Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát akkor JMD Colts. Kemény. Kezdhetné úgy, ahogy HC-ként szokta, miszerint kivágja a csapat kedvelt elsőszámú irányítóját. 😀
Zalán
Brissett annyira nem jó ám 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
<10M-ért mindegy.

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 806 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ami minket leginkább érinthet az az, hogy Shurmur =>Giants, így valószínűleg nem viszi Keenumot. Akkor pedig Bradford elérhető lesz.
peterk2005
Bradfordnak én is örülnék, csak nagyon necces lenne. Dupla vagy semmi. Vagy nagyon bejön, vagy hoztunk egy irányítót IR-re 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ami minket leginkább érinthet az az, hogy Shurmur =>Giants, így valószínűleg nem viszi Keenumot. Akkor pedig Bradford elérhető lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hát akkor JMD Colts. Kemény. Kezdhetné úgy, ahogy HC-ként szokta, miszerint kivágja a csapat kedvelt elsőszámú irányítóját. 😀

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem Keenumot Shurmur viszi magával, ha Arizona-ba ír alá. (Ha New Yorkba, akkor nem.)
peterk2005
NYba szerintem Patricia megy. Kíváncsi vagyok utána ki megy a Pecc D#bõl más csapatba.
Carson Palmer befejezte?
sickmyduck
Patriciaért állítólag a Lions tűnik egyelőre a befutónak, de interjúk előtt persze még minden csak tipp...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Carson Palmer befejezte?
sickmyduck
Be.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Szerintem Keenumot Shurmur viszi magával, ha Arizona-ba ír alá. (Ha New Yorkba, akkor nem.)
peterk2005
NYba szerintem Patricia megy. Kíváncsi vagyok utána ki megy a Pecc D#bõl más csapatba.
Carson Palmer befejezte?

Szerkesztette: sickmyduck

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem Keenumot Shurmur viszi magával, ha Arizona-ba ír alá. (Ha New Yorkba, akkor nem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
A bőven lehet SB-t nyerni ... nos, ha az ellenfél cornere úgy dönt, hogy elveszti a meccset, akkor igen. 😀

Én azért nem értékelem ennyire Keenumot. Nagyon jó elkapói vannak... És az is szép amit Shurmur művel vele, de 2015-ben Osweiler is 7-2-t produkált. Egy nagyszerű, liga szűk elitjébe tartozó védelem sok mindent korrigál, de nem érzem őket favoritnak. Ahogy a 2015-ös Denver sem volt az, végig underdogként sikerült nyerni.

A védelem szerintem a közeljövőben nem lesz már olyan jó mint két éve, sőt, várható, hogy a generációváltást megérzi. Nem kell, hogy rossz legyen, de Keenum nem lesz elég ahhoz, hogy az elitben tartsa a csapatot. Cousins elég lenne. Vagy ha sikerülne húzni egy franchise QB-t, akiből Carr lenne. Vagy csak akár Winston (az a srác nincs jól kezelve jelenleg szerintem).
peterk2005
Ok, de Unakatestvérekneknek franchtag közeli zsetonokkal kell kinyalni a zsebét. Keenum 3 string qb. Most 2 cheesburgerrel drágább lesz, de szerintem a vikes szabadulni fog akarni tõle.
sickmyduck
Szabadulni? FA lesz, ahogy a másik 2 QB is, de én több helyen láttam azt a tippet, hogy Bradford esik ki a 3-ból és Keenum marad... 😊
StormST
Szvsz hülyék lennének nem megtartani őt. Bradford üvegből van + kis szerencsével még egy magasabb komp. picket is kapnak majd érte, ha vhova aláír egy 10+os szerződést.

A legvalószínűbb, hogy Keenum kap egy zsírosabb szerződést, ami akár a 20M környékén is lehet /év, míg Bridgewater kap egy 1/2 éves "prove it" dealt évi 2-5 M környékén, mint backup (megjegyzem a sztem a sérülése előtt sem volt ő olyan QB, aki a hátán elvitte volna a csapatot, nemhogy utána).
Általános Doktor
Függetlenül attól, hogy nem értek veled egyet, még szívesebben vinném Bradfordot.

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A bőven lehet SB-t nyerni ... nos, ha az ellenfél cornere úgy dönt, hogy elveszti a meccset, akkor igen. 😀

Én azért nem értékelem ennyire Keenumot. Nagyon jó elkapói vannak... És az is szép amit Shurmur művel vele, de 2015-ben Osweiler is 7-2-t produkált. Egy nagyszerű, liga szűk elitjébe tartozó védelem sok mindent korrigál, de nem érzem őket favoritnak. Ahogy a 2015-ös Denver sem volt az, végig underdogként sikerült nyerni.

A védelem szerintem a közeljövőben nem lesz már olyan jó mint két éve, sőt, várható, hogy a generációváltást megérzi. Nem kell, hogy rossz legyen, de Keenum nem lesz elég ahhoz, hogy az elitben tartsa a csapatot. Cousins elég lenne. Vagy ha sikerülne húzni egy franchise QB-t, akiből Carr lenne. Vagy csak akár Winston (az a srác nincs jól kezelve jelenleg szerintem).
peterk2005
Ok, de Unakatestvérekneknek franchtag közeli zsetonokkal kell kinyalni a zsebét. Keenum 3 string qb. Most 2 cheesburgerrel drágább lesz, de szerintem a vikes szabadulni fog akarni tõle.
sickmyduck
Szabadulni? FA lesz, ahogy a másik 2 QB is, de én több helyen láttam azt a tippet, hogy Bradford esik ki a 3-ból és Keenum marad... 😊
StormST
Szvsz hülyék lennének nem megtartani őt. Bradford üvegből van + kis szerencsével még egy magasabb komp. picket is kapnak majd érte, ha vhova aláír egy 10+os szerződést.

A legvalószínűbb, hogy Keenum kap egy zsírosabb szerződést, ami akár a 20M környékén is lehet /év, míg Bridgewater kap egy 1/2 éves "prove it" dealt évi 2-5 M környékén, mint backup (megjegyzem a sztem a sérülése előtt sem volt ő olyan QB, aki a hátán elvitte volna a csapatot, nemhogy utána).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
A bőven lehet SB-t nyerni ... nos, ha az ellenfél cornere úgy dönt, hogy elveszti a meccset, akkor igen. 😀

Én azért nem értékelem ennyire Keenumot. Nagyon jó elkapói vannak... És az is szép amit Shurmur művel vele, de 2015-ben Osweiler is 7-2-t produkált. Egy nagyszerű, liga szűk elitjébe tartozó védelem sok mindent korrigál, de nem érzem őket favoritnak. Ahogy a 2015-ös Denver sem volt az, végig underdogként sikerült nyerni.

A védelem szerintem a közeljövőben nem lesz már olyan jó mint két éve, sőt, várható, hogy a generációváltást megérzi. Nem kell, hogy rossz legyen, de Keenum nem lesz elég ahhoz, hogy az elitben tartsa a csapatot. Cousins elég lenne. Vagy ha sikerülne húzni egy franchise QB-t, akiből Carr lenne. Vagy csak akár Winston (az a srác nincs jól kezelve jelenleg szerintem).
peterk2005
Ok, de Unakatestvérekneknek franchtag közeli zsetonokkal kell kinyalni a zsebét. Keenum 3 string qb. Most 2 cheesburgerrel drágább lesz, de szerintem a vikes szabadulni fog akarni tõle.
sickmyduck
Szabadulni? FA lesz, ahogy a másik 2 QB is, de én több helyen láttam azt a tippet, hogy Bradford esik ki a 3-ból és Keenum marad... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
A bőven lehet SB-t nyerni ... nos, ha az ellenfél cornere úgy dönt, hogy elveszti a meccset, akkor igen. 😀

Én azért nem értékelem ennyire Keenumot. Nagyon jó elkapói vannak... És az is szép amit Shurmur művel vele, de 2015-ben Osweiler is 7-2-t produkált. Egy nagyszerű, liga szűk elitjébe tartozó védelem sok mindent korrigál, de nem érzem őket favoritnak. Ahogy a 2015-ös Denver sem volt az, végig underdogként sikerült nyerni.

A védelem szerintem a közeljövőben nem lesz már olyan jó mint két éve, sőt, várható, hogy a generációváltást megérzi. Nem kell, hogy rossz legyen, de Keenum nem lesz elég ahhoz, hogy az elitben tartsa a csapatot. Cousins elég lenne. Vagy ha sikerülne húzni egy franchise QB-t, akiből Carr lenne. Vagy csak akár Winston (az a srác nincs jól kezelve jelenleg szerintem).
peterk2005
Ok, de Unakatestvérekneknek franchtag közeli zsetonokkal kell kinyalni a zsebét. Keenum 3 string qb. Most 2 cheesburgerrel drágább lesz, de szerintem a vikes szabadulni fog akarni tõle.

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A bőven lehet SB-t nyerni ... nos, ha az ellenfél cornere úgy dönt, hogy elveszti a meccset, akkor igen. 😀

Én azért nem értékelem ennyire Keenumot. Nagyon jó elkapói vannak... És az is szép amit Shurmur művel vele, de 2015-ben Osweiler is 7-2-t produkált. Egy nagyszerű, liga szűk elitjébe tartozó védelem sok mindent korrigál, de nem érzem őket favoritnak. Ahogy a 2015-ös Denver sem volt az, végig underdogként sikerült nyerni.

A védelem szerintem a közeljövőben nem lesz már olyan jó mint két éve, sőt, várható, hogy a generációváltást megérzi. Nem kell, hogy rossz legyen, de Keenum nem lesz elég ahhoz, hogy az elitben tartsa a csapatot. Cousins elég lenne. Vagy ha sikerülne húzni egy franchise QB-t, akiből Carr lenne. Vagy csak akár Winston (az a srác nincs jól kezelve jelenleg szerintem).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 806 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Keenumot igazoljuk már le
sickmyduck
Én most hogy teljes meccsen figyelem Keenum-ot, túl sokat én sem látok benne. Nem is azt int miatt, de olyan semmilyen. Jo-jo de nem nagy eresztes.
roberto23
Fényévekkel jobb a nyomás kimozgásában mint bármelyik fogyatékkal élő QB féleség a jelenlegi keretben.
Nem egy zseni a csávó, de vele bőven lehet SB-t nyerni egy combos védelemmel és jó kiszolgáló személyzettel.
flzoli
Hát csak éppen nálunk se combos védelem, se jó kiszolgáló személyzet nincs. Egyetértek abban Zalannal, hogy nálunk semmivel se lenne jobb, mint a 3 mostani qb.
Való igaz jól mozog a zsebben, sőt jól ki is mozog ahogy mondod. És vannak patent passzai is. De azért azt ne felejtsük el, hogy most meg bekerült egy olyan csapatba, amivel kis túlzással egy jobb napjaiban lévő Oswi is elérne ennyit. Lényeg a lényeg én semmi olyat nem látok benne, amiért egy vagyonért megérné idehozni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Keenumot igazoljuk már le
sickmyduck
Én most hogy teljes meccsen figyelem Keenum-ot, túl sokat én sem látok benne. Nem is azt int miatt, de olyan semmilyen. Jo-jo de nem nagy eresztes.
roberto23
Fényévekkel jobb a nyomás kimozgásában mint bármelyik fogyatékkal élő QB féleség a jelenlegi keretben.
Nem egy zseni a csávó, de vele bőven lehet SB-t nyerni egy combos védelemmel és jó kiszolgáló személyzettel.

több mint 6 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
amúgy az utolsó TDnél csak nekem volt kis dejavum a Flacco féle Raheem Moore aláfutással?
Negritis
Na nem szurkoltam a Saintsnek, mégis egészen felkavaró volt az a TD. Így már látom, hogy csak a tudatalattim szórakozott velem. 😀
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
amúgy az utolsó TDnél csak nekem volt kis dejavum a Flacco féle Raheem Moore aláfutással?
Negritis
Hát igen. Volt itt már minden. Másféle frusztrációk gyötörték az egyszeri Bronco-szurkolót mint manapság. Ez a Keenum sztori csak azt bizonyítja, hogy egy viszonylag gyengébb képességű irányítóval is lehet eredményes csapat. Kétség ne legyen, hogy ez a pali kb. ugyanannyit érne itt el, mint a három muskétás. Csapatot kell építeni, amihez edző kell, amibe beteszel egy harmadikszámút is, működhet. A négy év alatt három HC nem kedvező környezet egy limitált irányítócsomagnak. Talán Elway nem akart 5/4-es statisztikát a neve mellett.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 451 — The Mathematician
amúgy az utolsó TDnél csak nekem volt kis dejavum a Flacco féle Raheem Moore aláfutással?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 806 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Najo ez szép volt Kéztől😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 806 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Keenumot igazoljuk már le
sickmyduck
Én most hogy teljes meccsen figyelem Keenum-ot, túl sokat én sem látok benne. Nem is azt int miatt, de olyan semmilyen. Jo-jo de nem nagy eresztes.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Keenumot igazoljuk már le
sickmyduck
Miért nem Bortlesbe zúgunk bele?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elkezdtem nézegetni a top prospecteket és az eddigiek alapján Saquon Barkley (RB), Minkah Fitzpatrick (S/CB), Bradley Chubb (DE) és Quenton Nelson (OG) is szimpibb, mint bármelyik QB.

Szal egyre inkább azt mondom, hogy legyen all-in Kirkre és hozzuk el valamelyiket a fenti ifjoncok közül (persze a combine-ig még fenntartom a változtatás jogát 😀 )

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Keenumot igazoljuk már le

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Tebownak ennyi snapből kb 5× annyi TD-t csinált. Nem volt jó, de látszott, hogy pár yardot nagyon magabiztosan megold lábon, látszott, hogy nyomás alatt nem összeomlik, hanem jobban teljesít (2 minute drillre gondolok, nem pressure-re) és látszott, hogy ha pontosan dob, akkor mehet az O.
Black_Adder
Basszus, de szerettem a srácot...volt benne potenciál. Sose bocsájtom meg Elway-nek.
TT87
Jóska alert

criminal lawyer or criminal lawyer?