Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Kenny Stills új tattooja


több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 925 — I like the Texans, I like who we are
0 rá az esély, de ha már felmerült a csapat neve 😀


Merlin85
Ha Watsont adjátok érte akk tőlem mehet 😀
Borbinho
Szerintem BoB még gondolkozik kit küldjön Watsonnal mert csak ő kevés erre a dealre
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
0 rá az esély, de ha már felmerült a csapat neve 😀


Merlin85
Ha Watsont adjátok érte akk tőlem mehet 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
0 rá az esély, de ha már felmerült a csapat neve 😀


több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Nem jó hírek.


több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Brad Seely visszavonul. Remélem edzőtársa ellesett pár dolgot az öregtől, mert a ST tavaly elég jól működött.

 fuzovelkifele.com/2020/06/31-ev-edzoskodes-utan-isszavonul-a-texans-special-team-koordinatora/

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látszik, hogy offseason van. Míg Brees épp magyarázkodhat egyes új kijelentési miatt, addig BoB-t az internet népe most a vállaira vette ezen mondatok miatt.
 twitter.com/SportsRadio610/status/1268222128689754112
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Jernigan mégsem jön. Az utóbbi napokban így megspóroltak pár millát. Jöhetne már valami jobb igazolás.

 fuzovelkifele.com/2020/06/timmy-jernigan-megsem-lesz-a-texans-jatekosa/

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Jó kis videó Watsonnal.


több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 925 — I like the Texans, I like who we are
Fulton belement egy elég komoly szerződés módosításba. Warford megszerzését ezzel feladják vajon?

 twitter.com/FieldYates/status/1266388884725923841
Merlin85
Szerintem eddig sem volt opció Warford. Fultonnal meg belottek egy árat ami kicsivel fölötte van annak amit a piacon kapna ha elküldik és megmondták neki vagy ez vagy cut. Jó deal ez mindkét félnek.
több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Fulton belement egy elég komoly szerződés módosításba. Warford megszerzését ezzel feladják vajon?

 twitter.com/FieldYates/status/1266388884725923841

több mint 3 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Ezzel a kezdéssel kiegyeznék a KC ellen 😀


több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 925 — I like the Texans, I like who we are
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09

Ezt nem teljesen értem, mert jövőre nincs első 2 körös választásunk, először a 3. körben választunk majd. De a Miaminak jó lesz akkor 😊
Merlin85
Az nagy BoB tett lenne azert megint. Marmint ha most, hogy nincs elso koros pick, az konkretan az 1/1 lenne. 😀
ulpianus
Texasban van halálbüntetés?
Amadeus
Van de tervezik megvaltoztatni arra hogy BoB csapatban kell játszani egy szezont.
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09

Ezt nem teljesen értem, mert jövőre nincs első 2 körös választásunk, először a 3. körben választunk majd. De a Miaminak jó lesz akkor 😊
Merlin85
Az nagy BoB tett lenne azert megint. Marmint ha most, hogy nincs elso koros pick, az konkretan az 1/1 lenne. 😀
ulpianus
Texasban van halálbüntetés?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 925 — I like the Texans, I like who we are
Ha még ezek a játékosok közül valakit megszereznénk derűsebben várnám a szezont.

Larry Warford, ha kevesebbért szerződtetik mint most Zach Fulton-t, ha nem akkor maradjon Fulton
Eric Reid
Logan Ryan

Legalább 1-et szerezz meg BoBy!! 😀
Merlin85
Azért Warford és Fulton ég és föld. Mikor kinytott a piac olvasni lehetett, hogy a szabadügynökök nem is tárgyalnak a csapattal, nem akarják tönkre tenni a karrierjüket. Nem gondolnám hogy érdemi erősítés jönne még.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Ha még ezek a játékosok közül valakit megszereznénk derűsebben várnám a szezont.

Larry Warford, ha kevesebbért szerződtetik mint most Zach Fulton-t, ha nem akkor maradjon Fulton
Eric Reid
Logan Ryan

Legalább 1-et szerezz meg BoBy!! 😀

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
😀


több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 925 — I like the Texans, I like who we are
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09
Ne már, azért ennyire nem lehetsz pesszimista 😀. Értem hogy lelépett Hopkins, de ez a csapat tavaly ott volt a legjobb 8-ban, BOB-el. Amíg Watson a QB, addig ez a csapat veszélyes lesz. Plusz ha jól rémlik, akkor 2 éve 0-3-al kezdett a Texans, aztán jött 9 győztes meccs zsinórban (amit a Colts zárt keretbe 😊 ).
Az első 6 meccsből van legalább 3 ahol egyáltalán nem lesztek underdogok, abból 2-t illik nyerni, és becsúszhat egy meglepi is, szóval 2-4 vagy 3-3 lehet a worst case scenario.
Baba Yaga
A 13as szezon előtt 15-1et jósoltam nagy optimistán és 2-14 lett😃 tippmixelni tudok.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09

Ezt nem teljesen értem, mert jövőre nincs első 2 körös választásunk, először a 3. körben választunk majd. De a Miaminak jó lesz akkor 😊
Merlin85
Az nagy BoB tett lenne azert megint. Marmint ha most, hogy nincs elso koros pick, az konkretan az 1/1 lenne. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09
Ne már, azért ennyire nem lehetsz pesszimista 😀. Értem hogy lelépett Hopkins, de ez a csapat tavaly ott volt a legjobb 8-ban, BOB-el. Amíg Watson a QB, addig ez a csapat veszélyes lesz. Plusz ha jól rémlik, akkor 2 éve 0-3-al kezdett a Texans, aztán jött 9 győztes meccs zsinórban (amit a Colts zárt keretbe 😊 ).
Az első 6 meccsből van legalább 3 ahol egyáltalán nem lesztek underdogok, abból 2-t illik nyerni, és becsúszhat egy meglepi is, szóval 2-4 vagy 3-3 lehet a worst case scenario.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 925 — I like the Texans, I like who we are
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09

Ezt nem teljesen értem, mert jövőre nincs első 2 körös választásunk, először a 3. körben választunk majd. De a Miaminak jó lesz akkor 😊
Merlin85
Most már nekem is leesett hogy mekkora ordas nagy baromságot írtam 😃
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
samu09

Ezt nem teljesen értem, mert jövőre nincs első 2 körös választásunk, először a 3. körben választunk majd. De a Miaminak jó lesz akkor 😊

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 925 — I like the Texans, I like who we are
Én 0-6ot látok. De ennek is van értelme. Ha sok a zakó az elején BoB elengedi a szezont és majd árulja az 1/1et. Aki fel akar jönni Lawrenceért fizesse meg az árát és visszaszerzi a jövő évi pickeket.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Ha a vírus miatt elmarad vagy későbbre csúszik a szezon kezdés, akkor a 2 legnehezebb meccse marad el a csapatnak. Simán benne van a 0-2-es szezon kezdet, de 2 SB várományos csapat ellen az nem lenne akkora szégyen, csak legyenek partyban legalább.