Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ki lesz vajon ma a kezdő RB? Benne van, hogy Morris?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions' Louis Delmas (knee injury) didn't travel with team for Oakland Raiders game.

Várható volt.
Sztem Berry sem lesz.
Talán Houston,Wright,Phonso és Carey elég lesz egy meccsre.
+4 safety

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Ha bejutunk,akkor tuti nem leszünk kellemes ellenfél.
Azért he felpörög ez a csapat,akkor bárkinek kemény ellenfelei vagyunk.
Jogos az észrevétel. 😉Bazzani
ha nem lenne a GB azt mondom még SB esélyesek is lehettek, de így maximum a PO és egy jó szereplés lehet a cél + ha mi nem lennénk sérültek és idióták még az sem lehetne 😛 😀davemayer
Hát azért ez talán túlzás.
A SF,GB,NO hármason átverekedni magunkat nem egy egyszerű küldetés.
Én már a bejutásnak és esetleg egy fordulónyi továbbjutásnak is örülnék.Bazzani
NO és a Frisco egy meccs alatt fogható sztem, egyedül a GB ami necces 100%-ig.

GL all 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions 10-6, és 49ers elleni wild cardot látok, detroiti győzelemmel!proki
Ha bejutunk,akkor tuti nem leszünk kellemes ellenfél.
Azért he felpörög ez a csapat,akkor bárkinek kemény ellenfelei vagyunk.
Jogos az észrevétel. 😉Bazzani
ha nem lenne a GB azt mondom még SB esélyesek is lehettek, de így maximum a PO és egy jó szereplés lehet a cél + ha mi nem lennénk sérültek és idióták még az sem lehetne 😛 😀davemayer
Hát azért ez talán túlzás.
A SF,GB,NO hármason átverekedni magunkat nem egy egyszerű küldetés.
Én már a bejutásnak és esetleg egy fordulónyi továbbjutásnak is örülnék.

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Nekem ez jött ki a playoff generatorral:
1. GB 16-0
2. NO 13-3
3. SF 11-5
4. NYG 9-7
5. ATL 10-6
6. SEA 9-7

http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine#Bazzani
Ahhoz képest, hogy kb egy hónapja még reális esély volt, hogy az NFC 6 Po helyéből 3-at a mi csoportunk tagjai adjanak..... 😐

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Lions 10-6, és 49ers elleni wild cardot látok, detroiti győzelemmel!proki
Ha bejutunk,akkor tuti nem leszünk kellemes ellenfél.
Azért he felpörög ez a csapat,akkor bárkinek kemény ellenfelei vagyunk.
Jogos az észrevétel. 😉Bazzani
ha nem lenne a GB azt mondom még SB esélyesek is lehettek, de így maximum a PO és egy jó szereplés lehet a cél + ha mi nem lennénk sérültek és idióták még az sem lehetne 😛 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions 10-6, és 49ers elleni wild cardot látok, detroiti győzelemmel!proki
Ha bejutunk,akkor tuti nem leszünk kellemes ellenfél.
Azért he felpörög ez a csapat,akkor bárkinek kemény ellenfelei vagyunk.
Jogos az észrevétel. 😉

több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Lions 10-6, és 49ers elleni wild cardot látok, detroiti győzelemmel!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazz csinálhattad volna úgy hogy a Cowboys jusson be 😛
Amúgy teljesen a saját kezünkben van a sorsunk, a Raiders elég rossz formát fut. Utána egy esetleges Chargers elleni W-vel be lehet biztosítani a PO-t.Blevi
Nekik nem elég a 9-7,mert kikaptak ellenünk. 😉

több mint 12 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Bazz csinálhattad volna úgy hogy a Cowboys jusson be 😛
Amúgy teljesen a saját kezünkben van a sorsunk, a Raiders elég rossz formát fut. Utána egy esetleges Chargers elleni W-vel be lehet biztosítani a PO-t.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
jó, de te örök pesszimista vagy 😀. A sorsotok a ti kezetekben van. Aztán ne gyere hálálkodni Bears topikba, ha ma megverjük a Hawkst (vmiért ezt érzem Cutler kiválása óta először). 😀tüsi91
Ez most nem pesszimista megközelítés volt.
Amúgy ha ma ti nyertek,akkor meg ti vagytok útba úgymond.
Akkor ki kell kapnotok Minnyben. 😉Bazzani
Mit tehetnénk érted, hogy jobb legyen a napod? Palmer csontozva, maradhat?sutianap
Ja. 😉
Amúgy jó napom van,ez nálam szokásos pesszimizmus.
Valamiért nem félek a mai meccstől,gyanús ez nagyon gyanús.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem ez jött ki a playoff generatorral:
1. GB 16-0
2. NO 13-3
3. SF 11-5
4. NYG 9-7
5. ATL 10-6
6. SEA 9-7

http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine#Bazzani
jó, de te örök pesszimista vagy 😀. A sorsotok a ti kezetekben van. Aztán ne gyere hálálkodni Bears topikba, ha ma megverjük a Hawkst (vmiért ezt érzem Cutler kiválása óta először). 😀tüsi91
Ez most nem pesszimista megközelítés volt.
Amúgy ha ma ti nyertek,akkor meg ti vagytok útba úgymond.
Akkor ki kell kapnotok Minnyben. 😉Bazzani
Mit tehetnénk érted, hogy jobb legyen a napod? Palmer csontozva, maradhat?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem ez jött ki a playoff generatorral:
1. GB 16-0
2. NO 13-3
3. SF 11-5
4. NYG 9-7
5. ATL 10-6
6. SEA 9-7

http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine#Bazzani
jó, de te örök pesszimista vagy 😀. A sorsotok a ti kezetekben van. Aztán ne gyere hálálkodni Bears topikba, ha ma megverjük a Hawkst (vmiért ezt érzem Cutler kiválása óta először). 😀tüsi91
Ez most nem pesszimista megközelítés volt.
Amúgy ha ma ti nyertek,akkor meg ti vagytok útba úgymond.
Akkor ki kell kapnotok Minnyben. 😉

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nekem ez jött ki a playoff generatorral:
1. GB 16-0
2. NO 13-3
3. SF 11-5
4. NYG 9-7
5. ATL 10-6
6. SEA 9-7

http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine#Bazzani
jó, de te örök pesszimista vagy 😀. A sorsotok a ti kezetekben van. Aztán ne gyere hálálkodni Bears topikba, ha ma megverjük a Hawkst (vmiért ezt érzem Cutler kiválása óta először). 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem ez jött ki a playoff generatorral:
1. GB 16-0
2. NO 13-3
3. SF 11-5
4. NYG 9-7
5. ATL 10-6
6. SEA 9-7

http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine#

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
nem, mer nincs meccselőnyük - szerintem egyébként számotokora fontosabb a nyomás Palmeren, mert az szépen tud dolgozni, nem birja már egyszerűen a zargatást, aszitte vége lesz ha kilép a AFCNorthból, de hát nyuszifülnek jut bőven, mivel tudják róla, hogy tudja, hogy a nyomás az rettentőőőőő brühühüsutianap
1. Azért gondolkozzunk reálisan. 9győzelmük van. Ha kikapnak NO-ban és verik a Tampát otthon akkor megvan a 10. Ha nekünk is 10 lesz akkor jobb az egymás elleni eredményük.
2. Szerintem a Raiders meccs kulcsa a futójátékuk megállítása lesz. Ha Durant nem játszik,akkor Avril és Carpenter lesz nálunk a bal oldalon. Egyikük sem jó (nagyon nem) futás elln. Ott baj lehet. Mástól nem nagyon félek,remélem igazam is lesz. Palmer meg kapni fog nyomást,sztem Suh úgy fog küzdeni,ahogy még soha. Tuti nagyon bizonyítani akarja,hogy nem csak egy "dirty player".Bazzani
igen de két WC csapat van, elvileg csak az East másodikjára kell figyelni, mégha nehéznek is tűnik éjszakára eltűnnek a felhők 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nem, mer nincs meccselőnyük - szerintem egyébként számotokora fontosabb a nyomás Palmeren, mert az szépen tud dolgozni, nem birja már egyszerűen a zargatást, aszitte vége lesz ha kilép a AFCNorthból, de hát nyuszifülnek jut bőven, mivel tudják róla, hogy tudja, hogy a nyomás az rettentőőőőő brühühüsutianap
1. Azért gondolkozzunk reálisan. 9győzelmük van. Ha kikapnak NO-ban és verik a Tampát otthon akkor megvan a 10. Ha nekünk is 10 lesz akkor jobb az egymás elleni eredményük.
2. Szerintem a Raiders meccs kulcsa a futójátékuk megállítása lesz. Ha Durant nem játszik,akkor Avril és Carpenter lesz nálunk a bal oldalon. Egyikük sem jó (nagyon nem) futás elln. Ott baj lehet. Mástól nem nagyon félek,remélem igazam is lesz. Palmer meg kapni fog nyomást,sztem Suh úgy fog küzdeni,ahogy még soha. Tuti nagyon bizonyítani akarja,hogy nem csak egy "dirty player".

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja csak először is be kellene jutni a PO-ba. Ami minden csak nem könnyű.
8 győzelmünk van és lehet,hogy a 9 sem lesz elég (hátralévő OAK,SD,GB).
Tehát ha sokat jegeljük akkor lehet,hogy be sem jutunk.
Sztem ma meg lesz tömve labdával,mert a Raiders sec nem olyan vészesen erős.Bazzani
ha veritek a Réderszt a meccselőny megmarad, és szoríthattok a Révensznek hogy parkolóra tegye Riverszéket, a Packers mire jön addigra tartalékra lesz, ha van eszük és a CoboyÓriás meccs is nektek dolgozik - annyira nem aggódnéksutianap
Seattle.
6győzelmük és 3 nyerhető meccsük van.
(Atlanta ugye már tuti WC)Bazzani
nem, mer nincs meccselőnyük - szerintem egyébként számotokora fontosabb a nyomás Palmeren, mert az szépen tud dolgozni, nem birja már egyszerűen a zargatást, aszitte vége lesz ha kilép a AFCNorthból, de hát nyuszifülnek jut bőven, mivel tudják róla, hogy tudja, hogy a nyomás az rettentőőőőő brühühü


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jegelik a PO-ra, ha túlzottan reflektorfénybekerül, nagyon kiszedik a pléjeit, mondjuk lásd nálunk Wallace-t, volt is probléma, mert meg kell értetni velük, hogy a csapat ezt kívánja, hogy ne teritett betlivel sétáljanak a mészárszékre 😉sutianap
Ja csak először is be kellene jutni a PO-ba. Ami minden csak nem könnyű.
8 győzelmünk van és lehet,hogy a 9 sem lesz elég (hátralévő OAK,SD,GB).
Tehát ha sokat jegeljük akkor lehet,hogy be sem jutunk.
Sztem ma meg lesz tömve labdával,mert a Raiders sec nem olyan vészesen erős.Bazzani
ha veritek a Réderszt a meccselőny megmarad, és szoríthattok a Révensznek hogy parkolóra tegye Riverszéket, a Packers mire jön addigra tartalékra lesz, ha van eszük és a CoboyÓriás meccs is nektek dolgozik - annyira nem aggódnéksutianap
Seattle.
6győzelmük és 3 nyerhető meccsük van.
(Atlanta ugye már tuti WC)

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Jegelik a PO-ra, ha túlzottan reflektorfénybekerül, nagyon kiszedik a pléjeit, mondjuk lásd nálunk Wallace-t, volt is probléma, mert meg kell értetni velük, hogy a csapat ezt kívánja, hogy ne teritett betlivel sétáljanak a mészárszékre 😉sutianap
Ja csak először is be kellene jutni a PO-ba. Ami minden csak nem könnyű.
8 győzelmünk van és lehet,hogy a 9 sem lesz elég (hátralévő OAK,SD,GB).
Tehát ha sokat jegeljük akkor lehet,hogy be sem jutunk.
Sztem ma meg lesz tömve labdával,mert a Raiders sec nem olyan vészesen erős.Bazzani
ha veritek a Réderszt a meccselőny megmarad, és szoríthattok a Révensznek hogy parkolóra tegye Riverszéket, a Packers mire jön addigra tartalékra lesz, ha van eszük és a CoboyÓriás meccs is nektek dolgozik - annyira nem aggódnék


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jegelik a PO-ra, ha túlzottan reflektorfénybekerül, nagyon kiszedik a pléjeit, mondjuk lásd nálunk Wallace-t, volt is probléma, mert meg kell értetni velük, hogy a csapat ezt kívánja, hogy ne teritett betlivel sétáljanak a mészárszékre 😉sutianap
Ja csak először is be kellene jutni a PO-ba. Ami minden csak nem könnyű.
8 győzelmünk van és lehet,hogy a 9 sem lesz elég (hátralévő OAK,SD,GB).
Tehát ha sokat jegeljük akkor lehet,hogy be sem jutunk.
Sztem ma meg lesz tömve labdával,mert a Raiders sec nem olyan vészesen erős.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Van egy kérdésem,biztos valaki okos meg tudja válaszolni.
Van ugye egy Calvin Johnson nevű első számú WRünk,akit mostanában alig keres Stafford labdával. Állítólag azért mert mindig duplázzák meg hasonlók.
Miért van az,hogy más csapatoknál (lásd tegnap White Atlanta,vagy Fitz Arizona stb) sokkal jobban meg tudják oldani? Símán elvesztegetjük így Johnson legjobb éveit. Persze ő is azt mondja,hogy a győzelem a lényeg nem az ő elkapásszáma,de akkor is dühítő. Azt se lehet mondani,hogy nincs mellette más célpont,mert Pgrew,Burleson,Titus,Scheffler elég kellene,hogy legyen.
Miért van ez???Bazzani
Ha nélküle is nyerünk, akkor nem megkérdőjelezhető a dolog.
Gondolom a rá írt tuti playeket nem kívánjuk idő előtt kiadni.
Raiderst verni kell, különben mehetünk a phaszba.MacPhisto
Hanem mikor adjuk ki?
A Raiderst verni kell,de számításaim szerint a Chargerst is.

Amúgy Delmas tuti nem játszik.Bazzani
Jegelik a PO-ra, ha túlzottan reflektorfénybekerül, nagyon kiszedik a pléjeit, mondjuk lásd nálunk Wallace-t, volt is probléma, mert meg kell értetni velük, hogy a csapat ezt kívánja, hogy ne teritett betlivel sétáljanak a mészárszékre 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van egy kérdésem,biztos valaki okos meg tudja válaszolni.
Van ugye egy Calvin Johnson nevű első számú WRünk,akit mostanában alig keres Stafford labdával. Állítólag azért mert mindig duplázzák meg hasonlók.
Miért van az,hogy más csapatoknál (lásd tegnap White Atlanta,vagy Fitz Arizona stb) sokkal jobban meg tudják oldani? Símán elvesztegetjük így Johnson legjobb éveit. Persze ő is azt mondja,hogy a győzelem a lényeg nem az ő elkapásszáma,de akkor is dühítő. Azt se lehet mondani,hogy nincs mellette más célpont,mert Pgrew,Burleson,Titus,Scheffler elég kellene,hogy legyen.
Miért van ez???Bazzani
Ha nélküle is nyerünk, akkor nem megkérdőjelezhető a dolog.
Gondolom a rá írt tuti playeket nem kívánjuk idő előtt kiadni.
Raiderst verni kell, különben mehetünk a phaszba.MacPhisto
Hanem mikor adjuk ki?
A Raiderst verni kell,de számításaim szerint a Chargerst is.

Amúgy Delmas tuti nem játszik.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem az első hetek után, amikor szinte mindig CJ-t kereste Staff (mondjuk bejött) megpróbálták kicsit több lábra helyezni az offenset. Bár mostanában átestek a ló túlsó oldalára. Lehet majd a végére ismét előveszik. Ahogy írtad mellette is akadnak olyan célpontok, akiket máshol szívesen is látnának + Smithel a futójáték is beindult.tüsi91
Kicsit kockázatos ilyet játszani amikor PO a tét.
Tömni kell labdával,nagyrészt úgyis elkapja.
Ha nem jutunk be akkor ez lesz az egyik oka.
Bezzeg múltkor RB-ként futtattuk be a darálóba...Bazzani
1121 Receiving Yards: Liga 4. ,Pályafutása során 2. legtöbb
12TD Elkapás: Liga 2. ,Pályafutás BEST

Mindezt 72 elkapásból, 6. legtöbb a ligába és pályafutása során 78 volt a legtöbb.

3 forduló van még vissza, szóval valószínű megdönti összes eddigi rekordját, úgy hogy az összes secondary ráfókuszál, nem hiszem, hogy ha elúszik a rájátszás emiatt lenne.

Mivel a Colts... idén a Lionsnak szorítok én is!Tallu
Egyrészt ezt a storyt nem én találtam ki másrészt az elkapásait nagyrészt a bajnokság első felében csinálta.
Asszem 10 TD-t az első 6 meccsen kapott el.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Van egy kérdésem,biztos valaki okos meg tudja válaszolni.
Van ugye egy Calvin Johnson nevű első számú WRünk,akit mostanában alig keres Stafford labdával. Állítólag azért mert mindig duplázzák meg hasonlók.
Miért van az,hogy más csapatoknál (lásd tegnap White Atlanta,vagy Fitz Arizona stb) sokkal jobban meg tudják oldani? Símán elvesztegetjük így Johnson legjobb éveit. Persze ő is azt mondja,hogy a győzelem a lényeg nem az ő elkapásszáma,de akkor is dühítő. Azt se lehet mondani,hogy nincs mellette más célpont,mert Pgrew,Burleson,Titus,Scheffler elég kellene,hogy legyen.
Miért van ez???Bazzani
Ha nélküle is nyerünk, akkor nem megkérdőjelezhető a dolog.
Gondolom a rá írt tuti playeket nem kívánjuk idő előtt kiadni.

Raiderst verni kell, különben mehetünk a phaszba.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM