Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matthew Stafford: first #Lions QB to complete at least 80 pct of his passes, throw for 350+ yds, with 3 TD 0 Int since Dave Krieg in 1994.kishaszi

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Matthew Stafford: first #Lions QB to complete at least 80 pct of his passes, throw for 350+ yds, with 3 TD 0 Int since Dave Krieg in 1994.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most nézem (nfl.com összefoglaló),hogy Raiola már a játékoskijárónál összeverekedett az egyik Chargers játékossal. 😀
Fel voltak kicsit tüzelve a srácok.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Grat srácok 😀 hamár minket elvertetek múlthéten, ez volt a legkevesebb, hogy a Chargerst is, és bemenjetek a playoffba 😛 tessék ott is jól teljesíteni! Ha sikerül elfelejtenem a múlthetit, akkor felszállok én is a bandwagonra 😛 😊
Jah és boldog karácsonyt! Azt hiszem ez a legnagyobb ajándék egy Lions fannak, annyi szar év után... Remélem a következő ajándék nekünk jön 😊Raider89
Köszi.
Nem voltunk szemetek,mindenkit megvertünk a csoportból.
Ne legyen vita miattunk. 😀 😉

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
PO-t hozott a Jézuska.
Jövő héten a Packers ellen két ultramotivált csapatot fogunk látni 😀Blevi
A Lionsnak nagyon nem mind1 sztem, hogy az 5. vagy a 6. helyen végez, és ne adj Isten kikapunk ma a Bearstől, akkor még nekünk is fontos lehetHurka
2 lehetőség van:
1. Leszarjuk a meccset és pihentetjük a sérülteket,meg a fontos embereket.
2. Játszik mindenki,kockáztatunk a sérülésekkel,hajtunk az 5.kiemelési helyért.
(Ehhez ugye kell a NO győzelme az ATL ellen.)

Én nem éreztem magunkat teljesen elveszve a NO elleni meccsen,csak ugye hiányzott a komplett secondary.
Abban sem vagyok olyan biztos,hogy NY-ban könnyű dolgunk lenne.

több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Grat srácok 😀 hamár minket elvertetek múlthéten, ez volt a legkevesebb, hogy a Chargerst is, és bemenjetek a playoffba 😛 tessék ott is jól teljesíteni! Ha sikerül elfelejtenem a múlthetit, akkor felszállok én is a bandwagonra 😛 😊
Jah és boldog karácsonyt! Azt hiszem ez a legnagyobb ajándék egy Lions fannak, annyi szar év után... Remélem a következő ajándék nekünk jön 😊



Just Win Baby!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Boldog Karácsonyt Bazza, látod, én nem felejtek. 😛szaba
Neked is. 😉
Én sem felejtettem volna el.
Egy fogadást én is nyerhettem végre.Bazzani
Karácsonyi ajándék. 😛
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Boldog Karácsonyt Bazza, látod, én nem felejtek. 😛szaba
Neked is. 😉
Én sem felejtettem volna el.
Egy fogadást én is nyerhettem végre.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Boldog Karácsonyt Bazza, látod, én nem felejtek. 😛
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza nem omlott sehová,csak otthon nincs net és kényelmesen az ágyból nézte a meccset. 😀
Gecinagyot játszott a csapat. az első félidő egy álom volt.
Hiába szurkoltak a riporterek,hiába jöttek a Chargers feltámadásáról szóló sms-ek,semmi nem segített.
Stafford zseniális volt, Houston is hihetetlen jó volt,de az egész csapat csak dícsérhető (a specteam azért kap egy kis minuszt).
Most meg kellene verni a Packerst,mert a Dallas/Giants kicsit kellemesebb ellenfél lehet mint a Saints/Falcons.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mi a fene? Abban a részében járunk az évszázadnak, amikor a Lions a rájátszásba jut? És ez már biztos? Nem fogják őket diszkvil... diszkolifiv..... diszk-va-li-fi-kál-ni, vagy valami? Mert én még nem hiszem el addig, amíg az első meccset a rájátszásban le nem fújják. Nem hiszem el addig a pillanatig. Látom Bazza nem is írt semmit a meccs után, biztos megomlott egy kicsit a karácsonyfa árnyékában.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Elit offense line kérem tisztelettel 😀.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
PO-t hozott a Jézuska.
Jövő héten a Packers ellen két ultramotivált csapatot fogunk látni 😀Blevi
A Lionsnak nagyon nem mind1 sztem, hogy az 5. vagy a 6. helyen végez, és ne adj Isten kikapunk ma a Bearstől, akkor még nekünk is fontos lehet
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Grat fiúk. Izzítom majd a Stafford avatárt. 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Grat srácok, nagyot játszottak az oroszlánok 😊 (az külön öröm, hogy pont Riversék ellen 😀 )

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
playoff baby
Chargers veréssel 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a playoff eléréséhez! Úgy látszik idén vége szakad a nagy böjtöknek (49ers, Lions, Texans).
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sok sikert a PO-ban!
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
10-5 😀

Playoff 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
PO-t hozott a Jézuska.
Jövő héten a Packers ellen két ultramotivált csapatot fogunk látni 😀
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Boldog Karácsonyt mindenkinek.
Remélem egy PO szereplést kapunk ajándékba,engem az sem zavar ha a többiek vereségével érjük el. 😀
Tud valaki bármilyen indokot mondani arra,hogy miért nyerünk este? Sajna és nemmi esélyt nem látok rá.Bazzani
Nem elég h Lions meccset ad a Sport TV, még nyerni is akarsz? Te kis telhetetlen 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
lehet kicsit off, de én fontosnak tartom:

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/12/24/ndamukong-suh-named-americas-most-charitable-athlete/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Tud valaki bármilyen indokot mondani arra,hogy miért nyerünk este? Sajna és nemmi esélyt nem látok rá.Bazzani
Fogadási maffia? 😂

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Boldog Karácsonyi ünnepeket minden kedves fórumozónak!!GO LIONS!!!!!!!!!GYerünk fiúk ma legyen egy jó meccs és nyerjünk!!!!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Boldog Karácsonyt mindenkinek.
Remélem egy PO szereplést kapunk ajándékba,engem az sem zavar ha a többiek vereségével érjük el. 😀
Tud valaki bármilyen indokot mondani arra,hogy miért nyerünk este? Sajna és nemmi esélyt nem látok rá.Bazzani
Karácsonyi ajándék a zebráktól. 😂 😂 😂
Bocsi, nem tudtam kihagyni. 😀