NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
És tényleg elnézest kérek minden titans szurkolótól külön aki olvasta a kirohanásom! Nem bántásnak szántAm... Szánom bánom! Go titans!!




BullsOnParade 😊sevarafa
Jól van, ez már mindjárt jobban hangzik. 😊 De Fitzre tényleg nem lehet alapozni, annak csúfos lesz a vége. Cserének elmegy, annyi, nem több.

Az egész dologhoz még annyit írnék, hogy biztos Clowneyra van szükségetek? Elhiszem, hogy korszakos zseni, de nem a DE nyeri az SB-t. Ahhoz QB kell, abból meg van három nagyon ígéretes. Nézzetek rá a Titansra. Hiába építenek jó csapatot, igazolnak jó játékosokat, QB nélkül esélytelen nemhogy az SB, még a PO is. Bár remélem, sorban csúsznak a QB-k, és egy hozzánk esik be. 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Szvsz általános tévedés, hogy a kijövő qb prospecteket már luckhoz méred seva mert olyan mint ő csak 10 évente van. Az idei class kb a matt ryan, cam newton vonal körüli magasságokban van, innen nézve meg nem kerdés, hogy mi legyen az 1/1. Mert tuti biztos 100% os qb prospectre meg jó sokáig várni kell...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Vagyis az a qb kell aki a kovetkezo evben meg utana eggyel a legjobb. Es semmi garancia nincs h:
A: manzielt nem torik kette, es a menekulesei nfl ben ernek valamit
B: bortles fel tudja venni a ritmust es tude jatszani a progik kozott is elfogadhatoan...( mindenki azt mondja kellett vna neki meg egy ev suliban)

Fitz-rol lehet tudni mi merre hany meter... Es talan a legjobb szezonja johetne, mert talan ilyen jo nevu emberek meg nem vettek korul. Foster , aj, hopkins... Nem az a titans szint... Mar bocs mindenkitol aki titans szurkolosevarafa
Fitz dobásai nagyon rosszak, hátrányban nem tud irányítani. Összességében a koncentrációja is hibádzik, mert ha csinál is jó dolgokat, utána biztos, hogy összehoz egy oltári hibát (magyarul egy intet). A futásai önveszélyesek, nem csúszik, hanem fejjel előre vetődik. Bár mi nem vagyunk az a szint, de normális fala volt, jó elkapókkal, futókkal. Aztán meg lehet nézni, hogy mi a győzelmei és vereségei száma. Amúgy meg Buffalóban is rossz volt, de nyugodtan bízzatok benne, ha akartok.

Amúgy kívánom, hogy tapasztald meg, mi Fitz szintje. Utána talán kicsit tiszteletteljesebben beszélsz majd a Titánokról. 😐Nandito
Tisztelek én minden csapatot. Nem errôl van szó. Nem akarok bántani senkit. Elnézést ha túl bántó voltam.

Lényeg a lényeg: csak azért mert a qb a need, nem KELL qb-t hozni ha nincs olyan jatekos akivel sokkal elorebb lennenk... Miert akar bob 2 qb-t hozni? Mert annyira bizik barmelyikben is? Nem
Hinnem. Ha 1/1-ben akarsz qb-t hozni akkor nem ugy vezeted fel az egesz dolgot h nincs kiemelkedo qb a drafton, es meg az is lehet h kettot huzunk... Ertem en hogy clowney nem segit egy pick6 nel... Oke... Es egy qb segit lehozni wattrol a harmadik blokkolot? Nem... A qb segit turnovert szerezni? Nem. Semmivel sem kell jobb qb, mint egy atlagos schaub. Minek? Seattle-nek a qb nyerte a super bowlt? A frisco a qb miatt jo? Cardinals? Ravens? Steelers? Ertem en h a qb a legfontosabb poszt... De a vedelem meg a fontosabb egység.
Need a qb... Oke. Draftolunk kettot. 2. Kor es 5. Kor... Ki lett elegitve a need? Igen. Rosszabbak ezek a qb-k mint a top3? Bob szerint nem, vagy ha igen nagyon kicsivel...
Ha ő így gondolja én hiszek neki. Nem ismerem mccaront es logan thomast, de ha bob azt mondja h jok, akkor elhiszem neki... Plusz mellette, ha a mock draftok 80 %-a clowneyt mondja az 1/1-nek akkor csak nem járok annyira rossz nyomom ezzel az egésszel... Vagy az nflcomosok meg a tobbi szakerto is szarul látja? Mind?sevarafa
Félre ne étts nem vitázok veled, csak beszélgetek. Persze nem vagyok NFL edző de idén a top 3 QB és a többi közt lényeges különbségek vannak. A top3- ból lehet kezdő kaliber a többiből nem nagyon...Ami tény...jelen helyzetben nincs NFL szintű kezdő irányítótok. Még egy game manager se...Anélkül lehet akármilyen jó vèdelmed megint mehrtsz az 1/1-re. A védelmetek azért nem csak JJ...Jó kis egység az főleg ha Kushing visszatér... Az igaz, hogy Clowney a legértékesebb játékos a drafton, de messze nem a kegnagyobb needetek...Persze lehet én látom rosszul...Tomcsik
ezaz hogy nem mehecc az 1/1-re nem vagy te jax, hogy egész szezonokat csücsülj a gödörbe, a D megrázza magát, azt már el is került 2015-re mindenféle TOP-prospect irányítót, most köll QB 1/1-en. Zwei olyan QB-run van, hogy talajdonképpen a Fatlantán kívül, - meg talán a Rédersz megkaristol egy évet Shaub-a-Shamponnal, tehát mindenhuva jóljön egy Hátvéd 😛, az is előfordulhat extrém esetben, ha beindul a pánik, hogy 2/1-re lehet licitezni Garoppáléér, kő ez? Nem. Bízz BoB-bba, NEUE IRÁNYÍTÓ ITS COMING!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 979
Vagyis az a qb kell aki a kovetkezo evben meg utana eggyel a legjobb. Es semmi garancia nincs h:
A: manzielt nem torik kette, es a menekulesei nfl ben ernek valamit
B: bortles fel tudja venni a ritmust es tude jatszani a progik kozott is elfogadhatoan...( mindenki azt mondja kellett vna neki meg egy ev suliban)

Fitz-rol lehet tudni mi merre hany meter... Es talan a legjobb szezonja johetne, mert talan ilyen jo nevu emberek meg nem vettek korul. Foster , aj, hopkins... Nem az a titans szint... Mar bocs mindenkitol aki titans szurkolosevarafa
Fitz dobásai nagyon rosszak, hátrányban nem tud irányítani. Összességében a koncentrációja is hibádzik, mert ha csinál is jó dolgokat, utána biztos, hogy összehoz egy oltári hibát (magyarul egy intet). A futásai önveszélyesek, nem csúszik, hanem fejjel előre vetődik. Bár mi nem vagyunk az a szint, de normális fala volt, jó elkapókkal, futókkal. Aztán meg lehet nézni, hogy mi a győzelmei és vereségei száma. Amúgy meg Buffalóban is rossz volt, de nyugodtan bízzatok benne, ha akartok.

Amúgy kívánom, hogy tapasztald meg, mi Fitz szintje. Utána talán kicsit tiszteletteljesebben beszélsz majd a Titánokról. 😐Nandito
Tisztelek én minden csapatot. Nem errôl van szó. Nem akarok bántani senkit. Elnézést ha túl bántó voltam.

Lényeg a lényeg: csak azért mert a qb a need, nem KELL qb-t hozni ha nincs olyan jatekos akivel sokkal elorebb lennenk... Miert akar bob 2 qb-t hozni? Mert annyira bizik barmelyikben is? Nem
Hinnem. Ha 1/1-ben akarsz qb-t hozni akkor nem ugy vezeted fel az egesz dolgot h nincs kiemelkedo qb a drafton, es meg az is lehet h kettot huzunk... Ertem en hogy clowney nem segit egy pick6 nel... Oke... Es egy qb segit lehozni wattrol a harmadik blokkolot? Nem... A qb segit turnovert szerezni? Nem. Semmivel sem kell jobb qb, mint egy atlagos schaub. Minek? Seattle-nek a qb nyerte a super bowlt? A frisco a qb miatt jo? Cardinals? Ravens? Steelers? Ertem en h a qb a legfontosabb poszt... De a vedelem meg a fontosabb egység.
Need a qb... Oke. Draftolunk kettot. 2. Kor es 5. Kor... Ki lett elegitve a need? Igen. Rosszabbak ezek a qb-k mint a top3? Bob szerint nem, vagy ha igen nagyon kicsivel...
Ha ő így gondolja én hiszek neki. Nem ismerem mccaront es logan thomast, de ha bob azt mondja h jok, akkor elhiszem neki... Plusz mellette, ha a mock draftok 80 %-a clowneyt mondja az 1/1-nek akkor csak nem járok annyira rossz nyomom ezzel az egésszel... Vagy az nflcomosok meg a tobbi szakerto is szarul látja? Mind?sevarafa
Félre ne étts nem vitázok veled, csak beszélgetek. Persze nem vagyok NFL edző de idén a top 3 QB és a többi közt lényeges különbségek vannak. A top3- ból lehet kezdő kaliber a többiből nem nagyon...Ami tény...jelen helyzetben nincs NFL szintű kezdő irányítótok. Még egy game manager se...Anélkül lehet akármilyen jó vèdelmed megint mehrtsz az 1/1-re. A védelmetek azért nem csak JJ...Jó kis egység az főleg ha Kushing visszatér... Az igaz, hogy Clowney a legértékesebb játékos a drafton, de messze nem a kegnagyobb needetek...Persze lehet én látom rosszul...

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Engem nagyon meglep, hogy wade phillips-nek még mindig nincs munkája. Nem is hallottam rola, hogy barki megkereste volna komolyan. Sajnálom szegényt. Ő egy olyan áldozat, aki jól dolgozott nálunk... (Bár twittere néha kiakaszt 😀 )
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
És tényleg elnézest kérek minden titans szurkolótól külön aki olvasta a kirohanásom! Nem bántásnak szántAm... Szánom bánom! Go titans!!




BullsOnParade 😊
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Vagyis az a qb kell aki a kovetkezo evben meg utana eggyel a legjobb. Es semmi garancia nincs h:
A: manzielt nem torik kette, es a menekulesei nfl ben ernek valamit
B: bortles fel tudja venni a ritmust es tude jatszani a progik kozott is elfogadhatoan...( mindenki azt mondja kellett vna neki meg egy ev suliban)

Fitz-rol lehet tudni mi merre hany meter... Es talan a legjobb szezonja johetne, mert talan ilyen jo nevu emberek meg nem vettek korul. Foster , aj, hopkins... Nem az a titans szint... Mar bocs mindenkitol aki titans szurkolosevarafa
Fitz dobásai nagyon rosszak, hátrányban nem tud irányítani. Összességében a koncentrációja is hibádzik, mert ha csinál is jó dolgokat, utána biztos, hogy összehoz egy oltári hibát (magyarul egy intet). A futásai önveszélyesek, nem csúszik, hanem fejjel előre vetődik. Bár mi nem vagyunk az a szint, de normális fala volt, jó elkapókkal, futókkal. Aztán meg lehet nézni, hogy mi a győzelmei és vereségei száma. Amúgy meg Buffalóban is rossz volt, de nyugodtan bízzatok benne, ha akartok.

Amúgy kívánom, hogy tapasztald meg, mi Fitz szintje. Utána talán kicsit tiszteletteljesebben beszélsz majd a Titánokról. 😐Nandito
Tisztelek én minden csapatot. Nem errôl van szó. Nem akarok bántani senkit. Elnézést ha túl bántó voltam.

Lényeg a lényeg: csak azért mert a qb a need, nem KELL qb-t hozni ha nincs olyan jatekos akivel sokkal elorebb lennenk... Miert akar bob 2 qb-t hozni? Mert annyira bizik barmelyikben is? Nem
Hinnem. Ha 1/1-ben akarsz qb-t hozni akkor nem ugy vezeted fel az egesz dolgot h nincs kiemelkedo qb a drafton, es meg az is lehet h kettot huzunk... Ertem en hogy clowney nem segit egy pick6 nel... Oke... Es egy qb segit lehozni wattrol a harmadik blokkolot? Nem... A qb segit turnovert szerezni? Nem. Semmivel sem kell jobb qb, mint egy atlagos schaub. Minek? Seattle-nek a qb nyerte a super bowlt? A frisco a qb miatt jo? Cardinals? Ravens? Steelers? Ertem en h a qb a legfontosabb poszt... De a vedelem meg a fontosabb egység.
Need a qb... Oke. Draftolunk kettot. 2. Kor es 5. Kor... Ki lett elegitve a need? Igen. Rosszabbak ezek a qb-k mint a top3? Bob szerint nem, vagy ha igen nagyon kicsivel...
Ha ő így gondolja én hiszek neki. Nem ismerem mccaront es logan thomast, de ha bob azt mondja h jok, akkor elhiszem neki... Plusz mellette, ha a mock draftok 80 %-a clowneyt mondja az 1/1-nek akkor csak nem járok annyira rossz nyomom ezzel az egésszel... Vagy az nflcomosok meg a tobbi szakerto is szarul látja? Mind?
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Vagyis az a qb kell aki a kovetkezo evben meg utana eggyel a legjobb. Es semmi garancia nincs h:
A: manzielt nem torik kette, es a menekulesei nfl ben ernek valamit
B: bortles fel tudja venni a ritmust es tude jatszani a progik kozott is elfogadhatoan...( mindenki azt mondja kellett vna neki meg egy ev suliban)

Fitz-rol lehet tudni mi merre hany meter... Es talan a legjobb szezonja johetne, mert talan ilyen jo nevu emberek meg nem vettek korul. Foster , aj, hopkins... Nem az a titans szint... Mar bocs mindenkitol aki titans szurkolosevarafa
Fitz dobásai nagyon rosszak, hátrányban nem tud irányítani. Összességében a koncentrációja is hibádzik, mert ha csinál is jó dolgokat, utána biztos, hogy összehoz egy oltári hibát (magyarul egy intet). A futásai önveszélyesek, nem csúszik, hanem fejjel előre vetődik. Bár mi nem vagyunk az a szint, de normális fala volt, jó elkapókkal, futókkal. Aztán meg lehet nézni, hogy mi a győzelmei és vereségei száma. Amúgy meg Buffalóban is rossz volt, de nyugodtan bízzatok benne, ha akartok.

Amúgy kívánom, hogy tapasztald meg, mi Fitz szintje. Utána talán kicsit tiszteletteljesebben beszélsz majd a Titánokról. 😐

Music City Miracle
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Manziel beats Bridgewater, Bortles on NFL’s Wonderlic test 😀swatt99
32, elég jó.

Itt lehet szemezgetni ki mennyit csinált. Fritzpatrick a 48-cal igen durvao_o
 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/04/photos-reported-wonderlic-scores-of-nfl-quarterbacks/#22395-1Bondi
Valahol azt olvastam, hogy az edzők azt sem szeretik, ha extrém magas az érték, mert az ilyen emberek nem tűrik jól az autokratizmust, márpedig egy nfl öltözőben nincs demokrácia.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Manziel beats Bridgewater, Bortles on NFL’s Wonderlic test 😀swatt99
32, elég jó.

Itt lehet szemezgetni ki mennyit csinált. Fritzpatrick a 48-cal igen durvao_o
 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/04/photos-reported-wonderlic-scores-of-nfl-quarterbacks/#22395-1

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Abban egyet lehet érteni, hogy a Texans legnagyobb needje az irányító, nem vitatja ezt senki. Azonban idén nincs egy olyan se, akit egyértelműen be lehetne húzni 1/1-re, és ez a baj.
A minap megnéztem videón Manziel pro dayet, és tényleg remek volt. Gyönyörű rövid, hosszú passzok, kimozgás közbeni dobások stb. Aztán megnéztem egy highlightsot is róla. Azon is szuper dolgokat csinált, sokszor lehetetlen helyzetből oldja meg a playt. Legvégül beraktam az LSU elleni meccsét, és megértettem mi az ő gyengesége. Ugyanazt csinálja, mint Keenum, ha nyomás van rajta, nem tud megállni a zsebben. El kezd tekeregni, kifordulni, amitől is pontatlanok lesznek passzai, szét esik a játéka. Ráadásul a nála atletikusabb védők vérszemet kapnak, és örömmel döngölik bele a földbe.
Bridgewater pedig, amilyen kis mulyának tűnik, a pályán pont az ellentétje. Miami ellen egy csomószor magára húzzta a puss rusht, hogy teret nyisson az embereinek, ezért továbbra is úgy gondolom, ha qb 1/1-en, akkor csak ő. Azonban nem lehet figyelmen kívűl hagyni, hogy elég betli volt neki ez a pre-draft időszak, nem sok fejlődést mutatott.

Szóval jól meg kell gondolni, mert need, need, aztán úgy jár az ember, mint a Jax Gabberttel, vagy a Bills EJ. Manuellel. Belefekteti a csapat az első köröst, aztán mindenki csak reménykedik, hogy na majd jövőre jobb lesz, és persze aztán egy fenét lesz jobb, elmennek az évek, a csapat meg küszködhet.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 979
Vagyis az a qb kell aki a kovetkezo evben meg utana eggyel a legjobb. Es semmi garancia nincs h:
A: manzielt nem torik kette, es a menekulesei nfl ben ernek valamit
B: bortles fel tudja venni a ritmust es tude jatszani a progik kozott is elfogadhatoan...( mindenki azt mondja kellett vna neki meg egy ev suliban)

Fitz-rol lehet tudni mi merre hany meter... Es talan a legjobb szezonja johetne, mert talan ilyen jo nevu emberek meg nem vettek korul. Foster , aj, hopkins... Nem az a titans szint... Mar bocs mindenkitol aki titans szurkolosevarafa
Ennyi erővel Clowney is lehet bust..m lehet egy lugaelit O fal őt is ketté töri...persze lehet nem...jövőre kell behúzni a QB-t... Ja hogy akkor is 1/1-re mentek??? Mert star prospect QB-t 2-3. Pikknél lejjebb nem találsz... Szóval ami a lényeg...Most vagytok 1/1-ben és most van esélyetek igéretes franchise QB-ra Jhony football szerintem jó kesz...Bridgewater meg Bortles is jobbsk mint Kenuum vagy Fitz...Ők már játszottak a ligában, pont ezért mondhatjuk hogy game manager szintet se ütik meg...Persze behúzhatod Cliwneyt, aki a liga egyik legjobb DE -je kehet...A gond az, hogy az interception return TD-et ő se nagyon tudja levédekezni 😀 😀 😀

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Seva lementem az összes hozzászólásodat és decemberbe ömlesztve megkapod a fa alá 😀 😀 😀

ijen faszik hogy Spíler-FrédiDzsekszon-Stevesmitt még véletlenül se karcolják az üveget? A Bills falról nem is beszéltem, amit kistafírungoztak Fitz elé kanadában .D azt vagy bejött vagy nem 😛 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Vagyis az a qb kell aki a kovetkezo evben meg utana eggyel a legjobb. Es semmi garancia nincs h:
A: manzielt nem torik kette, es a menekulesei nfl ben ernek valamit
B: bortles fel tudja venni a ritmust es tude jatszani a progik kozott is elfogadhatoan...( mindenki azt mondja kellett vna neki meg egy ev suliban)

Fitz-rol lehet tudni mi merre hany meter... Es talan a legjobb szezonja johetne, mert talan ilyen jo nevu emberek meg nem vettek korul. Foster , aj, hopkins... Nem az a titans szint... Mar bocs mindenkitol aki titans szurkolo
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ez oke h van watt. Csak nincs más. A jelenlegi helyzet az, hogy watt-ra 3 embert is rakhatnak, ki vagyunk véve a játékból. A védelem a jobbak közt volt. Ez nézőpont kérdése... Szinte nem it tudtunk labdát elvenni, sokszor meg az offense olyan szar volt, hogy az ellenfélnek yardokat sem kellett menni a pontszerzéshez. Egy olyan qb kell aki nem adja el folyton a labdat, plane nem pick6re... Ehhez viszont nem kell 1/1 qb... Erre jo lehet fitz, jo lehet a 2. Koros iranyito egy kis tanuloidovel... Ket evvel korabban schaub kb eleg volt... Ok h nem, de majdnem... Kicsit jobb qb mint schaub mennyi van? Rengeteg... Fizt azt a dzintet sztem tudja... De majd kiderul. Nagyon mashogy latjuk, kiegyezni nem fogunk 😊)))sevarafa
Jelen pillanatban nincs még egy game manager szintű irányítótok sem... Anélkül nem lehet mit kezdeni egy NFL-ben...Tavaly látuk Kínommal is kínos lenne nekivágni... Fitz... hagyjuk már...Az idei draftbsn 2. körben nem találsz kezdő QB prospectet... A top 3 qb viszont megüti ezt a szintet, mégha nem is extra klasszis...Megértem azt isha kivuszitek Cliwney-t, de a QB lenne a priority nállam...Tomcsik
Schaub semennyire sem volt game maganer... Egy autista akinek azt is meg kell mondani hogy melyik kezebel dobja el a labdat kulonben a sajat keteit is osszekeveri. Az h volt benne par jo ev, az az eleinte levo kubiak playhivasok miatt volt. Amint kiismertek mar 0 az ember... Arrol nem beszelve hogy sokszor aj huzta ki a szarbol. Fitz-nem elit, nem mondtam. Es azt sem h game manager. De nem hiszem h rosszabb lenne a rookie prospecteknel... Es ugyebar nem ujraepitunk hanem javitgatunk. Nincs ido megvarni mire befejlodik egy rookie. Mcnair megmondta h nincs ido, ebbol kell kihozni ami benne van. Tetszik v nem, o ezt mondta es o a tulaj...
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Manziel beats Bridgewater, Bortles on NFL’s Wonderlic test 😀
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 979
Ez oke h van watt. Csak nincs más. A jelenlegi helyzet az, hogy watt-ra 3 embert is rakhatnak, ki vagyunk véve a játékból. A védelem a jobbak közt volt. Ez nézőpont kérdése... Szinte nem it tudtunk labdát elvenni, sokszor meg az offense olyan szar volt, hogy az ellenfélnek yardokat sem kellett menni a pontszerzéshez. Egy olyan qb kell aki nem adja el folyton a labdat, plane nem pick6re... Ehhez viszont nem kell 1/1 qb... Erre jo lehet fitz, jo lehet a 2. Koros iranyito egy kis tanuloidovel... Ket evvel korabban schaub kb eleg volt... Ok h nem, de majdnem... Kicsit jobb qb mint schaub mennyi van? Rengeteg... Fizt azt a dzintet sztem tudja... De majd kiderul. Nagyon mashogy latjuk, kiegyezni nem fogunk 😊)))sevarafa
Jelen pillanatban nincs még egy game manager szintű irányítótok sem... Anélkül nem lehet mit kezdeni egy NFL-ben...Tavaly látuk Kínommal is kínos lenne nekivágni... Fitz... hagyjuk már...Az idei draftbsn 2. körben nem találsz kezdő QB prospectet... A top 3 qb viszont megüti ezt a szintet, mégha nem is extra klasszis...Megértem azt isha kivuszitek Cliwney-t, de a QB lenne a priority nállam...

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez oke h van watt. Csak nincs más. A jelenlegi helyzet az, hogy watt-ra 3 embert is rakhatnak, ki vagyunk véve a játékból. A védelem a jobbak közt volt. Ez nézőpont kérdése... Szinte nem it tudtunk labdát elvenni, sokszor meg az offense olyan szar volt, hogy az ellenfélnek yardokat sem kellett menni a pontszerzéshez. Egy olyan qb kell aki nem adja el folyton a labdat, plane nem pick6re... Ehhez viszont nem kell 1/1 qb... Erre jo lehet fitz, jo lehet a 2. Koros iranyito egy kis tanuloidovel... Ket evvel korabban schaub kb eleg volt... Ok h nem, de majdnem... Kicsit jobb qb mint schaub mennyi van? Rengeteg... Fizt azt a dzintet sztem tudja... De majd kiderul. Nagyon mashogy latjuk, kiegyezni nem fogunk 😊)))sevarafa
kezgyel rohadt sürgősen tavalyi Titans meccseket nézni, melyben bemutattyák hogy hova lehet kezdőnek berakni Fitz-kapitányt, na ennyire is veszik ezt komolyan..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ez oke h van watt. Csak nincs más. A jelenlegi helyzet az, hogy watt-ra 3 embert is rakhatnak, ki vagyunk véve a játékból. A védelem a jobbak közt volt. Ez nézőpont kérdése... Szinte nem it tudtunk labdát elvenni, sokszor meg az offense olyan szar volt, hogy az ellenfélnek yardokat sem kellett menni a pontszerzéshez. Egy olyan qb kell aki nem adja el folyton a labdat, plane nem pick6re... Ehhez viszont nem kell 1/1 qb... Erre jo lehet fitz, jo lehet a 2. Koros iranyito egy kis tanuloidovel... Ket evvel korabban schaub kb eleg volt... Ok h nem, de majdnem... Kicsit jobb qb mint schaub mennyi van? Rengeteg... Fizt azt a dzintet sztem tudja... De majd kiderul. Nagyon mashogy latjuk, kiegyezni nem fogunk 😊)))
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 979
Biztos, hogy nem fogjuk Clowneyt passzolni egy offensive tackleért sem, sőt, ahogy nézek róla egyre több videót, egyre inkább úgy gondolom ő lesz a pick. Statisztikailag nem volt olyan jó éve tavaly, de JJ-nek se nálunk. Ettől bármelyikük rosszabb játékos lett? Persze, hogy nem.
Ha a tavalyi videókat megnézük Clowneyról, látható, hogy majdnem minden playen sikerül a backfieldre kerülnie, csak sokszor felálltak előtte sorban, mint a libák. A kedvenc playem tőle egyébként a UNC ellen van, amikoris úgy tör át a két közel 300 fontos falemberen, mintha valami erőtér lenne körülette, döbbenetes. Ilyet utoljára a Jets elleni 2009-es szezonnyitonkón láttam, amikor Kris Jenkins-t egyszerűen nem tudta tartani az offensive falunk, csak épp ő 320 fontos volt (7-24 lett a vége).
Az se állja meg a helyét, hogy ne húzzuk be, mert, akkor mennyi pénzbe kerülne. Pont az ellenkezője az igaz. Az új CBA miatt, mienk lehetne 4/5 (taggel) évig az nfl legbrutkobb puss rush párosa, elég olcsón, és ez rengeteg idő az nfl-ben, annyi minden történhet addig, pl: ha összejönne az SB, akkor már megérte 😊DC
Clowney for president!!! Pár napja itt fórumon már majdnem meggyőztek, hogy QB-t akarjak ddraftolni én is... De NEM! Akkor sem lehet bennthagyni ezt a gyereket. Nem és nem!!.. az elmúlt egy évben 2 szer is voltam USA-ban, és ott van egy SC szurkoló ismerős. Mindent végigmutatott, ki ez a gyerek, honnan jött, mi merre hány méter. Bárhol, bármilyen korosztályban volt, ez az ember "vadászott" az ellenfélre. Én a college meccseket nem nagyon szoktam nézni, majd idén elkezdem rendesen...de sosem felejtem el, hogy amikor kint voltam USA-ban, akkor volt szerencsém találkozni egy videóelemző mukival. Nem tudom a nevét, nem tudok róla semmit, akkor még JD-ről sem tudtam semmit...de kb ezt mondta: Voltak vannak és lesznek minden szinten kiemelkedő játékosok, de ezen a szinten egyedülálló, hogy most már minden csapatnak van egy playbookja csak Clowney ellen. Ilyet, ennyire érezhetően még soha nem tapasztaltam, pedig nem egy legendát láttam már játszani..."

Hangsúlyozom ez nem az én véleményem, mert én nem néztem college meccseket, csak Clowney meccseit néztem meg,mert nem vagyok College guru... Sutianap hatalmas forma, a dumája a legjobb a fórumon, de akkor sem tudom elengedni "klónit" 😊
Csak arra támaszkodom, hogy BOB azt mondta: nincs kiemelkedő irányító a drafton... lehet, hogy kettő qb-t is húzunk. Ez nekem azt jelenti, hogy egy olyan ember sincs, akire azt mondaná: nabaaaazmeg, ez a gyerek kell nekem.. inkább azt mondja:"draftoljuk clowney, aztán marad aki marad, úgysem rosszabb lényegesen mint a többi"....(és persze tradelni is lehet...letrade-ről már beszéltünk, mi van ha mi tradelünk fel?)
Gondolom megvannak a qb rangsorok már, vagy minimum kezdenek kirajzolódni, de amikor itt vagyunk 1 hónappal a draftelőtt, és nincsen olyan QB aki kiemelkedő lenne, de van clowney, akkor pokolba a need-del...
Vagy trade, vagy Clowney kell ide... plusz úgyis a védelem nyeri a bajnokságot (persze csak akkor ha nincsen minden meccsen pick6 😀 )...
Hiába próbáltam (tényleg próbáltam) elfogadni, hogy Bortles jó lesz 1/1-nek...nem jó...Clowney...na ő jó 😀
Ezt meg is írom BOB-nak, mert szerintem ő tuti ad az én véleményemre 😀sevarafa
Értem én, hogy korszakos zseni védő meg minden. De itt van JJ, aki ugyancsam az 2x az év védője volt stb...A Texans védelme a jobbak közt volt még a gyatra szezon ellenére is. A baj az, hogy lehet neked bármilyen jó védelmed, ha a qb minden második passzt odadob az ellenfélnek vidd vissza td -re pls. A csapat elengedte Shaubot, FA-ról senki nem jött...A többi asszem 1 értelmű..m

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
TÁDÁMM!
FIRST PICK DE!


1967 Bubba Smith* DE Michigan State Baltimore Colts Pro Bowl (1970, 1971)
Super Bowl champion (V)
1972 Walt Patulski DE Notre Dame Buffalo Bills
1973 John Matuszak DE Tampa Houston Oilers Super Bowl champion (XI, XV)
1974 Ed Jones* DE Tennessee State Dallas Cowboys Pro Bowl (1981, 1982, 1983)
Super Bowl champion (XII)
1976 Lee Roy Selmon‡ DE Oklahoma Tampa Bay Buccaneers Pro Bowl (1979, 1980, 1981, 1982, 1983,1984)Pro Football Hall of Fame (1995)
1982 Kenneth Sims DE Texas New England Patriots
1985 Bruce Smith‡ DE Virginia Tech Buffalo Bills Pro Bowl (1987, 1988, 1989, 1990, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998) Pro Football Hall of Fame (2009)
2000 Courtney Brown DE Penn State Cleveland Browns
2006 Mario Williams* DE North Carolina State Houston Texans Pro Bowl (2008, 2009)

a Hjusztonnak meg van a hajlamosító tényezője 😛
de firstpickQB 29/10-et dob SB-re 😀 😀
én is hajlamos lennék ha nem lenne ez a vízvezetékszerelő SuperMario devan, ez teszi be a kaput
mer mis vót??

esse tudták összehozni, akkor mosmeg minek?sutianap
29/10 QB-ban.... 9/3 DE-ben 😛... különbség szinte nincs is 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
TÁDÁMM!
FIRST PICK DE!


1967 Bubba Smith* DE Michigan State Baltimore Colts Pro Bowl (1970, 1971)
Super Bowl champion (V)
1972 Walt Patulski DE Notre Dame Buffalo Bills
1973 John Matuszak DE Tampa Houston Oilers Super Bowl champion (XI, XV)
1974 Ed Jones* DE Tennessee State Dallas Cowboys Pro Bowl (1981, 1982, 1983)
Super Bowl champion (XII)
1976 Lee Roy Selmon‡ DE Oklahoma Tampa Bay Buccaneers Pro Bowl (1979, 1980, 1981, 1982, 1983,1984)Pro Football Hall of Fame (1995)
1982 Kenneth Sims DE Texas New England Patriots
1985 Bruce Smith‡ DE Virginia Tech Buffalo Bills Pro Bowl (1987, 1988, 1989, 1990, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998) Pro Football Hall of Fame (2009)
2000 Courtney Brown DE Penn State Cleveland Browns
2006 Mario Williams* DE North Carolina State Houston Texans Pro Bowl (2008, 2009)

a Hjusztonnak meg van a hajlamosító tényezője 😛
de firstpickQB 29/10-et dob SB-re 😀 😀
én is hajlamos lennék ha nem lenne ez a vízvezetékszerelő SuperMario devan, ez teszi be a kaput
mer mis vót??

esse tudták összehozni, akkor mosmeg minek?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
A szivarfüsttől a war-roomban nem látni 😛 , tud Klóni passzolni? NEM.
Ez egy instant védelem, egy kis barkács kell hozzá, de NEM azon a poszton.
BoB IRÁNYÍTÓ EDZŐ!
Fitz kapitány kiafaszagyerek mentalitása valyon nem-e kiaJaniFÚTZBÓLra hajaz?

Én csakaszondom nedőljetek a Jax-os bölcsibebe, mer ők is irányítót fognak húzni, sőt szerintem a TOP10-ben kimegy négy QB héccencség, és a falat akarod majd kaparni mikor Minnesota meccset nézel, mer behúztál a szerelembe??? Gondókodni Micimackók, össze lehet könnyen rakni egy PO kontender csapatot, de nem virágozni kell, hanem kurvaokosnak lenni. Inkább BYE, BYE Klóni................sutianap
Honnan a faszbóól jön ez a duma? 😀 😀 zseniális!! 😀 Értem amit mondasz, és meg is értelek...két különböző nézőpont 😊 remélem én gondolom rosszul és BOB majd jól dönt. inkább én tévedjek, mint ők 😉
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
A szivarfüsttől a war-roomban nem látni 😛 , tud Klóni passzolni? NEM.
Ez egy instant védelem, egy kis barkács kell hozzá, de NEM azon a poszton.
BoB IRÁNYÍTÓ EDZŐ!
Fitz kapitány kiafaszagyerek mentalitása valyon nem-e kiaJaniFÚTZBÓLra hajaz?

Én csakaszondom nedőljetek a Jax-os bölcsibebe, mer ők is irányítót fognak húzni, sőt szerintem a TOP10-ben kimegy négy QB héccencség, és a falat akarod majd kaparni mikor Minnesota meccset nézel, mer behúztál a szerelembe??? Gondókodni Micimackók, össze lehet könnyen rakni egy PO kontender csapatot, de nem virágozni kell, hanem kurvaokosnak lenni. Inkább BYE, BYE Klóni................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Miért írok ennyit? 😀 valaki lőjjön már le 😀 😀 szófosásom van, bocsánat 😀