Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ez a minden évben van 3 használható QB mondat azért nem kicsit meredek.
empty taxi
Pont össze akartam írni, thx. 😊

Lehet, hogy ki tudjuk húzni a második legjobbat, akár a legjobbat is, attól függetlenül is, hogy hányan mennek ki előttünk, de én a drafton harmadiknak választott QB-ban már nem bízok. Ráadásul ha azt akarjuk lehet fel kell trade-elni a Brownsszal 1/4-be, vagy más jön be elénk...

Meglátjuk mit hoz az FA, annak függvénye a draft. Nagyon jó lenne 2011-hez hasonlóan BPAzni, de ha QB kell, akkor vagy most van rá a legjobb esélyünk vagy jövőre tényleg rebuild jön... És Von Miller se lett volna Super Bowl MVP, ha 2012-ben FA-n nem jön egy veterán QB.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
A draft elején én egyébként is szigorúan válogatnék. Az 1/5-re, ha nincs Cousins, akkor kizárólag QB-t húznék. Mindegy, hogy ki marad. Akkor is majdnem egy egész classból lehet válogatni, ha előttünk kimegy egy-kettő. Minden évben van több, mint 2 használható QB, tessék megtalálni a 3. használhatót. Ha jön Cousins, akkor is QB lenne az elsődleges menetrend. Rookieként nem kerülne többe, mint egy átlag backup. A belerakott érték jelentős része 4 évig visszanyerhető. Sérülés esetén nem száll ki a csapat a bajnokságból, mert van egy versenyképes bevethető alternatíva a padon. És végül, ha Cousins nem elég jó, vagy elszáll a cap helyzet, akkor 2-3 év után el lehet küldeni anélkül, hogy újabb QB keringőbe kezdjen a csapat. Ezek olyan pluszok, amik miatt bőven megéri ellőni azt a korai picket a QB poszton egy padon ücsörgő játékosra is.

peterk2005
Ez a minden évben van 3 használható QB mondat azért nem kicsit meredek.
Jófejségben 2004-től kezdem a kronológiai vizsgálat (az elmúlt évtized legjobb QB classa volt szvsz).
2004: 1/1 Eli, 1/4 Rivers, 1/10 Big Ben h ki hogyan rangsorolná őket, az izlés kérdése
2005: A-Rod, Alex Smith tényleg jó, de a dobogó 3. fokán nálam ebben a classban már Fitzmagic jön
2006: Magasan Cutler a legjobb. Utána olyanok jönnek mint Vince Young vagy Tarvaris Jackson...
2007: a class krémje: Trent Edwards, JaMarcus Russell, Kevin Kolb...
2008: Ryan és Flacco személyében 2005-höz hasonló itt is lett 2 legit franchise QB, viszont utánuk már egy Chad Henne következik, akiről nekem pavlovi reflex-szel ugrik be ez a vidi.
2009: Stafford mögött Buttfumble és Josh Freeman jön a rangsorban...
2010: Bradford magasan a legjobb utána Colt McCoy meg Tebow jön.
2011: Newton és Dalton a 2 legjobb, utánuk már az imént szóba került T-Mobile következik.
2012: ez meg eddig ennek az évtizednek a QB classa: Luck, Wilson, Cousins.
2013: válaszd ki a kedvenced a Geno Smith, Mike Glennon, EJ Manuel trióból...
2014: Mivel ennek a classnak jár le most a rookie szerződése, így innentől vegyünk minden évben 5 QB-t górcső alá: Derek Carr, Jimmy Garoppolo, AJ McCarron, Teddy Bridgewater, Blake Bortles
2015: Marcus Mariota, Jameis Winston, Trevor Siemian, Brett Hundley, Sean Mannion
2016: Carson Wentz, Jared Goff, Dak Prescott, Jacoby Brissett, Cody Kessler
2017: 1 szezon után nyilván nem lehet verdiktet mondani a Mitchell Trubisky, DeShone Kizer Deshaun Watson, Patrick Mahomes, C.J. Beathard ötösről.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Zach Azzanni az új WR coach. Chicagoból érkezik, ahol az elkapók idén nem kevesebb, mint 4 TD-t hoztak össze.
Meglátjuk, egyelőre Modkins neve jobban cseng, de az se mindegy, hogy ki kivel dolgozik. Kendall Wright, Josh Bellamy, Inman, na belőjük főzz valamit, kb mintha nálunk nem lenne DT és Sanders...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az azért beférne a történelemkönyvekbe, ha a Colts az elmúlt 30-40 évben 3-szor húzott 1/1-en, mindháromszor QB-t, és végül mindegyik Denverben kötne ki... (és ha még mindhárom HOF is lenne...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na, azt azért már inkább mégse. Két hall of famer nem volt elég? 😊
peterk2005
Nem én tehetek róla, hogy a csikók jobb QB-kat draftolnak nekünk, mint mi saját magunknak. Mondjuk 1/1ben könnyebb is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, azt azért már inkább mégse. Két hall of famer nem volt elég? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Gregg Williams az új DB coach.
Nagyon kukázunk Indianapolisban.
| Hátha "szerencsénk" lesz...
hú de szar volt 😊
|

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Keenumnál nekem nagyon Oswi2 érzésem van, akkor már inkább Bradford.

Ő viszont üveg. Arra jó lehet, hogy ha az első pickkel QB-t húzunk, akkor 1-2 évig van előtte valaki, de rá építeni (vagy abban bízni, hogy majd sérülés nélkül lehúz akár csak két szezont is) butaság lenne (és akkor politikailag korrekt voltam 😊 ).
Általános Doktor
Ezért mondtam, hogy akkor mindenképp korai QB pick kell drafton. Amúgy szvsz Keenumot tartják meg biztosan a hármasból.

Hát Oswi-nál egy lehelettel lehet jobb lenne (bár azért arra is kíváncsi lennék egy teljes előszezonnal, max önbizalommal, jó fallal Oswi mire lenne képes).
roberto23
Ebből OZnak csak az önbizalom és a jó fal hiányozna. Elvesztett önbizalmat visszaszerezni nagyon nehéz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 787 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Keenum, Bridgewater és Bradford egyszerre jár le? Azt ügyesen csinálta a Vikes... Ha nem jön össze Cousins az egyiket akár meg is lehet próbálni, de akkor mindenképp korai QB pick kell a drafton. (Nem, nem megváltóként várom őket)

A többiek, Brees nem lesz FA, Garoppolo ha nem hosszabbít tagelik, McCarron tendert kap, amúgy is meh, a többieket el se tudnám képzelni.
| Amúgy ezek szerint Weeden > Osweiler? oké... |
Black_Adder
Ezt én sem gondoltam volna, hogy sikerült így összehoznia a Vikings-nak 😀 egyébként én is látok Bradfortban és Keenum-ban is fantáziát (persze nála nem lehet tudni mennyire kifutott ez az idei év, és jövőre pl. milyen teljesítményt nyújtana, de tavalyhoz képest előrelépés lenne ő is nekünk). Vagy ha már Minnesota hozzuk vissza Sloter-t fr qb-nak 😀
roberto23
Keenumnál nekem nagyon Oswi2 érzésem van, akkor már inkább Bradford.

Ő viszont üveg. Arra jó lehet, hogy ha az első pickkel QB-t húzunk, akkor 1-2 évig van előtte valaki, de rá építeni (vagy abban bízni, hogy majd sérülés nélkül lehúz akár csak két szezont is) butaság lenne (és akkor politikailag korrekt voltam 😊 ).

Ugyanakkor elérhető lehet egy csodafegyver:
 i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s---nvEidA1--/c_fill,fl_progressive,g_center,h_900,q_80,w_1600/ahcemelqidyuqdbx0lip.jpg
Általános Doktor
Hát Oswi-nál egy lehelettel lehet jobb lenne (bár azért arra is kíváncsi lennék egy teljes előszezonnal, max önbizalommal, jó fallal Oswi mire lenne képes).
Bradford viszont jogos. IR-re felesleges qb-t hozni.
A csodafegyvert én adnám viszont 😀 tradelnék érte azonnal. Ő lehetne a denveri jollyjoker.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A vikings hármasa csavarhat az offseason történteken, kíváncsi leszek, hogy ki mellett döntenek és kit engednek el. McCarron nyilvánvalóan kap tendert, és logikusan első köröst. De ez nem zárja ki, hogy elérhető lesz, csak azt jelenti, hogy a Bengals akarja irányítani, hogy hova kerüljön. (Második körös tendernél nem irányíthatja a jelentkezőket.) Szóval ő is elérhető lehet esetleg. Amit eddig láttam tőle, nem rosszabb opció, mint a minnesotából felszabadulók.

Nekem ezekkel a lehetőségekkel (Bradfordon kívül, szerintem ő fog maradni) ugyanaz a bajom mint Taylorral. Nem látom, hogy a mostani staff hogyan tudna belőlük eredményesebb játékot kicsiholni, mint Siemianból. Én csak Cousinsban (és Smithben, de Wyatt kedvéért őt áthúzom) látom azt, hogy itt is jó teljesítményt tudna nyújtani, mert neki(k) nem kell dédelgetés. Azt a playbookot amit Siemian kapott, simán és sokkal jobban végrehajtaná. És még hozzá is lehetne írni.

Persze ez is csak spekuláció. Tavaly ilyenkor McCoy-ról simán azt gondoltam volna, hogy bármilyen QB a keze alá adható, kihoz belőle valami jót. Musgrave is nagyon tapasztalt edző, QB coachként kezdte, rengeteg jó és kevésbé jó NFL QB-val dolgozott már. Kubiak, McCoy és Musgrave, és egyik se tudott szenvedőnél jobb offense-t összehozni. Nem értem én ezt....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Keenum, Bridgewater és Bradford egyszerre jár le? Azt ügyesen csinálta a Vikes... Ha nem jön össze Cousins az egyiket akár meg is lehet próbálni, de akkor mindenképp korai QB pick kell a drafton. (Nem, nem megváltóként várom őket)

A többiek, Brees nem lesz FA, Garoppolo ha nem hosszabbít tagelik, McCarron tendert kap, amúgy is meh, a többieket el se tudnám képzelni.
| Amúgy ezek szerint Weeden > Osweiler? oké... |
Black_Adder
Ezt én sem gondoltam volna, hogy sikerült így összehoznia a Vikings-nak 😀 egyébként én is látok Bradfortban és Keenum-ban is fantáziát (persze nála nem lehet tudni mennyire kifutott ez az idei év, és jövőre pl. milyen teljesítményt nyújtana, de tavalyhoz képest előrelépés lenne ő is nekünk). Vagy ha már Minnesota hozzuk vissza Sloter-t fr qb-nak 😀
roberto23
Keenumnál nekem nagyon Oswi2 érzésem van, akkor már inkább Bradford.

Ő viszont üveg. Arra jó lehet, hogy ha az első pickkel QB-t húzunk, akkor 1-2 évig van előtte valaki, de rá építeni (vagy abban bízni, hogy majd sérülés nélkül lehúz akár csak két szezont is) butaság lenne (és akkor politikailag korrekt voltam 😊 ).

Ugyanakkor elérhető lehet egy csodafegyver:

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 787 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Persze Kirk nem rossz QB és a piacon elérhető QB-k közül talán az egyik legjobb, de biztos, hogy minden pénzt megér? Annyira nem érzem a paliban, hogy ő lesz a megmentő - bár messze vagyunk még - hogy imádkozom inkább a KC-hez, ha muszáj és nincs mit tenni, adják nekünk Alekszejt 😀
TT87
Off de most nézem, hogy sikerült lekoppintanom az avatarodat 😀 ezer bocsi 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 787 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Keenum, Bridgewater és Bradford egyszerre jár le? Azt ügyesen csinálta a Vikes... Ha nem jön össze Cousins az egyiket akár meg is lehet próbálni, de akkor mindenképp korai QB pick kell a drafton. (Nem, nem megváltóként várom őket)

A többiek, Brees nem lesz FA, Garoppolo ha nem hosszabbít tagelik, McCarron tendert kap, amúgy is meh, a többieket el se tudnám képzelni.
| Amúgy ezek szerint Weeden > Osweiler? oké... |
Black_Adder
Ezt én sem gondoltam volna, hogy sikerült így összehoznia a Vikings-nak 😀 egyébként én is látok Bradfortban és Keenum-ban is fantáziát (persze nála nem lehet tudni mennyire kifutott ez az idei év, és jövőre pl. milyen teljesítményt nyújtana, de tavalyhoz képest előrelépés lenne ő is nekünk). Vagy ha már Minnesota hozzuk vissza Sloter-t fr qb-nak 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Keenum, Bridgewater és Bradford egyszerre jár le? Azt ügyesen csinálta a Vikes... Ha nem jön össze Cousins az egyiket akár meg is lehet próbálni, de akkor mindenképp korai QB pick kell a drafton. (Nem, nem megváltóként várom őket)

A többiek, Brees nem lesz FA, Garoppolo ha nem hosszabbít tagelik, McCarron tendert kap, amúgy is meh, a többieket el se tudnám képzelni.
| Amúgy ezek szerint Weeden > Osweiler? oké... |
Black_Adder
Bradfordot én szívesen látnám normális áron, jöhetne mögé egy 1-2. körös QB backupnak, ha végre egyszer egészséges tudna maradni, akkor nagy fogás lehetne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Keenum, Bridgewater és Bradford egyszerre jár le? Azt ügyesen csinálta a Vikes... Ha nem jön össze Cousins az egyiket akár meg is lehet próbálni, de akkor mindenképp korai QB pick kell a drafton. (Nem, nem megváltóként várom őket)

A többiek, Brees nem lesz FA, Garoppolo ha nem hosszabbít tagelik, McCarron tendert kap, amúgy is meh, a többieket el se tudnám képzelni.
| Amúgy ezek szerint Weeden > Osweiler? oké... |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ha valaki esetleg szemezgetni szeretne az FA QB-k között annak itt egy jelenlegi lista:
 walterfootball.com/freeagents2018QB.php

| nyilván vannak köztük RFA-k és olyanok is akik más okból nem kerülnek majd ki ténylegesen a húspiacra, de a szerződésük ettől még papíron lejár |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Én személy szerint nem nagyon hiszek benne, hogy Cousins el fog jönni Washingtonból, mindkét oldalnak az a jobbik megoldás, ha marad. Értem én, hogy Cousins szeretne egyszer végre maga dönteni a sorsáról, de mivel a Redskins csak 1/13-al húz, így nekik tényleg nem szabad ebben kockáztatni, hacsak nem tudnak ők rámenni Smithre, de ez már elég kockázatos lenne nekik. Meg ugye, bár 34 misibe fájna, de még akkor is dobhatnak rá egy taget...

Smitht kirakni nem fogja a Chiefs, ha elkezdik árulni, akkor nagyon valószínű, hogy lesz rá vevő és ezt ők is tudják. Ha meg mégse lesz vevő és végül kivágják mi addig várni úgyse fogunk, főleg mert akkor ismét verseny lenne érte...

Én most kb. így látom az valószínűségeket:

QB draft: 75%
Cousins: 10%
Eli: 7%
Smith: 5%
Lynch/Brock: 2%
Valami váratlan: 1%
StormST
Én Cousinsra 20% esélyt látok, ami talán reális is. Smithre kevesebbet, max 15-t. A maradékot pedig úgy osztanám szét, hogy 30%-ot adnék QB draftra, maradékot pedig OL emberkére. Jó lenne megerősíteni a zsebet, mert hogyha összejön a Cousins deal, akkor meg kéne védeni egy jól összerakott támadófallal, hogy olyan bombákat tudjon elengedni, mint amit idén láttunk tőle. Én személy szerint a karerőssége, és a lábmunkája miatt szeretem, iszonyat jól tud mozogni a zsebben.
broncoforlife
Ha jön valamelyik QB, akkor én is OL embert tartok valószínűnek, de az szerintem már egy másik kérdés. Szerinted akkor 20+15+30% igazából 100%, mert akkor meg van oldva a QB és jöhet az OL? 😀

"ami talán reális is"... Na, ezért maradok inkább csendben mostanában... 😛
StormST
Nem. Smith-t vagy Cousins -t ha sikerül elhozni, akkor szinte biztos hogy OL emberke jön, én csak letömörítettem százalékos mutatókra. Ha érted, akkor kijön a 100. Egyébként ma rémes napom van, 2 vizsgám volt egyetemen, most dolgozok, és a 4. kávémat iszom éppen. Mint akit agyonvertek. De ha hazaérek leírom érthetően. 😀

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Én személy szerint nem nagyon hiszek benne, hogy Cousins el fog jönni Washingtonból, mindkét oldalnak az a jobbik megoldás, ha marad. Értem én, hogy Cousins szeretne egyszer végre maga dönteni a sorsáról, de mivel a Redskins csak 1/13-al húz, így nekik tényleg nem szabad ebben kockáztatni, hacsak nem tudnak ők rámenni Smithre, de ez már elég kockázatos lenne nekik. Meg ugye, bár 34 misibe fájna, de még akkor is dobhatnak rá egy taget...

Smitht kirakni nem fogja a Chiefs, ha elkezdik árulni, akkor nagyon valószínű, hogy lesz rá vevő és ezt ők is tudják. Ha meg mégse lesz vevő és végül kivágják mi addig várni úgyse fogunk, főleg mert akkor ismét verseny lenne érte...

Én most kb. így látom az valószínűségeket:

QB draft: 75%
Cousins: 10%
Eli: 7%
Smith: 5%
Lynch/Brock: 2%
Valami váratlan: 1%
StormST
Én Cousinsra 20% esélyt látok, ami talán reális is. Smithre kevesebbet, max 15-t. A maradékot pedig úgy osztanám szét, hogy 30%-ot adnék QB draftra, maradékot pedig OL emberkére. Jó lenne megerősíteni a zsebet, mert hogyha összejön a Cousins deal, akkor meg kéne védeni egy jól összerakott támadófallal, hogy olyan bombákat tudjon elengedni, mint amit idén láttunk tőle. Én személy szerint a karerőssége, és a lábmunkája miatt szeretem, iszonyat jól tud mozogni a zsebben.
broncoforlife
Ha jön valamelyik QB, akkor én is OL embert tartok valószínűnek, de az szerintem már egy másik kérdés. Szerinted akkor 20+15+30% igazából 100%, mert akkor meg van oldva a QB és jöhet az OL? 😀

"ami talán reális is"... Na, ezért maradok inkább csendben mostanában... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Én személy szerint nem nagyon hiszek benne, hogy Cousins el fog jönni Washingtonból, mindkét oldalnak az a jobbik megoldás, ha marad. Értem én, hogy Cousins szeretne egyszer végre maga dönteni a sorsáról, de mivel a Redskins csak 1/13-al húz, így nekik tényleg nem szabad ebben kockáztatni, hacsak nem tudnak ők rámenni Smithre, de ez már elég kockázatos lenne nekik. Meg ugye, bár 34 misibe fájna, de még akkor is dobhatnak rá egy taget...

Smitht kirakni nem fogja a Chiefs, ha elkezdik árulni, akkor nagyon valószínű, hogy lesz rá vevő és ezt ők is tudják. Ha meg mégse lesz vevő és végül kivágják mi addig várni úgyse fogunk, főleg mert akkor ismét verseny lenne érte...

Én most kb. így látom az valószínűségeket:

QB draft: 75%
Cousins: 10%
Eli: 7%
Smith: 5%
Lynch/Brock: 2%
Valami váratlan: 1%
StormST
Én Cousinsra 20% esélyt látok, ami talán reális is. Smithre kevesebbet, max 15-t. A maradékot pedig úgy osztanám szét, hogy 30%-ot adnék QB draftra, maradékot pedig OL emberkére. Jó lenne megerősíteni a zsebet, mert hogyha összejön a Cousins deal, akkor meg kéne védeni egy jól összerakott támadófallal, hogy olyan bombákat tudjon elengedni, mint amit idén láttunk tőle. Én személy szerint a karerőssége, és a lábmunkája miatt szeretem, iszonyat jól tud mozogni a zsebben.

Szerkesztette: Offensive Blow Job (OBJ) 🏈

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 941
Nos, ha így fel lett dobva a kérdés akkor én is leírom amit gondolok.

Szerintem pont mi vagyunk az a csapat akiknek Cousins minden pénzt megér, mivel egy ilyen képességű irányító választ el minket attól, hogy contenderek legyünk. Én azt mondom, hogy mindenképp meg kell szerezni ha lehet, nem szabad több évet elpazarolni ebből a védelemből projectekre. Ha ez megvan, akkor fel kell fejleszteni a falat amennyire csak lehet, FA-ról hozni embert ha tudunk illetve a drafton is (ha Cousins megvan akkor én 1/5-re falembert húznék).

Skill pozícióra nem kell közepesnél nagyobb picket áldozni szerintem, még akkor sem ha Sanders már nem lesz a csapat tagja, mivel ott van Thomas mellé Henderson, akiből igaz, hogy semmit nem láttunk eddig és emiatt kicsit rizikó faktor, de egyetemi játéka alapján simán beválhat (tudom az NFL nem ugyanaz, de próbálok optimista lenni), valamint Sunshine is több labdát kaphatna, ami szintén jó lenne szerintem. RB pozícióval sincs baj én úgy gondolom, ha úgy alakul, hogy CJ és Charles már nem lesz esetleg, akkor egy jobb fal mögött Booker és Henderson egész jó páros lehet (plusz egy hátsó pick a drafton), ha pedig CJ marad akkor még jobb. Butt-ra nagyon kíváncsi leszek a TE-k közül, nem egy helyen olvastam, hogy elképesztő képességű játékos és, hogy nagy steal lehet, remélem jövőre végig egészséges marad és beváltja a hozzáfűzött reményeket.

Defense oldalon pedig pótolni kell a hiányt ami esetleg keletkezik Talib után, Roby előlép, drafton pedig hozunk valakit. ILB posztra kell valaki, ha minden így történne ahogy leírtam akkor a második körben akár jöhetne is.

Az én fejemben ezek a gondolatok fordultak meg, nagy valószínűséggel a fele nem fog megtörténni ezeknek, de fantáziálgatni szabad.

És ha netalántán ez megmentené VJ-t engem az sem zavarna, mert semmit sem szeretnék jobban, mint biztos kezekben tudni a csapatot (igen én is tudom, hogy amit eddig mutatott az gyalázat és én is szúrós szemmel néztem, de még egyszer mondom, próbálok optimista lenni, hátha megtáltosodik a második évre, hátha a jót hozza ki belőle, hogy lényegében a munkája a tét. Ha ezt dobta a gép, akkor ez van. Én igyekszem optimista lenni, és hiszem azt, hogy egy jó irányítóval a fedélzeten ez a keret domináns lehet).
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 847 — SB 50 Champion @ Grund
Én személy szerint nem nagyon hiszek benne, hogy Cousins el fog jönni Washingtonból, mindkét oldalnak az a jobbik megoldás, ha marad. Értem én, hogy Cousins szeretne egyszer végre maga dönteni a sorsáról, de mivel a Redskins csak 1/13-al húz, így nekik tényleg nem szabad ebben kockáztatni, hacsak nem tudnak ők rámenni Smithre, de ez már elég kockázatos lenne nekik. Meg ugye, bár 34 misibe fájna, de még akkor is dobhatnak rá egy taget...

Smitht kirakni nem fogja a Chiefs, ha elkezdik árulni, akkor nagyon valószínű, hogy lesz rá vevő és ezt ők is tudják. Ha meg mégse lesz vevő és végül kivágják mi addig várni úgyse fogunk, főleg mert akkor ismét verseny lenne érte...

Én most kb. így látom az valószínűségeket:

QB draft: 75%
Cousins: 10%
Eli: 7%
Smith: 5%
Lynch/Brock: 2%
Valami váratlan: 1%



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Szerintem az egész fórumot izgalomba tartja a QB-helyzet.
Az, hogy mit akar a fórum, és mit akar a denveri FO elég élesen ellentmondásos.
Bármennyire is hangsúlyozzuk, hogy Josephből még egy év van hátra, és most már csak ezt kell kibírni, sajnos Elway-ék azért adtak a meggyőző reggeli után folytatást neki, mert látják benne a felemelkedést, a PO-t, a SB runt és egy jövőbeli edzőt. Megadták neki a bizalmat, hát beállnak mögé, és ez így is van jól. Hiába viszolygunk a bamba arcától és a tehetetlenségétől.
Olyan szcenárió nincs, hogy nekünk tetsző eredményt ér el egy új QB-val és ő megy. Pláne, ha neki hoznak a draftról az ötödik cetlivel egy qb-t. Az ellentmondás így szól: szeretnénk jó csapatot és a legjobb QB-t, de ahhoz hogy menjen, meg kell ismételnie ennek az évnek az eredménytelenségét.
Igazából évek óta tudathasadásos állapot van Denverben.
Jön Manning vagy sem? Lemaradtunk miatta szinte egy teljes piacról.
Visszatér Manning vagy nyugdíjba vonul? Minden évben ez volt a kérdés.
Majd egyszer beesett egy SB, mert Vonék valami olyan elképesztő rombolást végeztek minden szembejövő offense ellen. Manning már árnyéka önmagának. Megdicsőülve visszavonul. De itt is várakozunk. Oké ez a tax a Manning storyért. Közben elveszítjük a dédelgetett utódot is. Hátul húzunk nagyon, hozunk egy égimeszelőt. Storm berendeli a mezt. 😊 A csávó azonban bust. Bár szerintem a kereten marad vagy bevonjuk egy üzletbe.
Egy hetedik körös rostetölteléké a kezdő. A pali limitált.
Majd jön a következő év, és még mindig nem tudni, ki a QB-nk. Az egész szezonban nem kapunk rá választ. Káosz
És most itt tartunk.
Én bírom Alexet. De picket kell adni érte. Én mindig az új játékosra szavazok ilyen esetben. És mi lehet Alex-szel a plafon? Egyrészt mindkét csapatánál látható volt, hogy évek kellettek neki, míg megfészkelte magát (és egy potens vetélytárs), amíg kilépett a pötyögtetek jobbra-balra stíluson. Javulnánk vele, még lehet a PO-t is elérnénk. De nem vele fog nyerni az a csapat, aki elviszi. Edző seggét megmenteni jó. Vegetálni egy magasabb szinten jó. De most ez kell nekünk? Hogy Joseph kapjon még 2-3-4 évet?
Akkor Cousinsban több lehetőség is van, fiatalabb is. Nem osztom a véleményt, miszerint őt a pénz érdekli. Miért? Mert két éve tagelik és nem tudnak megállapodni vele? Ebben pont ugyanannyira hibás a WAS mint ő. Vagy a WAS is a pénzt szereti és nem akar a play offban menetelni? Én pont kinézem belőle, hogy SB akart nyerni. De jelenleg nem vagyunk jobb csapat mint a Redskins. Persze lehet, pont egy Cousins-szal vagyunk gyengébbek. Mire jó Kirk? Ő is megmenti Joseph seggét, mert kétségtelen minden most rosteren lévő QB-nál nagyságrendekkel jobb. És viszi a kasszát. Hát ez ilyen műfaj. Idén szerintem Garoppolo fogja beárazni a piacot és ez nem fog nekünk jól esni. De inkább KC mentse meg VJ állását, mert belőle kinézem, hogy nyom egy Flaccot egy PO-ban.
Érdekes, hogy Brees neve fel sem merül itt? Pedig, ha valahol harminc-sok felett SB-t nyert egy irányító, az Denver. És ha Joseph vele sem ér el semmit, akkor világos, hogy lapát. Igaz, pöttöm a pali Elway fétiséhez képest.
Igazából az van, ha FA-ról hozzunk QB-t, az csak elodázza a dolgokat. Cousins is 29 éves. Bár benne lehet 6-8 év. Én nagyon szeretnék már három olyan holtszezont, amikor nem kérdés, ki vezeti irányítóként a csapatot és ki az edző. Mindeközben egy korszakos D-t pazarolunk el az állandóság hiányán.
Néztem szerint, amikor ekkora probléma a QB poszt, akkor 1/5-ön azt kell hozni. Elway eddigi QB draftjai mind bebuktak, igaz, ilyen fenn nem is húzott. Ezt még nem próbáltuk ki.
Nagyobb a kockázat mint Smithben vagy Cousinsban. Tény. De az kockáztat a legnagyobbat, aki nem kockáztat. Ha bejön, nagyobb a nyereség is. Goff-ról és a Wentz-ről is azt írták, hogy meg sem közelítik Luckot. Az akkori elemzések szerint nem volt érdemes QB-t húzni az első körben. Aztán ez csak Lynch-re volt igaz abban a classban. A másik két srác elég komoly produktumot tett le. Azért még mindig az első kör legelején húzott qb-k válnak be a nagyobb arányban.
Az álomforgatókönyv egy Goff-féle történet. Új QB, gyenge teljesítmény első évben, edző lapát, új vezetés egy megtáltosodott másodévessel.
Hogy mi történhet FA-n? Vannak többen, akiket nagyon itt szeretnék látni a jövő évben is – Roby, Paradis, Barrett, Shelby Harris, Sunshine...
Vannak, akiket nagyon nem szeretnék itt látni, olcsóért sem – Stephenson, Watson, McKenzie, Latimer...
Lesznek, akik mennek, mert menniük kell a pénz miatt.
És lesznek, akik engednek a fizetésükből, hogy maradjanak, mert két ilyen szezon után Elway egész biztosan értésére adja pár játékosnak: ha van fel, akkor van le is.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megvan az új ST koordinátor:

 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/950872404510822401


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De basszameg, te még értesz is hozzá, legalább te ne gyere már ezzel a faszsággal, amit valamiért kitalált valaki, és mindenki szajkózza... Áhh, ez még a Tyrod Taylorba belelátott dolgoknál is jobban sokkolt mára, azt hiszem, bezárom az internetet, majd holnap folytatom talán. De nem hiszem
Wyatt
Tisztában vagyok a realitásokkal, mit kapod fel a vizet egy konteós marhaságon? 😊 Smithnek szurkolok amióta a Niners elküldte. A Denver is a szívemhez nőtt, fantáziáltam egyet kettőjükről együtt. Téma lezárva.

Az offseasonban kb. azt követném/szeretném amit Doki leírt. Szerintem az pénzügyileg is körülbelül reális a Cousinsos forgatókönyvre. Ha Cousins nem jön, én Taylorért nem kaparnék. Megértem a logikus érvet, hogy ez is egy opció, kalkulálni kell vele. De én egyszerűen nem látok benne semmit ami indokolhatná azt hogy annyit amennyibe kerül, ráköltsünk. Siemian se jó megoldás 1 millióért, de Osweiler 18 millióért még rosszabb. Ráadásul Taylornak kell egy olyan játékrendszer amiben használhatót tud nyújtani, különben semmit nem ér. Az elmúlt két év szenvedése után nem hiszem, hogy majd pont ő lesz az akire a kellő játékrendszert ez a gárda megtalálja. Akkor inkább maradjon Talib, Sanders, és próbáljuk meg egy fiatal QB-val. Azzal akit el sikerül csípni. Ha kell és lehet akár feltrade árán is.

A draft elején én egyébként is szigorúan válogatnék. Az 1/5-re, ha nincs Cousins, akkor kizárólag QB-t húznék. Mindegy, hogy ki marad. Akkor is majdnem egy egész classból lehet válogatni, ha előttünk kimegy egy-kettő. Minden évben van több, mint 2 használható QB, tessék megtalálni a 3. használhatót. Ha jön Cousins, akkor is QB lenne az elsődleges menetrend. Rookieként nem kerülne többe, mint egy átlag backup. A belerakott érték jelentős része 4 évig visszanyerhető. Sérülés esetén nem száll ki a csapat a bajnokságból, mert van egy versenyképes bevethető alternatíva a padon. És végül, ha Cousins nem elég jó, vagy elszáll a cap helyzet, akkor 2-3 év után el lehet küldeni anélkül, hogy újabb QB keringőbe kezdjen a csapat. Ezek olyan pluszok, amik miatt bőven megéri ellőni azt a korai picket a QB poszton egy padon ücsörgő játékosra is.

Ha a scouting akkora szakadékot lát a kiment és a következő QB között, hogy semmiképpen sem akar belevágni, akkor pedig letrade, vagy valamilyen premier skill poszt legjobbja. WR, OLB, CB, LT, stb. A legjobb. Más posztra 1/5-öt nem éri meg ellőni, mert gazdaságilag nem jön vissza a befektetés akkor sem, ha beválik. Az itt kihúzott rookie megkeres 4-5-6 milliót, és annak a fiatalnak is van betanulási ideje. Ha ezt is bekalkulálom, akkor nem premier poszton (RB, G, S, ILB) egyszerűen nem vehető ki értelmes nyereség ahhoz képest, mintha a piacról elhoznánk csúcsgázsiért egy veteránt, aki azonnal teljesít. Szemben a premier posztokkal, ahol sokkal nagyobb a különbség a rookie fizetés és veterán csúcsgázsi között, ezért megéri a fiatalt nevelgetni.

A hátsóbb körökre nincs konkrét javaslatom az elvárás úgyis mindig ugyanaz. Lehetőleg need posztokra, lehetőleg értéken, lehetőleg minél több tehetséget találni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ne viccelj, sosem karorvendenek - foleg nem egy csapattopicban. Szimplan Tyrodot szoktam ekezni, de ot mindenhol
Wyatt
Én meg Lynchet itt. 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear