Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elszakadt a bicepsze. 😊. Az nem egy kellemes sérülés... rohadt nehezen gyógyul.tüsi91
Nagyjából nála sztem ez a pályafutása végét is jelentheti.
Remélem visszatérhet backupnak.
Sokmindent tudna tanítani az új LTnek.Bazzani
Bibzillának is bicepsz szakadása volt nálunk, folyton kiújult, onnantól pedig kb. kukába is került a pályafutása
idén meg a Chargersben asszem mással került IR-reStez
11 szezon komolyabb sérülés nélkül, minden meccs kezdőként.
Utolsó meccsén pedig egy ilyen sérülés.
Sajnálom érte nagyon.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pontosan mi is ez a torn biceps?Bazzani
Elszakadt a bicepsze. 😊. Az nem egy kellemes sérülés... rohadt nehezen gyógyul.tüsi91
Nagyjából nála sztem ez a pályafutása végét is jelentheti.
Remélem visszatérhet backupnak.
Sokmindent tudna tanítani az új LTnek.Bazzani
Bobzillának is bicepsz szakadása volt nálunk, folyton kiújult, onnantól pedig kb. kukába is került a pályafutása
idén meg a Chargersben asszem mással került IR-re

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions left tackle Jeff Backus exited last night's 45-28 playoff loss to the New Orleans Saints with what may be a torn biceps, the Detroit Free Press reports.Deny
Pontosan mi is ez a torn biceps?Bazzani
Elszakadt a bicepsze. 😊. Az nem egy kellemes sérülés... rohadt nehezen gyógyul.tüsi91
Nagyjából nála sztem ez a pályafutása végét is jelentheti.
Remélem visszatérhet backupnak.
Sokmindent tudna tanítani az új LTnek.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Detroit Lions left tackle Jeff Backus exited last night's 45-28 playoff loss to the New Orleans Saints with what may be a torn biceps, the Detroit Free Press reports.Deny
Pontosan mi is ez a torn biceps?Bazzani
Elszakadt a bicepsze. 😊. Az nem egy kellemes sérülés... rohadt nehezen gyógyul.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions left tackle Jeff Backus exited last night's 45-28 playoff loss to the New Orleans Saints with what may be a torn biceps, the Detroit Free Press reports.Deny
Pontosan mi is ez a torn biceps?

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát az igaz, hogy ha Jay nem esik ki nálunk, akkor ez a rájátszás mindenképpen necces lett volna Motownban...szerintem ezzel a Lions-drukkerek is egyetértenek...Bear
Símán, bár a mi lett volna ha mondatoknak nem sok értelme van. 😉
Ha Stafford nem játszik 4 meccset kesztyűben a sérülés miatt ugye...
Jövőre meglátjuk,bár én nálatok sokkal nagyobb lyukakat látok mint nálunk.Bazzani
Én nem kezdek bele abba, hogy szimpatikus csapat meg hasonlók, mert egyrészt nem így van, szimpatikus meg csak addig volt míg a győzelmeket nagyítóval kellett kutatni.
A meccsről annyit, hogy a bírók ténykedése valóban hagyott maga mögött kérdéseket. Csak a fumblera rátérve. Ugye a Lions így semmiképp sem jöhetett volna, hogy a bíró már korábban belefütyült, ami szintúgy hiba volt. Szóval érdekes.
Mindenesetre, amit említettetek ennyire gyér futójátékkal nem lehet sikeresnek lenni szvsz. 10 futókísérlet volt talán. Jövőre a visszatérő játékosokkal ez is fejlődhet.
A defenseben viszont ott van Suh, Corey Williams, aki elvileg jó run stopper, Fairley és még is gond nélkül átfutottak. Ez azért az LB sorra nézve sem túl hízelgő. Passrush nélkül meg a secondary is cseszheti.

Nálunk is van lyuk bőven, látjuk is, ha mi lennénk a GMek hidd el már nem lenne semmi lyuk 😂 😂 . Jövőre ez a 2 csapat mehet a csoport 2. helyéért és ezzel a WC helyek vmelyikéárt (vagy mindkettőért). Brutál jó ez az NFC.tüsi91
Egyetértek, szerintem is a csoport 2. helyéért leszünk harcban, bár a Vikings erősebb lesz, mint tavaly....de mindketten simán jók lehetünk a rájátszásra...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát az igaz, hogy ha Jay nem esik ki nálunk, akkor ez a rájátszás mindenképpen necces lett volna Motownban...szerintem ezzel a Lions-drukkerek is egyetértenek...Bear
Símán, bár a mi lett volna ha mondatoknak nem sok értelme van. 😉
Ha Stafford nem játszik 4 meccset kesztyűben a sérülés miatt ugye...
Jövőre meglátjuk,bár én nálatok sokkal nagyobb lyukakat látok mint nálunk.Bazzani
Én nem kezdek bele abba, hogy szimpatikus csapat meg hasonlók, mert egyrészt nem így van, szimpatikus meg csak addig volt míg a győzelmeket nagyítóval kellett kutatni.
A meccsről annyit, hogy a bírók ténykedése valóban hagyott maga mögött kérdéseket. Csak a fumblera rátérve. Ugye a Lions így semmiképp sem jöhetett volna, hogy a bíró már korábban belefütyült, ami szintúgy hiba volt. Szóval érdekes.
Mindenesetre, amit említettetek ennyire gyér futójátékkal nem lehet sikeresnek lenni szvsz. 10 futókísérlet volt talán. Jövőre a visszatérő játékosokkal ez is fejlődhet.
A defenseben viszont ott van Suh, Corey Williams, aki elvileg jó run stopper, Fairley és még is gond nélkül átfutottak. Ez azért az LB sorra nézve sem túl hízelgő. Passrush nélkül meg a secondary is cseszheti.

Nálunk is van lyuk bőven, látjuk is, ha mi lennénk a GMek hidd el már nem lenne semmi lyuk 😂 😂 . Jövőre ez a 2 csapat mehet a csoport 2. helyéért és ezzel a WC helyek vmelyikéárt (vagy mindkettőért). Brutál jó ez az NFC.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát az igaz, hogy ha Jay nem esik ki nálunk, akkor ez a rájátszás mindenképpen necces lett volna Motownban...szerintem ezzel a Lions-drukkerek is egyetértenek...Bear
Símán, bár a mi lett volna ha mondatoknak nem sok értelme van. 😉
Ha Stafford nem játszik 4 meccset kesztyűben a sérülés miatt ugye...
Jövőre meglátjuk,bár én nálatok sokkal nagyobb lyukakat látok mint nálunk.Bazzani
Persze, h nincs, de mindamellett szinte 100%, hogy 7-3 után nem 8-8 lett volna a vége, hanem min. 11-5....ehhez nem kell nagy fantázia... 😊
Nekünk azért nincs akkora gondunk, mint ahogy az esetleg elsőre tűnik....LT, WR, talán TE....Def-ben: DE, CB, LB...de itt is upgrade-ről van szó inkább...
Nincs kifejezetten gyenge terület a védelemben, O-ban pedig egy épkézláb LT-vel nagyjából oké a történet...nálunk igazából a jövő nincs rendbe rakva, (az öregek mögött nincs helyettes) a köv. szezon szerintem még nem hozza ki a gondokat, csak ha mindenki összetöri magát....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Detroit Lions left tackle Jeff Backus exited last night's 45-28 playoff loss to the New Orleans Saints with what may be a torn biceps, the Detroit Free Press reports.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Terelle Thomas vagy Finnegan símán jobb lenne mint Wright.
Jobbakról nem álmodozok.Bazzani
Az biztos, de Thomas az egyik, akiről nem tudom elképzelni, hogy elengedik. tavaly ő volt a tackle leader(!), alapköve annak a D-nek.
de a Carr, Porter, Trufant hármasból simán beválhatna valaki, és rájuk lehetne is esély szerintem.
és igen, nálatok a pénzzel lehetnek gondok, akartam is írni. amúgy a lejjebbieket is érdemes nézegetni, ott is vannak jó kis játékosok. csak persze ilyenkor mindig kérdés, hogy ki az, aki valóban FA lesz.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát az igaz, hogy ha Jay nem esik ki nálunk, akkor ez a rájátszás mindenképpen necces lett volna Motownban...szerintem ezzel a Lions-drukkerek is egyetértenek...Bear
Símán, bár a mi lett volna ha mondatoknak nem sok értelme van. 😉
Ha Stafford nem játszik 4 meccset kesztyűben a sérülés miatt ugye...
Jövőre meglátjuk,bár én nálatok sokkal nagyobb lyukakat látok mint nálunk.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mindenképpen óvaintem a detroit rajongókat a túlzott optimizmushoz.Ventura
Ha ismersz minket,akkor tudhatod,hogy ez nem fog bekövetkezni. 😉
Sztem nagyjából ugyanilyen szezonra számíthatunk.
9-7 vagy 10-6

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát az igaz, hogy ha Jay nem esik ki nálunk, akkor ez a rájátszás mindenképpen necces lett volna Motownban...szerintem ezzel a Lions-drukkerek is egyetértenek...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az OLB és CB kérdést FAról oldanám meg,onnan hoznék mégegy WR-t is.Bazzani
múltkor Bears topikba linkelte valaki, hogy kik lesznek elvileg FA-k, és nem egy kifejezetten jó CB van, úgyhogy simán összejöhet. durva lenne.Szobi22
Az az egy gond,hogy Avril,Tulloch és Megatron szerződése miatt nem sok cap helyünk lesz ugrálni.
Ezért kell mindenkit leépíteni aki drága és szar (már elnézést).

Amúgy FA CB-k:
http://www.footballsfuture.com/2012/fa/db.html

Terelle Thomas vagy Finnegan símán jobb lenne mint Wright.
Jobbakról nem álmodozok.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
kétségkívül a lionst favorizáltam az nfc-ből, azonba sajnos megálljt parancsoltak. hajnalban nem akartam fennmaradni, így most délután pótoltam a meccset a tv-ben, trmészetesen kerülve a mai napon mindenféle nfl információt, nehogy meglássam időnapelőptt az eredményt (csak hogy érdekes legyen a meccs). sikerült a küldetésem.

a meccs elején valaki írt egy emailt, vagy sms-t, hogy a védelmeken fog múlni minden. úgy is történt! fantasztikus meccset láthattam! mindneképp a védelmen kéne alkotni. a new orleans 1-2 lépéssel mindig előrébb járt (hiába volt a detroit vezetése az elején). az offense igen jó. johnson hatalmas színt visz a játékba, stafford meg már mindjárt beforr. és pozitivan forr be.
hatalmas hátrány a súlyos bírói döntés mikor a végén kiderült, hogy fumble volt a saintsnek. még egy nagy hátrány volt, hogy nem volt futójáték!

mindenképpen óvaintem a detroit rajongókat a túlzott optimizmushoz. ugyanis a miami 1-15-öt követően, 11-5-el végzett, bejutva a rájátszásba, ahol a baltimore elég kellemes vereséget szenvedett. optimistán tekintettünk előre, azonban a következő két év csalódást keltett (7-9), idén meg látható volt, hogy még gyengébbek voltunk. még így is szépítettük a szezont (6-10) és tony sparano el is lett küldve.

ennek ellenére várom a jó szezonokat akövetkező években és szurkolók, hogy minél feljebb kerüljön a detroit a playoff ranglétrán.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Reif igazán jó ötlet lenne....
Molk nem is hülyeség, ráadásul helyben marad....annyit megérne vhol 4. kör tájékán...simán beválhat...
FA CB helyett, vagy mellett mindenképpen megérné draftolni vkit...én mondjuk kifejezetten nem vagyok híve első körben CB-húzásnak, de később simán, mondjuk a 3-ban....Wr elég lenne hátul 5-7. kör, mivel elég mély a class, és úgysem kerülne fel sokat O-ben...
Avril megtartása mondjuk azért lehet necces, mert az egész D-fal kva sokat keres...nem biztos, hogy a FO bevállalja...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az OLB és CB kérdést FAról oldanám meg,onnan hoznék mégegy WR-t is.Bazzani
múltkor Bears topikba linkelte valaki, hogy kik lesznek elvileg FA-k, és nem egy kifejezetten jó CB van, úgyhogy simán összejöhet. durva lenne.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól összefoglaltad Bazza.
A legfontosabb Tulloch és Avril megtartása lenne.
A drafton pedig a LT, CB, OLB...ebben a sorrendben kellene ráfeküdni...sok minőségi OLB jön ki, szal 3. körben is ráér vkit beszerezni, a másik kettő posztra viszont 1-2. körben muszáj lenne húzni....a C-kérdés érdekes...Konz a legkomolyabb prospect, de az ő kiválasztásával vagy Cb, vagy LT nem jönne a korai körökben....érdekes lehet viszont, mivel a 3 legjobb T addigra kimegy, mire jön a csapat, szal Konz még befigyelhet az elején, feltéve, h nem akarnak reachelni, de ez már nem jellemező a vezetésre....😊Bear
Nálam az ideális scenario ez lenne:
1. feltrade beáldozva a második körös pickünket Riley Reiff LT Iowa azonnal kezdő
3. Molk C Michigan lenne egy éve tanulni
4. visszahordásban erős WR
5. FB/TE
6. Project DE, lenne ideje tanulni
7. bárki

Az OLB és CB kérdést FAról oldanám meg,onnan hoznék mégegy WR-t is.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jól összefoglaltad Bazza.
A legfontosabb Tulloch és Avril megtartása lenne.
A drafton pedig a LT, CB, OLB...ebben a sorrendben kellene ráfeküdni...sok minőségi OLB jön ki, szal 3. körben is ráér vkit beszerezni, a másik kettő posztra viszont 1-2. körben muszáj lenne húzni....a C-kérdés érdekes...Konz a legkomolyabb prospect, de az ő kiválasztásával vagy Cb, vagy LT nem jönne a korai körökben....érdekes lehet viszont, mivel a 3 legjobb T addigra kimegy, mire jön a csapat, szal Konz még befigyelhet az elején, feltéve, h nem akarnak reachelni, de ez már nem jellemező a vezetésre....😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Egyet értek ezekkel. A Saints ellen elképesztően nehéz védekezni, szinte csak turnoverekkel lehet megállítani őket, a hihetetlen jó passzjáték mellett a futójáték is elképesztően erős. (kimagaslóan a legjobb OL van NO-ban jelenleg a ligában). Ettől függetlenül meglettek volna az esélyek, tényleg rengeteg volt a miss-tackle a futásoknál, illetve kb 3 biztosnak tűnő INTet nem tudott elkapni az aktuális DB.
Sajnos a bíráskodás kritikán aluli volt és egyértelműen a Saints-nek kedvezett. A fumble recTD visszafújása döntő volt, ahogy a megadott 1st down is nevetséges volt és sajnos döntően befolyásolták a meccs eredményét.
Ettől függetlenül azért szép szezon volt ez a Lionstól, gratula.Szesze
Ritka,hogy mi egyet értsünk. 😉
Aki játszott életében csapatsportot,az tudja,hogy milyen rossz pillanatban volt az a bírói hiba.
Van olyan,hogy egy gyengébb csapat hihetetlen erőt tud meríteni a momentumokból.
Lásd Pats-Giants SB.
De igazából csak magunkat hibáztathatjuk és tanulni kell a hibákból a következő szezonra.
Mától pedig hivatalosan is a Giants-Ravens kettősnek szurkolok a rájátszásban.
Máramennyire szurkolni tudok csapatnak ami nem a Lions.Bazzani
Azért előfordul az is, csak azokon nincs mit megbeszélni 😊
Tényleg döntők voltak ezek a hibák, 21-7 után nyilván sokkal nagyobb nyomás lett volna a Saints-en, titeket meg kurvára feldobott volna egy 2TDs vezetés. Ettől függetlenül benne van, h akkor is fordítottak volna, de ez már soha nem derül ki sajnos. Megmondom őszintén én simább meccsre számítottam, nekem absz pozitív csalódás volt a Lions (leszámítva a futás elleni védekezést), tényleg kár ezekért a bírói hibákért.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

De jó kép!

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyet értek ezekkel. A Saints ellen elképesztően nehéz védekezni, szinte csak turnoverekkel lehet megállítani őket, a hihetetlen jó passzjáték mellett a futójáték is elképesztően erős. (kimagaslóan a legjobb OL van NO-ban jelenleg a ligában). Ettől függetlenül meglettek volna az esélyek, tényleg rengeteg volt a miss-tackle a futásoknál, illetve kb 3 biztosnak tűnő INTet nem tudott elkapni az aktuális DB.
Sajnos a bíráskodás kritikán aluli volt és egyértelműen a Saints-nek kedvezett. A fumble recTD visszafújása döntő volt, ahogy a megadott 1st down is nevetséges volt és sajnos döntően befolyásolták a meccs eredményét.
Ettől függetlenül azért szép szezon volt ez a Lionstól, gratula.Szesze
Ritka,hogy mi egyet értsünk. 😉
Aki játszott életében csapatsportot,az tudja,hogy milyen rossz pillanatban volt az a bírói hiba.
Van olyan,hogy egy gyengébb csapat hihetetlen erőt tud meríteni a momentumokból.
Lásd Pats-Giants SB.
De igazából csak magunkat hibáztathatjuk és tanulni kell a hibákból a következő szezonra.
Mától pedig hivatalosan is a Giants-Ravens kettősnek szurkolok a rájátszásban.
Máramennyire szurkolni tudok csapatnak ami nem a Lions.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Jobb reggelt.
Hálisten nem voltam meccs alatt netközelben.
Megpróbálom most leírni a bennem ragadt gondolatokat.

Min ment el ez a meccs:
1. Védelem: Sajnos hetek/hónapok óta látszik,hogy ez a védelmi séma nem képes komolyabb offense-eket megállítani. Sajnos nem tudunk igazán nyomást helyezni az irányítókra. a futást és a screent eddig is zabáltuk,mostmár a hosszabb játékokat is. Wright és Berry melléfogás, Phonso pedig olyan rapszodikus mint az időjárás. Suh visszaesésével sajnos visszaesett az egész DLine teljesítménye. Ennyi misstackle-t pedig kevés másik csapat csinál. Valamin változtatni,mert hiába vagyunk "fiatal és szimpatikus csapat" ez jövőre sem lesz elég.

2. Nem ragadtuk meg az esélyeket: Volt jópár INT esélyünk, meg a turnovereket sem váltottuk pontra.

3. A bíráskodás: Most jöhet bárki a nem ezen múlt,meg a nem tudjuk mi lett volna ha dumákkal. Ilyen tévedést ami miatt nem vezettünk 21-7re nem lehet csinálni. Sajnos egyre jobban kirajzolódik,hogy a népnek kell a GB-NO konfdöntő. Ott gondolom pénzfeldobással döntik el meccs előtt a támogatandó csapatot.
(Egy külön hozzászólásban leírom majd az általam látott hibákat.)

4. Futójáték hiánya: Komoly csapat nem lehet ennyire egydimenziós. Remélem vagy a fal változik,vagy LeShoure lesz brutál de valami legyen.

5. Elfelejtett emberek: Pgrew és Scheffler (Heller se) nem kapott labdát. Nem is értettem,mikor nagyon jó a TE játékunk.Bazzani
Egyet értek ezekkel. A Saints ellen elképesztően nehéz védekezni, szinte csak turnoverekkel lehet megállítani őket, a hihetetlen jó passzjáték mellett a futójáték is elképesztően erős. (kimagaslóan a legjobb OL van NO-ban jelenleg a ligában). Ettől függetlenül meglettek volna az esélyek, tényleg rengeteg volt a miss-tackle a futásoknál, illetve kb 3 biztosnak tűnő INTet nem tudott elkapni az aktuális DB.
Sajnos a bíráskodás kritikán aluli volt és egyértelműen a Saints-nek kedvezett. A fumble recTD visszafújása döntő volt, ahogy a megadott 1st down is nevetséges volt és sajnos döntően befolyásolták a meccs eredményét.
Ettől függetlenül azért szép szezon volt ez a Lionstól, gratula.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DEFENSE

1. Defensive Tackles:
Suh,Fairley,Williams,Hill,Fluellen
Annyit foltozgattuk már ezt a sort,5év alatt teljesen megújult. remélem egy nyugis offseason lesz etéren. Hillt és Fluellent vissza kell igazolni normális áron. Mindemellett rengeteget kell fejlődni az osztagnak,mert tavaly óta nagyon visszaestek.

2.Defensive Ends:
Avril,Vanden Bosch,Young,Jackson
Avril szabadügynök lesz. Szeretném ha újra tudnánk igazolni,de nem hinném,hogy sikerül. Ilyen év után valahol úgyis bekínálják neki a nagy lóvét. Rá kell rakni a tag-et. Ha elmegy akkor az érte kapott pickből pótolni kell. KVB még bír egy évet, Young pedig szintet léphet idén,sztem ő lesz a következő év kellemes meglepetése. Egyelőre úgy számolom,hogy Avril marad,így ez a sor is változatlan marad jövőre.

3.Linebackers:
Tulloch,Durant,Levy,Carpenter,Hogue,Palmer,Ekejiuba
Na ez a sor ahol lövésem sincs mi lesz jövőre. egy biztos,hogy Tullochot meg KELL tartani. Durant marad kezdő. Nálam Levy nem kezdő szint helyette hoznék valakit. Ha cserének marad akkor ok. Carpenter jó specteamer és ideális cser. Palmer olcsón maradhat. Kell egy FA igazolás ide is,kezdő szintű.

4.Cornerbacks:
Houston,Wright,Berry,McDonald,A.Smith,Carey
Nálam az egész brigádból csak Houston maradna,de ez elképzelhetetlen.
Ha akarunk valamit akkor ide erősíteni kell.
Wright szerződése lejár,semmi olyat nem csinált ami miatt marasztalnám.
FAról hozni kell egy második számú CB-t.

5.Safetys:
Delmas,Spievey,Harris,Coleman,Wendling
Nagyjából (sajnos) itt minden változatlan marad. Ha nem érnek minket nagy sérülések,akkor közepes szintet hozni fognak.

DEFENSE roster 2012:
DE Avril,Young
DT Suh,Hill
DT Williams,Fairley,Fluellen
DE Vanden Bosch, Jackson
OLB FA,Levy
MLB Tulloch,Palmer
OLB Durant,Carpenter
CB Houston,Berry,Carey
CB FA jétékos,Smith,McDonald
SS Spievey,Coleman
FS Delmas,Harris,Wendling

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit elemezném a helyzetet,mert épp marhára ráérek.
(A FA-eket dőlt betűvel jelölöm.)
OFFENSE
1.Quarterbacks :
Stafford,Hill,Stanton
Stafford alap. Hill a backup.
Stantonnak lejár a szerződése,sztem újraigazoljuk. 3.QBnak tökéletes,hosszútávon ő lesz a csere. Ez a poszt teljesen rendben van.

2.Running Backs:
LeShoure, Best, Smith, Morris
Három hihetetlenül sérülékeny futó. Sztem ezzel a hármassal vágunk neki a szezonnak. Morris szabadügynök. Helyette hoznék egy UDFA vagy hátsókörös erőfutót, rövid yardos szitukra, nagyon olcsón.

3.Wide Receivers:
Megatron,Burleson,Young,Stovall,Davis,Logan
Megatron szerződése 2013ban lejár. Az offseason egyik legfontosabb feladata az ő hosszútávú szerződése. Burleson marad még egy évet,remélem bizonyít. Young a legjobban bevált draftpickünk, jól jártunk vele. Stovall,Davis és Logan szerződése lejár,én egyiket sem marasztalnám. Logan visszahordásban egyre gyengébb, helyette draftolnék valakit hátsó körökben. Ugyanilyen univerzális játékosra gondoltam (RB,WR,KR,PR). Stovallt és Davist a ST játékuk miatt hoztuk,hát egyik sem vált be,de legalább támadásban is használhatatlanok. Pótlásukat a draftról és FAról símán meg lehet oldani.

4.Offensive Line:
Backus,Sims,Raiola,Peterman,Cherilus,Hilliard,Gandy,Fox
Az idei offseason legnagyobb feladata a secondary mellett.
Backus sztem visszavonul,de ha nem én akkor is max egy évre igazolnám vissza olcsón backupnak. Első körben hozni kell egy LT-t a draftról,ha kell fel is tradelhetünk érte.
Sims rendben. Raiola 33éves,ha marad is jövőre akkor is hoznunk kell mögé valakit aki a jövőt jelenti (draftról). Peterman közepes, Cherilus valószinűleg marad.
Hilliardot újra kell igazolni, Gandy mehet nem tényező. Foxot én cutolnám,2 év alatt 4 meccsen tudott volna játszani a többin sérült volt,2év 2IR.

5.Tight Ends:
Pettigrew,Scheffler,Heller
Szerintem ez marad a régiben.
Bár a futójátékot javítandó Heller helyett el tudnék képzelni egy jobban blokkoló TE/FB játékost,de ha marad az sem gond.

A 2013as offense roster tehát:
QB Stafford,Hill,Stanton
RB LeShoure,Best,Smith,draftolt/FA játékos
LT draftolt játékos,Backus
LG Sims
C Raiola,draftolt játékos
RG Peterman
RT Cherilus,Hilliard
TE Pettigrew,Scheffler,Heller
WR Johnson,Burleson,Young,2draftolt/FA játékos