Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Boldog Karácsonyt mindenkinek.
Remélem egy PO szereplést kapunk ajándékba,engem az sem zavar ha a többiek vereségével érjük el. 😀
Tud valaki bármilyen indokot mondani arra,hogy miért nyerünk este? Sajna és nemmi esélyt nem látok rá.Bazzani
Mert Rivers köcsög.
😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Boldog Karácsonyt mindenkinek.
Remélem egy PO szereplést kapunk ajándékba,engem az sem zavar ha a többiek vereségével érjük el. 😀
Tud valaki bármilyen indokot mondani arra,hogy miért nyerünk este? Sajna és nemmi esélyt nem látok rá.

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Boldog Karácsonyt nektek 😉
Sajnos a meccs elejét csak telefonról követem, de a második félidőt már végig izgulom a TV előtt 😉
Második LIONS meccs amit közvetít a SportTV... igaz én azt rögzítem élőben inkább eredeti kommentárral nézem.

http://www.youtube.com/watch?v=Z9m4AAaGvGY

Go Lions!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Visszajött McDonald CB posztra, Carey agyrázkódás miatt out.
Nagy örömömre L.Jackson visszatér,fontos eleme a DLine rotációnak,nem mellesleg jó pass rusher.
Ha lesz nyomás Riversen,akkor lehet esélyün.
(tehát nem lesz)

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A win over the Chargers at Ford Field on Saturday, and the Lions are in the playoffs for the first time since 1999.
But there are other ways Detroit can clinch a postseason berth.
They are:
* Chicago loss or tie plus Arizona loss or tie plus Seattle loss or tie plus Dallas loss or tie;
* Chicago loss or tie plus Arizona loss or tie plus Seattle loss or tie plus N.Y. Giants loss or tie;
* Chicago loss or tie plus Arizona loss or tie plus Seattle loss or tie plus Atlanta win or tie.

Nem értem,hogy a Dallast és a NY-ot miért keverik bele.
1.Ha a Dallas nyer 2-t és a NY egyet,akkor a NY 8-8,tehát előttük vagyunk.
2.Ha a NY nyer kettőt és a Dallas nyer 1et,akkor a NY nyeri a csoportot és a Dallas 9-7,de ellenük jobb az egymás ellenink.
Akkor hogy kerülhetnének elénk?Bazzani
Az Atlanta miatt. Még két hely kiadó és lehet hármas holtverseny, abban pedig csak akkor számít az egymás elleni eredmény, ha mindenki játszott mindenkivel. Az utolsó sor a kulcs, ha az Atlanta nyer, már nem is kerül képbe a két NFC East csapat.tomi-tomi
Köszi szépen.
Utolsó forduló ATL-TB síma H.Bazzani
Illene és érik is, mivel a héten mondjuk sanszos, hogy Brees elkalapálja a Falconst, akiknek így élet-halál meccs lenne a Bucs elleni. A Bucs meg annyira trutyi manapság, hogy kiröhögöm a Falconst, ha nyalnak. 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions’ Calvin Johnson named NFC offensive player of the week

Egy "kicsit" rászolgált.
Megatron nem ember.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A win over the Chargers at Ford Field on Saturday, and the Lions are in the playoffs for the first time since 1999.
But there are other ways Detroit can clinch a postseason berth.
They are:
* Chicago loss or tie plus Arizona loss or tie plus Seattle loss or tie plus Dallas loss or tie;
* Chicago loss or tie plus Arizona loss or tie plus Seattle loss or tie plus N.Y. Giants loss or tie;
* Chicago loss or tie plus Arizona loss or tie plus Seattle loss or tie plus Atlanta win or tie.

Nem értem,hogy a Dallast és a NY-ot miért keverik bele.
1.Ha a Dallas nyer 2-t és a NY egyet,akkor a NY 8-8,tehát előttük vagyunk.
2.Ha a NY nyer kettőt és a Dallas nyer 1et,akkor a NY nyeri a csoportot és a Dallas 9-7,de ellenük jobb az egymás ellenink.
Akkor hogy kerülhetnének elénk?Bazzani
Az Atlanta miatt. Még két hely kiadó és lehet hármas holtverseny, abban pedig csak akkor számít az egymás elleni eredmény, ha mindenki játszott mindenkivel. Az utolsó sor a kulcs, ha az Atlanta nyer, már nem is kerül képbe a két NFC East csapat.tomi-tomi
Köszi szépen.
Utolsó forduló ATL-TB síma H.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az utolsó drive:
http://www.detroitlions.com/media-center/videos/Drive-of-the-Week-Lions-roar-back-vs-Raiders/4351eca7-ef84-4fda-a7f4-2f8e70ff6299
Innen biztos nem szedik le 😉
Staffordot szidalmazók ne is nézzék, mert itt csak jót mondanak róla 😀topmodell
Mi is jókat mondunk róla,csak látjuk a hibáit is. 😉

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Houston,L.Jackson,Fairley,Berry és Smith is edzett.
Egyedül Delmas nem,de talán ő is játszhat.

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az utolsó drive:
http://www.detroitlions.com/media-center/videos/Drive-of-the-Week-Lions-roar-back-vs-Raiders/4351eca7-ef84-4fda-a7f4-2f8e70ff6299
Innen biztos nem szedik le 😉
Staffordot szidalmazók ne is nézzék, mert itt csak jót mondanak róla 😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A win over the Chargers at Ford Field on Saturday, and the Lions are in the playoffs for the first time since 1999.
But there are other ways Detroit can clinch a postseason berth.
They are:
* Chicago loss or tie plus Arizona loss or tie plus Seattle loss or tie plus Dallas loss or tie;
* Chicago loss or tie plus Arizona loss or tie plus Seattle loss or tie plus N.Y. Giants loss or tie;
* Chicago loss or tie plus Arizona loss or tie plus Seattle loss or tie plus Atlanta win or tie.

Nem értem,hogy a Dallast és a NY-ot miért keverik bele.
1.Ha a Dallas nyer 2-t és a NY egyet,akkor a NY 8-8,tehát előttük vagyunk.
2.Ha a NY nyer kettőt és a Dallas nyer 1et,akkor a NY nyeri a csoportot és a Dallas 9-7,de ellenük jobb az egymás ellenink.
Akkor hogy kerülhetnének elénk?Bazzani
Az Atlanta miatt. Még két hely kiadó és lehet hármas holtverseny, abban pedig csak akkor számít az egymás elleni eredmény, ha mindenki játszott mindenkivel. Az utolsó sor a kulcs, ha az Atlanta nyer, már nem is kerül képbe a két NFC East csapat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A win over the Chargers at Ford Field on Saturday, and the Lions are in the playoffs for the first time since 1999.
But there are other ways Detroit can clinch a postseason berth.
They are:
* Chicago loss or tie plus Arizona loss or tie plus Seattle loss or tie plus Dallas loss or tie;
* Chicago loss or tie plus Arizona loss or tie plus Seattle loss or tie plus N.Y. Giants loss or tie;
* Chicago loss or tie plus Arizona loss or tie plus Seattle loss or tie plus Atlanta win or tie.

Nem értem,hogy a Dallast és a NY-ot miért keverik bele.
1.Ha a Dallas nyer 2-t és a NY egyet,akkor a NY 8-8,tehát előttük vagyunk.
2.Ha a NY nyer kettőt és a Dallas nyer 1et,akkor a NY nyeri a csoportot és a Dallas 9-7,de ellenük jobb az egymás ellenink.
Akkor hogy kerülhetnének elénk?

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Nem jött rosszul nekünk ez a Frsco győzelem a Steelers felett.
Így a Frisco még elérheti a második kiemelési helyet,így nagyobb erővel fog küzdeni a Seahawks ellen.
Bengals reméljük veri a Cardsot és a GB is bizonyítani akarja majd a macik ellen,hogy ez a vereség csak botlás volt.Bazzani
Nem tudom, ha bejutunk, akkor ugye a harmadikkal játszunk, na most inkább a ninersszel nyomnám, mint a szentekkel.MacPhisto
Ahhoz,hogy bejussunk mindenképpen kell a Frisco győzelme (vagy nekünk kell egyet nyerni).
Jobb a biztos.Bazzani
Szerintem ne aggódj, ha nem is nyertek, mi valószínűleg nem fogjuk verni mind a 2 ellenfelünket. A frisco meccs sem lesz könnyű hazai pályán, de igazából a sivatagi finálé lesz a nagyobb gáz! Hogy Lynchet megfogja, a 9-ers D, az szinte biztos, persze ettől tud ő még 1-2 TD-t futni, főleg ha Bevell nem bűvészkedik. Az viszont nem teljesen igaz, hogy T Jax annyira elveszett lenne Lynch málházása nélkül. TJ nem különösöbben jó QB, de javul! Jó védelmek ellen nem nagyon dob intet meccsek óta , de hibázni, persze sokat hibázik!
Nem tudom mi volt a Steelers meccsen, mert akkor indultam haza! Azért a frisco O oldalon sűrűn veszti a frontline trencheket. Mi a D oldalon ezeket jó arányban nyerjük, de a kezdő Oline negyon tartalékos! Jó meccs lesz, mindenesetre!
Arizonában nem fogunk szerintem nyerni, irreális is lenne egy 2-6 os első félidő után, 7-1-es másodikat csinálni.

Szerintem bejuttok, és ez így igazságos és kerek, nameg mekkora lenne már egy visszavágó a Frisco ellen!!! 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem jött rosszul nekünk ez a Frsco győzelem a Steelers felett.
Így a Frisco még elérheti a második kiemelési helyet,így nagyobb erővel fog küzdeni a Seahawks ellen.
Bengals reméljük veri a Cardsot és a GB is bizonyítani akarja majd a macik ellen,hogy ez a vereség csak botlás volt.Bazzani
Nem tudom, ha bejutunk, akkor ugye a harmadikkal játszunk, na most inkább a ninersszel nyomnám, mint a szentekkel.MacPhisto
Ahhoz,hogy bejussunk mindenképpen kell a Frisco győzelme (vagy nekünk kell egyet nyerni).
Jobb a biztos.

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Dallas azért nem olyan keményJanek
Ja, bezzeg a rettegett Dream Team. Staffordot sztem én is szidtam, de azért el kell ismerni hogy a fal előtte iszonyatosan össze tud omlani. Volt olyan play action fake amikor megfordulni nem tudott.Blevi
egyik sem...

csak azért nem tenném a 5.helyre főleg ha negyedik a mondjuk a saints

sajna minden nfc east csapat fostalicska ebben a szezonbanJanek
Mindegyik gyengén szerepel, de sztem mindegyik többet tud. Majd jövőre. Hétvégén jó lenne behúzni a PO-t...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Dallas azért nem olyan keményJanek
Ja, bezzeg a rettegett Dream Team. Staffordot sztem én is szidtam, de azért el kell ismerni hogy a fal előtte iszonyatosan össze tud omlani. Volt olyan play action fake amikor megfordulni nem tudott.Blevi
egyik sem...

csak azért nem tenném a 5.helyre főleg ha negyedik a mondjuk a saints

sajna minden nfc east csapat fostalicska ebben a szezonban

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Nem jött rosszul nekünk ez a Frsco győzelem a Steelers felett.
Így a Frisco még elérheti a második kiemelési helyet,így nagyobb erővel fog küzdeni a Seahawks ellen.
Bengals reméljük veri a Cardsot és a GB is bizonyítani akarja majd a macik ellen,hogy ez a vereség csak botlás volt.Bazzani
Nem tudom, ha bejutunk, akkor ugye a harmadikkal játszunk, na most inkább a ninersszel nyomnám, mint a szentekkel.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ht illene, tekintve, hogy mind a Frisconak, mind pedig a Bengalsnak tétmeccs lesz ez, szóval csak nyernek.. 😊
A Frisco run D#-je leszedi Lynchet, a Hawks meg onnantól halott, mert Tarvaris. 😀Stez
Csak szólok,hogy a Seahawksnak is tétmeccs,meg az Arizonanak is.
Ráadásul a Frisco nem túl pihenten megy a pokoli hangulatú arénába.
A Bengals meg marhára kétarcú,bár bennük jobban bízok.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Muhahahahaha:
http://bleacherreport.com/articles/978378-all-32-nfl-teams-as-a-batman-character/page/21#/articles/978378-all-32-nfl-teams-as-a-batman-character/page/10

(Másik topikból lopva.)

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ht illene, tekintve, hogy mind a Frisconak, mind pedig a Bengalsnak tétmeccs lesz ez, szóval csak nyernek.. 😊
A Frisco run D#-je leszedi Lynchet, a Hawks meg onnantól halott, mert Tarvaris. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem jött rosszul nekünk ez a Frsco győzelem a Steelers felett.
Így a Frisco még elérheti a második kiemelési helyet,így nagyobb erővel fog küzdeni a Seahawks ellen.
Bengals reméljük veri a Cardsot és a GB is bizonyítani akarja majd a macik ellen,hogy ez a vereség csak botlás volt.

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Dallas azért nem olyan keményJanek
Ja, bezzeg a rettegett Dream Team. Staffordot sztem én is szidtam, de azért el kell ismerni hogy a fal előtte iszonyatosan össze tud omlani. Volt olyan play action fake amikor megfordulni nem tudott.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dallas azért nem olyan keményJanek
Jelenleg vezeti a csoportját.
Eredményei alapján benne van a top6ban.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Dallas azért nem olyan kemény

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak a W stat érdekel.MacPhisto
Engem is igazából.

Azért az kemény,hogy játszottunk az NFC 5 legjobb csapatával (GB,NO,ATL,SF,DAL) és még így is WC helyen állunk.
Elég durva sorsolás meg kell hagyni.