Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
3an kérdésesek vasárnap


több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Következő megálló a Watt Bowl 😀

Első 2 hét alatt a Texans O-line engedte a legtöbb nyomást, ez nem a legjobb előjel az egyik legtöbb sacket gyűjtő csapat ellen. Watsonnak megint nehéz meccs néz ki ez ellen a védelem ellen.
Ha a védelmünk legalább annyit javul mint első meccs után és szerez turnovert is akkor izgalmasabb meccs lesz.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Lehet ez miatt nem láttuk Fullert...

 www.houstonchronicle.com/texas-sports-nation/texans/article/Texans-Will-Fuller-dealing-with-apparent-15582697.php

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Ja a másik dolog amitől agyf@$zt kaptam, csak reggel elfelejtettem, ok hogy Duke Johnson sérült, de hogy minden playnél csak DJ volt fent RB poszton az egy vicc.

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Én már kitaláltam. BoB lebeszelte a miamival hogy 2021ben leigazolják vezető edzőnek ő pedig mindent odaad houstonbol. Winwin.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Igen úgy akartam írni, hogy jobban játszottak mint első meccsen (mármint a D) csak ébredés után összedobáltam a gondolatokat 😀
És én a védelmet se tudom dicsérni. Amikor kellett volna, soha nem tudták megállítani a Ravens O-t. Megint egy csomó miss tackle. 4 és 1-re Ravens wild cat futással first downt akart, persze TD-t kaptunk belőle. Nem tudom ki volt az a sügér hátul, aki úgy mozgott (azt hiszem Scarlett) mint egy lassított felvétel Ingramhoz képest, de ez nem nfl atletikusság.


DC

több mint 3 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Azt a 4. re neki menést 1. negyedben, saját térfélen én se értettem. Lutrizuk az egész meccset azért hogy legyen egy first downunk a saját térfelünkön?
És én a védelmet se tudom dicsérni. Amikor kellett volna, soha nem tudták megállítani a Ravens O-t. Megint egy csomó miss tackle. 4 és 1-re Ravens wild cat futással first downt akart, persze TD-t kaptunk belőle. Nem tudom ki volt az a sügér hátul, aki úgy mozgott (azt hiszem Scarlett) mint egy lassított felvétel Ingramhoz képest, de ez nem nfl atletikusság.

Offense oldalt megmondom őszintén, play hívással (talán csak a 4. és 1 playen kívül) nekem nem volt gondom. Csak rengeteg a hiba, Watsonnál is (pl egy nagy playnél, túldobta David Johnsont). De ott legalább azt érezni, ha a hibák nem lennének, akkor haladnánk. Defense viszont, ott egyszerűen nincs meg az ember anyag (vagy a séma rossz).
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
Most komolyan BoB? Első negyedben nekimegy 4-ik kísérletnek, hogy megmutassa ki itt a Jani, persze nem jött be. A legviccesebb adat:
Will Fuller: 0 target, 0 elkapás, 0 yard... ez mi? Ok nem edzet pénteken, nem sérülésből adódóan, lehet volt vele valami, de ez...
Ok Cooks-nak sérülten is voltak jó megmozdulásai most.
Coutee-t megint nem fogjuk már a szezonban látni, elég gáz helyzetben hibázott.
Watson sajnos nem a jó formájában játszott, pár könnyebb dobást is elrontott.
A védelem már jobban tetszett, jobban játszottak, ha lehet ilyent mondani egy ekkora vereség után. Ha levesszük az edzői hibákat és Coutee bénaságot, akkor mondjuk lehetett volna 10-14 ponttal kevesebb a Ravensnek, és az jobban nézett volna ki.
A Texans-é a legnehezebb szezonkezdet 1968 óta, szóval még lehet bármi, de nem hiszem hogy BoB-ot elküldik, vagy melyiket küldi el HC BoB-ot vagy GM BoB-ot.

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
4-en kérdésesek holnap. Ha Cooks úgy játszik mint első héten mikor kérdéses volt, inkább hagyják felépülni, mert nem sok értelme volt játszatni. Howard ha nem lesz bevethető az elég gond lesz, mert Fulton nagyon pocsékul játszott első meccsen, ha még Howard is kiesik átjáróház lesz a jobb oldal.


több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
 twitter.com/azbobbymac/status/1306287539259453440?s=20

Szóval egyes hírek szerint nem is tudott mindenki arról, hogy Hopkins megszerezhető...

A vasárnapi meccsel kapcsolatban.
Ha nálunk mindenki a legjobb formájában játszik, még az sem biztos, hogy elég lenne a győzelemhez, az is kell hozzá, hogy a Ravensnél vki hibázzon. A szokásos kérdés, melyik Watson-t fogjuk látni?
Ami fontos lenne, hogy Cunningham és B-Mac visszataláljon a tavalyi formájába, mert az első meccsen mutatott rossz szerelések, most nagyon nem fognak beleférni. Ez azért is fontos lenne, mert B-Mac-et a szezon végén valószínűleg el fogják cserélni, egyrészt mert nem lesz draftunk, másrészt mert 2 jól megfizetett LB nem hiszem, hogy belefér. Mindketten a futás ellen voltak jók (eddig), pedig Cunningham anno úgy érkezett a draftra, hogy jó TE coverage-ben, amiben most a rosszabbak közé tartozik.
Szóval ha nem tudjuk megállítani a futást, és a TE passzok is ülni fognak, akkor csak abban bízhatunk, hogy MVP Watson látjuk ezen a vasárnap, és felpakol 40+ pontot az eredményjelzőre.
Merlin85
egyébként kár izgulni, csak nyerhettek. ha nyertek, akkor nyertek, ha kikaptok, bob torkán már ott lesz a kés.
gedam
Ennyi. Chiefstől sem volt szégyen kikapni, a játék szar volt, ettől függetlenül a chiefs az a chiefs. A Ravens a másik ilyen. Ha BoB használná Watsont akkor azon lehetne izgulni hogy ő vagy Lamar éri el hamarabb a 8 tdt a meccsen.
De mivel nulla fantázia van offense oldalon és egy újonc dc a másikon nem sok jóra számíthatunk. Csak ahogy írtad, hátha mvp Watson lesz a pályán.
több mint 3 éve
gedam 5 700
 twitter.com/azbobbymac/status/1306287539259453440?s=20

Szóval egyes hírek szerint nem is tudott mindenki arról, hogy Hopkins megszerezhető...

A vasárnapi meccsel kapcsolatban.
Ha nálunk mindenki a legjobb formájában játszik, még az sem biztos, hogy elég lenne a győzelemhez, az is kell hozzá, hogy a Ravensnél vki hibázzon. A szokásos kérdés, melyik Watson-t fogjuk látni?
Ami fontos lenne, hogy Cunningham és B-Mac visszataláljon a tavalyi formájába, mert az első meccsen mutatott rossz szerelések, most nagyon nem fognak beleférni. Ez azért is fontos lenne, mert B-Mac-et a szezon végén valószínűleg el fogják cserélni, egyrészt mert nem lesz draftunk, másrészt mert 2 jól megfizetett LB nem hiszem, hogy belefér. Mindketten a futás ellen voltak jók (eddig), pedig Cunningham anno úgy érkezett a draftra, hogy jó TE coverage-ben, amiben most a rosszabbak közé tartozik.
Szóval ha nem tudjuk megállítani a futást, és a TE passzok is ülni fognak, akkor csak abban bízhatunk, hogy MVP Watson látjuk ezen a vasárnap, és felpakol 40+ pontot az eredményjelzőre.
Merlin85
egyébként kár izgulni, csak nyerhettek. ha nyertek, akkor nyertek, ha kikaptok, bob torkán már ott lesz a kés.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
 twitter.com/azbobbymac/status/1306287539259453440?s=20

Szóval egyes hírek szerint nem is tudott mindenki arról, hogy Hopkins megszerezhető...

A vasárnapi meccsel kapcsolatban.
Ha nálunk mindenki a legjobb formájában játszik, még az sem biztos, hogy elég lenne a győzelemhez, az is kell hozzá, hogy a Ravensnél vki hibázzon. A szokásos kérdés, melyik Watson-t fogjuk látni?
Ami fontos lenne, hogy Cunningham és B-Mac visszataláljon a tavalyi formájába, mert az első meccsen mutatott rossz szerelések, most nagyon nem fognak beleférni. Ez azért is fontos lenne, mert B-Mac-et a szezon végén valószínűleg el fogják cserélni, egyrészt mert nem lesz draftunk, másrészt mert 2 jól megfizetett LB nem hiszem, hogy belefér. Mindketten a futás ellen voltak jók (eddig), pedig Cunningham anno úgy érkezett a draftra, hogy jó TE coverage-ben, amiben most a rosszabbak közé tartozik.
Szóval ha nem tudjuk megállítani a futást, és a TE passzok is ülni fognak, akkor csak abban bízhatunk, hogy MVP Watson látjuk ezen a vasárnap, és felpakol 40+ pontot az eredményjelzőre.

több mint 3 éve
tex 150
DeAndre Hopkinsnak 14 elkapása volt a mai meccsen, ami
- karrierje legjobbja,
- 1962 óta holtversenyben a legtöbb a Cardinals franchise történetében,
- több, mint amennyi az összes Texans WR-nek volt együttvéve a nyitómeccsen.
Merlin85
Ha BoB nem lenne, ki kéne találni.
iktriad
Kíváncsi vagyok, mikor kérdezik erről újságírók Watsont...😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DeAndre Hopkinsnak 14 elkapása volt a mai meccsen, ami
- karrierje legjobbja,
- 1962 óta holtversenyben a legtöbb a Cardinals franchise történetében,
- több, mint amennyi az összes Texans WR-nek volt együttvéve a nyitómeccsen.
Merlin85
Ha BoB nem lenne, ki kéne találni.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 298
DeAndre Hopkinsnak 14 elkapása volt a mai meccsen, ami
- karrierje legjobbja,
- 1962 óta holtversenyben a legtöbb a Cardinals franchise történetében,
- több, mint amennyi az összes Texans WR-nek volt együttvéve a nyitómeccsen.

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Ezt a meccset el lehetett veszíteni. Illetve mondom úgy, hogy ez volt a papírforma, nem történt semmi vészes, még bármi lehet.

A BOB témához: Pagano mérlege - Grigsonnal GM poszton - szinte pontosan ugyanilyen volt Luck-al. Amikor egészséges volt, 11-5, amikor fél idényre sérül 8-8, amikor egész idényben hiányzott 4-12. Lehet úgy is papíron elfogadható eredményt hozni, hogy közben nem épül a csapat, hanem leépül. BOB szerintem edzőnek nem kiemelkedő, de rossznak se mondható. Tudott azért mit kezdeni Watsonnal, ami nem olyan magától értedődő, mint amilyennek tűnik. Watson fejlődik is.

Másrészt viszont őt HC+GM-ként kell megítélni, ha már volt olyan motivált, hogy ráment az utóbbi posztra is. Ha így nézzük akkor szerintem a liga 3-4 legrosszabb HC+GM "duóját" alkotja egymaga 😊 Amit főleg a GM-kedés ront le ennyire. A Clowney ügy valóban nem fekete-fehér, de azért jó lépésnek semmiképpen nem mondanám. Ha nem volt rá szükség - az előfordul, hogy egy játékos nem éri meg azt az árat amit fizetni kellen érte (még úgy is előfordul, hogy másnak, más rendszer miatt esetleg igen) -, de azért az ügyes GM-ek kihozzák a dologból amit lehet. A Niners se tudta volna megfizetni két belső védőfalemberét idén tavasszal, és tudott egy első kört kicsikarni Bucknerért. BOB nem. Nem hatalmas, de hasonló hiba, mint amit a jaguars követett el Ngakogue-vel idén. Ha időben lépnek, jobban is járhattak volna. Tunsil akárhogy is csűrjük, nem ért 2 első kört. Egyet is csak szódával, egyszerűen nincs ekkora értéke még egy vak oldali tekölne se. Utóbbi az én saját véleményem, lehet vele vitázni, de hogy 2 kör sok volt azzal azért nehéz. És akkor a Hopkins trade. Ez is olyan, hogy lehet úgy is nézni, hogy volt már rosszabb, de miért nézzük úgy. Amikor Mohamed Sanuért Belichoktől tudtak egy 2. kört kicsikarni, amikor Emmanuel Sanders másfél hónapja 4. kört ért, amikor a Dallas első kört adott Cooperért, amikor Diggsért a Vikings első kört tudott szerezni, akkor Hopkinsért nem tudom nem kevesellni az ellenértéket. Egy olyan játékos ráadásul, akivel sose volt gond, leader volt pályán és öltözőben, a teljesítménye all-pro szintű, egyedül cipelte az offense-t / passzjátékot a hátán sokszor, ennél többet ér. Ráadásul ő nagyon passzolt is ebbe a támadó sorba, nem arról van szó, hogy nem találták a helyét, mint a Raidersben Coopernek. Szóval a csere oka is erősen "why, o why".

Mindenesetre nekem úgy tűnik, hogy vagy annyira fekszik a tulajnál/képviselőnél, vagy annyira nincs fókusz most a csapat irányításán tulajdonosi szinten, hogy még akár évei is lehetnek itt. Úgyhogy van rá esély, hogy ki fog derülni, hogy hosszabb távon mire megy ebben a dupla szerepkörben. Csak ne menjen rá Watson karrierje....
peterk2005
A GM kérdéssel egyetértek.

A meccsel kapcsolatban meg nem értem, hogy miért nem a tavalyi KC ellen az alapszakaszban használt playbook-ot vette elő, már a PO meccsen is azt kellett volna. Ha szar a D, a KC O pedig ennyire jó, akkor hosszan kell támadni, nem? És nem úgy, hogy csak belső futások és rövid / screen passzok vannak, mert kiszámítható és könnyű levédekezni - és az eredménye, hogy 3&hosszú marad, amikor mennek a hosszabb passzok, amik szintén kiszámíthatóak, semmi kreatív játék. Ez a HC tevékenysége, szerintem ez nem jó. Watson tehetsége mentette meg eddig. Nekem a meccsben az volt a szomorú, h kilátástalan volt a játék, semmi esély nem volt, ami a játékosok önbizalmára, motívációjára rosszul hathat - szerintetek a meccs után elhiszi egy valaki is a csapatból, hogy a tavalyinál jobb eredmény, vagyis minimum AFC döntő összejöhet? És most jön még pár nehéz meccs. A KC-től ki lehet kapni, ahogy a tavalyi nyitó meccsen a Saints ellen, de az reményt adott, ez nagyon nem.

A legrosszabb, hogy ha nem tudnak gyökeresen változtatni, akkor BOB repül, jön az újjáépítés, ami draft jogok hiányában a bizonyított tehetségek cseréjével és így draft jogok szerzésével fog menni. Pedig volt az elmúlt években itt olyan játékosállomány, amiből többet ki lehetett volna hozni.
tex
Plusz Watsonnak elég frusztráló lehet, hogy kb egy karriert kell eltöltenie Mahomes árnyékában .
Hightower94
Wow. Nyilván te látod előre milyen karriert fognak befutni.
Amúgy az frusztralja Watsont, és erről már beszélt is, hogy Mahomest hamarabb választották.
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Ezt a meccset el lehetett veszíteni. Illetve mondom úgy, hogy ez volt a papírforma, nem történt semmi vészes, még bármi lehet.

A BOB témához: Pagano mérlege - Grigsonnal GM poszton - szinte pontosan ugyanilyen volt Luck-al. Amikor egészséges volt, 11-5, amikor fél idényre sérül 8-8, amikor egész idényben hiányzott 4-12. Lehet úgy is papíron elfogadható eredményt hozni, hogy közben nem épül a csapat, hanem leépül. BOB szerintem edzőnek nem kiemelkedő, de rossznak se mondható. Tudott azért mit kezdeni Watsonnal, ami nem olyan magától értedődő, mint amilyennek tűnik. Watson fejlődik is.

Másrészt viszont őt HC+GM-ként kell megítélni, ha már volt olyan motivált, hogy ráment az utóbbi posztra is. Ha így nézzük akkor szerintem a liga 3-4 legrosszabb HC+GM "duóját" alkotja egymaga 😊 Amit főleg a GM-kedés ront le ennyire. A Clowney ügy valóban nem fekete-fehér, de azért jó lépésnek semmiképpen nem mondanám. Ha nem volt rá szükség - az előfordul, hogy egy játékos nem éri meg azt az árat amit fizetni kellen érte (még úgy is előfordul, hogy másnak, más rendszer miatt esetleg igen) -, de azért az ügyes GM-ek kihozzák a dologból amit lehet. A Niners se tudta volna megfizetni két belső védőfalemberét idén tavasszal, és tudott egy első kört kicsikarni Bucknerért. BOB nem. Nem hatalmas, de hasonló hiba, mint amit a jaguars követett el Ngakogue-vel idén. Ha időben lépnek, jobban is járhattak volna. Tunsil akárhogy is csűrjük, nem ért 2 első kört. Egyet is csak szódával, egyszerűen nincs ekkora értéke még egy vak oldali tekölne se. Utóbbi az én saját véleményem, lehet vele vitázni, de hogy 2 kör sok volt azzal azért nehéz. És akkor a Hopkins trade. Ez is olyan, hogy lehet úgy is nézni, hogy volt már rosszabb, de miért nézzük úgy. Amikor Mohamed Sanuért Belichoktől tudtak egy 2. kört kicsikarni, amikor Emmanuel Sanders másfél hónapja 4. kört ért, amikor a Dallas első kört adott Cooperért, amikor Diggsért a Vikings első kört tudott szerezni, akkor Hopkinsért nem tudom nem kevesellni az ellenértéket. Egy olyan játékos ráadásul, akivel sose volt gond, leader volt pályán és öltözőben, a teljesítménye all-pro szintű, egyedül cipelte az offense-t / passzjátékot a hátán sokszor, ennél többet ér. Ráadásul ő nagyon passzolt is ebbe a támadó sorba, nem arról van szó, hogy nem találták a helyét, mint a Raidersben Coopernek. Szóval a csere oka is erősen "why, o why".

Mindenesetre nekem úgy tűnik, hogy vagy annyira fekszik a tulajnál/képviselőnél, vagy annyira nincs fókusz most a csapat irányításán tulajdonosi szinten, hogy még akár évei is lehetnek itt. Úgyhogy van rá esély, hogy ki fog derülni, hogy hosszabb távon mire megy ebben a dupla szerepkörben. Csak ne menjen rá Watson karrierje....
peterk2005
A GM kérdéssel egyetértek.

A meccsel kapcsolatban meg nem értem, hogy miért nem a tavalyi KC ellen az alapszakaszban használt playbook-ot vette elő, már a PO meccsen is azt kellett volna. Ha szar a D, a KC O pedig ennyire jó, akkor hosszan kell támadni, nem? És nem úgy, hogy csak belső futások és rövid / screen passzok vannak, mert kiszámítható és könnyű levédekezni - és az eredménye, hogy 3&hosszú marad, amikor mennek a hosszabb passzok, amik szintén kiszámíthatóak, semmi kreatív játék. Ez a HC tevékenysége, szerintem ez nem jó. Watson tehetsége mentette meg eddig. Nekem a meccsben az volt a szomorú, h kilátástalan volt a játék, semmi esély nem volt, ami a játékosok önbizalmára, motívációjára rosszul hathat - szerintetek a meccs után elhiszi egy valaki is a csapatból, hogy a tavalyinál jobb eredmény, vagyis minimum AFC döntő összejöhet? És most jön még pár nehéz meccs. A KC-től ki lehet kapni, ahogy a tavalyi nyitó meccsen a Saints ellen, de az reményt adott, ez nagyon nem.

A legrosszabb, hogy ha nem tudnak gyökeresen változtatni, akkor BOB repül, jön az újjáépítés, ami draft jogok hiányában a bizonyított tehetségek cseréjével és így draft jogok szerzésével fog menni. Pedig volt az elmúlt években itt olyan játékosállomány, amiből többet ki lehetett volna hozni.
tex
Szerintem a fejekben volt még mindig, hogy 24-0-ról kaptak ki playoffban, úgy hogy esélyük se volt 2 negyedtől.
Kompenzálni akartak elég görcsösen és ez a Chiefs az ilyet kíméletlenül megbünteti .
Plusz Watsonnak elég frusztráló lehet, hogy kb egy karriert kell eltöltenie Mahomes árnyékában .
több mint 3 éve
tex 150
Ezt a meccset el lehetett veszíteni. Illetve mondom úgy, hogy ez volt a papírforma, nem történt semmi vészes, még bármi lehet.

A BOB témához: Pagano mérlege - Grigsonnal GM poszton - szinte pontosan ugyanilyen volt Luck-al. Amikor egészséges volt, 11-5, amikor fél idényre sérül 8-8, amikor egész idényben hiányzott 4-12. Lehet úgy is papíron elfogadható eredményt hozni, hogy közben nem épül a csapat, hanem leépül. BOB szerintem edzőnek nem kiemelkedő, de rossznak se mondható. Tudott azért mit kezdeni Watsonnal, ami nem olyan magától értedődő, mint amilyennek tűnik. Watson fejlődik is.

Másrészt viszont őt HC+GM-ként kell megítélni, ha már volt olyan motivált, hogy ráment az utóbbi posztra is. Ha így nézzük akkor szerintem a liga 3-4 legrosszabb HC+GM "duóját" alkotja egymaga 😊 Amit főleg a GM-kedés ront le ennyire. A Clowney ügy valóban nem fekete-fehér, de azért jó lépésnek semmiképpen nem mondanám. Ha nem volt rá szükség - az előfordul, hogy egy játékos nem éri meg azt az árat amit fizetni kellen érte (még úgy is előfordul, hogy másnak, más rendszer miatt esetleg igen) -, de azért az ügyes GM-ek kihozzák a dologból amit lehet. A Niners se tudta volna megfizetni két belső védőfalemberét idén tavasszal, és tudott egy első kört kicsikarni Bucknerért. BOB nem. Nem hatalmas, de hasonló hiba, mint amit a jaguars követett el Ngakogue-vel idén. Ha időben lépnek, jobban is járhattak volna. Tunsil akárhogy is csűrjük, nem ért 2 első kört. Egyet is csak szódával, egyszerűen nincs ekkora értéke még egy vak oldali tekölne se. Utóbbi az én saját véleményem, lehet vele vitázni, de hogy 2 kör sok volt azzal azért nehéz. És akkor a Hopkins trade. Ez is olyan, hogy lehet úgy is nézni, hogy volt már rosszabb, de miért nézzük úgy. Amikor Mohamed Sanuért Belichoktől tudtak egy 2. kört kicsikarni, amikor Emmanuel Sanders másfél hónapja 4. kört ért, amikor a Dallas első kört adott Cooperért, amikor Diggsért a Vikings első kört tudott szerezni, akkor Hopkinsért nem tudom nem kevesellni az ellenértéket. Egy olyan játékos ráadásul, akivel sose volt gond, leader volt pályán és öltözőben, a teljesítménye all-pro szintű, egyedül cipelte az offense-t / passzjátékot a hátán sokszor, ennél többet ér. Ráadásul ő nagyon passzolt is ebbe a támadó sorba, nem arról van szó, hogy nem találták a helyét, mint a Raidersben Coopernek. Szóval a csere oka is erősen "why, o why".

Mindenesetre nekem úgy tűnik, hogy vagy annyira fekszik a tulajnál/képviselőnél, vagy annyira nincs fókusz most a csapat irányításán tulajdonosi szinten, hogy még akár évei is lehetnek itt. Úgyhogy van rá esély, hogy ki fog derülni, hogy hosszabb távon mire megy ebben a dupla szerepkörben. Csak ne menjen rá Watson karrierje....
peterk2005
A GM kérdéssel egyetértek.

A meccsel kapcsolatban meg nem értem, hogy miért nem a tavalyi KC ellen az alapszakaszban használt playbook-ot vette elő, már a PO meccsen is azt kellett volna. Ha szar a D, a KC O pedig ennyire jó, akkor hosszan kell támadni, nem? És nem úgy, hogy csak belső futások és rövid / screen passzok vannak, mert kiszámítható és könnyű levédekezni - és az eredménye, hogy 3&hosszú marad, amikor mennek a hosszabb passzok, amik szintén kiszámíthatóak, semmi kreatív játék. Ez a HC tevékenysége, szerintem ez nem jó. Watson tehetsége mentette meg eddig. Nekem a meccsben az volt a szomorú, h kilátástalan volt a játék, semmi esély nem volt, ami a játékosok önbizalmára, motívációjára rosszul hathat - szerintetek a meccs után elhiszi egy valaki is a csapatból, hogy a tavalyinál jobb eredmény, vagyis minimum AFC döntő összejöhet? És most jön még pár nehéz meccs. A KC-től ki lehet kapni, ahogy a tavalyi nyitó meccsen a Saints ellen, de az reményt adott, ez nagyon nem.

A legrosszabb, hogy ha nem tudnak gyökeresen változtatni, akkor BOB repül, jön az újjáépítés, ami draft jogok hiányában a bizonyított tehetségek cseréjével és így draft jogok szerzésével fog menni. Pedig volt az elmúlt években itt olyan játékosállomány, amiből többet ki lehetett volna hozni.
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
....Tunsil akárhogy is csűrjük, nem ért 2 első kört. Egyet is csak szódával, egyszerűen nincs ekkora értéke még egy vak oldali tekölne se. Utóbbi az én saját véleményem, lehet vele vitázni, de hogy 2 kör sok volt azzal azért nehéz. ...

Mindenesetre nekem úgy tűnik, hogy vagy annyira fekszik a tulajnál/képviselőnél, vagy annyira nincs fókusz most a csapat irányításán tulajdonosi szinten, hogy még akár évei is lehetnek itt. Úgyhogy van rá esély, hogy ki fog derülni, hogy hosszabb távon mire megy ebben a dupla szerepkörben. Csak ne menjen rá Watson karrierje....
peterk2005
Nekem mindig fura, amikor egy Colts drukker jön ekézni a Tunsil cserét. Nektek mennyi első köröst érne meg, hogy Luck még a ligába legyen?

Abban viszont igazad van, hogy BoB nyakig benne van a tulaj (Cal McNair) fenekében. BoB nem győzi dicsérni Calt, és sokszor hangsúlyozza, hogy közös döntéseket hoznak.

Ezért is könnyen előfordulhat - egy nagyon gyenge szezont leszámítva -, hogy BoB még tényleg évekig itt lesz, szóval fölösleges szerintem minden héten ezen dühöngeni.
DC
Attól még lehet véleménye, hogy az ő csapata nem kezelte jól azt a posztot. 😊
több mint 3 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
....Tunsil akárhogy is csűrjük, nem ért 2 első kört. Egyet is csak szódával, egyszerűen nincs ekkora értéke még egy vak oldali tekölne se. Utóbbi az én saját véleményem, lehet vele vitázni, de hogy 2 kör sok volt azzal azért nehéz. ...

Mindenesetre nekem úgy tűnik, hogy vagy annyira fekszik a tulajnál/képviselőnél, vagy annyira nincs fókusz most a csapat irányításán tulajdonosi szinten, hogy még akár évei is lehetnek itt. Úgyhogy van rá esély, hogy ki fog derülni, hogy hosszabb távon mire megy ebben a dupla szerepkörben. Csak ne menjen rá Watson karrierje....
peterk2005
Nekem mindig fura, amikor egy Colts drukker jön ekézni a Tunsil cserét. Nektek mennyi első köröst érne meg, hogy Luck még a ligába legyen?

Abban viszont igazad van, hogy BoB nyakig benne van a tulaj (Cal McNair) fenekében. BoB nem győzi dicsérni Calt, és sokszor hangsúlyozza, hogy közös döntéseket hoznak.

Ezért is könnyen előfordulhat - egy nagyon gyenge szezont leszámítva -, hogy BoB még tényleg évekig itt lesz, szóval fölösleges szerintem minden héten ezen dühöngeni.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Szerintem a Marwin Lewis hasonlat nagyon jó, én is erre a szintre lövöm be BoB-ot. Azért annyit megjegyeznék, hogy most sokan istenítik Andy Reidet, de kb róla is hasonlókat mondtak az Eagleses utolsó éveiben...
DC
Reid utolsó Eagles-ös éveire rányomta a bélyeget a fia halála, ez a lelki trauma sajnos bőven kihatott a munkájára is.


Watson is a szokásos vagy MVP szinten játszik vagy szar, sajnos most az utóbbi volt. Amúgy ha találna valaki olyan statisztikát, hogy milyen statjai vannak szar időben (eső, hó, hideg) ha nem fedett stadionban játszik az érdekes lehetne.

Merlin85
Rotowire-ön van hideg/meleg időjárásra bontott stat, csak nekem nincs rá előfizetésem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
hozzatennem, hogy a tavalyi Texans emberezos vedelem eleg pofas volt. Erre kitalaltak, hogy akkor zonazzunk. Es nem ment. Akkor biztos valtanak. Nem. jo ez igy. Szereztek egy TDt. Jo lesz ez. Aztan a Chiefs 31 pontot tett fel, mig ok nullat. A terv nem valtozik, jo ez. Ja.. vege a meccsnak mindjart, akkor nyuljunk bele. A chiefs elkazdi Reid szokasos idohuzasat biztos vezzetesnel, es kifutottak az idobol. Remek terv volt.
Tenyleg nem belerugni akarok senkibe. De Reideknek sem ment a tmadas, mert meglepte oket a zonavedelem. De reagaltak ra hamar. Mert ez a profi liga, ez itt igy megy. A Texansnal nem. Toljuk amit kitalaltunk, ha nem megy, akkor majd fog.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri nem lett BoB fan az éjjel.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Nem akarom védeni a csapatot, mert ugyanolyan szarul játszottak, mint tavaly (BOB úgy tűnik nem fejlődött), de Mahomes interception-énél miért dobtak DPI-t? Számtalan hasonló eset van, nem látszott, hogy húzták volna az elkapót, Mahomes volt hülye, h 3 védő közé bedobta, esélytelen volt az elkapó. Neki ennyi jár?
tex
Ő Mahomes 😊
RA7RA7
SB? Csodaplay? Nem rémlik? Bosán kurva nagy holding 3 és végtlenre és hát nem odadobta Breki az elkapónak, nahát.. XD

több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Watson okos volt és négy éves szerződést írt alá, szóval ha nem törik össze 28-29 évesen nagy zsugáért bármelyik csapatban fr qb lesz ha bob tényleg marad és nem javul a helyzet.
Úgy is nézhetjük hogy elcserélte Hopkinst hogy ne menjen rá a karrierje😃