Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Azért Lawrence Taylor óta volt egy Raggie Bush vagy Luck akik szintén tízéventevanilyenjátékos kategória volt. Annak idején Stafford nfl kész volt? Nem, de behúzták 1/1-re mert need volt. Benga védő falembert akármelyik körben lehet húzni, de ide most egy higgadt nagy potenciállal rendelkező irányító kell. Lehet jövőre lesz egy olyan QB akire rátolják az évszázad prospect-je címet, és az utánna következő irányítók használhatatlanok. Mi majd ott állunk Clowney-val aki lehet tényleg hatalmas játékos lesz vagy szezon felénél betolja hogy neki pihenés kell mert elfáradtak az izmai (hogy várhatnak valakit első körbe aki ilyet mer mondani?). És akkor megéri majd a következő 3 év első körét odaadni az 1/1-ért? A Redskins meglépte anno és bele is buktak.
Nem a védelmen ment el a szezon, sőt, top10es védelmünk van. Hülyeség lenne az első választással védőt húzni mikor nincs egy rendes támadósorunk.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Úgy mondod Clowneyról ezeket a szépeket mintha nem lenne 2-3 évente legalább egy ilyen játékos akire rásütik, hogy évtizedekig nncs ilyen fasza játékos, aztán mégis szokott lenni, ráadásul ki tudja, hogy Watt hogy játszana 4-3-ban. Szerintem 1/1-es pozícióban nagy hiba lenne nem a legnagyobb hatású posztra, tehát QB-t választani.adam8
Ennyi erővel minden évben QB-t kellene draftolni az 1/1-el... Amúgy egyáltalán nem mondják minden 2-3 évben azt, hogy valaki ennyire jó... Ez hülyeség. LEgutóbb Lawrence Taylor-t tartották ennyire jónak. Ez csak jelent valamit.
Tehát a kérdés: Draftoljunk egy QB-t, aki NEM Nfl kész, vagy válasszunk egy igazi szörnyeteget? Akire külön playeket csináltak már college karrierje idején? Olyan szintű QB, mint amilyen jelenleg a "top3" Qb, szinte minden bokorban találni cserepadokon is az NFL-ben. Minek menjen el rá egy 1/1? Ha lenne olyan képességű gyerek mint Luck volt, nem mondanám ezt...de ilyen nincs... sajnos vagy nem sajnos,de clowney az aki a legjobb ezen a drafton...
De mindegy, ebben nem fogunk egyetérteni 😊 majd meglátjuk drafton mi lesz a helyzet 😊sevarafa
mi az, hogy nemnflkész irányító? Olyan, hogy nfl kész irányító, kb. 10 évente van egy (=Luck). Newton sem volt NFL kész, meg a többiek sem. Coaching, kurva sokat jelent egyrészt, másrészt meg egy qb needes csapat mit húzzon 1/1-re, ha nem qb-t? Vagy majd 2/2-re, 3/1-re majd nfl kész irányító fog jönni?
egy run heavy offensebe, ami felétek kéne, hogy legyen, teljesen legitim pick lenne akár Bortles, akár Manziel.
önmagában ez az nflkész dolog... Luck, Green, Megatron kategória...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Amúgy ha qb-k közül kellene választani, nekem
Bortles a szimpibb... És persze a barátnője is bejön 😀

FA kérdés: szerintetek hány játékos jön még a draft előtt free agent-ként? Hallottatok valamit h erdeklodunk valaki irant? Mert én semmit. Csak wade smith-ez olvastam.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Úgy mondod Clowneyról ezeket a szépeket mintha nem lenne 2-3 évente legalább egy ilyen játékos akire rásütik, hogy évtizedekig nncs ilyen fasza játékos, aztán mégis szokott lenni, ráadásul ki tudja, hogy Watt hogy játszana 4-3-ban. Szerintem 1/1-es pozícióban nagy hiba lenne nem a legnagyobb hatású posztra, tehát QB-t választani.adam8
Ennyi erővel minden évben QB-t kellene draftolni az 1/1-el... Amúgy egyáltalán nem mondják minden 2-3 évben azt, hogy valaki ennyire jó... Ez hülyeség. LEgutóbb Lawrence Taylor-t tartották ennyire jónak. Ez csak jelent valamit.
Tehát a kérdés: Draftoljunk egy QB-t, aki NEM Nfl kész, vagy válasszunk egy igazi szörnyeteget? Akire külön playeket csináltak már college karrierje idején? Olyan szintű QB, mint amilyen jelenleg a "top3" Qb, szinte minden bokorban találni cserepadokon is az NFL-ben. Minek menjen el rá egy 1/1? Ha lenne olyan képességű gyerek mint Luck volt, nem mondanám ezt...de ilyen nincs... sajnos vagy nem sajnos,de clowney az aki a legjobb ezen a drafton...
De mindegy, ebben nem fogunk egyetérteni 😊 majd meglátjuk drafton mi lesz a helyzet 😊
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
Borltes vagy Teddy, ha nem ők jönnének nekem az csalódás lenne.

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Úgy mondod Clowneyról ezeket a szépeket mintha nem lenne 2-3 évente legalább egy ilyen játékos akire rásütik, hogy évtizedekig nncs ilyen fasza játékos, aztán mégis szokott lenni, ráadásul ki tudja, hogy Watt hogy játszana 4-3-ban. Szerintem 1/1-es pozícióban nagy hiba lenne nem a legnagyobb hatású posztra, tehát QB-t választani.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Clowneyt csak akkor tudnánk teljesen kihasználni, hogyha 4-3-ra visszaállnánk, az meg szerintem nem lenne túl szerencsés.adam8
Clowney-t nem lehet bennthagyni. Ha át kell állni, akkor át kell állni. Olyan a gyerek mint egy szörny! Bortles nem megoldás a problémákra, vagy ha az, akkor sem most. Akkor miért hagyjunk benn egy ekkora tehetséget, mintClowney. Az 1/1 hatalmas lehetőség, mert az 1/1-es csapat kiválaszthatja a legjobb játékost a drafton. A legjobb pedig Clowney. Lényegtelen emellett, hogy kell QB vagy nem. NINCS megfelelő Qb ebben a class-ban. Egyik sem lesz Luck, vagy Brady... Akkor miért ne választanánk ki azt a játékost, akiből generációnként csak 1 van?
GO TEXANS! GO CLOWNEY!! 😀sevarafa
És mivan ha 3 év múlva mire kiforr szépen elhúz???LanceVance
Mivan ha Bortles húz el? Vagy Teddy?
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
Clowneyt csak akkor tudnánk teljesen kihasználni, hogyha 4-3-ra visszaállnánk, az meg szerintem nem lenne túl szerencsés.adam8
Clowney-t nem lehet bennthagyni. Ha át kell állni, akkor át kell állni. Olyan a gyerek mint egy szörny! Bortles nem megoldás a problémákra, vagy ha az, akkor sem most. Akkor miért hagyjunk benn egy ekkora tehetséget, mintClowney. Az 1/1 hatalmas lehetőség, mert az 1/1-es csapat kiválaszthatja a legjobb játékost a drafton. A legjobb pedig Clowney. Lényegtelen emellett, hogy kell QB vagy nem. NINCS megfelelő Qb ebben a class-ban. Egyik sem lesz Luck, vagy Brady... Akkor miért ne választanánk ki azt a játékost, akiből generációnként csak 1 van?
GO TEXANS! GO CLOWNEY!! 😀sevarafa
És mivan ha 3 év múlva mire kiforr szépen elhúz???

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Clowneyt csak akkor tudnánk teljesen kihasználni, hogyha 4-3-ra visszaállnánk, az meg szerintem nem lenne túl szerencsés.adam8
Clowney-t nem lehet bennthagyni. Ha át kell állni, akkor át kell állni. Olyan a gyerek mint egy szörny! Bortles nem megoldás a problémákra, vagy ha az, akkor sem most. Akkor miért hagyjunk benn egy ekkora tehetséget, mintClowney. Az 1/1 hatalmas lehetőség, mert az 1/1-es csapat kiválaszthatja a legjobb játékost a drafton. A legjobb pedig Clowney. Lényegtelen emellett, hogy kell QB vagy nem. NINCS megfelelő Qb ebben a class-ban. Egyik sem lesz Luck, vagy Brady... Akkor miért ne választanánk ki azt a játékost, akiből generációnként csak 1 van?
GO TEXANS! GO CLOWNEY!! 😀
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Clowneyt csak akkor tudnánk teljesen kihasználni, hogyha 4-3-ra visszaállnánk, az meg szerintem nem lenne túl szerencsés.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Jól van pont nem azt gondolják odaát mint amit én leírtam 😀 Illetve nem mindenki. Sokan írják hogy Teddy gyenge pro day-e és Schaub eligazolása megnyitotta az utat Bortles-nek. Lehet hagyják hogy idén egyedül Watt álljon a védőfalban, de egy Clowney draft ésszerűbb lenne.
több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Lewisnak örülök, Schaubnak meg főleg. 😀adam8
cover 1-ben ne nagyon akarjátok használni😊
sajnos nagyon injury prone játékos és a folyamatos sérülések nagyon visszavetették a teljesítményét
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Na azért ez így nem teljesen igaz, 2009-ben például semmilyen futójáték nem volt (ligautolsó, tele fumble-lel) a védelem is inkább közepes volt, mint jó, mégis az volt karrierje legjobb éve. Egyedül nem tudta playoffba vinni a csapatát ez tény, de erre csak kevés irányító képes a ligában.adam8
Jogos, a futójátékot benéztem, de az utolsó két fordulóban már volt Foster, ami segített győzelmi sorozattal zárni az évet.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Neki es a texans-nak is kellett egy vérfrissítés. Mindenki így járt a legjobban. A 6. Kor meg sztem tök reális egy 30+ nem elit iranyitoert... (Ilyen fizetessel)...
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
En nem tudom de Schaub tenyleg ennyire sz@r lenne,hogy csak egy nyanvadt 6.kort er??? 😮ZoliZoltán
Igen. Az a tucatirányító, akinek szerencséje volt valódi no.1 elkapó és átlag feletti/kimagasló futójáték támogatásával nem elszúrni nagyon a csapat játékát. Emellett a védelem top közelbe kerülésének kellett megtörténnie, hogy valóban PO csapat legyen a Texans az ő "vezetésével".

Ha ezek közül kiesik valami, akkor már jöttek a hibák. Tipikus game manager.

Azon lehet vitatkozni, hogy sok csapatnak még ilyen irányító sem jutott, de inkább helytállónak érzem azt a megközelítést, hogy legtöbb csapat nem tudta a korlátozott képességű irányítóját ennyire ideális helyzetbe illeszteni.DoM
Na azért ez így nem teljesen igaz, 2009-ben például semmilyen futójáték nem volt (ligautolsó, tele fumble-lel) a védelem is inkább közepes volt, mint jó, mégis az volt karrierje legjobb éve. Egyedül nem tudta playoffba vinni a csapatát ez tény, de erre csak kevés irányító képes a ligában.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
En nem tudom de Schaub tenyleg ennyire sz@r lenne,hogy csak egy nyanvadt 6.kort er??? 😮ZoliZoltán
Igen. Az a tucatirányító, akinek szerencséje volt valódi no.1 elkapó és átlag feletti/kimagasló futójáték támogatásával nem elszúrni nagyon a csapat játékát. Emellett a védelem top közelbe kerülésének kellett megtörténnie, hogy valóban PO csapat legyen a Texans az ő "vezetésével".

Ha ezek közül kiesik valami, akkor már jöttek a hibák. Tipikus game manager.

Azon lehet vitatkozni, hogy sok csapatnak még ilyen irányító sem jutott, de inkább helytállónak érzem azt a megközelítést, hogy legtöbb csapat nem tudta a korlátozott képességű irányítóját ennyire ideális helyzetbe illeszteni.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
En nem tudom de Schaub tenyleg ennyire sz@r lenne,hogy csak egy nyanvadt 6.kort er??? 😮
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Lewisnak örülök, Schaubnak meg főleg. 😀

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
valamit nem értek... schaub el lett tradelve, mégis lesz a capünkben több mint 10 misi? Miért? Ha tradeljük, akkor is van dead money? miért? valaki fel tud világosítani, a trade után miért kell beleszámolni a capunkbe? Meg benne van a raidersében is... ennek semmi értelme. 1 játékos két csapat cap-jét is megterheli 10-10 millióval? ezt nem értemsevarafa
A garantált fizut mindig az eredeti csapat fizeti. Pl idénre lett volna 5 millió garantált és 10 millió nem garantált, akkor az 5 tőletek vonódik le, a 10et meg a Raidersnek kell kipengetnie. Ha hosszútávú, pl 4 év van hátra, minden évre garantált zsével, akkor azt is annak kell fizetnie, akinél ezt a szerződést írta. A Raidersnél ha csak nem lesz vmi új szerződése, akkor kb bármikor kivághatják csap hit nélkül

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
valamit nem értek... schaub el lett tradelve, mégis lesz a capünkben több mint 10 misi? Miért? Ha tradeljük, akkor is van dead money? miért? valaki fel tud világosítani, a trade után miért kell beleszámolni a capunkbe? Meg benne van a raidersében is... ennek semmi értelme. 1 játékos két csapat cap-jét is megterheli 10-10 millióval? ezt nem értem
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Napokkal ezelőtt azt írtam hogy kiegyeznék a Raiders 6. körével Schaubért. Megkaptuk és nem lehetünk elégedetlenek, mert a valódi cél az volt hogy a fizetését felszabadítsuk és ez megtörtént. Kendrick Lewis is valahol borítékolható volt azok után hogy nagyon nem kapkodtak utána. Mostmár azt szeretném hogy bejelentsék Wade Smith szerződéshosszabítását.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Érkezett egy évre Kendrick Lewis FS. Kansasben volt korábban. Egész jó kis húzásnak tűnik ő is.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
6. kört kaptunk...hát nem tudom, én akkor is azt mondom, hogy elég karcsú.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
már látom ahogy Fitz tanítja a jövő franchiseQb-nemzedékét Houstonban. No.Amadeus91
Nem csak ő tanítja majd, hanem az egész csapat, az edzők. Szerintem egy nfl kész rookie QB-nak csak hasznára válhat egy tapasztalt irányító a háznál. Erre Schaub is jó lett volna, csak nem 10,5 millióért... Fitz is tökéletesen megfelel, plusz nem a rosszabb irányítók közé tartozik szerintem. Nem elit, nem kiváló, de azért Schaub-nál jobb pl...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
már látom ahogy Fitz tanítja a jövő franchiseQb-nemzedékét Houstonban. No.

criminal lawyer or criminal lawyer?