Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
No offense de kiégtem 😊 😊
gordon
Na, ezzel ebben a topicban telibe találtál. Bíztunk abban, hogy a kiégéssel is, de sajnos Joseph még csak parázslik. Néhány remek edzés erejéig....

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ne aggódj, én sem a csapatot utálom, hanem a gyűrűs beszólásaikat, holott nem is értenek a sporthoz, közük sincs hozzá. Van itt Egerben pár olyan "pats" drukker, akik csak azért hordják a Patses sapkájukat, mert ők a legjobbak, közben meg semmit nem konyítanak a sporthoz, csak tudják hogy létezik a csapat.
broncoforlife
Egyetértek veled. Ha azonban ezek a dealek sem jönnének össze, jó lenne elhozni Mahomest. Erős keze van, pontos, és mozgékony a zsebben is. Ő is jó választás lenne, nagyon hamar tanul a fiú.
broncoforlife
No offense de kiégtem 😊 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
Hát én ahhoz, hogy melyik college QB-ban lehet a legtöbb NFL potenciál inkább nem szólok hozzá. Pedig NFL-en belül "nagy a szám", nem szoktam a véleményemet sem titkolni, sem szégyellni. Főleg QB-kal kapcsolatban. De a college annyira más, hogy az én szemem képtelen "transzformálni" a pályán látottakat NFL közegbe. Anélkül meg nem ér semmit az egész. Őszintén szólva én akármelyik játékost néztem meg, mindegyiknél bőven láttam problémát. De ez nem jelent semmit, mert lesz majd olyan aki az első preseason meccsre úgy alkalmazkodik az NFL-hez mint a pinty, a másik nehezebben, a harmadik meg soha. A tehetség valószínűleg mindegyikben benne van, a többit majd meglátjuk.
Én egyébként Baker Mayfield-et választanám, ha már muszáj mondani nevet, de tök mindegy. Az a fontos, hogy végre a Broncos FO-ban akadjon valaki aki jó lóra tesz idén.

Free agency-ről meg jöhet Smith is meg Cousins is, majdnem tök mindegy. Mindegyik masszív előrelépés lesz. Smith-t gondolom a biztosabb választásn. Ő tapasztalt, sokat megélt róka, hozni fogja azt amit tud. Cserében a plafon nem lesz az egekben nála. Cousinsban többet látok, de őt egyben rizikósabbnak gondolom. El tudom róla képzelni, hogy ha nem elég motivált, akkor "leereszt" és beszürkül egy Cutler féle szintre.
peterk2005
Egyetértek veled. Ha azonban ezek a dealek sem jönnének össze, jó lenne elhozni Mahomest. Erős keze van, pontos, és mozgékony a zsebben is. Ő is jó választás lenne, nagyon hamar tanul a fiú.
broncoforlife
Mahomes-t? Nincs az az isten, hogy a Chiefs elengedi.
Hulkeinstein
Tudom hogy kevés erre a reális esély, de én csak felvetettem opcióként 😀
broncoforlife
nem opció 😀 azért repül Kovács Sándorunk mert jött Mahom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Amúgy Smith nem szabadügynök, cserélni kell érte, és sztem minimum egy második körről indul a licit, olyan csapatokkal mint a Browns vagy Bills, akik vagy féltucat értékes pickkel rendelkeznek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hát én ahhoz, hogy melyik college QB-ban lehet a legtöbb NFL potenciál inkább nem szólok hozzá. Pedig NFL-en belül "nagy a szám", nem szoktam a véleményemet sem titkolni, sem szégyellni. Főleg QB-kal kapcsolatban. De a college annyira más, hogy az én szemem képtelen "transzformálni" a pályán látottakat NFL közegbe. Anélkül meg nem ér semmit az egész. Őszintén szólva én akármelyik játékost néztem meg, mindegyiknél bőven láttam problémát. De ez nem jelent semmit, mert lesz majd olyan aki az első preseason meccsre úgy alkalmazkodik az NFL-hez mint a pinty, a másik nehezebben, a harmadik meg soha. A tehetség valószínűleg mindegyikben benne van, a többit majd meglátjuk.
Én egyébként Baker Mayfield-et választanám, ha már muszáj mondani nevet, de tök mindegy. Az a fontos, hogy végre a Broncos FO-ban akadjon valaki aki jó lóra tesz idén.

Free agency-ről meg jöhet Smith is meg Cousins is, majdnem tök mindegy. Mindegyik masszív előrelépés lesz. Smith-t gondolom a biztosabb választásn. Ő tapasztalt, sokat megélt róka, hozni fogja azt amit tud. Cserében a plafon nem lesz az egekben nála. Cousinsban többet látok, de őt egyben rizikósabbnak gondolom. El tudom róla képzelni, hogy ha nem elég motivált, akkor "leereszt" és beszürkül egy Cutler féle szintre.
peterk2005
Egyetértek veled. Ha azonban ezek a dealek sem jönnének össze, jó lenne elhozni Mahomest. Erős keze van, pontos, és mozgékony a zsebben is. Ő is jó választás lenne, nagyon hamar tanul a fiú.
broncoforlife
Mahomes-t? Nincs az az isten, hogy a Chiefs elengedi.
Hulkeinstein
Tudom hogy kevés erre a reális esély, de én csak felvetettem opcióként 😀
broncoforlife
Ja, csak ez nem opció, ő a KC franchise QB-je, 3 első körért sem eladó.
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Igen, épp akartam mondani, nagy öröm, hogy minél többen elmondják itt a véleményüket, érzelmeiket. De ez egy olyan fórum, olyan közösség, ahol nem szoktunk gyűlölködni más sportfórumokkal ellentétben. A New England az egyik legnagyobb riválisunk, a viszonyunk a magyar szurkolóikkal rivalizáló, de sportszerű. Próbáljuk ezt megtartani. Mi most inkább maradjunk csendben, azok után ahogy teljesítettünk. Tiszteletreméltó franchise az övék, mind az eredményeiket mind a szakmai munkát nézve. Sokszor persze általában ellenszenves tud lenni a dinasztiára való törekvés, de kénytelenek vagyunk elismerni, amit Belichekék leművelnek, az példa nélküli az amerikai fociban. És ha a mi csapatunkkal történne hasonló évtizedekben mérhető eredményesség, mi is élveznénk minden pillanatát. Szóval no fight.
Zalán
a fórumon nincs bajom a pats szurkolókkal, de van IRL nem 1-2 olyan pats szurkoló aki olyan stílusban tolja hogy szivem szerint a szívlapátot vágnám a fejükbe
egyik konkrétan pofán röhögött a Seahawks győzelme után, hogy ezért kár volt bejutni a döntőbe, bezzeg ha ŐK
de volt pár hasonló attrocitásom

én elismerem a Pats-et, de rühellem sokszor főleg a szurkolóik miatt
Negritis
Ne aggódj, én sem a csapatot utálom, hanem a "fanok" gyűrűs beszólásait, holott nem is értenek a sporthoz, közük sincs hozzá. Van itt Egerben pár olyan "pats" drukker, akik csak azért hordják a Patses sapkájukat, mert ők a legjobbak, közben meg semmit nem konyítanak a sporthoz, csak tudják hogy létezik a csapat. És még nagy pofájuk is van, hogy a többi csapat milyen szar. Nekem eleve nem a csapattal van gond. Tisztelem nagyon Bradyt, mert 40 évesen is fő esélyes az MVP-re.
broncoforlife

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Hát én ahhoz, hogy melyik college QB-ban lehet a legtöbb NFL potenciál inkább nem szólok hozzá. Pedig NFL-en belül "nagy a szám", nem szoktam a véleményemet sem titkolni, sem szégyellni. Főleg QB-kal kapcsolatban. De a college annyira más, hogy az én szemem képtelen "transzformálni" a pályán látottakat NFL közegbe. Anélkül meg nem ér semmit az egész. Őszintén szólva én akármelyik játékost néztem meg, mindegyiknél bőven láttam problémát. De ez nem jelent semmit, mert lesz majd olyan aki az első preseason meccsre úgy alkalmazkodik az NFL-hez mint a pinty, a másik nehezebben, a harmadik meg soha. A tehetség valószínűleg mindegyikben benne van, a többit majd meglátjuk.
Én egyébként Baker Mayfield-et választanám, ha már muszáj mondani nevet, de tök mindegy. Az a fontos, hogy végre a Broncos FO-ban akadjon valaki aki jó lóra tesz idén.

Free agency-ről meg jöhet Smith is meg Cousins is, majdnem tök mindegy. Mindegyik masszív előrelépés lesz. Smith-t gondolom a biztosabb választásn. Ő tapasztalt, sokat megélt róka, hozni fogja azt amit tud. Cserében a plafon nem lesz az egekben nála. Cousinsban többet látok, de őt egyben rizikósabbnak gondolom. El tudom róla képzelni, hogy ha nem elég motivált, akkor "leereszt" és beszürkül egy Cutler féle szintre.
peterk2005
Egyetértek veled. Ha azonban ezek a dealek sem jönnének össze, jó lenne elhozni Mahomest. Erős keze van, pontos, és mozgékony a zsebben is. Ő is jó választás lenne, nagyon hamar tanul a fiú.
broncoforlife
Mahomes-t? Nincs az az isten, hogy a Chiefs elengedi.
Hulkeinstein
Tudom hogy kevés erre a reális esély, de én csak felvetettem opcióként 😀

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hát én ahhoz, hogy melyik college QB-ban lehet a legtöbb NFL potenciál inkább nem szólok hozzá. Pedig NFL-en belül "nagy a szám", nem szoktam a véleményemet sem titkolni, sem szégyellni. Főleg QB-kal kapcsolatban. De a college annyira más, hogy az én szemem képtelen "transzformálni" a pályán látottakat NFL közegbe. Anélkül meg nem ér semmit az egész. Őszintén szólva én akármelyik játékost néztem meg, mindegyiknél bőven láttam problémát. De ez nem jelent semmit, mert lesz majd olyan aki az első preseason meccsre úgy alkalmazkodik az NFL-hez mint a pinty, a másik nehezebben, a harmadik meg soha. A tehetség valószínűleg mindegyikben benne van, a többit majd meglátjuk.
Én egyébként Baker Mayfield-et választanám, ha már muszáj mondani nevet, de tök mindegy. Az a fontos, hogy végre a Broncos FO-ban akadjon valaki aki jó lóra tesz idén.

Free agency-ről meg jöhet Smith is meg Cousins is, majdnem tök mindegy. Mindegyik masszív előrelépés lesz. Smith-t gondolom a biztosabb választásn. Ő tapasztalt, sokat megélt róka, hozni fogja azt amit tud. Cserében a plafon nem lesz az egekben nála. Cousinsban többet látok, de őt egyben rizikósabbnak gondolom. El tudom róla képzelni, hogy ha nem elég motivált, akkor "leereszt" és beszürkül egy Cutler féle szintre.
peterk2005
Egyetértek veled. Ha azonban ezek a dealek sem jönnének össze, jó lenne elhozni Mahomest. Erős keze van, pontos, és mozgékony a zsebben is. Ő is jó választás lenne, nagyon hamar tanul a fiú.
broncoforlife
Mahomes-t? Nincs az az isten, hogy a Chiefs elengedi.
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Hát én ahhoz, hogy melyik college QB-ban lehet a legtöbb NFL potenciál inkább nem szólok hozzá. Pedig NFL-en belül "nagy a szám", nem szoktam a véleményemet sem titkolni, sem szégyellni. Főleg QB-kal kapcsolatban. De a college annyira más, hogy az én szemem képtelen "transzformálni" a pályán látottakat NFL közegbe. Anélkül meg nem ér semmit az egész. Őszintén szólva én akármelyik játékost néztem meg, mindegyiknél bőven láttam problémát. De ez nem jelent semmit, mert lesz majd olyan aki az első preseason meccsre úgy alkalmazkodik az NFL-hez mint a pinty, a másik nehezebben, a harmadik meg soha. A tehetség valószínűleg mindegyikben benne van, a többit majd meglátjuk.
Én egyébként Baker Mayfield-et választanám, ha már muszáj mondani nevet, de tök mindegy. Az a fontos, hogy végre a Broncos FO-ban akadjon valaki aki jó lóra tesz idén.

Free agency-ről meg jöhet Smith is meg Cousins is, majdnem tök mindegy. Mindegyik masszív előrelépés lesz. Smith-t gondolom a biztosabb választásn. Ő tapasztalt, sokat megélt róka, hozni fogja azt amit tud. Cserében a plafon nem lesz az egekben nála. Cousinsban többet látok, de őt egyben rizikósabbnak gondolom. El tudom róla képzelni, hogy ha nem elég motivált, akkor "leereszt" és beszürkül egy Cutler féle szintre.
peterk2005
Egyetértek veled. Ha azonban ezek a dealek sem jönnének össze, jó lenne elhozni Mahomest. Erős keze van, pontos, és mozgékony a zsebben is. Ő is jó választás lenne, nagyon hamar tanul a fiú.

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Igen, épp akartam mondani, nagy öröm, hogy minél többen elmondják itt a véleményüket, érzelmeiket. De ez egy olyan fórum, olyan közösség, ahol nem szoktunk gyűlölködni más sportfórumokkal ellentétben. A New England az egyik legnagyobb riválisunk, a viszonyunk a magyar szurkolóikkal rivalizáló, de sportszerű. Próbáljuk ezt megtartani. Mi most inkább maradjunk csendben, azok után ahogy teljesítettünk. Tiszteletreméltó franchise az övék, mind az eredményeiket mind a szakmai munkát nézve. Sokszor persze általában ellenszenves tud lenni a dinasztiára való törekvés, de kénytelenek vagyunk elismerni, amit Belichekék leművelnek, az példa nélküli az amerikai fociban. És ha a mi csapatunkkal történne hasonló évtizedekben mérhető eredményesség, mi is élveznénk minden pillanatát. Szóval no fight.
Zalán
a fórumon nincs bajom a pats szurkolókkal, de van IRL nem 1-2 olyan pats szurkoló aki olyan stílusban tolja hogy szivem szerint a szívlapátot vágnám a fejükbe
egyik konkrétan pofán röhögött a Seahawks győzelme után, hogy ezért kár volt bejutni a döntőbe, bezzeg ha ŐK
de volt pár hasonló attrocitásom

én elismerem a Pats-et, de rühellem sokszor főleg a szurkolóik miatt
Negritis
Ne aggódj, én sem a csapatot utálom, hanem a gyűrűs beszólásaikat, holott nem is értenek a sporthoz, közük sincs hozzá. Van itt Egerben pár olyan "pats" drukker, akik csak azért hordják a Patses sapkájukat, mert ők a legjobbak, közben meg semmit nem konyítanak a sporthoz, csak tudják hogy létezik a csapat. És még nagy pofájuk is van, hogy a többi csapat milyen szar. Nekem eleve nem a csapattal van gond. Tisztelem nagyon Bradyt, mert 40 évesen is fő esélyes az MVP-re.

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
De inkább áldoznám be a következő évet egy közepesebb képességű irányítóval, mint egy sztárirányítóval egy playoff, de a következő 5 évbe nyögjük az árát. szovyoo
Pár éve meghúztuk 😊
Szerintem vele se nyernénk SB-t (nem megyek bele a Józsizásba). Inkább próbálnék ki egy Alex Smith-t ha tényleg elengedik (még ő is egy első körös centlibe fájna minimum), egy Tyrod Taylor-t, egy Blake Bortles-t, de még egy Eli Manninget vagy Jay Cutler-t is (tudom az ő esetükbe nem biztos, hogy menesztik őket). A lényeg, hogy Von mellé nem hiszem, hogy szerencsés még egy fizetési rekordot megdöntő játékost szerződtetni.
szovyoo
JC? Eli? Micsoda nevek... 😀 Ezt te sem gondolod komolyan.
Alex nekem szimpatikus, viszont Kirk-re én sem áldoznék sokat. Olyan színtelen-szagtalan... de hogy a legjobban kereső legyen? Pff...
JC6
ha lenne eszetek, akkor rámennétek Alexre olcsóért. Egy combos védelemmel bőven jó ő, KC-ben sem ő a fék.
Amadeus
Ha a Chiefsnek van egy minimalis esze akkor szoba se all velunk...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát én ahhoz, hogy melyik college QB-ban lehet a legtöbb NFL potenciál inkább nem szólok hozzá. Pedig NFL-en belül "nagy a szám", nem szoktam a véleményemet sem titkolni, sem szégyellni. Főleg QB-kal kapcsolatban. De a college annyira más, hogy az én szemem képtelen "transzformálni" a pályán látottakat NFL közegbe. Anélkül meg nem ér semmit az egész. Őszintén szólva én akármelyik játékost néztem meg, mindegyiknél bőven láttam problémát. De ez nem jelent semmit, mert lesz majd olyan aki az első preseason meccsre úgy alkalmazkodik az NFL-hez mint a pinty, a másik nehezebben, a harmadik meg soha. A tehetség valószínűleg mindegyikben benne van, a többit majd meglátjuk.
Én egyébként Baker Mayfield-et választanám, ha már muszáj mondani nevet, de tök mindegy. Az a fontos, hogy végre a Broncos FO-ban akadjon valaki aki jó lóra tesz idén.

Free agency-ről meg jöhet Smith is meg Cousins is, majdnem tök mindegy. Mindegyik masszív előrelépés lesz. Smith-t gondolom a biztosabb választásn. Ő tapasztalt, sokat megélt róka, hozni fogja azt amit tud. Cserében a plafon nem lesz az egekben nála. Cousinsban többet látok, de őt egyben rizikósabbnak gondolom. El tudom róla képzelni, hogy ha nem elég motivált, akkor "leereszt" és beszürkül egy Cutler féle szintre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
De inkább áldoznám be a következő évet egy közepesebb képességű irányítóval, mint egy sztárirányítóval egy playoff, de a következő 5 évbe nyögjük az árát. szovyoo
Pár éve meghúztuk 😊
Szerintem vele se nyernénk SB-t (nem megyek bele a Józsizásba). Inkább próbálnék ki egy Alex Smith-t ha tényleg elengedik (még ő is egy első körös centlibe fájna minimum), egy Tyrod Taylor-t, egy Blake Bortles-t, de még egy Eli Manninget vagy Jay Cutler-t is (tudom az ő esetükbe nem biztos, hogy menesztik őket). A lényeg, hogy Von mellé nem hiszem, hogy szerencsés még egy fizetési rekordot megdöntő játékost szerződtetni.
szovyoo
JC? Eli? Micsoda nevek... 😀 Ezt te sem gondolod komolyan.
Alex nekem szimpatikus, viszont Kirk-re én sem áldoznék sokat. Olyan színtelen-szagtalan... de hogy a legjobban kereső legyen? Pff...
JC6
ha lenne eszetek, akkor rámennétek Alexre olcsóért. Egy combos védelemmel bőven jó ő, KC-ben sem ő a fék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 787 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Allen engem sem győzött meg eddig 100%-ban. Vagy legalábbis nem annyira, hogy egy 1/5 pick-et rá kéne dobni. Ha draft nálam sokkal inkább Mayfield vagy Rudolph, hamár Oklahoma State 😀 (lehet egyébként hazabeszélek kicsit, de engem meglepett, hogy kb sehol nem kerül elő a neve, pedig igencsak jó szezonokat produkált eddig. És azért a 170 feletti passer rating és 10 yard feletti átlag nem gyenge, még akkor is, ha csak egyetemi bajnokság...)
Mondjuk én is hoznék az FA-ról is irányítót, mert csak egy kezdővel nagyon necces lenne nekimenni a szezonnak. Nyilván én Kirk kapitányt favorizálom, de Smith-ben is látok rációt. Az mondjuk jó kérdés, hogy egy első körös pick-et megér-e...

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Mielőtt mindenki felülne a Josh Allen bandwagonra, pár aggodalomra okot adó statot megoszatanék a pontosságával kapcsolatban:

In two years as a starter for the Cowboys, Allen completed just 56.2 percent of his passes for 4,912 yards and threw 41 touchdowns and 21 interceptions.

I checked statistically and it holds up: Under 57% completion and over 600 career attempts). NFL guys include Ryan Lindley, Andrew Walter, Derek Anderson, Christian Hackenberg, Kyle Boller, Jake Locker, Jevan Snead, Joey Harrington, Tom Savage

Ugly group Josh Allen is a part of.


szerk.: Megjegyzem ugyanakkor, hogy még egyáltalán nem ástam bele magam az idei top prospectekbe, így kiforrott véleményem sincs egyikről sem.
Általános Doktor
Ez igaz. De engem nem a statjai hoztak lázba, hanem a játéka (és ez csak az én hozzá nem értő személyes véleményem 😊 ) Ezt a statot viszont Wyomingban produkálta. Ha tényleg kihúzzák az első kör elején akkor az egyetem történetében a legmagasabban draftolt játékos lesz.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 762 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
szerintem meg jobb egy Cousins szintű QB (minimum game manager, mint Smith, de nehogy 1.kört adjunk érte), minthogy legyen még egy Lynch

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mielőtt mindenki felülne a Josh Allen bandwagonra, pár aggodalomra okot adó statot megoszatanék a pontosságával kapcsolatban:

In two years as a starter for the Cowboys, Allen completed just 56.2 percent of his passes for 4,912 yards and threw 41 touchdowns and 21 interceptions.

I checked statistically and it holds up: Under 57% completion and over 600 career attempts). NFL guys include Ryan Lindley, Andrew Walter, Derek Anderson, Christian Hackenberg, Kyle Boller, Jake Locker, Jevan Snead, Joey Harrington, Tom Savage

Ugly group Josh Allen is a part of.


szerk.: Megjegyzem ugyanakkor, hogy még egyáltalán nem ástam bele magam az idei top prospectekbe, így kiforrott véleményem sincs egyikről sem.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Pár éve meghúztuk 😊
JC6
Csak arra utaltam, hogy most nem értek egyet azzal a gondolkodással, hogy mindent és mindenkit hajlandóak vagyunk beáldozni egy "sztár" irányítóért. Több poszton is vannak needek, pláne ha olyanokat áldozunk be mint (Talib, Sanders). Amiket csak a drafton nem fogunk tudni pótolni. Illetve PM-el nem igazán említeném egy lapon Kirk-t, még ha kicsit már össze is volt törve.
JC? Eli? Micsoda nevek... 😀 Ezt te sem gondolod komolyan.
Alex nekem szimpatikus, viszont Kirk-re én sem áldoznék sokat. Olyan színtelen-szagtalan... de hogy a legjobban kereső legyen? Pff...
JC6
A neveket vállalom. 😊 Cutler: Annyi van benne mint a mostaniakba, sőt. Legfeljebb fél év után már lehetne játszatni Allent vagy Mayfield-et. Eli: lehet szeretni vagy nem, de nyert két gyűrűt. A mostani 4 QB-nkat odaadnám érte simán. Legfeljebb nyer nekünk is egyet és visszavonul. Ha a falat megerősítjük akkor velük is képesek lehetünk nyerni. A lényeg, hogy ha nincs olyan játék intelligenciával és karral rendelkező Qb FA-n, mint PM aki jó évében egy gyenge #O-al is varázsol arra nem áldoznék nagy pénzt. Akár Kirk (2017-24M$), akár az általam felsoroltak.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
De inkább áldoznám be a következő évet egy közepesebb képességű irányítóval, mint egy sztárirányítóval egy playoff, de a következő 5 évbe nyögjük az árát. szovyoo
Pár éve meghúztuk 😊
Szerintem vele se nyernénk SB-t (nem megyek bele a Józsizásba). Inkább próbálnék ki egy Alex Smith-t ha tényleg elengedik (még ő is egy első körös centlibe fájna minimum), egy Tyrod Taylor-t, egy Blake Bortles-t, de még egy Eli Manninget vagy Jay Cutler-t is (tudom az ő esetükbe nem biztos, hogy menesztik őket). A lényeg, hogy Von mellé nem hiszem, hogy szerencsés még egy fizetési rekordot megdöntő játékost szerződtetni.
szovyoo
JC? Eli? Micsoda nevek... 😀 Ezt te sem gondolod komolyan.
Alex nekem szimpatikus, viszont Kirk-re én sem áldoznék sokat. Olyan színtelen-szagtalan... de hogy a legjobban kereső legyen? Pff...
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Hétvégén volt szerencsém megnézni, a Draft QB reménységeinek 1-2 meccsét. Az 5 jelölt fordított sorrendben, ahogy nekem felkeltették az érdeklődésemet:
5. Lamar Jackson: Heisman-trófea ide vagy oda, nekem nem elég meggyőző a srác. Cam Newtonhoz hasonlít. Futásban zseniális, passzban is vannak szép megmozdulásai, de soha sem szerettem az ilyen típusú Qb-kat. Ahelyett hogy irányítaná a csapatot ő akarja egyedül megoldani a helyzeteket. Neki egyáltalán nem örülnék.
4. Sam Darnold: őt mondják a legjobbnak sokan. Valamiért ő sem fogott meg. Az első kiszemeltnek dobja mindig a labdát. Nem futkos esztelenül, de mozgékony, jól szabadul a nyomás alól. Wenthez hasonlítják. De néha olyan homály dobásai vannak. A mostani irányítóinkhoz képest még ő is jobb lehet, de neki kellene még 1-2 év a padon.
3. Josh Rosen: szimpatikus srác, tipikus zsebirányító. Olyan passzai vannak öröm nézni. Idén elég gyenge fal volt előtte szerintem és a mi sztár Qb-jainkkal szemben ő többé kevésbé ezeket a helyzeteket is megoldja. Sokan őt mondják a leg NFL készebbnek. Őt már szívesen elnézném nálunk, de ő is a betanult utvonalakat dobja meg elsősorban.
2. Baker Mayfield : A Rose bowl második félidejébe megmutatta, hogy még neki is van mit tanulnia. Annyira szétesett. Viszont az egész éves teljesítménye miatt örülnék, ha egy ilyen Qb ülne jövőre a padon. Öröm nézni hogy végre van egy ember aki pásztázza a teljes pályát, mielőtt eldobná a labdát.
1. Josh Allen: nálam ő a favorit. Mozgékony, lát a pályán, mozgás közben is pontosan dob. Ha kell megfutja az utat. Bivaly erős karja van. Snap után is variál a játékon ha kell. A mostani Potato bowl-on Elway is személyesen nézte meg a játékát, ahol a meccs játékosa lett.

Ez az első év, hogy elkezdtem egyetemi focit nézni, így nem gondolom magam szakértőnek, de nekem Mayfield és Allen is olyan, akit el tudok képzelni, mint a Franchise jövője.
Tudom, hogy egy első körös Qb húzás azt jelenti, hogy olyan emberekről maradunk le mint Minkah Fitzpatrick vagy az egyik idei kedvencem Isaiah Wynn, de akkor is QB-t húznék. A jelenlegi állományból max Siemian-t hagynám meg 3. számunak. Brock és Lynch kuka, Kelly ha bejön akkor mehet macska is. Illetve FA-n oldanám meg a jövő évi kezdő Qb-t. Most nagyon elkapott mindenkit a Kirk láz. Engem valahogy nem. Nem nagyon követem a karrierjét, de nem láttam, tőle olyan nagy villanást mint idén Wentztől. Így nem gondolom, hogy a legjobban fizetett Qb-nak kellene lennie és pláne nem hogy ezt Denverben. Ha ez azzal jár, hogy a mostani keretből faragni kell, hogy ő beférjen és ezzel a többi posztot is kevésbé tudjuk FA-n foltozgatni, akkor nem gondolom, hogy ő lehet a rövid távú megoldás. Ettől függetlenül szerintem sem lehet egy frissen draftolt játékossal nekivágni a következő szezonnak. De inkább áldoznám be a következő évet egy közepesebb képességű irányítóval, mint egy sztárirányítóval egy playoff, de a következő 5 évbe nyögjük az árát. Szerintem vele se nyernénk SB-t (nem megyek bele a Józsizásba). Inkább próbálnék ki egy Alex Smith-t ha tényleg elengedik (még ő is egy első körös centlibe fájna minimum), egy Tyrod Taylor-t, egy Blake Bortles-t, de még egy Eli Manninget vagy Jay Cutler-t is (tudom az ő esetükbe nem biztos, hogy menesztik őket). A lényeg, hogy Von mellé nem hiszem, hogy szerencsés még egy fizetési rekordot megdöntő játékost szerződtetni.

Szerkesztette: szovyoo
több mint 6 éve
ilPazzo Denver Broncos 15
Olvasgattam, meg videókat nézegettem a draftra jövő top4 qb-ról. Meg fogtok érte kövezni, de én Baker Mayfieldet hoznám el a saját draftpickünkkel. Itt a többség Kirkre vágyik egy FA-n, és ellene sem lesz kifogásom, de én inkább magasan hoznék qb-t. Ez a csávó nem lesz Manziel.
Szóval én qb-ra vágyom magasan, miközben biztosan jó a guardember is. De futót semmiképp nem szeretnék akkor, amikor ez a Henderson gyerek is megvillant Book és CJ mellett.
Zalán
Rengeteg órát szoktam beleölni így az év elején, hogy meglessem idén majd most ki lesz a legjobb QB prospect. Idén ezzel én már kb végeztem is (államvizsga előtt tengernyi ideje van az embernek ugye...).

Mayfieldel szemben idén én Josh Allent preferálnám. A srácnak olyan karja van, hogy letépem az arcom. Úgy jön ki a labda a kezéből mintha baseball labdát dobna. Életemben nem láttam még ilyen karerősséget... Mellette meg teljesen értelmes, szimpatikus arc. De természetesen neki is megvannak a maga problémái mint minden QB-nak aki idén kijön. Akárhol olvasok scouting reportokat vagy mock draftot szerintem két ugyanolyan sorrendel nem találkoztam még. Nem lennék meglepődve ha 5 Qb menne ki idén az első körben (annyi is fog) és minden azon fog múlni, hogy melyik HC, OC, GM vagy tulaj kibe fog beleszerelmesedni. Szóval a sorrend elég szubjektív. Így nálam is. Mayfield nekem nagyon labilis... Nem érzem rajta azt a plussz és nem kelti azt az érzést, hogy rábíznám a Franchizom jövőjét. Emelett meg vannak parádés megmozdulásai, vezére volt a csapatának illetve random senkinek nem adják oda a Heismant. Szóval visszatérve az előző gondolatmenetre... Kibe szerelmesedik bele az ember.

Én Allent draftolnám.. DE jelenleg megnézve a keretünket és a needeket, nem lenne okos Qb-t húzni. Ez a roster nagyon jó és valahogy a FA-n kéne megoldani az irányítókérdést... Idén mondjuk elég bő is lesz a választék. Gondolik Itt Kirk Kapitányra, Alex Smith-re, Tyrod Taylorra, Elira, Bortlesra, Keenumra, Bridgewaterre, Bradfordra vagy McCarronra. Izgalmas lesz idén a Qb keringő az FA-n az már biztos (meg a drafton is). Neveket végigolvasva viszont Kirk Kapitányon kívül nem lennénk sokkal előrébb a többi névvel..

Szóval én feltolnám a házat Cousinsra és a Draft első körében pedig a falba hoznék embert, Qb rush esetén letraden is elgondolkodnék (ez így kompletten a best case scenario véleményem szerint). Ellenkező esetben én nem próbálkoznék a többi Qb-val FA-n és ha már ilyen magason húzunk akkor Drafton rámennék Allenre.

Why do we fall?
So we can learn to pick ourselves up.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
És ki mit szól az eddigi coach szerzemenyekhez? Ahogy látom erről még nem volt szó 😀
roberto23
mert kéne hozzá egy kis resarch.
Modkins ajánlólevele elsőre jó.
Mondjuk Studesvilleé is az lenne. btw, nem tudom csak rooney rule miatt, de pont a Giantshöz van sorszáma HC interjúra...

Sullivané kevésbé. OCként elég szerény bizonyítványa van szvsz, QB coachként meg egy veterán Eli Manninget edzett. De nyert vele 2 gyűrűt, egyet WR coachként egyet QB coachként. Ha ezzel egy Eli tradeet taposunk ki, akkor taps.

De nem igazán ismerem se a Bears, se a Giants közelmúltbeli berendezkedését eléggé ahhoz, hogy véleményt formáljak. Howard coachingtl olyan jó vagy magától, Eli mellett csinál-e bármit is egy QB coach, illetve a Brocnoséval vetekedő Giants O mennyire McAdoo és mennyire Sullivan érdeme, és sok minden mást még nem tudok.
De akinek jobb rálátása van az urak munkásságára vagy több info-ja, szívesen olvasnám.

Egyébként én titkon örülnék egy olyan pozíciós edzőnek, akit 0-4, 0-6 körül ki lehetne nevezni interim HC-nak... Hátha kirúgnánk VJ-t amikor még menthető a szezon. Mondjuk úgyse, remek edzéseket fog vezényelni és bízunk a feltámadásban, mint idén...
Black_Adder
Sullivan anno Tampában ahol szabad kezet kapott egy klasszik Air Coryellre hajazó csapatot rakott össze, Josh Freeman egyik legeredményesebb éve volt a 2012-es, nem véletlen h akkoriban a Bears HC interjúra is hívta miután kirúgták Lovie Smitht.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ne fogd vissza magad ebben Black. Egyáltalán nem zavaró. Pontosan megfogalmaztad a mai Bronco szurkoló érzelemvilágát. Igzából most azt keressük, hogyan szurkoljunk a csapatunknak. Tudathasadásos állapot, mert a játékosért szorítasz, az edző eltávolítása viszont kudarcért kiállt. Nagyon durva az a névsor, akiknek lejár a szerződése 2019-ben. A SB győztes csapatban sokkal több volt, mint hogy két év alatt leeresszen. Most szomorú a történet. De nem történt más, csak megint igazad lett, nem fognak meneszteni egy elsőéves edzőt. Bármennyire is reménytelen. Lehet tényleg nem volt potenciális edzőjelölt Elway látókörében, és ez a kisebb rossz. Egy új, jó qb akárhonnan, egy csapásra megváltoztathat mindent. Talán ebben bízhatunk.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Egyébként én titkon örülnék egy olyan pozíciós edzőnek, akit 0-4, 0-6 körül ki lehetne nevezni interim HC-nak... Hátha kirúgnánk VJ-t amikor még menthető a szezon. Mondjuk úgyse, remek edzéseket fog vezényelni és bízunk a feltámadásban, mint idén...
Black_Adder
Hallod Black, évek óta nem "láttalak" ilyen negatívnak HC-terén, sőt, úgy alapjában véve negatívnak sem. Ha nálad ennyire kiverte a biztosítékot VJ, akkor tényleg nagy a gáz..
JC6
Nincs egetrengető dolog mögötte. utoljára 2010ben voltam ilyen negatív. Akkor volt utoljára losing season. Ennyi. 6 éven át jók voltunk, most szarok, egy korábban bizonyított játékosállománnyal..
A keret kapcsán most is optimista lennék, de ezzel most kidobunk még egy évet és kb vége lejárnak a szerződések kiöregednek a játékosok.

Szerintem több van ebben a keretben, ahogy a 2008asban is több volt. Ez a bajom.

Meg VJ tanácstalan bamba nézése, hogy egy 25 éves sorozatot tett tönkre kb a meccset szabotálva, hogy nem vállalja a felelősséget kudarcért, hogy van pofája a sorozatban 6 elvesztett meccs után is azt mondani, hogy we had a great week of practicewe had a great week of practice, meg hasonlók. Utálom ezt az embert. És ha elkezdenénk nyerni vele - LOL - az elején akkor is vegyes érzéseim lennének, nagyon sok győzelem feledtetné csak ezt a gyalázatot. Addig meg nem tudok tiszta szívből szurkolni a kedvenc csapatomnak, mert egy majom az edzője...

Rövden ennyi. Próbálok majd minél kevesebbet demoralizálni. De van néhány hangadó, akiket ha elküldünk ez nem fog menni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Olvasgattam, meg videókat nézegettem a draftra jövő top4 qb-ról. Meg fogtok érte kövezni, de én Baker Mayfieldet hoznám el a saját draftpickünkkel. Itt a többség Kirkre vágyik egy FA-n, és ellene sem lesz kifogásom, de én inkább magasan hoznék qb-t. Ez a csávó nem lesz Manziel.
Szóval én qb-ra vágyom magasan, miközben biztosan jó a guardember is. De futót semmiképp nem szeretnék akkor, amikor ez a Henderson gyerek is megvillant Book és CJ mellett.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”