Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Bocs,hogy beleszólok srácok, de valaki innen a fórumról már linkelt egy hírt, amely szerint Mallett kihasznált egy szabályt nem is olyan régen, mely megengedi az NFL játékosoknak,hogy a volt egyetemük nyíltnapján szerepeljenek. Ergo mallett NFL veteránként visszament a 32 csapat képviselői előtt dobálni az egyetemre, és olyan hírek jöttek,hogy so-so, semmi extra.
Ez azért mindenképpen elgondolkodtató, hogy nyomás nélkül, évekig gyakorolt mechanikát is csak szürkén tud megcsinálni.
Aztán persze lehet,hogy élesben meg 5x jobban megy neki, de erre kevés az esély.


Szerk:
Contract yearbe lép, láthatóan nincs benne a csapat terveiben, a tavalyi preseasonben sem csinált semmi olyat, ami alapján egy backup QB-nál többet érne, ha egyáltalán annak jó.
Annyira el akarják sózni, hogy a héten ő dobált az Arkansas pro day-én, nem túl jó visszajelzésekkel:
Patriots QB Ryan Mallett just 'OK' at Arkansas Pro Day
Nem akarlak kiábrándítani titeket, de egy 6-7. körösnél többet sztem senkinek sem ér meg, pláne az idei drafton.Robilluma
undisputedly
hát ez mindenképpen érdekes. Lehetséges, emiatt nem tradelnek érte... köszi az infót, én erről nem hallottam ediig...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bocs,hogy beleszólok srácok, de valaki innen a fórumról már linkelt egy hírt, amely szerint Mallett kihasznált egy szabályt nem is olyan régen, mely megengedi az NFL játékosoknak,hogy a volt egyetemük nyíltnapján szerepeljenek. Ergo mallett NFL veteránként visszament a 32 csapat képviselői előtt dobálni az egyetemre, és olyan hírek jöttek,hogy so-so, semmi extra.
Ez azért mindenképpen elgondolkodtató, hogy nyomás nélkül, évekig gyakorolt mechanikát is csak szürkén tud megcsinálni.
Aztán persze lehet,hogy élesben meg 5x jobban megy neki, de erre kevés az esély.


Szerk:
Contract yearbe lép, láthatóan nincs benne a csapat terveiben, a tavalyi preseasonben sem csinált semmi olyat, ami alapján egy backup QB-nál többet érne, ha egyáltalán annak jó.
Annyira el akarják sózni, hogy a héten ő dobált az Arkansas pro day-én, nem túl jó visszajelzésekkel:
Patriots QB Ryan Mallett just 'OK' at Arkansas Pro Day
Nem akarlak kiábrándítani titeket, de egy 6-7. körösnél többet sztem senkinek sem ér meg, pláne az idei drafton.Robilluma
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Sziasztok! Én újabb 2 irányító nevével találkoztam az elmúlt napokban. Akit nem értek az Michael Vick. Akit igen az Brian Hoyer. Valamint még 1 Pats kötődésű támadó nevét dobták be, akinek viszont nagyon örülnék, ez Julian Edelman.Gabriel
Hát én Edelmant kizárom, mert AJ és Hopkins szerintem elég veszélyes elkapók. Nem WR-re fog elmenni az a kis pénzünk.
Vick-et én sehol nem olvastam, de nem is akarom, mg véletlenül sem 😊 Szerintem BOB abszolút nem gondolkodik vele kapcsolatban. Vick-nél inkább jets lehetőséget olvastam.
Hoyer... hát hát... ha jól tudom most jön majd vissza egy komoly sérülésből, látni kellene mit tud a sérülése után. A Cleveland-ben nekem nem volt vele semmilyen benyomásom, de sokan azt mondják, hogy van potenciál a gyerekben. Én mindenesetre Mallett-nek örülnék a legjobban, és adnám érte a 3. körös pick-et 😊 😊sevarafa
Mondja már meg valaki, hogy Mallett mitől ilyen isten?Amadeus91
Anno első körös tehetségnek titulálták és egy balhé miatt csúszott hátrébb. A mérete és karja rendben van azt mondják. Bill és Tom mellett volt pár évet, csak tanult valamit 😊 😊 kicsit Rodgers effektus nekem a srác... Egy nagy mögött üldögél éveket és tanul a legjobbtól... rosszat nem látott az biztos. De mindegy is, mert nem lesz trade, John megmondtasevarafa
Első körös tehetség volt 3 éve. Azóta 4 snapet volt pályán, passzolt 17 yardot, meg dobott egy picket. 3 év alatt... Aztán mennek itt rá a 3. körös pickek.Amadeus91
Azt azért ne felejtsd el, hogy miért volt 4 snap-et a pályán... Tom Brady-t az egész NFL irányítói közül mennyi szorítaná ki? 1? 2? .... lényegtelen is. Ha van egy Tom brady-d, vagy peytonod, vagy rodgers-ed, akkor nem játszatod a második QB-t...ilyen egyszerű...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Sziasztok! Én újabb 2 irányító nevével találkoztam az elmúlt napokban. Akit nem értek az Michael Vick. Akit igen az Brian Hoyer. Valamint még 1 Pats kötődésű támadó nevét dobták be, akinek viszont nagyon örülnék, ez Julian Edelman.Gabriel
Hát én Edelmant kizárom, mert AJ és Hopkins szerintem elég veszélyes elkapók. Nem WR-re fog elmenni az a kis pénzünk.
Vick-et én sehol nem olvastam, de nem is akarom, mg véletlenül sem 😊 Szerintem BOB abszolút nem gondolkodik vele kapcsolatban. Vick-nél inkább jets lehetőséget olvastam.
Hoyer... hát hát... ha jól tudom most jön majd vissza egy komoly sérülésből, látni kellene mit tud a sérülése után. A Cleveland-ben nekem nem volt vele semmilyen benyomásom, de sokan azt mondják, hogy van potenciál a gyerekben. Én mindenesetre Mallett-nek örülnék a legjobban, és adnám érte a 3. körös pick-et 😊 😊sevarafa
Mondja már meg valaki, hogy Mallett mitől ilyen isten?Amadeus91
Anno első körös tehetségnek titulálták és egy balhé miatt csúszott hátrébb. A mérete és karja rendben van azt mondják. Bill és Tom mellett volt pár évet, csak tanult valamit 😊 😊 kicsit Rodgers effektus nekem a srác... Egy nagy mögött üldögél éveket és tanul a legjobbtól... rosszat nem látott az biztos. De mindegy is, mert nem lesz trade, John megmondtasevarafa
Első körös tehetség volt 3 éve. Azóta 4 snapet volt pályán, passzolt 17 yardot, meg dobott egy picket. 3 év alatt... Aztán mennek itt rá a 3. körös pickek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Sziasztok! Én újabb 2 irányító nevével találkoztam az elmúlt napokban. Akit nem értek az Michael Vick. Akit igen az Brian Hoyer. Valamint még 1 Pats kötődésű támadó nevét dobták be, akinek viszont nagyon örülnék, ez Julian Edelman.Gabriel
Hát én Edelmant kizárom, mert AJ és Hopkins szerintem elég veszélyes elkapók. Nem WR-re fog elmenni az a kis pénzünk.
Vick-et én sehol nem olvastam, de nem is akarom, mg véletlenül sem 😊 Szerintem BOB abszolút nem gondolkodik vele kapcsolatban. Vick-nél inkább jets lehetőséget olvastam.
Hoyer... hát hát... ha jól tudom most jön majd vissza egy komoly sérülésből, látni kellene mit tud a sérülése után. A Cleveland-ben nekem nem volt vele semmilyen benyomásom, de sokan azt mondják, hogy van potenciál a gyerekben. Én mindenesetre Mallett-nek örülnék a legjobban, és adnám érte a 3. körös pick-et 😊 😊sevarafa
Mondja már meg valaki, hogy Mallett mitől ilyen isten?Amadeus91
Anno első körös tehetségnek titulálták és egy balhé miatt csúszott hátrébb. A mérete és karja rendben van azt mondják. Bill és Tom mellett volt pár évet, csak tanult valamit 😊 😊 kicsit Rodgers effektus nekem a srác... Egy nagy mögött üldögél éveket és tanul a legjobbtól... rosszat nem látott az biztos. De mindegy is, mert nem lesz trade, John megmondta
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Sziasztok! Én újabb 2 irányító nevével találkoztam az elmúlt napokban. Akit nem értek az Michael Vick. Akit igen az Brian Hoyer. Valamint még 1 Pats kötődésű támadó nevét dobták be, akinek viszont nagyon örülnék, ez Julian Edelman.Gabriel
Hát én Edelmant kizárom, mert AJ és Hopkins szerintem elég veszélyes elkapók. Nem WR-re fog elmenni az a kis pénzünk.
Vick-et én sehol nem olvastam, de nem is akarom, mg véletlenül sem 😊 Szerintem BOB abszolút nem gondolkodik vele kapcsolatban. Vick-nél inkább jets lehetőséget olvastam.
Hoyer... hát hát... ha jól tudom most jön majd vissza egy komoly sérülésből, látni kellene mit tud a sérülése után. A Cleveland-ben nekem nem volt vele semmilyen benyomásom, de sokan azt mondják, hogy van potenciál a gyerekben. Én mindenesetre Mallett-nek örülnék a legjobban, és adnám érte a 3. körös pick-et 😊 😊sevarafa
Mondja már meg valaki, hogy Mallett mitől ilyen isten?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
A mi drága McClain-ünk véget vetett a Mallett-es találgatásoknak. Azt mondja, hogy nem fognak tradelni a pats-el a csere irányítóért. Külön kihangsúlyozta, hogy egy hete megmondta, hogy Cassel-el sem lesz semmi, most Mallett-re is ezt mondja. Ha trade lesz, akkor Hoyer-t tartja a legracionálisabb lehetőségnek.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Sziasztok! Én újabb 2 irányító nevével találkoztam az elmúlt napokban. Akit nem értek az Michael Vick. Akit igen az Brian Hoyer. Valamint még 1 Pats kötődésű támadó nevét dobták be, akinek viszont nagyon örülnék, ez Julian Edelman.Gabriel
Hát én Edelmant kizárom, mert AJ és Hopkins szerintem elég veszélyes elkapók. Nem WR-re fog elmenni az a kis pénzünk.
Vick-et én sehol nem olvastam, de nem is akarom, mg véletlenül sem 😊 Szerintem BOB abszolút nem gondolkodik vele kapcsolatban. Vick-nél inkább jets lehetőséget olvastam.
Hoyer... hát hát... ha jól tudom most jön majd vissza egy komoly sérülésből, látni kellene mit tud a sérülése után. A Cleveland-ben nekem nem volt vele semmilyen benyomásom, de sokan azt mondják, hogy van potenciál a gyerekben. Én mindenesetre Mallett-nek örülnék a legjobban, és adnám érte a 3. körös pick-et 😊 😊
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Sziasztok! Én újabb 2 irányító nevével találkoztam az elmúlt napokban. Akit nem értek az Michael Vick. Akit igen az Brian Hoyer. Valamint még 1 Pats kötődésű támadó nevét dobták be, akinek viszont nagyon örülnék, ez Julian Edelman.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Úgy tűnik Bill O'Brien szemet vetett Mallettre.
 blog.masslive.com/patriots/2014/03/new_england_patriots_rumors_20_1.html
A Patsnél dolgoztak együtt anno 2011ben.iktriad
Már beszéltünk erről régebben, de most inkább Osweiler van képben nála. De lehet már megegyeztek Tebowal 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Bill O'Brien szemet vetett Mallettre.
 blog.masslive.com/patriots/2014/03/new_england_patriots_rumors_20_1.html
A Patsnél dolgoztak együtt anno 2011ben.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
 www.battleredblog.com/2014/3/8/5485400/2014-texans-free-agency-browns-raiders-jets-interested-in-schaub
közben pár csapat érdeklődne Schaubért ha cutolják. A szakértő szerint a brownsba lenne a legjobb.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nem nem. A signing bónuszt már kifizették neki. Tehát a jövő évi Base salary ami még hátra lenne. Plusz alul írják, hogy van egy olyan bónusza, hogy minden meccsen, amikor aktív, akkor meccsenként még pluszban kap 1 misit. Ennyit McNair biztosan nem fog neki fizetni egy ilyen szezon után. ( bár ennyit még egy 5000 yardos szezon után, 100-as passer rating után sem érdemelne meg szerintem senki sem 😀)sevarafa
A sportrac-on szereplő számok jók. És pont ez a lényeg, hogy bár az aláírási bónuszt már kifizettük, de a cap hitet még nem nyeltük be teljesen, mert azt évekre el szokták osztani. Az aktív game bonusz meg nyilván összesen értendő, senkinek sem fizetnek meccsenként 1 millió dollárt az alap fizetésén felül.
Schaub idei cutolásával nem most nyernénk nagyot, hanem jövőre és azután, hogy már nem kellene a fizetésével számolni.DC
Hát ezek szerint engem eléggé félrevezetett, ez az active game bonusz. Azért leírhatták volna, hogy hm....akkor van 1 millió ha minden meccsen aktív, nem pedig aktív meccsenként 1. Utánaolvastam igazad van. Ha minden meccsen aktív, akkor kap szezononként plusz 1 misit. Mindenképpen el kell küldeni Schaub-ot, csak nem értem, miért nem küldtük még el? Bár ha jövőre küldjük el, akkor "csak " 7 millió a dead money. De akkor sem hiszem, hogy BOB adna egy évet Schaub-nak... ha ad, akkor többet ad.

Mai hír: Cassel újraszerződik a Vikings-szal.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nem nem. A signing bónuszt már kifizették neki. Tehát a jövő évi Base salary ami még hátra lenne. Plusz alul írják, hogy van egy olyan bónusza, hogy minden meccsen, amikor aktív, akkor meccsenként még pluszban kap 1 misit. Ennyit McNair biztosan nem fog neki fizetni egy ilyen szezon után. ( bár ennyit még egy 5000 yardos szezon után, 100-as passer rating után sem érdemelne meg szerintem senki sem 😀)sevarafa
A sportrac-on szereplő számok jók. És pont ez a lényeg, hogy bár az aláírási bónuszt már kifizettük, de a cap hitet még nem nyeltük be teljesen, mert azt évekre el szokták osztani. Az aktív game bonusz meg nyilván összesen értendő, senkinek sem fizetnek meccsenként 1 millió dollárt az alap fizetésén felül.
Schaub idei cutolásával nem most nyernénk nagyot, hanem jövőre és azután, hogy már nem kellene a fizetésével számolni.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
O'Brien coaching clinic videó részletek (empty protection) - már inkább itt aktuális.DoM
Kösziii 😊 már nézem is 😛
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
O'Brien coaching clinic videó részletek (empty protection) - már inkább itt aktuális.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...swatt99
Nem tudom mi értelme lenne lecserélni egy pick-six gyárost egy másikra...DC
Gondolom valamennyit spórolnánk vele. Bár ha meg az lenne, hogy be kéne dobni játszani akkor nem kérdés még mindig, hogy melyik jobb.Bondi
Fene tudja srácok. Nekem amerikában vannak pats szurkoló ismerőseim, akik azt mondják, Cassel egyáltalán nem olyan rossz mint láthattuk tőle párszor... De hát majd meglátjuk mi merre hány méter lesz. Szerintem Schaub lehet bármennyivel jobb mint cassel, 26 millió dollárt nem fog érni Bob-nak. Cassel meg szerintem egy kb Schaub szintet tud hozni, sokkal sokkal olcsóbbért...(szint alatt nem a picksix schaub szintet értem : ))sevarafa
"Csak" 14 az a 26, és 4-et nyer a csap, ha idén kirakjuk:  www.spotrac.com/nfl/houston-texans/matt-schaub/DC
Nem nem. A signing bónuszt már kifizették neki. Tehát a jövő évi Base salary ami még hátra lenne. Plusz alul írják, hogy van egy olyan bónusza, hogy minden meccsen, amikor aktív, akkor meccsenként még pluszban kap 1 misit. Ennyit McNair biztosan nem fog neki fizetni egy ilyen szezon után. ( bár ennyit még egy 5000 yardos szezon után, 100-as passer rating után sem érdemelne meg szerintem senki sem 😀)
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...swatt99
Nem tudom mi értelme lenne lecserélni egy pick-six gyárost egy másikra...DC
Gondolom valamennyit spórolnánk vele. Bár ha meg az lenne, hogy be kéne dobni játszani akkor nem kérdés még mindig, hogy melyik jobb.Bondi
Fene tudja srácok. Nekem amerikában vannak pats szurkoló ismerőseim, akik azt mondják, Cassel egyáltalán nem olyan rossz mint láthattuk tőle párszor... De hát majd meglátjuk mi merre hány méter lesz. Szerintem Schaub lehet bármennyivel jobb mint cassel, 26 millió dollárt nem fog érni Bob-nak. Cassel meg szerintem egy kb Schaub szintet tud hozni, sokkal sokkal olcsóbbért...(szint alatt nem a picksix schaub szintet értem : ))sevarafa
"Csak" 14 az a 26, és 4-et nyer a csap, ha idén kirakjuk:  www.spotrac.com/nfl/houston-texans/matt-schaub/
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Lesz idén is mock draft. Jó buli, valamelyikőtök csapjon le rá.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött a DE Paul Hazel waiverről a Brownsból. TC alatt a Jagsban volt, aztán a Clevelandben kötött ki, és játszott 13 meccset és volt 3 tackleje is.

Tartsátok az aktív keretben, mert GM Gameben meg nálam van. 😀😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...swatt99
Nem tudom mi értelme lenne lecserélni egy pick-six gyárost egy másikra...DC
Gondolom valamennyit spórolnánk vele. Bár ha meg az lenne, hogy be kéne dobni játszani akkor nem kérdés még mindig, hogy melyik jobb.Bondi
Fene tudja srácok. Nekem amerikában vannak pats szurkoló ismerőseim, akik azt mondják, Cassel egyáltalán nem olyan rossz mint láthattuk tőle párszor... De hát majd meglátjuk mi merre hány méter lesz. Szerintem Schaub lehet bármennyivel jobb mint cassel, 26 millió dollárt nem fog érni Bob-nak. Cassel meg szerintem egy kb Schaub szintet tud hozni, sokkal sokkal olcsóbbért...(szint alatt nem a picksix schaub szintet értem : ))
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...swatt99
Nem tudom mi értelme lenne lecserélni egy pick-six gyárost egy másikra...DC
Gondolom valamennyit spórolnánk vele. Bár ha meg az lenne, hogy be kéne dobni játszani akkor nem kérdés még mindig, hogy melyik jobb.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...swatt99
Nem tudom mi értelme lenne lecserélni egy pick-six gyárost egy másikra...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ti olvastatok már arról, hogy Jarius Byrd következő állomáshelye houston is lehet? Én most már 2 helen is olvastam róla. Én nem hiszem, hogy a Cap helyzetünk eléggé jó lenne egy olyan játékosra, akinek ilyen nagy szerződést jósolnak. Szerintetek? Mondjuk igencsak megerősödne a secondary 😊sevarafa
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...swatt99
Igen, azt is olvastam. Hááát, nem tudom. Melyik Cassel jönne? Az amelyik a PAts-el jól játszott? Vagy az a fajta akit KC-ben láttunk? Nem mindegy... :S ... A pats-es jöhet... biztos van benne potenciál, ha már csinált egyszer jó szezont jó csapattal. Akkor itt a lehetőség 😀
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ti olvastatok már arról, hogy Jarius Byrd következő állomáshelye houston is lehet? Én most már 2 helen is olvastam róla. Én nem hiszem, hogy a Cap helyzetünk eléggé jó lenne egy olyan játékosra, akinek ilyen nagy szerződést jósolnak. Szerintetek? Mondjuk igencsak megerősödne a secondary 😊sevarafa
Szerintem sok esély nincsen rá van nálunk jóval nagyobb capel rendelkező csapatok akik pár millióval simán túl licitálhatják, de ne legyen igazam S mindenképpen kell csak valószínűbb darftról vagy valami olcsóbb verzió. Matt Casselről viszont minden nap megjelenik valami új hír hogy ide jöhet. BOB és Crennel is jól ismeri...