Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Paycut?peach
igen, lesz pay is meg cut is. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Paycut?peach
Eddig nem volt róla szó, még egyeztetésekről sem.. meglátjuk mit hoz a jövő 😊
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Paycut?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Seva, akkor minek új irányìtó, erre schaub is tökéletes...peach
Schaub szerződése jövőre 26 milliós...szerinted kifizeti azt McNair?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Seva, akkor minek új irányìtó, erre schaub is tökéletes...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
‏@DuaneBrown76

Good luck to my long lost twin performing at the combine today lol

Bondi
Hehe, itt a klón, nekem egészen tetszett a produkciója, akár jöhet is, nem? 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
‏@DuaneBrown76

Good luck to my long lost twin performing at the combine today lol


több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
McGloin...college-ben csinált valamit...teljesen már...az hogy cam 1/1 volt, nem jelent semmit. jamarcus russel is 1/1 volt... én annyit mondok, hogy ha egy olyan qb-t akarunk, aki meccsenként 15-20-at passzol nem többet, akkor szerintem az 1/1 et másra kell használni. sok sok irányító van, aki egy ilyen teljesítményre képes...de hát mindegy, én így gondolom, ti úgy...sevarafa
Elég unalmas is lenne, ha mindig mindenki egyetértene 😊
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
... egy wilson, kaep, cam newton minőségű irányítót nem kell 1/1-be draftolni szerintem. Egy olyan irányító kell, aki amikor nagyon kell tud passzolni. Nem olyan qb kell nekünk, aki egy meccsen 30, 35+ passzokat enged el. Hanem olyan, aki passzol 22 ből 14-15-öt jól, és mellette foster fusson meg a védelem legyen jó. Én ezért húznám a legjobb játékost. (persze kövezzenek meg a sf car, sea szurkolók,...de nem tartom elit, sőt még csak nagyon jó irányítóknak egyiket sem... mert nem kell passzolnak sokat...ilyen irányítót szerintem lehet találni később is, aki ennyit tud csinálni...)sevarafa
Nálam Wilson elit kategória, amikor kell, akkor mindig varázsol valamit, viszont fölöslegesen nem parádézik. Kapernick és Newton is nagyon jók. Egyszer volt Budán kutyavásár - nehogy azt gondoljuk, hogy az rendszeres lesz, hogy hozzájuk hasonló irányítókat lehet majd találni a későbbi körökben.DC
Ez így van, pár évvel ezelőttig ha jól emlékszem, hogy volt egy olyan statisztika is, hogy még a második körös választások közül is csak egy játékos van aki bevált (Brees). Mára már ez nem igaz nyilván. Egy projekt játékosban ott a lehetőség, hogy akár megfelelő kezek alatt be is tud válni, csak sok tényező kell ahhoz, hogy megvalósuljon. Az első és egyik legfontosabb a megfelelő edző megléte, BoB személyében ismét remek edzőt találtunk, gondolva csak mit hozott ki McGloin-ból 2012-ben.Bondi
McGloin...college-ben csinált valamit...teljesen már...az hogy cam 1/1 volt, nem jelent semmit. jamarcus russel is 1/1 volt... én annyit mondok, hogy ha egy olyan qb-t akarunk, aki meccsenként 15-20-at passzol nem többet, akkor szerintem az 1/1 et másra kell használni. sok sok irányító van, aki egy ilyen teljesítményre képes...de hát mindegy, én így gondolom, ti úgy...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
... egy wilson, kaep, cam newton minőségű irányítót nem kell 1/1-be draftolni szerintem. Egy olyan irányító kell, aki amikor nagyon kell tud passzolni. Nem olyan qb kell nekünk, aki egy meccsen 30, 35+ passzokat enged el. Hanem olyan, aki passzol 22 ből 14-15-öt jól, és mellette foster fusson meg a védelem legyen jó. Én ezért húznám a legjobb játékost. (persze kövezzenek meg a sf car, sea szurkolók,...de nem tartom elit, sőt még csak nagyon jó irányítóknak egyiket sem... mert nem kell passzolnak sokat...ilyen irányítót szerintem lehet találni később is, aki ennyit tud csinálni...)sevarafa
Nálam Wilson elit kategória, amikor kell, akkor mindig varázsol valamit, viszont fölöslegesen nem parádézik. Kapernick és Newton is nagyon jók. Egyszer volt Budán kutyavásár - nehogy azt gondoljuk, hogy az rendszeres lesz, hogy hozzájuk hasonló irányítókat lehet majd találni a későbbi körökben.DC
Ez így van, pár évvel ezelőttig ha jól emlékszem, hogy volt egy olyan statisztika is, hogy még a második körös választások közül is csak egy játékos van aki bevált (Brees). Mára már ez nem igaz nyilván. Egy projekt játékosban ott a lehetőség, hogy akár megfelelő kezek alatt be is tud válni, csak sok tényező kell ahhoz, hogy megvalósuljon. Az első és egyik legfontosabb a megfelelő edző megléte, BoB személyében ismét remek edzőt találtunk, gondolva csak mit hozott ki McGloin-ból 2012-ben.

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ráadásul Newton is 1/1 volt.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
... egy wilson, kaep, cam newton minőségű irányítót nem kell 1/1-be draftolni szerintem. Egy olyan irányító kell, aki amikor nagyon kell tud passzolni. Nem olyan qb kell nekünk, aki egy meccsen 30, 35+ passzokat enged el. Hanem olyan, aki passzol 22 ből 14-15-öt jól, és mellette foster fusson meg a védelem legyen jó. Én ezért húznám a legjobb játékost. (persze kövezzenek meg a sf car, sea szurkolók,...de nem tartom elit, sőt még csak nagyon jó irányítóknak egyiket sem... mert nem kell passzolnak sokat...ilyen irányítót szerintem lehet találni később is, aki ennyit tud csinálni...)sevarafa
Nálam Wilson elit kategória, amikor kell, akkor mindig varázsol valamit, viszont fölöslegesen nem parádézik. Kapernick és Newton is nagyon jók. Egyszer volt Budán kutyavásár - nehogy azt gondoljuk, hogy az rendszeres lesz, hogy hozzájuk hasonló irányítókat lehet majd találni a későbbi körökben.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Clowney 4.47u time... első 10 méteren is beteg... elképesztő a srác...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Az interjúk alapján akiknek tetszett a nyilatkozata az Borltes és Manziel, azért iszonyat profi ez a srác meg kell hagyni. Nem tetszett Bridgewater és McCarron (ammmm...you know....ammm...you know).
És nem igazán értem azt, hogy Bridge és Manziel miért nem dobáltak, ha valaki 1/1 akar lenni, vagy mondjuk franchise QB akar lenni, akkor egy ilyen feladatot illene megoldania. Bridgewater nem sok mindent csinált...Boyd beszólása tetszik: "I thought we were here to compete," 😀Bondi
Igazad van. De őket is meg lehet érteni. Teddy jelenleg a top 1 Qb prospect, azzal ha most dobál, csak veszíteni tud. Nem ismeri az elkapókat, ha elejtik a lebdákat, akkor ő abból csak szarul jöhet ki. Majd a luisville napján kell nagyon jól dobni, ahol könnyebb dolga lesz az általa már ismert elkapókkal. Teljesen más ismeretlen játékosoknak dobálni. Bortles jön ki jól ebből az egészbl talán, de ő felvállalta a kockázatot, de neki fel is kellett ha 1/1 akart lenni, ő is tudta... én megértem teddy-t hogy nem dobott, de manzielt is... ettől függetlenül valamiért még mindig clowney mellett döntneék... túl jó a srác...túl jó...
Mallett trade-ről azóta nem hallottam semmit sajnos, mióta beszéltünk róla... meglátjuk mi lesz...sevarafa
Akkor lehet az edzők csak annyit vesznek le ebből, hogy Teddy az interjún kijelentette hogy ő a helyibasszájba és hátra is dőlt, Bortlesnél viszont látják az akarást hogy első akar lenni a drafton, tesz is érte nem csak a szája jár. A másik dolog meg hogy lehet mindent egybe vetve Clowney a legjobb játékos a drafton, de hogy Bortles vagy Clowney közül melyiknek fog elszállni az agya első fizu után lenne egy tippem. Szívesen megnéznék egy olyan védelmet Houstonban ahol Clowney és Watt kergeti az irányítót, de tavaly nem a védelemmel volt gond, mert általában néhány ponttal kaptak ki. Talán ha Cushing végig tud majd játszani egy szezont az a pár pont nem lesz már meg, és ezért QB kell a csapatnak. Bortles vagy Manziel lesz az 1/1. Nagyon okosan draftol a Texans már az elejétől kezdve, pl 2005ben Bush volt a legjobb a drafton mégis hiányposztra igazoltak és meg is lett az eredménye.samu09
IGen, nagyon nehéz kérdés, hogy a hiányposzttra húzz, vagy a legjobb játékost hozd-e el... én azért hoznám clowney-t, mert nem csak hogy ő a legjobb játékos...de... az utóbbi években melyik csapatok lettek nagyon erősek? SF, SEA, CAR...egyiknek sem ELIT irányítója van, hanem bitang védelme... egy wilson, kaep, cam newton minőségű irányítót nem kell 1/1-be draftolni szerintem. Egy olyan irányító kell, aki amikor nagyon kell tud passzolni. Nem olyan qb kell nekünk, aki egy meccsen 30, 35+ passzokat enged el. Hanem olyan, aki passzol 22 ből 14-15-öt jól, és mellette foster fusson meg a védelem legyen jó. Én ezért húznám a legjobb játékost. (persze kövezzenek meg a sf car, sea szurkolók,...de nem tartom elit, sőt még csak nagyon jó irányítóknak egyiket sem... mert nem kell passzolnak sokat...ilyen irányítót szerintem lehet találni később is, aki ennyit tud csinálni...)
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Behúzzátok Clowney-t az első körben Garoppolot meg a másodikban és mindenki gutaütést kap Ik-l az élen, pláne ha még mind a kettő be is válik 😛
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Az interjúk alapján akiknek tetszett a nyilatkozata az Borltes és Manziel, azért iszonyat profi ez a srác meg kell hagyni. Nem tetszett Bridgewater és McCarron (ammmm...you know....ammm...you know).
És nem igazán értem azt, hogy Bridge és Manziel miért nem dobáltak, ha valaki 1/1 akar lenni, vagy mondjuk franchise QB akar lenni, akkor egy ilyen feladatot illene megoldania. Bridgewater nem sok mindent csinált...Boyd beszólása tetszik: "I thought we were here to compete," 😀Bondi
Igazad van. De őket is meg lehet érteni. Teddy jelenleg a top 1 Qb prospect, azzal ha most dobál, csak veszíteni tud. Nem ismeri az elkapókat, ha elejtik a lebdákat, akkor ő abból csak szarul jöhet ki. Majd a luisville napján kell nagyon jól dobni, ahol könnyebb dolga lesz az általa már ismert elkapókkal. Teljesen más ismeretlen játékosoknak dobálni. Bortles jön ki jól ebből az egészbl talán, de ő felvállalta a kockázatot, de neki fel is kellett ha 1/1 akart lenni, ő is tudta... én megértem teddy-t hogy nem dobott, de manzielt is... ettől függetlenül valamiért még mindig clowney mellett döntneék... túl jó a srác...túl jó...
Mallett trade-ről azóta nem hallottam semmit sajnos, mióta beszéltünk róla... meglátjuk mi lesz...sevarafa
Akkor lehet az edzők csak annyit vesznek le ebből, hogy Teddy az interjún kijelentette hogy ő a helyibasszájba és hátra is dőlt, Bortlesnél viszont látják az akarást hogy első akar lenni a drafton, tesz is érte nem csak a szája jár. A másik dolog meg hogy lehet mindent egybe vetve Clowney a legjobb játékos a drafton, de hogy Bortles vagy Clowney közül melyiknek fog elszállni az agya első fizu után lenne egy tippem. Szívesen megnéznék egy olyan védelmet Houstonban ahol Clowney és Watt kergeti az irányítót, de tavaly nem a védelemmel volt gond, mert általában néhány ponttal kaptak ki. Talán ha Cushing végig tud majd játszani egy szezont az a pár pont nem lesz már meg, és ezért QB kell a csapatnak. Bortles vagy Manziel lesz az 1/1. Nagyon okosan draftol a Texans már az elejétől kezdve, pl 2005ben Bush volt a legjobb a drafton mégis hiányposztra igazoltak és meg is lett az eredménye.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Az interjúk alapján akiknek tetszett a nyilatkozata az Borltes és Manziel, azért iszonyat profi ez a srác meg kell hagyni. Nem tetszett Bridgewater és McCarron (ammmm...you know....ammm...you know).
És nem igazán értem azt, hogy Bridge és Manziel miért nem dobáltak, ha valaki 1/1 akar lenni, vagy mondjuk franchise QB akar lenni, akkor egy ilyen feladatot illene megoldania. Bridgewater nem sok mindent csinált...Boyd beszólása tetszik: "I thought we were here to compete," 😀Bondi
Igazad van. De őket is meg lehet érteni. Teddy jelenleg a top 1 Qb prospect, azzal ha most dobál, csak veszíteni tud. Nem ismeri az elkapókat, ha elejtik a lebdákat, akkor ő abból csak szarul jöhet ki. Majd a luisville napján kell nagyon jól dobni, ahol könnyebb dolga lesz az általa már ismert elkapókkal. Teljesen más ismeretlen játékosoknak dobálni. Bortles jön ki jól ebből az egészbl talán, de ő felvállalta a kockázatot, de neki fel is kellett ha 1/1 akart lenni, ő is tudta... én megértem teddy-t hogy nem dobott, de manzielt is... ettől függetlenül valamiért még mindig clowney mellett döntneék... túl jó a srác...túl jó...
Mallett trade-ről azóta nem hallottam semmit sajnos, mióta beszéltünk róla... meglátjuk mi lesz...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Az interjúk alapján akiknek tetszett a nyilatkozata az Borltes és Manziel, azért iszonyat profi ez a srác meg kell hagyni. Nem tetszett Bridgewater és McCarron (ammmm...you know....ammm...you know).
És nem igazán értem azt, hogy Bridge és Manziel miért nem dobáltak, ha valaki 1/1 akar lenni, vagy mondjuk franchise QB akar lenni, akkor egy ilyen feladatot illene megoldania. Bridgewater nem sok mindent csinált...Boyd beszólása tetszik: "I thought we were here to compete," 😀

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Most, hogy megvolt a három top QB prospect sajtótájékoztatója (houstontexans.com oldalon megtekinthetők), meg kell mondjam, hogy Bortlessé volt a legszimpibb, Bridgewaterré a legkevésbé. Bortles természetes és nyugodt volt végig, és persze nagy plusz nála, hogy dobálni fog a combineon. Ezzel szemben Bridgewater hosszú, láthatóan betanult monológokkal válaszolt, és picit talán ideges is volt (fél percenként a torkát köszörülte). Manziel volt a legprofibb, nagyon jól kezelte a nehéz kérdéseket is.

Clowney meg, szinte végig mosolyogta az egészet, látszik a srácon, hogy teljesen laza, de pont ezért nehéz elképzelni, hogy orrvérzésig dolgozna azon, hogy ő legyen a legjobb. Egy ilyen Mario Williams szintű karriert tudok el képzelni nála, remek játékos lesz belőle, már csak elképesztő fizikuma miatt is, de nem HOFDC
Fura de iszonyat nehéz helyzetben van BoB és Rick Smith 😀 Van 4-5 olyan játékos aki simán lehetne 1/1 (Manziel jövőre tuti az lett volna). Én a Bortles Clowney Manziel trióból választanék, valószínüleg így is lesz, és szerintem Teddy soha sem volt opció BoB-nál.samu09
Hát én azt, azért nem mondanám, hogy Bridgewaternek már esélye sincs, csak számomra kicsit csalódás volt az interjúja. Ettől függetlenül nálam még mindig ő az első számú qb a draftonDC
Engem Bortles nagyon kezd meggyőzni. A QB-k közül már messze őt favorizálom a legjobban. Eddig Clowney-t akartam 1/1-nek, de a sajtótájékoztatója nem volt szimpi, és ha azt mondja mayock, hogy nem fog megdögleni a pályán, akkor neki elhiszem...
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Most, hogy megvolt a három top QB prospect sajtótájékoztatója (houstontexans.com oldalon megtekinthetők), meg kell mondjam, hogy Bortlessé volt a legszimpibb, Bridgewaterré a legkevésbé. Bortles természetes és nyugodt volt végig, és persze nagy plusz nála, hogy dobálni fog a combineon. Ezzel szemben Bridgewater hosszú, láthatóan betanult monológokkal válaszolt, és picit talán ideges is volt (fél percenként a torkát köszörülte). Manziel volt a legprofibb, nagyon jól kezelte a nehéz kérdéseket is.

Clowney meg, szinte végig mosolyogta az egészet, látszik a srácon, hogy teljesen laza, de pont ezért nehéz elképzelni, hogy orrvérzésig dolgozna azon, hogy ő legyen a legjobb. Egy ilyen Mario Williams szintű karriert tudok el képzelni nála, remek játékos lesz belőle, már csak elképesztő fizikuma miatt is, de nem HOFDC
Fura de iszonyat nehéz helyzetben van BoB és Rick Smith 😀 Van 4-5 olyan játékos aki simán lehetne 1/1 (Manziel jövőre tuti az lett volna). Én a Bortles Clowney Manziel trióból választanék, valószínüleg így is lesz, és szerintem Teddy soha sem volt opció BoB-nál.samu09
Hát én azt, azért nem mondanám, hogy Bridgewaternek már esélye sincs, csak számomra kicsit csalódás volt az interjúja. Ettől függetlenül nálam még mindig ő az első számú qb a drafton
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Most, hogy megvolt a három top QB prospect sajtótájékoztatója (houstontexans.com oldalon megtekinthetők), meg kell mondjam, hogy Bortlessé volt a legszimpibb, Bridgewaterré a legkevésbé. Bortles természetes és nyugodt volt végig, és persze nagy plusz nála, hogy dobálni fog a combineon. Ezzel szemben Bridgewater hosszú, láthatóan betanult monológokkal válaszolt, és picit talán ideges is volt (fél percenként a torkát köszörülte). Manziel volt a legprofibb, nagyon jól kezelte a nehéz kérdéseket is.

Clowney meg, szinte végig mosolyogta az egészet, látszik a srácon, hogy teljesen laza, de pont ezért nehéz elképzelni, hogy orrvérzésig dolgozna azon, hogy ő legyen a legjobb. Egy ilyen Mario Williams szintű karriert tudok el képzelni nála, remek játékos lesz belőle, már csak elképesztő fizikuma miatt is, de nem HOFDC
Fura de iszonyat nehéz helyzetben van BoB és Rick Smith 😀 Van 4-5 olyan játékos aki simán lehetne 1/1 (Manziel jövőre tuti az lett volna). Én a Bortles Clowney Manziel trióból választanék, valószínüleg így is lesz, és szerintem Teddy soha sem volt opció BoB-nál.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Most, hogy megvolt a három top QB prospect sajtótájékoztatója (houstontexans.com oldalon megtekinthetők), meg kell mondjam, hogy Bortlessé volt a legszimpibb, Bridgewaterré a legkevésbé. Bortles természetes és nyugodt volt végig, és persze nagy plusz nála, hogy dobálni fog a combineon. Ezzel szemben Bridgewater hosszú, láthatóan betanult monológokkal válaszolt, és picit talán ideges is volt (fél percenként a torkát köszörülte). Manziel volt a legprofibb, nagyon jól kezelte a nehéz kérdéseket is.

Clowney meg, szinte végig mosolyogta az egészet, látszik a srácon, hogy teljesen laza, de pont ezért nehéz elképzelni, hogy orrvérzésig dolgozna azon, hogy ő legyen a legjobb. Egy ilyen Mario Williams szintű karriert tudok el képzelni nála, remek játékos lesz belőle, már csak elképesztő fizikuma miatt is, de nem HOF
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Kommentár nélkül

Bondi
Ennyire jó a felhozatal??? -_-

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Kommentár nélkül