Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik, hogy nem olvastok más topicot 😛 😉 Pettigrew marad a Lions-nál.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Most a legújabb amit olvastam, hogy 1 az 1-ben meg kéne próbálni elcserélni a Tampával Glennonra. De ez csak ilyen külföldi fórumos hülyeség. Nekik McCown mellé nem kell még 1 öreg róka. Egyébként A. Smith nem írt még alá sehová és korábban azt mondta maradni szeretne. Nevek meg vannak, csak éppen pletyka szinten. Pettigrew még képben van, és a legendák szerint Edelman, Blount, valamint Spikes is kiköthet nálunk. Ha visszaemlékeztek az elmúlt évekre sosem volt Rick Smith az a kapkodó idegbeteg, és nem rendezett nagy FA runt sosem. Pár éve mikor a secondary nagyon hitvány volt gyorsan lecsapott JoJo-ra és Manningre, de nem szokott a mennyiségre utazni. Egyébként még vannak nagy nevek és lesznek is, de a tavalyi Ed Reed blama után nyílván idén jobban megnézi kit hoz a csapathoz.Gabriel
Az tuti, ebben egyetértünk. Pettigrew elméletileg a Jets-szel fog aláírni. Védelembe kellene inkább ember gyorsan...vagy lassan, de kell minőség...olcsón...hosszútávra...meg schaub trade...meg ilyen jó dolgok 😀
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Most a legújabb amit olvastam, hogy 1 az 1-ben meg kéne próbálni elcserélni a Tampával Glennonra. De ez csak ilyen külföldi fórumos hülyeség. Nekik McCown mellé nem kell még 1 öreg róka. Egyébként A. Smith nem írt még alá sehová és korábban azt mondta maradni szeretne. Nevek meg vannak, csak éppen pletyka szinten. Pettigrew még képben van, és a legendák szerint Edelman, Blount, valamint Spikes is kiköthet nálunk. Ha visszaemlékeztek az elmúlt évekre sosem volt Rick Smith az a kapkodó idegbeteg, és nem rendezett nagy FA runt sosem. Pár éve mikor a secondary nagyon hitvány volt gyorsan lecsapott JoJo-ra és Manningre, de nem szokott a mennyiségre utazni. Egyébként még vannak nagy nevek és lesznek is, de a tavalyi Ed Reed blama után nyílván idén jobban megnézi kit hoz a csapathoz.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Schaubért legalább egy harmadik körös picket kéne kapni. Most kik jöttek kik az FA piacra? Schaub mindegyiknél jobb. Lehet, hogy az FO nem lett annyira elragadtatva ettől a QB classtól. Lehet, hogy csak valami projekt fog érkezni, aki mondjuk Matt mögött tanul egy évet. Legyen így, egyáltalán nem ragaszkodom annyira, hogy cutoljuk.
FA piac. Most nem akarom azt mondani, hogy én megmondtam, hogy ne nagyon számítsunk nagy szabadügynök igazolásokra, de látható, hogy senki sem érkezett még. Nyugodjunk meg az FO biztos tudja mit csinál. Volt kb 5 millás helyünk, amiből azóta 13 lett. Még ez is igen kevéske, ha megnézzük, hogy Watt-tal hosszabbítani kell hamarosan és a draftolt játékosoknak is kell szerződést adni. Az, hogy a Jax igazolt? Hát persze...még így is van 32 millió helyük. Nyílván mi is igazoltunk volna orrba szájba ekkora cap spacenél. Az meg, hogy a Saints-nek az amúgy sem nagy sapkájuk mellé igazoltak egy elit safety-t az már legyen az ő dolguk, hogy oldják meg. 2 milliójuk van csupán.Bondi
Oké, de épp ezt mondom. Azt mondjuk, hogy az ő dolguk megoldani... Akkor mi miért nem oldjuk meg? A JAX-et azért hoztam fel példának, mert lejebb írták, hogy ennyit számíthat a 2-14 és ebe a csapatba ezért nem akarnak menni. A JAX-nek van cap helye, de egy szar, illetve szarabb csapat mint mi. Szerintem...
Nekem nem lenne baj, ez az állapot, hogy nincs még FA igazolásunk. Nekem az a baj, hogy semmi támpontot nem adnak a csapattól az elképzeléseket illetően. Minden más csapatnál lehet látni merre akarnak elindulni, merre tapogatóznak. Nálunk semmit. Csak, hogy mennek el az emberek, és mi meg nem csinálunk semmit. Lassan ott tartunk, hogy 6 ember ment el a védelemből (oké, 5 braman nélkül) ha már ide számoljuk a ninja-t... nem a legjobb és legelitebb emberek mentek el, oké...de...nem jött helyettük senki, és ha a mostani FA piacot nézem, nem hiszem, hogy nagyon előre tudna lépni a csapat a jelenleg elérhető játékosok igazolásával. Aki előrelépést jelente, az úgysem jön, mert hát szar a cap helyzetünk. Bízom BOB-ban, mert néztem tőle videókat, edzőszeminárimokról stb, jó edzőnek néz ki, meg a pats-ban is jó volt. De azért lassan kellene lépni valamit itt is. Persze sok dolog lehet, amiről nem tudunk, hisz a színfalak mögött vannak a dolgok, de akkor is... Egy csapat kicsit törődhetne a szurkolóival, hogy míg más csapat építget, lépeget előre (vagy hátra), addig mi egyhelyben állunk és arra várunk, vajon Schuab-ot elviszi-e valaki...

elnézést kérek a hosszabb írásért 😊 de tényleg kicsit frusztrált vagyok 😀sevarafa
Ja és még valami...nem csak az zavar, hogy nem igazolunk, hanem az is, hogy nem is érdeklődünk senki felől...ki ne találja nekem senki, hogy ez a csapat jó így, vagy hoggy majd a drafton minden lyukat betömünk rookie játékosokkal... húú de kritikus vagyok basszus, de hát ha egyszer ezt érzem??

GO TEXANS!!!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Schaubért legalább egy harmadik körös picket kéne kapni. Most kik jöttek kik az FA piacra? Schaub mindegyiknél jobb. Lehet, hogy az FO nem lett annyira elragadtatva ettől a QB classtól. Lehet, hogy csak valami projekt fog érkezni, aki mondjuk Matt mögött tanul egy évet. Legyen így, egyáltalán nem ragaszkodom annyira, hogy cutoljuk.
FA piac. Most nem akarom azt mondani, hogy én megmondtam, hogy ne nagyon számítsunk nagy szabadügynök igazolásokra, de látható, hogy senki sem érkezett még. Nyugodjunk meg az FO biztos tudja mit csinál. Volt kb 5 millás helyünk, amiből azóta 13 lett. Még ez is igen kevéske, ha megnézzük, hogy Watt-tal hosszabbítani kell hamarosan és a draftolt játékosoknak is kell szerződést adni. Az, hogy a Jax igazolt? Hát persze...még így is van 32 millió helyük. Nyílván mi is igazoltunk volna orrba szájba ekkora cap spacenél. Az meg, hogy a Saints-nek az amúgy sem nagy sapkájuk mellé igazoltak egy elit safety-t az már legyen az ő dolguk, hogy oldják meg. 2 milliójuk van csupán.Bondi
Oké, de épp ezt mondom. Azt mondjuk, hogy az ő dolguk megoldani... Akkor mi miért nem oldjuk meg? A JAX-et azért hoztam fel példának, mert lejebb írták, hogy ennyit számíthat a 2-14 és ebe a csapatba ezért nem akarnak menni. A JAX-nek van cap helye, de egy szar, illetve szarabb csapat mint mi. Szerintem...
Nekem nem lenne baj, ez az állapot, hogy nincs még FA igazolásunk. Nekem az a baj, hogy semmi támpontot nem adnak a csapattól az elképzeléseket illetően. Minden más csapatnál lehet látni merre akarnak elindulni, merre tapogatóznak. Nálunk semmit. Csak, hogy mennek el az emberek, és mi meg nem csinálunk semmit. Lassan ott tartunk, hogy 6 ember ment el a védelemből (oké, 5 braman nélkül) ha már ide számoljuk a ninja-t... nem a legjobb és legelitebb emberek mentek el, oké...de...nem jött helyettük senki, és ha a mostani FA piacot nézem, nem hiszem, hogy nagyon előre tudna lépni a csapat a jelenleg elérhető játékosok igazolásával. Aki előrelépést jelente, az úgysem jön, mert hát szar a cap helyzetünk. Bízom BOB-ban, mert néztem tőle videókat, edzőszeminárimokról stb, jó edzőnek néz ki, meg a pats-ban is jó volt. De azért lassan kellene lépni valamit itt is. Persze sok dolog lehet, amiről nem tudunk, hisz a színfalak mögött vannak a dolgok, de akkor is... Egy csapat kicsit törődhetne a szurkolóival, hogy míg más csapat építget, lépeget előre (vagy hátra), addig mi egyhelyben állunk és arra várunk, vajon Schuab-ot elviszi-e valaki...

elnézést kérek a hosszabb írásért 😊 de tényleg kicsit frusztrált vagyok 😀
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Ahogy Bondi is írja, a közel nullás keretből ne várjuk, hogy a management nagy neveket fog igazolni. Szerintem most kivárnak, hogy leüljön egy kicsit a piac, és majd igazolnak pár kiegészítő embert.

Schaubért viszont semmit nem fogunk kapni. A többi csapat tisztában van vele, hogy valószínűleg úgyis kirakjuk. Ha netalán tán, egy Gabbert féle trade összejönne egy 6. körös pickkel, már az is kisebb csoda lenne.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Schaubért legalább egy harmadik körös picket kéne kapni. Most kik jöttek kik az FA piacra? Schaub mindegyiknél jobb. Lehet, hogy az FO nem lett annyira elragadtatva ettől a QB classtól. Lehet, hogy csak valami projekt fog érkezni, aki mondjuk Matt mögött tanul egy évet. Legyen így, egyáltalán nem ragaszkodom annyira, hogy cutoljuk.
FA piac. Most nem akarom azt mondani, hogy én megmondtam, hogy ne nagyon számítsunk nagy szabadügynök igazolásokra, de látható, hogy senki sem érkezett még. Nyugodjunk meg az FO biztos tudja mit csinál. Volt kb 5 millás helyünk, amiből azóta 13 lett. Még ez is igen kevéske, ha megnézzük, hogy Watt-tal hosszabbítani kell hamarosan és a draftolt játékosoknak is kell szerződést adni. Az, hogy a Jax igazolt? Hát persze...még így is van 32 millió helyük. Nyílván mi is igazoltunk volna orrba szájba ekkora cap spacenél. Az meg, hogy a Saints-nek az amúgy sem nagy sapkájuk mellé igazoltak egy elit safety-t az már legyen az ő dolguk, hogy oldják meg. 2 milliójuk van csupán.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
nevetséges, hogy még mindig nem igazoltunk senkit a hiányzók helyére... konkrétan már nincs is szinte front7...eddig se volt ILB emberünk...most elment 2...akkor most meg mégjobban nincs? nincs DT... nagyon remélem, hogy egy nagyon nagyon kiforrott stratégia amit csinálnak BOB-ék...de eddig ez a FA egy kalap szar, és nem tudom, lesz-e okunk bárminek is örülni. Már nehéz olyan játékost mondani, akire szívből aztmondanám, hogy igen, ennek az igazolásnak nagyon örülök... nem vesztettünk el zseniális, pótolhatatlan játékosokat, de könyörgöm...mikor fogunk lépéseket tenni a pótlásra? Nem akarom elképzelni, hogy azért nem jönnek, mert 2-14 voltunk. JaX is szar, még is mennek oda, ráadásul mi keretileg sokkal jobbak vagyunk.... remélem ez valami olyan dolog, terv része, amit még nem látunk át...és minden rendben lesz...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
3 év 11,25 millió dollár. Elég jó,

Sharpton pedig aláírt Washingtonban.Bondi
Védelmünk eddig se volt mélységben, most még inkább nem lesz. Valószínüleg Schaub távozása után fognak tudni elindulni az FA piacon, de ha túl sokáig várnak mindegy lesz ha inkább megtartják MattSixet.samu09
abba reménykednek, hogy a CLE elviszi őt valami 2066-os 7.körös pickért,akkor sokat lehet spórolni... de kevés pénz nem magyarázat a nem igazolásra... megint felhozom: A saints kevesebb mint 2 milla cap-pel elhozta byrd-öt...ők megoldják majd...akkor mi is megtudnánk oldani és még cutolni is tudunk, ők nem nagyn
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
3 év 11,25 millió dollár. Elég jó,

Sharpton pedig aláírt Washingtonban.Bondi
Védelmünk eddig se volt mélységben, most még inkább nem lesz. Valószínüleg Schaub távozása után fognak tudni elindulni az FA piacon, de ha túl sokáig várnak mindegy lesz ha inkább megtartják MattSixet.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
3 év 11,25 millió dollár. Elég jó,

Sharpton pedig aláírt Washingtonban.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Megvan az első igazolás Garrett Graham marad.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Lassan tényleg jöhetne valami hír. Amúgy ennyit jelent hogy idén tök utolsók lettük, talán azért nem jön senki???

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ja és még egy dolog: A védelmünkből eddig 4 ember ment el és nem jött senki. Ninja máshol nézegeti a lehetőségeket... ha ő is elmegy akkor már 5 ember ment el. Illene lassan hozni is valakit, mert tényleg nagyon kacat játékosok maradnak csak a FA piacon ha ennyire sokat kivárunk.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ja és elképzelhető hogy ma Ben Tate aláír Clevelandben, Daniels pedig Green Bayben.Gabriel
HM.... hát Pettigrew érdekes választás lehet. Örülnék neki, de ebben az esetben Graham-nek búcsút inthetünk. Schaub esetében meg jól jöhet a kivárás, mindegy mikor vágjuk ki, csak június előtt. Addig lehet kivárni. 10,5 milliós backup QB biztos nem lesz a Texans-nál, meg sehol sem. A Cleveland remélem elviszi, ők ki tudják fizetni ezt az összeget...
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Ja és elképzelhető hogy ma Ben Tate aláír Clevelandben, Daniels pedig Green Bayben.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Sziasztok! Újabb távozónk van Joe Mays ILB a Chiefsé lett. Schaub ügyben váratlan fordulat állt be. Már nem sürgetik annyira a kivágását, kivárásra játszanak. Tegnap a Browns kitette a keretéből Weedent és Campbellt is. Mivel az FA piacon értékelhető QB- értsd: Schaubnál jobb- már nincsen, lehet mégis trade lesz az ügy vége. Állítólag szívesen látnák a Brownsnál, még akkor is ha a 3 top irányítóból 1-et ki tudnak húzni Top5-ben a drafton. Lehet egy 6. vagy 7. kört, esetleg valami kondícionális picket ki tudunk húzni belőlük. A másik lehetőség csere 1 az 1-ben Hoyerre. Más álláspontok szerint BOB megtartaná a várható 1/1-es QB-nk mögé rutinos cserének, de ilyen fizetéssel, mint az övé ezt az opciót kizártnak tartom. Még annyi hogy állítólag ma rámozdulunk Brandon Pettigrew volt Lions TE-re.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
A Stadion új nevet fog kapni a szezon kezdetétől. A Reliant név lecserélésre kerül és felveszi az anyavállalat nevét. NRG....jól hangzik 😊 van egy nagyon komoly komment ebben a témában 😀

O'Brien even fired the stadium's name
Gangster.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Be kell valljam, nekem nem szimpatikus, hogy mi, egy 2-14-es csapat még mindig nem csinált semmit a FA-ben... azért valami életjelet illene mutatni, nem? Konkrétan minden csapatnál voltak már beszélgetések, találgatások, csak nálunk nem... nem értem ezt... Nem kell senki a free agentek közül? Ezt nem hiszem el... Meddig akarnak várni, amíg már egy darab vállalható ember sem marad, és akkor majd hozunk egy igazi szar DT-t?sevarafa
a cap space nagyban befolyásol. Lehet BoB talált olyan DT-t a combineon akit el tud képzelni kezdőben.samu09
oké, de ha a saints tud úgy Byrd-öket igazolni, hogy nincs hely a cap-ben és cutolni sem tudnak, akkor mi miért nem? tudom türelmetlen vagyok, de kicsit nagyobb FA -re számítottam...tudom sok van még hátra, de a spílerek már szinte mind ki vannak osztva
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Be kell valljam, nekem nem szimpatikus, hogy mi, egy 2-14-es csapat még mindig nem csinált semmit a FA-ben... azért valami életjelet illene mutatni, nem? Konkrétan minden csapatnál voltak már beszélgetések, találgatások, csak nálunk nem... nem értem ezt... Nem kell senki a free agentek közül? Ezt nem hiszem el... Meddig akarnak várni, amíg már egy darab vállalható ember sem marad, és akkor majd hozunk egy igazi szar DT-t?sevarafa
a cap space nagyban befolyásol. Lehet BoB talált olyan DT-t a combineon akit el tud képzelni kezdőben.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Be kell valljam, nekem nem szimpatikus, hogy mi, egy 2-14-es csapat még mindig nem csinált semmit a FA-ben... azért valami életjelet illene mutatni, nem? Konkrétan minden csapatnál voltak már beszélgetések, találgatások, csak nálunk nem... nem értem ezt... Nem kell senki a free agentek közül? Ezt nem hiszem el... Meddig akarnak várni, amíg már egy darab vállalható ember sem marad, és akkor majd hozunk egy igazi szar DT-t?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Terrell McClain a Dallasba igazolt. Egyelőre 0 darab DT-je van a csapatnak.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Bryan Braman > Eagles egyik legjobb ST ember volt, hozni fogunk vajon valakit vagy rámegyünk a jövő évi comp pickek-re?😀 Én egyébként Crennel miatt egy big belső falembert várok van még pár lehetséges célpont, meg jöhetne egy S vagy LB.swatt99
Mit lehet még róla tudni?
Bár gondolom nálunk is csak ST szerepe leszJanek
Ügyes ST játékos. A gagyi texans ST-kben talán az egyetlen normális játékos volt...sevarafa
Danke

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Bryan Braman > Eagles egyik legjobb ST ember volt, hozni fogunk vajon valakit vagy rámegyünk a jövő évi comp pickek-re?😀 Én egyébként Crennel miatt egy big belső falembert várok van még pár lehetséges célpont, meg jöhetne egy S vagy LB.swatt99
Mit lehet még róla tudni?
Bár gondolom nálunk is csak ST szerepe leszJanek
Ügyes ST játékos. A gagyi texans ST-kben talán az egyetlen normális játékos volt...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Bryan Braman > Eagles egyik legjobb ST ember volt, hozni fogunk vajon valakit vagy rámegyünk a jövő évi comp pickek-re?😀 Én egyébként Crennel miatt egy big belső falembert várok van még pár lehetséges célpont, meg jöhetne egy S vagy LB.swatt99
Mit lehet még róla tudni?
Bár gondolom nálunk is csak ST szerepe lesz