Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 909 — I like the Texans, I like who we are
Antonio Smith helyére??? 😮😮 :shocked:sapka
32 éves már...de nekem is hiányozni fog ha már nem lesz 😊 egy igazi karakter. De fiatalabb és jobb már nem lesz ...sevarafa
Clowney 266 fonttal nem lesz 3-4 DE, ahhoz még fel kéne szednie kb 20 fontot. Esetleg OLB lehetne, de coverben azért érdekesen festene. Ha behúzzátok, akkor szerintem átálltok 4-3-ra és ott a Watt LDE - Clowney RDE páros brutális lenne.Shilkor
Pont erről beszéltek ma Texans-os amerikai fórumos beszélgetésen, és éppen ezt írtam, kicsit hosszabban, de gyorsabb voltál. 😊sevarafa
Mondjuk ez most nem értem...Azt mondod nincsen franchise QB a drafton, ezért hozzuk Clowney-t aki olyan tehetség akiből 10 évente csak egy van. De ő is ugyan olyan rizikós pick lenne, mint mondjuk a 3 QB közül bármelyik, mert a tehetség önmagában nem elég. És ráadásul Clowney rendszeridegen lenne jelenleg a védelemben, tehát ha 100 %-osan ki akarjuk használni a tehetségét akkor át kellene állni 4-3-ra, miközben a védelemre semmi panaszunk nem lehetett, helyette viszont az offense olyan gyenge volt, hogy az nem igaz.Bondi
Ezt kérdem. Hetek óta írom hogy a védelem amúgy fasza, Crennellel meg még erősebb lesz, csak egy olyan irányító kéne végre akinek nem picksix volt a jele oviban. (na meg egy backup futó)
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Antonio Smith helyére??? 😮😮 :shocked:sapka
32 éves már...de nekem is hiányozni fog ha már nem lesz 😊 egy igazi karakter. De fiatalabb és jobb már nem lesz ...sevarafa
Clowney 266 fonttal nem lesz 3-4 DE, ahhoz még fel kéne szednie kb 20 fontot. Esetleg OLB lehetne, de coverben azért érdekesen festene. Ha behúzzátok, akkor szerintem átálltok 4-3-ra és ott a Watt LDE - Clowney RDE páros brutális lenne.Shilkor
Pont erről beszéltek ma Texans-os amerikai fórumos beszélgetésen, és éppen ezt írtam, kicsit hosszabban, de gyorsabb voltál. 😊sevarafa
Mondjuk ez most nem értem...Azt mondod nincsen franchise QB a drafton, ezért hozzuk Clowney-t aki olyan tehetség akiből 10 évente csak egy van. De ő is ugyan olyan rizikós pick lenne, mint mondjuk a 3 QB közül bármelyik, mert a tehetség önmagában nem elég. És ráadásul Clowney rendszeridegen lenne jelenleg a védelemben, tehát ha 100 %-osan ki akarjuk használni a tehetségét akkor át kellene állni 4-3-ra, miközben a védelemre semmi panaszunk nem lehetett, helyette viszont az offense olyan gyenge volt, hogy az nem igaz.

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Sziasztok! Elég rég írtam itt az ideje. Az én álláspontom szerint nem kell Clowney. QB kell, nekem személy szerint Bridgewater. 4 meccsen láttam a szezonban, Bortlest 3-szor. Nekem Ted játéka sokkal jobban tetszett. Manzielről szót sem érdemes ejteni számomra, semmiképp nem szeretném. Más. Antonio Smith valószínűleg sehova nem fog menni hála az égnek, maradni fog olyan pénzért ami mindenkinek megfelelő. Viszont Mitchell nem marad állítólag. Nem biztos ugyanis hogy ő kezdő maradna Crennelnél. A legnagyobb esélyesek a cutra Schaub /1értelműen/, Daniels és Manning.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 909 — I like the Texans, I like who we are
Egyszerűen nem engedhetjük meg, hogy két top fizetésű DE játékosunk legyen, mikor sokkal nagyobb és fontosabb lyukak vannak a csapatban. Csak, hogy már a jövőre is gondoljunk...Daniel Manning szerződése 2015-ben jár le. Joseph akkor fog az utolsó szerződéses évébe lépni és mivel már 30 felett lesz szerintem erősen cut gyanús lesz a helyzet. Ezekből a pénzekből megtudjuk majd toldani JJ szerződését.Bondi
Igen, fontos figyelni a salary cap-re egyértelmű. De Clowney-nak majd 3 év múlva kellhetne legkorábban új szerződés... azon majd akkor kell a fejeket törni, most szerintem semmiképpen. Nem tudhatjuk, mi lesz 3 év múlva.. (gondolok itt sérülések, új draftok és játékosmozgásokra)...sevarafa
Tavaly és azelőtt is több DE draft volt a hátsó körökben, nem hiszem hogy csak azért mert tízéventeegyilyenatlétavanadrafon jelzőt rakták rá Clowney-ra is mint anno Luck-ra vagy Bush-ra, behúznák őt mikor akkora kérdőjel Houstonban a QB hogy még az űrből is látszik. Ha nincs irányító, nincs győzelem ezt láthattuk tavaly. Pedig a védelem hozta magát és Clowney sehol nem volt. Blake nagyon jó arca lehetne a csapatnak, Manzielbe meg talán vernének egy kis értelmet, mert bár hatalmas playmaker, a döntései elég ijesztőek néha.samu09
be is jött.Amadeus91
legtöbb esetben csak az elkapókon múlt hogy le tudták húzni, nem érdemes ilyenkor a highlight videókat nézni, hanem a rendes meccsértékelőket.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 926
Egyszerűen nem engedhetjük meg, hogy két top fizetésű DE játékosunk legyen, mikor sokkal nagyobb és fontosabb lyukak vannak a csapatban. Csak, hogy már a jövőre is gondoljunk...Daniel Manning szerződése 2015-ben jár le. Joseph akkor fog az utolsó szerződéses évébe lépni és mivel már 30 felett lesz szerintem erősen cut gyanús lesz a helyzet. Ezekből a pénzekből megtudjuk majd toldani JJ szerződését.Bondi
Igen, fontos figyelni a salary cap-re egyértelmű. De Clowney-nak majd 3 év múlva kellhetne legkorábban új szerződés... azon majd akkor kell a fejeket törni, most szerintem semmiképpen. Nem tudhatjuk, mi lesz 3 év múlva.. (gondolok itt sérülések, új draftok és játékosmozgásokra)...sevarafa
Tavaly és azelőtt is több DE draft volt a hátsó körökben, nem hiszem hogy csak azért mert tízéventeegyilyenatlétavanadrafon jelzőt rakták rá Clowney-ra is mint anno Luck-ra vagy Bush-ra, behúznák őt mikor akkora kérdőjel Houstonban a QB hogy még az űrből is látszik. Ha nincs irányító, nincs győzelem ezt láthattuk tavaly. Pedig a védelem hozta magát és Clowney sehol nem volt. Blake nagyon jó arca lehetne a csapatnak, Manzielbe meg talán vernének egy kis értelmet, mert bár hatalmas playmaker, a döntései elég ijesztőek néha.samu09
be is jött.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 909 — I like the Texans, I like who we are
Egyszerűen nem engedhetjük meg, hogy két top fizetésű DE játékosunk legyen, mikor sokkal nagyobb és fontosabb lyukak vannak a csapatban. Csak, hogy már a jövőre is gondoljunk...Daniel Manning szerződése 2015-ben jár le. Joseph akkor fog az utolsó szerződéses évébe lépni és mivel már 30 felett lesz szerintem erősen cut gyanús lesz a helyzet. Ezekből a pénzekből megtudjuk majd toldani JJ szerződését.Bondi
Igen, fontos figyelni a salary cap-re egyértelmű. De Clowney-nak majd 3 év múlva kellhetne legkorábban új szerződés... azon majd akkor kell a fejeket törni, most szerintem semmiképpen. Nem tudhatjuk, mi lesz 3 év múlva.. (gondolok itt sérülések, új draftok és játékosmozgásokra)...sevarafa
Tavaly és azelőtt is több DE draft volt a hátsó körökben, nem hiszem hogy csak azért mert tízéventeegyilyenatlétavanadrafon jelzőt rakták rá Clowney-ra is mint anno Luck-ra vagy Bush-ra, behúznák őt mikor akkora kérdőjel Houstonban a QB hogy még az űrből is látszik. Ha nincs irányító, nincs győzelem ezt láthattuk tavaly. Pedig a védelem hozta magát és Clowney sehol nem volt. Blake nagyon jó arca lehetne a csapatnak, Manzielbe meg talán vernének egy kis értelmet, mert bár hatalmas playmaker, a döntései elég ijesztőek néha.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Egyszerűen nem engedhetjük meg, hogy két top fizetésű DE játékosunk legyen, mikor sokkal nagyobb és fontosabb lyukak vannak a csapatban. Csak, hogy már a jövőre is gondoljunk...Daniel Manning szerződése 2015-ben jár le. Joseph akkor fog az utolsó szerződéses évébe lépni és mivel már 30 felett lesz szerintem erősen cut gyanús lesz a helyzet. Ezekből a pénzekből megtudjuk majd toldani JJ szerződését.Bondi
Igen, fontos figyelni a salary cap-re egyértelmű. De Clowney-nak majd 3 év múlva kellhetne legkorábban új szerződés... azon majd akkor kell a fejeket törni, most szerintem semmiképpen. Nem tudhatjuk, mi lesz 3 év múlva.. (gondolok itt sérülések, új draftok és játékosmozgásokra)...sevarafa
És ha 3 év múlva megpattan mivan? Volt már rá példa.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Egyszerűen nem engedhetjük meg, hogy két top fizetésű DE játékosunk legyen, mikor sokkal nagyobb és fontosabb lyukak vannak a csapatban. Csak, hogy már a jövőre is gondoljunk...Daniel Manning szerződése 2015-ben jár le. Joseph akkor fog az utolsó szerződéses évébe lépni és mivel már 30 felett lesz szerintem erősen cut gyanús lesz a helyzet. Ezekből a pénzekből megtudjuk majd toldani JJ szerződését.Bondi
Igen, fontos figyelni a salary cap-re egyértelmű. De Clowney-nak majd 3 év múlva kellhetne legkorábban új szerződés... azon majd akkor kell a fejeket törni, most szerintem semmiképpen. Nem tudhatjuk, mi lesz 3 év múlva.. (gondolok itt sérülések, új draftok és játékosmozgásokra)...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Egyszerűen nem engedhetjük meg, hogy két top fizetésű DE játékosunk legyen, mikor sokkal nagyobb és fontosabb lyukak vannak a csapatban. Csak, hogy már a jövőre is gondoljunk...Daniel Manning szerződése 2015-ben jár le. Joseph akkor fog az utolsó szerződéses évébe lépni és mivel már 30 felett lesz szerintem erősen cut gyanús lesz a helyzet. Ezekből a pénzekből megtudjuk majd toldani JJ szerződését.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Kinek ne hiányozna 😉 😉

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Salary cap hivatalosan $133 millió lett. Azt hiszem ez az emelkedés nekünk a legjobbkor jött idén valami 3 millió lett volna mozgástérnek így kicsit jobb helyzetbe vagyunk.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Antonio Smith helyére??? 😮😮 :shocked:sapka
32 éves már...de nekem is hiányozni fog ha már nem lesz 😊 egy igazi karakter. De fiatalabb és jobb már nem lesz ...sevarafa
Clowney 266 fonttal nem lesz 3-4 DE, ahhoz még fel kéne szednie kb 20 fontot. Esetleg OLB lehetne, de coverben azért érdekesen festene. Ha behúzzátok, akkor szerintem átálltok 4-3-ra és ott a Watt LDE - Clowney RDE páros brutális lenne.Shilkor
Pont erről beszéltek ma Texans-os amerikai fórumos beszélgetésen, és éppen ezt írtam, kicsit hosszabban, de gyorsabb voltál. 😊
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 043 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Antonio Smith helyére??? 😮😮 :shocked:sapka
32 éves már...de nekem is hiányozni fog ha már nem lesz 😊 egy igazi karakter. De fiatalabb és jobb már nem lesz ...sevarafa
Clowney 266 fonttal nem lesz 3-4 DE, ahhoz még fel kéne szednie kb 20 fontot. Esetleg OLB lehetne, de coverben azért érdekesen festene. Ha behúzzátok, akkor szerintem átálltok 4-3-ra és ott a Watt LDE - Clowney RDE páros brutális lenne.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Antonio Smith helyére??? 😮😮 :shocked:sapka
32 éves már...de nekem is hiányozni fog ha már nem lesz 😊 egy igazi karakter. De fiatalabb és jobb már nem lesz ...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Antonio Smith helyére??? 😮😮 :shocked:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
nézzétek meg a North Carolina elleni meccset, tudom-tudom Hurst a legjobb T a drafton, de ez csak egy példa...sapka
példa, arra amit írtam. ott is rá volt fókuszálva a gameplan, nem futottak az irányába. akkor sok snapet kihagyott, vagy betegség (szerinte) vagy kondicionális problémák miatt, szóval ne azt a meccset nézzétek meg tőle.deyell
de a jövőbeni 1/1-esről beszélünk, (szerintetek); belefér, hogy vannak olyan meccsei hogy kb. 0-át tesz hozzá a meccshez?sapka
Emlékszem olyan meccsekre, amikor az 1/1-es Qb nem nullát minusz 1000-et tett hozzá a csapata teljesítményéhez. Mindenkinek voltak, vannak és lesznek is szarabb meccsei. Ha minden meccsen hozna sack-et, csak mert 1/1 lesz, akkor minden évben kell lennie 16 sack-nek, vagy már nem is ér meg 1/1-et? JJ Watt-nak is volt 0 tackle-s meccse, mégis ő a legjobb védőjátékos a ligában...sevarafa
elég rossz vagyok formális logikából, de komoly érvet nem látok az állításom ellen.
Persze ettől még lehet jó, csak egyrészt minek a Houstonba 3-4-be még egy DE (vagy inkább OLB), aki itt inkább a 8-as 9-es posztról tudna indulni, ha Watt megkapja az eddigi 'indulásait'+ kellene valami cover féle is, na azt pedig biztosan nem játszott eddig Clowney. + akkor az LB sor komoly renoválásra szorulna; főleg hogy kitudja mi lesz Cushinggal utóbbi két szezonban kilépett ugyanazzal az ACL-el, ez lassan career ending lesz.
Nem látom értelmét Clowneyt elvinni 1/1-re, főleg a jelenlegi helyzetben; de felőlem elvitatkozhatunk arról, hogy jó játékos-e.sapka
Az hogy kell egy ILB (vagy több) az semmit nem változtat szerintem azon a kérdésem, hogy QB-t vagy Clowney-t vigyük-e 1/1-ben. A jelenlegi class-ban szerintem igazi elit irányító nincs. Akkor inkább el kell hozni azt az embert, akiből (elméletileg) 10 évente egy van csak. A helyét meg majd megtlálja neki Crennel, emiatt nem kell félni. Anotnio Smith helyére pont jó lenne amúgy Clowney... neki úgyis lejárt a szerződése és nem fiatal...
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nézzétek meg a North Carolina elleni meccset, tudom-tudom Hurst a legjobb T a drafton, de ez csak egy példa...sapka
példa, arra amit írtam. ott is rá volt fókuszálva a gameplan, nem futottak az irányába. akkor sok snapet kihagyott, vagy betegség (szerinte) vagy kondicionális problémák miatt, szóval ne azt a meccset nézzétek meg tőle.deyell
de a jövőbeni 1/1-esről beszélünk, (szerintetek); belefér, hogy vannak olyan meccsei hogy kb. 0-át tesz hozzá a meccshez?sapka
Emlékszem olyan meccsekre, amikor az 1/1-es Qb nem nullát minusz 1000-et tett hozzá a csapata teljesítményéhez. Mindenkinek voltak, vannak és lesznek is szarabb meccsei. Ha minden meccsen hozna sack-et, csak mert 1/1 lesz, akkor minden évben kell lennie 16 sack-nek, vagy már nem is ér meg 1/1-et? JJ Watt-nak is volt 0 tackle-s meccse, mégis ő a legjobb védőjátékos a ligában...sevarafa
elég rossz vagyok formális logikából, de komoly érvet nem látok az állításom ellen.
Persze ettől még lehet jó, csak egyrészt minek a Houstonba 3-4-be még egy DE (vagy inkább OLB), aki itt inkább a 8-as 9-es posztról tudna indulni, ha Watt megkapja az eddigi 'indulásait'+ kellene valami cover féle is, na azt pedig biztosan nem játszott eddig Clowney. + akkor az LB sor komoly renoválásra szorulna; főleg hogy kitudja mi lesz Cushinggal utóbbi két szezonban kilépett ugyanazzal az ACL-el, ez lassan career ending lesz.
Nem látom értelmét Clowneyt elvinni 1/1-re, főleg a jelenlegi helyzetben; de felőlem elvitatkozhatunk arról, hogy jó játékos-e.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
nézzétek meg a North Carolina elleni meccset, tudom-tudom Hurst a legjobb T a drafton, de ez csak egy példa...sapka
példa, arra amit írtam. ott is rá volt fókuszálva a gameplan, nem futottak az irányába. akkor sok snapet kihagyott, vagy betegség (szerinte) vagy kondicionális problémák miatt, szóval ne azt a meccset nézzétek meg tőle.deyell
de a jövőbeni 1/1-esről beszélünk, (szerintetek); belefér, hogy vannak olyan meccsei hogy kb. 0-át tesz hozzá a meccshez?sapka
Emlékszem olyan meccsekre, amikor az 1/1-es Qb nem nullát minusz 1000-et tett hozzá a csapata teljesítményéhez. Mindenkinek voltak, vannak és lesznek is szarabb meccsei. Ha minden meccsen hozna sack-et, csak mert 1/1 lesz, akkor minden évben kell lennie 16 sack-nek, vagy már nem is ér meg 1/1-et? JJ Watt-nak is volt 0 tackle-s meccse, mégis ő a legjobb védőjátékos a ligában...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
De egy másik jó kis adat. 2012ben Clowney darált mindenkit... 2013-ra mindenki rá készült, de ennek is megvan a hátulütője. Kely Quarles megháromszorozta az előző évi sack számát...(9,5)...(ő a másik oldalon levő DE)sevarafa
Quarles defensive tackle volt, csak a történelmi hűség kedvéért.vassadi
jogos elnézést kérek 😊
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nézzétek meg a North Carolina elleni meccset, tudom-tudom Hurst a legjobb T a drafton, de ez csak egy példa...sapka
példa, arra amit írtam. ott is rá volt fókuszálva a gameplan, nem futottak az irányába. akkor sok snapet kihagyott, vagy betegség (szerinte) vagy kondicionális problémák miatt, szóval ne azt a meccset nézzétek meg tőle.deyell
de a jövőbeni 1/1-esről beszélünk, (szerintetek); belefér, hogy vannak olyan meccsei hogy kb. 0-át tesz hozzá a meccshez?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 560
De egy másik jó kis adat. 2012ben Clowney darált mindenkit... 2013-ra mindenki rá készült, de ennek is megvan a hátulütője. Kely Quarles megháromszorozta az előző évi sack számát...(9,5)...(ő a másik oldalon levő DE)sevarafa
Quarles defensive tackle volt, csak a történelmi hűség kedvéért.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 407
nézzétek meg a North Carolina elleni meccset, tudom-tudom Hurst a legjobb T a drafton, de ez csak egy példa...sapka
példa, arra amit írtam. ott is rá volt fókuszálva a gameplan, nem futottak az irányába. akkor sok snapet kihagyott, vagy betegség (szerinte) vagy kondicionális problémák miatt, szóval ne azt a meccset nézzétek meg tőle.

choose life
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nézzétek meg a North Carolina elleni meccset, tudom-tudom Hurst a legjobb T a drafton, de ez csak egy példa...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Clowney-nál azért szerintem a magánélet nyomni fog a latban, nemtudom Bobnál mennyit számít hogy valaki "balhés".LanceVance
Meglátjuk, bár én komoly balhéról nem hallottamsevarafa
az ugye megvan hogy tavaly Clowneynak 3,5 sackje volt az NCAA-ben?sapka
nem gáz, tekintve, hogy mennyi blokkolóval nézett szembe, és az ellenfelek az egész offenzív gameplant úgy alakították, hogy elkerüljék Clowney-t. az NFL-ben ezt nem lehet megcsinálni, nem működik egy ilyen limitált O#.deyell
Igen. NFL-ben nem tudsz ennyire egy emberre öszpontosítani a pass rush és a futás ellen sem. College ben "könnyen" megoldod, hogy embert kiveszel a meccsről, csak rá kell pakolni 2 embert, plusz a RB block release-en vagy smart block-on van... De egy másik jó kis adat. 2012ben Clowney darált mindenkit... 2013-ra mindenki rá készült, de ennek is megvan a hátulütője. Kely Quarles megháromszorozta az előző évi sack számát...(9,5)...(ő a másik oldalon levő DE)
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 407
Clowney-nál azért szerintem a magánélet nyomni fog a latban, nemtudom Bobnál mennyit számít hogy valaki "balhés".LanceVance
Meglátjuk, bár én komoly balhéról nem hallottamsevarafa
az ugye megvan hogy tavaly Clowneynak 3,5 sackje volt az NCAA-ben?sapka
nem gáz, tekintve, hogy mennyi blokkolóval nézett szembe, és az ellenfelek az egész offenzív gameplant úgy alakították, hogy elkerüljék Clowney-t. az NFL-ben ezt nem lehet megcsinálni, nem működik egy ilyen limitált O#.

choose life