NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rájöttünk,hogy need lehet az RB poszt.
Már van is pár képzeletbeli jelölt a megoldásra:

Lions | Mike Tolbert a strong fit?

The Detroit Lions could show interest in free-agent RB Mike Tolbert (Chargers), who would be a strong fit for the Lions. Tolbert is accustomed to being part of a committee approach, is a strong in pass protection and catches the ball well. He is not expected to command a high-dollar contract.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | BenJarvus Green-Ellis could be option

The Detroit Lions could show interest in free-agent RB BenJarvus Green-Ellis (Patriots).

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Tim Hightower could be on radar

The Detroit Lions could show interest in free-agent RB Tim Hightower (Redskins).

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Avril állítólag megkapta a taget.Stez
Sztem meg nem,sőt meg akarnak állapodni vele a határidő előtt.
Oh, and Lions still working on a longer term deal with DL Cliff Avril but prepared to franchise him if need be. Deadline is Monday afternoon.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Avril állítólag megkapta a taget.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tulloch már a szezon után is mondta, hogy maradni szeretne. Szóval itt valszeg nem rajta múlnak a dolgo nagyrészt, nem adnak neki eleget, de lehet nem is akarnak. Pedig szerintem Ő sokkal nagyobb veszteség, mint Avril. Az nagy érvégés lesz a védelemben, hiába jönne teszem azt egy Finnegan mondjuk, aki upgrade, ha Tulloch meg megy.
Avril mehet, Tullochra nagy szükség lenne. Nagy szopi lesz.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
A.Palmerről pár szót írnátok?

Így első blikkre nekem olyan under the radar FA lehet akikre idén sztem mi rárepülhetünk.
Méreteiből kiindulva WLB a srác...
Statok alapján csere, ST?!
Idén sérült volt?

KösziRolni
Olyan semmi extra jàtèkos. Fôleg ST-ben jàtszott.
Amikor rengeteg volt a sèrült akkor jàtszott OLB-t.
Nagy ûr nem marad utåna.
Amùgy nem volt sèrült csak nem fèrt be.Bazzani
Értem köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A.Palmerről pár szót írnátok?

Így első blikkre nekem olyan under the radar FA lehet akikre idén sztem mi rárepülhetünk.
Méreteiből kiindulva WLB a srác...
Statok alapján csere, ST?!
Idén sérült volt?

KösziRolni
Olyan semmi extra jàtèkos. Fôleg ST-ben jàtszott.
Amikor rengeteg volt a sèrült akkor jàtszott OLB-t.
Nagy ûr nem marad utåna.
Amùgy nem volt sèrült csak nem fèrt be.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
A.Palmerről pár szót írnátok?

Így első blikkre nekem olyan under the radar FA lehet akikre idén sztem mi rárepülhetünk.
Méreteiből kiindulva WLB a srác...
Statok alapján csere, ST?!
Idén sérült volt?

Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit ùgy èrzem a helyzetet,mint amikor a parasztbàcsi megpròbàlja összefogdosni az elszabadult kutyàit. Amire az egyiket majdnem elkapja, hupsz màr el is futott a màsik.
Avrilre figyeltünk erre odalett Tulloch. Persze majd Levy ott lesz,de ez olyan mint Ferrari helyett a Suzuki.
Nem mellesleg Palmer nem ìrta alà a tendert ès Stanton is elvàgyòdik.
Megatron hosszabbìtàsa sem halad.
Nem àllunk jòl.

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
FA elötti èvèben sok jàtekos kiemelkedo. Ahogy iden Avril volt. De nem er annyit mint amennyit kerne. Tulloch pedig ha jol emlèkszem 1èvre igerte magat. Nem hiszem hogy mbradna.. Cap sincs tul sok hely. Kicsit szet fog hu5lani b vedelmunk. Ha tulloch megy, levy visszakerùl közèpre

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
The Detroit Lions and middle linebacker Stephen Tulloch are not close on a new contract, Mike Florio of ProFootballTalk.com reports.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hiába akarod megtartani Avrilt, ha egyszer annyit kér, hogy kb. cap space sem marad és kibaszol magaddal, ami a további offseason igazolásokat illeti.
Ahogy azt már mondtad, azt tudom mondani én is, ezredszerre. Avrilt meg kell tartani, de nem minden áron. Tulloch sokkal fontosabb.Stez
"Cliff is obviously a guy that is very important to us. He fits our scheme well, he (was) an impact player last year. Had 11 sacks, a lot of forced fumbles; a couple of games he sorted of iced; an interception late against San Diego that sealed our playoff bid; a sack and a strip in a couple of games that really made a difference for us."

"So whatever happens with Cliff, it's a business decision. If we were to franchise him and he were to hold out, that's a business decision that Cliff makes, if he thinks that's the best thing for him. I respect his ability to handle his business."

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hiába akarod megtartani Avrilt, ha egyszer annyit kér, hogy kb. cap space sem marad és kibaszol magaddal, ami a további offseason igazolásokat illeti.
Ahogy azt már mondtad, azt tudom mondani én is, ezredszerre. Avrilt meg kell tartani, de nem minden áron. Tulloch sokkal fontosabb.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
jó, Alphonsoért mit kapnánk? két éve kb. folyton sérült, tavaly mondjuk a sérüléséig király volt, de ez kevés, nem jön érte olyan ellenérték szvsz, hogy megérje eladni, viszont ha egészséges, depthbe nagyon jó lehet
Avrilről meg eddig is tudtuk, hogy csak a pénz érdekli, meg kellene próbálni tradelni, de az nem fog menni, taget alá sem fog írni, szóval én azt mondom csókolom neki
viszont akkor a DE lesz az egyik legnagyobb need, így vagy FA-zni kell oda, vagy draftolni mondjuk első körben.. de mondjuk szerintem eléggé tré lenne, ha ilyen OL mellett már a harmadik évben is sorozatban DL-be draftolnának Schwartzék..Stez
Houston az 1.számú CB.
Wrightot újra akarja igazolni a vezetőség mert:
"He had a solid season for us," Lions general manager Martin Mayhew said Friday. "He had good production; 74 tackles, four picks, 16 (pass breakups), started 16, which we haven’t had a lot of corners do that the last few years. So we were happy with his performance. He can obviously perform better. Most of our guys can. But we’re also going to work on trying to get him back."
Berry backupnak jó és sztem hozunk valakit FA-n vagy drafton.
Phonsonak volt pár jó meccse, meg több tragikus.
Akármit kapunk érte már jó,ha nem akkor cut sztem.

Mayhew nyilatkozta (CB volt régen),hogy sokkal fontosabb a brutál passrush mint a cornerek játéka. Remek passrush-al átlagos cornerek is játszhatnak remekül.
Ebből ítélve lesz DL mozgás idén is.

Amúgy továbbra is meg akarjuk tartani a FA-ink nagytöbbségét, főleg Avrilt és Tullochot.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jó, Alphonsoért mit kapnánk? két éve kb. folyton sérült, tavaly mondjuk a sérüléséig király volt, de ez kevés, nem jön érte olyan ellenérték szvsz, hogy megérje eladni, viszont ha egészséges, depthbe nagyon jó lehet
Avrilről meg eddig is tudtuk, hogy csak a pénz érdekli, meg kellene próbálni tradelni, de az nem fog menni, taget alá sem fog írni, szóval én azt mondom csókolom neki
viszont akkor a DE lesz az egyik legnagyobb need, így vagy FA-zni kell oda, vagy draftolni mondjuk első körben.. de mondjuk szerintem eléggé tré lenne, ha ilyen OL mellett már a harmadik évben is sorozatban DL-be draftolnának Schwartzék..

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Heti hìrek:
-a hèten beszèlnek a sajàt FA-k ügynökeivel.
-Avril beìgèrte a hold outot.
-nem akarunk az USA-n kìvül meccset jàtszani.
-Best ès Leshoure is jàtszik 2012-ben.
-Phonsot el akarjuk tradelni.
-Burleson ès Williams szerzôdèsèt nem akarjuk mòdosìtani, alighanem cut mindkettô.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megatron új szerződése a combine alatt lesz meg.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi vagyok,hogy rámegyünk e Finneganre vagy Carr-ra.
Vagy marad Wright mint legegyszerűbb megoldás....Bazzani
Azt a csapathoz közeli infó írta, hogy Finneganre cél rámenni. De ha rá nem, akkor valami minőségibb Cb-re szerintem rámegy a Lions, talán Carr lesz az, de én Finnegannek jobban örülnék.
Habi, nem írsz hülyeségeket, és mivel Megatronnal tárgyalnak az új szerződéséről, valamint Staffordét is átdolgoznák így vélhetően valami hely felszabadul majd.
Avril szerintem menni fog, mert egy pénzéhes majom, Tulluchot meg remélem sikerül megtartani, mert nagyon fontos láncszeme a védelemnek. De ezt a Fo is így gondolja, meg is akarják tartani.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kíváncsi vagyok,hogy rámegyünk e Finneganre vagy Carr-ra.
Vagy marad Wright mint legegyszerűbb megoldás....Bazzani
mondjuk sztem mindketten eléggé nagy pénzt fognak kérni és ha igaz a gyakorlatilag 0 dollár hely a capben, akkor eléggé nehéz lenne egyáltalán beszállni a bidwarba. Az további kérdés, hogy Tulloch is az egy évért gyakorlatilag ingyen játszott, őt is meg kell fizetni ha tartani akarjátok (márpedig meg akarjátok tartani)
Stafford,Suh,Megatron szerződését is át kellene dolgozni szerintem, hogy tényleg érdemi ajánlatot tudjatok tenni bármelyikükért. Vagy totálisan hülyeséget írok? 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nike+ FuelBand - Day in the Life
http://www.youtube.com/watch?v=C28vPth3Xio
Suuuuuuh

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kíváncsi vagyok,hogy rámegyünk e Finneganre vagy Carr-ra.
Vagy marad Wright mint legegyszerűbb megoldás....

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Cliff Avril could hold out

Tue, 21 Feb 2012 11:00:03 -0800

Detroit Lions impending free-agent DL Cliff Avril said he will think about holding out of the offseason workout program if the team puts the franchise tag on him. "I don't want to be franchised," Avril said. "That's basically what I got last year. The (restricted free-agent) tender was basically the same thing. I just want security and longevity."


Lett volna egy hónap megegyezni,de lassan azt hiszem,hogy igazán nem is tárgyaltunk.

Lions | Teammates hopes Stephen Tulloch returns

Mon, 20 Feb 2012 14:04:22 -0800

Detroit Lions FS Louis Delmas said he has been working out with free-agent LB Stephen Tulloch this offseason and hopes Tulloch re-signs with the Lions.

Maradjon csak, őt nagyon nehezen tudnánk pótolni.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
"DE Avril says he might hold out if Lions tag him"

a ligának kezdenie kellene valamit az ilyen dolgok ellen (mondjuk az adott játékos engedélyének felfüggesztésével), mert ez nevetséges...JJ
A tag nem garantálja azt, hogy a csapat nem fog neki hosszútávú szerződés ajánlatot tenni utána. A Lions érdeke, hogy a DE tagnél kisebb cap száma legyen idén, és hosszútávon maradjon a csapatnál. Nem akarja azt a Lions szerintem, hogy ő tag alatt is kezdje el a 2012-es szezont. A tag itt március elején arra jó, hogy az adott csapatot felhatalmazza az elsődleges jogokkal ahelyett, hogy nyíltan kellene versenyezniük a játékosért a piacon. Hosszútávúról utána is meg lehet egyezni.gsn
Ez oké, de hogy lehet büntetlenül ilyennel fenyegetőzni? Az nflpa áldását adta a tagelésre az új cba-ben, ergó jogszerű ezt a lépést meghúzni a csapatoknak, sztrájkkal fenyegetőzni nem az...JJ
Szerintem megkötnének egy olyan dealt, hogy nincs holdout, de akkor cut sem...mi a különbség?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Hajjaj. Nem hinném h 4 emberre akarják költeni a cap felét, szal ha nem lesz long term deal lehet kiengedik Avrilt a piacra.empty taxi
"DE Avril says he might hold out if Lions tag him"

a ligának kezdenie kellene valamit az ilyen dolgok ellen (mondjuk az adott játékos engedélyének felfüggesztésével), mert ez nevetséges...JJ
A tag nem garantálja azt, hogy a csapat nem fog neki hosszútávú szerződés ajánlatot tenni utána. A Lions érdeke, hogy a DE tagnél kisebb cap száma legyen idén, és hosszútávon maradjon a csapatnál. Nem akarja azt a Lions szerintem, hogy ő tag alatt is kezdje el a 2012-es szezont. A tag itt március elején arra jó, hogy az adott csapatot felhatalmazza az elsődleges jogokkal ahelyett, hogy nyíltan kellene versenyezniük a játékosért a piacon. Hosszútávúról utána is meg lehet egyezni.gsn
Ez oké, de hogy lehet büntetlenül ilyennel fenyegetőzni? Az nflpa áldását adta a tagelésre az új cba-ben, ergó jogszerű ezt a lépést meghúzni a csapatoknak, sztrájkkal fenyegetőzni nem az...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gsn 3 548
Lions | Franchise tag move for Cliff Avril will be expensive

Fri, 17 Feb 2012 23:03:48 -0800

If the Detroit Lions ends up using the franchise tag on DL Cliff Avril, it will have a price tag of $10.6 million. Between Avril, WR Calvin Johnson, QB Matthew Stafford and DL Ndamukong Suh, the four players would cost up to $61.624, according to league sources with knowledge of the situation.

Comment (0) | Share: | Source: Scout.com - Aaron Wilson
Bazzani
Hajjaj. Nem hinném h 4 emberre akarják költeni a cap felét, szal ha nem lesz long term deal lehet kiengedik Avrilt a piacra.empty taxi
"DE Avril says he might hold out if Lions tag him"

a ligának kezdenie kellene valamit az ilyen dolgok ellen (mondjuk az adott játékos engedélyének felfüggesztésével), mert ez nevetséges...JJ
A tag nem garantálja azt, hogy a csapat nem fog neki hosszútávú szerződés ajánlatot tenni utána. A Lions érdeke, hogy a DE tagnél kisebb cap száma legyen idén, és hosszútávon maradjon a csapatnál. Nem akarja azt a Lions szerintem, hogy ő tag alatt is kezdje el a 2012-es szezont. A tag itt március elején arra jó, hogy az adott csapatot felhatalmazza az elsődleges jogokkal ahelyett, hogy nyíltan kellene versenyezniük a játékosért a piacon. Hosszútávúról utána is meg lehet egyezni.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Lions | Franchise tag move for Cliff Avril will be expensive

Fri, 17 Feb 2012 23:03:48 -0800

If the Detroit Lions ends up using the franchise tag on DL Cliff Avril, it will have a price tag of $10.6 million. Between Avril, WR Calvin Johnson, QB Matthew Stafford and DL Ndamukong Suh, the four players would cost up to $61.624, according to league sources with knowledge of the situation.

Comment (0) | Share: | Source: Scout.com - Aaron Wilson
Bazzani
Hajjaj. Nem hinném h 4 emberre akarják költeni a cap felét, szal ha nem lesz long term deal lehet kiengedik Avrilt a piacra.empty taxi
"DE Avril says he might hold out if Lions tag him"

a ligának kezdenie kellene valamit az ilyen dolgok ellen (mondjuk az adott játékos engedélyének felfüggesztésével), mert ez nevetséges...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal