Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag vittétek volna még a szezon során (előtt) Asante Samuelt tőlünk 2 második körös pickért, de mi elsőt akartunk tárgyalási alapnak.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mac! Szted jó irányba nevelem a lányom?



😀Bazzani
Nagyon úgy tűnik 😊MacPhisto
Édes kislány 😊 és még a pulcsival sincs gond

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Mac! Szted jó irányba nevelem a lányom?



😀Bazzani
Nagyon úgy tűnik 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Olyan Jó érzés nézni a NFL Networkot...
Nagyon várják már a Saint-GB PO meccset 😀topmodell
Ez főleg azért vicces mert ők max az NFC döntőben futhatnak össze 😀FViktor93
és? 😊 végülis van esély rá. de hát láttunk már karón varjút *khm* Seattle..

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Olyan Jó érzés nézni a NFL Networkot...
Nagyon várják már a Saint-GB PO meccset 😀topmodell
Ez főleg azért vicces mert ők max az NFC döntőben futhatnak össze 😀
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Olyan Jó érzés nézni a NFL Networkot...
Nagyon várják már a Saint-GB PO meccset 😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mac! Szted jó irányba nevelem a lányom?



😀Bazzani
Sajnos idén is szörnyen gyenge Pistons, de tessék beszerezni valamit onnan is 😉
LIONS-t meg nem is mondom...
Tudom te szíved szerint a szalagavatójára is LIONS mezben küldenéd 😀 😊 😛

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A jelenlegi állás szerint mindenki játszani fog a Saints ellen.
Ilyenkor a holtak is felélednek.
Kár,hogy nálunk kevésszer van "ilyenkor".
😀

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez a csecsemő kezdte. Támadni akart, de a Beast elébe lépett a problémáknak

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suuuuuuuuuuuuuuuuuuh.


több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mac! Szted jó irányba nevelem a lányom?



😀

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Lions | Calvin Johnson contract update

Tue, 03 Jan 2012 07:41:05 -0800

Detroit Lions WR Calvin Johnson's season earned him a $4.5 million performance bonus. Johnson earned the extra salary by catching a minimum of 12 touchdowns, being voted to the Pro Bowl, playing 80 percent of the team's offensive snaps and leading the NFC in receiving yards and touchdowns.Bazzani
Megérdemli - úgysem én fizetem 😛

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Calvin Johnson contract update

Tue, 03 Jan 2012 07:41:05 -0800

Detroit Lions WR Calvin Johnson's season earned him a $4.5 million performance bonus. Johnson earned the extra salary by catching a minimum of 12 touchdowns, being voted to the Pro Bowl, playing 80 percent of the team's offensive snaps and leading the NFC in receiving yards and touchdowns.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Na egy michigani győzelem már megvan a superdome-ban.MacPhisto
na, akkor most jöhet két louisianai 😀

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Na egy michigani győzelem már megvan a superdome-ban.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha a bíró úgy látja, hogy nem jó a TD, akkor ne ítélje meg, mondván, úgy is visszanézzük. De ha kétségei vannak, bizonytalan, akkor éljen a szabállyal és a technikával; adjon TD-t. Felelősen döntsön, s ebben adott esetben benne van a mérlegelés lehetősége is.tomi-tomi
Nem értek egyet ezzel teljes mértékben. A bíró úgy ítéljen, ahogy inkább helyesnek gondolja, arra általában nem lehet apellálni, hogy majd visszanézzük, hisz review után egyértelmű bizonyíték kell az ítélet visszavonására, az meg sokszor nincs, vagy legalábbis nem látható a megfelelő kameraállások hiányában. Esetleg csak simán nem egyértelmű.bebop
A mérlegelésből indultunk ki. A konkrét játékhelyzetekben pontosan ez az elvárás, mérlegelnie kell. (Hívjuk ezt elsődleges mérlegelési szituációknak.) Az NFL törekszik arra, hogy az objektíven (is) eldönthető helyzetekben minél inkább támaszkodjanak a technikai segítségre a bírók. De a szubjektív helyzetekben (holding, DPI stb.) ez az igény senkiben ne merüljön fel. A TD-k automatikus visszanézésének bevezetése egy újabb jelentős lépés volt ebbe az irányba. A technikai segítség viszont ne pótolja a bírók döntését, ne hozzanak áldöntést. Ha szerinte egyértelműen nem volt TD, akkor ítéljen így és ne mondjon TD-t, ne támaszkodjon feleslegesen a technikára, maradjon felelős döntéshozó. Ha viszont kétségei vannak (nem látta pontosan, egyértelműen), akkor viszont éljen a szabályok adta (új) lehetőséggel, inkább adja meg a TD-t, plusz esélyt kap mindenki, hogy a legjobb döntés születhessen meg. Ez valóban egy újabb, eddig szokatlan mérlegelési lehetőség, de ez még mindig belül marad szerintem az elsődleges mérlegelési szituációk keretén. (S támogatja egyébként a támadójátékot a szabály szelleme.)
Amit szigorúan tiltanak, amikor a bíró kilép a konkrét játékhelyzetből és bővebb értelmezési keretben próbál mérlegelni. (Nevezzük ezt másodlagos mérlegelési helyzetnek.) Például: erre a csapatra már dobtam három off. holding-ot, ezt akkor elengedem, ez a fickó nem szokott durva lenni, nem dobok rá sárgát, szerencsétlenek még nem nyertek idén; legyen DPI stb. Ilyen mérlegelést nem szabad megengedni, ebben a keretben nincs helye szubjektív döntéseknek, szempontoknak.
Mi szurkolók pedig azért kapunk agyhúgykövet, mert feltételezzük, hogy az elsődleges szubjektív döntéseibe, mérlegeléseibe becsúsztak másodlagos szempontok. Kellő vértolulás esetén már az objektíven megítélhető helyzetekben is ezt gondoljuk. S közvetlen agyvérzés előtt felállítjuk konteó elméleteinket: minket nem engednek nyerni (a mi Def.-ünk javára soha nem fújnak holdingot), vagy nyomják Krahácsot.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Ha a bíró úgy látja, hogy nem jó a TD, akkor ne ítélje meg, mondván, úgy is visszanézzük. De ha kétségei vannak, bizonytalan, akkor éljen a szabállyal és a technikával; adjon TD-t. Felelősen döntsön, s ebben adott esetben benne van a mérlegelés lehetősége is.tomi-tomi
Nem értek egyet ezzel teljes mértékben. A bíró úgy ítéljen, ahogy inkább helyesnek gondolja, arra általában nem lehet apellálni, hogy majd visszanézzük, hisz review után egyértelmű bizonyíték kell az ítélet visszavonására, az meg sokszor nincs, vagy legalábbis nem látható a megfelelő kameraállások hiányában. Esetleg csak simán nem egyértelmű.

GB
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Szerintem nem, viszont szar a szabály.MacPhisto
Én úgy gondolom,hogy Titus TDjénél (és minden ilyen esetnél) TDt kellene ítélni,ha téved a bíró úgyis visszanézik. Így viszont lejáratják magukat és jönnek az ilyen dolgok,hogy "direkt a GBnek csalt".Bazzani
Ha a bíró úgy látja, hogy nem jó a TD, akkor ne ítélje meg, mondván, úgy is visszanézzük. De ha kétségei vannak, bizonytalan, akkor éljen a szabállyal és a technikával; adjon TD-t. Felelősen döntsön, s ebben adott esetben benne van a mérlegelés lehetősége is.tomi-tomi
ezt én sem vágom, nálunk is volt egy TD amit nem adott meg a spori mert szerinte kilépett Crabtree az elkapás előtt. persze ha visszanézték volna valszeg nem, de mivel nem visszanézhető(valamiért) nem adják meg. bánat tudja ez hogy van. ez olyan mint a DPI, szubjektív nézőpont.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Lions @ Lambeau
2011 Week 17
2010 Week 4
2009 Week 6
2008 Week 17
2007 Week 17
2006 Week 15
2005 Week 14
2004 Week 14

Kíváncsi vagyok jövőre hogy lesz. Gondolom hozatnak hóágyúkat és szélgépet, ha a 14. hétnél hamarabb mennénk a jegesmedvék közé 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mac!
Visszaolvastam a régi topikot,pontosabban a 0-16os részt.Bazzani
2009-01-04 21:59:04 MacPhisto
Oher és Raji, ez jó lenne első körnek.
MacPhisto
És le voltam kúrva, hogy nem akartam Andre Smitht 😀

Na még szerencse, hogy Staffordot húztuk, így azért nem fájdalmas.MacPhisto
Látod, hogy végül mégsem volt annyira igazad 😛 Mondjuk Staffordot kellett választani, ennyi. Érdekes, hogy „csak azért” lett 1/1, mert Bradford nem jött ki 😊

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Mac!
Visszaolvastam a régi topikot,pontosabban a 0-16os részt.Bazzani
2009-01-04 21:59:04 MacPhisto
Oher és Raji, ez jó lenne első körnek.
MacPhisto
És le voltam kúrva, hogy nem akartam Andre Smitht 😀

Na még szerencse, hogy Staffordot húztuk, így azért nem fájdalmas.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én úgy gondolom,hogy Titus TDjénél (és minden ilyen esetnél) TDt kellene ítélni,ha téved a bíró úgyis visszanézik. Így viszont lejáratják magukat és jönnek az ilyen dolgok,hogy "direkt a GBnek csalt".Bazzani
Ha a bíró úgy látja, hogy nem jó a TD, akkor ne ítélje meg, mondván, úgy is visszanézzük. De ha kétségei vannak, bizonytalan, akkor éljen a szabállyal és a technikával; adjon TD-t. Felelősen döntsön, s ebben adott esetben benne van a mérlegelés lehetősége is.tomi-tomi
Hát ha erre az esetre egyértelműen rámondja egy bíró,hogy nem TD akkor le a kalappal.
Állítom,hogy 100ilyen esetből 98nál TDt adnának.Bazzani
Próbáltam eltávolodni a konkrét esettől. Nem esett nehezemre, mert nem láttam. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Mac!
Visszaolvastam a régi topikot,pontosabban a 0-16os részt.Bazzani
2009-01-04 21:59:04 MacPhisto
Oher és Raji, ez jó lenne első körnek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem nem, viszont szar a szabály.MacPhisto
Én úgy gondolom,hogy Titus TDjénél (és minden ilyen esetnél) TDt kellene ítélni,ha téved a bíró úgyis visszanézik. Így viszont lejáratják magukat és jönnek az ilyen dolgok,hogy "direkt a GBnek csalt".Bazzani
Ha a bíró úgy látja, hogy nem jó a TD, akkor ne ítélje meg, mondván, úgy is visszanézzük. De ha kétségei vannak, bizonytalan, akkor éljen a szabállyal és a technikával; adjon TD-t. Felelősen döntsön, s ebben adott esetben benne van a mérlegelés lehetősége is.tomi-tomi
Hát ha erre az esetre egyértelműen rámondja egy bíró,hogy nem TD akkor le a kalappal.
Állítom,hogy 100ilyen esetből 98nál TDt adnának.