Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.detroitnews.com/article/20120111/SPORTS0101/201110424/1126/ESPN-s-Mel-Kiper-Despite-injuries-Lions-draft-not-too-bad-

B-re értékelik a draftunkat.
Fairley átlagos,de inkább gyenge volt főleg ahhoz képest,hogy elsőkörös.
Titus Jó.
Leshoure IR
Hogue ST
Culbreath IR

Ez mitől B ?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Calvin Johnson update

Wed, 11 Jan 2012 15:00:22 -0800

Updating a previous report, Detroit Lions WR Calvin Johnson (Achilles') will sit out of the 2012 Pro Bowl due to his Achilles' injury.

Comment (0) | Share: | Source: The Detroit News - Eric Lacy


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Calvin Johnson will not play in Pro Bowl

Wed, 11 Jan 2012 13:19:08 -0800

Detroit Lions WR Calvin Johnson (undisclosed) will not play in the 2012 Pro Bowl because of an injury. Atlanta Falcons WR Roddy White will take Johnson's place on the NFC roster.

Comment (0) | Share: | Source: AtlantaFalcons.com - Jay Adams

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy mi a baj a wide 9 -al?!
azt leszámítva, hogy futni könnyebb ellene... De mint tudjuk ha top10 a passz védekezésed és utolsó a futás elleni... attól még simán lehet top10-es a csapat.

(Most kérdezte meg a kedvesem mit gépelek olyan lelkesen?! Erre én: fórumozok. Ő: Írd meg nekik, hogy a LIONS a legjobb! MONDJUK EZT ITT MINDENKI TUDJA)topmodell
1. Nekem az a bajom,hogy semmivel nem jobb így sem a pass rush,mint egy zártabb, futás ellen is jobban záró védekezéssel.
Saints ellen látszott,hogy milyen egyszerű levédekezni a külső technikáról induló Deket. kicsit megütötte őket befelé a RB vagy a TE és annyi.
De legalább nyeltük a futást mint kacsa a nokedlit...
2.Üdvözöljük a kedvesedet, jól választottál. 😀

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
utána meg 28. vagy 29. :-!
De abban az időszakban nem volt Se corner se Saftey a csapatban.
Delmas nélkülözhetetlen...
És mindenképpen kell egy másod és harmad számú corner.
Negyediknek jó egy Alphonso is...
Rengeteget tolódott az utóbbi években a liga a passzolás felé a futással szemben.
Így több minőségi elkapó kell.
Pl egy Saints vagy Packers kaliberű csapat ellen legalább három Houston szintű Cornerre van szükség.
Persze ez a hozzá nem értő véleményem.

Amúgy mi a baj a wide 9 -al?!
azt leszámítva, hogy futni könnyebb ellene... De mint tudjuk ha top10 a passz védekezésed és utolsó a futás elleni... attól még simán lehet top10-es a csapat.

(Most kérdezte meg a kedvesem mit gépelek olyan lelkesen?! Erre én: fórumozok. Ő: Írd meg nekik, hogy a LIONS a legjobb! MONDJUK EZT ITT MINDENKI TUDJA)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Csak úgy az utolsó sokhetes átjáróházért, ami a védelmet illeti.
De azt hiszem elég sokatmondó stat volt, hogy a Lions defense az utolsó nem is tudom hány meccsén 31 pontot kapott átlagosan. Linehannek is voltak melléfogásai és ótvar meccsei, jó párszor a picsába el is lett küldve minden Lions fan által, de Ő azért összességében nagyon összekapta magát így a szezon végére.Stez
Kicsit megvédeném az öreget.
A secondaryben nem volt olyan játékos aki teljesen egészséges lett volna.
DLine detto.

Viszont nem tudott vátani a komoly csapatok ellen,nem igazán tudtunk meglepni senkit.Bazzani
Az nyilván jogos, hogy kurva sok sérülés tizedelte a védelmet és főleg a secondaryt, ettől függetlenül én biztosan nem marasztalnám.
Az meg alap, hogy egy minőségi CB-t így baromira gyorsan hoznék, mert ez nem állapot. Wright is tűrhető volt egy ideig, de amit utolsó hetekben csinált, az szánalom. Alphonso üveg, és egyáltalán nem is olyan jó, Houston meg... Ő is mikor milyen. Ingadozó az egész csapatrész.Stez
A sérülések előttig 9. volt a pass defense. Gunther maradjon.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Houston az utóbbi évek legjobb Lions CBje.
Nem Revis kaliber,de megbízható.
Az utolsó 5 meccsen sérülten játszott,meg is látszott,addig viszont parádés volt.

Hozni kell mellé valakit,mert Wright szar. Itt meg is egyeztünk Finnegan-ben. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fejtsd ki miért.

Utána letorkollak 😀MacPhisto
Csak úgy az utolsó sokhetes átjáróházért, ami a védelmet illeti.
De azt hiszem elég sokatmondó stat volt, hogy a Lions defense az utolsó nem is tudom hány meccsén 31 pontot kapott átlagosan. Linehannek is voltak melléfogásai és ótvar meccsei, jó párszor a picsába el is lett küldve minden Lions fan által, de Ő azért összességében nagyon összekapta magát így a szezon végére.Stez
Kicsit megvédeném az öreget.
A secondaryben nem volt olyan játékos aki teljesen egészséges lett volna.
DLine detto.

Viszont nem tudott vátani a komoly csapatok ellen,nem igazán tudtunk meglepni senkit.Bazzani
Az nyilván jogos, hogy kurva sok sérülés tizedelte a védelmet és főleg a secondaryt, ettől függetlenül én biztosan nem marasztalnám.
Az meg alap, hogy egy minőségi CB-t így baromira gyorsan hoznék, mert ez nem állapot. Wright is tűrhető volt egy ideig, de amit utolsó hetekben csinált, az szánalom. Alphonso üveg, és egyáltalán nem is olyan jó, Houston meg... Ő is mikor milyen. Ingadozó az egész csapatrész.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem Cunningham megtartása a legnagyobb baklövésStez
Fejtsd ki miért.

Utána letorkollak 😀MacPhisto
Csak úgy az utolsó sokhetes átjáróházért, ami a védelmet illeti.
De azt hiszem elég sokatmondó stat volt, hogy a Lions defense az utolsó nem is tudom hány meccsén 31 pontot kapott átlagosan. Linehannek is voltak melléfogásai és ótvar meccsei, jó párszor a picsába el is lett küldve minden Lions fan által, de Ő azért összességében nagyon összekapta magát így a szezon végére.Stez
Kicsit megvédeném az öreget.
A secondaryben nem volt olyan játékos aki teljesen egészséges lett volna.
DLine detto.

Viszont nem tudott vátani a komoly csapatok ellen,nem igazán tudtunk meglepni senkit.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Cunningham megtartása a legnagyobb baklövésStez
Fejtsd ki miért.

Utána letorkollak 😀MacPhisto
Csak úgy az utolsó sokhetes átjáróházért, ami a védelmet illeti.
De azt hiszem elég sokatmondó stat volt, hogy a Lions defense az utolsó nem is tudom hány meccsén 31 pontot kapott átlagosan. Linehannek is voltak melléfogásai és ótvar meccsei, jó párszor a picsába el is lett küldve minden Lions fan által, de Ő azért összességében nagyon összekapta magát így a szezon végére.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Nine signed

Tue, 10 Jan 2012 15:05:36 -0800

The Detroit Lions signed DL Ugo Chinasa, C Dan Gerberry, WR Marcus Harris, WR Nate Hughes, OL Jacques McClendon, LB Slade Norris, TE Nathan Overbay, WR Terrence Toliver and DB Ross Weaver to reserve/futures contracts Tuesday, Jan. 10.

Comment (0) | Share: | Source: MLive.com - Philip Zaroo


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Expectations have changed

Tue, 10 Jan 2012 09:12:34 -0800

Detroit Lions WR Calvin Johnson said making the playoffs this season has changed the expectations to those of a team that expects to be a perennial playoff contender. "We took some strides (as a team) this year," Johnson said. "(Despite finishing 10-6), there's some things we can improve on. We're looking forward to doing that."

Comment (0) | Share: | Source: CBSSports.com

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem Cunningham megtartása a legnagyobb baklövésStez
Fejtsd ki miért.

Utána letorkollak 😀MacPhisto
Ha efelejti ezt a wide9-et meg csinál egy normális secondaryt + felébreszti Suht akkor maradjon.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Szerintem Cunningham megtartása a legnagyobb baklövésStez
Fejtsd ki miért.

Utána letorkollak 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Cunningham megtartása a legnagyobb baklövés

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Detroit Lions head coach Jim Schwartz said he expects to retain special teams coordinator Danny Crossman in 2012.

MacPhisto
Ennél rosszabb nem lehet...
Volt nálunk gyengébb spec-team?! (nem hiszem)
Nem emlékszem egy igazán jó visszahordásra az egész szezonból... igaz én szenilis vagyok.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
http://www.spotrac.com/free-agents/nfl/detroit-lions/

Szabadügynökök.
Google a barátod. 😉Bazzani
Minek google, ha itt van Bazzani a barátom 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Detroit Lions head coach Jim Schwartz said he expects to retain special teams coordinator Danny Crossman in 2012.


Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Danny Crossman expected to be retained

Tue, 10 Jan 2012 05:17:40 -0800

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said he expects to retain special teams coordinator Danny Crossman in 2012.

Comment (0) | Share: | Source: CBSSports.com


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Gunther Cunningham expected to return in 2012

Tue, 10 Jan 2012 05:16:09 -0800

Detroit Lions head coach Gunther Cunningham said he expects to retain defensive coordinator Gunther Cunningham in 2012.

Comment (0) | Share: | Source: CBSSports.com


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Scott Linehan expected to return in 2012

Tue, 10 Jan 2012 05:14:06 -0800

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said he expects to retain offensive coordinator Scott Linehan in 2012.

Comment (0) | Share: | Source: CBSSports.com


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Defense struggled down the stretch

Tue, 10 Jan 2012 05:10:09 -0800

The Detroit Lions' defense allowed an average of 31.6 points in its last nine games. "We lost depth on our D-line, and a couple of key players in the secondary," head coach Jim Schwartz said. "We didn't adjust well to dealing with those injuries ... we gave up way too many points."

Comment (0) | Share: | Source: CBSSports.com


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Johnny Culbreath undergoes surgery

Mon, 09 Jan 2012 15:24:45 -0800

Detroit Lions OT Johnny Culbreath (elbow) recently underwent elbow surgery.

Comment (0) | Share: | Source: The Detroit News - Eric Lacy


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Mikel Leshoure expected to be ready for workouts

Mon, 09 Jan 2012 12:53:17 -0800

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said RB Mikel Leshoure (Achilles') is doing well in his recovery and is expected to be ready for when offseason workouts begin.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Nick Fairley expected to rest for a few months

Mon, 09 Jan 2012 12:40:17 -0800

Detroit Lions head coach Jim Schwartz said DT Nick Fairley (foot) will need a few months of rest before his foot injury is fully healed.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Jeff Backus scheduled to undergo surgery

Mon, 09 Jan 2012 12:32:37 -0800

Detroit Lions OT Jeff Backus (biceps) was scheduled to undergo surgery Monday, Jan. 9, to repair a torn biceps he suffered in the Wild Card playoff game. Backus is expected to rehab for a significant amount of time.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Jahvid Best working out

Mon, 09 Jan 2012 11:41:34 -0800

Updating a previous report, Detroit Lions RB Jahvid Best (concussion) has been working out on a regular basis and will go through a normal offseason routine in California. "I'm doing everything I would be doing if I was playing," Best said. "Lifting, running, all that kind of stuff - just, obviously, no contact. So that's the only big difference now."

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Jason Hanson wants to return

Mon, 09 Jan 2012 11:24:49 -0800

Detroit Lions impending free-agent PK Jason Hanson said he wants to return to the team in 2012. "I feel like I can still do it," Hanson said. "If they want me, I'll be ready." He's unsure if he will have to compete with another kicker in training camp if he is re-signed.

Comment (0) | Share: | Source: The Detroit News - Eric Lacy


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Jahvid Best expects to play in 2012

Mon, 09 Jan 2012 10:34:11 -0800

Detroit Lions RB Jahvid Best (concussion) is symptom-free from his concussion and definitely believes he will be able to play next season.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.spotrac.com/free-agents/nfl/detroit-lions/

Szabadügynökök.
Google a barátod. 😉

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lions | Cliff Avril would like to return

Sun, 08 Jan 2012 15:16:21 -0800

Detroit Lions impending free-agent DE Cliff Avril said he would like to re-sign with the Lions but it is up to the team if they want him to sign him.

Jó hír.
Írjon alá minél hamarabb,minél olcsóbban.Bazzani
Nem lesz olcsó...
De legalább maradni akar 😉
Kik lesz FA még idén, a hasznos játékosok közül?!
Wrightot nem szertném tovább látni a csapatban...
Houston persze maradhat 😀
Alphonso Smith meg sajnos nagyon lassú, pedig őt csípem!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Nem voltál te ilyen optimista. 😉
Giants-el jobban jártunk volna?Bazzani
Most sem vagyok, realista vagyok 😛

Nem tudom, mi lett volna, ha. Meg kellett volna verni a GB Refs B-t és ennyi.
Másik oldalon meg ha nincs pár utolsó pillanatos győzelmünk, nem is playoffolunk...képzeld ha ezen múlott volna, tuti felgyújtom a liga HQ-t.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A 23.helyen drfatolunk.
Nem lesz olcsó,ha jó LT-t akarunk.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Cliff Avril would like to return

Sun, 08 Jan 2012 15:16:21 -0800

Detroit Lions impending free-agent DE Cliff Avril said he would like to re-sign with the Lions but it is up to the team if they want him to sign him.

Jó hír.
Írjon alá minél hamarabb,minél olcsóbban.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Giants-el jobban jártunk volna?Bazzani
Hát ennyire tuti nem lettek volna impotensek, mint a Falcons. Nézni is alig bírtam. Tényleg hittem, hogy a Falcons összekapja magát, mert a futásukkal és a hosszú drive-okkal meg tudták volna viccelni a GB-t is. Erre... Kár érte.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mondjuk a Medvék is jövőre 16-0 lesznek ha Cutler minden meccsen játszik 😀MacPhisto
Teljesen egyetértek. 😀. Minden más hatalmas csalódás lenne 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha ismersz minket,akkor tudhatod,hogy ez nem fog bekövetkezni. 😉
Sztem nagyjából ugyanilyen szezonra számíthatunk.
9-7 vagy 10-6Bazzani
persze 😊
de azért gondolom, jön majd pár új arc a semmiből (a rájátszás, stafford és johnson produkciójának hatására), akik "hirdetik", hogy jövöre döntő 😀Ventura
Részemről bemondom, hogy jövőre nyerjük a divet és döntő.MacPhisto
Nem voltál te ilyen optimista. 😉
Giants-el jobban jártunk volna?