Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
gedam 5 700
Schedulehöz hozzászólás? Én elsőre 7 győzelmet látok de az nagyon optimista.
samu09
az első két meccsen el is dől bob sorsa.
ha 0-2-vel kezdtek totál szétesés is lehet. de ha azon a meccseken jó játékot produkáltok simán contenderek lesztek. a texansnál kb. mindkét véglet elképzelhető.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Schedulehöz hozzászólás? Én elsőre 7 győzelmet látok de az nagyon optimista.
samu09
9-7 és BoB megtarthatja valamelyik állását... Steelers ellen mindhárom Watt tesó egy meccsen wohoo 😀

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Schedulehöz hozzászólás? Én elsőre 7 győzelmet látok de az nagyon optimista.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Egy kis nosztalgia.

 nflhungary.com/2020/05/03/minden-idok-legfurcsabb-merkozeset-a-texans-nyerte/?fbclid=IwAR2xmv6t3v3i8v39Ah-8AZznfEi-oDrABIR_9FnTqXWCZXF74E7oUomk1Ws

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Új mezszámok. Hopkinsét egyelőre nem kapja meg senki, Clowneyet kiosztották.

 twitter.com/houstontexans/status/1256599836566138880?s=21

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Conley 5. Éves opciója nem lett lehívva.
Amadeus
Úgyanúgy visszaigazolják mint Hargravest.
Közben JoJo Titanshez szerződött. Tipikus.
samu09
Az egész AFC South imád egymástól DB-ket kukázni. 😊
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Conley 5. Éves opciója nem lett lehívva.
Amadeus
Úgyanúgy visszaigazolják mint Hargravest.
Közben JoJo Titanshez szerződött. Tipikus.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
Conley 5. Éves opciója nem lett lehívva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001111965/article/texans-releasing-s-tashaun-gipson-after-one-season
Na összejön a Reid tesók duo?

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Blacklock elmegy, rotáció meglesz a fal közepén
Greenard project, ha nem villant, harmadik évét nem itt kezdi
Heck 6'8 magas OT, nem is reménytelen. Gondolom RT-nek szánják
John Reid átlagos, talán az alatti, de jó munkás ember, amit kérsz tőle megcsinálja de semmiben nem kiemelkedő
Coulter gimiben LB volt, egyetemen első perctől WR. Meg is látszik a számain. Első két szezonjában összesen volt 140 snap, 12 elkapás és két TD. Tavaly már ezer yardot hozott 8 TD-ért majdnem 800 snap alatt és 14 yardot átlagolt. PFF 4. körbe projektálta. ST-ben villoghat, főleg mert tudja hogyan kell szerelni WR létére

UDFA:
Iwuagwu OG szinte minden oldalon udfa-nak várták, be is jött
Alufohai DL ?
Jamir Jones LB a cbs boardján a 619. volt.
Stapleton TE
Scott Philips RB
Tyler Simmons WR
Elex Woodworth OL
Jan Johnson LB

Se íze se bűze draft. Pont amilyen BoB.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végülis jó draftot csinált a csapat. Már annyi elkapónk van, hogy nem férnek be a WR szobába, páran lapátra kerülnek. Jövőre még szegényesebb lesz a draftunk, csak a 3. körben kezdünk majd, hacsak nem cserélnek el megint valakit...

Itt a listánk:
1. kör: Laremy Tunsil (OT) (Trade)
2. Ross Blacklock (DT) TCU
2. Brandin Cooks (WR) (Trade)
3. Jonathan Greenard (OLB) Florida
3. Gareon Conley (CB) (Trade)
3. Duke Johnson (RB) (Trade)
4. Charlie Heck (OT) UNC
4. John Reid (CB) Penn St.
5. Isaiah Coulter (WR) Rhode Island
6. Keion Crossen (CB) (Trade)

Így leírva nem is olyan rossz 😊 Az Undrafted Free Agent lista sajnos elég rövid idén a vírus miatt.

Offense
Offensive Guard, Cordel Iwuagwu, TCU
Tight End, Dylan Stapleton, James Madison
Running back, Scottie Phillips, Ole Miss
Wide Receiver, Tyler Simmons, Georgia
Offensive lineman, Elex Woodworth, North Texas

Defense
Edge, Jamir Jones, Notre Dame
Defensive tackle, Auzoyah Alufohai, West Georgia
Linebacker, Jan Johnson, Penn State
Merlin85
Dylan Stapleton jó kis játékos, de a tesója Riley szvsz még jobb mellé még clutch is. Meglepő, hogy azt hiszem ő még nem írt alá sehova, ha jól tudom. Lehet majd a tesó beajánlja ide.
Coulter az első Rhode Island játékos, akit draftoltak 1986 óta. Egyébként ő meg Stapleton jól ismerheti egymást, mert mindketten ugyanabban a konferenciában játszottak (CAA) a másodosztályban. Csak míg a Rhode Island a konf. talán leggyengébb csapata, a James Madison a 2. legjobb csapat az egész FCS-ben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Végülis jó draftot csinált a csapat. Már annyi elkapónk van, hogy nem férnek be a WR szobába, páran lapátra kerülnek. Jövőre még szegényesebb lesz a draftunk, csak a 3. körben kezdünk majd, hacsak nem cserélnek el megint valakit...

Itt a listánk:
1. kör: Laremy Tunsil (OT) (Trade)
2. Ross Blacklock (DT) TCU
2. Brandin Cooks (WR) (Trade)
3. Jonathan Greenard (OLB) Florida
3. Gareon Conley (CB) (Trade)
3. Duke Johnson (RB) (Trade)
4. Charlie Heck (OT) UNC
4. John Reid (CB) Penn St.
5. Isaiah Coulter (WR) Rhode Island
6. Keion Crossen (CB) (Trade)

Így leírva nem is olyan rossz 😊 Az Undrafted Free Agent lista sajnos elég rövid idén a vírus miatt.

Offense
Offensive Guard, Cordel Iwuagwu, TCU
Tight End, Dylan Stapleton, James Madison
Running back, Scottie Phillips, Ole Miss
Wide Receiver, Tyler Simmons, Georgia
Offensive lineman, Elex Woodworth, North Texas

Defense
Edge, Jamir Jones, Notre Dame
Defensive tackle, Auzoyah Alufohai, West Georgia
Linebacker, Jan Johnson, Penn State

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ex patrióták egymàs között 😛 😉
dande
Ott van hagyománya az utolsó perces visszalépéseknek.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ex patrióták egymàs között 😛 😉
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
BoB már megállapodott a Detroittal, hogy elcserélik a 90. picket, de a Lions az utolsó pillanatban visszamondta. Ezért volt BoB kicsit ideges a közvetítésben.

 twitter.com/jayrigdon5/status/1253884375953027072?s=21

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Én örülök Blacklocknak. Reader féle run stopper. Pass rush nem az erőssége, általában swim move és bull rush között válogat, ami nem sok. 570 snapet volt pályán tavaly, 560at NT-ként.
Greenardnál szerintem lett volna jobb olb is azon a picken. Ő is inkább futás ellen jó. Legalább kiegyenlíti Cunninghamet.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Hát Blacklock lett. Én nem örülök ennek annyira, későbbi körben is lehetett volna DT szerezni, meg most igazoltuk Timmy Jernigan-t is, szóval DE jobb lett volna, bent volt még A.J. Epenesa is. Na mindegy válalható pick 😊

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez ügyes:

 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1253761854352089090


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
A liga legjobban fizetett OLje:


Borbinho
A szerződést azt hagyjuk,de az,hogy adott esetben szétfüvezi magát és erről készült képet dobáljuk az elég weak move szerintem. Asszony,gyerekverők és egyéb ligája mellett szerintem ez kevésbé súlyos.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Állítólag 40 millát aláíráskor megkapott, de mivel sok volt idén a rollover ez nem gáz. A rosterek bővítésével és a cap emelésével tűrhető lesz a dolog, persze ha RichTunsil egészséges marad. Én rosszabbra számítottam, bár ez se a legjobb.
Közben Michael Thomas (nemaz) érkezett egy évre safetynek de főleg stbe.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Ez volt az első gondolatom amikor kijött a hír: 😀

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most én leszek az ördög ügyvédje, de ha ez hosszabbítás (értsd az idei 5. év után jön), akkor ez nem olyan rossz deal, mint amilyennek látszik. A top OL fizetés 18-nál jár, és azt is right tackle kapja, mert idén nem volt top LT megújítás. Tunsil szerződése (mondom, ha megmaradt az 5. év) effektive 4 év 76 milliós szerződés. Az 19 per év. Egy millával több, nem az a hűde.

Hogy egy példát mondjak a csoportból, a Colts hasonló szerződést adott egy hónapja Bucknernek. Papíron az övé is rekord deal, de az ötödik évvel együtt effektive alig magasabb a Cox, Grady Jarrett pénznél. Tunsilé magasabb lett, de ez sem olyan sokkal, amennyivel több leverage volt Tunsil ügynökének kezében.

Szóval aszondom, ez a körülményekhez képest korrekt kompromisszum, BoB mentette a menthetőt, Tunsil meg nem akart túl sokat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gedam 5 700
Jo uram atyam, evi 22 millio, es kb az egesz garantalt.
Stez
biztos tunsil lesz a csere qb is
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
somolygok