Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
lehet mazsolázni : http://www.spotrac.com/top-salaries/nfl/cap-hit/detroit-lions/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkább jöjjön Finnegan és hátul legyen végre jó a Lions, tavaly ez szörnyű volt. Mondjuk a pass rush is nuku volt, de Suh szerintem még egy ilyen szar évet nem nagyon fog lehozni.

több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
1. Tárgyalnak folyamatosan, egyelőre ennyi hír van róla.
2. Egyetemen OLB volt ha jól emlékszem. Én szkeptikus vagyok a poszt(vissza)váltásával kapcsolatban. Futás ellen nem túl acélos, pedig ott darálni kellene. Maradjon mint DE, vagy menjen isten hírével. L.Jackson és W.Young is bevethető,ha nem jön helyette senki akkor is.
3. Üdv közöttünk.Bazzani
én is így vagyok vele,ha marad akkor csakis DE-ként!!Jackson mundjuk tényleg át tudná venni a helyét,ha megy,Youngban én nem bízom annyira.leksy
Nálam Young nagyobb remény,mint Jackson.
Sokat kell még fejlődnie, de remek kis passrusher lehet belőle.
Nála is az a gond ami Avrilnél, a futások levédekezése.

Minden áron (áron felül) nem kell Avrilt megtartani, sokkal pótolhatóbb mint Tulloch.Bazzani
+ remélem,hogy Schwartz helyre teszi Suh-t,és egy teljesen egészséges Fairley-vel & training camp-pel brutál nyomás lesz a fal belsejében is.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
leksy!

Ez a legfrissebb cikk a témában:
Detroit Lions have option to place franchise tag on defensive end Cliff Avril next Monday
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2012/02/detroit_lions_have_option_to_p.html

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hy.most írok először,de már régebb óta követem a forumot.két kérdésem lenne.hogy állnak avril szerződésével? jó lenne az ha visszmenne olb-nek?leksy
1. Tárgyalnak folyamatosan, egyelőre ennyi hír van róla.
2. Egyetemen OLB volt ha jól emlékszem. Én szkeptikus vagyok a poszt(vissza)váltásával kapcsolatban. Futás ellen nem túl acélos, pedig ott darálni kellene. Maradjon mint DE, vagy menjen isten hírével. L.Jackson és W.Young is bevethető,ha nem jön helyette senki akkor is.
3. Üdv közöttünk.Bazzani
én is így vagyok vele,ha marad akkor csakis DE-ként!!Jackson mundjuk tényleg át tudná venni a helyét,ha megy,Youngban én nem bízom annyira.leksy
Nálam Young nagyobb remény,mint Jackson.
Sokat kell még fejlődnie, de remek kis passrusher lehet belőle.
Nála is az a gond ami Avrilnél, a futások levédekezése.

Minden áron (áron felül) nem kell Avrilt megtartani, sokkal pótolhatóbb mint Tulloch.

több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
hy.most írok először,de már régebb óta követem a forumot.két kérdésem lenne.hogy állnak avril szerződésével? jó lenne az ha visszmenne olb-nek?leksy
1. Tárgyalnak folyamatosan, egyelőre ennyi hír van róla.
2. Egyetemen OLB volt ha jól emlékszem. Én szkeptikus vagyok a poszt(vissza)váltásával kapcsolatban. Futás ellen nem túl acélos, pedig ott darálni kellene. Maradjon mint DE, vagy menjen isten hírével. L.Jackson és W.Young is bevethető,ha nem jön helyette senki akkor is.
3. Üdv közöttünk.Bazzani
én is így vagyok vele,ha marad akkor csakis DE-ként!!Jackson mundjuk tényleg át tudná venni a helyét,ha megy,Youngban én nem bízom annyira.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matthew Stafford Throws Passes Off Of The ESPN Roof
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=npbebWAeVag#!

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hy.most írok először,de már régebb óta követem a forumot.két kérdésem lenne.hogy állnak avril szerződésével? jó lenne az ha visszmenne olb-nek?leksy
1. Tárgyalnak folyamatosan, egyelőre ennyi hír van róla.
2. Egyetemen OLB volt ha jól emlékszem. Én szkeptikus vagyok a poszt(vissza)váltásával kapcsolatban. Futás ellen nem túl acélos, pedig ott darálni kellene. Maradjon mint DE, vagy menjen isten hírével. L.Jackson és W.Young is bevethető,ha nem jön helyette senki akkor is.
3. Üdv közöttünk.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Tim Walton receives bigger role

Mon, 13 Feb 2012 13:47:20 -0800

Detroit Lions secondary coach Tim Walton will also serve as the team's third down package coach next season.

Comment (0) | Share: | Source: KFFL.com


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Marcus Robertson hired

Mon, 13 Feb 2012 10:21:15 -0800

The Detroit Lions have hired former Tennessee Titans secondary coach Marcus Robertson as their assistant secondary coach.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Finnegan kimegy a piacra végül, akkor a Lions rá fog menni. De mondjuk még lehet pár vetélytárs a Rams, Cowboys, 49ers, Falcons, Buccaneers, Jaguars személyében. 😀 Reméljük ide jön, nagy upgrade lenne.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Semmi gond, majd jön Mario Williams a piacról helyette. 😀
Viccen kívül, az előrevetítene egy korai DE picket a drafton, ha Avril átmegy OLB-nek, vagy megegyezni sem tudnak vele, mert egyelőre még az is kérdéses, habár szívesen maradna, azt mondta.Stez
és beválna mint olb?leksy
Nem ismeretlen számára a poszt, mivel már játszott OLB-t. Hogy a Lionsban ettől függetlenül mennyire válna be, az kérdés. Én mindenesetre remélem, hogy marad DE-nek és Tullochhal is sikerül majd hosszabbítani az LB poszton kezdésként. Nem szeretnék korai DE picket a drafton semmiképpen sem.

több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
Semmi gond, majd jön Mario Williams a piacról helyette. 😀
Viccen kívül, az előrevetítene egy korai DE picket a drafton, ha Avril átmegy OLB-nek, vagy megegyezni sem tudnak vele, mert egyelőre még az is kérdéses, habár szívesen maradna, azt mondta.Stez
és beválna mint olb?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Semmi gond, majd jön Mario Williams a piacról helyette. 😀
Viccen kívül, az előrevetítene egy korai DE picket a drafton, ha Avril átmegy OLB-nek, vagy megegyezni sem tudnak vele, mert egyelőre még az is kérdéses, habár szívesen maradna, azt mondta.

több mint 12 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
hy.most írok először,de már régebb óta követem a forumot.két kérdésem lenne.hogy állnak avril szerződésével? jó lenne az ha visszmenne olb-nek?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.youtube.com/watch?v=aFe7WLdR1-0
DETROIT LIONS-RESTORED (Season Promo)

Ennek örömére siget cseréltem.
(Köszi apeszos!)

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bests and worsts of the NFC North in 2011
http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/38379/bests-and-worsts-of-the-nfc-north-in-2011

Stez, Neked különösen ajánlom a Best assistant részt.
Magamnak meg a Best rookie-t. (Ugye Mac? 😀 )Bazzani
Linehannel nekem nincsen gondom, az utolsó pár fordulóban legalábbis parádés playcallingot végott le. A szezon eleje és közepe felé voltam rosszul Tőle, mert olyan homály félidőket produkált le úgy, hogy a liga legjobb elkapója állt rendelkezésére és baszta használni, mellette meg teljesen homály játékokat erőltetett.
De a szezon végére baromira összekapta magát és remekül ment az offense.
Nekem a gondom az a védelemmel, Cunninghammel volt/van leginkább. Jó, oké, hogy a sec fele kidőlt, de akkor is amit ez a D# az utolsó meccseken és a rájátszásba levágott, az kritikán aluli volt. Kivétel a Chargers ellen.
A Megatron videó meg fasza, azon röhögtem egy jót. 😀Stez
Azért párszor ki akartuk baszni szezon közben. 😀Bazzani
Ja, hát az alap. 😂
A szezon közben kibaszottul is idegesítőek voltak a hatalmas homályai, de így a végére elég korrekten összekapta magát és nagyon jó játékokat hívott. Szóval így összességében rá nagyon nem lehet panaszunk. 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bests and worsts of the NFC North in 2011
http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/38379/bests-and-worsts-of-the-nfc-north-in-2011

Stez, Neked különösen ajánlom a Best assistant részt.
Magamnak meg a Best rookie-t. (Ugye Mac? 😀 )Bazzani
Linehannel nekem nincsen gondom, az utolsó pár fordulóban legalábbis parádés playcallingot végott le. A szezon eleje és közepe felé voltam rosszul Tőle, mert olyan homály félidőket produkált le úgy, hogy a liga legjobb elkapója állt rendelkezésére és baszta használni, mellette meg teljesen homály játékokat erőltetett.
De a szezon végére baromira összekapta magát és remekül ment az offense.
Nekem a gondom az a védelemmel, Cunninghammel volt/van leginkább. Jó, oké, hogy a sec fele kidőlt, de akkor is amit ez a D# az utolsó meccseken és a rájátszásba levágott, az kritikán aluli volt. Kivétel a Chargers ellen.
A Megatron videó meg fasza, azon röhögtem egy jót. 😀Stez
Azért párszor ki akartuk baszni szezon közben. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bests and worsts of the NFC North in 2011
http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/38379/bests-and-worsts-of-the-nfc-north-in-2011

Stez, Neked különösen ajánlom a Best assistant részt.
Magamnak meg a Best rookie-t. (Ugye Mac? 😀 )Bazzani
Linehannel nekem nincsen gondom, az utolsó pár fordulóban legalábbis parádés playcallingot végott le. A szezon eleje és közepe felé voltam rosszul Tőle, mert olyan homály félidőket produkált le úgy, hogy a liga legjobb elkapója állt rendelkezésére és baszta használni, mellette meg teljesen homály játékokat erőltetett.
De a szezon végére baromira összekapta magát és remekül ment az offense.
Nekem a gondom az a védelemmel, Cunninghammel volt/van leginkább. Jó, oké, hogy a sec fele kidőlt, de akkor is amit ez a D# az utolsó meccseken és a rájátszásba levágott, az kritikán aluli volt. Kivétel a Chargers ellen.
A Megatron videó meg fasza, azon röhögtem egy jót. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
VIDEO: Calvin Johnson Presented With Customized Megatron Action Figure
(ajánlott video mindenkinek)

http://www.youtube.com/watch?v=cu74VGJccTc&feature=player_embedded

Nemcsak remek játékos,de hihetetlenül szimpatikus figura is.
Kevés olyan játékos van akit ennyire egyöntetűen elismer és kedvel minden szurkoló (kivétel persze amikor az ő csapata ellen parádézik), szinte senkitől nem hallottam rá negatív jelzőt még soha.

VIDEO: Matthew Stafford Interviewed On SportsCenter
http://www.prideofdetroit.com/2012/2/10/2791145/matthew-stafford-sportscenter-interview-lions

Én hülye Andre Smith-t meg Justin Smith-t akartam helyette...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bests and worsts of the NFC North in 2011
http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/38379/bests-and-worsts-of-the-nfc-north-in-2011

Stez, Neked különösen ajánlom a Best assistant részt.
Magamnak meg a Best rookie-t. (Ugye Mac? 😀 )

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Gosder Cherilus get increase in salary

Mon, 06 Feb 2012 12:02:06 -0800

Detroit Lions OT Gosder Cherilus' 2012 salary has increased to $2.31 million because he fulfilled an escalator clause in his contract. He was originally scheduled to make $1.56 million next season.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Louis Delmas gets increase in salary

Mon, 06 Feb 2012 11:58:34 -0800

Detroit Lions FS Louis Delmas' 2012 salary has increased to $937,000 because he fulfilled an escalator clause in his contract. He was originally scheduled to make $822,000 next season.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Matthew Stafford to get bump in salary

Mon, 06 Feb 2012 11:57:29 -0800

Detroit Lions QB Matthew Stafford's 2012 salary has increased by $1 million and is now scheduled to make $11.5 million because he fulfilled an escalator clause in his contract. His 2013 salary has will increase $500,000 and is scheduled to make $12 million.

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hihetetlen szezont csinált valóban de inkább brekaout év volt, nem comeback. Nem sajnálom tőle ne értsétek félre, bírom nagyon srácot.JayB
Ezzel én is így vagyok. A comebackhez először el kell érni valami nagy dolgot (pl. jó szezon/ok), utána visszaesni, majd ismét nagyot alkotni. Stafford eddig mindig sérült volt, idén pedig igazolta, hogy ha megvédik, és képes végigjátszani egy évet, akkor hihetetlen dolgokra képes. Örülök, hogy díjazták, mert megérdemelte, ezt szerintem ember nem vitatja, csak szerintem sem volt comeback.....de ezt lehet leginkább ráhúzni, mert azért DPOY mégsem lehet. 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matthew Stafford-Coached Team Wins DIRECTV Celebrity Beach Bowl 😀
http://www.prideofdetroit.com/2012/2/4/2771495/directv-celebrity-beach-bowl-2012-matthew-stafford
With quarterback Warren Moon and star receiver Snoop Dog (game MVP), Stafford guided team Palladia to victory over the Cam Newton-coached Spike team.

http://www.directv.com/DTVAPP/content/sports/celebrity_beach_bowl
Roster

Egyre nagyobb celeb a mi Matt fiúnk. 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hihetetlen szezont csinált valóban de inkább brekaout év volt, nem comeback. Nem sajnálom tőle ne értsétek félre, bírom nagyon srácot.JayB
Símán comeback szezon.
A tavalyi szezon második felét teljesen kihagyta.
Összesen 3 meccset játszott.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Hihetetlen szezont csinált valóban de inkább brekaout év volt, nem comeback. Nem sajnálom tőle ne értsétek félre, bírom nagyon srácot.