Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok most hadd ne mondjam mennyire irigyellek titeket, ha Staff egészséges marad s fegyelmezettebb lesz kicsit a társaság egy 12-4s 11-5s szezon ebből kihozható. Persze az egyik vereség nálunk a Lincolnon legyen 😉. De addig is még jó PO-túrát nektek!dande
Szerintem 13-3 is talán, ha végre egyszer megcsípjük a Green Bay Refereest 😛

Amúgy amikor a Vikes ellen nyertünk és Levy facemaskolt az utolsó playnél, az benne volt minden másnapi értékelésben, sőt így kezdődött az AP recap.

Most egy hang nem volt sehol a detroiti forrásokon kívül, hogy mit műveltek a játékvezetők.

Számomra ez mindennél többet mond...MacPhisto
Most ők Amerika Csapata.
Majd fordul a kocka. Lesz olyan amikor nem nyernek meg minden meccset és nem feléjük hajlanak a zebrák.
Remélem az a bírócsapat lesz a Saints ellen akik a Chargers ellen fújtak. Nem dobáltak minden szarra sárgát és egyik oldalra sem húztak. Bár azt borítékolom,hogy Breest védeni fogják.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Srácok most hadd ne mondjam mennyire irigyellek titeket, ha Staff egészséges marad s fegyelmezettebb lesz kicsit a társaság egy 12-4s 11-5s szezon ebből kihozható. Persze az egyik vereség nálunk a Lincolnon legyen 😉. De addig is még jó PO-túrát nektek!dande
Szerintem 13-3 is talán, ha végre egyszer megcsípjük a Green Bay Refereest 😛

Amúgy amikor a Vikes ellen nyertünk és Levy facemaskolt az utolsó playnél, az benne volt minden másnapi értékelésben, sőt így kezdődött az AP recap.

Most egy hang nem volt sehol a detroiti forrásokon kívül, hogy mit műveltek a játékvezetők.

Számomra ez mindennél többet mond...MacPhisto
de akár egy 4-12 is ha sérülések lesznek(ne legyenek), szóval sokmindentől függ.
a detroiti források meg azért adnak hangot neki mert detroitiak, nem? 😊 remélem jövőre nem leszel nagyon ráfixálva a zebrákra 😉

marhára várom a meccset, ami NO felé billenti perpill az esélyeket az a futójáték, és hogy jó a passrush-uk. viszont dome a dome ellen. :cool:

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mac!
Visszaolvastam a régi topikot,pontosabban a 0-16os részt.
1. Tényleg nem volt annyi gúnyolódás mint amit én gondoltam.
2. Sokkalinkább bizakodó volt a hangulat mint temetői.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Srácok most hadd ne mondjam mennyire irigyellek titeket, ha Staff egészséges marad s fegyelmezettebb lesz kicsit a társaság egy 12-4s 11-5s szezon ebből kihozható. Persze az egyik vereség nálunk a Lincolnon legyen 😉. De addig is még jó PO-túrát nektek!dande
Szerintem 13-3 is talán, ha végre egyszer megcsípjük a Green Bay Refereest 😛

Amúgy amikor a Vikes ellen nyertünk és Levy facemaskolt az utolsó playnél, az benne volt minden másnapi értékelésben, sőt így kezdődött az AP recap.

Most egy hang nem volt sehol a detroiti forrásokon kívül, hogy mit műveltek a játékvezetők.

Számomra ez mindennél többet mond...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Köszi. 😉
Nagyjából én is ezt olvastam ki.Bazzani
Ezt meg én tudtam! 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok most hadd ne mondjam mennyire irigyellek titeket, ha Staff egészséges marad s fegyelmezettebb lesz kicsit a társaság egy 12-4s 11-5s szezon ebből kihozható. Persze az egyik vereség nálunk a Lincolnon legyen 😉. De addig is még jó PO-túrát nektek!dande
Hát én ebből egy 10-6ot nézek ki.
6 hazai győzelem, 4 idegenbeli.
WCra jók leszünk megint.

GB Zebras megint viszi a csoportot símán.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Minden bizonnyal nem foglalkoztam volna az egésszel, ha nem pont a Lions-topic-ban történt volna mindez, ahol az utóbbi napokban (a GB vereség óta) a Lions fanok sűrű bocsánatkérések közepette írhatják csak le, hogy mit gondolnak, mit éreznek.tomi-tomi
Lapozz vissza, pont én írtam, hogy megértem a Lions fanok minden problémáját, a titkos kedvencem a Detriot (guilty pleasure 😀 ). Btw, szerintem is nyomják a bírók a Green Bayt 😉Gyurma Pappa
A jelenség/történés volt a lényeges számomra, nem a személy(ek). Hol van az megírva, hogy az élet igazságos? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
semmi gond ezzel, az NFC Northban már csak így szokás ellenünk készülődni 😉

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Itt egy elemzés a GB elleni bírói ítéletekről.
Mivel nem teljes az angolom,így én nem megyek bele véleményezésbe.
Remélem valaki lefordítja a konklúziót:
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2012/01/a_second_look_how_bad_was_the.htmlBazzani
Két jelentős bírói hibát látnak, mindkettő a Lions kárára történt (Young TD és Nelson punt elkapása). Mindkettővel az a fő bajuk, hogy a pályán olyan ítélet született, amelyet szabály szerint nem lehet visszanézni. (A Young elkapást pedig a Lions már nem tudta visszanézetni, mert az egyik piros zászlóját már fel kellett használnia "feleslegesen" - értsd, érthető, elfogadható bírói hibát kijavítandó.) A cikk szerint szerencsésebb lett volna, ha TD-t illetve Nelson-nál fumble-t ítéltek volna. A TD-t hivatalból visszanézhették volna, fumble ítélet esetén pedig a GB-nek lett volna lehetősége pirosat dobni.
A legjobb az lett volna a Lions-nak, ha megállítják Flynn-t a rekordok döntögetésében.tomi-tomi
Köszi. 😉
Nagyjából én is ezt olvastam ki.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Minden bizonnyal nem foglalkoztam volna az egésszel, ha nem pont a Lions-topic-ban történt volna mindez, ahol az utóbbi napokban (a GB vereség óta) a Lions fanok sűrű bocsánatkérések közepette írhatják csak le, hogy mit gondolnak, mit éreznek.tomi-tomi
Lapozz vissza, pont én írtam, hogy megértem a Lions fanok minden problémáját, a titkos kedvencem a Detriot (guilty pleasure 😀 ). Btw, szerintem is nyomják a bírók a Green Bayt 😉

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Minden bizonnyal nem foglalkoztam volna az egésszel, ha nem pont a Lions-topic-ban történt volna mindez, ahol az utóbbi napokban (a GB vereség óta) a Lions fanok sűrű bocsánatkérések közepette írhatják csak le, hogy mit gondolnak, mit éreznek.tomi-tomi
+1
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Itt egy elemzés a GB elleni bírói ítéletekről.
Mivel nem teljes az angolom,így én nem megyek bele véleményezésbe.
Remélem valaki lefordítja a konklúziót:
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2012/01/a_second_look_how_bad_was_the.htmlBazzani
Két jelentős bírói hibát látnak, mindkettő a Lions kárára történt (Young TD és Nelson punt elkapása). Mindkettővel az a fő bajuk, hogy a pályán olyan ítélet született, amelyet szabály szerint nem lehet visszanézni. (A Young elkapást pedig a Lions már nem tudta visszanézetni, mert az egyik piros zászlóját már fel kellett használnia "feleslegesen" - értsd, érthető, elfogadható bírói hibát kijavítandó.) A cikk szerint szerencsésebb lett volna, ha TD-t illetve Nelson-nál fumble-t ítéltek volna. A TD-t hivatalból visszanézhették volna, fumble ítélet esetén pedig a GB-nek lett volna lehetősége pirosat dobni.
A legjobb az lett volna a Lions-nak, ha megállítják Flynn-t a rekordok döntögetésében.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok most hadd ne mondjam mennyire irigyellek titeket, ha Staff egészséges marad s fegyelmezettebb lesz kicsit a társaság egy 12-4s 11-5s szezon ebből kihozható. Persze az egyik vereség nálunk a Lincolnon legyen 😉. De addig is még jó PO-túrát nektek!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Itt egy elemzés a GB elleni bírói ítéletekről.
Mivel nem teljes az angolom,így én nem megyek bele véleményezésbe.
Remélem valaki lefordítja a konklúziót:
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2012/01/a_second_look_how_bad_was_the.html

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Végleges 2012es ellenfelek.

Home:
Chicago Bears
Green Bay Packers
Minnesota Vikings
St. Louis Rams
Seattle Seahawks
Atlanta Falcons
Houston Texans
Indianapolis Colts

Away:
Chicago Bears
Green Bay Packers
Minnesota Vikings
Arizona Cardinals
San Francisco 49ers
Philadelphia Eagles
Jacksonville Jaguars
Tennessee Titans

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kis előzetes:

Saturday, January 7th 8:00 p.m.
Superdome in New Orleans, Louisiana


Statistics
Matt Stafford: 41 TDs 16 INTs, 5038 yards, 63.5 completions %, 97.2 QBR
Drew Brees: 46 TDs 14 INTs, 5476 yards, 71.2 completion %, 110.6 QBR

Calvin Johnson: 96 receptions, 1681 yards, 16 TDs, 17.5 ypr
Marques Colston: 80 receptions, 1143 yards, 8 TDs, 14.3 ypr

Brandon Pettigrew: 83 receptions, 777 yards, 5 TDs, 9.4 ypr
Jimmy Graham: 99 receptions, 1310 yards, 11 TDs, 13.2 ypr

Kevin Smith: 72 rushes, 356 yards, 4.9 ypc, 4 TDs - 22 receptions, 179 yards, 3TDs
Darren Sproles: 87 rushes, 603 yards, 6.9 ypc, 2 TDs - 86 receptions, 710 yards, 7 TDs

Cliff Avril: 36 tackles, 11 sacks, 6 ff, 2 defensive TDs
Roman Harper: 96 tackles, 7.5 sacks, 2 ff

Chris Houston: 54 tackles, 5 INTs, 2 TDs, 14 PDs
Patrick Robinson: 48 tackles, 4 INTs, 15 PDs

Stephen Tulloch: 111 tackles (84 solo), 3 sacks, 3 FRs, 1 TD
Jonathan Vilma: 53 tackles (36 solo), 1 FF, 3 FRs, 1 TD

How the Lions can win:
Detroit has a chance because of its offensive firepower with QB Matthew Stafford and WR Calvin Johnson. Stafford joined the Saints’ Drew Brees and the Patriots’ Tom Brady in topping 5,000 passing yards during the regular season, getting there with a 520-yard performance in Sunday’s loss to the Packers. Johnson led the league in receiving yards. The Lions will be familiar with the environment, having lost at New Orleans in early December. But they certainly need their defense to play better than it did Sunday at Lambeau Field when the Lions lost to the Packers, 45-41. Detroit had no answers for Green Bay’s backup QB Matt Flynn, who threw for 480 yards and six TDs. The Lions will need a few stops against Brees and the Saints.


How the Saints can win:
The Saints enter the playoffs with an eight-game winning streak and a 13-3 record, and they were 8-0 at home during the regular season. They have the league’s top-ranked offense built around Brees, who set NFL single-season records for passing yards and completion percentage. The Saints’ plan is simple: turn Brees loose and let him outscore any opponent. Few teams can keep up. TE Jimmy Graham and RB Darren Sproles create major matchup problems for virtually any defense. The question is whether the Saints can continue to get by with a defense that ranked 30th against the pass and 24th overall during the regular season. New Orleans did fare better in scoring defense, ranking 13th in the league.


több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az meg már az abszurd területe, hogy egy magyar fórumon Te ezért virtuális pofonokat osztogatsz és leköpést helyezel kilátásba.tomi-tomi
Én már csak ilyen vagyok. Én meg azt tartom abszurdnak, hogy olyan dolgot kérsz rajtam számon, amiről nem sok fogalmad van. Honnan tudod, hogy nem vagyok személyesen érintett?

Mondjuk tényleg látszik, hogy tudatlan vagy a témában, tavaly Roddy White-nak kellett bocsánatot kérnie a második meccs előtti "csipkelődéséért", hasonlóan csak "utalt" a Katrinára. Nem igazán szokás ezzel, még áthallással sem viccelődni.

Egyébként szövegértés: nem helyeztem kilátásba semmit, azt mondtam, hogy szívem szerint ezt tenném, ahogy hasonlóan gondolok mindenkire, aki mások valamilyen tragédiájával, még csak áthallás szintjén is "poénkodni" próbál, legyen az akár vak, vagy akár féllábú. Egyébként csak, hogy visszatérjünk az eredeti gondomra: a kedves első hozzászóló nyilván keveri a hurrikánt és a tornádót, mivel tornádókat nem szokták elnevezni...Gyurma Pappa
Az én tapasztalatom szerint, aki személyesen érintett gyászban, katasztrófában, az nem szokott virtuális pofont és kurvára vicces kifejezéseket használni. Megkéri az illetőt, hogy tartsa tiszteletben a gyászát.
Pont ezt írtam. Roddie White Amerikában csipkelődött. Egy híres (neves) ember a katasztrófa területén. Itt pedig egy magyar fórumozó a bowl.hu-n. Arányérzék. (Abban természetesen igazad van, hogy nagy valószínűséggel erről a témáról Te tudsz többet. De ebből nem következik, hogy én tudatlan lennék a témában.)
Nekem a szívem szerint ezt tenném bizony megegyezik a kilátásba helyezéssel. Csak még visszatart valami.

Minden bizonnyal nem foglalkoztam volna az egésszel, ha nem pont a Lions-topic-ban történt volna mindez, ahol az utóbbi napokban (a GB vereség óta) a Lions fanok sűrű bocsánatkérések közepette írhatják csak le, hogy mit gondolnak, mit éreznek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jah, szombatra egy tornádó várható a Superdome egész területére!
Hegepapa
Alapvetően egy virtuális pofont akkor is osztanék most neked, mert ez kurvára nem vicces.Gyurma Pappa
Sztem nem bántónak szánta.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Az meg már az abszurd területe, hogy egy magyar fórumon Te ezért virtuális pofonokat osztogatsz és leköpést helyezel kilátásba.tomi-tomi
😂 😂 ezen besírtam!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Az meg már az abszurd területe, hogy egy magyar fórumon Te ezért virtuális pofonokat osztogatsz és leköpést helyezel kilátásba.tomi-tomi
Én már csak ilyen vagyok. Én meg azt tartom abszurdnak, hogy olyan dolgot kérsz rajtam számon, amiről nem sok fogalmad van. Honnan tudod, hogy nem vagyok személyesen érintett?

Mondjuk tényleg látszik, hogy tudatlan vagy a témában, tavaly Roddy White-nak kellett bocsánatot kérnie a második meccs előtti "csipkelődéséért", hasonlóan csak "utalt" a Katrinára. Nem igazán szokás ezzel, még áthallással sem viccelődni.

Egyébként szövegértés: nem helyeztem kilátásba semmit, azt mondtam, hogy szívem szerint ezt tenném, ahogy hasonlóan gondolok mindenkire, aki mások valamilyen tragédiájával, még csak áthallás szintjén is "poénkodni" próbál, legyen az akár vak, vagy akár féllábú. Egyébként csak, hogy visszatérjünk az eredeti gondomra: a kedves első hozzászóló nyilván keveri a hurrikánt és a tornádót, mivel tornádókat nem szokták elnevezni...

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Alapvetően egy virtuális pofont akkor is osztanék most neked, mert ez kurvára nem vicces.Gyurma Pappa
Mint amikor vak ember társaságában nem merjük használni a látni igét. Majd azért döntsétek el, hogy szerintetek mikor lehet egy mondatban említeni NO-t és a hurrikánt! Vagy bármilyen időjárási jelenséget, ugyanis a tornádó teljesen más, mint a hurrikán.
Semmi (kegyelet)sértő nincs abban, hogy a Lions tornádóként fog végigsöpörni a Superdome-ban. Max. a Saints-re nézve.tomi-tomi
Nem mondtam, hogy nem lehet, de kurvára nem találom viccesnek, sőt, szívem szerint le is köpném azt, aki bármi szeles dologgal viccelődik a Saints kapcsán (New Orleans) kapcsán. Igazából a véleményed meg minimum baromság, a "látni" ige, és bármilyen időjárási jelenség söprögetése New Orleansban nem is igazán hasonlít.
Köszi, én tudom a különbséget a tornádó és a hurrikán között, de továbbra sem találom viccesnek. Biztos én vagyok túl érzékeny.Gyurma Pappa
Igen, túl érzékeny vagy, illetve túlreagálod.
Régen rossz, ha egy hasonlatot magyarázni kell. Mi úgy gondoljuk, hogy a vakok nehezen viselik, ha a mondandódban a látással, nézéssel kapcsolatos dolgokat konkrétan megemlíted. Nincs így, nem zavarja őket. Te úgy gondolod, hogy New Orleans lakosait zavarja, ha városukkal kapcsolatosan szeles időjárási jelenségeket emlegetnek. Szvsz nincs így.
Az meg már az abszurd területe, hogy egy magyar fórumon Te ezért virtuális pofonokat osztogatsz és leköpést helyezel kilátásba.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Jah, szombatra egy tornádó várható a Superdome egész területére!
Hegepapa
Alapvetően egy virtuális pofont akkor is osztanék most neked, mert ez kurvára nem vicces.Gyurma Pappa
Mint amikor vak ember társaságában nem merjük használni a látni igét. Majd azért döntsétek el, hogy szerintetek mikor lehet egy mondatban említeni NO-t és a hurrikánt! Vagy bármilyen időjárási jelenséget, ugyanis a tornádó teljesen más, mint a hurrikán.
Semmi (kegyelet)sértő nincs abban, hogy a Lions tornádóként fog végigsöpörni a Superdome-ban. Max. a Saints-re nézve.tomi-tomi
Nem mondtam, hogy nem lehet, de kurvára nem találom viccesnek, sőt, szívem szerint le is köpném azt, aki bármi szeles dologgal viccelődik a Saints kapcsán (New Orleans) kapcsán. Igazából a véleményed meg minimum baromság, a "látni" ige, és bármilyen időjárási jelenség söprögetése New Orleansban nem is igazán hasonlít.
Köszi, én tudom a különbséget a tornádó és a hurrikán között, de továbbra sem találom viccesnek. Biztos én vagyok túl érzékeny.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jah, szombatra egy tornádó várható a Superdome egész területére!
Hegepapa
Alapvetően egy virtuális pofont akkor is osztanék most neked, mert ez kurvára nem vicces.Gyurma Pappa
Mint amikor vak ember társaságában nem merjük használni a látni igét. Majd azért döntsétek el, hogy szerintetek mikor lehet egy mondatban említeni NO-t és a hurrikánt! Vagy bármilyen időjárási jelenséget, ugyanis a tornádó teljesen más, mint a hurrikán.
Semmi (kegyelet)sértő nincs abban, hogy a Lions tornádóként fog végigsöpörni a Superdome-ban. Max. a Saints-re nézve.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Jah, szombatra egy tornádó várható a Superdome egész területére!
Hegepapa
Alapvetően egy virtuális pofont akkor is osztanék most neked, mert ez kurvára nem vicces.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Annak lusta voltam utánanézni, ezek megvoltak most 😊
Mondjuk Warner megérdemelte volna, így csak tiétek a dicsőség 😊 Na de majd jövőre Ridley 😀