Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The 2012 schedule is just about set for the Lions in terms of which teams they will face.

The Lions will have home games against Chicago, Minnesota, Green Bay, St. Louis, Seattle, Houston, Indianapolis and Atlanta.

They’ll go on the road to face Chicago, Minnesota, Green Bay, Arizona, San Francisco, Jacksonville, Tennessee and the loser of Sunday’s New York/Dallas game.

The Lions annual Thanksgiving Day game opponent will either be Houston or Indianapolis.

Kócc most volt pár éve, Texans lesz az.

13-3 😉MacPhisto
Nagyon tetszetős.
Könnyebbnek tűnik mint az idei.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
The 2012 schedule is just about set for the Lions in terms of which teams they will face.

The Lions will have home games against Chicago, Minnesota, Green Bay, St. Louis, Seattle, Houston, Indianapolis and Atlanta.

They’ll go on the road to face Chicago, Minnesota, Green Bay, Arizona, San Francisco, Jacksonville, Tennessee and the loser of Sunday’s New York/Dallas game.

The Lions annual Thanksgiving Day game opponent will either be Houston or Indianapolis.

Kócc most volt pár éve, Texans lesz az.

13-3 😉

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Könnyen lehet, hogy Rodgers nem is fog játszani, és McCarthy szeretné, ha a 3. QB, Harrell is pályára lépne. gyanítom, hogy mások is fognak pihenni. ezért (is) vagytok esélyesebbek. meg ti király formában vagytok velünk ellentétben. meg nektek tétje is vanSzobi22
Az ugye megvan, hogy tavaly a 3. QBnk ütött benneteket? just sayin' 😀MacPhisto
ahha, reménykedtek, hogy a 3. QBnk üt titeket, és meglesz a SB? 😛

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Könnyen lehet, hogy Rodgers nem is fog játszani, és McCarthy szeretné, ha a 3. QB, Harrell is pályára lépne. gyanítom, hogy mások is fognak pihenni. ezért (is) vagytok esélyesebbek. meg ti király formában vagytok velünk ellentétben. meg nektek tétje is vanSzobi22
Az ugye megvan, hogy tavaly a 3. QBnk ütött benneteket? just sayin' 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Könnyen lehet, hogy Rodgers nem is fog játszani, és McCarthy szeretné, ha a 3. QB, Harrell is pályára lépne. gyanítom, hogy mások is fognak pihenni. ezért (is) vagytok esélyesebbek. meg ti király formában vagytok velünk ellentétben. meg nektek tétje is van

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Most nézem,hogy esélyesebbek vagyunk a fogadóirodáknál.
Most akkor nem játszanak a kezdők a GBnél?

Calvin achillese megsérült egész héten nem edzett,meccs előtt dől el a játéka.
C.Williams, Delmas és Fairley (de meglepő...) szintén nem edzett a héten.
Smith tuti nem játszik,bár ő meg edzett.Bazzani
Calvin és Delmas pihenjenek csak.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most nézem,hogy esélyesebbek vagyunk a fogadóirodáknál.
Most akkor nem játszanak a kezdők a GBnél?

Calvin achillese megsérült egész héten nem edzett,meccs előtt dől el a játéka.
C.Williams, Delmas és Fairley (de meglepő...) szintén nem edzett a héten.
Smith tuti nem játszik,bár ő meg edzett.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ne vedd kötekedésnek, de biztos jó ha többen vagytok, ha valaki innen nektek drukkol nem feltétlenül lesz divatdrukker csak lehet hogy most ismerkedett meg veletek 😉davemayer
Jaja, látta a PeccTV-n Ricsiéknél hogy idén csatlakoztunk a ligához mint expansion franchise.MacPhisto
Muhahahaha.
Én örülök minden drukkernek amúgy.
Csak próbáltam előre jelezni az érkezésüket.

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
off srácok de most nézem a Pistons meccset,kb all star meccs hangulat van,nagyon komoly a felvezetés,Suh is benne van,kőkemény Detroit pride...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
ne vedd kötekedésnek, de biztos jó ha többen vagytok, ha valaki innen nektek drukkol nem feltétlenül lesz divatdrukker csak lehet hogy most ismerkedett meg veletek 😉davemayer
Jaja, látta a PeccTV-n Ricsiéknél hogy idén csatlakoztunk a ligához mint expansion franchise.MacPhisto
😀 😀
az volt a probléma, hogy közvetítéssel túl nagy reklámot csináltak. mindig azokat választották, aztán persze, hogy nagyon kellemes tábor amiatt lett olyan drukker, mert "a tv-ben láttam bradyt és tetszett a játéka" 😀
most meg már véletlenül sem lehet csökkenteni a patriots meccseket, mert olyan tüntetés lenne a sporttv stúdió előtt mint anno a az mtv székház előtt volt.

na jöhetnek szidni a drukkerek 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem rossz megoldás, játszana az offense a defense ellen 😀 Tökéletes

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
PeccTV ez jó ötlet 😊 Minek a többi csapat meccsét adni, úgysem tudják megbecsülni 😛Wyatt
Szerintem is a legegyszerűbb az lenne, ha megvennék a Pats meccseket. Olcsóbb is lenne, nézettség is lenne. Csak az a baj ezzel, hogy akkor a Jets-Phins-Bills trió 2x és másik 10 csapat is képernyőre kerülne.tüsi91
Pats-Pecc örökrangadó a megoldás 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
PeccTV ez jó ötlet 😊 Minek a többi csapat meccsét adni, úgysem tudják megbecsülni 😛Wyatt
Szerintem is a legegyszerűbb az lenne, ha megvennék a Pats meccseket. Olcsóbb is lenne, nézettség is lenne. Csak az a baj ezzel, hogy akkor a Jets-Phins-Bills trió 2x és másik 10 csapat is képernyőre kerülne.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PeccTV ez jó ötlet 😊 Minek a többi csapat meccsét adni, úgysem tudják megbecsülni 😛

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
ne vedd kötekedésnek, de biztos jó ha többen vagytok, ha valaki innen nektek drukkol nem feltétlenül lesz divatdrukker csak lehet hogy most ismerkedett meg veletek 😉davemayer
Jaja, látta a PeccTV-n Ricsiéknél hogy idén csatlakoztunk a ligához mint expansion franchise.MacPhisto
miért, nem????

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
The Detroit Lions released RB Aaron Brown Tuesday, Dec. 27.

Nem teljesen értem,hogy ez a Bell mivel lesz jobb mint Brown volt.
Ha valaki tud róla valamit akkor ne tartsa magában. 😀Bazzani
ismeri a Saints playbookotGyurma Pappa
Hát Harris is ismerte a Bears playbook-ot,aztán úgy elvertek minket mint jég a határt.
Nem látom sok értelmét az ilyesminek.
Bress az Brees,ha ismerjük a playbookot ha nem.Bazzani
humorizáltam csak 😊

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
ne vedd kötekedésnek, de biztos jó ha többen vagytok, ha valaki innen nektek drukkol nem feltétlenül lesz divatdrukker csak lehet hogy most ismerkedett meg veletek 😉davemayer
Jaja, látta a PeccTV-n Ricsiéknél hogy idén csatlakoztunk a ligához mint expansion franchise.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Ja és félve szólok,hogy a tévéközvetítések és a jó eredmények hatására jönnek majd a divatfanok. Valamiért eddig senki nem akart Lions drukker lenni. 😀
Persze ez így van rendjén.Bazzani
Nem tudom eldönteni, hogy te most tulajdonképpen örülsz annak hogy bejutottatok a PO-ba vagy nem? 😛
Elképzelem ahogy a SB győzelem után felállsz a kanapéról és felsóhajtasz: "ejj mennyi divatdrukker lesz most..." 😀

ne vedd kötekedésnek, de biztos jó ha többen vagytok, ha valaki innen nektek drukkol nem feltétlenül lesz divatdrukker csak lehet hogy most ismerkedett meg veletek 😉davemayer
anno én is megkaptam a "divatdrukker"-séget.
arra az 1-15-ös szezon eredményre kaptam meg amit a miami produkált 2007-ben 😀 szerintem biztos túl nagy médiaport kavart, hogy a baltimore-t legyőztük OT-ben 😊
(2007 áprilisában regisztráltam, de csak a szezon végén voltam aktiv, de inkább már a draft felé)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ki tudja gondolom a Saints playbook, de sok értelmét nem látom. Majd ha szét futja a PO-ban a Saintset 😊. Mondjuk Kevin nem tudom meddig bírja :/
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Egyedül Megatron megy a PBra.
Nem vagyunk túl népszerű csapat. 😀

Ha jól néztem akkor Stafford és Avril is egyel maradt le.

(Defensive end Cliff Avril, who is having a career year, including 11 sacks, six forced fumbles and two defensive touchdowns – was also left off the Pro Bowl roster. :o )Bazzani
Mindjuk ez minden évben LOL...amúgy legyen egy niners-packers meccs, kívánom nekik 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Ja és félve szólok,hogy a tévéközvetítések és a jó eredmények hatására jönnek majd a divatfanok. Valamiért eddig senki nem akart Lions drukker lenni. 😀
Persze ez így van rendjén.Bazzani
Nem tudom eldönteni, hogy te most tulajdonképpen örülsz annak hogy bejutottatok a PO-ba vagy nem? 😛
Elképzelem ahogy a SB győzelem után felállsz a kanapéról és felsóhajtasz: "ejj mennyi divatdrukker lesz most..." 😀

ne vedd kötekedésnek, de biztos jó ha többen vagytok, ha valaki innen nektek drukkol nem feltétlenül lesz divatdrukker csak lehet hogy most ismerkedett meg veletek 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja és félve szólok,hogy a tévéközvetítések és a jó eredmények hatására jönnek majd a divatfanok. Valamiért eddig senki nem akart Lions drukker lenni. 😀
Persze ez így van rendjén.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Detroit Lions released RB Aaron Brown Tuesday, Dec. 27.

Nem teljesen értem,hogy ez a Bell mivel lesz jobb mint Brown volt.
Ha valaki tud róla valamit akkor ne tartsa magában. 😀Bazzani
ismeri a Saints playbookotGyurma Pappa
Hát Harris is ismerte a Bears playbook-ot,aztán úgy elvertek minket mint jég a határt.
Nem látom sok értelmét az ilyesminek.
Bress az Brees,ha ismerjük a playbookot ha nem.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 640 — Egyéb témák lakó
The Detroit Lions released RB Aaron Brown Tuesday, Dec. 27.

Nem teljesen értem,hogy ez a Bell mivel lesz jobb mint Brown volt.
Ha valaki tud róla valamit akkor ne tartsa magában. 😀Bazzani
ismeri a Saints playbookot

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Joique Bell added

Mon, 26 Dec 2011 15:26:24 -0800

The Detroit Lions will sign RB Joique Bell off the New Orleans Saints practice squad. The deal will be a two-year contract. He said he expects to play in Week 17.


Lions | Joique Bell excited to join hometown team

Mon, 26 Dec 2011 17:40:06 -0800

Updating a previous report, Detroit Lions RB Joique Bell is excited to join his hometown team for the playoff run, and expects to get work in Week 17 against the Green Bay Packers. "I'm very excited," Bell said Monday, Dec. 26. "I'm ready to come in and get to work and help this team, my hometown team, do what we have to do to get to the Super Bowl." Bell played his college ball at nearby Wayne State.


Lions | Kevin Smith may sit out Week 17

Mon, 26 Dec 2011 15:31:42 -0800

Detroit Lions RB Kevin Smith (ankle) may not play Week 17 so he can rest his injured ankle.



Lions | Aaron Brown released

Tue, 27 Dec 2011 13:02:09 -0800

The Detroit Lions released RB Aaron Brown Tuesday, Dec. 27.

Nem teljesen értem,hogy ez a Bell mivel lesz jobb mint Brown volt.
Ha valaki tud róla valamit akkor ne tartsa magában. 😀