Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Aki hozzáértő, az magyarázza el nekem lécci, hogy miért a DTk blokkolnak FGt? Shaun Rogers volt enek hatalmas mestere nálunk, most meg ugye Suh. Nem lenne logikusabb odatenni egy könnyű CBt vagy akár egy WRt, aki nagyobbat emelkedik? vagy előtte át kell törni a line-on?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mac, ezt neked:

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/12/26/lions-0-16-season-may-all-be-worth-it/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha úgy alakul, a Giantset sem szeretném...nincs kivel futkározni a hóban.MacPhisto
Tehát akkor az álomforgatókönyv:
-mi verjük a GB-t
-Dallas veri a Giants-et
-Dallas-Detroit hó nélkül,Brees nélkül
😀Bazzani
Ilyesmi...aztán Falcons veri a Saintst és száraz fasszal megbüntetjük a Ninerst 😀MacPhisto
De szép is volna,de a Falcons nem veri meg a Saints-et sajnos, így max a GB-t büntethetjük meg,ami -50 fokban több mint nehéz.
Mindegy leszarom,POban vagyunk. Máskor ilyenkor már a 23. draftjóslatomon is túlvoltam. 😀

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Ha úgy alakul, a Giantset sem szeretném...nincs kivel futkározni a hóban.MacPhisto
Tehát akkor az álomforgatókönyv:
-mi verjük a GB-t
-Dallas veri a Giants-et
-Dallas-Detroit hó nélkül,Brees nélkül
😀Bazzani
Ilyesmi...aztán Falcons veri a Saintst és száraz fasszal megbüntetjük a Ninerst 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rengeteget szidtuk,de most amikor élete egyik legjobb meccsét játszotta dícsérjük is.
Talán neki volt a csapatból az egyik legfontosabb ez a győzelem és a POba jutás.
Egész játékoskarrierjét itt játszotta és nem tudni mi lesz vele jövőre.
Így tovább Jeff:

http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/12/detroit_lions_offensive_tackle.html

több mint 12 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
Ha úgy alakul, a Giantset sem szeretném...nincs kivel futkározni a hóban.MacPhisto
Tehát akkor az álomforgatókönyv:
-mi verjük a GB-t
-Dallas veri a Giants-et
-Dallas-Detroit hó nélkül,Brees nélkül
😀Bazzani
A Giants ellen futni kb mindenki tudna. Nagyon gyenge idén a run Djük. + az LB soruk vs a Sheffler Pettigrew TE páros is bíztató matchup. Megatron az meg Megatron bárki ellen. Legalább olyan inkozisztensek mint a 'boys. Sztem mindegy melyik csapathoz kell menni, ugyanúgy lehet jó is meg rossz is, de esélytelenek nem leszünk 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Matthew Stafford doing what no other Lions QB has done

Sun, 25 Dec 2011 22:00:50 -0800

Detroit Lions QB Matthew Stafford completed 29 of 36 passes in Week 16 for 373 yards and three touchdowns. His completion percentage in the game was the best ever in franchise history by a QB with at least 25 attempts. Stafford also posted his seventh 300-yard game of the season, and eighth of his career. That, too, is a franchise record. In addition, he holds the team's single-season records for completions (385), passing yards (4,518) and touchdowns (36).


Lions gave Mr Ford a game ball after the game.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha úgy alakul, a Giantset sem szeretném...nincs kivel futkározni a hóban.MacPhisto
Tehát akkor az álomforgatókönyv:
-mi verjük a GB-t
-Dallas veri a Giants-et
-Dallas-Detroit hó nélkül,Brees nélkül
😀

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Ha úgy alakul, a Giantset sem szeretném...nincs kivel futkározni a hóban.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem gyenge győzelem volt.
Lemostátok a Boltsot, grat a lpayoffhoz.
Avril INTje meg.. wooow
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula a playoff-hoz srácok! 😊 Jövőhéten látjuk egymást, aztán kitudja, mit hoznak a továbbiak... 😀

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hogy látta volna, ha idén érettségizett😊)kishaszi
Kötve hiszem,hogy idén érettségizett. 😉Bazzani
Nyugi, ez neki szólt és tudja miért😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Ha a Boys jut a playoffba, akkor az a konstelláció áll elő, hogy minden NFC playoffolóval meccseltünk idén - és mindegyiktől ki is kaptunk, kivéve a Boyst, akiktől ugye majdnem.

Ennek ellenére szerintem mindegyik ellen lenne esélyünk, kivéve a Saintst.

Pár stat:

Csak ötödszörre értük el a 10 wint a Super Bowl érában. Azalatt egy playoff meccset nyertünk.

Más érdekesség, hogy a fordulóban hány volt QBnk kezd: Batch, McCown, Orlovsky.MacPhisto
Most néztem épp,hogy 99ben a fantasztikus Batch-Frerotte QB párossal jutottunk PO-ba.
Te láttad azt a szezont?
Én az említett két játékoson kívül szinte csak Hansont láttam onnan pályán.Bazzani
Nem, akkor még nem volt sehol közvetítés.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézegettem a mock draftokat (egyelőre nem magunk miatt),hozzánk csomó helyen RB-t írnak.
Leshoure,Best,Morris,Smith
Közben az OLine öreg mint az országút.
Sok okos.

Nálam az offseason legfontosabb része Avril,Tulloch,Wright újraszerződtetése és Megatron megtartása egy életre.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hogy látta volna, ha idén érettségizett😊)kishaszi
Kötve hiszem,hogy idén érettségizett. 😉

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hogy látta volna, ha idén érettségizett😊)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha a Boys jut a playoffba, akkor az a konstelláció áll elő, hogy minden NFC playoffolóval meccseltünk idén - és mindegyiktől ki is kaptunk, kivéve a Boyst, akiktől ugye majdnem.

Ennek ellenére szerintem mindegyik ellen lenne esélyünk, kivéve a Saintst.

Pár stat:

Csak ötödszörre értük el a 10 wint a Super Bowl érában. Azalatt egy playoff meccset nyertünk.

Más érdekesség, hogy a fordulóban hány volt QBnk kezd: Batch, McCown, Orlovsky.MacPhisto
Most néztem épp,hogy 99ben a fantasztikus Batch-Frerotte QB párossal jutottunk PO-ba.
Te láttad azt a szezont?
Én az említett két játékoson kívül szinte csak Hansont láttam onnan pályán.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Matthew Stafford: first #Lions QB to complete at least 80 pct of his passes, throw for 350+ yds, with 3 TD 0 Int since Dave Krieg in 1994.kishaszi
Bazzani
Ez mondjuk egy eléggé alap receptje a győzelemnek. 😊
Örülök, Staff ismét rájött, hogy a Megatron csóka mindent elkap és dobálgat neki ismét, amikből fontos yardokat szerzett a csapat tegnap is. És emellett Megatron még mindig elvisz egy plusz embert, így megnyílik az út a TE-knek és Burlesonéknak. Tegnap mindenki fantasztikusan játszott, sosem hittem volna, hogy egy Chargerst decemberben így fossá tud verni akárki is. Egyedül Riversben láttam az akarást és a küzdést, de nála is a végén fordítva sült el és kurva nagyot hibázott. Lions D# is mit leművelt.. Hát igen, nagyon nem mindegy, hogy végig nekik kell a pályán lenniük, vagy pedig az O is remek driveokat vezet és hagy időt a pihenésre a srácoknak.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Ha a Boys jut a playoffba, akkor az a konstelláció áll elő, hogy minden NFC playoffolóval meccseltünk idén - és mindegyiktől ki is kaptunk, kivéve a Boyst, akiktől ugye majdnem.

Ennek ellenére szerintem mindegyik ellen lenne esélyünk, kivéve a Saintst.

Pár stat:

Csak ötödszörre értük el a 10 wint a Super Bowl érában. Azalatt egy playoff meccset nyertünk.

Más érdekesség, hogy a fordulóban hány volt QBnk kezd: Batch, McCown, Orlovsky.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meccs utáni nyilatkozatok.
Kihagyhatatlan olvasmány.

http://www.prideofdetroit.com/2011/12/24/2660320/lions-chargers-jim-schwartz-matthew-stafford-calvin-johnson#storyjump

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matthew Stafford: first #Lions QB to complete at least 80 pct of his passes, throw for 350+ yds, with 3 TD 0 Int since Dave Krieg in 1994.kishaszi

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Matthew Stafford: first #Lions QB to complete at least 80 pct of his passes, throw for 350+ yds, with 3 TD 0 Int since Dave Krieg in 1994.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most nézem (nfl.com összefoglaló),hogy Raiola már a játékoskijárónál összeverekedett az egyik Chargers játékossal. 😀
Fel voltak kicsit tüzelve a srácok.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Grat srácok 😀 hamár minket elvertetek múlthéten, ez volt a legkevesebb, hogy a Chargerst is, és bemenjetek a playoffba 😛 tessék ott is jól teljesíteni! Ha sikerül elfelejtenem a múlthetit, akkor felszállok én is a bandwagonra 😛 😊
Jah és boldog karácsonyt! Azt hiszem ez a legnagyobb ajándék egy Lions fannak, annyi szar év után... Remélem a következő ajándék nekünk jön 😊Raider89
Köszi.
Nem voltunk szemetek,mindenkit megvertünk a csoportból.
Ne legyen vita miattunk. 😀 😉

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
PO-t hozott a Jézuska.
Jövő héten a Packers ellen két ultramotivált csapatot fogunk látni 😀Blevi
A Lionsnak nagyon nem mind1 sztem, hogy az 5. vagy a 6. helyen végez, és ne adj Isten kikapunk ma a Bearstől, akkor még nekünk is fontos lehetHurka
2 lehetőség van:
1. Leszarjuk a meccset és pihentetjük a sérülteket,meg a fontos embereket.
2. Játszik mindenki,kockáztatunk a sérülésekkel,hajtunk az 5.kiemelési helyért.
(Ehhez ugye kell a NO győzelme az ATL ellen.)

Én nem éreztem magunkat teljesen elveszve a NO elleni meccsen,csak ugye hiányzott a komplett secondary.
Abban sem vagyok olyan biztos,hogy NY-ban könnyű dolgunk lenne.