Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Nem is tudom, hogy ki a hulyebb. BoB, vagy aki hagyja garazdalkodni.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo uram atyam, evi 22 millio, es kb az egesz garantalt.

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
BoB jelenleg:


Szerkesztette: Merlin85

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jo taktika ez BOBtol. Most majd mindenki is Houstonban akar uj szerzodest kapni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A liga legjobban fizetett OLje:


"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Texans have finalized a three-year contract extension worth $22 million per year with Pro Bowl left tackle Laremy Tunsil, according to league sources. The deal includes $57 million guaranteed, which includes a $13 million signing bonus
Beki


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Texans have finalized a three-year contract extension worth $22 million per year with Pro Bowl left tackle Laremy Tunsil, according to league sources. The deal includes $57 million guaranteed, which includes a $13 million signing bonus
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 924 — I like the Texans, I like who we are
iDL-ből Blacklock vagy Jordan Elliott akik early second round, vagy hátsó körökben Reakwon Davis is jó lehet. Ha meg Reader féle NT kell akkor Davon Hamilton, John Penisini vagy Bravvion Roy. De meglepődnék ha racionálisan gondolkodnának és értelmeset húznának.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 924 — I like the Texans, I like who we are
Én Diggsnek örülnék, és kövezzetek meg, de Swiftnek is, ha bentmarad 40. pickig, OL-ből annyira nem látom ki lehetne érték, pedig az is ránk férne. 😀
adam8
Swift erősítés lenne de need alapjánJA hogy BoB a gm! nem szóltam 😊
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én Diggsnek örülnék, és kövezzetek meg, de Swiftnek is, ha bentmarad 40. pickig, OL-ből annyira nem látom ki lehetne érték, pedig az is ránk férne. 😀

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 924 — I like the Texans, I like who we are
CB-knél ott van Fulton Dantzler Diggs, akikről azt hittem első körösök lesznek. Aztán Jaylon Johnson, bryce Hall, de még Josiah Scott sem reménytelen második harmadik körben.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 924 — I like the Texans, I like who we are
Még így is viszonylag jó helyzetben vagyunk. Sok jó védőjátékos van még bent akik első körös tehetségek. DT-t nem draftolnék ilyen magasan, arra jó lesz majd a későbbi pick is. A.J. Epenesa, Yetur Gross-Matos, Julian Okwara, de még safety-k is vannak akik jöhetnek. Remélem nem cseszi el Bob!
Tee Higgins elérhető lesz még a 90. pickkel? 😮
Merlin85
Higgins 60. helyen inkább. OL is jöhetne második körben. De inkább secondaryt erősítsék.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Még így is viszonylag jó helyzetben vagyunk. Sok jó védőjátékos van még bent akik első körös tehetségek. DT-t nem draftolnék ilyen magasan, arra jó lesz majd a későbbi pick is. A.J. Epenesa, Yetur Gross-Matos, Julian Okwara, de még safety-k is vannak akik jöhetnek. Remélem nem cseszi el Bob!
Tee Higgins elérhető lesz még a 90. pickkel? 😮

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Na én mondok egy nevet a 40. pickre: Julian Okwara (DE)
Mindegy kit választanak, csak hiánypostra jöjjön. Ha bent lesz valaki aki hátrébb csúszott, de nagy tehetség akkor meg le kell csapni arra.

Hopkins van a Sports illustrated új számának címlapján


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak aztán nehogy a Dolphins felajánljon egy 3. körös picket meg Rosent Watsonért, amibe BoB belemegy.
 twitter.com/Andrew_Ferrelli/status/1251702414010388480
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Az utolsó esély is elúszott... 😕

 twitter.com/MikeGarafolo/status/1250484847598067712?s=20

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
most ha már hülyézzük bobot, akkor tegyünk úgy igazságot, hogy a csoporton belül hasonlítsuk össze a kereteket és a draft helyeket és ne csak azt nézzük, hogy mi ment el, hanem, hogy mi jött. nem tudom. van egy nfl szinten top 5-10 közötti keret és a 40. helyen húz az 56. helyett. szóval lehetne egy olyan bejegyzés is, hogy mekkora zseni, nyilván az sem volna igaz, mint ahogy az sem, hogy teljesen tufa.
gedam
Ez a keret 2-3 éve tényleg nfl szinten top 5-10 közötti keret volt, ma közel sincs hozzá.
peterk2005
Úgy látom az irónia detektorod néma maradt. 😀
akdestroyer
Hátb**meg, tényleg néma maradt. 😊 Remélem nem kezdek a #stayathome miatt hülyülni. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
most ha már hülyézzük bobot, akkor tegyünk úgy igazságot, hogy a csoporton belül hasonlítsuk össze a kereteket és a draft helyeket és ne csak azt nézzük, hogy mi ment el, hanem, hogy mi jött. nem tudom. van egy nfl szinten top 5-10 közötti keret és a 40. helyen húz az 56. helyett. szóval lehetne egy olyan bejegyzés is, hogy mekkora zseni, nyilván az sem volna igaz, mint ahogy az sem, hogy teljesen tufa.
gedam
Ez a keret 2-3 éve tényleg nfl szinten top 5-10 közötti keret volt, ma közel sincs hozzá.
peterk2005
Úgy látom az irónia detektorod néma maradt. 😀

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
most ha már hülyézzük bobot, akkor tegyünk úgy igazságot, hogy a csoporton belül hasonlítsuk össze a kereteket és a draft helyeket és ne csak azt nézzük, hogy mi ment el, hanem, hogy mi jött. nem tudom. van egy nfl szinten top 5-10 közötti keret és a 40. helyen húz az 56. helyett. szóval lehetne egy olyan bejegyzés is, hogy mekkora zseni, nyilván az sem volna igaz, mint ahogy az sem, hogy teljesen tufa.
gedam
Ez a keret 2-3 éve tényleg nfl szinten top 5-10 közötti keret volt, ma közel sincs hozzá.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gedam 5 700
most ha már hülyézzük bobot, akkor tegyünk úgy igazságot, hogy a csoporton belül hasonlítsuk össze a kereteket és a draft helyeket és ne csak azt nézzük, hogy mi ment el, hanem, hogy mi jött. nem tudom. van egy nfl szinten top 5-10 közötti keret és a 40. helyen húz az 56. helyett. szóval lehetne egy olyan bejegyzés is, hogy mekkora zseni, nyilván az sem volna igaz, mint ahogy az sem, hogy teljesen tufa.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vagy BoB egy zseni, és mi hétköznapi aggyal nem is érthetjük hogy mit miért csinál.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végülis mi vagyunk a hülyék, hogy a drafton gondolkodunk 😀


Merlin85
BoB biztos úgy számolt, hogy nem lesz draft a járvány miatt. 😊
iktriad
Vagy, hogy szezon nem lesz és kiélheti beteges vágyait úgy sem számít annyit.
Sixo
Vagy az is lehet, hogy rossz a faxgép az irodában és már nincs senki, aki megszerelje.
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 438 — LIGHTS OUT!
Végülis mi vagyunk a hülyék, hogy a drafton gondolkodunk 😀


Merlin85
BoB biztos úgy számolt, hogy nem lesz draft a járvány miatt. 😊
iktriad
Vagy, hogy szezon nem lesz és kiélheti beteges vágyait úgy sem számít annyit.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végülis mi vagyunk a hülyék, hogy a drafton gondolkodunk 😀


Merlin85
BoB biztos úgy számolt, hogy nem lesz draft a járvány miatt. 😊
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Végülis mi vagyunk a hülyék, hogy a drafton gondolkodunk 😀


Merlin85
Conley, meg 2 RB. anyám borogass...

criminal lawyer or criminal lawyer?