Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Attól még,hogy előtte nem volt normális irányító nem kell totyorogni mint a szarógalamb.
A milliókért meg kell dolgozni. Eddig volt 3 értékelhetetlen éve,most először játszik úgy mint egy 80millás franchise QB.
A sérülése sokat változtatott a játékán (bátorságban) és nem jó irányban.
Amúgy mindent félretéve (főleg a meccs közbeni idegességemet) le a kalappal előtte.Bazzani
Ja rosszul láttam, Hill futott meg egy 10 yardos QB rusht három védő között 4th downnál?

Ne már. Egyáltalán nem játszik ijedten. Az igaz, hogy nem akar sacket szopni és csekkddáunol vagy fut az időért, de egyáltalán nincs beijedve a sérüléstől.MacPhisto
De,Matt futotta meg.
Viszont hasonlítsd össze,hogy mennyi futása volt a sérülés előtt illetve után.Bazzani
Csak a W stat érdekel.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Three defensive players not ruled out

Mon, 19 Dec 2011 14:35:15 -0800

Detroit Lions DE Lawrence Jackson (thigh), CB Chris Houston (knee) and FS Louis Delmas (knee) have not been ruled out for Week 16.

Jöhet Phonso. Reméljük megint labdákat szerez.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mert én már épp eleget néztem Lions meccset hogy tudjam, ez az aranykor bazmeg 😂MacPhisto
Attól még,hogy előtte nem volt normális irányító nem kell totyorogni mint a szarógalamb.
A milliókért meg kell dolgozni. Eddig volt 3 értékelhetetlen éve,most először játszik úgy mint egy 80millás franchise QB.
A sérülése sokat változtatott a játékán (bátorságban) és nem jó irányban.
Amúgy mindent félretéve (főleg a meccs közbeni idegességemet) le a kalappal előtte.Bazzani
Ja rosszul láttam, Hill futott meg egy 10 yardos QB rusht három védő között 4th downnál?

Ne már. Egyáltalán nem játszik ijedten. Az igaz, hogy nem akar sacket szopni és csekkddáunol vagy fut az időért, de egyáltalán nincs beijedve a sérüléstől.MacPhisto
De,Matt futotta meg.
Viszont hasonlítsd össze,hogy mennyi futása volt a sérülés előtt illetve után.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Staffordot agyon szídtátok. (Mac kivételével)
topmodell
Mert én már épp eleget néztem Lions meccset hogy tudjam, ez az aranykor bazmeg 😂MacPhisto
Attól még,hogy előtte nem volt normális irányító nem kell totyorogni mint a szarógalamb.
A milliókért meg kell dolgozni. Eddig volt 3 értékelhetetlen éve,most először játszik úgy mint egy 80millás franchise QB.
A sérülése sokat változtatott a játékán (bátorságban) és nem jó irányban.
Amúgy mindent félretéve (főleg a meccs közbeni idegességemet) le a kalappal előtte.Bazzani
Ja rosszul láttam, Hill futott meg egy 10 yardos QB rusht három védő között 4th downnál?

Ne már. Egyáltalán nem játszik ijedten. Az igaz, hogy nem akar sacket szopni és csekkddáunol vagy fut az időért, de egyáltalán nincs beijedve a sérüléstől.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja és minket ad a Sport TV Karácsonykor elvileg. 😀
(Munkatársam mondta,remélem nem csapott be.)
Kiszopunk,de legalább nem kell átszerveznem az egész estémet,hogy gépFközelben legyek. (=most nem fogok eredménykövetőzni)Bazzani
Ha tegnap közvetítésen mondták. Jó lesz ahogy sec nélkül feltörlik Velünk a gyepet. Mindegy másodszor a TV-ben :cool:Blevi
Ja, bár vicces lesz. Ha nem december lenne, még talán azt is mondanám, hogy RIvers nem csapja meg nagyon ezt a secondaryt, de így..
Komoly lesz

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez az egyik,hogy általában az utolsó két meccsünk egyike a GB elleni idegenbeli.
A másik meg,hogy soha nem kezdjük otthon a szezont.Bazzani
Valahol olvastam, hogy mivel minden évben hálaadáskor játszhattok otthon, cserébe a szezon első meccsét kevésbé szereti odasorsolni nektek a liga. Idén be is jött ez nekik, Tampában csak a primetime meccsek nem voltak blackoutok, utánuk pedig a Lions volt a legjobban fogyó meccs (asszem mindössze 800 darab jegy kellett volna blackout ellen)Deny
Igazad lehet,bár én semmi értelmét nem látom annak,hogy a kettő miért ne lehetne egyszerre.
Mintha olyan kurva nagy ajándék lenne nekünk,hogy minden évben halálra aláz minket Hálaadáskor a liga aktuális topcsapata.Bazzani
Jó, hát arról azért nem a liga tehet, hogy elmúlt 50 év nem éppen etalon volt Detroitban 😀 Az meg egyszerű üzletpolitika, hogy az országosan közvetített Hálaadás meccsre nem Toilet Bowlt terveznek 😊

A kettő meg szerintem szintén hasonló okból nincs együtt, mert nálatok úgyis telt ház van, belefér az idegenbeli kezdés, hátha ott az első meccs, hosszú idő óta nincs foci dolog miatt sokan kimennek.

Egyébként vajon van csapat, amelyik 2005-nél régebben kezdhette hazai pályán utoljára az évet?
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ja és minket ad a Sport TV Karácsonykor elvileg. 😀
(Munkatársam mondta,remélem nem csapott be.)
Kiszopunk,de legalább nem kell átszerveznem az egész estémet,hogy gépFközelben legyek. (=most nem fogok eredménykövetőzni)Bazzani
Ha tegnap közvetítésen mondták. Jó lesz ahogy sec nélkül feltörlik Velünk a gyepet. Mindegy másodszor a TV-ben :cool:
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jaja, így értette. Ezért én anyáztam még pár éve és átvette 😊MacPhisto
Ez az egyik,hogy általában az utolsó két meccsünk egyike a GB elleni idegenbeli.
A másik meg,hogy soha nem kezdjük otthon a szezont.Bazzani
Valahol olvastam, hogy mivel minden évben hálaadáskor játszhattok otthon, cserébe a szezon első meccsét kevésbé szereti odasorsolni nektek a liga. Idén be is jött ez nekik, Tampában csak a primetime meccsek nem voltak blackoutok, utánuk pedig a Lions volt a legjobban fogyó meccs (asszem mindössze 800 darab jegy kellett volna blackout ellen)Deny
Igazad lehet,bár én semmi értelmét nem látom annak,hogy a kettő miért ne lehetne egyszerre.
Mintha olyan kurva nagy ajándék lenne nekünk,hogy minden évben halálra aláz minket Hálaadáskor a liga aktuális topcsapata.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szvsz kihagyta, hogy a második meccsük van idegenben, s szegény dome csapat megfagy decemberben a szabadban.tomi-tomi
Jaja, így értette. Ezért én anyáztam még pár éve és átvette 😊MacPhisto
Ez az egyik,hogy általában az utolsó két meccsünk egyike a GB elleni idegenbeli.
A másik meg,hogy soha nem kezdjük otthon a szezont.Bazzani
Valahol olvastam, hogy mivel minden évben hálaadáskor játszhattok otthon, cserébe a szezon első meccsét kevésbé szereti odasorsolni nektek a liga. Idén be is jött ez nekik, Tampában csak a primetime meccsek nem voltak blackoutok, utánuk pedig a Lions volt a legjobban fogyó meccs (asszem mindössze 800 darab jegy kellett volna blackout ellen)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja és minket ad a Sport TV Karácsonykor elvileg. 😀
(Munkatársam mondta,remélem nem csapott be.)
Kiszopunk,de legalább nem kell átszerveznem az egész estémet,hogy gépközelben legyek. (=most nem fogok eredménykövetőzni)

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na ez egy jó kérdés 😀 Tudtommal évente kétszer játszotok egymással 😀FViktor93
Szvsz kihagyta, hogy a második meccsük van idegenben, s szegény dome csapat megfagy decemberben a szabadban.tomi-tomi
Jaja, így értette. Ezért én anyáztam még pár éve és átvette 😊MacPhisto
Ez az egyik,hogy általában az utolsó két meccsünk egyike a GB elleni idegenbeli.
A másik meg,hogy soha nem kezdjük otthon a szezont.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Staffordot agyon szídtátok. (Mac kivételével)
topmodell
Mert én már épp eleget néztem Lions meccset hogy tudjam, ez az aranykor bazmeg 😂MacPhisto
Attól még,hogy előtte nem volt normális irányító nem kell totyorogni mint a szarógalamb.
A milliókért meg kell dolgozni. Eddig volt 3 értékelhetetlen éve,most először játszik úgy mint egy 80millás franchise QB.
A sérülése sokat változtatott a játékán (bátorságban) és nem jó irányban.
Amúgy mindent félretéve (főleg a meccs közbeni idegességemet) le a kalappal előtte.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Staffordot agyon szídtátok. (Mac kivételével)
topmodell
Mert én már épp eleget néztem Lions meccset hogy tudjam, ez az aranykor bazmeg 😂

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
ezt csak én nem értem? :/Szobi22
Na ez egy jó kérdés 😀 Tudtommal évente kétszer játszotok egymással 😀FViktor93
Szvsz kihagyta, hogy a második meccsük van idegenben, s szegény dome csapat megfagy decemberben a szabadban.tomi-tomi
Jaja, így értette. Ezért én anyáztam még pár éve és átvette 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mert ugye a véletlenszerű sorsolás miatt idén is idegenben van az egymás elleni meccs, mint az elmúlt 10évben 9szer 😊)topmodell
ezt csak én nem értem? :/Szobi22
Na ez egy jó kérdés 😀 Tudtommal évente kétszer játszotok egymással 😀FViktor93
Szvsz kihagyta, hogy a második meccsük van idegenben, s szegény dome csapat megfagy decemberben a szabadban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
mert ugye a véletlenszerű sorsolás miatt idén is idegenben van az egymás elleni meccs, mint az elmúlt 10évben 9szer 😊)topmodell
ezt csak én nem értem? :/Szobi22
Na ez egy jó kérdés 😀 Tudtommal évente kétszer játszotok egymással 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
mert ugye a véletlenszerű sorsolás miatt idén is idegenben van az egymás elleni meccs, mint az elmúlt 10évben 9szer 😊)topmodell
ezt csak én nem értem? :/

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Na ahogy én számolom:
-az NFC Eastből nem előzhet meg minket senki. Bárhogy számoltam nem alakulhat úgy a vége,hogy mindketten elénk kerüljenek (főleg,hogy a Dallast vertük)
-NFC Westből jön a legnagyobb "ellenség" a Seahawks aki a Frisco és a Cards ellen nyerve 9-7 lehet,mintahogy a Cards a Bengalst és a Seahawkst verve. Én a Seattle-től tartok jobban.
-NFC Northból a Bears érhet utol minket,de nem hinném,hogy veri a GB-t és a MIN-t is.
-NFC Southból a Falcons tuti beelőz minket.

Tehát hétvégén kellene egy Frisco W a Seahawks ellen,egy Bengals győzelem a Cardinals ellen és egy GB győzelem a Bears ellen. Akkor vereséggel is POban vagyunk.

Na bilibe lóg a kezem.Bazzani
Nyugi. Pacskerékat ütjük az utolsó héten.MacPhisto
Amentopmodell
Én sem lennék szomorú, ha ezzel elősegítjük azt, hogy PO-sok legyetek 😊
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
De utólag végig olvastam az eredmény követést...
Sőt az ESPN2 ismétlését is megnéztem.
Staffordot agyon szídtátok. (Mac kivételével)
Én csak 7-8 éve vagyok LIONS fanatikus, de kérlek titeket mondjatok már valakit aki hasonló statisztikákat rakott össze?! Vagy olyat aki ennyi meccs rutinnal a háta mögött ilyen jó?!
Franchise rekord döntögetésben van a srác (tudom az is benne van, hogy az egész ligában egyre inkább a passz játék dominál évről-évre), pedig nincs ideje kávézni a fal mögött dobások előtt.
NE LEGYÜNK TELHETETLENEK!
Igen csak közel a PO
És nagfyon bízzunmk benne, hogy tartalékos Pacsker ellen játszunk az utolsó héten.
Remélhetőleg nem -20 fokban szakadó hóban. mert ugye a véletlenszerű sorsolás miatt idén is idegenben van az egymás elleni meccs, mint az elmúlt 10évben 9szer 😊) De ezuttal a tartalékos ellenfél miatt ez jól is jöhet!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
3szor irtam le tegnap a csapatot hogy lehetetlen...
Az eredménykövetést sikerült elkerülnöm... aminek két előnye is van:
Az egyik hogy nem húztam annyira fel magAM 😀
A másik hogy kívülről tudom az összes reklám szövegét... És már reggel az (every kiss begins with kay) dallamával a fejemben ébredtem 😀
(mondjuk azt nem tudom ebben mi az előny)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Na ahogy én számolom:
-az NFC Eastből nem előzhet meg minket senki. Bárhogy számoltam nem alakulhat úgy a vége,hogy mindketten elénk kerüljenek (főleg,hogy a Dallast vertük)
-NFC Westből jön a legnagyobb "ellenség" a Seahawks aki a Frisco és a Cards ellen nyerve 9-7 lehet,mintahogy a Cards a Bengalst és a Seahawkst verve. Én a Seattle-től tartok jobban.
-NFC Northból a Bears érhet utol minket,de nem hinném,hogy veri a GB-t és a MIN-t is.
-NFC Southból a Falcons tuti beelőz minket.

Tehát hétvégén kellene egy Frisco W a Seahawks ellen,egy Bengals győzelem a Cardinals ellen és egy GB győzelem a Bears ellen. Akkor vereséggel is POban vagyunk.

Na bilibe lóg a kezem.Bazzani
Nyugi. Pacskerékat ütjük az utolsó héten.MacPhisto
Amen

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bazza, oly szép az új avatarod. Esetleg egy avatar contest a karácsonyi meccsünkre? 😛szaba
Rendben.
Rivers vs Stafford gondolom oké.
Úgyis kiszopunk,de bevállalom mert király csávó vagyok. 😀Bazzani
Oki. Egy hétig az lesz fenn akkor. 😛
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Na ahogy én számolom:
-az NFC Eastből nem előzhet meg minket senki. Bárhogy számoltam nem alakulhat úgy a vége,hogy mindketten elénk kerüljenek (főleg,hogy a Dallast vertük)
-NFC Westből jön a legnagyobb "ellenség" a Seahawks aki a Frisco és a Cards ellen nyerve 9-7 lehet,mintahogy a Cards a Bengalst és a Seahawkst verve. Én a Seattle-től tartok jobban.
-NFC Northból a Bears érhet utol minket,de nem hinném,hogy veri a GB-t és a MIN-t is.
-NFC Southból a Falcons tuti beelőz minket.

Tehát hétvégén kellene egy Frisco W a Seahawks ellen,egy Bengals győzelem a Cardinals ellen és egy GB győzelem a Bears ellen. Akkor vereséggel is POban vagyunk.

Na bilibe lóg a kezem.Bazzani
Nyugi. Pacskerékat ütjük az utolsó héten.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Tehát hétvégén kellene egy Frisco W a Seahawks ellen,egy Bengals győzelem a Cardinals ellen és egy GB győzelem a Bears ellen. Akkor vereséggel is POban vagyunk.

Na bilibe lóg a kezem.Bazzani
Háromból egyik sem lehetetlen, gyárilag vagy megint pesszimista 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na ahogy én számolom:
-az NFC Eastből nem előzhet meg minket senki. Bárhogy számoltam nem alakulhat úgy a vége,hogy mindketten elénk kerüljenek (főleg,hogy a Dallast vertük)
-NFC Westből jön a legnagyobb "ellenség" a Seahawks aki a Frisco és a Cards ellen nyerve 9-7 lehet,mintahogy a Cards a Bengalst és a Seahawkst verve. Én a Seattle-től tartok jobban.
-NFC Northból a Bears érhet utol minket,de nem hinném,hogy veri a GB-t és a MIN-t is.
-NFC Southból a Falcons tuti beelőz minket.

Tehát hétvégén kellene egy Frisco W a Seahawks ellen,egy Bengals győzelem a Cardinals ellen és egy GB győzelem a Bears ellen. Akkor vereséggel is POban vagyunk.

Na bilibe lóg a kezem.