Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Köszi. Hát több mint a semmi, de kérdés, ha nem QB-t húzunk a drafton akkor is lesz küldve???LanceVance
Schaub az előző, bukott rezsim megtestesítője, nincs olyan scenario, amibe maradhatna)DC
Megnéztem a combine interjút BOB-al. Kérdezték az irányítókról, azt válaszolta, beszélt mind3mal. Azt mondta Schaubról hogy hogy igazi vezér, jó dolgokat mondott neki a csapatról és BoBra ő tette a legjobb benyomást a 3 qb közül. Ez csak egy beszélgetés volt, ettől függetlenül még lehet hogy a szabadügynök piac kezdetéig kivágják 😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Most nézem Teddy 187 cmhez 97 kg, azért az nem rossz.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Bortles 6'5" és 232 lbs. Érdekes, de ő magasabb, mint azt az eddigiek mutatták, szerintem ilyen is ritkán van.
Johnny 5'11" 3/4 és 207 lbs.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Köszi. Hát több mint a semmi, de kérdés, ha nem QB-t húzunk a drafton akkor is lesz küldve???LanceVance
Schaub az előző, bukott rezsim megtestesítője, nincs olyan scenario, amibe maradhatna

Bridgewater egyébként 6'2 214 fonttal mérlegelt, ami jobb mint, amit vártak tőle, és még mindig úgy érzem ő lesz az 1/1 (vagy legalábbis nagyon remélem)DC
Én is titkon benne reménykedek. Ma volt már valami értelmes vagy csak mérlegelés?

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Köszi. Hát több mint a semmi, de kérdés, ha nem QB-t húzunk a drafton akkor is lesz küldve???LanceVance
Schaub az előző, bukott rezsim megtestesítője, nincs olyan scenario, amibe maradhatna

Bridgewater egyébként 6'2 214 fonttal mérlegelt, ami jobb mint, amit vártak tőle, és még mindig úgy érzem ő lesz az 1/1 (vagy legalábbis nagyon remélem)
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
130 millióra emelik a capet ha igazak a hírek. Körülbelül 6 millió lesz így a cap space idén.swatt99
ha meg elküldik Schaubot akkor 20samu09
Schaub idei cap number-je 14.125M és a kivágása 10,5M dead money-t okozna, tehát olyan 3,6M cap space szabadulna fel. 😉Beki
Köszi. Hát több mint a semmi, de kérdés, ha nem QB-t húzunk a drafton akkor is lesz küldve???LanceVance
Sokkal jobb a helyzet a drafton qb-k területén idén mint tavaly. Mattenberger Carr és McArron küzül valamelyik szerintem 4. körig is csúszik, szóval simán lehet hátsó körben irányítót húzni.samu09
Én egyre jobbakat olvasok McCarron-ról is.. nem sokkal kisebb mint Bortles... róla mit gondoltok? 3-4. körben szerintem érdemes elhozni, és akkor lehet húzni 1/1 Clowney-t... nekem ő az 1/1... bár a combine eredményekre nagyon kíváncsi vagyok... (jó lenne Mallett-et eltradelni amúgy, csak msotanában nem hallok erről sem semmit...ti? )
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
130 millióra emelik a capet ha igazak a hírek. Körülbelül 6 millió lesz így a cap space idén.swatt99
ha meg elküldik Schaubot akkor 20samu09
Schaub idei cap number-je 14.125M és a kivágása 10,5M dead money-t okozna, tehát olyan 3,6M cap space szabadulna fel. 😉Beki
Köszi. Hát több mint a semmi, de kérdés, ha nem QB-t húzunk a drafton akkor is lesz küldve???LanceVance
Sokkal jobb a helyzet a drafton qb-k területén idén mint tavaly. Mattenberger Carr és McArron küzül valamelyik szerintem 4. körig is csúszik, szóval simán lehet hátsó körben irányítót húzni.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
130 millióra emelik a capet ha igazak a hírek. Körülbelül 6 millió lesz így a cap space idén.swatt99
ha meg elküldik Schaubot akkor 20samu09
Schaub idei cap number-je 14.125M és a kivágása 10,5M dead money-t okozna, tehát olyan 3,6M cap space szabadulna fel. 😉Beki
Köszi. Hát több mint a semmi, de kérdés, ha nem QB-t húzunk a drafton akkor is lesz küldve???

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
130 millióra emelik a capet ha igazak a hírek. Körülbelül 6 millió lesz így a cap space idén.swatt99
ha meg elküldik Schaubot akkor 20samu09
Schaub idei cap number-je 14.125M és a kivágása 10,5M dead money-t okozna, tehát olyan 3,6M cap space szabadulna fel. 😉
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Most ha kivágjuk akkor nem lesz 10 milliós cap bünti?

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
130 millióra emelik a capet ha igazak a hírek. Körülbelül 6 millió lesz így a cap space idén.swatt99
ha meg elküldik Schaubot akkor 20
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
130 millióra emelik a capet ha igazak a hírek. Körülbelül 6 millió lesz így a cap space idén.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap2000000326505/Best-QB-fit-for-Texans én még mindíg Teddyt szeretném itt látni, valamiért nagyon szimpatikus a srác.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Bortles fog dobálni combine-n, nagyon helyes, kíváncsian várom a teljesítményét.Bondi
Valószínüleg megpróbál válaszolni JFM fenyegetőzésére. Okosabb megoldást választott az 1/1 elérésére mint focijani
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Megvan az új jelölt 1/1-reBondi
Csodálkozom is hogy nem róla beszél az nfl.com
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Bortles fog dobálni combine-n, nagyon helyes, kíváncsian várom a teljesítményét.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000326362/article/bill-obrien-will-make-biggest-2014-impact-among-new-coaches?campaign=Facebook_writers_schein

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Megvan az új jelölt 1/1-re


több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Olvastatok valahol valami FA kiszemeletetekről? Van valaki a képben?LanceVance
Nem nagyon volt még semmi hír egyedül Paul Soliai nevét olvastam egy oldalon mint lehetséges célpont. Crennel szereti az óriás NT-ket. úgyhogy lehetséges hogy oda hozni fognak valakit. Safety se lenne rossz dolog sok FA lesz.swatt99
Safety-t inkább drafton kéne nézni, mert Manning már nem mai gyerek, idén még ellesz DJ-vel és a kölyök is profitál belőle, de mélységbe olyan ember kéne aki egyből át tudja majd venni Manning helyét.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Olvastatok valahol valami FA kiszemeletetekről? Van valaki a képben?LanceVance
Nem nagyon volt még semmi hír egyedül Paul Soliai nevét olvastam egy oldalon mint lehetséges célpont. Crennel szereti az óriás NT-ket. úgyhogy lehetséges hogy oda hozni fognak valakit. Safety se lenne rossz dolog sok FA lesz.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem igazán láttam senkit sem. Első körben biztosan felmérik a jelenlegi keretet. Túl nagy FA mozgásra én nem számítok.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Olvastatok valahol valami FA kiszemeletetekről? Van valaki a képben?

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Texans OT Brennan Williams says his knee is finally healthy and he’ll be ready for spring workouts. Reméljük idén a tábor alatt megóvja magát.swatt99
Reméljuk megmutatja hogy ő lesz a FRANCHISE RT Houstonban 😀samu09
Ha nem sérült volna meg, akkor tuti kiszorította volna Newtont.Bondi
De állítólag Oher nem akar maradni Ravensben, ő is egy alternatíva.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Texans OT Brennan Williams says his knee is finally healthy and he’ll be ready for spring workouts. Reméljük idén a tábor alatt megóvja magát.swatt99
Reméljuk megmutatja hogy ő lesz a FRANCHISE RT Houstonban 😀samu09
Ha nem sérült volna meg, akkor tuti kiszorította volna Newtont.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Texans OT Brennan Williams says his knee is finally healthy and he’ll be ready for spring workouts. Reméljük idén a tábor alatt megóvja magát.swatt99
Reméljuk megmutatja hogy ő lesz a FRANCHISE RT Houstonban 😀