Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne viccelj, sosem karorvendenek - foleg nem egy csapattopicban. Szimplan Tyrodot szoktam ekezni, de ot mindenhol

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tyrod Taylor, mint megmentő. Na hol a piám
Wyatt
kívánom, hogy a minél közelebbi jövőben legyen egy Paxton Lynch képességű irányítóé a jövő Bostonban.
Akkor lehet te is máshogy emlékszel majd vissza Tyrodra...
😛
Black_Adder
Ettől függetlenül Tyrodon azért igen sokat húz(ott) az OL, ami előtte volt...
Általános Doktor
Figyeljetek, teljesen tisztában vagyok Tyrod korlátjaival. Ő elérhető. Cousins elérhető. Rajtuk kívül még OZ, Siemian és Lynch opció. Más egyelőre nem. Cousins se PM, és egyáltalán nem biztos, hogy ide jön, a drafton meg 2-3 QB kimegy előttünk vagy méregdrágán feltrade-elünk. Nincs sexy forgatókönyv.

A opció: Cousins mint legjobban fizetett QB
B opció: Tyrod
C opció: A draft 3. vagy 4. legjobb QB-ja. (ha az újonc nem rögtön bevethető, azt add el, hogy marad Joseph is meg a QB-k is)

Én így számolok. Legfeljebb ha jobban sül el, akkor majd nagyon örülök.
Josephnél beírtátok, hogy megy, hagytam beleélni magam az utolsó meccs előtt, a QBnál nem követem el ezt a hibát.

Aki Smithre számít azt csak jobban letaglózza majd a valóság.

Persze legszebb öröm a káröröm, Bradyvel a fedélzeten valóban nagyon vicces azt olvasni, hogy valaki Tyrodban reménykedik (mellesleg Cousins preferálnám, ahogy írtam), de nekünk most ezt dobta a gép.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Tyrod Taylor, mint megmentő. Na hol a piám
Wyatt
kívánom, hogy a minél közelebbi jövőben legyen egy Paxton Lynch képességű irányítóé a jövő Bostonban.
Akkor lehet te is máshogy emlékszel majd vissza Tyrodra...
😛
Black_Adder
Ettől függetlenül
Tyrod Taylor, mint megmentő. Na hol a piám
Wyatt
kívánom, hogy a minél közelebbi jövőben legyen egy Paxton Lynch képességű irányítóé a jövő Bostonban.
Akkor lehet te is máshogy emlékszel majd vissza Tyrodra...
😛
Black_Adder
Tyrodon azért igen sokat húz(ott) az OL, ami előtte volt...


Am Black felhívására (és az overthecap segítségül hívásával) én az alábbiakat lépném meg:

Talib, CJ, Watson cut - +21.6 M - 2.333 DM mellett (ha nagyon muszáj akkor Sanders is, rajta 5/8 M-et fognánk 5.3/2.8DM mellett, de nem látom h ki lépne a helyére (míg mondjuk Talib helyére ott van Roby, CJ helyére ketten is+draft, Watson helyére pedig Kouandjio és Stephenson is).

RFA: Paradis és Barrett | túl jó és hasznos h ingyen elveszítsük | is 2. körös - ez kb 5.8M-be fog fájni

ERFA - mindenkit visszahoznék, mert gyakorlatilag ingyen van (a kulcs: Shelby Harris, Sunshine, Kreiter, Zaire Anderson)

A draftra kb. 5M-et lehet számolni, plusz kb 4 M-et minden évben félreraktunk.

A fentiek után van kb 32, 5 M, amivel lehet gazdálkodni az FA-n, és az alábbi posztokat kell betömni:
QB, ILB, RT, CB, TE, WR, RB, OG

Kezdésnek rárepülnék Kirkre, tetszik, nem tetszik ő a legjobb elérhető QB az FA-n, de nincsenek illúzióim 25-27 M körül fog kérni / év. Elway a szerződések megszerkesztésében szvsz vitán felül mesteri, így okkal feltételezhetjük h ez csak papíron lesz ennyi és az első két évet megússzuk 22M-es átlaggal, míg a 3-4 év körül olcsón kiugorhatunk belőle igény esetén. Smithnek is örülnék, de sztem nem lesz elérhető számunkra és ha ne adj isten FA-ra kerülne, akkor sztem ő sem kérne átlag 22M alatt...

Ha a QB poszt pipa, akkor a maradék kb 10 M-ből az ár/értékre mennék rá needek sorrendjében (Nelsont és Latimert is érdemes lenne visszaigazolni, ha nem kérnek túl sokat).

Ezt követően pedig BPA elv alapján húznék a drafton, lehetőleg az első körökben RB, OG/OT, CB, WR kvartett BPA alapú legjobbjait kiválasztva, de ILB-t is mindenképpen néznék a középső körökben.

QB-t csak akkor húznék, ha nem jött össze Kirk/Smith. Ha FA-n megoldottuk, akkor sztem felesleges újabb fiatalba beruházni: Lynchnek adnék egy utolsó-utáni esélyt, a Macska padra jó, ha el tudjuk tradelni mégjobb, Kelly pedig 3. számúként fejlődhetne, hátha...

Szerk: Carlos Hendersont (WR) teljesen elfelejtettem | mentségemre szóljon egész szezonban IR-en volt | , így viszont luxus a két 10M+os WR, szal sajna Sanderst valszeg beáldozzuk (pedig jelenleg kb ő a kedvencem).

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 792 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Látom ez a denveri QB kérdés lassan már a fél fórumot izgatja 😀
Én jelenleg az FA-n Cousins-on kívül értékelhető és elérhető qb-t nem látok. Azért is vagyok a Kirk trade mellett, mert nem bízom abban, hogy Elway fr irányítót húzna 1/5-re. Inkább menjünk biztosra, erősítsük meg a falat aztán lássuk mire megyünk egy értékelhető fallal és Cousins-al. Backup-nak meg Siemian, Oszi, esetleg Kelly is megteszi (előszezontól függően). Persze én sem gondolom, hogy ennyi pénzt megérne, de jelenleg nem látok más megoldást. Vele legalább újra elérhető közelségbe kerülne a PO.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Persze Kirk nem rossz QB és a piacon elérhető QB-k közül talán az egyik legjobb, de biztos, hogy minden pénzt megér? Annyira nem érzem a paliban, hogy ő lesz a megmentő - bár messze vagyunk még - hogy imádkozom inkább a KC-hez, ha muszáj és nincs mit tenni, adják nekünk Alekszejt 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha a Niners nem viszi el az utolsó órákban Garoppolo-t (mert mondjuk kivár, Shanahan éppen nincs úgy oda tőle, stb.), és mondjuk bekopogtat a Jets, akkor mind mondott volna Belichick? Nem adom, inkább bukjon a második köröm? Akkor szerintem nyel egy marha nagyot és odaadja, mert nincs értelme nem odaadni. Garoppolo így is meg úgy is a Jets-be kerül, mert ha ennyire érdekli őket, akkor márciusban úgyis ráugranak. Ha trade-el adja oda, leglább pick jön érte.
peterk2005
Ne már. De tényleg ne már. Az oké, hogy én is ismerek sajnos olyanokat, akik nincsenek képben a dolgokkal és a szabályokkal, és ezt leírják, és letépném a maradék hajamat a fejem tetejéről.

De basszameg, te még értesz is hozzá, legalább te ne gyere már ezzel a faszsággal, amit valamiért kitalált valaki, és mindenki szajkózza... Áhh, ez még a Tyrod Taylorba belelátott dolgoknál is jobban sokkolt mára, azt hiszem, bezárom az internetet, majd holnap folytatom talán. De nem hiszem

több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Tyrod Taylor, mint megmentő. Na hol a piám
Wyatt
ő minket max Józsi bácsitól tudna megmenteni. Ha erről van szó, azon nyomban bármit odaadok érte. Minden más esetben egy pillanatig nem szeretném Denverben látni, max ellenfélként vagy ha szánkózni jön a családdal a hegyekbe

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha a Niners nem viszi el az utolsó órákban Garoppolo-t (mert mondjuk kivár, Shanahan éppen nincs úgy oda tőle, stb.), és mondjuk bekopogtat a Jets, akkor mind mondott volna Belichick? Nem adom, inkább bukjon a második köröm? Akkor szerintem nyel egy marha nagyot és odaadja, mert nincs értelme nem odaadni. Garoppolo így is meg úgy is a Jets-be kerül, mert ha ennyire érdekli őket, akkor márciusban úgyis ráugranak. Ha trade-el adja oda, leglább pick jön érte.

Tudom, erre is minimális volt az esély, szinte biztos, hogy volt ott még az utolsó órákban is másik opció, mint a Jets. De lehetett volna olyan helyzet, hogy nincs. Ki mennyi esélyt adott 2011 októberében arra, hogy Peyton Manninget a Colts a következő év március elején CUTOLJA, 40 millió dead capet generálva. Ez csak amiatt a ritka egybeesés miatt történhetett meg, hogy a Colts-é lett az 1/1 és éppen Luck jött a draftra. Mindkettő kellett hozzá, ugyanabban az évben. Mekkora volt erre az esély? Egy hajszálon múlott abban az évben az 1/1, már 1/2 esetén is biztos vagyok benne, hogy Manning maradt volna Indy-ben. És minden más évben is, mindegy, hogy Winston, Wentz, stb. Ehhez Luck kellett.

Szóval a nullánál nem sokkal nagyobb az esély, de még a legőrültebbre is van valami valami minimális. Van egy csomó QB need-es csapat, de alakulhat úgy, hogy Big Ben marad, Eli marad, Bortlesről dönteni kell márc elejéig mert leesig a teljes fizuja, és úgy döntenek hogy marad, Tannehill marad, Cousins, Taylor vagy marad vagy megy mindegy, egy helyet betöltenek, Minnesotából eljön egy QB ésatöbbi ésatöbbi, és ha elég őrülten forog a kerék, előállhat az a helyzet, hogy csak olyan csapatok lesznek, akik szereztek QB-t, vagy egyértelműen draftra várnak. Marad a Denver egyedül. És akkor mi van? Smith nem maradhat Kansasben, mert nem fér a cap alá.

Tényleg gyakorlatilag semmi esély rá. De azért leírtam, mekkora poén lenne, ha az egyik lehetetlen (Manning) után néhány évvel egy másfajta lehetetlen is pont Denverben történne meg. 😊

(Ezt a szégyent .... javítanom kellett Peyton nevét. Nekem. Mindjárt kútba ugrok 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tyrod Taylor, mint megmentő. Na hol a piám
Wyatt
kívánom, hogy a minél közelebbi jövőben legyen egy Paxton Lynch képességű irányítóé a jövő Bostonban.
Akkor lehet te is máshogy emlékszel majd vissza Tyrodra...
😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tyrod Taylor, mint megmentő. Na hol a piám

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A pecc se trade-elte volna Jetsbe, Billsbe vagy Miamiba Garoppolót, akkor se ha többet adnak, mint a 49ers.
Black_Adder
Sőt, a hírek szerint még a Browns-ba se a Texans 1. köréért, mivel BB nem bízott abban, hogy Gerappa nem lesz rövid időn belül FA, ismerve a Browns irányítók karrierjét.


Nem tudom Tyrod Taylorral mi a helyzet, lejár-e neki a szerződése vagy sem.
Black_Adder
Van neki 2018-ra szerződése. Oszi áráért (18 milla egy évre) és draft cetliért vihető lesz.
tomi-tomi
Vihető lesz? Petermanben látják a jövőt, vagy inkább nem játszanának többet januárban a közeljövőben a hidegre való tekintettel?

Amúgy ha van esélye, inkább Cousins több cashért, mint Taylor pickért főleg, hogy 1 év semmi, vele is most kéne megállapodni a hosszabbításról, és az ő ügyneke is tudja, hogy nagyon kell nekünk....
De Taylor is nagy előrelépés lenne az ideihez képest, őt is tárt karokkal fogadnám...
Black_Adder
A jelenlegi Bills rezsim csak azért tartotta meg 2017-re (és módosított vele szerződést), mert rettentő pénzbe fájt volna a kivágása. Ők például simán licitálhatnak Alex-re és vághatják ki Taylor-t bőven elviselhető DM mellett.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem tudom Tyrod Taylorral mi a helyzet, lejár-e neki a szerződése vagy sem.
Black_Adder
Van neki 2018-ra szerződése. Oszi áráért (18 milla egy évre) és draft cetliért vihető lesz.
tomi-tomi
Vihető lesz? Petermanben látják a jövőt, vagy inkább nem játszanának többet januárban a közeljövőben a hidegre való tekintettel?

Amúgy ha van esélye, inkább Cousins több cashért, mint Taylor pickért főleg, hogy 1 év semmi, vele is most kéne megállapodni a hosszabbításról, és az ő ügyneke is tudja, hogy nagyon kell nekünk....
De Taylor is nagy előrelépés lenne az ideihez képest, őt is tárt karokkal fogadnám...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nemtom ki emlekszik, de anno (4 eve?) Sanders ugy kerult ide, hogy elotte o kezetrazott Reidekkel, miszerint alairt, scak holnap jon a papirmunka az ugynoketol. Aki aztan alairatta Denverbe. Reidek kicsit kiakadtak a dolgon. Meg fel ev mulva is nyilatkozgattak rola. Az ugynok szerint amig nincs alairva, addig mindegy ki mit mond. Ezek utan nemtom mit kell ajanlani Alexejert, hogy beleegyezzenek a Denverbe koltozesebe.
Masreszt anno ket masodik kort adtak erte, ha egy masodik kor visszajon, vagy tobb, akkor mar igen jo boltot csinaltak. Van egy elo szerzodese. Kerdes, lesz-e aki ugy atveszi? Es kot vele egy hosszabbitast jovore, vagy frissiben. Elobbi biztonsagosabb, de dragabb.

De az egesz abbol indul ki, hogy ennyire biznak Mahomesban. Mint Hillben tettek, amikor is kivagtak Maclint, hogy legyen jatekideje. Szoval meg fogjak lepni. Hiaba volt Alex sikeres a maga modjan.
ulpianus
Emlékszem rá. De itt nem kell sértődés, hogy szóba se jöhessen a trade. Van egy div riválisod, akinek a kerete vetekedne a tiéddel, csak nincs QB-ja. Miért adnál neki egy QB-t. NFC-be 2. körért, persze hogy jó bolt. Vagy Clevelandbe. De Denverbe...

A pecc se trade-elte volna Jetsbe, Billsbe vagy Miamiba Garoppolót, akkor se ha többet adnak, mint a 49ers.

A draftpicknél többet ér, hogy ne a közvetlen riválisod erősödjön nagyot.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ki hogyan csinálná az offseasont, a realitástól nem nagyon elrugaszkodva?

Én a magamrészéről nem bízok a drafton a maradék QB-ban, cserébe viszont más posztra hatalmas impacttel bíró játékost tudnánk hozni. Von Miller óta nem választottunk iylen elől. Szóval robbantsunk csak bankot Cousinsért.

Ehhez menjen Talib, DT vagy Sanders (kettő közül az egyik) és CJ ha még kell. McManust nem tudom mennyire fájna cutolni pénzügyileg, ha nem nagyon mehet ő is. RFA-k közül Paradis 2. körös, Barrett és Fowler original round, vagy hátha aláírnak egy olcsó szerződést. Todd Davis és Corey Nelson közül az egyik ~1,5 milliós határral, a többiek mehetnek: Charles, Green, Latimer, Stephenson, Crick, Barbre, stb. Charles, Green és Latimer visszajöhetnek ha máshova nem kellenek. Charles mondjuk inkáább menjen egy csapatba, ahol kap lehetőséget és van esélye valami maradandót alkotni. Megérdemelné. VJ-vel sajnos nálunk olyan, mintha ligában se lenne...

Drafton BPA, aki valszeg Quenton Nelson, aki most nagyon biztos picknek tűnik, és needre jönne. Csak sajnos az OG poszton nincs akkora impact, mint anno Millernél az EDGE poszt. De nem is olyan szar a csapat, mint 2010 után.

2. kör elején meg jöhet QB. Ízlésemnek most inkább a kisebb upside, de biztonságosabb tudás felel meg. OZ mehet, vagy vet min szerződéssel küzdhet a 3. posztért Siemiannel, Lynchcsel és Kellyvel. Innen az én tippem Siemian lenne, backup QB-nak nem olyan rossz opció ő, de ha Lynch végre mutat valamit, akkor felőlem maradhat. Kelly -> PS.

FA-n ezen felül Watson pótlására keresnek RT-t, és ha találnék, akkor Watson is mehetne.

Szeritnem elég sok hely felszabadulna így, még lehet, hogy eggyel kevesebb vezéráldozat is elég lenne, vagy cut helyett restrucutre vagy valami. De kell majd pénz Paradisra és Robyra is. Az áldozatokat inkább most hozzuk meg, mert egyelőre lehetne itt a pecc játékos állománya akkor is max 1 győzelem lehetne a cél Josepfel. (játsszunk a Brownsszal)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nemtom ki emlekszik, de anno (4 eve?) Sanders ugy kerult ide, hogy elotte o kezetrazott Reidekkel, miszerint alairt, scak holnap jon a papirmunka az ugynoketol. Aki aztan alairatta Denverbe. Reidek kicsit kiakadtak a dolgon. Meg fel ev mulva is nyilatkozgattak rola. Az ugynok szerint amig nincs alairva, addig mindegy ki mit mond. Ezek utan nemtom mit kell ajanlani Alexejert, hogy beleegyezzenek a Denverbe koltozesebe.
Masreszt anno ket masodik kort adtak erte, ha egy masodik kor visszajon, vagy tobb, akkor mar igen jo boltot csinaltak. Van egy elo szerzodese. Kerdes, lesz-e aki ugy atveszi? Es kot vele egy hosszabbitast jovore, vagy frissiben. Elobbi biztonsagosabb, de dragabb.

De az egesz abbol indul ki, hogy ennyire biznak Mahomesban. Mint Hillben tettek, amikor is kivagtak Maclint, hogy legyen jatekideje. Szoval meg fogjak lepni. Hiaba volt Alex sikeres a maga modjan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom Tyrod Taylorral mi a helyzet, lejár-e neki a szerződése vagy sem.
Black_Adder
Van neki 2018-ra szerződése. Oszi áráért (18 milla egy évre) és draft cetliért vihető lesz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
De nincs választás. A KC kizárt, hogy eladja nekünk Kovács Sanyit. Kizárt. No way.
Mahomest meg senkinek. Bele fektették a jövőjüket, még nem sült fel, miért adnának tovább rajta.

Egyelőre Cousins akiről tudjuk, hogy elérhet lesz és ennyi a proven veteránok közül. Most úgy fest, hogy Eli se. Nem tudom Tyrod Taylorral mi a helyzet, lejár-e neki a szerződése vagy sem.

Más csapatnak Smith is opció lehet, de a többi QB needes csapat között utána nagy árverés lesz Cousinsért. Messze áron felül fog aláírni valahova. Mint anno OZ. Csak ő többet bizonyított, ezért annyival drágább lesz. + az infláció.

Számunkra két opció van, Cousins vagy FA-n senki csak a draft, ahol a class 3. QB-jára van esélyünk, de még ahhoz is fel kell trade-elni egy helyet 1/5-ről 1/4-re ha biztosan akarjuk, különben még mással cserél a Browns. És még ha próbálunk is feltrade-elni lehet kimegy előttünk 3.

Alex Smith nem jön ide. Mindegy ki kit szeretne, ahhoz, hogy nekünk legyen rá esélyünk az kéne, hogy a KC cutolja. Éspedig neki lesz vevője trade-del

Ennyi. Period.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ha választanom kellene akkor Alex Smith. Egyértelmű.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tényleg ilyen ostobának tartod hogy 22 helyett monnyuk 27 ért a Brownsba menne a Broncos helyett ? Érdekes.Szivacs
Simán. És még azt se mondanám, hogy ostoba, ha olyan szerződéssel megy.

A szituáció egyébként fura módon nem is olyan nagyon különbözik jelenleg Denver és Cleveland között. Mindkét helyen a regnáló HC-t kell kibekkelni, ami várhatóan 1 év. És majd a következőnél bevágódni. Vagy olyan szerződéssel rendelkezni, hogy ne is lehessen kérdéses, hogy ő a kezdő.

(Abban azért különbözik, hogy ha netán itt jól játszik, akkor a csapat elérhet olyan eredményt, hogy Joseph több évre is marad. 😊 Örülünk, Vincent? 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Kirk valószínűleg egyet akar: pénzt. És biztos állást. Ha ezt Washingtonban megkapja, akkor ott, ha Denverben akkor ott, Jacksonwille-ben akkor ott. Biztosan nem tudhatjuk, de kétlem, hogy őt motiválná a contenderhez kerülés. Lehet, hogy figyelembe veszi, hogy milyen az OC, milyen rendszerben használnák, mert nyilván szeretne sikeres maradni, ahhoz meg teljesíteni kell. De elmenne ő Clevelandbe is, ha ott ezek a feltételek megvannak. Szerintem.

Az a 22 viszont több lesz. Már tavaly is többet keresett. Inkább lesz az 25 vagy fölötte.
Tényleg ilyen ostobának tartod hogy 22 helyett monnyuk 27 ért a Brownsba menne a Broncos helyett ? Érdekes.
Sokaknak nem ízlett a viselkedése, de Redskins nem volt alkupoziban és letolta a torkukon ahogy kell, azok után hogy nem akarták megadni azt a pénzt amennyit ér, jól is csinálta mert gennyes sok pénzt fog kapni (2 év tag is finom). Abszolút nem mellékesen jól is játszott. Nagy csata lesz: Cousins és ügynöke vs John Elway. A 2 alkumester.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó gyerek az Alex Smith, semmi bajom vele, nem gondolta volna 10 éve hogy a ligában lesz még, de azért Cousins-t szerintem el kell hozni. Ha 22 mil per év akkor annyi, 2-3 éven belül elválik hogy mi a szita. Ha ezt én látom akkor Elway is látja, a koszost meg kihagyják belőle úgyis, kap amit elé tesznek mint a régi szép időkben.
Végezetül Kirk is ide akar legjobban jönni, nem ?
Szivacs
Kirk valószínűleg egyet akar: pénzt. És biztos állást. Ha ezt Washingtonban megkapja, akkor ott, ha Denverben akkor ott, Jacksonwille-ben akkor ott. Biztosan nem tudhatjuk, de kétlem, hogy őt motiválná a contenderhez kerülés. Lehet, hogy figyelembe veszi, hogy milyen az OC, milyen rendszerben használnák, mert nyilván szeretne sikeres maradni, ahhoz meg teljesíteni kell. De elmenne ő Clevelandbe is, ha ott ezek a feltételek megvannak. Szerintem.

Az a 22 viszont több lesz. Már tavaly is többet keresett. Inkább lesz az 25 vagy fölötte.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Smith > Unokatestvérek

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Jó gyerek az Alex Smith, semmi bajom vele, nem gondolta volna 10 éve hogy a ligában lesz még, de azért Cousins-t szerintem el kell hozni. Ha 22 mil per év akkor annyi, 2-3 éven belül elválik hogy mi a szita. Ha ezt én látom akkor Elway is látja, a koszost meg kihagyják belőle úgyis, kap amit elé tesznek mint a régi szép időkben.
Végezetül Kirk is ide akar legjobban jönni, nem ?
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha a Chiefsnek van egy minimalis esze akkor szoba se all velunk...
Általános Doktor
Smith-nek csak azért adok egy kis esélyt, mert látott már olyant a világ, hogy divízión belül találja magát egy franchise QB. (Favre). peterk2005
Ő rossz példa, a Packers a Jets-nek passzolta el, utána lett FA-ként Viking.
Akire Te gondolsz, az Bladsoe. 😊 Lószart. Bledsoe.

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha a Chiefsnek van egy minimalis esze akkor szoba se all velunk...
Általános Doktor
Smith-nek csak azért adok egy kis esélyt, mert látott már olyant a világ, hogy divízión belül találja magát egy franchise QB. (Favre). Szóval időnként az ésszerűtlen is megtörténik. Abban pedig gyakorlatilag biztos vagyok, hogy Smith-et eltradelik. Cap szempontból kutyául állnak - a legkutyábbul az egész ligában -, még el sem indult a szezon de már kb. 8-10 millióval vannak a várható cap fölött. Ebből minimum 20 milliót le kellene faragni ahhoz is, hogy a kötelező minimális FA mozgás és draft költsége kigazdálkodható legyen. Ha már annyira meg vannak veszve Mahomes-ért, akkor a "legyegyszerűbb" Smith-en spórolni, ő egyedül 17 milliót tudna hozni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)