Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dave Birkett értékeli a csapatot:
http://www.freep.com/article/20120108/SPORTS01/120108004/Grading-the-Lions-in-playoff-loss-to-Saints

Teljesen egyetértek vele.
Furcsa ilyet leírni de Linehan>>>>>>>>Cunningham tegnap.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nincs miért szégyenkezni, jövőre is PO-ba várom a csapatot, kicsit stabilabb O-line, egészséges futók, értelmes DC és secondary kell már "csak"
Bazza, aranyos a kislányod 😊kristof
Nemsoká nekilátok egy kicsit komolyabb elemzéshez a keretet illetően. Sztem korántsem olyan rózsás a helyzet mint gondoljuk.

Köszi. 😉

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nincs miért szégyenkezni, jövőre is PO-ba várom a csapatot, kicsit stabilabb O-line, egészséges futók, értelmes DC és secondary kell már "csak"
Bazza, aranyos a kislányod 😊
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Gratulálni szeretnék, ne bánkódjatok. Rutin,tapasztalat + a futójáték közti különbség döntött nagy részt.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Hulla álmos voltam a cinci meccsen be is aludtam de ezen a 3.negyed végéig tudtam izgulni ...onnan már sajna látszott,hogy elfogyott az erő.

sajna rosszkor dobott piros zászlót a hc inkább utána kellett volna mikor a bírók tévedtek...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok 😊
A 2000-es szezon volt az első amit végigkövettem, tehát pont a ti utolsó rájátszás szezonotokat még nem láttam, és igy 12 év elteltével megmondom őszintén, nagyon jó érzés volt a Detroit-ot látni PO meccset játszani 😊 ( el tudom képzelni még nektek Lions szurkolóknak milyen jó volt ) 😊 Nagyon szurkoltam hogy nyerjetek, pedig a Saints is szimpatikus csapat, de ti méginkább 😊 Nincs ok keseregni, van jövője ennek a gárdának, hiányzik még a tapasztalat, 2 ilyen védelmi hibát nem engedhet meg magának senki New Orleans-ban, de kiváncsian várom a következő éveket, mert nagy dolgokra hivatott szerintem Stafford és az egész csapat 😊
Szóval Hajrá 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
(mondjuk én nem értek egyet ezzel a teleaggatom a pólyás gyerekemet olyan ruhákkal, amelyek az én kedvenceim dologgal, de te tudod😊 Jól áll neki a cucc, a vasutas ruhák jól szoktak kinézni, én csak tudom 😉kishaszi
Egy RedWingses pólója van összesen.
😉

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
(mondjuk én nem értek egyet ezzel a teleaggatom a pólyás gyerekemet olyan ruhákkal, amelyek az én kedvenceim dologgal, de te tudod😊 Jól áll neki a cucc, a vasutas ruhák jól szoktak kinézni, én csak tudom 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mac! Szted jó irányba nevelem a lányom?



😀Bazzani
Mivel Mactől kérdezel ilyet, ergo nagyon nem. Hehe.kishaszi
Nem véletlen tőle kérdeztem. 😉

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
QBt kell dratolni mert Stafford egy szar, visszafogja Calvint aki a nagyanyámmal is csinálna 3000 yardot.

Majd nyerünk akkor playoff meccset ha lesz secondarynk meg ha a fogadási maffia is minket akar.MacPhisto
😀

Calvin Johnson is the first player in NFL history to have 200 receiving yards in a playoff debutkishaszi
Inkább valami Brees rekordot írjatok.
Legkevesebb holding vagy legkevesebb visszahordott fumble.
Ilyesmit.

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mac! Szted jó irányba nevelem a lányom?



😀Bazzani
Mivel Mactől kérdezel ilyet, ergo nagyon nem. Hehe.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
QBt kell dratolni mert Stafford egy szar, visszafogja Calvint aki a nagyanyámmal is csinálna 3000 yardot.

Majd nyerünk akkor playoff meccset ha lesz secondarynk meg ha a fogadási maffia is minket akar.MacPhisto
😀

Calvin Johnson is the first player in NFL history to have 200 receiving yards in a playoff debut

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meccs utáni tweetek:

Quarterback Matthew Stafford

"Just want to say thanks to all the fans for all of the support and a great year. We will be back. #GoLions"

Defensive end Lawrence Jackson

"Lions Nation. Thanks for the diehard support all year. Love you guys wouldn't trade you for any other fans. #LionNation #LJSP"

Linebacker Justin Durant

"I appreciate all of the support this yr frm u guys...sorry it ended this way more motivation for nxt season."

Safety Chris Harris

"I want to say thanks to all the true #Lions supporters and fans. You guys have been great and I am truly grateful for u guys support."

Defensive end Cliff Avril

"Tough lose def don't want the season to end but we def have something to build off of for the years to come..."

Defensive tackle Nick Fairley

"Shout out to all the LIONS fan for the love and support this year "GO LIONS"

Tight end Tony Scheffler

"All the support makes this a little easier to swallow, thank you. Next season can't come soon enough. #lionblood"

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tippem az index tippjátékban:
New Orleans Saints - Detroit Lions +17

És előzetes jóslás itt:
Egy darabig tartjuk magunkat,de a vége mészárlás.

Telibe. 😕

Amúgy szenzációs húzás volt Joique Bell exSaints RB idehozatala.
Hatalmas segítség volt,hogy megállítsuk a futásaikat.
Muahahahahahahahahaha.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És akkor jöjjön egy másik kedvenc témám.
Tudom,hogy nem ide kellene leírnom,meg jönnek majd lehordani mindennek.
Azért ez a Sort TV-s közvetítés nagyon gyenge volt.
Az agyamra mentek már "Kovács Jóska szombathelyi lakos szerint Ravens-Gb döntő lesz,de a barátja Pats-NO döntőt jósol." típusú sms-ekkel.
Az egész amerikai közvetítés is egy nagy NO fényezés volt,de mellé ez a rengeteg idegesítő kérdés meg "Az nyer aki több pontot csinál." tartalmú üzenet nagyon felhúzott.
Mellé jött még Márk elfogult kommentálása.
Nem mellesleg a rengeteg Lions szakértői hozzászólás áááááááh.
Eddig nagyon akartam,hogy minket adjanak. Remélem legközelebb a jövő évi POban leszünk.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na akkor nézzük a bírókat. Kicsit megnyugtatott,hogy nem csak én látom azt amit látok.
Persze mi mindig bírózunk.

1. Ugye volt az az ominózus fumble. Nevetséges,mondhatni meccseldöntő hiba (is lehetett volna ha nem vagyunk mellé ilyen szarok). 21-7

2. A jogtalanul megadott first down. Ezzel a labdalerakással más meccseken is baj van. Mondjuk Schwartz símán rádobhatta volna a pirosat. A drive vége TD.

3. Én nem vagyok szakértő,dehogy tucatnyi holdingot nem fújtak le az tuti. A legszebb Sproles Tdjénél volt,amikor egyszerre volt Williams-en holding illetve Tullochon facemask.

4. A kedvenc jelenetem az a Saints TD volt amit visszafújtak végül. A bíró 1 méterre áll, természetesen a Lions szabálytalanságot észreveszi,de azt már elfelejti,hogy TDnél a labdát végig meg kell őrizni.

5. Sztem Stafford futott TDje gyanús volt. Megadható,bár én inkább a nem felé hajlottam.

6. Calvin keresztbefut,az előtte keresztbefekvő/ugró védő elgáncsolja. Elkapás nem sikerül.

Hirtelen ennyi jut eszembe.
Hozzátenném,hogy megint arról van szó ami a GB ellen is.
Ez a Saints megvert volna valószinűleg minket segítség nélkül is.
De azért jó pillanatban jött nekik a szeretetcsomag mindig.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jobb reggelt.
Hálisten nem voltam meccs alatt netközelben.
Megpróbálom most leírni a bennem ragadt gondolatokat.

Min ment el ez a meccs:
1. Védelem: Sajnos hetek/hónapok óta látszik,hogy ez a védelmi séma nem képes komolyabb offense-eket megállítani. Sajnos nem tudunk igazán nyomást helyezni az irányítókra. a futást és a screent eddig is zabáltuk,mostmár a hosszabb játékokat is. Wright és Berry melléfogás, Phonso pedig olyan rapszodikus mint az időjárás. Suh visszaesésével sajnos visszaesett az egész DLine teljesítménye. Ennyi misstackle-t pedig kevés másik csapat csinál. Valamin változtatni,mert hiába vagyunk "fiatal és szimpatikus csapat" ez jövőre sem lesz elég.

2. Nem ragadtuk meg az esélyeket: Volt jópár INT esélyünk, meg a turnovereket sem váltottuk pontra.

3. A bíráskodás: Most jöhet bárki a nem ezen múlt,meg a nem tudjuk mi lett volna ha dumákkal. Ilyen tévedést ami miatt nem vezettünk 21-7re nem lehet csinálni. Sajnos egyre jobban kirajzolódik,hogy a népnek kell a GB-NO konfdöntő. Ott gondolom pénzfeldobással döntik el meccs előtt a támogatandó csapatot.
(Egy külön hozzászólásban leírom majd az általam látott hibákat.)

4. Futójáték hiánya: Komoly csapat nem lehet ennyire egydimenziós. Remélem vagy a fal változik,vagy LeShoure lesz brutál de valami legyen.

5. Elfelejtett emberek: Pgrew és Scheffler (Heller se) nem kapott labdát. Nem is értettem,mikor nagyon jó a TE játékunk.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Én nem

mert nálunk nincs megatron sajna

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ennyi volt idénre. Elégedett vagyok a szezonnal, tudtuk hogy ez a D# kevés lesz NO-ban. Bírókkal nem foglalkoznék ismét. Nem ezen múlt a D nyagyon gyengus volt. Jövöre tovább kell fejlődni. Ja és megtudtam hogy Stafford fos ki kell baszni .... 😛Blevi
Meccs alatt nekem is átjött, hogy Stafford néhány elemében a játéknak nagyon gyenge. Ez a felívelem a labdát flyre működik, ha CJ felé küldi. De nem az ő érdeméből. Ettől még Stafford egy igen jó irányító, de itt inkább az elkapója elit.
A kulcs szerintem a turnoverek voltak, nem tudtatok pontokat szerezni a két korán szerzett labdából, Saints pedig az első picket azonnal kihasználta.Deny
Kíváncsiságból mik ezek az elemek?Blevi
Amit írtam, felívelem a labdát, CJ elkapja, sok ember között is. De nem csak felé íveli fel. Amúgy igen tetszik játéka, elcserélem én szívesen Vickre most mindjárt, ha kell 😊
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Garulálok a csapatnak! A fumblis eset valóban gáz volt, de azt már nem tudjuk meg, h ott egy td-vel mi lett volna...Sok sikert a következő esztendőre!
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ennyi volt idénre. Elégedett vagyok a szezonnal, tudtuk hogy ez a D# kevés lesz NO-ban. Bírókkal nem foglalkoznék ismét. Nem ezen múlt a D nyagyon gyengus volt. Jövöre tovább kell fejlődni. Ja és megtudtam hogy Stafford fos ki kell baszni .... 😛Blevi
Meccs alatt nekem is átjött, hogy Stafford néhány elemében a játéknak nagyon gyenge. Ez a felívelem a labdát flyre működik, ha CJ felé küldi. De nem az ő érdeméből. Ettől még Stafford egy igen jó irányító, de itt inkább az elkapója elit.
A kulcs szerintem a turnoverek voltak, nem tudtatok pontokat szerezni a két korán szerzett labdából, Saints pedig az első picket azonnal kihasználta.Deny
Kíváncsiságból mik ezek az elemek?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyi volt idénre. Elégedett vagyok a szezonnal, tudtuk hogy ez a D# kevés lesz NO-ban. Bírókkal nem foglalkoznék ismét. Nem ezen múlt a D nyagyon gyengus volt. Jövöre tovább kell fejlődni. Ja és megtudtam hogy Stafford fos ki kell baszni .... 😛Blevi
Meccs alatt nekem is átjött, hogy Stafford néhány elemében a játéknak nagyon gyenge. Ez a felívelem a labdát flyre működik, ha CJ felé küldi. De nem az ő érdeméből. Ettől még Stafford egy igen jó irányító, de itt inkább az elkapója elit.
A kulcs szerintem a turnoverek voltak, nem tudtatok pontokat szerezni a két korán szerzett labdából, Saints pedig az első picket azonnal kihasználta.Deny
Őőőőő de, 7 pontot sikerült szereni.
Ja, mégsem, bocs, azt elvették . 😊
De tényleg mindegy, a végére egyértelművé vált, hogy sokkal jobb a Saints, megérdemelték. De azért 21-7-ről megnéztem volna ezt a meccset, amennyiben nem basszák el a zebrák

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
QBt kell dratolni mert Stafford egy szar, visszafogja Calvint aki a nagyanyámmal is csinálna 3000 yardot.

Majd nyerünk akkor playoff meccset ha lesz secondarynk meg ha a fogadási maffia is minket akar.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ennyi volt idénre. Elégedett vagyok a szezonnal, tudtuk hogy ez a D# kevés lesz NO-ban. Bírókkal nem foglalkoznék ismét. Nem ezen múlt a D nyagyon gyengus volt. Jövöre tovább kell fejlődni. Ja és megtudtam hogy Stafford fos ki kell baszni .... 😛Blevi
Meccs alatt nekem is átjött, hogy Stafford néhány elemében a játéknak nagyon gyenge. Ez a felívelem a labdát flyre működik, ha CJ felé küldi. De nem az ő érdeméből. Ettől még Stafford egy igen jó irányító, de itt inkább az elkapója elit.
A kulcs szerintem a turnoverek voltak, nem tudtatok pontokat szerezni a két korán szerzett labdából, Saints pedig az első picket azonnal kihasználta.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megatron for GOD!
Ez tuti, jövőre sima 2000 yard.
Várható volt a vereség, megint hatalmas bírói bakik, ettől függetlenül siralmas volt ez a D#, a Saints simán hozta volna akármikor ezt a meccset.. Cunninghamet viszont kibasznám rögtön, mint macskát szarni. Aztán egy jó FA és draft, és nagyon jó csapat lesz ez.