Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Most mondanám, hogy ROT-t draftolni 1/1re nem szokás. De Chiefs szurkolóként nem lennék ezzel hiteles. 😊
Másrészt Fisher (1/1) után 1/2 Joeckel, 1/4 L. Johnson, 1/11 Fluker (és Pugh is) is ROT lett (első évükben). Még a második elején vitt Watson sem lett épp LOT. Bár utóbbiakat eleve sem annak jósolták.
De azért ez nem szokás ekkora összeget hosszabb távon is ROTnek szánt játékosra költeni. Ennyi erővel (luxus pick) lehetne DE (Klón) is, itt egy kicsit sántít az elmélet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Na mondok egy merészet. Illetve nem én mondom, hanem egy Texans szurkoló ismerősöm.
Meglepő, de a draft volt a téma. És olyan dolgot mondott, amin még nem is gondolkodtam.
A dolog a következő: Szerinte az 1/1-nek valamelyik tackle-nek kellene lennie.
A logika: szerinte Keenum ugyanazt meg tudná csinálni, mint a mostani QBk a drafton, ezzel kizárta a QB-t...(vagy későbbi körben huzna ha akarna).
Jadeveon Clowney előbb utóbb nagy fizetést kér majd, két sztár DE-t nem bír el egy csapat sem. Clowney kilőve...
Mivel az offense volt a nagy probléma, ezért oda kell az erősítés. Ha abból indulunk ki, mi BOB egyik mottója (you never can have enough tackles), valamint abból mennyire szükséges egy király RT a jobb oldalra, akkor nem is olyan hülyeség...sőt...
Tudom Quess és williams jönnek vissza, de tőlük ki tudja mit lehet várni...
Gondoltam leírom, kicsit belassult az oldalunk, van idő mindenre 😀 😊 annyira mindenképpen érdemes felvetni az ötletet, hogy gyorsan elvessük 😉 ...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Tegnap is megtudtam egy érdekes dolgot, nekem legalábbis az volt, mert én nem tudtam, és nem is vagyok benne biztos, hogy jól értem-e.
A combine és a draft között elméletileg minden csapat maximálisan 30 prospect-tel találkozhat személyesen? Ha igen, honnan lehet megtudni azt a 30 nevet? Csak gyűjtsem ki a hírekből, vagy van erről valami összegzés? Hogy működik ez a szabályozás? (ha egyáltalán van ilyen, egy fórumon olvastam)...
30 emberrel találkozhatnak személyesen az edzőközpontban, vagy összesen 30-al akárhol? pl találkozhatnak 30-al a reliantba, de relianton kívül (bocsánat NRG 😊 ) bármennyivel? Segítség? 😊

Ha teljesen hülyeség az egész akkor bocsánat, mondom egy USA forumon olvastam tegnap este...sevarafa
30 hivatalos beszélgetést ejthetnek meg. Nyílvám ezt régebben könnyebben tudták ellenőrizni, de ma hogy deríted ki hogy ráírtak facebookon? De ma már olyan komoly elbeszélgetés sem szükséges, ha pl valakit egy héttel a draft előtt bevesznek a houston texans rejtett facebook csoportjába akkor csak rájön hogy nem a rams fogja kiválasztani 😀😀😀samu09
Igen nehéz utána ellenőrizni hogy ki kivel milyen kontaktot tart fenn, vagy éppen nem. De a mai világban szerintem egy személyes találkozót igencsak nehéz eltitkolni. szinte mindenkiről mindent lehet tudni, mindig van egy olyan füles, aki "látott, hallott" valamit... 😊 köszönöm a segítségeket!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Tegnap is megtudtam egy érdekes dolgot, nekem legalábbis az volt, mert én nem tudtam, és nem is vagyok benne biztos, hogy jól értem-e.
A combine és a draft között elméletileg minden csapat maximálisan 30 prospect-tel találkozhat személyesen? Ha igen, honnan lehet megtudni azt a 30 nevet? Csak gyűjtsem ki a hírekből, vagy van erről valami összegzés? Hogy működik ez a szabályozás? (ha egyáltalán van ilyen, egy fórumon olvastam)...
30 emberrel találkozhatnak személyesen az edzőközpontban, vagy összesen 30-al akárhol? pl találkozhatnak 30-al a reliantba, de relianton kívül (bocsánat NRG 😊 ) bármennyivel? Segítség? 😊

Ha teljesen hülyeség az egész akkor bocsánat, mondom egy USA forumon olvastam tegnap este...sevarafa
 walterfootball.com/draft2014meetingsteams.phpBeki
ÚÚÚÚ Beki!!! jóóóó vagy!!!! köszönöm 😊
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Tegnap is megtudtam egy érdekes dolgot, nekem legalábbis az volt, mert én nem tudtam, és nem is vagyok benne biztos, hogy jól értem-e.
A combine és a draft között elméletileg minden csapat maximálisan 30 prospect-tel találkozhat személyesen? Ha igen, honnan lehet megtudni azt a 30 nevet? Csak gyűjtsem ki a hírekből, vagy van erről valami összegzés? Hogy működik ez a szabályozás? (ha egyáltalán van ilyen, egy fórumon olvastam)...
30 emberrel találkozhatnak személyesen az edzőközpontban, vagy összesen 30-al akárhol? pl találkozhatnak 30-al a reliantba, de relianton kívül (bocsánat NRG 😊 ) bármennyivel? Segítség? 😊

Ha teljesen hülyeség az egész akkor bocsánat, mondom egy USA forumon olvastam tegnap este...sevarafa
30 hivatalos beszélgetést ejthetnek meg. Nyílvám ezt régebben könnyebben tudták ellenőrizni, de ma hogy deríted ki hogy ráírtak facebookon? De ma már olyan komoly elbeszélgetés sem szükséges, ha pl valakit egy héttel a draft előtt bevesznek a houston texans rejtett facebook csoportjába akkor csak rájön hogy nem a rams fogja kiválasztani 😀😀😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tegnap is megtudtam egy érdekes dolgot, nekem legalábbis az volt, mert én nem tudtam, és nem is vagyok benne biztos, hogy jól értem-e.
A combine és a draft között elméletileg minden csapat maximálisan 30 prospect-tel találkozhat személyesen? Ha igen, honnan lehet megtudni azt a 30 nevet? Csak gyűjtsem ki a hírekből, vagy van erről valami összegzés? Hogy működik ez a szabályozás? (ha egyáltalán van ilyen, egy fórumon olvastam)...
30 emberrel találkozhatnak személyesen az edzőközpontban, vagy összesen 30-al akárhol? pl találkozhatnak 30-al a reliantba, de relianton kívül (bocsánat NRG 😊 ) bármennyivel? Segítség? 😊

Ha teljesen hülyeség az egész akkor bocsánat, mondom egy USA forumon olvastam tegnap este...sevarafa
 walterfootball.com/draft2014meetingsteams.php
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Tegnap is megtudtam egy érdekes dolgot, nekem legalábbis az volt, mert én nem tudtam, és nem is vagyok benne biztos, hogy jól értem-e.
A combine és a draft között elméletileg minden csapat maximálisan 30 prospect-tel találkozhat személyesen? Ha igen, honnan lehet megtudni azt a 30 nevet? Csak gyűjtsem ki a hírekből, vagy van erről valami összegzés? Hogy működik ez a szabályozás? (ha egyáltalán van ilyen, egy fórumon olvastam)...
30 emberrel találkozhatnak személyesen az edzőközpontban, vagy összesen 30-al akárhol? pl találkozhatnak 30-al a reliantba, de relianton kívül (bocsánat NRG 😊 ) bármennyivel? Segítség? 😊

Ha teljesen hülyeség az egész akkor bocsánat, mondom egy USA forumon olvastam tegnap este...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Preseason meccsek:
Houston Texans
Week 1: at Arizona Cardinals
Week 2: Atlanta Falcons
Week 3: at Denver Broncos
Week 4: San Francisco 49ersswatt99
Hm...nagyon örülök ezeknek az ellenfeleknek!!!! Szinte mindent le lehet gyakorolni és tesztelni ellenük!
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Preseason meccsek:
Houston Texans
Week 1: at Arizona Cardinals
Week 2: Atlanta Falcons
Week 3: at Denver Broncos
Week 4: San Francisco 49ers
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Az utóbbi időben sokat néztem utána BOB-nak. Milyen csapatoknál volt, miket csinált, milyenek voltak a csapatai, mit játszottak. Ezek alapján, és persze más emberek véleménye alapján a következők jöttek le:

-Az okos, intelligens irányítókat szereti. Inkább ne legyen elit atléta, de legyen okos, aki tud tanulni, és vezeér a pályán
-inkább jó döntéshozó legyen, és coach on the field, mint ágyúkarú
-imádja használni a TE-eket
-kombinatív játékot játszat a csapattal, nem futás vagy passzorientált, hanem variál sokat
-szeret használni fullback-ket

Nekem kb ezek fogalmazódtak meg a fejemben. Van valami amit nem tudok? 3 meccset néztem meg az elmúlt héten a Penn State-től. Nem volt időm többet, meg bevallom nem is nagyon akarok már...
Mit érdemes még tudni BOB-ról?sevarafa
Ha Belichicktől tanult akkor benne vannak a trükkösjátékok, az irányító fentartása 4&12nél, és az agresszív no-huddle támaásszorozatok.samu09
remélem azért overtime-nál nem a térfelet választja majd 😀 😀sevarafa
ha visszahordásnál megölik a visszahordót és a fumble-ből td-t szereznek simán jó 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Az utóbbi időben sokat néztem utána BOB-nak. Milyen csapatoknál volt, miket csinált, milyenek voltak a csapatai, mit játszottak. Ezek alapján, és persze más emberek véleménye alapján a következők jöttek le:

-Az okos, intelligens irányítókat szereti. Inkább ne legyen elit atléta, de legyen okos, aki tud tanulni, és vezeér a pályán
-inkább jó döntéshozó legyen, és coach on the field, mint ágyúkarú
-imádja használni a TE-eket
-kombinatív játékot játszat a csapattal, nem futás vagy passzorientált, hanem variál sokat
-szeret használni fullback-ket

Nekem kb ezek fogalmazódtak meg a fejemben. Van valami amit nem tudok? 3 meccset néztem meg az elmúlt héten a Penn State-től. Nem volt időm többet, meg bevallom nem is nagyon akarok már...
Mit érdemes még tudni BOB-ról?sevarafa
Ha Belichicktől tanult akkor benne vannak a trükkösjátékok, az irányító fentartása 4&12nél, és az agresszív no-huddle támaásszorozatok.samu09
remélem azért overtime-nál nem a térfelet választja majd 😀 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Az utóbbi időben sokat néztem utána BOB-nak. Milyen csapatoknál volt, miket csinált, milyenek voltak a csapatai, mit játszottak. Ezek alapján, és persze más emberek véleménye alapján a következők jöttek le:

-Az okos, intelligens irányítókat szereti. Inkább ne legyen elit atléta, de legyen okos, aki tud tanulni, és vezeér a pályán
-inkább jó döntéshozó legyen, és coach on the field, mint ágyúkarú
-imádja használni a TE-eket
-kombinatív játékot játszat a csapattal, nem futás vagy passzorientált, hanem variál sokat
-szeret használni fullback-ket

Nekem kb ezek fogalmazódtak meg a fejemben. Van valami amit nem tudok? 3 meccset néztem meg az elmúlt héten a Penn State-től. Nem volt időm többet, meg bevallom nem is nagyon akarok már...
Mit érdemes még tudni BOB-ról?sevarafa
Ha Belichicktől tanult akkor benne vannak a trükkösjátékok, az irányító fentartása 4&12nél, és az agresszív no-huddle támaásszorozatok.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Az utóbbi időben sokat néztem utána BOB-nak. Milyen csapatoknál volt, miket csinált, milyenek voltak a csapatai, mit játszottak. Ezek alapján, és persze más emberek véleménye alapján a következők jöttek le:

-Az okos, intelligens irányítókat szereti. Inkább ne legyen elit atléta, de legyen okos, aki tud tanulni, és vezeér a pályán
-inkább jó döntéshozó legyen, és coach on the field, mint ágyúkarú
-imádja használni a TE-eket
-kombinatív játékot játszat a csapattal, nem futás vagy passzorientált, hanem variál sokat
-szeret használni fullback-ket

Nekem kb ezek fogalmazódtak meg a fejemben. Van valami amit nem tudok? 3 meccset néztem meg az elmúlt héten a Penn State-től. Nem volt időm többet, meg bevallom nem is nagyon akarok már...
Mit érdemes még tudni BOB-ról?
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Végül is lehet csinálni azt is amit a Jax meg a Bráunsz, de ez itt HállóHjúszton, persze, hogy BoB nem fogja megmondani akkor se , ha kiszakad a szíve meg áll neki, mint a fagyott kutyaláb, hátha valami marha tényleg fel akar kérődzni 1/1-re, az perkálni fog, mint a köleskása, a Bráunsznak meg vannak ehhez a fegyverei, viszont ehhez azt kell szmókszkrínezni, hogy az viszi Danikáné lányát, aki előbb húz. Kettő de mindenki tuggya aki már két napja van a szakmában, hogy Fitz-kapitánnyal befordulni célegyenesr az olyan érzést szül, mint stratégiai bombázást indítani mozsárágyúval, Ficc neversoha nem javul meg, viszont a kopaszt el kellett passzolni a cap miatt, így a lehetséges vevők száma a nullára redukálódott, hacsak nem hinti szanaszét, hogy pont azt fogja kisíbolni, akit a lentebbiek nagyon akarnak. Evvan.sutianap
Imádom a dumádat!!! :/))))
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Végül is lehet csinálni azt is amit a Jax meg a Bráunsz, de ez itt HállóHjúszton, persze, hogy BoB nem fogja megmondani akkor se , ha kiszakad a szíve meg áll neki, mint a fagyott kutyaláb, hátha valami marha tényleg fel akar kérődzni 1/1-re, az perkálni fog, mint a köleskása, a Bráunsznak meg vannak ehhez a fegyverei, viszont ehhez azt kell szmókszkrínezni, hogy az viszi Danikáné lányát, aki előbb húz. Kettő de mindenki tuggya aki már két napja van a szakmában, hogy Fitz-kapitánnyal befordulni célegyenesr az olyan érzést szül, mint stratégiai bombázást indítani mozsárágyúval, Ficc neversoha nem javul meg, viszont a kopaszt el kellett passzolni a cap miatt, így a lehetséges vevők száma a nullára redukálódott, hacsak nem hinti szanaszét, hogy pont azt fogja kisíbolni, akit a lentebbiek nagyon akarnak. Evvan.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
hát a Rushing-D volt tavaly a 23, azt szerintem pont ott középen kell barkácsolni, dettó steelers akárki akármit mond kétezer bekapott yard az nem való ilyen címerekkel - NOSE/ILB, ha minden igaz BoB bemozgatja Reed-et, elvileg ott akkor elzsuzsikálna valami fressmennel X-Kusi-Reed-Merci, HA! elé teszel egy tornyot... hmmmsutianap
Beszélgetésünk reakciójaként csináltam egy másikat. talán reálisabb is, Carr nem volt meg 2. körben, Cyrus sem volt elérhető a 3. on 😊

Round 1 Pick 1: Blake Bortles, QB, Central Florida (A)
Round 2 Pick 1: Kony Ealy, DE, Missouri (A)
Round 3 Pick 1: Antonio Richardson, OT, Tennessee (A)
Round 4 Pick 1: Anthony Johnson, DT, LSU (A)
Round 4 Pick 35 (COMP): Phillip Gaines, CB, Rice (A-)
Round 5 Pick 1: Isaiah Lewis, SS, Michigan State (A-)
Round 6 Pick 1: Devon Kennard, OLB, Southern California (B-)
Round 6 Pick 5: Isaiah Crowell, RB, Alabama State (A)
Round 6 Pick 35 (COMP): Tom Savage, QB, Pittsburgh (A)
Round 7 Pick 1: Dri Archer, WR, Kent State (A)
Round 7 Pick 41 (COMP): Wesley Johnson, OT, Vanderbilt (C)

Most egy ideig nem fárasztalak majd titeket a mock draftjaimmal. Itt egy Clowney-s, meg egy nem Clowney-s 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
hát a Rushing-D volt tavaly a 23, azt szerintem pont ott középen kell barkácsolni, dettó steelers akárki akármit mond kétezer bekapott yard az nem való ilyen címerekkel - NOSE/ILB, ha minden igaz BoB bemozgatja Reed-et, elvileg ott akkor elzsuzsikálna valami fressmennel X-Kusi-Reed-Merci, HA! elé teszel egy tornyot... hmmmsutianap
Hm... jogos... de akkor sem érzem egyik irányítót sem nfl kész nek. Még teddy-s sem. Osztom a PFF egyik "szakértőjének" véleményét, miszerint ha most mélyvízbe dobják ezeket az irányítókat, akkor turnover gépek lesznek, mert még nincsenek azon a szinten, hogy bírják az nfl szintjét. Mondjuk azt, hogy egyik irányító sem tetszik a top 3 ból... ezek szerint akkor az én logikámmal el kellene tradelni az 1/1-et...
Daniel jeremiah mondott erre egy tök jó hasonlatot:
1/1-el azt az embert szabad csak elvinned, akibe szerelmes vagy! ha nem vagy szerelmes akkor nem szabad. az 1/1 nem az a játékos akitől 1-2 rossz szezon után megszabadulhatsz, mert az a saját bukásod lenne. a második körben ha elviszel egy irányítót, vagy a harmadikban, az már teljesen más. Ott azt az embert viszed el, akit kedvelsz, tetszik, de ha nem jön be akkor még van lehetőség cserélni, van lehetőség másik szerelmet hozni. Ha valaki egy olyan játékost hoz el 1/1be, aki csak tetszik neki, az bukni fog. Az 1/1-es QB általában olyan mint a való életben a házasság. Ha kiválasztod és elbukik, buksz vele te is. Épp ezért csak olyan irányítót szabad választani 1/1-be, aki szó szerint szerelmes vagy...

Én ezzel abszolút egyetértek. Mivel BOB szavaiból azt lehet kivenni, hogy egyik irányítóba sem "szerelmes", ezért vagy a drafton levő legjobb játékost hozzák el, vagy pedig el lesz tradelve a pick. Ha Jeremiah szavaiból indulunk ki 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
hát a Rushing-D volt tavaly a 23, azt szerintem pont ott középen kell barkácsolni, dettó steelers akárki akármit mond kétezer bekapott yard az nem való ilyen címerekkel - NOSE/ILB, ha minden igaz BoB bemozgatja Reed-et, elvileg ott akkor elzsuzsikálna valami fressmennel X-Kusi-Reed-Merci, HA! elé teszel egy tornyot... hmmm


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Na én is elvégeztem az első idei mock draftomat. Megosztom veletek, kíváncsi vagyok a véleményetekre 😊
Round 1 Pick 1: Jadeveon Clowney, DE, South Carolina (A)
Round 2 Pick 1: Derek Carr, QB, Fresno State (A)
Round 3 Pick 1: Cyrus Kouandjio, OT, Alabama (A)
Round 4 Pick 1: Shayne Skov, ILB, Stanford (B+)
Round 4 Pick 35 (COMP): Andre Williams, RB, Boston College (A)
Round 5 Pick 1: Cameron Fleming, OT, Stanford (A)
Round 6 Pick 1: Ross Cockrell, CB, Duke (B+)
Round 6 Pick 5: Devon Kennard, OLB, Southern California (B)
Round 6 Pick 35 (COMP): Colt Lyerla, TE, Oregon (A-)
Round 7 Pick 1: Dri Archer, WR, Kent State (A)
Round 7 Pick 41 (COMP): Brock Vereen, SS, Minnesota (D+)

Pár hozzáfűznivaló:
-az én 1/1-emet nem kell részleteznem, szerintem már beszéltük párszor, hogy nálam Clowney a befutó
-második körben bent volt még Carr öccse, Derek. Nem akartam otthagyni ha már nem kellett senkinek, próbáljuk be mi (vagy hatalmas nyerés lesz belőle, vagy hatalmas bukás)
-mindenképpen 2 tackle-t akartam draftolni, osztom BOB véleményét, miszerint nem lehet elég tackle egy csapat rosterén (tudom, hogy brennan és david a tavalyi draftról jönnek a csapatba. De ahogy tavaly le tudtak sérülni, ugyanúgy lesérülhetnek idén is akár mindketten, de egyesével is. Persze jó lenne, ha túl sok tackle lenne a csapatban 😀)

Vélemények? 😊 Nekem nagyon bejön jelenleg, de majd kijavítjátok nekem, és akkor megtalálom a hibákat 😀sevarafa
én nem értem ezt a Bohóchoz való ragaszkodást, MarioWilliams, rémlik? ki van vele előrébb a Wuffalo Wills? Nyet. Nagyonjó, nagyonjó, de sohanever nem ér annyit, hogy egy csúszó QB-t kelljen kukázni a második kör elején. Bemész a buliba aszondják szülinapod van, azt viszel akit akarasz, erre aszondod nekik, hogy szerelmes típus vagy, vagy inkább a szerint csináljuk válogatást ki főz jobban? Ez már egy iszonyat QB-passz-orientált liga, vétek elbabrálni 1/1-en de még 1/3-on is , Könnydijó zsír, nem fog addig legyönni, Skov tökéletes (akkor most Reed milesz?) AndréWill-be látom te is beledőltél, Lyerlát én nem szeretem, Archer is Comming meg sokkal-sokkal magasabban megyen, majd csak figyuzzatok, még nekem is mákom volt, hogy a mock-ban benn volt a negyedikre.sutianap
Jogos amiket mondasz. És meg is értem ha a te szemszögedből nézzük. Én úgy látom, hogy ha 2/1-ben hozunk QB-t, az nem lesz roszabb mint az 1/1-es lenne. BOB is megmondta, hogy a QB között nincs nagy különbség. Szerintem Garoppolo nem annyival rosszabb bortles-nál, mint amennyivel jelenleg clowney jobb az egész mezőnynél. Mario Williams nem jött be. De csak azért mert ő nem jött be, azért még nem kell általánosítani. Jamarcus Russel sem jött be, mégis 1/1-re szinte mindenki QB-t mond 😊sevarafa
én azt érzem, hogy mindig az előző évből indulnak ki az elemzők, tavaly nem volt nagy klassz, csúsztak is a QB-k, és a QB needes csapatok is nagyon óvatosak voltak, idén nem ez a helyzet lehet válogatni, mély a class, annyi undercalssman van, mint réten a pitypang, ez viszont azt jelenti hogy a D-lineba meríteni is szinte bőségesen lehet a harmadik.-negyedik körig. Jó a Bohóc kiemelkedő, de ha majd egyszer dollárosítani kell a lejáró újoncfizetését azt elbírja-e a frencsájz, vagy mehet Buffaloba? Kétszer nem léptek ugyanabba a folyóba, ezek a hasonulások csak látszólagosak. Minek Dzsé-Dzsé mellé még egy ? Azért húztam inkább nose-t, egy jó nose JJ-vel felborítja a pályát, ezzel szemben mér csapnánk oda a QB 1/1-et azért, hogy legyen egy bitag DE-párosunk és jön egy maybe nose. Ultrafontos a nose, s aszondom ebbe a tavalyi veszzőfutásban irdatlan nagy szerepe volt annak, hogy Codyt elvesztettétek, JJ se tud egyedül működni, na és neki egy szomszédja van és az pont nem Clóni lesz. A nose kiválasztásokról én sokat tanultam Ulpi-tól, úgyhogy olvassátok a Chief topikot Dontari Poe-ról!sutianap
Ajjaj... tudod... kezdesz meggyőzni, de komolyan... Igazából egy ok van ami Clowney mellett szól, hogy a DE-k keresnek a legtöbbet. 4 év muúlva vagy JJ-től vagy Clowney-tól lehet meg kellene válni... hmhmhmh....Jogos amiket mondazs. csak fáj a szívem, hogy egy ekkora tehetséget bent kellene hagynunk... de jogosak a felvetések...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Na én is elvégeztem az első idei mock draftomat. Megosztom veletek, kíváncsi vagyok a véleményetekre 😊
Round 1 Pick 1: Jadeveon Clowney, DE, South Carolina (A)
Round 2 Pick 1: Derek Carr, QB, Fresno State (A)
Round 3 Pick 1: Cyrus Kouandjio, OT, Alabama (A)
Round 4 Pick 1: Shayne Skov, ILB, Stanford (B+)
Round 4 Pick 35 (COMP): Andre Williams, RB, Boston College (A)
Round 5 Pick 1: Cameron Fleming, OT, Stanford (A)
Round 6 Pick 1: Ross Cockrell, CB, Duke (B+)
Round 6 Pick 5: Devon Kennard, OLB, Southern California (B)
Round 6 Pick 35 (COMP): Colt Lyerla, TE, Oregon (A-)
Round 7 Pick 1: Dri Archer, WR, Kent State (A)
Round 7 Pick 41 (COMP): Brock Vereen, SS, Minnesota (D+)

Pár hozzáfűznivaló:
-az én 1/1-emet nem kell részleteznem, szerintem már beszéltük párszor, hogy nálam Clowney a befutó
-második körben bent volt még Carr öccse, Derek. Nem akartam otthagyni ha már nem kellett senkinek, próbáljuk be mi (vagy hatalmas nyerés lesz belőle, vagy hatalmas bukás)
-mindenképpen 2 tackle-t akartam draftolni, osztom BOB véleményét, miszerint nem lehet elég tackle egy csapat rosterén (tudom, hogy brennan és david a tavalyi draftról jönnek a csapatba. De ahogy tavaly le tudtak sérülni, ugyanúgy lesérülhetnek idén is akár mindketten, de egyesével is. Persze jó lenne, ha túl sok tackle lenne a csapatban 😀)

Vélemények? 😊 Nekem nagyon bejön jelenleg, de majd kijavítjátok nekem, és akkor megtalálom a hibákat 😀sevarafa
én nem értem ezt a Bohóchoz való ragaszkodást, MarioWilliams, rémlik? ki van vele előrébb a Wuffalo Wills? Nyet. Nagyonjó, nagyonjó, de sohanever nem ér annyit, hogy egy csúszó QB-t kelljen kukázni a második kör elején. Bemész a buliba aszondják szülinapod van, azt viszel akit akarasz, erre aszondod nekik, hogy szerelmes típus vagy, vagy inkább a szerint csináljuk válogatást ki főz jobban? Ez már egy iszonyat QB-passz-orientált liga, vétek elbabrálni 1/1-en de még 1/3-on is , Könnydijó zsír, nem fog addig legyönni, Skov tökéletes (akkor most Reed milesz?) AndréWill-be látom te is beledőltél, Lyerlát én nem szeretem, Archer is Comming meg sokkal-sokkal magasabban megyen, majd csak figyuzzatok, még nekem is mákom volt, hogy a mock-ban benn volt a negyedikre.sutianap
Jogos amiket mondasz. És meg is értem ha a te szemszögedből nézzük. Én úgy látom, hogy ha 2/1-ben hozunk QB-t, az nem lesz roszabb mint az 1/1-es lenne. BOB is megmondta, hogy a QB között nincs nagy különbség. Szerintem Garoppolo nem annyival rosszabb bortles-nál, mint amennyivel jelenleg clowney jobb az egész mezőnynél. Mario Williams nem jött be. De csak azért mert ő nem jött be, azért még nem kell általánosítani. Jamarcus Russel sem jött be, mégis 1/1-re szinte mindenki QB-t mond 😊sevarafa
én azt érzem, hogy mindig az előző évből indulnak ki az elemzők, tavaly nem volt nagy klassz, csúsztak is a QB-k, és a QB needes csapatok is nagyon óvatosak voltak, idén nem ez a helyzet lehet válogatni, mély a class, annyi undercalssman van, mint réten a pitypang, ez viszont azt jelenti hogy a D-lineba meríteni is szinte bőségesen lehet a harmadik.-negyedik körig. Jó a Bohóc kiemelkedő, de ha majd egyszer dollárosítani kell a lejáró újoncfizetését azt elbírja-e a frencsájz, vagy mehet Buffaloba? Kétszer nem léptek ugyanabba a folyóba, ezek a hasonulások csak látszólagosak. Minek Dzsé-Dzsé mellé még egy ? Azért húztam inkább nose-t, egy jó nose JJ-vel felborítja a pályát, ezzel szemben mér csapnánk oda a QB 1/1-et azért, hogy legyen egy bitag DE-párosunk és jön egy maybe nose. Ultrafontos a nose, s aszondom ebbe a tavalyi veszzőfutásban irdatlan nagy szerepe volt annak, hogy Codyt elvesztettétek, JJ se tud egyedül működni, na és neki egy szomszédja van és az pont nem Clóni lesz. A nose kiválasztásokról én sokat tanultam Ulpi-tól, úgyhogy olvassátok a Chief topikot Dontari Poe-ról!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Na én is elvégeztem az első idei mock draftomat. Megosztom veletek, kíváncsi vagyok a véleményetekre 😊
Round 1 Pick 1: Jadeveon Clowney, DE, South Carolina (A)
Round 2 Pick 1: Derek Carr, QB, Fresno State (A)
Round 3 Pick 1: Cyrus Kouandjio, OT, Alabama (A)
Round 4 Pick 1: Shayne Skov, ILB, Stanford (B+)
Round 4 Pick 35 (COMP): Andre Williams, RB, Boston College (A)
Round 5 Pick 1: Cameron Fleming, OT, Stanford (A)
Round 6 Pick 1: Ross Cockrell, CB, Duke (B+)
Round 6 Pick 5: Devon Kennard, OLB, Southern California (B)
Round 6 Pick 35 (COMP): Colt Lyerla, TE, Oregon (A-)
Round 7 Pick 1: Dri Archer, WR, Kent State (A)
Round 7 Pick 41 (COMP): Brock Vereen, SS, Minnesota (D+)

Pár hozzáfűznivaló:
-az én 1/1-emet nem kell részleteznem, szerintem már beszéltük párszor, hogy nálam Clowney a befutó
-második körben bent volt még Carr öccse, Derek. Nem akartam otthagyni ha már nem kellett senkinek, próbáljuk be mi (vagy hatalmas nyerés lesz belőle, vagy hatalmas bukás)
-mindenképpen 2 tackle-t akartam draftolni, osztom BOB véleményét, miszerint nem lehet elég tackle egy csapat rosterén (tudom, hogy brennan és david a tavalyi draftról jönnek a csapatba. De ahogy tavaly le tudtak sérülni, ugyanúgy lesérülhetnek idén is akár mindketten, de egyesével is. Persze jó lenne, ha túl sok tackle lenne a csapatban 😀)

Vélemények? 😊 Nekem nagyon bejön jelenleg, de majd kijavítjátok nekem, és akkor megtalálom a hibákat 😀sevarafa
én nem értem ezt a Bohóchoz való ragaszkodást, MarioWilliams, rémlik? ki van vele előrébb a Wuffalo Wills? Nyet. Nagyonjó, nagyonjó, de sohanever nem ér annyit, hogy egy csúszó QB-t kelljen kukázni a második kör elején. Bemész a buliba aszondják szülinapod van, azt viszel akit akarasz, erre aszondod nekik, hogy szerelmes típus vagy, vagy inkább a szerint csináljuk válogatást ki főz jobban? Ez már egy iszonyat QB-passz-orientált liga, vétek elbabrálni 1/1-en de még 1/3-on is , Könnydijó zsír, nem fog addig legyönni, Skov tökéletes (akkor most Reed milesz?) AndréWill-be látom te is beledőltél, Lyerlát én nem szeretem, Archer is Comming meg sokkal-sokkal magasabban megyen, majd csak figyuzzatok, még nekem is mákom volt, hogy a mock-ban benn volt a negyedikre.sutianap
Jogos amiket mondasz. És meg is értem ha a te szemszögedből nézzük. Én úgy látom, hogy ha 2/1-ben hozunk QB-t, az nem lesz roszabb mint az 1/1-es lenne. BOB is megmondta, hogy a QB között nincs nagy különbség. Szerintem Garoppolo nem annyival rosszabb bortles-nál, mint amennyivel jelenleg clowney jobb az egész mezőnynél. Mario Williams nem jött be. De csak azért mert ő nem jött be, azért még nem kell általánosítani. Jamarcus Russel sem jött be, mégis 1/1-re szinte mindenki QB-t mond 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Na én is elvégeztem az első idei mock draftomat. Megosztom veletek, kíváncsi vagyok a véleményetekre 😊
Round 1 Pick 1: Jadeveon Clowney, DE, South Carolina (A)
Round 2 Pick 1: Derek Carr, QB, Fresno State (A)
Round 3 Pick 1: Cyrus Kouandjio, OT, Alabama (A)
Round 4 Pick 1: Shayne Skov, ILB, Stanford (B+)
Round 4 Pick 35 (COMP): Andre Williams, RB, Boston College (A)
Round 5 Pick 1: Cameron Fleming, OT, Stanford (A)
Round 6 Pick 1: Ross Cockrell, CB, Duke (B+)
Round 6 Pick 5: Devon Kennard, OLB, Southern California (B)
Round 6 Pick 35 (COMP): Colt Lyerla, TE, Oregon (A-)
Round 7 Pick 1: Dri Archer, WR, Kent State (A)
Round 7 Pick 41 (COMP): Brock Vereen, SS, Minnesota (D+)

Pár hozzáfűznivaló:
-az én 1/1-emet nem kell részleteznem, szerintem már beszéltük párszor, hogy nálam Clowney a befutó
-második körben bent volt még Carr öccse, Derek. Nem akartam otthagyni ha már nem kellett senkinek, próbáljuk be mi (vagy hatalmas nyerés lesz belőle, vagy hatalmas bukás)
-mindenképpen 2 tackle-t akartam draftolni, osztom BOB véleményét, miszerint nem lehet elég tackle egy csapat rosterén (tudom, hogy brennan és david a tavalyi draftról jönnek a csapatba. De ahogy tavaly le tudtak sérülni, ugyanúgy lesérülhetnek idén is akár mindketten, de egyesével is. Persze jó lenne, ha túl sok tackle lenne a csapatban 😀)

Vélemények? 😊 Nekem nagyon bejön jelenleg, de majd kijavítjátok nekem, és akkor megtalálom a hibákat 😀sevarafa
én nem értem ezt a Bohóchoz való ragaszkodást, MarioWilliams, rémlik? ki van vele előrébb a Wuffalo Wills? Nyet. Nagyonjó, nagyonjó, de sohanever nem ér annyit, hogy egy csúszó QB-t kelljen kukázni a második kör elején. Bemész a buliba aszondják szülinapod van, azt viszel akit akarasz, erre aszondod nekik, hogy szerelmes típus vagy, vagy inkább a szerint csináljuk válogatást ki főz jobban? Ez már egy iszonyat QB-passz-orientált liga, vétek elbabrálni 1/1-en de még 1/3-on is , Könnydijó zsír, nem fog addig legyönni, Skov tökéletes (akkor most Reed milesz?) AndréWill-be látom te is beledőltél, Lyerlát én nem szeretem, Archer is Comming meg sokkal-sokkal magasabban megyen, majd csak figyuzzatok, még nekem is mákom volt, hogy a mock-ban benn volt a negyedikre.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Andre Brown 1 évre aláírt hozzánk... örülök neki, csak maradjon egészséges. Jövőre meg hosszabbítson. De csak akkor ha egészséges 😀sevarafa
nem nagyon adnak mostanában hosszú távú szerződéseket a RB-eknek 😀 A tavalyi Cierre Wood féle drogozás és Tate kezdőfutóvagyok hisztizése eléggé visszavetette feléjük a bizalmat 😀samu09
Jogos 😀 meg nála félő hogy elcsúszik a járdán és megint eltöri a lábát 😀 de jó gyerek amúgy, csak nem életbiztosítás. nem terveznék vele én sem 1 éveknél tovább...erre a célra több mint jó megoldás 😊

Lol...fizetése: liga minimálbér 😀sevarafa
47ezerből meg lehet élni amerikában is 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Andre Brown 1 évre aláírt hozzánk... örülök neki, csak maradjon egészséges. Jövőre meg hosszabbítson. De csak akkor ha egészséges 😀sevarafa
nem nagyon adnak mostanában hosszú távú szerződéseket a RB-eknek 😀 A tavalyi Cierre Wood féle drogozás és Tate kezdőfutóvagyok hisztizése eléggé visszavetette feléjük a bizalmat 😀samu09
Jogos 😀 meg nála félő hogy elcsúszik a járdán és megint eltöri a lábát 😀 de jó gyerek amúgy, csak nem életbiztosítás. nem terveznék vele én sem 1 éveknél tovább...erre a célra több mint jó megoldás 😊

Lol...fizetése: liga minimálbér 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Andre Brown 1 évre aláírt hozzánk... örülök neki, csak maradjon egészséges. Jövőre meg hosszabbítson. De csak akkor ha egészséges 😀sevarafa
nem nagyon adnak mostanában hosszú távú szerződéseket a RB-eknek 😀 A tavalyi Cierre Wood féle drogozás és Tate kezdőfutóvagyok hisztizése eléggé visszavetette feléjük a bizalmat 😀