Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Elbert Mack kapott egy új szerződést. A szerepe nem fog változni, marad az egyik backup CB, ST feladatokkal
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Jadeveon engem csak megerősített abban, hogy kinek is kellene lennie az 1/1-nek. Ezt a srácot nem lehet bennthagyni. Ha nem őt húzzuk, inkább tradeljunk. Utolag gaz lenne visszaemlekezni, hogy nem ezt a sracot választottuk. Vagy ő, vagy trade...
De inkább ő!!! Túl jó!!!! 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon Clowney mivel készül a pro day-ére? Szerintem képes rá hogy ólommellényt vegyen fel csak azért hogy lekörözze Manzielt 😀 de mindenképpen valami nagyot kell felmutatnia hogy újra 1/1 esélyes legyen.samu09
Legyen annyi elég az érdeklődésetekről, hogy csak a Jags és a Texans volt jelen a GMmel és a vezetőedzővel Clowney Pro Dayén.iktriad
mert a többi csapat tudja hogy kimegy az első 4 választásnálsamu09
Fel is lehet érte tradelni. 😀😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Vajon Clowney mivel készül a pro day-ére? Szerintem képes rá hogy ólommellényt vegyen fel csak azért hogy lekörözze Manzielt 😀 de mindenképpen valami nagyot kell felmutatnia hogy újra 1/1 esélyes legyen.samu09
Legyen annyi elég az érdeklődésetekről, hogy csak a Jags és a Texans volt jelen a GMmel és a vezetőedzővel Clowney Pro Dayén.iktriad
mert a többi csapat tudja hogy kimegy az első 4 választásnál
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon Clowney mivel készül a pro day-ére? Szerintem képes rá hogy ólommellényt vegyen fel csak azért hogy lekörözze Manzielt 😀 de mindenképpen valami nagyot kell felmutatnia hogy újra 1/1 esélyes legyen.samu09
Legyen annyi elég az érdeklődésetekről, hogy csak a Jags és a Texans volt jelen a GMmel és a vezetőedzővel Clowney Pro Dayén.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap2000000338921/Clowney-jumps-seven-bags-snags-tennis-balls?campaign=Facebook_videos_clowney BEAST!!!

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Vajon Clowney mivel készül a pro day-ére? Szerintem képes rá hogy ólommellényt vegyen fel csak azért hogy lekörözze Manzielt 😀 de mindenképpen valami nagyot kell felmutatnia hogy újra 1/1 esélyes legyen.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Holnap lesz Jadeveon Clowney pro day-e. kíváncsi vagyok mit fog produkálni, és mit szólnak majd hozzá a scout-ok meg a szakértők. Közben Andrew Gardner-t elvitte a kisTexans (Philly)... nekem nem fog hiányozni ő sem...sevarafa
Volt ilyen játékosunk? 😀😀😀LanceVance
Volt-volt! 😀 annyira jó a gyerek, hogy még derek newtont sem tudta kiszorítani 😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Holnap lesz Jadeveon Clowney pro day-e. kíváncsi vagyok mit fog produkálni, és mit szólnak majd hozzá a scout-ok meg a szakértők. Közben Andrew Gardner-t elvitte a kisTexans (Philly)... nekem nem fog hiányozni ő sem...sevarafa
Volt ilyen játékosunk? 😀😀😀

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Holnap lesz Jadeveon Clowney pro day-e. kíváncsi vagyok mit fog produkálni, és mit szólnak majd hozzá a scout-ok meg a szakértők. Közben Andrew Gardner-t elvitte a kisTexans (Philly)... nekem nem fog hiányozni ő sem...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
2 safety-t is igazoltak, várható volt hogy az öreg megy. Ez üzenet lehet JoJo felé is, hogy ha nem kezd magával valamit, vannak fiatalabb és olcsóbb megoldások nála.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ajj, de ráéreztem a dologra. Nincsen itt semmiféle paycut.Bondi
Igen jól érezted, bár szerintem ez szinte borítékolható volt. Vagy elfogadod a paycutot, vagy cut... Nincs egyezkedes... Jogos is. Vártam ezt a cut-ot, nekem nagyon nem is fog hiányozni danieal... Kíváncsi vagyok, JJ-nek mikor adunk új szerződést? Nem lennék meglepve ha a 13 millios cap hely egy nagyobb része az ő szerződésére menne el a közeljövőben...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ajj, de ráéreztem a dologra. Nincsen itt semmiféle paycut.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Elküldték Danieal Manning-et. 4.5 millió szabadul fel a capbe.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Most ott van Manning. Alaphelyzetben kezdő szintű játékos. Ott a tavalyi kezdő párosunk Swearinger és Keo. Valamint Lewis aki KC-ben volt kezdő és Clemons aki Miamiban. Plusz a tavalyi backup Pleasant aki specteam player is.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Safety poszton gyakorlatilag megvagyunk. Chris Clemons a Dolphins volt játékosa aláírt 2 évre. Daniel Manning szerződését pedig módosítani akarják. Ha ez sikerül és marad elég mély lesz a csapat ezen a poszton.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Érkezett 2 éves deal-lel Chris Clemons SS Miami-ból. Jó vételnek tűnik. Manningnak vajon cut lesz?

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ha egy QB needes csapat aki 1/1es letraden gondolkodik akkor ott olcsó az 1/1...lasd KCJanek
hát ez azért több mindentől is függ, de majd meglátjuk... nyilván szar áron nem adják oda az 1/1-et. bízom BOB-ban..
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Ha egy QB needes csapat aki 1/1es letraden gondolkodik akkor ott olcsó az 1/1...lasd KC

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
csak idén nincs RG3Janek
nézőpont kérdése... az egész trade nézőpont kérdése...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
csak idén nincs RG3

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Report: @houstontexans 'trying hard' to trade No. 1 pickWester
Ez honnan? Érdekelne, hogy kb mit kaphatnánk érte... nekem is volt eszemben, amióta BOB mondta, hogy nincs kiemelkedő QB a drafton, és nagyon együtt van a mezőny. Abból arra gondoltam hogy Clowney lesz az 1/1 texans-ba... de később eszembejutott, mivan ha nem akarják Clowney-t, és figyelembe véve a QB dolgot, lehet nem nagy gáz ha trade lesz, és sokat kapunk érte. Én bízom BOB-ban, Szóval amit csinál az nekem tökéletes...sevarafa
nfl.com, elvileg a tulajdonos talalkozon arultatokWester
Köszi, már megtaláltam én is. Hát kíváncsi leszek mi lesz ebből. Jó áron bármi eladó, az 1/1 is...sevarafa
Ha abból indulunk ki hogy a redskins 3 1. kort es egy masodikat adott az 1/2-ert, akkor nem hiszem hogy rosszul jottok ki majd ebbolWester
Simán elfogadnám azt az árat... Szerintem mindenki elfogadná...
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Report: @houstontexans 'trying hard' to trade No. 1 pickWester
Ez honnan? Érdekelne, hogy kb mit kaphatnánk érte... nekem is volt eszemben, amióta BOB mondta, hogy nincs kiemelkedő QB a drafton, és nagyon együtt van a mezőny. Abból arra gondoltam hogy Clowney lesz az 1/1 texans-ba... de később eszembejutott, mivan ha nem akarják Clowney-t, és figyelembe véve a QB dolgot, lehet nem nagy gáz ha trade lesz, és sokat kapunk érte. Én bízom BOB-ban, Szóval amit csinál az nekem tökéletes...sevarafa
nfl.com, elvileg a tulajdonos talalkozon arultatokWester
Köszi, már megtaláltam én is. Hát kíváncsi leszek mi lesz ebből. Jó áron bármi eladó, az 1/1 is...sevarafa
Ha abból indulunk ki hogy a redskins 3 1. kort es egy masodikat adott az 1/2-ert, akkor nem hiszem hogy rosszul jottok ki majd ebbol

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Report: @houstontexans 'trying hard' to trade No. 1 pickWester
Ez honnan? Érdekelne, hogy kb mit kaphatnánk érte... nekem is volt eszemben, amióta BOB mondta, hogy nincs kiemelkedő QB a drafton, és nagyon együtt van a mezőny. Abból arra gondoltam hogy Clowney lesz az 1/1 texans-ba... de később eszembejutott, mivan ha nem akarják Clowney-t, és figyelembe véve a QB dolgot, lehet nem nagy gáz ha trade lesz, és sokat kapunk érte. Én bízom BOB-ban, Szóval amit csinál az nekem tökéletes...sevarafa
nfl.com, elvileg a tulajdonos talalkozon arultatokWester
Köszi, már megtaláltam én is. Hát kíváncsi leszek mi lesz ebből. Jó áron bármi eladó, az 1/1 is...
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Report: @houstontexans 'trying hard' to trade No. 1 pickWester
Ez honnan? Érdekelne, hogy kb mit kaphatnánk érte... nekem is volt eszemben, amióta BOB mondta, hogy nincs kiemelkedő QB a drafton, és nagyon együtt van a mezőny. Abból arra gondoltam hogy Clowney lesz az 1/1 texans-ba... de később eszembejutott, mivan ha nem akarják Clowney-t, és figyelembe véve a QB dolgot, lehet nem nagy gáz ha trade lesz, és sokat kapunk érte. Én bízom BOB-ban, Szóval amit csinál az nekem tökéletes...sevarafa
nfl.com, elvileg a tulajdonos talalkozon arultatok

Lesz ez még így se!