT: Goodman, Bay-bay, McBath
Q: DJ
P: Ayers

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Folytatódik Andre Brown kálváriája, miután Shanny leigazolta a PS-unkból. 😀

Már a hatodszor váltott csapatot idén.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 15 éve
StormST Denver Broncos 12 979 — SB 50 Champion @ Grund
Mike Heimerdinger-nek rákja van, kemoterápiát kap. Jobbulást neki! 😕

(az újabbak kedvéért, '95-'99 WR coach volt (Rod Smith, McCaffrey, 2 SB győzelem), '06-'07 pedig assistant HC volt nálunk)

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 15 éve
akike Denver Broncos North Carolina Tar Heels 811 — Move the Chains
Nem értem, lemaradtam valamiről? :rolleyes:xrace77
Raiders sign former Bronco Jarvis MossTheMileHighCity
Kösz. 😂 😂

Csak nehogy később ez legyen: :mad:xrace77
Hát,akkor nincs igazság a Földön... 😂




There is only one person that carries the ball right here!