Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
GBnek egész évben 72 büntije volt. Nekünk 130 körül ha jól emlékszem...MacPhisto
😀 😀 igen, buzi bírók, állítólag Suht is több ízben megfenyegették, hogy tapossa meg az ellenfeleit. az edzőnek egy ilyenhez nyilván kevesebb köze van, mint nekik.

mindenesetre nagyon nagy meccs volt, Megatron nem emberSzobi22
Jaj hagyjuk. A kamu fumblik, nem volt taunting penalty mikor begyalulták Smitht, Tramon súlyos sportszerűtlensége büntetlen, elvett TD, mindjárt megértően felsóhajtok, hogy nem befolyásolták a mérkőzést, a spori is ember, nincs videója. Csak zöld szemüvege.MacPhisto
az nem zavar hogy egy backup QB dobott 6 TD-t meg csilliárd yardot? 😀

több mint 12 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
És? Ha ők megvannak akkor megint jön a Saints/Packers.tenorx
És? meglenne a második playoff win az elmúlt 60 évben.MacPhisto
Ennyi, menjünk már legalább egy kört. Nem olyan dolog errefelé a PO hogy majd jövőre megyünk 2 kört.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Miért is?tenorx
Mert most tudják, hogy minden megtörténhet, még jobban felkészülnek, még jobban koncentrálnak, nem veszik félvállról a wildcardost.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
És? Ha ők megvannak akkor megint jön a Saints/Packers.tenorx
És? meglenne a második playoff win az elmúlt 60 évben.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Srácok, tavaly kiestünk Seattle-ben 😊 Ne öljétek meg magatokat, legalább a meccs végéig ne 😀

Bármi történhet, tavaly szintén a Seattle-t még magabiztosabban vertük az alapszakaszban, mint benneteket. Én benneteket akartalak az NFC "alsó" hármasábólatapapa
Egyszer volt kutyavásár. Az hogy tavaly kiszoptatok még tovább növeli annak esélyét, hogy idén nem.MacPhisto
ok, feladtam 😂

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Srácok, tavaly kiestünk Seattle-ben 😊 Ne öljétek meg magatokat, legalább a meccs végéig ne 😀

Bármi történhet, tavaly szintén a Seattle-t még magabiztosabban vertük az alapszakaszban, mint benneteket. Én benneteket akartalak az NFC "alsó" hármasábólatapapa
Egyszer volt kutyavásár. Az hogy tavaly kiszoptatok még tovább növeli annak esélyét, hogy idén nem.MacPhisto
Miért is?
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Srácok, tavaly kiestünk Seattle-ben 😊 Ne öljétek meg magatokat, legalább a meccs végéig ne 😀

Bármi történhet, tavaly szintén a Seattle-t még magabiztosabban vertük az alapszakaszban, mint benneteket. Én benneteket akartalak az NFC "alsó" hármasábólatapapa
Egyszer volt kutyavásár. Az hogy tavaly kiszoptatok még tovább növeli annak esélyét, hogy idén nem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Srácok, tavaly kiestünk Seattle-ben 😊 Ne öljétek meg magatokat, legalább a meccs végéig ne 😀

Bármi történhet, tavaly szintén a Seattle-t még magabiztosabban vertük az alapszakaszban, mint benneteket. Én benneteket akartalak a legkevésbé az NFC "alsó" hármasából

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ha megvernénk a Saintset akkor irány GB.
Gyönyörű.
Könnyű ez.Bazzani
Lehet újat mondok, de a playoff lényege, hogy a legjobb csapatok találkoznak, szóval nem tudom miért baj, hogy jön a Saints meg majd a Packers.

Egyébként tényleg hihetetlen mit műveltek itt. Ha nem tudnám a mérlegeteket azt hinném, hogy megint 0-16, mert kb. olyan hangulat uralkodik.tenorx
Azért azt mindenki beláthatná hogy egy esetleges dallasi vagy new yorki kirándulás lényegesen esélyesebb lenne.Blevi
És? Ha ők megvannak akkor megint jön a Saints/Packers.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
GBnek egész évben 72 büntije volt. Nekünk 130 körül ha jól emlékszem...MacPhisto
😀 😀 igen, buzi bírók, állítólag Suht is több ízben megfenyegették, hogy tapossa meg az ellenfeleit. az edzőnek egy ilyenhez nyilván kevesebb köze van, mint nekik.

mindenesetre nagyon nagy meccs volt, Megatron nem emberSzobi22
Jaj hagyjuk. A kamu fumblik, nem volt taunting penalty mikor begyalulták Smitht, Tramon súlyos sportszerűtlensége büntetlen, elvett TD, mindjárt megértően felsóhajtok, hogy nem befolyásolták a mérkőzést, a spori is ember, nincs videója. Csak zöld szemüvege.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mivel a PO-t nem értékelitek, ezért nektek gondolom már a SB a cél. Szóval tök mind1 milyen sorrendben, de meg kell verni a Saints,Packers kettőst.
több mint 12 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Bazmeg hadd sírjak már ha jövő hét után 60 év elteltével sem lesz több mint egy playoff győzelmünk. Mert a franchise arca egy buta tök.MacPhisto
Ha megvernénk a Saintset akkor irány GB.
Gyönyörű.
Könnyű ez.Bazzani
Lehet újat mondok, de a playoff lényege, hogy a legjobb csapatok találkoznak, szóval nem tudom miért baj, hogy jön a Saints meg majd a Packers.

Egyébként tényleg hihetetlen mit műveltek itt. Ha nem tudnám a mérlegeteket azt hinném, hogy megint 0-16, mert kb. olyan hangulat uralkodik.tenorx
Azért azt mindenki beláthatná hogy egy esetleges dallasi vagy new yorki kirándulás lényegesen esélyesebb lenne.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
GBnek egész évben 72 büntije volt. Nekünk 130 körül ha jól emlékszem...MacPhisto
😀 😀 igen, buzi bírók, állítólag Suht is több ízben megfenyegették, hogy tapossa meg az ellenfeleit. az edzőnek egy ilyenhez nyilván kevesebb köze van, mint nekik.

mindenesetre nagyon nagy meccs volt, Megatron nem ember

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Lehet újat mondok, de a playoff lényege, hogy a legjobb csapatok találkoznaktenorx
Ez a Lions topik. Újat mondtál.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
12 év után újra megvan a PO ti meg itt sírtok...FViktor93
Bazmeg hadd sírjak már ha jövő hét után 60 év elteltével sem lesz több mint egy playoff győzelmünk. Mert a franchise arca egy buta tök.MacPhisto
Ha megvernénk a Saintset akkor irány GB.
Gyönyörű.
Könnyű ez.Bazzani
Lehet újat mondok, de a playoff lényege, hogy a legjobb csapatok találkoznak, szóval nem tudom miért baj, hogy jön a Saints meg majd a Packers.

Egyébként tényleg hihetetlen mit műveltek itt. Ha nem tudnám a mérlegeteket azt hinném, hogy megint 0-16, mert kb. olyan hangulat uralkodik.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Az meg, hogy simán kiszoptok a Saintstől egyáltalán nem biztos.FViktor93
Nekem az igazi 2. kedvencem a Lions, de megértem a fanokat, hogy ezzel a mutatott teljesítménnyel paráznak. Nem mondom, hogy simán nyer a Saints, de az biztos, hogy ez elég kevés lesz.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Mindenesetre a bírók szopjanak le. Megint ők döntötték el a meccset.

GBnek egész évben 72 büntije volt. Nekünk 130 körül ha jól emlékszem...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sztem pont nektek nem kéne ezt.
Örülünk a POnak hidd el.
Sőt szurkolni is fogunk,csak szar kikapni a GB Btől,ráadásul így.
Legyél megértőbb.Bazzani
Értem, de ha annyi szart megéltetek mint a 0-16 pl, akkor amikor végre jóra fordul a dolog nem kell károgni, hanem örülni kell. Az meg, hogy simán kiszoptok a Saintstől egyáltalán nem biztos.FViktor93
Jaja, ha egy backuptól kaptunk 6TD-t, akkor Breestől mondjuk tizenkettőt?MacPhisto
Csináljunk tippjátékot.
Az én tippem 8TD.
Meg 20pont feletti vereség.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
12 év után újra megvan a PO ti meg itt sírtok...FViktor93
Sztem pont nektek nem kéne ezt.
Örülünk a POnak hidd el.
Sőt szurkolni is fogunk,csak szar kikapni a GB Btől,ráadásul így.
Legyél megértőbb.Bazzani
Értem, de ha annyi szart megéltetek mint a 0-16 pl, akkor amikor végre jóra fordul a dolog nem kell károgni, hanem örülni kell. Az meg, hogy simán kiszoptok a Saintstől egyáltalán nem biztos.FViktor93
Jaja, ha egy backuptól kaptunk 6TD-t, akkor Breestől mondjuk tizenkettőt?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
12 év után újra megvan a PO ti meg itt sírtok...FViktor93
Bazmeg hadd sírjak már ha jövő hét után 60 év elteltével sem lesz több mint egy playoff győzelmünk. Mert a franchise arca egy buta tök.MacPhisto
Ha megvernénk a Saintset akkor irány GB.
Gyönyörű.
Könnyű ez.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
12 év után újra megvan a PO ti meg itt sírtok...FViktor93
Sztem pont nektek nem kéne ezt.
Örülünk a POnak hidd el.
Sőt szurkolni is fogunk,csak szar kikapni a GB Btől,ráadásul így.
Legyél megértőbb.Bazzani
Értem, de ha annyi szart megéltetek mint a 0-16 pl, akkor amikor végre jóra fordul a dolog nem kell károgni, hanem örülni kell. Az meg, hogy simán kiszoptok a Saintstől egyáltalán nem biztos.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
12 év után újra megvan a PO ti meg itt sírtok...FViktor93
Bazmeg hadd sírjak már ha jövő hét után 60 év elteltével sem lesz több mint egy playoff győzelmünk. Mert a franchise arca egy buta tök.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
12 év után újra megvan a PO ti meg itt sírtok...FViktor93
Sztem pont nektek nem kéne ezt.
Örülünk a POnak hidd el.
Sőt szurkolni is fogunk,csak szar kikapni a GB Btől,ráadásul így.
Legyél megértőbb.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Suh cut.

10-6.

Saints.

Jövő héten vége a szezonnak. Reménykedjünk, hogy Brees nem dob 700 yardot.MacPhisto
Hogy lett a liga egyik legjobbjából ekkora rakás fos?Bazzani
Mindkét GB mecccset elkúrta nekünk.MacPhisto
Amikor nem játszott sokkal jobb volt a DL.
Tuti véletlen...
Buta fasz.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
12 év után újra megvan a PO ti meg itt sírtok...