Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Earl Mitchell aláírt 4 évre Miamiba.iktriad
Hát ez már szinte tudott dolog volt. Egyre kíváncsibbá tesz a D-line... Earl már nincs, Ninja washingtonban nézeget munka után. Ha draftoljuk Clowney-t, akkor elméletileg át kellene állni 4-3-ra... és akkor összesen van a 4 falemberből 2 fix.... Watt és Clowney... Vajon hogy alakulnak a dolgok? Ha nem Clowney-t hozzuk és maradunk 3-4, akkor is kell még két ember... draftról egy jön majd szerintem így vagy úgy... 2 kezdő falember nem fog draftól jönni, akkor FA-ben még kell DL... kíváncsi leszek... ha rosszul gondolkodom, javítsatok ki
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Earl Mitchell aláírt 4 évre Miamiba.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Mi volt a gond Danielsel? Ok h nem mai gyerek, de azon kívül???LanceVance
több ideig volt sérült mint amennyit nem. BoB rendszerében pedig sokat dolgoztatják a TE-t szóval neki olyan kell aki nem sérül meg ötpercenként
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
Mi volt a gond Danielsel? Ok h nem mai gyerek, de azon kívül???

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Smith Washingtonban van a 60 év fölöttiek éves általános vizitén. Rendelhetjük a Clowney mezeket?samu09
Remélem... 😀 én nagy Clowney szurkoló vagyok az 1/1-ért folytatott "harcban"... 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Smith Washingtonban van a 60 év fölöttiek éves általános vizitén. Rendelhetjük a Clowney mezeket?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Érdekes, de valaki biztos le fog csapni rá:
Owen Daniels was cut with a failed physical designation. He said he was totally healthy on Monday.

Wade Smith is hatalmas ember:
Wade Smith (on 610) also says his home will stay in Houston, even if he leaves. He'll raise his kids here
Wade Smith said if he's not back in Houston, the Wade Smith Foundation will still be in Houston. Brandon Brooks would help run it.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
A  www.nfl.com/freeagency szerint Schaubot cutolták. Máshol még nem láttam erről infót.Halk
Megelőlegezett bizalom 😊

több mint 10 éve
Hulk93 Houston Texans Oregon Ducks 8
A
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/hgvp5og8jtsljci7yqa0.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
szerint Schaubot cutolták. Máshol még nem láttam erről infót.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Josh McCown érkezik vizitre. Vizionálták, úgyhogy nem túl meglepő.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Eddig se nagyon illett a rendszerbe, Crennel érkezésévek meg aztán végképp.

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Bye-bye Earl Mitchell. Ahogy azt már valamelyik nap írtam, ő lehet az első lejárt szerződésű játékosunk aki elmegy. Ez megtörtént, Miami-ba költözött.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Igazán sajnálatos, hogy ennyi sérülése volt Owen Danielsnek az utóbbi években, mert egyébként fantasztikus játékos. Ha valóban sikerült végre teljesen meggyógyulnia, akkor nagyon jól járhat vele egy másik csapat. Sajnos mi már nem tudtunk tovább várni.
Graham-el kapcsolatban csak annyit jegyeznék meg, hogy ő is nem egy meccset hagyott már ki sérülés miatt, úgyhogy jól meg kell gondolnia a managementnek, hogy mennyi pénzt akarnak beleinvesztálni
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Sajnálom Daniels, de várható volt ez a megoldás. Már nem fiatal, ráadásul sérülékeny. Sok sikert neki bárhová is menjen. Ezzel a manőverrel azt hiszem biztosra mehetünk, hogy Grahammel hosszabítunk.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Hoppácska - Texans released TE Owen Daniels. 4,5 milliót spóroltok vele.iktriad
Tegnap még átstrukturálásról olvastam h nyitott rá, de úgy tűnik neki kedvezőtlen lett volna.Valakire nagyon készítjük a pénzt vagy csak ennyire szűkös a keret? Kíváncsi vagyok az esti nyitásra....swatt99
Én kicsit sajnálom Daniels-t...
Daniels: "jajj srácok, én maradni akarok struktúráljuk át a dolgokat oké 😊 "
Texans: "oké Owen, akkor CUT!! Viszlát"
😀

Szerintem Garrett Graham-re kell a pénz, de majd kiderül 😊 Ha nem is vinné el Daniels szerződését teljesen, egy 3 misit tuti lefoglalna szerintem...
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Hoppácska - Texans released TE Owen Daniels. 4,5 milliót spóroltok vele.iktriad
Tegnap még átstrukturálásról olvastam h nyitott rá, de úgy tűnik neki kedvezőtlen lett volna.Valakire nagyon készítjük a pénzt vagy csak ennyire szűkös a keret? Kíváncsi vagyok az esti nyitásra....
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Hoppácska - Texans released TE Owen Daniels. 4,5 milliót spóroltok vele.iktriad
Én ezt vártam. Korábban még beszéltük is valakivel, aki graham elküldését jósolta, én meg Daniels-t. Hiányozni fog a biztos keze, de szerintem jó move!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppácska - Texans released TE Owen Daniels. 4,5 milliót spóroltok vele.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Brice McCain-t, a secondary leggyengébb, legrosszabb (általam elmondhatatlanul megutált) emberét kivágtuk!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Browns állítólag érdeklődik Schaub iránt, szóval ne vágjátok még ki. 😀😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Már csak pár óra és kezdődik a FA!! kíváncsi vagyok fogunk-e csinálni valamit? A tavalyi FA nem sikerült maradéktalanul jól, remélem idén kicsit jobban fogunk gazdálkodni azzal a kevéske pénzzel amink még van... 😊
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Őszintén...Ti láttok arra esélyt, hogy maradni fog Schaub? Mert jelenlegi állás szerint: BOB nagyon elismerősen beszél róla, nem hallunk a csapat háza tájáról híreket a cutolásáról, csak a szakértők és a fél emberiség mondja azt, hogy cut lesz. Texans részéről semmit nem tudunk, csak azt, hogy még mindig ott van a rosteren...sevarafa
Új edző, új QB. Van rá esély hogy Schaub befér BoB elképzeléseibe, viszont akkor el kell fogadni. Szerintem kivárnak hogy hátha jön valami ajánlat érte (höhö 😀 ), és ha nem, akkor cut és mehet próbákra ahova akar.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Őszintén...Ti láttok arra esélyt, hogy maradni fog Schaub? Mert jelenlegi állás szerint: BOB nagyon elismerősen beszél róla, nem hallunk a csapat háza tájáról híreket a cutolásáról, csak a szakértők és a fél emberiség mondja azt, hogy cut lesz. Texans részéről semmit nem tudunk, csak azt, hogy még mindig ott van a rosteren...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Bocs,hogy beleszólok srácok, de valaki innen a fórumról már linkelt egy hírt, amely szerint Mallett kihasznált egy szabályt nem is olyan régen, mely megengedi az NFL játékosoknak,hogy a volt egyetemük nyíltnapján szerepeljenek. Ergo mallett NFL veteránként visszament a 32 csapat képviselői előtt dobálni az egyetemre, és olyan hírek jöttek,hogy so-so, semmi extra.
Ez azért mindenképpen elgondolkodtató, hogy nyomás nélkül, évekig gyakorolt mechanikát is csak szürkén tud megcsinálni.
Aztán persze lehet,hogy élesben meg 5x jobban megy neki, de erre kevés az esély.


Szerk:
Contract yearbe lép, láthatóan nincs benne a csapat terveiben, a tavalyi preseasonben sem csinált semmi olyat, ami alapján egy backup QB-nál többet érne, ha egyáltalán annak jó.
Annyira el akarják sózni, hogy a héten ő dobált az Arkansas pro day-én, nem túl jó visszajelzésekkel:
Patriots QB Ryan Mallett just 'OK' at Arkansas Pro Day
Nem akarlak kiábrándítani titeket, de egy 6-7. körösnél többet sztem senkinek sem ér meg, pláne az idei drafton.Robilluma
undisputedly
hát ez mindenképpen érdekes. Lehetséges, emiatt nem tradelnek érte... köszi az infót, én erről nem hallottam ediig...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bocs,hogy beleszólok srácok, de valaki innen a fórumról már linkelt egy hírt, amely szerint Mallett kihasznált egy szabályt nem is olyan régen, mely megengedi az NFL játékosoknak,hogy a volt egyetemük nyíltnapján szerepeljenek. Ergo mallett NFL veteránként visszament a 32 csapat képviselői előtt dobálni az egyetemre, és olyan hírek jöttek,hogy so-so, semmi extra.
Ez azért mindenképpen elgondolkodtató, hogy nyomás nélkül, évekig gyakorolt mechanikát is csak szürkén tud megcsinálni.
Aztán persze lehet,hogy élesben meg 5x jobban megy neki, de erre kevés az esély.


Szerk:
Contract yearbe lép, láthatóan nincs benne a csapat terveiben, a tavalyi preseasonben sem csinált semmi olyat, ami alapján egy backup QB-nál többet érne, ha egyáltalán annak jó.
Annyira el akarják sózni, hogy a héten ő dobált az Arkansas pro day-én, nem túl jó visszajelzésekkel:
Patriots QB Ryan Mallett just 'OK' at Arkansas Pro Day
Nem akarlak kiábrándítani titeket, de egy 6-7. körösnél többet sztem senkinek sem ér meg, pláne az idei drafton.Robilluma