Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 304
Az utolsó esély is elúszott... 😕

 twitter.com/MikeGarafolo/status/1250484847598067712?s=20

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
most ha már hülyézzük bobot, akkor tegyünk úgy igazságot, hogy a csoporton belül hasonlítsuk össze a kereteket és a draft helyeket és ne csak azt nézzük, hogy mi ment el, hanem, hogy mi jött. nem tudom. van egy nfl szinten top 5-10 közötti keret és a 40. helyen húz az 56. helyett. szóval lehetne egy olyan bejegyzés is, hogy mekkora zseni, nyilván az sem volna igaz, mint ahogy az sem, hogy teljesen tufa.
gedam
Ez a keret 2-3 éve tényleg nfl szinten top 5-10 közötti keret volt, ma közel sincs hozzá.
peterk2005
Úgy látom az irónia detektorod néma maradt. 😀
akdestroyer
Hátb**meg, tényleg néma maradt. 😊 Remélem nem kezdek a #stayathome miatt hülyülni. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
most ha már hülyézzük bobot, akkor tegyünk úgy igazságot, hogy a csoporton belül hasonlítsuk össze a kereteket és a draft helyeket és ne csak azt nézzük, hogy mi ment el, hanem, hogy mi jött. nem tudom. van egy nfl szinten top 5-10 közötti keret és a 40. helyen húz az 56. helyett. szóval lehetne egy olyan bejegyzés is, hogy mekkora zseni, nyilván az sem volna igaz, mint ahogy az sem, hogy teljesen tufa.
gedam
Ez a keret 2-3 éve tényleg nfl szinten top 5-10 közötti keret volt, ma közel sincs hozzá.
peterk2005
Úgy látom az irónia detektorod néma maradt. 😀

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
most ha már hülyézzük bobot, akkor tegyünk úgy igazságot, hogy a csoporton belül hasonlítsuk össze a kereteket és a draft helyeket és ne csak azt nézzük, hogy mi ment el, hanem, hogy mi jött. nem tudom. van egy nfl szinten top 5-10 közötti keret és a 40. helyen húz az 56. helyett. szóval lehetne egy olyan bejegyzés is, hogy mekkora zseni, nyilván az sem volna igaz, mint ahogy az sem, hogy teljesen tufa.
gedam
Ez a keret 2-3 éve tényleg nfl szinten top 5-10 közötti keret volt, ma közel sincs hozzá.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gedam 5 702
most ha már hülyézzük bobot, akkor tegyünk úgy igazságot, hogy a csoporton belül hasonlítsuk össze a kereteket és a draft helyeket és ne csak azt nézzük, hogy mi ment el, hanem, hogy mi jött. nem tudom. van egy nfl szinten top 5-10 közötti keret és a 40. helyen húz az 56. helyett. szóval lehetne egy olyan bejegyzés is, hogy mekkora zseni, nyilván az sem volna igaz, mint ahogy az sem, hogy teljesen tufa.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vagy BoB egy zseni, és mi hétköznapi aggyal nem is érthetjük hogy mit miért csinál.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végülis mi vagyunk a hülyék, hogy a drafton gondolkodunk 😀


Merlin85
BoB biztos úgy számolt, hogy nem lesz draft a járvány miatt. 😊
iktriad
Vagy, hogy szezon nem lesz és kiélheti beteges vágyait úgy sem számít annyit.
Sixo
Vagy az is lehet, hogy rossz a faxgép az irodában és már nincs senki, aki megszerelje.
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 490 — LIGHTS OUT!
Végülis mi vagyunk a hülyék, hogy a drafton gondolkodunk 😀


Merlin85
BoB biztos úgy számolt, hogy nem lesz draft a járvány miatt. 😊
iktriad
Vagy, hogy szezon nem lesz és kiélheti beteges vágyait úgy sem számít annyit.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végülis mi vagyunk a hülyék, hogy a drafton gondolkodunk 😀


Merlin85
BoB biztos úgy számolt, hogy nem lesz draft a járvány miatt. 😊
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Végülis mi vagyunk a hülyék, hogy a drafton gondolkodunk 😀


Merlin85
Conley, meg 2 RB. anyám borogass...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 823
A Texans fanek meg majd eltradelik a season ticketeket
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 304
Végülis mi vagyunk a hülyék, hogy a drafton gondolkodunk 😀


több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 490 — LIGHTS OUT!
Figyeljétek meg, RB-húzás lesz a 2. körben.
empty taxi
De legalább valami UDFA szintű legyen.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Figyeljétek meg, RB-húzás lesz a 2. körben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A wr és rb tradek után szerintem cb jön a második körben. Meg valami hibrid lb aki jó coverageben mert Cunningham nem tudott mit kezdeni Kelcevel. A dl ol húzás tuti, de ezek az ésszerű huzasok lennének BoB meg nem erről híres.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 304
Hamarosan itt a draft és fogalmam sincs mit tervez BoB. Az elmúlt évek legjobb elkapó class-át nem használja ki. Cooks után biztos nem fog a 40. helyen is elkapót hozni. Vagy tényleg el fogja cserélni még Stills-t és Coutee-t is és hoz egy jó elkapót. Én a 40. helyen pass rushert hoznék, a 90. pedig egy down hill RB-et. A többi helyen még kellene egy DT és egy RG is. De ahogy elnézem BoB-ot nem sok értelmes húzása lesz a csapatnak...

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 304
Most olyan hírek kezdenek keringeni, hogy az Eagles érdeklődik Stills iránt. Ha elcseréli az egyetlen elkapót a csapatból aki egészséges tud maradni akkor vicces helyzetek lesznek itt.
Merlin85
Egy 5. körért jöhet 😛 😉
dande
ÁÁ az sok érte, BoB megelégszik egy új labdaszedő fiúval 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most olyan hírek kezdenek keringeni, hogy az Eagles érdeklődik Stills iránt. Ha elcseréli az egyetlen elkapót a csapatból aki egészséges tud maradni akkor vicces helyzetek lesznek itt.
Merlin85
Egy 5. körért jöhet 😛 😉
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 304
Most olyan hírek kezdenek keringeni, hogy az Eagles érdeklődik Stills iránt. Ha elcseréli az egyetlen elkapót a csapatból aki egészséges tud maradni akkor vicces helyzetek lesznek itt.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Hill messze van a legjobb elkapóktól, Kelce meg tight end
Wyatt
+1

ő abszolút Reid terméke. Hardman lesz a következő, egyszerűen a seggrakéták működnek jól Reid rendszerében (Watkins dettó). Ugyanez a Tyreek Hill valószínűleg szenvedne McVay vagy Gruden alatt.

Hopkins, Julio, AB kiemelkedik ebből a mezőnyből, egyszerűen a játékintelligencia és route running miatt. Ők nem simpla north-south elkapók, hanem gondolkodnak a play közben, precízek és megbízhatóan hozzák magukat, amikor kell.
Amadeus
Én azért örülök, hogy MT13 nàlunk jàtszik, még akkor is ha nem emelkedik ki a mezőnyből. 😀😀
Fattyu
Akkor gondolj bele mi lenne ha Brees passzolgatna Hopkinsnak😃
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Hill messze van a legjobb elkapóktól, Kelce meg tight end
Wyatt
+1

ő abszolút Reid terméke. Hardman lesz a következő, egyszerűen a seggrakéták működnek jól Reid rendszerében (Watkins dettó). Ugyanez a Tyreek Hill valószínűleg szenvedne McVay vagy Gruden alatt.

Hopkins, Julio, AB kiemelkedik ebből a mezőnyből, egyszerűen a játékintelligencia és route running miatt. Ők nem simpla north-south elkapók, hanem gondolkodnak a play közben, precízek és megbízhatóan hozzák magukat, amikor kell.
Amadeus
Én azért örülök, hogy MT13 nàlunk jàtszik, még akkor is ha nem emelkedik ki a mezőnyből. 😀😀

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hill pont olyan, aki minden sémában mūködne. Az igazi született mélységi célpont.
Ahol gyorsnak a leggyorsabb, és a stílushoz szükségesnél sokkal jobb kezei vannak. Jól játssza üresre magát, és ehhez a stílushoz ezek kellenek.

Ráadásul képes túlugrani magánál magasabb védõket, mert az ütemérzéke kiváló. Ezért ver meg két védõt is nagy forgalomban. Nem véletlen, hogy Hillt mondjuk Mahomes után, ha Chiefs.

Ettõl még a lánchordó WR szerepre alkalmatlan. Mert az utakból azokat futja be, amik sebességre épülnek (post, fly, deep cross), valamint a trükkös LOS közeli játékok jönnek ehhez.
Neki az értéke, amit írtam, annyi, hogy egyszerūen jobban és gyorsabban csinálja, mint egy megszokott mélységi WR.
Ez a vita u.a. mint Lamar Jackonal. Franchise, elit, akarmi QB,WR lesz-e vki ugy, hogy yardokat, TDket, gyozelmeket jelent a jateka, mikozben maskepp eri el, mint azt megszoktuk? Vagy van sok stilus, de abbol csak egy lehet a legjobb?
ulpianus
Nekem ha KC akkor Mahomes, Kelce, Chris Jones aztán Hill. Hill hiányát nem vette észre a csapat, de ha Kelce, vagy CJ kiesik igencsak megérződik a csapaton.
ParadSEC
Nono.
Ha KC legfontosabb játékosa akkor Daniel Sorensen!


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Hill pont olyan, aki minden sémában mūködne. Az igazi született mélységi célpont.
Ahol gyorsnak a leggyorsabb, és a stílushoz szükségesnél sokkal jobb kezei vannak. Jól játssza üresre magát, és ehhez a stílushoz ezek kellenek.

Ráadásul képes túlugrani magánál magasabb védõket, mert az ütemérzéke kiváló. Ezért ver meg két védõt is nagy forgalomban. Nem véletlen, hogy Hillt mondjuk Mahomes után, ha Chiefs.

Ettõl még a lánchordó WR szerepre alkalmatlan. Mert az utakból azokat futja be, amik sebességre épülnek (post, fly, deep cross), valamint a trükkös LOS közeli játékok jönnek ehhez.
Neki az értéke, amit írtam, annyi, hogy egyszerūen jobban és gyorsabban csinálja, mint egy megszokott mélységi WR.
Ez a vita u.a. mint Lamar Jackonal. Franchise, elit, akarmi QB,WR lesz-e vki ugy, hogy yardokat, TDket, gyozelmeket jelent a jateka, mikozben maskepp eri el, mint azt megszoktuk? Vagy van sok stilus, de abbol csak egy lehet a legjobb?
ulpianus
Nekem ha KC akkor Mahomes, Kelce, Chris Jones aztán Hill. Hill hiányát nem vette észre a csapat, de ha Kelce, vagy CJ kiesik igencsak megérződik a csapaton.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyaltalan nem. A Patriots elmult 20 eve alatt futtatott rendszerben, kepessegek es hasznossag alapjan Edelman>>>Hill
Wyatt
Ilyen alapon lehetne "az elmult 20 evbol" W. Welker is jobb, mint Edelman. Nezopont kerdese.
Mindenesetre Hopkins nekem inkabb adja, mint barmelyik a harombol.
ulpianus
Nekem a PO miatt Edelman>Welker. De Welker is lenyegesen jobb a Pats rendszereben, mint Hill. Erre irtam, hogy en nem tennem ossze a ket kezem, hogy lenne o a Pats elkapoja.

Nyilvan ennek semmi koze Hopkinshoz