NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
De egy másik jó kis adat. 2012ben Clowney darált mindenkit... 2013-ra mindenki rá készült, de ennek is megvan a hátulütője. Kely Quarles megháromszorozta az előző évi sack számát...(9,5)...(ő a másik oldalon levő DE)sevarafa
Quarles defensive tackle volt, csak a történelmi hűség kedvéért.vassadi
jogos elnézést kérek 😊
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nézzétek meg a North Carolina elleni meccset, tudom-tudom Hurst a legjobb T a drafton, de ez csak egy példa...sapka
példa, arra amit írtam. ott is rá volt fókuszálva a gameplan, nem futottak az irányába. akkor sok snapet kihagyott, vagy betegség (szerinte) vagy kondicionális problémák miatt, szóval ne azt a meccset nézzétek meg tőle.deyell
de a jövőbeni 1/1-esről beszélünk, (szerintetek); belefér, hogy vannak olyan meccsei hogy kb. 0-át tesz hozzá a meccshez?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
De egy másik jó kis adat. 2012ben Clowney darált mindenkit... 2013-ra mindenki rá készült, de ennek is megvan a hátulütője. Kely Quarles megháromszorozta az előző évi sack számát...(9,5)...(ő a másik oldalon levő DE)sevarafa
Quarles defensive tackle volt, csak a történelmi hűség kedvéért.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 459
nézzétek meg a North Carolina elleni meccset, tudom-tudom Hurst a legjobb T a drafton, de ez csak egy példa...sapka
példa, arra amit írtam. ott is rá volt fókuszálva a gameplan, nem futottak az irányába. akkor sok snapet kihagyott, vagy betegség (szerinte) vagy kondicionális problémák miatt, szóval ne azt a meccset nézzétek meg tőle.

choose life
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nézzétek meg a North Carolina elleni meccset, tudom-tudom Hurst a legjobb T a drafton, de ez csak egy példa...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Clowney-nál azért szerintem a magánélet nyomni fog a latban, nemtudom Bobnál mennyit számít hogy valaki "balhés".LanceVance
Meglátjuk, bár én komoly balhéról nem hallottamsevarafa
az ugye megvan hogy tavaly Clowneynak 3,5 sackje volt az NCAA-ben?sapka
nem gáz, tekintve, hogy mennyi blokkolóval nézett szembe, és az ellenfelek az egész offenzív gameplant úgy alakították, hogy elkerüljék Clowney-t. az NFL-ben ezt nem lehet megcsinálni, nem működik egy ilyen limitált O#.deyell
Igen. NFL-ben nem tudsz ennyire egy emberre öszpontosítani a pass rush és a futás ellen sem. College ben "könnyen" megoldod, hogy embert kiveszel a meccsről, csak rá kell pakolni 2 embert, plusz a RB block release-en vagy smart block-on van... De egy másik jó kis adat. 2012ben Clowney darált mindenkit... 2013-ra mindenki rá készült, de ennek is megvan a hátulütője. Kely Quarles megháromszorozta az előző évi sack számát...(9,5)...(ő a másik oldalon levő DE)
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 459
Clowney-nál azért szerintem a magánélet nyomni fog a latban, nemtudom Bobnál mennyit számít hogy valaki "balhés".LanceVance
Meglátjuk, bár én komoly balhéról nem hallottamsevarafa
az ugye megvan hogy tavaly Clowneynak 3,5 sackje volt az NCAA-ben?sapka
nem gáz, tekintve, hogy mennyi blokkolóval nézett szembe, és az ellenfelek az egész offenzív gameplant úgy alakították, hogy elkerüljék Clowney-t. az NFL-ben ezt nem lehet megcsinálni, nem működik egy ilyen limitált O#.

choose life
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Clowney-nál azért szerintem a magánélet nyomni fog a latban, nemtudom Bobnál mennyit számít hogy valaki "balhés".LanceVance
Meglátjuk, bár én komoly balhéról nem hallottamsevarafa
az ugye megvan hogy tavaly Clowneynak 3,5 sackje volt az NCAA-ben?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
Na akkor megmondom miért Bortles-t húzzák irányítónak, és szerintem ti is egyet fogtok érteni:
Ha kiválasztják, és kezdő is lesz, az összes td int sack ütés futás után egyből a barátnőjét fogják mutatni, sőt, valószínűleg többet fogják őt mutatni egy meccsen mint Bortles-t 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000329103/article/jadeveon-clowney-sammy-watkins-dazzle-as-myths-truths-swirl?campaign=Facebook_writers_schein

Az 1-es ponttal teljesen egyetértek 😊 főleg a végével 😛
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Clowney-nál azért szerintem a magánélet nyomni fog a latban, nemtudom Bobnál mennyit számít hogy valaki "balhés".LanceVance
Meglátjuk, bár én komoly balhéról nem hallottam
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Clowney-nál azért szerintem a magánélet nyomni fog a latban, nemtudom Bobnál mennyit számít hogy valaki "balhés".

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
...hogy tudunk kibírni ennyi időt nfl nélkül? lyenkor kellene téli álomba menni 😀sevarafa
Alternatív megoldásként én ilyentájt NCAA meccseket nézek. Úgysem lehet szezon közben mindet látni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nemrég még Von Miller, vagy épp Suh volt a 10 éventevanilyen tálentum. Bár akkor is ott volt 1/3 G. McCoy, és sorolhatnánk akiket nem tolt a média ennyire. Aztán JJ Watt a legjobb DL ember mégis a ligában.
Azért Clowney esetében ott van a (komoly) kérdőjel is. Meglátjuk, tavaly Te'o volt a nagy sztár, most Klón és Manci.ulpianus
hát meglátjuk mi lesz 😊 nagyon várom a draftot...de a Free Agency-t is...hogy tudunk kibírni ennyi időt nfl nélkül? lyenkor kellene téli álomba menni 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Nemrég még Von Miller, vagy épp Suh volt a 10 éventevanilyen tálentum. Bár akkor is ott volt 1/3 G. McCoy, és sorolhatnánk akiket nem tolt a média ennyire. Aztán JJ Watt a legjobb DL ember mégis a ligában.
Azért Clowney esetében ott van a (komoly) kérdőjel is. Meglátjuk, tavaly Te'o volt a nagy sztár, most Klón és Manci.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Bortles nagyon szimpatikus srác, a nyilatkozataival is , meg azzal hogy dobott a combine-one, legyen Ő !!!LanceVance
Bortles valóban nagyon szimpatikus srác, és tényleg elismerést érdemel, hogy minden feladatot bevállalt a combine-on. Tök jó, hogy karizmatikus egyénisége, prototípus alkata, és erős karja van (bár termetéhez képest, semmi extra). Azonban, lényegében miről is szól az irányítói poszt. Arról, hogy jó döntéseket hozva, minél pontosabban eljutassák a lasztit az elkapókhoz, és Bortlesnek pont ezzel vannak problémái. Úgy érzem, ha őt húzzuk, akkor aláírjuk, hogy jó pár évig gyengébb irányítónk lesz, mint a Coltsnak, ugyanis Luck a játék minden elemében felülmúlja.
Viszont Bridgewaternek, pont a pontosság, és a jó/gyors döntéshozatal az erőssége. Szerintem ő egy taktikus, rövid-közép passzos stílussal felvehetné a versenyt Luckkal (másképp fogalmazva, lent tarthatná őt a pályán). Ezért bízok benne, hogy őt draftoljuk, de persze aztán majd meglátjuk a csapat kit választ 😊DC
Szerintem az egész drafton nincs olyan irányító, aki az elkövetkezendő években fel tudná venni a verseny Luck-kal bármilyen téren. éppen ezért választanám Clowney-t.. Értem, hogy Te azt az itányítót választanád, aki a legjobban NFL kész, és már egyből lehet mélyvízbe dobni. Idén ilyen irányítóból 1 van csak, az pedig Teddy. De csak ezért nem hoznám el őt, mert nekünk most a QB nagyon nagy need. Clowney-t nem lehet nem húzni. Irányítót akkor majd szerzünk a következő drafton, de Clowney szintű ember vélhetően nem lesz megint vagy 10 évig...sevarafa
Semmi garancia nincs rá hogy McArron a 2. körben még bent lesz. Kit húznak akkor? Garoppollot? Sajnos needre kell menni mert már van egy franchise DL a csapatban, ráadásul ha Clowney beválna, és a 2.-3. körben draftolt irányító is akkor egyszerre kéne majd nekik nagy összegű szerződést adni. Rohadt nagy elemzéseket futtatnak most is hogy melyik forgatókönyvet válasszák, de szerintem QB lesz az első.samu09
Tradelni is lehet irányítót. Másik évben valszeg én is QB-t húznék, de én idén olyan nagy tehetségnek ehetőségnek látom Jadeveont, hogy csak azért mert kell nekünk QB, nem húznám ki azt az egyet aki a "gyengébb " class-ban egyedül nevezhető NFL ready irányítónak. Mallett-et el lehet tradelni, pats biztos engedné, jövőre neki is új szerződést kellene adniuk, és konkrétan még semmit nem játszott...sevarafa
Én azért Clowney-ra se mondanám 100% hogy jó választás oké 10 évente 1 ilyen ember van a drafton de anno ezt mondták Mario Williams-re is és mégse tudta nálunk megmutatni miért lett ő 1/1. Van már egy elit DE a csapatba én fontosabbnak tartanám hogy szerezünk DT/NT posztra egy jó embert. Malletet sose láttam játszani így nem nagyon tudok mit mondani de megnéztem NFL statisztikáját 4 passza volt 3 év alatt 1INT oké hogy BOB ismeri de szerintem nekünk nem ilyen irányítóra van szükségünk max egy 6-7 körért esetleg...de akkor meg már ott van Keenum. Szóval én a QB draftolók mellet állok azt hogy ki ez név szerint mindegy.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Közben folytatódik a keretfeltöltés. Érkezett Zach Potter, korábbi Jax TE.Bondi
Akkor Daniels cut lesz?samu09
Á, nem hinném. Már mint emiatt biztosan nem 😊
Graham-et szeretném ha maradni, de egyre inkább az az érzésem, hogy őt el fogjuk engedni.Bondi
Én pont fordítva érzem 😛 Szerintem Daniels fog menni, és Graham marad 😛 fogadjunk egy na ugyéba!! 😊 😉sevarafa
Ha jó pénzért esetleg sikerülne újra szerződtetnünk, akkor jó lenne. A jelenlegi cap helyzet miatt pedig a Daniels-Graham-Griffin trió megtartása igen nagy luxus lenne. A Daniels-Griffin vagy Graham-Griffin duó is igen ütős lenne, melléjük lehetne még valakit hozni a draftról 5-6-7 kör valamelyikéből.Bondi
Abszolút egyetértek veled. De szerintem Daniels lesz aki menni fog. A kora és a sérülése miatt. tudom, felépül, de akkor is idén lesz 32... Ryan Griffin meg szerintem a következő Owen Daniels lesz a Texansnál 😊sevarafa
Nagyon erős célpont lehetne a maga majd 2 méterével, főként BoB rendszerében.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Közben folytatódik a keretfeltöltés. Érkezett Zach Potter, korábbi Jax TE.Bondi
Akkor Daniels cut lesz?samu09
Á, nem hinném. Már mint emiatt biztosan nem 😊
Graham-et szeretném ha maradni, de egyre inkább az az érzésem, hogy őt el fogjuk engedni.Bondi
Én pont fordítva érzem 😛 Szerintem Daniels fog menni, és Graham marad 😛 fogadjunk egy na ugyéba!! 😊 😉sevarafa
Ha jó pénzért esetleg sikerülne újra szerződtetnünk, akkor jó lenne. A jelenlegi cap helyzet miatt pedig a Daniels-Graham-Griffin trió megtartása igen nagy luxus lenne. A Daniels-Griffin vagy Graham-Griffin duó is igen ütős lenne, melléjük lehetne még valakit hozni a draftról 5-6-7 kör valamelyikéből.Bondi
Abszolút egyetértek veled. De szerintem Daniels lesz aki menni fog. A kora és a sérülése miatt. tudom, felépül, de akkor is idén lesz 32... Ryan Griffin meg szerintem a következő Owen Daniels lesz a Texansnál 😊
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Közben folytatódik a keretfeltöltés. Érkezett Zach Potter, korábbi Jax TE.Bondi
Akkor Daniels cut lesz?samu09
Á, nem hinném. Már mint emiatt biztosan nem 😊
Graham-et szeretném ha maradni, de egyre inkább az az érzésem, hogy őt el fogjuk engedni.Bondi
Én pont fordítva érzem 😛 Szerintem Daniels fog menni, és Graham marad 😛 fogadjunk egy na ugyéba!! 😊 😉sevarafa
Ha jó pénzért esetleg sikerülne újra szerződtetnünk, akkor jó lenne. A jelenlegi cap helyzet miatt pedig a Daniels-Graham-Griffin trió megtartása igen nagy luxus lenne. A Daniels-Griffin vagy Graham-Griffin duó is igen ütős lenne, melléjük lehetne még valakit hozni a draftról 5-6-7 kör valamelyikéből.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Közben folytatódik a keretfeltöltés. Érkezett Zach Potter, korábbi Jax TE.Bondi
Akkor Daniels cut lesz?samu09
Á, nem hinném. Már mint emiatt biztosan nem 😊
Graham-et szeretném ha maradni, de egyre inkább az az érzésem, hogy őt el fogjuk engedni.Bondi
Én pont fordítva érzem 😛 Szerintem Daniels fog menni, és Graham marad 😛 fogadjunk egy na ugyéba!! 😊 😉
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Közben folytatódik a keretfeltöltés. Érkezett Zach Potter, korábbi Jax TE.Bondi
Akkor Daniels cut lesz?samu09
Á, nem hinném. Már mint emiatt biztosan nem 😊
Graham-et szeretném ha maradni, de egyre inkább az az érzésem, hogy őt el fogjuk engedni.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Bortles nagyon szimpatikus srác, a nyilatkozataival is , meg azzal hogy dobott a combine-one, legyen Ő !!!LanceVance
Bortles valóban nagyon szimpatikus srác, és tényleg elismerést érdemel, hogy minden feladatot bevállalt a combine-on. Tök jó, hogy karizmatikus egyénisége, prototípus alkata, és erős karja van (bár termetéhez képest, semmi extra). Azonban, lényegében miről is szól az irányítói poszt. Arról, hogy jó döntéseket hozva, minél pontosabban eljutassák a lasztit az elkapókhoz, és Bortlesnek pont ezzel vannak problémái. Úgy érzem, ha őt húzzuk, akkor aláírjuk, hogy jó pár évig gyengébb irányítónk lesz, mint a Coltsnak, ugyanis Luck a játék minden elemében felülmúlja.
Viszont Bridgewaternek, pont a pontosság, és a jó/gyors döntéshozatal az erőssége. Szerintem ő egy taktikus, rövid-közép passzos stílussal felvehetné a versenyt Luckkal (másképp fogalmazva, lent tarthatná őt a pályán). Ezért bízok benne, hogy őt draftoljuk, de persze aztán majd meglátjuk a csapat kit választ 😊DC
Szerintem az egész drafton nincs olyan irányító, aki az elkövetkezendő években fel tudná venni a verseny Luck-kal bármilyen téren. éppen ezért választanám Clowney-t.. Értem, hogy Te azt az itányítót választanád, aki a legjobban NFL kész, és már egyből lehet mélyvízbe dobni. Idén ilyen irányítóból 1 van csak, az pedig Teddy. De csak ezért nem hoznám el őt, mert nekünk most a QB nagyon nagy need. Clowney-t nem lehet nem húzni. Irányítót akkor majd szerzünk a következő drafton, de Clowney szintű ember vélhetően nem lesz megint vagy 10 évig...sevarafa
Semmi garancia nincs rá hogy McArron a 2. körben még bent lesz. Kit húznak akkor? Garoppollot? Sajnos needre kell menni mert már van egy franchise DL a csapatban, ráadásul ha Clowney beválna, és a 2.-3. körben draftolt irányító is akkor egyszerre kéne majd nekik nagy összegű szerződést adni. Rohadt nagy elemzéseket futtatnak most is hogy melyik forgatókönyvet válasszák, de szerintem QB lesz az első.samu09
Tradelni is lehet irányítót. Másik évben valszeg én is QB-t húznék, de én idén olyan nagy tehetségnek ehetőségnek látom Jadeveont, hogy csak azért mert kell nekünk QB, nem húznám ki azt az egyet aki a "gyengébb " class-ban egyedül nevezhető NFL ready irányítónak. Mallett-et el lehet tradelni, pats biztos engedné, jövőre neki is új szerződést kellene adniuk, és konkrétan még semmit nem játszott...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
Közben folytatódik a keretfeltöltés. Érkezett Zach Potter, korábbi Jax TE.Bondi
Akkor Daniels cut lesz?
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
Bortles nagyon szimpatikus srác, a nyilatkozataival is , meg azzal hogy dobott a combine-one, legyen Ő !!!LanceVance
Bortles valóban nagyon szimpatikus srác, és tényleg elismerést érdemel, hogy minden feladatot bevállalt a combine-on. Tök jó, hogy karizmatikus egyénisége, prototípus alkata, és erős karja van (bár termetéhez képest, semmi extra). Azonban, lényegében miről is szól az irányítói poszt. Arról, hogy jó döntéseket hozva, minél pontosabban eljutassák a lasztit az elkapókhoz, és Bortlesnek pont ezzel vannak problémái. Úgy érzem, ha őt húzzuk, akkor aláírjuk, hogy jó pár évig gyengébb irányítónk lesz, mint a Coltsnak, ugyanis Luck a játék minden elemében felülmúlja.
Viszont Bridgewaternek, pont a pontosság, és a jó/gyors döntéshozatal az erőssége. Szerintem ő egy taktikus, rövid-közép passzos stílussal felvehetné a versenyt Luckkal (másképp fogalmazva, lent tarthatná őt a pályán). Ezért bízok benne, hogy őt draftoljuk, de persze aztán majd meglátjuk a csapat kit választ 😊DC
Szerintem az egész drafton nincs olyan irányító, aki az elkövetkezendő években fel tudná venni a verseny Luck-kal bármilyen téren. éppen ezért választanám Clowney-t.. Értem, hogy Te azt az itányítót választanád, aki a legjobban NFL kész, és már egyből lehet mélyvízbe dobni. Idén ilyen irányítóból 1 van csak, az pedig Teddy. De csak ezért nem hoznám el őt, mert nekünk most a QB nagyon nagy need. Clowney-t nem lehet nem húzni. Irányítót akkor majd szerzünk a következő drafton, de Clowney szintű ember vélhetően nem lesz megint vagy 10 évig...sevarafa
Semmi garancia nincs rá hogy McArron a 2. körben még bent lesz. Kit húznak akkor? Garoppollot? Sajnos needre kell menni mert már van egy franchise DL a csapatban, ráadásul ha Clowney beválna, és a 2.-3. körben draftolt irányító is akkor egyszerre kéne majd nekik nagy összegű szerződést adni. Rohadt nagy elemzéseket futtatnak most is hogy melyik forgatókönyvet válasszák, de szerintem QB lesz az első.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Közben folytatódik a keretfeltöltés. Érkezett Zach Potter, korábbi Jax TE.