Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Texans már a practice squadba igazol egykori magas pickeket.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk látszik hol nagyobb a bizalom egymás irányába 😛
dande
Watson viszont így pár év múlva újra kasszálhat. ha addig nem törik össze, még több pénzt sajtolhat ki magának.
iktriad
Erről van szó. Suh és Cousins elég jól megél abból, hogy mindig magára fogad. Valakinek meg az a fontos, hogy szép nagy számok legyenek (amiket úgyis lenyomnak majd 2-3 éven belül legkésőbb)

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Watson üzenete szerződéshosszabbítás ügyben.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk látszik hol nagyobb a bizalom egymás irányába 😛
dande
Watson viszont így pár év múlva újra kasszálhat. Ha addig nem törik össze, még több pénzt sajtolhat ki magának.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk látszik hol nagyobb a bizalom egymás irányába 😛
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
DeShaun Waston kitömve lovéval.


iktriad
Az komoly. Kiváncsi vagyok a részletekre. Csak négy év. Fr. qbnak. BoB megint okos.
samu09
Watsonnál elég egyértelmű volt, hogy ő arra megy, hogy több részletben kapjon fizut. Ha az irányító nem akar négy(öt) évnél tovább aláírni, akkor mondhatja neki BoB, hogy figyu, írj már alá többre. Max bemondja neki, hogy oké, de akkor nem 40 (39) az átlag, hanem 50. Aztán úgy már nem annyira poén.


Viszont. Így az első fordulóban a két legdrágább NFL-játékos csapata csap össze 😊

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Total 177.54M, 111M garantált ebből.
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
DeShaun Waston kitömve lovéval.


iktriad
Az komoly. Kiváncsi vagyok a részletekre. Csak négy év. Fr. qbnak. BoB megint okos.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DeShaun Waston kitömve lóvéval.



Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Holnapig kell leszűkíteni a keretet, nem várok nagy meglepetéseket. Coutee-t szerintem megpróbálják elcserélni, ha nem akkor kivágják...
Vicces, hogy Clowney-t szóba hozták már az összes AFC South csapattal, remélem nem megy egyikhez sem...

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Watson szerződéshosszabbítás incoming!
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
 fuzovelkifele.com/2020/08/a-harmadik-legjobban-fizetett-linebackerre-tette-cunninghamet-a-texans/

több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ha ésszerűen használjuk őket akkor nem, ha végig David Johnsont nyomjuk, akkor lehet, de az nem lennne kifizetődő 😀

több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Szerintetek valamelyik futónk megközelíti idén az 1000 yardot?


Merlin85
Johnson szerintem közel lesz hozzá+ő elkapásokban is jó.Ha egészséges marad akkor meg lesz neki az 1000 scrimmage yard.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Szerintetek valamelyik futónk megközelíti idén az 1000 yardot?


több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt ma pár nem éppen noname játékos workouton:
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Lonnie Johnson eddig jó formát mutat, az edzők szerint sokat fejlődött. Kahale Warring tavaly az egész szezont kihagyta, most ő is edz már.
BoB szerint (CB) John Reid-nek van eddig a legjobb edzőtábora az újoncok közül.

 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1298292604153597952?s=09&=

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Egyesek szerint Keke Coutee-t nem nagyon látni edzéseken, nem hiszem, hogy ezt a szezont nálunk kezdi meg...
Merlin85
Pedig most jönne a breakout szezonja. Nem engedi hogy BoB kihozza belőle a legjobbat. Ejnye...
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Egyesek szerint Keke Coutee-t nem nagyon látni edzéseken, nem hiszem, hogy ezt a szezont nálunk kezdi meg...

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Nyilván jót tenne egy balhés niga az eddig se acélos secodarybe 😃
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rapapapa szerint a Texans esélyes, hogy a frissen Baltimoreból kirakott Earl Thomas akár itt kössön ki.

Watson örülne neki az biztos.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 441 — LIGHTS OUT!
Na vajon kit ad BoB Yannick Ngakoue-ért + egy 2022-es 2ik körös pick, mert jövőre még az sincs 😀
Merlin85
szerintem Watsont

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Na vajon kit ad BoB Yannick Ngakoue-ért + egy 2022-es 2ik körös pick, mert jövőre még az sincs 😀

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Szerintem Watson hozza az eddigi formáját, 4000-4300 passzolt yardos szezonra tippelnék. Amiben remélem fejlődni fog, és ez nem csak rajta múlik, hogy még kevesebbet fogják sackelni. Ha bemennének 35 alá az már nagyon jó lenne. 3675 yard kell neki, hogy megelőzze David Carr-t a csapaton belüli passzolt yardok számában, és feljöjjön a 2. helyre.
Az O-line biztos fejlődni fog, a 2 másodévestől alap elvárás, hogy jobb legyen, remélem így is lesz. Ahogy a védelemben is azt várom, hogy Lonnie Johnson és Charles Omenihu sokat fog fejlődni.
A videót egyszer néztem meg tegnap, de szerintem Roby-ról szó sem esett benne. Conley is teljesen vállalható volt CB poszton. Új DC, új OC van kérdés persze, hogy mennyi hatalmuk lesz változtatni valamit BoB mellett.
Tavaly az alapszakaszban megvertük a KC-t, rájátszásban kikaptunk, idén a rájátszásban is mutatni kell vmit.
Már nem sokat kell várni, hogy lássuk végre őket! 😊

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem a falon fog múlni. Eddig Watson vagy átfutott a káoszon előtte vagy Hopkins irányába dobta és legtöbbször bejött.
Most fog kelleni a fal hogy megtalálja a célpontot. Tunsil lesz a kritikus pont. Ha kiesik visszazuhan a fal négy évet.