Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jelenleg Brian Mihalik a kezdő LT.
Az egyetlen csere meg Bryce Harris (ki???). Vicces lesz.
Bazzani
Mihalikot 3-4 defensive endnek draftoltuk ha jól rémlik. A Steelerses LT Villenueva is DE-ként kezdte nálunk, aztán egész korrekt tackle lett belőle. Nem mintha lenne bármi összefüggés.
mustaine
Az előző meccsen valami 4snap/3siettetés volt a produktuma.
Ha Stafford túléli a meccset én már akkor boldog leszek.

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jelenleg Brian Mihalik a kezdő LT.
Az egyetlen csere meg Bryce Harris (ki???). Vicces lesz.
Bazzani
Mihalikot 3-4 defensive endnek draftoltuk ha jól rémlik. A Steelerses LT Villenueva is DE-ként kezdte nálunk, aztán egész korrekt tackle lett belőle. Nem mintha lenne bármi összefüggés.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Greg Robinson nem edzett.
Jelenleg Brian Mihalik a kezdő LT.
Az egyetlen csere meg Bryce Harris (ki???). Vicces lesz.

több mint 6 éve
oleewear Detroit Lions 225
Közben Ebronnak megszületett a kisfia😊
oleewear
Reméljük nem ejti el.
Bazzani
😀😀😀
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Közben Ebronnak megszületett a kisfia😊
oleewear
Reméljük nem ejti el.

több mint 6 éve
oleewear Detroit Lions 225
Közben Ebronnak megszületett a kisfia😊
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Basszus ha nem lennénk ennyire rapszódikusak szarok akkor hozható lenne a PO.
Az 5 csoportmeccsből hozni kellene négyet. Caldwell ezekben azért nem volt rossz. Ráadásul a Packers Rodgers nélkül nem tűnik olyan jónak, bár Hundley pár meccs alatt sokat fog tanulni. A Bears egy brutál jó védelemmel de kérdéses támadóegységgel érkezik bár amit Hundleyra írtam az Trubiskyre is igaz ráadásul nem a megszokott idősávban játszunk velük ami nekünk szökőévente sül csak el jól. A Vikings meg a csoport legjobbja de idegenben is legyőztük őket. Nem lehetetlen négyet fogni ezekből.
Aztán ott van a Browns és Ravens elleni meccs ami egy POba igyekvő csapatnak kötelező. Nem lebecsülve egyiket sem, de ezeket hozni kell.
És akkor hozni kellene egyet a Tampa és Bengals elleni két idegenbeliből. Nem könnyű.
És ott a Steelers elleni ami tuti zakó. Remek támadó és védőfal, a liga egyik legjobb futója és elkapója. Ráadásul a fél csapatunk sérült. Én nem is áldoznék túl nagy energiát erre a meccsre. Stafford meg Tate is pihenjen inkább.
Lehet ebből 10-6 de 6-10 is.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@ttwentyman: Vikings & Bears win. Packers lose.
NFC North standings:
Vikings - 5-2
Packers - 4-3
Lions - 3-3
Bears - 3-4

Meglesz a negyedik hely.
És tádámmmm Caldwell marad!

több mint 6 éve
oleewear Detroit Lions 225
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000863408/article/eric-ebron-my-play-hasnt-been-the-best-for-lions

Már el is felejtettem, hogy kik jöttek közvetlenül Ebron után azon a drafton. Csupán 3 All-Pro szintű játékos. Mayhew majdnem olyan hülye volt mint Millen.
anarfa
Sose felejtsd el, hogy ezeket az "utólag milyen okos vagyok "cikkeket ugyanazok írják akik a draft előtt Ebront szopkodták..
gordon
Hát azért Ebron már akkor fejvakarós pick volt. De tény, hogy szinte mindenkinél vannak bustok, csak itt valahogy nagyobb az arányuk, mint máshol.
anarfa
Ebron ilyen Pettigrew 2.0 nálam... Ő is cska droppolgatott utolsó éveiben, blokkolni se tudott igazán, aztán senkinek se kellett miután kivágtuk...
több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000863408/article/eric-ebron-my-play-hasnt-been-the-best-for-lions

Már el is felejtettem, hogy kik jöttek közvetlenül Ebron után azon a drafton. Csupán 3 All-Pro szintű játékos. Mayhew majdnem olyan hülye volt mint Millen.
anarfa
Sose felejtsd el, hogy ezeket az "utólag milyen okos vagyok "cikkeket ugyanazok írják akik a draft előtt Ebront szopkodták..
gordon
Hát azért Ebron már akkor fejvakarós pick volt. De tény, hogy szinte mindenkinél vannak bustok, csak itt valahogy nagyobb az arányuk, mint máshol.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000863408/article/eric-ebron-my-play-hasnt-been-the-best-for-lions

Már el is felejtettem, hogy kik jöttek közvetlenül Ebron után azon a drafton. Csupán 3 All-Pro szintű játékos. Mayhew majdnem olyan hülye volt mint Millen.
anarfa
Sose felejtsd el, hogy ezeket az "utólag milyen okos vagyok "cikkeket ugyanazok írják akik a draft előtt Ebront szopkodták..
több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000863408/article/eric-ebron-my-play-hasnt-been-the-best-for-lions

Már el is felejtettem, hogy kik jöttek közvetlenül Ebron után azon a drafton. Csupán 3 All-Pro szintű játékos. Mayhew majdnem olyan hülye volt mint Millen.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
@AndrewSiciliano: Matthew Stafford is on pace to get sacked 61 times. No @NFL QB has been sacked 60+ times in over a decade.
(Kitna 2006. 63 w/DET)

Kit lep meg, hogy ez a rekord is a miénk?
Bazzani
Egész pontosan 76 a rekord, 2002-ből. (David Carr)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AndrewSiciliano: Matthew Stafford is on pace to get sacked 61 times. No @NFL QB has been sacked 60+ times in over a decade.
(Kitna 2006. 63 w/DET)

Kit lep meg, hogy ez a rekord is a miénk?

több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Tate kiesett pár hétre, vállsérülés.

Lehet-e szarabb az offense? lehet.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@POD_Payton: Here's all the numbers
09-14 sacks
11-11 sacks
12-12 sacks
13-9 sacks
14-21 sacks
15-9 sacks
16-15 sacks
17-23 sacks

Staffordot 6 meccs alatt többször sackelték idén mint bármelyik szezonjában összesen (16 meccsen).
Legalább az OL edzőnek repülnie kellene azonnal.

több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A mai meccs már-már komikus alakulása ellenére Rodgers sérülésével azt gondolom, hogy ebből a hétből pozitívan jövünk ki. A csoport nyerhető, érzésem szerint a Vikingsszal nagyjából egy szinten vagyunk.
A bye week pedig nem jöhetne jobbkor, pont most kell összeszedni magunkat.

Én amúgy ebben a szezonban valahogy elhatároztam, hogy bízom a csapatban 😊
Nem az edzőkben, a játékosokban.
anarfa
Nem tudom nekem valahogy nem akar az egész összeállni. Valami ami egyik héten működik a következőn trágya. :/
Blevi
Melyik hétvégén ment jól?

Ez egy középszerű csapat. Semelyik egyéb nem konziztens.

A védelem hozott egy rakás szerzett labdát az első hetekben. Emiatt nyerhettünk.
A tendencia hogy az offense is egyre gyengébb.
Mondjuk 30 pontos hátrányban nagyobb a hiba lehetősége.
De a támadófal hétről hétre gyengébb.
Azt gondoltam erősödni fog.
Egyre gyengébben megy a játék.

Az első két meccset nyertük. De két olyan csapattal akik sehol nem voltak eddig a hétvégéig. (Nem picit lep meg a Cards simázása, no meg a
Nyeretlen Giants sikere Denverben)


Utána kikaptunk a Falconstól.
Egyet nyertünk a Viks ellen, akik 7 pontot csináltak összesen.
Majd egy 2 sima vereség.
Mert nagyon sima és egyértelmű volt ez az előző kettő....

A jövőben sem számítok csodára. Ez a tendencia fog folytatódni.
A gyenge csapatok ellen nyerünk. Az erosebbektől kikapunk. És kivétel ez alól, az lesz, ha összejön egy-egy csoda comeback.
Mondjuk 35 ről már nem lehet visszajönni. Esetleg ha elkezdenénk mi is pontokat csinálni az első félidőben, akkor lenne esélyünk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
A mai meccs már-már komikus alakulása ellenére Rodgers sérülésével azt gondolom, hogy ebből a hétből pozitívan jövünk ki. A csoport nyerhető, érzésem szerint a Vikingsszal nagyjából egy szinten vagyunk.
A bye week pedig nem jöhetne jobbkor, pont most kell összeszedni magunkat.

Én amúgy ebben a szezonban valahogy elhatároztam, hogy bízom a csapatban 😊
Nem az edzőkben, a játékosokban.
anarfa
Nem tudom nekem valahogy nem akar az egész összeállni. Valami ami egyik héten működik a következőn trágya. :/
több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
A mai meccs már-már komikus alakulása ellenére Rodgers sérülésével azt gondolom, hogy ebből a hétből pozitívan jövünk ki. A csoport nyerhető, érzésem szerint a Vikingsszal nagyjából egy szinten vagyunk.
A bye week pedig nem jöhetne jobbkor, pont most kell összeszedni magunkat.

Én amúgy ebben a szezonban valahogy elhatároztam, hogy bízom a csapatban 😊
Nem az edzőkben, a játékosokban.
több mint 6 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Kockáztatod a franchise irányítód egészségét 35 pont hátrányban, majd puntolsz 2 percnél 14 pont hátrányban.
Aki érti szóljon.
Bazzani
Azt akarták hogy bízzak, aztán hogy mégse legyek olyan lelkes pofánvertek büdös hallal.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
Kockáztatod a franchise irányítód egészségét 35 pont hátrányban, majd puntolsz 2 percnél 14 pont hátrányban.
Aki érti szóljon.
Bazzani
 thumbs.gfycat.com/WealthyAgileKagu-small.gif

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Végre jövő vasárnap a “bye week” ellen játszunk. Csak nehogy kikapjunk azok ellen is 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kockáztatod a franchise irányítód egészségét 35 pont hátrányban, majd puntolsz 2 percnél 14 pont hátrányban.
Aki érti szóljon.

több mint 6 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Gyerünk srácok mindenki kezdjen sírni ipari mennyiségben. 😂
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Sikerült eljutnunk oda megint, hogy rajtunk röhög a liga, ellenünk döntögetnek karriercsúcsokat, a meccsek második félideje érdektelenségbe fullad.

Jön a bye weeek.
Rodgers sérülése miatt nyílt a verseny.

1. Ki kell rúgni Cootert.
2. Decker minél hamarabb jöjjön vissza, Robinson cut még ma.
3. Valakinek a csapat élére kell állni és rendet vágni a fejekben, mert Caldwell nem képes erre.

Ez a csoport nyerhető, ha képesek vagyunk feléleszteni az offense-t egy új edzővel.
Bazzani
Ennyire gyalázatos a két évvel ezelőtti cheifs elleni meccs volt utána repült is Lombardi reménykedjünk most meg Cooter fog

We just form a fucking wall.