Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az új Nike Lions kesztyű:

Bazzani
Kálvin majd remek hasznát fogja venni jövőre, a 2000 yardos idényében 😛

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az új Nike Lions kesztyű:


több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én az első körös centert nem fogadnám el. OG vagy OT pick oké lenne, de Raiola a húzós fituja mellett is azért még 1 évig simán tartható, szerintem az OT sokkal nagyobb need. Ha Backus egy évet elkaristol oké, addig a rookie átmenne jobboldalra maximum. Top pick meg nálam amúgy is DeCastro lenne az OL-be, de Ő sansztalan, hogy csússzon 23-ig, fel kéne menni érte, szóval én OT-t mondok. Polk fasza, az jó pick. Emellett mondjuk a legfontosabb Tulok és Avril megtartása (ja, meg nyilván még Megatron, de Ő csak szerződése utolsó évébe lép csak) és piacon egy jó CB megszerzése, akkor lenne tökéletes offseason, azt hiszem. 😊Stez
Mondok Néked egy nevet,majd figyuzzad. 😉
hilliard.
Ő lesz Backus után az LT. Nálam ő a titkos favorit, akárhányszor beállt (LTbe vagy RTbe) mindkét helyen nagyon jó volt.
Amúgy mint láthatod Raiola maradna a kezdő C, Konz meg szokhatná a légkört,tanulhatna egy évig.

Véleményem szerint 23.picknél nem lesz már benn kezdő kaliberű LT, talán az Ohio State-es Mike Adams aki nagyon jó volt a Senior Bowl-on.
Te draftolnál egy ilyen fejű embert? 😀
http://www.draftcountdown.com/ScoutingReports/OT/Mike-Adams.php

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én az első körös centert nem fogadnám el. OG vagy OT pick oké lenne, de Raiola a húzós fituja mellett is azért még 1 évig simán tartható, szerintem az OT sokkal nagyobb need. Ha Backus egy évet elkaristol oké, addig a rookie átmenne jobboldalra maximum. Top pick meg nálam amúgy is DeCastro lenne az OL-be, de Ő sansztalan, hogy csússzon 23-ig, fel kéne menni érte, szóval én OT-t mondok. Polk fasza, az jó pick. Emellett mondjuk a legfontosabb Tulok és Avril megtartása (ja, meg nyilván még Megatron, de Ő csak szerződése utolsó évébe lép csak) és piacon egy jó CB megszerzése, akkor lenne tökéletes offseason, azt hiszem. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Volt egy kis időm,némi játékra. 😊

FA igazolás:
Cortlan Finnegan CB

Trade:
Corey Williams: teljesítménye visszaesett, a sorban mögötte állók jobbak, túl nagy fizetés.

Draft:
1/23 Peter Konz, C, Wisconsin


2/23(vagy feltrade a Williamsért kapott pick-el) Chris Polk, RB, Washington


3/23 T.Y. Hilton, WR/KR, Florida International


4/23 Mike Martin, DT, Michigan

5/23 George Bryan, TE, N.C. State

6/23 Cody Johnson, FB, Texas

Bazzani

Én aláírnám ezt a draftot, nagyon jó lenne. Viszont jó lenne beszerezni egy kezdő bal tacklet is. Ki tudja, hogy Backus, mennyire lesz egészséges, Fox meg az eddigi tapasztalatok alapján nem biztos, hogy végig bír egy szezont.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2936os hozzászólás.
Nem hinném,hogy az első két pickünket az OLbe öljük.
A Konz pick is BPA húzás.Bazzani
köszi.
pedig szerintem megérné, bár ha a front7 nagy részével nem sikerül újraszerződni (főleg Tulloch és/vagy Avril elvesztése lenne súlyos) akkor nyilván oda kell emberkristof
Én nem sírnék ha elvesztenénk Avrilt,de Mario Williamset hoznánk helyette. 😀
Nyílván fontos láncszem Avril (bár futás ellen háááát...),de van az az összeg amit nem adnánk meg érte.
Akkor mehet a Jax-be nagy fizetésért. Tageljük,aztán lássuk mit kapunk érte,2.kör sztem reális lenne.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2936os hozzászólás.
Nem hinném,hogy az első két pickünket az OLbe öljük.
A Konz pick is BPA húzás.Bazzani
köszi.
pedig szerintem megérné, bár ha a front7 nagy részével nem sikerül újraszerződni (főleg Tulloch és/vagy Avril elvesztése lenne súlyos) akkor nyilván oda kell ember
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
salary cappel hogy álltok? csak, mert lesz jó pár FA running back is, ott is körül lehetne nézni, én inkább O-Lineba húznék a második körben is (pl Brandon Washington a U-ról, ő tud tacklet és guardot is játszani, vagy ha már Konz az elsőkörös akkor a másodikban jöhet a csapattársa Kevin Zeitler 😀)kristof
2936os hozzászólás.
Nem hinném,hogy az első két pickünket az OLbe öljük.
A Konz pick is BPA húzás.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
salary cappel hogy álltok? csak, mert lesz jó pár FA running back is, ott is körül lehetne nézni, én inkább O-Lineba húznék a második körben is (pl Brandon Washington a U-ról, ő tud tacklet és guardot is játszani, vagy ha már Konz az elsőkörös akkor a másodikban jöhet a csapattársa Kevin Zeitler 😀)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Volt egy kis időm,némi játékra. 😊

Cliff Avril DE Meg kell tartani.
Jeff Backus T Egyéves szerződést adnék neki.
Bobby Carpenter LB Backupnak remek, maradhat.
Erik Coleman S Nem kap új szerződést
Rashied Davis WR Mehet amerre lát.
Leonard Davis T Nem hagy nyomot bennünk a távozása.
Isaiah Ekejiuba LB ST miatt maradjon.
Andre Fluellen DT Ismeri a rendszert, rotációban jó lesz.
Ben Graham P Maradjon, TC alatt eldől,hogy ő vagy Donahue a kezdő.
Chris Harris S Cserének jó.
Jerome Harrison RB Betegség miatt nem is térhet vissza.
Shaun Hill QB Jó backup.
Sammie Lee Hill DT Cserejátékos,kezdő potenciállal.
Corey Hilliard T Nagy reményt látok benne.
DeAndre Levy LB Nem szeretem a játékát,de egyelőre nincs jobb.
Stefan Logan WR Na neeeeee.
Brandon McDonald CB resign
Maurice Morris RB 3.számúnak jó lesz,legalább nem sérült állandóan.
Don Muhlbach LS resign
Ashlee Palmer LB Cserének,ST-be jó lesz.
Kevin Smith RB Törékeny,nem látom benne a jövőt,de négy Rb elfér a rosteren.
Drew Stanton QB Legjobb 3.számú QB a ligában.
Maurice Stovall WR Magas célpont, St játékos.
Donald Thomas G Nem is emlékszek rá.
Stephen Tulloch LB A védelem egyik legfontosabb tagja.
Eric Wright Ne is lássam.

FA igazolás:
Cortlan Finnegan CB

Trade:
Corey Williams: teljesítménye visszaesett, a sorban mögötte állók jobbak, túl nagy fizetés.

Draft:
1/23 Peter Konz, C, Wisconsin

Raiola pótlása fontos feladat, lesz egy éve tanulni.

2/23(vagy feltrade a Williamsért kapott pick-el) Chris Polk, RB, Washington

Best,Smith sérülékeny, Leshoure sérülésből jön vissza. Kell egy kezdő potenciállal bíró Rb,nem mellesleg elkapásokban sem rossz.

3/23 T.Y. Hilton, WR/KR, Florida International

Kell egy 5.számú WR a keretbe, azonabn ami ennél százszor fontosabb az az,hogy remek visszahordó.

4/23 Mike Martin, DT, Michigan
DT depth, Senior Bowlon jól játszott.

5/23 George Bryan, TE, N.C. State
Játékunk fontos eleme a Te,jó blokkoló, jó elkapó.

6/23 Cody Johnson, FB, Texas
Kell egy FB,hogy javuljanak a futásaink, remek blokkolónak írják.

Depth chart:

QB Stafford,Hill,Staton
RB LeShoure,Polk,Morris
FB Johnson
WR Megatron,Burleson,Young,Stovall,Hilton
LT Backus,Fox
LG Sims
C Raiola, Konz
RG Peterman
RT Cherilus, Hilliard
TE Pettigrew,Scheffler,Bryan,Heller

DE Avril,Jackson
DT Suh,Martin,Fluellen
DT Fairley,Hill
DE KVB, Young
LB Durant,Carpenter
LB Tulloch,Palmer
LB Levy,Hogue
CB Houston,Berry,Mcdonald
CB Finnegan,A.Smith
S Delmas,Wendling
S Spievey,Harris

K Hanson
P Donahue/Graham
(KR/PR Hilton)
LS Mulbach

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szegény Best 😕 , remélem Leshoure-t nem fogja vissza vetni a sérülése.Shephard
LeShoure sérülésekor írta valaki,hogy egy ilyen achilles szakadás jelentősen visszavetheti egy futó teljesítményét.
Remélem véletlenül errejár majd egy szakértő és ír róla valamit.

Az a probléma,hogy az FA időszak és a draft azelőtt van,mielőtt valóban látnánk mi lesz a futóinkal. Sztem hozunk úgyis valakit, aztán azok maradnak akik képesek lehetnek végigjátszani a szezont.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hány agyrázkódása volt 2 év alatt?

Amúgy egyetértek az előttem szólókkal, 3-4. körben is remek RB-et lehet találni. Főleg nálatok, ahol az offense stratégiája elsősorban a passzokra épül.tüsi91
4-5 biztos volt, meg a turf-toe sérülés meg kitudja még,hogy mi.
Ez nem a fal hibája,egyszerűen sérülékenyebb az átlagnál jóval.
Eddig mondjuk az volt a hírekben,hogy visszatér.

Ha már húzunk RB-t akkor olyan legyen,aki visszahordásokban is remek. Logan helyett kell valaki,mert ő már attól lemegy,ha meglát valakit a messziben.

"Nobody knows right now that Best will for sure return."
http://www.prideofdetroit.com/2012/1/29/2755714/jahvid-best-injury-lionsBazzani
Szegény Best 😕 , remélem Leshoure-t nem fogja vissza vetni a sérülése.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hány agyrázkódása volt 2 év alatt?

Amúgy egyetértek az előttem szólókkal, 3-4. körben is remek RB-et lehet találni. Főleg nálatok, ahol az offense stratégiája elsősorban a passzokra épül.tüsi91
4-5 biztos volt, meg a turf-toe sérülés meg kitudja még,hogy mi.
Ez nem a fal hibája,egyszerűen sérülékenyebb az átlagnál jóval.
Eddig mondjuk az volt a hírekben,hogy visszatér.

Ha már húzunk RB-t akkor olyan legyen,aki visszahordásokban is remek. Logan helyett kell valaki,mert ő már attól lemegy,ha meglát valakit a messziben.

"Nobody knows right now that Best will for sure return."
http://www.prideofdetroit.com/2012/1/29/2755714/jahvid-best-injury-lions

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hány agyrázkódása volt 2 év alatt?

Amúgy egyetértek az előttem szólókkal, 3-4. körben is remek RB-et lehet találni. Főleg nálatok, ahol az offense stratégiája elsősorban a passzokra épül.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Akkor a.: szar a fal futásblokkoláshoz; b.: sérülékeny játékosokat visznek... Ha a.; az igaz, akkor hozhatod Richardsont is, lényegtelen, ha utóbbi, akkor meg lehet középső körökben is biztosabb embert választani.
Persze, a sérülések mindig benne vannak, főleg RB-nél, de azért nem mindegy, ki mennyire fogékony rá.Deny
Nem a tehetséggel van baj. Ha szar a fal attól az RB-d nem lesz sérült minden kis szartól. Nem ment a futójáték idén de ezzel a hírrel csak az derült ki h két évben draftolt a csapat korán RB-t amit kidobott picknek nevezhetünk.Blevi
Ez nem is volt vita tárgya. Én csak azt mondtam, felesleges mindenképpen korai pickben gondolkodni, RB needet lehet akár 3. körben is orvosolni...Deny
Persze csak azért nem lenne baj ha 3 éven keresztül nem kéne kezdő futót húzni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Persze de ha már az elsőkben sem megy 😊Blevi
Akkor a.: szar a fal futásblokkoláshoz; b.: sérülékeny játékosokat visznek... Ha a.; az igaz, akkor hozhatod Richardsont is, lényegtelen, ha utóbbi, akkor meg lehet középső körökben is biztosabb embert választani.
Persze, a sérülések mindig benne vannak, főleg RB-nél, de azért nem mindegy, ki mennyire fogékony rá.Deny
Nem a tehetséggel van baj. Ha szar a fal attól az RB-d nem lesz sérült minden kis szartól. Nem ment a futójáték idén de ezzel a hírrel csak az derült ki h két évben draftolt a csapat korán RB-t amit kidobott picknek nevezhetünk.Blevi
Ez nem is volt vita tárgya. Én csak azt mondtam, felesleges mindenképpen korai pickben gondolkodni, RB needet lehet akár 3. körben is orvosolni...
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Futót mindig lehet középső körökben is jót találni.Deny
Persze de ha már az elsőkben sem megy 😊Blevi
Akkor a.: szar a fal futásblokkoláshoz; b.: sérülékeny játékosokat visznek... Ha a.; az igaz, akkor hozhatod Richardsont is, lényegtelen, ha utóbbi, akkor meg lehet középső körökben is biztosabb embert választani.
Persze, a sérülések mindig benne vannak, főleg RB-nél, de azért nem mindegy, ki mennyire fogékony rá.Deny
Nem a tehetséggel van baj. Ha szar a fal attól az RB-d nem lesz sérült minden kis szartól. Nem ment a futójáték idén de ezzel a hírrel csak az derült ki h két évben draftolt a csapat korán RB-t amit kidobott picknek nevezhetünk.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó tavaly meg tavalyelőtt is RB draft elől és akkor idén is? Vagy valami FA, de ott sincs sok esély bár vannak jó nevek. Mindenesetre ez rossz hír nagyon...Blevi
Futót mindig lehet középső körökben is jót találni.Deny
Persze de ha már az elsőkben sem megy 😊Blevi
Akkor a.: szar a fal futásblokkoláshoz; b.: sérülékeny játékosokat visznek... Ha a.; az igaz, akkor hozhatod Richardsont is, lényegtelen, ha utóbbi, akkor meg lehet középső körökben is biztosabb embert választani.
Persze, a sérülések mindig benne vannak, főleg RB-nél, de azért nem mindegy, ki mennyire fogékony rá.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
LeShoure sérülésből vissza, Best???, Smith üveg, Morris backup, Williams szar
Érdekes lesz...Bazzani
Jó tavaly meg tavalyelőtt is RB draft elől és akkor idén is? Vagy valami FA, de ott sincs sok esély bár vannak jó nevek. Mindenesetre ez rossz hír nagyon...Blevi
Futót mindig lehet középső körökben is jót találni.Deny
Persze de ha már az elsőkben sem megy 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon sajnálnám. RB temető vazze..., így ha igaz kinéz az RB draft... Bestet sajnálnám nagyon :/Blevi
LeShoure sérülésből vissza, Best???, Smith üveg, Morris backup, Williams szar
Érdekes lesz...Bazzani
Jó tavaly meg tavalyelőtt is RB draft elől és akkor idén is? Vagy valami FA, de ott sincs sok esély bár vannak jó nevek. Mindenesetre ez rossz hír nagyon...Blevi
Futót mindig lehet középső körökben is jót találni.
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nagyon sajnálnám. RB temető vazze..., így ha igaz kinéz az RB draft... Bestet sajnálnám nagyon :/Blevi
LeShoure sérülésből vissza, Best???, Smith üveg, Morris backup, Williams szar
Érdekes lesz...Bazzani
Jó tavaly meg tavalyelőtt is RB draft elől és akkor idén is? Vagy valami FA, de ott sincs sok esély bár vannak jó nevek. Mindenesetre ez rossz hír nagyon...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon sajnálnám. RB temető vazze..., így ha igaz kinéz az RB draft... Bestet sajnálnám nagyon :/Blevi
LeShoure sérülésből vissza, Best???, Smith üveg, Morris backup, Williams szar
Érdekes lesz...

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nagyon sajnálnám. RB temető vazze..., így ha igaz kinéz az RB draft... Bestet sajnálnám nagyon :/
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Report: Many in Lions organization fear that Jahvid Best’s career is over
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/28/report-many-in-lions-organization-fear-that-jahvid-bests-career-is-over/

😕

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Don Muhlbach hopes to return

Sat, 28 Jan 2012 11:34:32 -0800

Detroit Lions impending free-agent LS Don Muhlbach said he hopes to re-sign with the Lions this offseason but it is not known if the team wants to bring him back.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | OC thinks Titus Young will be weapon for team

Sat, 28 Jan 2012 08:10:58 -0800

Detroit Lions offensive coordinator Scott Linehan said he thinks Titus Young is becoming a matchup problem for opposing defenses because of his speed and ability to make fast cuts. "He's a dangerous match-up for other teams," Linehan said. "To me, he might be the biggest match-up (advantage) we can continue to grow with the way people defend [wide receiver Calvin Johnson]. When he gets on the outside part of the field, he can get behind the defense, and if you have that opposite a player like Calvin, that's really when you got something."