Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 300
BoB: Évi 20 millió Hopkinsnak sok, inkább cseréljük el a hosszabbítás előtt.

Also BoB: Cobb és Cooks vigyenek el ketten ennél is többet, és egy második kört is.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 918 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/92549138_178677646458315_3848548423943828588_n.jpg?stp=c240.0.720.720a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=77VburY-FiMQ7kNvgFsLZ95&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBzUC9WThEJaiUy2N0-2ms48-oO2zFf_i2Vsitv_HQuWA&oe=664E142E
NFL on Instagram: "TRADE: Texans acquiring Rams WR Brandin Cooks and a fourth-round pick in exchange for a second-round pick. (via @rapsheet) 📷: @tapiaphoto/NFL"
504K likes, 7,570 comments - nfl on April 9, 2020: "TRADE: Texans acquiring Rams WR Brandin Cooks and a fourth-round pick in exchange for a second-round pick. (via @rapsheet) 📷: @tapiaph...".
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De ha nem, ennyiért akkor is remek üzlet. Ezzel csak nyerni tudtok

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 304
Na hát ez jobban néz ki, mint a 10 milla, ami az előző szerződésében volt. Talán még lesz belőle valami...

 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1247870406658228225

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 304
Az idei drafton jó elkapók lesznek, még a 40.-ik helyen is lehet majd jót választani. Nagyon remélem, hogy Higgins bent lesz még ott, és ki is választjuk.
Persze, ha BoB legalább normális ellenértéket kért volna, akkor kisebb gáz lenne... Vagy ha Coutee-t nem jegeli egész szezonban és adna neki esélyt, akkor talán fejlődött is volna valamennyit.

Szerkesztette: Merlin85

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Kicsit megkésve, de:

 www.youtube.com/watch?v=6XpU3PxPCOY
peterk2005
Stratégia és BoB egy mondatban? Ez a csávó úgy beszél róla mintha értene a focihoz. Elmondta miért jó hogy két elkapni tudó rb van rosteren, de még mindig az alatt az edző alatt játszanak aki 4&inchre puntol, 4&sokra fakepuntol. A futokat meg arra használja hogy középen futtat mikor tele a box. Ennyit erről.
samu09
de ez április bolondja tréfa
gedam
Akkor nekem nem jött le
több mint 4 éve
gedam 5 702
Kicsit megkésve, de:

 www.youtube.com/watch?v=6XpU3PxPCOY
peterk2005
Stratégia és BoB egy mondatban? Ez a csávó úgy beszél róla mintha értene a focihoz. Elmondta miért jó hogy két elkapni tudó rb van rosteren, de még mindig az alatt az edző alatt játszanak aki 4&inchre puntol, 4&sokra fakepuntol. A futokat meg arra használja hogy középen futtat mikor tele a box. Ennyit erről.
samu09
de ez április bolondja tréfa
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Kicsit megkésve, de:

 www.youtube.com/watch?v=6XpU3PxPCOY
peterk2005
Stratégia és BoB egy mondatban? Ez a csávó úgy beszél róla mintha értene a focihoz. Elmondta miért jó hogy két elkapni tudó rb van rosteren, de még mindig az alatt az edző alatt játszanak aki 4&inchre puntol, 4&sokra fakepuntol. A futokat meg arra használja hogy középen futtat mikor tele a box. Ennyit erről.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Kicsit megkésve, de:

 www.youtube.com/watch?v=6XpU3PxPCOY
peterk2005
hopkins elkezdett követelőzni, új szerződést akart, amit bob még korainak tartott, az volt a kenyértörés oka. az idei draftot nézve teljesen jó döntés volt és ez magyarázza az ellenértéket is. nyilván a cards is tisztában volt vele, hogy évi 5-6 millióval drágább lesz nekik hopkins. ami elsőre butaságnak tűnik, az infok ismeretében teljesen logikus.
gedam
abszolút, majd húznak valakit az első körben.
Amadeus
Két év múlva.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Kicsit megkésve, de:

 www.youtube.com/watch?v=6XpU3PxPCOY
peterk2005
hopkins elkezdett követelőzni, új szerződést akart, amit bob még korainak tartott, az volt a kenyértörés oka. az idei draftot nézve teljesen jó döntés volt és ez magyarázza az ellenértéket is. nyilván a cards is tisztában volt vele, hogy évi 5-6 millióval drágább lesz nekik hopkins. ami elsőre butaságnak tűnik, az infok ismeretében teljesen logikus.
gedam
abszolút, majd húznak valakit az első körben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gedam 5 702
Kicsit megkésve, de:

 www.youtube.com/watch?v=6XpU3PxPCOY
peterk2005
hopkins elkezdett követelőzni, új szerződést akart, amit bob még korainak tartott, az volt a kenyértörés oka. az idei draftot nézve teljesen jó döntés volt és ez magyarázza az ellenértéket is. nyilván a cards is tisztában volt vele, hogy évi 5-6 millióval drágább lesz nekik hopkins. ami elsőre butaságnak tűnik, az infok ismeretében teljesen logikus.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kicsit megkésve, de:



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 304
Erről beszélek, hiába jönnek a hírek, hogy kit akarnak megszerezni, ha helyette mindig az olcsó megoldást választják. Nem azt mondom, hogy Harrison jobb lett volna, de Jernigan sérülékenyebb. Remélem egészséges tud maradni.

 twitter.com/PCreighton1/status/1245452953319813121

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tim Jernigan érkezett DT 1 év, 4 milla. Nagyon jól jártatok vele, ha egészséges tud maradni.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én nem értem
bobék 18,5-et mondanak, tunsil izmozig és 20-at
mi az hogy elengedi? ki fog adni tunsilnak 18,5-et a rocketsen kívül? miért kéne megadni a 20-at?
simán aláírja majd a 18,5-et
gedam
Szerintem az Arizona megadná 😊 nagyon kellene nekik is egy LT, okos könyveléssel még beférnének vele a sapka alá, és így az 1/8-at nyugodtan további értékekre válthatnák
r.baggio
Az micsoda húzás lenne, 20 milliós LT, 14.5 milliós RT

több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
én nem értem
bobék 18,5-et mondanak, tunsil izmozig és 20-at
mi az hogy elengedi? ki fog adni tunsilnak 18,5-et a rocketsen kívül? miért kéne megadni a 20-at?
simán aláírja majd a 18,5-et
gedam
A Rockets biztosan nem, mert Harden es Westbrook mellett ra nincs mar hely.

A Texans pedig azert nem engedheti el Tunsilt, mert rgy eve sincs, hogy tobb elso kort adott erte. Ha ezek utan elengedi, az kb. akkor hiba, mint a Hopkins-csere volt, es most velhetoen BOB is sejti, hogy meg egy ilyen megkerdojelezheto huzas nem fer bele. Tunsil pedig ezt tudja, es ezert jatszadozik BOB baratunkkal, es az utolso centig kisajtol most belole mindent.
Stez
Ó hidd el Morey addig szórakozna míg beférne a 20 milliós játékos lazán.

A helyzet egyértelmű O'Brien (itt is) alapvetően vert helyzetben van,elbaszta mikor nem iratott vele alá a cserénél pénzt,de okosabb egy inkonzisztens jobb napjain top5 amúgy false start királynak odaadni a 20 milliót,mint Hopkinsnak emelni a fizuját.......
Úgy alapvetően az egész elkeserítő szerintem.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Nem is az, hogy mindent kisajtol, de ribancává teszi BoBot. 25 éves, és ott van a top10 LT között a ligában. Nemcsak az évi 20 milliót fogja elkérni, de a 90% garantált tartalom is kinéz neki, és olyat is belerakhat, hogy nem tagelhetik. Solder és Lane Johnson 29 évesek voltak, mikor megkapták a 4 éves, 15 illetve 18milliós éves átlagú szerződésüket. Mire Tunsil kijön az új szerződéséből 29-30 évesen még egy nagy szerződés ki fog nézni neki a fentieknél nagyobb átlaggal. Mintha lottót nyerne a gyerek.
Szerintem így lesz, de ki tudja.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
én nem értem
bobék 18,5-et mondanak, tunsil izmozig és 20-at
mi az hogy elengedi? ki fog adni tunsilnak 18,5-et a rocketsen kívül? miért kéne megadni a 20-at?
simán aláírja majd a 18,5-et
gedam
A Rockets biztosan nem, mert Harden es Westbrook mellett ra nincs mar hely.

A Texans pedig azert nem engedheti el Tunsilt, mert rgy eve sincs, hogy tobb elso kort adott erte. Ha ezek utan elengedi, az kb. akkor hiba, mint a Hopkins-csere volt, es most velhetoen BOB is sejti, hogy meg egy ilyen megkerdojelezheto huzas nem fer bele. Tunsil pedig ezt tudja, es ezert jatszadozik BOB baratunkkal, es az utolso centig kisajtol most belole mindent.

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 304
én nem értem
bobék 18,5-et mondanak, tunsil izmozig és 20-at
mi az hogy elengedi? ki fog adni tunsilnak 18,5-et a rocketsen kívül? miért kéne megadni a 20-at?
simán aláírja majd a 18,5-et
gedam
Szerintem az Arizona megadná 😊 nagyon kellene nekik is egy LT, okos könyveléssel még beférnének vele a sapka alá, és így az 1/8-at nyugodtan további értékekre válthatnák
r.baggio
Na azért ne menjünk annyira előre. 2020-ra szerződése van, max azt csinálja, hogy nem lép pályára mint ahogy azt többen tették. Új csapatba csak elcserélni lehet, aminek BoB a mestere...

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
én nem értem
bobék 18,5-et mondanak, tunsil izmozig és 20-at
mi az hogy elengedi? ki fog adni tunsilnak 18,5-et a rocketsen kívül? miért kéne megadni a 20-at?
simán aláírja majd a 18,5-et
gedam
Szerintem az Arizona megadná 😊 nagyon kellene nekik is egy LT, okos könyveléssel még beférnének vele a sapka alá, és így az 1/8-at nyugodtan további értékekre válthatnák


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 886 — !SuPeR6BoWL!
Amikor a z erő fasz rossz oldala veled van...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
gedam 5 702
én nem értem
bobék 18,5-et mondanak, tunsil izmozig és 20-at
mi az hogy elengedi? ki fog adni tunsilnak 18,5-et a rocketsen kívül? miért kéne megadni a 20-at?
simán aláírja majd a 18,5-et
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 mobile.twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1244703868853932032
kapitnono
20-22 millió között saccolom. Vagy BoB úgy dönt ennél nagyobb seggfejnek már nem nézhetik és elengedi mert túl sokat akar.
samu09
Ez Tunsiltol mar direkt jatszadozas. Azzal, hogy ez a farok eladta Hopkinst egy zsak szotyiert, es tudvan, hogy mennyiert hozta, Tunsil es az ugynoke olyan merteku targyalasi elonybe kerult, amit nem veletlenul hasznalnak most ki.

Konkretan sajat magat vagta kenyszerhelyzetbe BOB, nem engedheti el Tunsilt, aki ezt jol tudja. Ket honapja lazan elfogadta volna ezt az ajanlatot, de most meg mar miert tegye meg, ha a HC-nak meg kell neki adnia az evi +3-4 milliot is?

Ugy vezetik BOB-ot az orrranal fogva, hogy nezni is rossz, de o nem teheti meg, hogy ne teljesitse a jatekos kereseit. Hopkins elherdalasa elott sem tehette meg, miutan ennyit kiadott Tunsilert, de igy meg, hogy sikerult szetbasznia a csapatot egy holt szezon alatt, ha erre most meg Tunsilt sem tudja itt tartani, akkor a csavot az utca kozepen fogja leloni valami Texans-szurkolo.
Stez
Már a trade pillanatában tudta hogy tárgyalási előnyben lesz. Két első kör és egy második és meg se kérdezte a játékost hogy amúgy milyen szerződést szeretne? De az is hihetetlen hogy a csere előtt nem volt körülötte senki aki mondjuk volt már ilyen folyamatban és szólt volna neki hogy illik megegyezni is a játékossal.
samu09
A hihetetlen az, hogy a Houston egy egész korrekt szintről hogyan süllyedt le a legdiszfunkcionálisabb franchise szintjére. Voltak már a ligában erős megmenések, de BOB önálló szintet alkotott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
 mobile.twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1244703868853932032
kapitnono
20-22 millió között saccolom. Vagy BoB úgy dönt ennél nagyobb seggfejnek már nem nézhetik és elengedi mert túl sokat akar.
samu09
Ez Tunsiltol mar direkt jatszadozas. Azzal, hogy ez a farok eladta Hopkinst egy zsak szotyiert, es tudvan, hogy mennyiert hozta, Tunsil es az ugynoke olyan merteku targyalasi elonybe kerult, amit nem veletlenul hasznalnak most ki.

Konkretan sajat magat vagta kenyszerhelyzetbe BOB, nem engedheti el Tunsilt, aki ezt jol tudja. Ket honapja lazan elfogadta volna ezt az ajanlatot, de most meg mar miert tegye meg, ha a HC-nak meg kell neki adnia az evi +3-4 milliot is?

Ugy vezetik BOB-ot az orrranal fogva, hogy nezni is rossz, de o nem teheti meg, hogy ne teljesitse a jatekos kereseit. Hopkins elherdalasa elott sem tehette meg, miutan ennyit kiadott Tunsilert, de igy meg, hogy sikerult szetbasznia a csapatot egy holt szezon alatt, ha erre most meg Tunsilt sem tudja itt tartani, akkor a csavot az utca kozepen fogja leloni valami Texans-szurkolo.
Stez
Már a trade pillanatában tudta hogy tárgyalási előnyben lesz. Két első kör és egy második és meg se kérdezte a játékost hogy amúgy milyen szerződést szeretne? De az is hihetetlen hogy a csere előtt nem volt körülötte senki aki mondjuk volt már ilyen folyamatban és szólt volna neki hogy illik megegyezni is a játékossal.