Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Tebownak ennyi snapből kb 5× annyi TD-t csinált. Nem volt jó, de látszott, hogy pár yardot nagyon magabiztosan megold lábon, látszott, hogy nyomás alatt nem összeomlik, hanem jobban teljesít (2 minute drillre gondolok, nem pressure-re) és látszott, hogy ha pontosan dob, akkor mehet az O.
Black_Adder
Basszus, de szerettem a srácot...volt benne potenciál. Sose bocsájtom meg Elway-nek.
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A csapat kérte, hogy a Senior Bowl-on Mayfield kerüljön hozzánk... érdekes
Vonster
Írtam Elway bácsinak karácsonyi kívánságot. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 944
A csapat kérte, hogy a Senior Bowl-on Mayfield kerüljön hozzánk... érdekes
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Lehet, hogy lehet kreálni valami olyan rendszert, amiben jó, de az itt nem lesz így hogy marad VJ és Musgrave. Egy edzőváltás után talán még vihetné valamire, bár hozzá teszem eddig 2 különböző offenseben volt naggyon szar és nem sok jelét mutatta a fejlődésnek.
Nem kell jól játszódnia, csak látszódjon valami, hogy mi lehet belőle, ha összeáll a projekt. 2 év alapján semmi.
Tebownak ennyi snapből kb 5× annyi TD-t csinált. Nem volt jó, de látszott, hogy pár yardot nagyon magabiztosan megold lábon, látszott, hogy nyomás alatt nem összeomlik, hanem jobban teljesít (2 minute drillre gondolok, nem pressure-re) és látszott, hogy ha pontosan dob, akkor mehet az O.
Lynch az átlagosnál talán egy kicsivel mobilisebb, de még nem láttam, hogy ezt hogyan fordítaná igazán előnyére, 1-1 második szándékú futás nem dönt el meccseket, de úgy általában semmi olyat nem érzek, hog oh, csak egy kicsi kellett volna. Hogy ha az nem belső, hanem külső vállra megy, akkor megfordul a meccs. Én egy tanácstalan és kilátástalan QB-t látok.
Lehet ő a harmadik, mert nem kár se Sieminaért és Osweilerért, de
- ha csereként be kéne állni eredményt tartani, hármójuk közül utoljára választanám Lynchet, mert nem képes időt ölni, mert nem csinál 1st downt.
- Ha 2-3 meccsre be kéne állni egy sérült QB helyett, akkor is őt választanám utoljára, mert Siemianben és Osweilerben benne van, hogy ezek közül az egyiken jól játszik. Lynchet még nem láttam jól játszani.
- Ha 5-6+ meccsre be kell állni, akkor Lynchet választanám, mert ennyi meccsen se Siemian se OZ nem tud jól játszani, Lynch meg hátha mégse véletlenül volt 1. körös.

Viszont ha 5-6 meccsre kidől a fr.QB, akkor úgy is season over. (Tudom, hogy 2015-ben is így volt, jövőre viszont 2018 lesz), szóval inkább arra hegyezném a tervet, ha csak 1-2 meccsen kell beszállni. Amúgy küzdhet érte Lynch is, úgy is, ha 1-2 meccs helyettesítésre válasszák közülük a túlélőt, de a jelenlegi tudás alapján nálam erre Lynch indul leghátulról és jelentős hátránnyal.

Szerintem neki is egy környezetváltás lenne a legjobb, ahol tisztalappal indulhatna... De ha úgy alakul, hogy nem jön össze QB offseasonben, és úgy alakul, hogy Lynch kezd majd, akkor hajrá. Most egyikőjüket se szeretném gyakran látni a pályán Broncos mezben, de ha mégis pályán van és el kezd jól játszani, semmi kifogásom nem lesz ellene. VJ-vel ellentétben neki egy-két jó meccs, egy látható fejlődés is elég hogy maga mellé állítson. Csak most nem hiszek benne. És nem azért kezdek majd el hinni benne, mert 1. körös volt, hanem mert végre mutat valamit.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ó, hát ebből a háromból nem nehéz. Benne egy első körös pick van, Osweilerben semmi, Siemian-ben 7. kör. Ha nincs markáns különbség közöttük, akkor értelemszerű hogy Lynch maradjon.

Ráadásul Stormnak teljesen igaza van, egy első körös játékost nem szokás 5 meccs után leírni. Ha nem jönne össze Cousins, és a draft úgy alakulna, hogy nem a legelején hozunk QB-t (valahol hozunk az szinte biztos), akkor meg kell próbálni Lynch-el, adni kell neki egy szezont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 806 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én nem tudom mit láttok Lynch-ben...
TT87
Én egy első körös QB-t, aki nem kapott még igazán esélyt. Az avatárodban látható srác se állt sokkal fényesebben ugyanennyi meccs után, mellette is kiálltam akkor, úgy, hogy nem néztem egyetlen college meccsét se soha neki se. Nem, nem hasonlítom össze a két srác képességeit, egyszerűen csak nem szeretek 5 tétmeccs után lemondani egy első körös QB-ról, ennyi...
StormST
A Kansas ellen nekem kifejezetten pozitív csalódás volt a játéka. Jó, tudom, hogy Kansas C meg D csapat játszott, szezon utolsó meccs, kvázi tét nélkül, de akkor is jobb volt, mint amire számítottam. Ha a mostani hármasból kéne választani, hogy ki maradjon egyértelműen ő.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem tudom mit láttok Lynch-ben...
TT87
Én egy első körös QB-t, aki nem kapott még igazán esélyt. Az avatárodban látható srác se állt sokkal fényesebben ugyanennyi meccs után, mellette is kiálltam akkor, úgy, hogy nem néztem egyetlen college meccsét se soha neki se. Nem, nem hasonlítom össze a két srác képességeit, egyszerűen csak nem szeretek 5 tétmeccs után lemondani egy első körös QB-ról, ennyi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 451 — The Mathematician
Én nem tudom mit láttok Lynch-ben...
TT87
tök elvont filmeket rendez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem tudom mit láttok Lynch-ben...
TT87
Semmit?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Én nem tudom mit láttok Lynch-ben...
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
Tök mindegy kit hol húzol ha szar a pozíciós edződ.
Cable első körös játékosokból sem tud falat építeni, Scar udfa centerből rt ből csinál top játékost. Lynch ből is lehetne Goff ha normális edzőt kapna.
gordon
Hát azért Cable fala pl. Ungerrel, Carpenterrel nem volt rossz, csak elengedték alóla a normàlis embereket. Utàna ott inkább scouting problem és hülye edzői mantra ment, h a college falember képzés szar, ezért védőket, birkozókat átképzünk. Nem gondolom, h Fantekből, Sokolikból, Sweezyből más edző jót farag.

A tehetség igenis számìt. Pl nézd meg a Dallas OL visszaesését Tyron Smith kulcssérülésével és mit jelentett hozzá kèpest Green. Nem lett hülyébb az edzőjük.

De hogy ne legyen teljes off, pl egy Clady tìpusú T Denverben is elférne a sérüléseivel együtt is
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Tök mindegy kit hol húzol ha szar a pozíciós edződ.
Cable első körös játékosokból sem tud falat építeni, Scar udfa centerből rt ből csinál top játékost. Lynch ből is lehetne Goff ha normális edzőt kapna.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
Kirk öcskösön múlik minden, amíg ő nem hoz döntést addig csak találgatni lehet.

Rosen - Giants házasságot azért megnézném. A Giants sztem a kövi 5 évben nem fog elöl húzni ennyire. 4 évig olcsó qb, meg lehetne húzni.
Szivacs
Egyetértek. A Giants hasonló cipőben jár, mint a Broncos, náluk is sokkal magasabb a talent level a rosteren, mint hogy a közeljövőben 1/2-es pickjük legyen.
empty taxi
Alapvetően ez is igaz, s ezért nehéz helyzet. Viszont Ereck Flowerssel LT-ben megöleted akár Elit, akár az újoncot és LT-t sem tudsz jó eséllyel hátsóbb pick-kel húzni. 1/2-n meg lehet, főleg egy új GM-nek, akinek elsődlegesen fr QB-t és fr LT-t kell találnia, ha az nincs az aktuális rosteren. A Giants-nél van fr QB - aki még ha süllyed is - de nem reménytelen, és PO-ra esélyt ad azzal a védelemmel együtt. Az ő védelmét ugyanakkor meg kell teremteni.
Fast Willie
Azért LT-t jóval könnyebb hátrébb találni lásd Terron Armstead (3. kör), Cordy Glenn (2. kör), David Bakhtiari (4. kör), Andrew Whitworth (2. kör), Charles Leno Jr. (7. kör), Kelvin Beachum (7. kör), Cam Robinson (2. kör), Donovan Smith (2. kör).
Btw Donald Penn, Jason Peters és Alejandro Villanueva is UDFA volt anno.
empty taxi
Igaz, de a felsoroltak közül többen nem elsőre/ azonnal váltak be, pl Villaneuva, Leno, Bakh. Beachumtól nem vagyok elájulva, Robinson megìtélése korai. Van egy csomó ellenpélda is, 1. körösök is buktak nyilvàn.

QB-ból is lehet húzni hàtul jót, és most nem sorolom újra a bukott elsőkörösöket sem.

Szóval összességében nem könnyű megítélni, h melyik iràny jó. A Denver és Elway QB draft Lynch-csel minden esetre eddig finoman szólva mellèment, ideje ezen javìtani. Na nem mintha a Giants OL draftjai példaértékűek lennéne.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Kirk öcskösön múlik minden, amíg ő nem hoz döntést addig csak találgatni lehet.

Rosen - Giants házasságot azért megnézném. A Giants sztem a kövi 5 évben nem fog elöl húzni ennyire. 4 évig olcsó qb, meg lehetne húzni.
Szivacs
Egyetértek. A Giants hasonló cipőben jár, mint a Broncos, náluk is sokkal magasabb a talent level a rosteren, mint hogy a közeljövőben 1/2-es pickjük legyen.
empty taxi
Alapvetően ez is igaz, s ezért nehéz helyzet. Viszont Ereck Flowerssel LT-ben megöleted akár Elit, akár az újoncot és LT-t sem tudsz jó eséllyel hátsóbb pick-kel húzni. 1/2-n meg lehet, főleg egy új GM-nek, akinek elsődlegesen fr QB-t és fr LT-t kell találnia, ha az nincs az aktuális rosteren. A Giants-nél van fr QB - aki még ha süllyed is - de nem reménytelen, és PO-ra esélyt ad azzal a védelemmel együtt. Az ő védelmét ugyanakkor meg kell teremteni.
Fast Willie
Azért LT-t jóval könnyebb hátrébb találni lásd Terron Armstead (3. kör), Cordy Glenn (2. kör), David Bakhtiari (4. kör), Andrew Whitworth (2. kör), Charles Leno Jr. (7. kör), Kelvin Beachum (7. kör), Cam Robinson (2. kör), Donovan Smith (2. kör).
Btw Donald Penn, Jason Peters és Alejandro Villanueva is UDFA volt anno.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Én beáldoznák még egy évet szopásra és feltölteném az OL-t késõbbi durva darabolásra. Ha most fr. irányítót is tudnánk húzni akkor játszania kell, mert Lynch meg Siemian nem sok jó tanáccsal látná el. És ha zsebqb akkor ōsszetörik. Mi meg baszhatjuk. Inkább irányítson Lynch és húzzunk top5ben jövõre qb-t.

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Lynch teljesen megbukott?
sapka
A fórumon biztos (csak még én tartom a remény halvány lángját 😀), kérdés, hogy kivágjuk-e, attó függ, hogy mennyire kell majd a pénz, mert még van elő szerződése és nem is lenne kevés a dead money utána...
StormST
Lynchből még nem láttunk eleget - mondá a mester. Szerintem nem fogják elkótyavetyélni, marad nyúlnak, vagy robbant vagy bevonják egy trade-be. Még én sem mondtam le teljesen róla. Csak Oswi menjen

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Lynch teljesen megbukott?
sapka
A fórumon biztos (csak még én tartom a remény halvány lángját 😀), kérdés, hogy kivágjuk-e, attó függ, hogy mennyire kell majd a pénz, mert még van elő szerződése és nem is lenne kevés a dead money utána...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Lynch teljesen megbukott?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Amúgy mi a helyzet a OL classzal? Tavaly szarnak tartották, mi pedig mit ad isten, pont OLbe draftoltunk 1. körben. Van top prospect akit behúzhatnánk < sarcasm>Osweiler< /sarcasm> elé a falba?
sickmyduck
Quenton Nelson. Annyi a baj, hogy ő OG, nem RT, de Garcia és McGovern is inkább rotációs OL játékosok, nagy erősítés lenne oda.
Egyelőre ő a leggyakoribb mock pick hozzánk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Amúgy mi a helyzet a OL classzal? Tavaly szarnak tartották, mi pedig mit ad isten, pont OLbe draftoltunk 1. körben. Van top prospect akit behúzhatnánk < sarcasm>Osweiler< /sarcasm> elé a falba?
sickmyduck
Én úgy olvastam, hogy igen jó OL felhozatal lesz elvileg.
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Az lesz majd a vicces, amikor mondjuk a "nagy QB piac" végül kimerül egy Keenumban, mert mindenki marad a fenekén, akit most belengetnek vagy Smith esetén elmegy tradeben...
StormST
Mondjuk sajnos pont nem mi nevetnénk rajta 😕
Black_Adder
Ha mindenki marad a helyén és mondjuk Smith megy a Brownshoz, akkor marad nekünk a draft és akkor a 2. QB elvileg a miénk lehet, akár az 1. is...

De egyébként én leginkább úgy értettem, hogy már mindenki csinált 800 féle lehetőséget, de valahogy ez nem kerül elő szinte soha, csak mindenkit kombinálnak mindenhová. Én legalább a franchise tag napot megvárnám a komolyabb tippelésekkel, az már legalább valamennyire jelzi majd a lehetőségek számát, bár persze még utána is lehet pár resign...
StormST
Én a drafton ha húznék akkor Mayfieldet húznám vagy Rosent.

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Az lesz majd a vicces, amikor mondjuk a "nagy QB piac" végül kimerül egy Keenumban, mert mindenki marad a fenekén, akit most belengetnek vagy Smith esetén elmegy tradeben...
StormST
Mondjuk sajnos pont nem mi nevetnénk rajta 😕
Black_Adder
Ha mindenki marad a helyén és mondjuk Smith megy a Brownshoz, akkor marad nekünk a draft és akkor a 2. QB elvileg a miénk lehet, akár az 1. is...

De egyébként én leginkább úgy értettem, hogy már mindenki csinált 800 féle lehetőséget, de valahogy ez nem kerül elő szinte soha, csak mindenkit kombinálnak mindenhová. Én legalább a franchise tag napot megvárnám a komolyabb tippelésekkel, az már legalább valamennyire jelzi majd a lehetőségek számát, bár persze még utána is lehet pár resign...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Amúgy mi a helyzet a OL classzal? Tavaly szarnak tartották, mi pedig mit ad isten, pont OLbe draftoltunk 1. körben. Van top prospect akit behúzhatnánk < sarcasm>Osweiler< /sarcasm> elé a falba?

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A Giants hülye ha nem QB-t húz. Most van esélye fr. QB-t húzni és a választás nem is jelentené azt, hogy Elinak vége. Webben annyira bíznak, hogy Geno Smithre cserélték le Manninget, nem rá...

QBn kívül más nagy FA igazolásra nem lehet számítani. Nincs rá hely. Ha nem jön QB, akkor jöhe más, és akkor draftolni kell, de ez egy sokkal kockázatosabb út, ez szerintem C vagy D terv vagy még hátrébb. Amúgy senkit nem érzek can't missnek a listán... Kivéve Brees, de ő nem jön ki FA-ra. RBnek meg nem adnék nagy pénzt...

Akit cutolni lehet azt trade-elni is. De senkinek sincs túl nagy trade értéke és várakozások szerint a draftot drága QB-val és sokkal kevesebb drága veteránnal kezdjük. Ha mégse lenne QB, akkor lehet játékost adni a trade-be, de akit nem sajnálnék odaadni annak nincs nagy trade értéke. Nem vagyunk már telítve egy poszton se. Ray-Barrett párosból, DT-Sanders párosból vagy DL-ből valaki esetleg. De nagyon valószínűtlennek tartom a szituációt is, meg azt is, hogy játékossal tradeljünk fel.

Amúgy DT az egyetlen nem Elway draft, de ha még itt van, akkor ez már nem számít, ha cut vagy trade lesz, az nem amiatt lesz, hogy nem Elway hozta, amúgy is ő hosszabbított vele...

A Giants offseanjét szerintem ne találgassuk itt. Számoljunk úgy, hogy QB-t húznak és örüljünk ha mégse. De szerintem bőven szolgáltat témával a Broncos várható offseasonje is.


Az lesz majd a vicces, amikor mondjuk a "nagy QB piac" végül kimerül egy Keenumban, mert mindenki marad a fenekén, akit most belengetnek vagy Smith esetén elmegy tradeben...
StormST
Mondjuk sajnos pont nem mi nevetnénk rajta 😕


Osweiler FA, nem tudod cutolni.
Black_Adder
Pedig megérdemelné. 😊
tomi-tomi
Hosszabbítunk vele, hogy cutolhassuk. Lynch és Siemian pedig waive - re sign - waive. Egyszer nem elég ezeket kirúgni 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
Az lesz majd a vicces, amikor mondjuk a "nagy QB piac" végül kimerül egy Keenumban, mert mindenki marad a fenekén, akit most belengetnek vagy Smith esetén elmegy tradeben...
StormST
Simán benne van, hogy mindenki marad, mert azért jobb képességű QB-kat nem szívesen engednek piacra. Smith-nél meg egyértelmű a pick-ért tradelés, de szerintem kizárt, hogy csoportriválisnak.

Vikings helyében én Keenum-ot tartanám meg, szerintem ő jobban működött a rendszerben, mint Bradford. Shurmur sorsától nagyban függ, mert CK meg az ő rendszerének függvénye, nem véletlen, hogy állítólag csomagban vinné magával Susmus.

Szerkesztette: Willie Parker